v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter 3-days 2022->Entries by classes  (number of entries: 374)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Rent of SportIdent card Comments

W-beg
1.Kowsky Kim Ole225740W-begIndividuals/No club No
2.Torgersen Tabitha1351311W-begOddersjaa SSKNorway

W10
1.Torgersen Maja244749W10Stavanger OrienteringsklubbNorway
2.Tørå Thea247987W10Kristiansand OKNorway No
3.Prakapaite Patricija205261W10OK Vilse 87Sweden No
4.Ciba Elisa2065058W10Lübecker TurnerschaftGermany No

W12
1.Stamer Sania624010W12MTK Bad HarzburgGermany No
2.Wittke Ria2024199W12SV Hildesia DiekholzenGermany No
3.Frank Romy8010510W12SV Hildesia DiekholzenGermany No

W14
1.Weigert Jule1122008W14TVJahn WolfsburgGermany
2.Caspari Lola8040309W14OL Team LippeGermany
3.Hox Brynildsen Ingrid8140831W14Fredrikstad SkiklubbNorway
4.Husebye Aamodt Malin239118W14Fredrikstad SkiklubbNorway
5.Körber Jette8090700W14OLV UslarGermany
6.Mousa Lamis8001690W14OLV UslarGermany

W14B
1.Danevad Vilma7139216W14BFredrikstad SkiklubbNorway

W16
1.Hansen Nora Christine7203412W16Røyken orienteringslagNorway
2.Weigert Anna1542007W16TVJahn WolfsburgGermany
3.Stolze Lucia8182124W16Bovender SportvereinGermany
4.Breckle Karla8182122W16Bovender SportvereinGermany
5.Stamer Annika8020306W16Preetzer TSVGermany
6.Lindig Stanja8606409W16SSV Planeta Radebeul e.V.Germany
7.Danevad Jenny7046990W16Fredrikstad SkiklubbNorway
8.Hox Brynildsen Marte8121545W16Fredrikstad SkiklubbNorway
9.Stokkeland Ada7057687W16Ålgård OrienteringNorway No
10.Drechsler Luise8606422W16Post SV DresdenGermany
11.Fischer Mila8654361W16GermanYouthTeamGermany No
12.Burgmair Juliane8230107W16GermanYouthTeamGermany No
13.Kästner Anne8140206W16GermanYouthTeamGermany No
14.White Selma8170107W16Søgne og Songdalen okNorway No
15.Hagelia GinaW16Vegårshei ILNorway Yes

W18
1.Caspari Emma8667604W18OL Team LippeGermany
2.Kollenbach Louisa8111105W18Ski-Club Helsa e.V.Germany
3.Olsen Liv Grete8606450W18USV TU DresdenGermany
4.Klein Franka8670957W18USV TU DresdenGermany
5.Sebjørnsen Heidi Kristina7040523W18Fossum IFNorway No
6.Hagen Kathinka Zahl9115771W18Fossum IFNorway No
7.Fritz Julia8248428W18GermanYouthTeamGermany No
8.Roßner Jule8606407W18GermanYouthTeamGermany No
9.Fritz Marlene8442448W18GermanYouthTeamGermany No
10.White Astrid8240804W18Søgne og Songdalen okNorway No
11.Hintz Lilly1417163W18MTV SeesenGermany No
12.Klose Lena-Maria1270102W18MTV SeesenGermany No
13.Pompe Lone8606405W18SV Robotron DresdenGermany No
14.Mühlstädt Anna8606415W18SV Robotron DresdenGermany No

W20
1.Kankaanpää Tinka8182121W20Bovender SportvereinGermany
2.Torgersen Dina9935010W20Fredrikstad SkiklubbNorway
3.Jendal Helene1422641W20Fossum IFNorway No
4.Bernsdorf Carolin7160997W20MTV SeesenGermany No

W20B
1.Sveen Anna Austad251117W20BRaumar orienteringNorway
2.Mevius AylinW20BLübecker TurnerschaftGermany Yes
3.Solheim Vilde HaslekåsW20BIF TraumaNorway Yes

W21
1.Olsson Helena7910128W21Brunflo IFSweden
2.Starke Paula8606496W21USV TU DresdenGermany
3.Topp Jelena337602W21TSV WorpswedeGermany
4.Buchholz Pia8222111W21MTK Bad HarzburgGermany No
5.Friedrichs Birte8190498W21MTV SeesenGermany No
6.Linke Katharina8000115W21MTV SeesenGermany No

W21AM
1.Hollmann Inga9070199W21AMBielefelder TGGermany No
2.Dæhli Kine8230588W21AMHalden SKNorway
3.Meisel Jordan Sophie9990903W21AMOLV UslarGermany
4.Blohm Mareike337604W21AMTSV WorpswedeGermany
5.Engelmann Anna-Lena337610W21AMTSV WorpswedeGermany
6.Stamer Solia522000W21AMMTK Bad HarzburgGermany No
7.Olsen Elin-kristin Hem681874W21AMTyrving ILNorway No

W21AS
1.Begtrup Katrine1002819W21ASIndividuals/No club No
2.Finstad Ida Elisabeth433232W21ASOK MossNorway
3.Hillebrand Uta8663314W21ASTurn-Klubb zu HannoverGermany No
4.Hansen Thea Charlotte7203432W21ASRøyken orienteringslagNorway
5.Maass Frida1601510W21ASTSV NusseGermany
6.Finkenstädt Laura415597W21ASOLV UslarGermany
7.Austad Stine8334410W21ASRaumar orienteringNorway

W21B
1.Wittenbecher Henrike7003457W21BIndividuals/No club
2.Wengaard Ragnhild850823W21BIndividuals/No club No My SI number: 859823. Ragnhild og Thomas Wengaard, W21B, M35B ønsker spredt starttid fra Frøy Grøndahl og Johan Mattsson, slik at én av oss alltid kan passe på barna.
3.Reppnow Lea970917W21BOLV UslarGermany
4.Helmbrecht Vivien8040900W21BOLV UslarGermany
5.Haupt Carlotta8161203W21BMTK Bad HarzburgGermany No

W21C
1.Løyning CathrineW21CIndividuals/No club No
2.Linn HannaW21CIndividuals/No club
3.Raastad HegeW21CHamar orienteringsklubbNorway
4.Svaland Inger2056906W21COL Vallset/StangeNorway No
5.Schweizer SophiaW21CTMS LübeckGermany
6.Bjørnstad Tina234631W21CRaumar orienteringNorway No

W35B
1.Weigert Claudia2800510W35BTVJahn WolfsburgGermany
2.Frank Nicole8110882W35BSV Hildesia DiekholzenGermany No

W40
1.Torgersen Tone8045166W40Stavanger OrienteringsklubbNorway
2.Spathmann Natascha1413415W40Kempische OrientatielopersBelgium
3.Grahl Ieva8020682W40Preetzer TSVGermany
4.Stokseth Heidi8050678W40Halden SKNorway
5.Bourgonjon Ellen8518913W40TROL BelgiumBelgium No
6.Ciba Marika820520W40Lübecker TurnerschaftGermany No

W45
1.Krebs Stefanie412637W45Turn-Klubb zu HannoverGermany No
2.Wöhrer Sandra8280175W45TVJahn WolfsburgGermany
3.Carlstein Magdalena8370466W45IFK Lidingö SOKSweden
4.Skedsmo Danevad Karin7955961W45Fredrikstad SkiklubbNorway
5.Husebye Birgitte225551W45Fredrikstad SkiklubbNorway
6.Schmalfeld Karin8028001W45BSV Halle-AmmendorfGermany
7.Berg Kristin8662247W45Fossum IFNorway
8.Stamer Esther8197595W45MTK Bad HarzburgGermany No
9.Wittke Kerstin8202040W45SV Hildesia DiekholzenGermany No
10.Utskarpen Audrun504728W45IL GeoFormNorway No
11.Berglund Monica7000154W45Ringerike O-lagNorway No

W45B
1.Kraetz Kerstin2801430W45BTVJahn WolfsburgGermany
2.Caspari Pia8100274W45BOL Team LippeGermany
3.Hellenes Hilde Gunn7109802W45BOK SkeidiNorway
4.Dybvik Anikken GW45BStokke ILNorway Yes
5.Hox Brynildsen Anne-sofie8140847W45BFredrikstad SkiklubbNorway
6.Nordby IdaW45BFredrikstad SkiklubbNorway
7.Leibe Bergstedt Katja260936W45BMarkbygdens OKSweden
8.Péntek Gáborné8000619W45BBalatonfüredi Sport ClubHungary
9.Romøren KristineW45BFossum IFNorway Yes

W50
1.Skram Tone1077088W50Røyken orienteringslagNorway
2.Ackermann Maike887826W50TSV NusseGermany
3.Nolte Silvia1120268W50TSV NusseGermany
4.Napp Silke611971W50TVJahn WolfsburgGermany
5.Scheuermann Katrin8606473W50SSV Planeta Radebeul e.V.Germany
6.Suter Judith8030470W50OLG Cordoba RütihofSwitzerland
7.Drese Evi9021970W50OLV UslarGermany
8.Austad Anne-Grete344286W50Raumar orienteringNorway
9.Karlsson Martina9060214W50OK Vilse 87Sweden No
10.Weber Simona891870W50Phoenix LuebeckGermany No

W55
1.Syversen Ida7203427W55Røyken orienteringslagNorway
2.Hollmann Martina2537W55Bielefelder TGGermany No
3.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404W55Ski-Club Helsa e.V.Germany
4.Justad Raaen Trine Marit8200490W55Aker Brygge OrienteringsklubbNorway
5.Kolbe Kirsten2077192W55TuS LübbeckeGermany
6.Finkenstