v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-Dages 2022->Entries by classes  (number of entries: 855)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Deltager kun på natløb eller træning FÆRGEANKOMST Færgeafgang Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Kommentarer

D10A
1.Kinn Anne Aarhus223949D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Fjeldstad Vilma Holte515869D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Damsgaard Ingrid Broers233687D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Damsgaard Julia Broers193048D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Kahrs Eva Riddervold252591D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
6.Kahrs Henrik Riddervold253337D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
7.Elvekrok Tonje518304D10AEiker o-lagNorwayYES X Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
8.Bjørgum-thorsby Ingeborg Marie243932D10AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
9.Elmi Aisha Rostveit513971D10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -

D10B
1.Elvekrok Emma Eline248126D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
2.Sandvold Marina244001D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
3.Thorød Amalie236819D10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
4.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Sundelin Ingrid Fogt228491D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
8.Bryne Amalie Aune513386D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Roskifte Olivia217795D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Lundsrud Mira Fosser507950D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -

D21E
1.Nordhagen Kaja Winsnes251369D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D1 - -
2.Nordhagen Rannveig Winsnes505398D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D1 - -

H10A
1.Wennerstrand Vidar506954H10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Solberg Aksel247862H10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Hägerstrand TorH10AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

H21E
1.Undeland Johan Kristian510411H21EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
2.Dale Jostein Svaland509905H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
3.Haugskott Anders512804H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
4.Olhans Linus255332H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
5.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
6.Aukrust Osmoen Ivar503614H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
7.Frøyd Jørgen199556H21ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
8.Kittilsen Vegard511437H21EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
9.Dæhli Magne509444H21EHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Holt Sindre221389H21EHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Howlett NoahH21ELakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -
12.Johansen Per Harald Löfgren181016H21EIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
13.Ragvin Dag Steinar227683H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
14.Felde Olaussen Anders517515H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
15.Pentek MartonH21EHorsens OrienteringsklubDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Pytten Marius197877H21ENTNUI OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D12A
1.Kinn Ingrid Aarhus213812D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Fjeldstad Kaja Holte213456D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Damsgaard Hannah Broers223503D12AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Aamand Randi Fugleneb224110D12AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
5.Evensen Amalie Bjerke241887D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Juliussen Ingrid Strøm242476D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Nedrebø Elise Holm513395D12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Oraug Rygh Mari206431D12AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Sveen Ingrid242512D12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -

D12B
1.Ringvoll Anne506658D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
2.Nilsen Kaia Eveline247893D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
3.Elvekrok Nora Nathalie248231D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Hilleren Nila213809D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Røkeberg Martine244009D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Skistad Synne Tenold247870D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Holmes Jenny Hovdenak185463D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Johansson Malin223948D12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
9.Borkamo Tuva Dahl228518D12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Hasle Mia241896D12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
11.Fahadi-Elmenhorst Shirin513967D12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
12.Finstad Emma Margrethe223929D12BRaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D14A
1.Lundemoen Kristine Schütt213581D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
2.Snerthammer Serina152186D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
3.Aamand Sigrid223794D14AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
4.Aksland Nina510533D14ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
5.Holtskog-feremans Juliette212977D14ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Groth NellyD14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Juliussen Anna Strøm511336D14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
8.Lundsrud Tuva Fosser507871D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
9.Nedrebø Sofie Holm513396D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
10.Berg Elise Nilsen213239D14AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D4 - X
11.Oraug Rygh Josefine224283D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Holten Alma Rygh509043D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Jonsson WilmaD14AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
14.Kafvelström IngridD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
15.Åberg AgnesD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!

D14B
1.Hågård Julie Økern216183D14BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - D14A på søndag
2.Nilsen Andrea Malene248145D14BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
3.Johannessen Viktoria515015D14BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
4.Ringheim Ingvild211958D14BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Zachrisson ElinD14BKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
6.Sigurdsdottir Vigdis223979D14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
7.Sundelin Lillian Fogt234172D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Kristensen Maja511291D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Simonsen Henriette Holtedahl233853D14BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
10.Taraldlien Silje247918D14BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D14A på søndag

D16A
1.Lysheden Vogt Elsa224287D16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - X
2.Christiansen Alva518758D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
3.Richter Mari501267D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
4.Aakre Leistad Vilde212805D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Holtskog-feremans Emilie211854D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.White Selma511393D16ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
7.Sogn Cathrine511289D16ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Gjone Daniella511849D16ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Jakobsen Emma Aune Rytter513400D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 D3 - X
10.Wetterhus Erle P.513401D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Wold Erle513385D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Van Raaij Annika510741D16AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
13.Sveen Miriam217721D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Crona SelmaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
15.Cliffordson AmandaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
16.Baier IsabellaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas

D16B
1.Thunold Sofie Wiersdalen213243D16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Storhaug Johanna212446D16BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - X
3.Myklebost Marta174364D16BSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
4.Hobbelstad Mina211989D16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D3 - -
5.Gjestrud Anna Værvågen246862D16BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D16A på søndag
6.Simonsen Veronica Holtedahl233645D16BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
7.Kindlund TildaD16BOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

D20E
1.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - X
2.Lie Anine Kjørholt510696D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Kjeldsen Hedda500401D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - -
4.Johnsen Mina Akiko212043D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 D2 - -
5.Myhren Tuva Krafft254578D20EHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 4 D3 - X
6.Pettersen Martine515696D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
7.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
8.Torp Selma Lothine Fridheim212133D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
9.Aksland Julie502999D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
10.Sæbbø Vilde Margrethe249009D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
11.White Astrid510279D20ESøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
12.Kittilsen Tora511855D20EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
13.Rebård Gjendine Gjelstad512592D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Mobråthen Ingrid217780D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
15.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
16.Peikli Kaja507649D20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D2 - X
17.Kindlund CorneliaD20EOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
18.Skjelsvik Martine506818D20ELillehammer orienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - X
19.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - X
20.Taksdal Anna508199D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
21.Ringstad SiljeD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
22.Nordenfelt MajaD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas

D20A
1.Kvarme Marie507448D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
2.Klausen Ylva519429D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
3.Ringvoll Amalie512836D20AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -

D20B
1.Graff-Wiik Marthe211867D20BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
2.Solheim Vilde Haslekås246953D20BIF TraumaNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D4 - -
3.Ringheim Iril180714D20BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

D20C
1.Skrove Marte Sofie190679D20CRingerike o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Løper ikke nattløp og langdistanse
2.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
3.Hetland Sara259354D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Lindtner Hanna259342D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D20AK
1.Olsen Ellen Pernille213015D20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
2.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20AKStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
3.Steinsvåg Selma212932D20AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

D21A
1.Waaler Linn Mei257774D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Dahl Mari206914D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 D2 - -
3.Nysæter Hanna201437D21ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Berg Sunniva517871D21AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - -
5.Brodin AnnaD21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Brodin Maria519422D21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Fossøy Aurora510702D21ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D4 - -
8.Kühne HannahD21AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag

D21AK
1.Rosenvold Camilla246563D21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
2.Kvarme Ingeborg505432D21AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
3.Bjørgum Anneke Hald158634D21AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - -
4.Johansson Hanna502173D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Kalbækken Ane Ingeborg501105D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
6.Sletner Kristin259067D21AKIL GeoFormNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Fossøy Sølvi Helene211620D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe Åpen 2 på lørdag.
8.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
9.Sletner Solveig509126D21AKRøyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Ribe Ane510314D21AKSøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
11.Evensen Ann Kristin Bjerke402611D21AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Forsberg AnnaD21AKGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
13.Dæhli Marianne221273D21AKNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Ønsker samme startgruppe som Halden SK, Løten OL og Lillomarka o-lag
14.Dæhli Kine509125D21AKHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
15.Isaksen Kristina510738D21AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Löfgren Johansen KristinD21AKIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Westerlund Anna516100D21AKOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D21B
1.Remme Mina Otilie84938D21BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Bakker Marianne202408D21BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
3.Kongsfjell Ann-cathrin209416D21BTønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D21C
1.Nyhus Åse Aud Moldal245593D21CBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
2.Klausen Nina233605D21CIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
3.Rane Kathrine Johanne226075D21CIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
4.Simonsen Anne Elizabeth233654D21CSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Strøm Susanne221180D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
6.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Løvgren Berit510518D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Wall Ann Charlotte225633D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Brynjelsen Kari Anne243755D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Wikstrøm Linn211748D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Færevåg Marit Sætre225638D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D35A
1.Thygesen Janne259048D35AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke natløb
2.Hilleren Anita250365D35AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
3.Andersson IdaD35AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Hansen AnneliseD35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D35B
1.Tronshaug Ingrid203565D35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
2.Fjære Torill Hynne211399D35BHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Taraldlien Anne Stine247920D35BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D40A på søndag
4.Oraug Rygh Sofie244048D35BIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Holm VandelWal KristinaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Hyldestrup LeaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D40A
1.Tronshaug MaliD40AIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
2.Kinn Kari Aarhus248108D40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Snerthammer Tone201417D40AOddersjaa SSKNorway - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
4.Aamand Astrid Fugleneb203010D40AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Solberg Linda518326D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
6.Kahrs Marianne Riddervold237786D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
7.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Juliussen Ellen Strøm238018D40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Roskifte Kristine500905D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
10.Lundsrud Bente Fosser510666D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Karlsson ElinD40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
12.Holten Marie Rygh221115D40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Borgersen Pernille Nauf203284D40AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Hjermann Madli506355D40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D45A
1.Holte Mona229515D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Sæbbø Wenche227050D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
4.Valdal May Bente513627D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
5.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.Althoff Karin503815D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Einarsson Ulla503709D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Berlin AnnaD45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Berglund Monica507952D45ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
10.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Wold Hanne507852D45AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
12.Høilund Randi213223D45AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Kindlund JohannaD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
14.Jonsson MalinD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
15.Taraldrud Mari39593D45ARaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Taksdal Aud514695D45AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
17.Rydgren GabriellaD45ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!

D45AK
1.Kornmo Kristin89036D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Wiersdalen Siv199541D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Ausen Anniken241428D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Kvarme Hanne-Kristin192581D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
5.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Saterdal Eli187091D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
7.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
8.Brekke Anne-Marie518720D45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Fredheim Solberg Kristine224075D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Lysnes Tone Sølie510751D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D35B søndag
12.Van Raaij Katrine187290D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - D35B søndag
13.Vie Grethe Paulsen259337D45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D45B
1.Yttervik Wenche518301D45BIndividuals/No club - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Wennerstrand Alexandra245298D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Johansson Inger Marie504687D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Damsgaard Inger Marie Broers192939D45BHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
8.Gjermstad Kirsten509145D45BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 D4 - -
9.Thorsby Grete259050D45BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
10.Olsen Anne Celine Vik510313D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Jacobsen Sølvi246934D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
12.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
14.Fjeld Eirunn224323D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
15.Vilke Hanne507958D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
16.Kristensen Åse Hanne234480D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
17.Dybvik Anikken G223932D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -

D50A
1.Aarrestad Jorunn518322D50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Vassend Hilde517403D50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
4.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Instanes Tanja226658D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Hauge Marianne234915D50AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
7.Aksland Berit510534D50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
8.Hovdenak Hilde191352D50AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Undstad Ingrid204302D50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
10.White Christina504224D50ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
11.Arvesen Mariann211880D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
13.Holm Tonje513974D50AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - -

D55A
1.Næss Midtskogen Heidi98383D55ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D4 - -
2.Rosenvold Hilde Kristine246565D55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
3.Sørensen Kristin189053D55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D/H - -
5.Engzelius Margrete517492D55AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Øyvind Gylver
6.Storløkken Hilde515918D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
7.Drage Anita509117D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
8.Ravnan Ingrid215031D55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
9.Schatvet Heidi514835D55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Rebård Tiri207890D55ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
12.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -

D60A
1.Hald Ragnhild228397D60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
2.Birath ChristinaD60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
4.Borge Hovi Grete502919D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
5.Vongraven Turid505487D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Ribe Anne Karin510423D60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
7.From LenaD60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Hallan Reidunn517430D60ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select D3 - - ikke delta lørdag
9.Hansen AnneliseD60ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D65A
1.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
2.Karlsen Unni Strand8237750D65AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Haugen Lund KerstinD65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - løper ikke nattløp
5.Andersen Vigdis216674D65AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
6.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
7.Herum Hanne510526D65AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
9.Green UlrikaD65AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Haverstad Helga7208238D65ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Nauf Anne Marit510742D65AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Dæhli Lis517131D65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

D70A
1.Verde Linda209838D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
2.Ryeng Grethe Lill504462D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
3.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - løper ikke nattløp
4.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
5.Peveri Helga216757D70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
7.Stordal Else514697D70ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
8.Blomström EvaD70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Ceeberg Anne Marie510745D70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Rød Elisabeth248506D70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
11.Nordwall MariaD70AOK KolmårdenSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -

D75A
1.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
2.Klovning Eli515903D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Jørgensen Gun Inger501321D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Unstadt Elisabeth245596D75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Brynhildsen Margareta211574D75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Bredland Else-Margrethe158601D75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
7.Gjelstad Astrid221371D75ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun søndag
8.Sylvan ElisabetD75AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.R.Steen Margit512593D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Dalva Synnove88670D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

D80A
1.Lindhe UllaD80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

D85A
1.Steen-olsson EivorD85AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

D/H90A
1.Løvgren Finn510514D/H90AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H10A
1.Iversen Emil Aleksander Thune253293H10AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
2.Aamand Haakon Fugleneb223501H10AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Frøyd Magnus252346H10ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
4.Ørum HåvardH10ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - Leiebrikke
5.Løken Solan511806H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Elmi Aron Rostveit513972H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -

H10B
1.Glende Stormoen Brage245548H10BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
2.Lindqvist Kevin236897H10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Kristensen Mika Johan511290H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Sogn Bjørn Helge228490H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Fahadi-Elmenhorst Ebi513967H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Prestegaard Max C. E.513979H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Holten Otto Rygh220803H10BNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H12A
1.Hermansen Fagerli Preben247930H12ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - X
2.Wennerstrand Arvid507047H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Omholt Emil246567H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Iversen Marius Kristoffer Thune253305H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Sauve Aksel Elias247758H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Hägerstrand ErikH12AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Sigurdsson Sturla510516H12AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
8.Breimo Trym255104H12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
9.Holten Jone Rygh220904H12ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Færevåg Hallvar Sætre243703H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
11.Rachor Ulrik Olsen259341H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -

H12B
1.Nygård Simen255344H12BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
2.Hågård Simen Økern187048H12BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
3.Johansson Benjamin236818H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
4.Hiis Ludvik224030H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Urdalen Syver Hagen228549H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Gjestrud Halvor Værvågen234488H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H12A på søndag
7.Fredheim Solberg Balder223937H12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
8.Roskifte Oskar217691H12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Rossebø Øystein Øye225442H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
10.Engesli Eirik259345H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
11.Hokholt Emil Westerlund259350H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
12.Ringdal Adrian Edward Maximilian259346H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
13.Holtet Sebastian Tangen 1225869H12BEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - X

H14A
1.Kinn Håkon Aarhus223777H14APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Klausen Aksel515708H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Oreilly Trym Bækken253289H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Kaiser Kristian229743H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
5.Solberg Isak213164H14AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
6.Pettersen Ola224741H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
7.Lysheden Vogt Jonatan225046H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
8.Syversen Marcus224743H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - X
9.Hägerstrand ArvidH14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Dybvik Alexander G94396H14AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
11.Fredheim Solberg Theo224135H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Furland Sindre510316H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
13.Elmi Anders Rostveit512789H14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
14.Oraug Rygh Karl244038H14AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Tolås Natanael243519H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
16.Sveen Filip259339H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
17.Jørgensen Sebastian515879H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
18.Rachor Emil Olsen259352H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
19.Holtet Aleksander Tangen 1593978H14AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H4 - X

H14B
1.Kortegaard MagnusH14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Homme Daniel Nicolai228451H14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Lindqvist Douglas244687H14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Mork Kristian212631H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Borkamo Sondre Dahl212505H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Josephsen Leo Røvær506226H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Lindtner Cornelius243701H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Øvrelid Johan225630H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
9.Aase Halvard Kristoffer213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -

H16A
1.Nygård Emil255334H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
2.Javenes Flaa Sigmund255325H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
3.Birkenes Lars246688H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
4.Birkeland Kristian255329H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
5.Kaiser Henrik3822137H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.Wold Jens211942H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
7.Johnsen Mats212035H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
8.Andersen Fredrik Fet228505H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
9.Hågård Hans Mathias Økern507392H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 H3 - X
10.Jones Henrik222602H16AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
11.Valdal Jone513618H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
12.Sæbbø Peter227048H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
13.Myklebost Jonas Vistnes505817H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
14.Jongenburger Idar204554H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H4 - X
15.Nysæter Gaute253950H16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
16.Aderstedt Althoff Karl503816H16AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
17.Sigurdsson Magnus509124H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
18.Gunnerød Niclas509334H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
19.Breimo Birk22377H16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - X
20.Dale Magnus Svaland511679H16AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
21.Jonsson Anton516812H16AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
22.Aubert Aksel Nikolai29302H16AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Åberg ElvisH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
24.Brath EdvinH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
25.Rydgren AxelH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
26.Kvikstad Ole Solli223805H16AOL Toten-TrollNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -

H16B
1.Gundersen Henrik222572H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Kornmo Sondre213405H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Trondsen Mathias Aamlid246687H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
4.Rugsland Erik255327H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
5.Kvarsten Isak224221H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
6.Johannessen Fabian506791H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
7.Johannessen Jakob213651H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
8.Røkeberg Sebastian213583H16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Kristiansen Brage213752H16BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
10.Høilund Dragseth Sivert201987H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag
11.Skjønhaug Gaute213595H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag

H20E
1.Mathisen Tobias517484H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - X
3.Rognebakke Magnus Skourup212045H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
4.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
5.Nomeland Trygve Børte512445H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
6.Takle Brage510998H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
7.Valdal Thomas513619H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
8.Berg Børge Nilsen4042396H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
9.Jongenburger Kalle511368H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
10.Richter Markus511101H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
11.Haugvaldstad Stian507762H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
12.Myklebost Andreas Vistnes505816H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
13.Lye Henrik Kaupang502033H20ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - Ønsker å løpe i Åben2 lørdag og H20E søndag
14.Östling ErikH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
15.Groth LukasH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
16.Einarsson Alwin503711H20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
17.Bergan Arne502336H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
18.Wøllo Atle Nikolai502815H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
19.Eger Johan512505H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
20.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
21.Loeken Halvor515910H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H2 - X
22.Gjone Benjamin512812H20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Bjørnerød Jr. Alfred515019H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
24.Unnerud Sebastian Blomfeldt511856H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
25.Peikli Bjørnar507648H20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - X
26.Lamark Øyvind509449H20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - X

H20A
1.Thunold Oscar Wiersdalen234871H20APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Kaiser Martin222549H20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
3.Tømt Henrik Andreas515211H20AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Helgesen Simon Fjermestad223525H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
5.Årsvoll Gabriel510327H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
6.Levang Gustav514848H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
7.Gjone Gabriel508253H20ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
8.Holt Henrik R.186936H20AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Nybak Urdal Andreas250214H20AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - - Ønsker starttid med Haugesund IL

H20B
1.Fagerli Lars-Erik196868H20BBotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
2.Sundsdal Erlend95782H20BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
3.Bøhm Ulrik M247654H20BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
4.Strøm KristianH20BÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Skjelbred Borgar511365H20BKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
6.Dybvik Martin G.195896H20BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -

H20AK
1.Klausen Lukas512209H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
2.Arenth Eivind206489H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
3.Mollestad Markus212198H20AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X Ønsker H20E på søndag
4.Berglund Rasmus515875H20AKRingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
5.Mathisen Sindre239020H20AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
6.Eikås Brage182096H20AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
7.Ladim Sondre503554H20AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - X H20AK lørdag / H20E søndag
8.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Hedin PontusH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
10.Rothamel DavidH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
11.Henriksson IvarH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
12.Liderfelt HarryH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas

H20C
1.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Ringdal Victor259348H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Vie Åsmund Paulsen259347H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
5.Wiig Nystad Vegard212826H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -

H21A
1.Kristoffersen Anders207999H21ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
2.Flaatten Ole91513H21AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

H21AM
1.Steinsholt Halvor502557H21AMÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
2.Berg Hakon203615H21AMStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
3.Erichsen Eivind510743H21AMHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H21A søndag

H21AK
1.Skriubakken Simen246571H21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Nyhus Kristian245586H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
3.Stormoen Åsulv Birkeland231504H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
4.Eskilt Einar245767H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
5.Helsør Øyvind248563H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
6.Lund MartinH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Lund ErikH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Elvekrok Anders513934H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Røkeberg Stian250607H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
10.Hilleren Glenn Ekholdt250392H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Sandvold Kenneth401430H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Hovi Sjur507049H21AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
13.Polland Fredrik199726H21AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Løvgren Audun510519H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Løvgren Simen510621H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H21B
1.Laurantsen Martin517878H21BSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
2.Bamle Hans Jacob168539H21BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Bal Félix JoaoH21BOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag

H21C
1.Wold Tord SkagestadH21CPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
3.Barikmo Torbjørn504499H21CKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Lindqvist Carl-Johan233940H21CStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Aase Bent Halvard225635H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Færevåg Odd Eirik Sætre243759H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Øvrelid Ommund259384H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H35A
1.Eikedalen Hans-petter518331H35APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Kontautas Donatas503666H35AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
3.Thesbjerg Allan211074H35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Bergmann Verhelst FilifH35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H35B
1.Andersen StigH35BIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Gundersen BørreH35BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Johannessen HelgeH35BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Leiebrikke lørdag og søndag
4.Dybvik Kenneth224085H35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
5.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
6.Simonsen Jon223906H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
7.Jørgensen Andreas236825H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Ellingsen Christian513397H35BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 Please select - -
9.Vie Erik Utne259343H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Engesli Vegard259340H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Lindtner Nils Jarle78701H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Bjelland Joakim211739H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Holgersen Jan Øivind243758H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H40A
1.Kinn Magnus Aarhus246982H40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Breiland Andreas193125H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
3.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
4.Vølstad Njål Helga R206915H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
5.Tørå Glenn510996H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - -
6.Johannessen Paul251357H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
7.Kahrs Christian Riddervold237785H40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
8.Alvestad Stig517490H40AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - -
9.Oftedal Sigurd R.517539H40ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - -
10.Juliussen Erik Strøm506703H40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Løken Øyvind513977H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -
12.Jakobsen Erik Rytter513391H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H2 - -
13.Roskifte Thomas518333H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -
14.Lundsrud Egon508248H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
15.Malmstrøm Martin513962H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H4 - -
16.Sternemalm ErikH40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
17.Råberg Erik519434H40AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Rygh Finn212746H40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Johansen Ole Grini500533H40ANatthauken ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Det blir sjov :-)

H45A
1.Thunold Lars Ole241823H45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Aamand Nils Albert86070H45AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
3.Solberg Vidar256294H45AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 Please select - -
4.Jones Matthew506654H45AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
5.Richter Kim514711H45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
6.Rosenvold Erik241655H45AØstmarka OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
7.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
8.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Hägerstrand DanielH45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Peikli Vegard507650H45ATyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
11.Rachor Fridtjof511373H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Kvala Knut Steffen259355H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Rossebø Bjørn Egil216847H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Steinsvåg Sigleif235209H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
15.Sveen Dag Abel506361H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Aubert Espen96766H45AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H45AK
1.Fjeldstad Truls200431H45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Sundsdal Lars Jøran245552H45AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
3.Homme Jarl209781H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Undeland Karl Anton244780H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
6.Hauge Inge234810H45AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
7.Mollestad Gunnar512524H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
8.Johannessen Nils Arne90673404H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
9.Vogt Morten505847H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
10.Syversen Lasse512781H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
11.Christiansen Rune507646H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
12.Myklebost Jon229435H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H3 - -
13.Nysæter Gisle217460H45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Bamle Jørn Roar180797H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Polland Bjørn253936H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Sigurdsson Sigurdur Freyr510515H45AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
17.Mathisen Roar192566H45AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
18.Fredheim Solberg Morten223983H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
19.Kristiansen Vegar502912H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
20.Nedrebø Ole Johannes513973H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H4 - -
21.Carlsen Henning B.512686H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H3 - - søndagens løp: Da ønsker jeg å løpe H40A
22.Johannessen Jan Løken222129H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
23.Breimo Morten224630H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - - Ønsker H40A på Søndag
24.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H45A søndag
25.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
26.Strøm Atle221236H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H50A
1.Aarrestad Jan253888H50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Lie Bjørn517497H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Ravndal Ørjan516018H50AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
5.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.Gustafsson Anders512672H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
7.Rognebakke Øystein189043H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
8.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
9.Instanes Stig199367H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - rettet af NJ2d 9 marts
10.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
11.Hågård Håvard514671H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
12.Pettersen Terje508912H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
13.Ringvoll Geir Jonny512807H50AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
14.Tømt Per Kristian515210H50AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Furland Tom510420H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
16.Myklebost Lars207692H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
17.Sæbbø Jone506809H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
18.Aksland Tor Gunnar503032H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
19.Nilsen Espen Fyhn204102H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
20.Bårdsen Pål245175H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
21.Gulbrandsen Per Olav509442H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Lagleder + kort m/alle poster træning fredag
22.Kristensen Tom507715H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
23.Björck Ulric246926H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
24.Nysæter Frode517450H50ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
25.Aurebekk Knut208689H50ATorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
26.Groth BjörnH50AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
27.Schmidt Kim Birkmose186693H50AJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - - Ønsker tidlig start fredag og lotning sammen med Herning OK
28.Kløve Magne211547H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
29.Olsrød Bjørnar203614H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
30.Berglund Lars504705H50ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H1 - -
31.Kittilsen Pål511839H50AFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
32.Eikås Jo Børre206461H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
33.Furland Sturle510317H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
34.Gjelstad Trond512591H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
35.Tisell StefanH50AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
36.Dale Arnstein511683H50AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
37.Borgersen Atle203672H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
38.Holt Anders Kristian510736H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
39.Van Raaij Eelco221400H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
40.Gran Kyrre250484H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
41.Aas Dagfinn519491H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
42.Bergan Tom180260H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
43.Skjønhaug Torgeir201986H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
44.Smith-ward IainH50ALakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 X -
45.Taksdal Oddvar514831H50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -
46.Lande Steinar227677H50ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
47.Baier PerH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
48.Eriksson HåkanH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
49.Henriksson BjörnH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
50.Rothen JonasH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
51.Hermansson Sven-olofH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas

H55A
1.Gatevold Jan257802H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Skriubakken Jon502929H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
3.Sørensen Rune189131H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Wiik Roger205502H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
5.Tenge Gunnar80018H55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
6.Håversen Håkon258681H55AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
7.Eikeskog Oddgeir510521H55ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
8.Hylleseth Øyvind248247H55ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
9.Gisholt Helge238122H55AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Verberne Onno511792H55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
11.Kvisli Harald514836H55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Bjørnerød Tore511094H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - -
13.Koren Hallvard504468H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
14.Nygård Svein229682H55ANorges Bank BILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -
15.Lysnes Roger510750H55AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Elhøj CarstenH55AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 X - Ønsker at deltage i alle løb og lej brik til alle dagen
17.Haarr Per Olav512567H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
18.Lamark Trond509448H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
19.Ryberg Vikkelsø LarsH55ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H55AK
1.Nyhus Guttorm203294H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
2.Jonsmyr Svein Roar203394H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
3.Solberg Inge94136H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
4.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
5.Valdal Jarl513629H55AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
6.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
7.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Hansen JensH55AKJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Kristensen Arne197757H55AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
10.Jørgensen Arne Håkon241789H55AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Karlsen Kjetil515711H55AKTeam JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Strøm Per Einar510737H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Braaten Ingvar510765H55AKModum OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
15.Howlett NickH55AKLakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 X -

H60A
1.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Aas Steinar86464H60ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
3.Andersen Jan Morten512521H60AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
4.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Leder for KOK på Nord-Jysk
5.Bjorgum Jon209927H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
6.Arildsen KjeldH60Anordjysk2dagesDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -
7.Hansson JanH60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 X -
8.Nordhagen Eirik512801H60AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
9.Skjæveland Kjell250205H60AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
10.Raastad Espen519490H60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Glittum Jan194707H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Glittum Inge510625H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Drage Øyvind211394H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
14.Myhre Øivind502355H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
15.Brandal Torgeir193063H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
16.Ribe Kristen510422H60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
17.Pedersen Øystein513389H60AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
18.Rutberg JonasH60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
19.Aronsson TorbjörnH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
20.Andersson UlfH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
21.Haverstad Ingemar Jansson7208218H60ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
22.Ølstad Per-jacob207008H60AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H65A
1.Midtskogen Kai506682H65ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
2.Torpe Dagfinn222595H65APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
5.Jørgensen Magne R255211H65AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Lund ArneH65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Gylver Oyvind195801H65AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Margrete Engzelius
8.Alsaker Bjørn186085H65AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Hovi Harald239501H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H3 - -
10.Laurantsen Rune517446H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
11.Alvestad Jostein503970H65AWing OKNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Deltar ikke på Natprolog
12.Heivoll Reidar511474H65ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
13.Erøy Karl Aasmund255342H65AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
14.Steiwer Fredrik517431H65ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -
15.Dæhli Sigurd501376H65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -
16.Myhre Sigbjørn236002H65AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Oaland Ove253908H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
18.Haarr Paul Terje514961H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
19.Johansen Alfon217046H65ABergens TFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Vollen Magne517518H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Tangen John1888732H65AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - -

H70A
1.Johansson Ole504613H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Remme Atle186202H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Breiland Harry509012H70AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
5.Karlsen Tom A.8237785H70AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Utstumo Odd503610H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
7.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - løper ikke nattløp
8.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke nattløp
9.Andersen Øystein511799H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
10.Lunde Rolf518729H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Landsverk Eilef235929H70ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Berg Ragnar197800H70AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - -
13.Rekaa Sveinung518315H70ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Christensen Hugo511460H70ANotodden o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Mohlin AndersH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
16.Blomström StenH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
17.Nauf Martin510752H70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Kløvstad Hans Jacob510511H70AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Aakre Elling236004H70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
20.Elhøj PrebenH70AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select X - Deltager ikke i natløb
21.Steen Bjørn515887H70ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H75A
1.Lye Rolf507823H75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Løland Widar Taxth245776H75AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
3.Kruke Per504470H75AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
4.Eriksen Svein186942H75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Qvick BertilH75AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select X -
6.Håkonsen Ingar518606H75AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H3 - -
7.Gjein Lars Martin509332H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
8.Kittilsen Runar509136H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
9.Bredland Floke239482H75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
10.Stordal Hans514698H75ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
11.Trolsrud Thorolf501730H75ASande SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Straume Einar203530H75ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - 0047 90954058
13.Ceeberg Bjoern H.510747H75AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Pettersen Dag510510H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Bedford Pedersen Øystein510513H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H80A
1.Øvreås Magnar504511H80ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
2.Klovning Magne229517H80APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Ludvigsen Bjørn W.500674H80AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
4.Ruud Steinar516593H80AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Gunnerød Bjørn512614H80AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Ønsker starttid sammen med Øystein Madsen, Haugerud H80
6.Kongsfjell Eigil518728H80ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Gjelstad Oddvar221026H80ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Hvoslef HenrikH80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Aure Odd243762H80ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
10.Heegaard Bror510512H80AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Madsen Øystein508982H80AHaugerud IFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

H85A
1.Gunbjørnsen Odd258643H85AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Halvorsen Helge186835H85ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Kjemhus Knut518302H85AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Reppesgård Magnar203598H85AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

BEG1 (21- ÅR)
1.Høj Jensen Louise BEG1 (21- ÅR)OK Pan AarhusDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

BEG2 (21- ÅR)
1.Nord Knut-erikBEG2 (21- ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Smørgrav MaritBEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Leiebrikke lørdag
3.Tenold Mette Iren513423BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Skistad Knut Erik247148BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Himberg Lill Anita236851BEG2 (21- ÅR)Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
6.Mørk AtleBEG2 (21- ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
7.Fahadi-Elmenhorst Knut517460BEG2 (21- ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -

BEG2 (-20 ÅR)
1.Nord Thea A B228536BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Homme Rebecca Grace228442BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Hobbelstad Simen213473BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Hilleren Vilje213682BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Sundby Mathias217029BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Hauge Jørgensen Karoline253414BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
7.Mørk Håkon Wike241869BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
8.Fahadi-Elmenhorst Benjamin517462BEG2 (-20 ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Kvala Linnea259351BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
10.Rossebø Anne Sigrid Øye224324BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
11.Færevåg Johanna Sætre192649BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
12.Bjordal Ariel Urrang199750BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
13.Josephsen Rikke Røvær506357BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
14.Kvala Ellen243813BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
15.Kvala Lykke Alexandra229673BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Færevåg Olav Sætre243708BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Holgersen Eline Vaage243756BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -

Aaben1
1.Birkenes Espen255558Aaben1Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker aaben 2 søndag
2.Gjestrud Torgrim239079Aaben1Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Holten Aleksander Rygh221437Aaben1Nydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Aaben2
1.Wennerstrand Henrik245297Aaben2Porsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Birkenes Siri255434Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
3.Birkeland Per Are515883Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
4.Kristensen Dan Huva511292Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Fossøy Britt Helene251098Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Borkamo Ada Othilie Dahl212548Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Borkamo Anne Carine Dahl217113Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Borkamo Erling Dahl210711Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Urdalen Knut159671Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Mork Randi207703Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Mork Rune Kristian207903Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Eikås Ingeborg181214Aaben2Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
13.Jakobsen Elisabeth Aune513966Aaben2OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Iden Marit-Elin502924Aaben2Team JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Aaben3
1.Rugsland Knut-Arne255333Aaben3Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
2.Jongenburger Alexander247904Aaben3Sandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 5 Please select - -
3.Bjørgum Nicolai Andre259052Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
4.Alstadsæther Tom Andre211445Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Ringheim Inge205549Aaben3Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Værvågen Veslemøy245172Aaben3Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Gjone Sigrun224334Aaben3Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
8.Breimo Elisabeth502232Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
9.Rostveit Anita253998Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Lenes Sari203533Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben 4 søndag
11.Svendsen Ole Christan243779Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben4 søndag
12.Lunde Astrid511833Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Aaben 4 søndag
13.Thorsdalen Øivind 226947Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Ceeberg Trond Tore235815Aaben3Andebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -

Aaben4
1.Svaland Aas Gunn245549Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
2.Birkeland Monica Flaa245585Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
3.Flaa Per Johan203292Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
4.Javenes Flaa Mette225005Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
5.Skalstad Ragnhild253296Aaben4IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Ruud Ellen Sofie518767Aaben4Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Bergsveen Leah215471Aaben4Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Raastad Rita519489Aaben4Skien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Kittilsen Hanne236827Aaben4Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Sletner Tom504619Aaben4Røyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Urdalen Alfred Hagen228501Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Bergby Ingeborg Fogt234591Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Prestegaard Mille C. E.513961Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
14.Prestegaard Tine K.513978Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
15.Svaland Inger506225Aaben4OL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Sætre Birger 227626Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Sætre Solveig227627Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Aaben5
1.Jakobsen Ella Aune Rytter513388Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Bryne Olivia Aune517459Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Odden Marit243546Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Reinholdt Henny H243500Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Borgersen Elise Nauf221398Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Borgersen Fredrik Nauf221385Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -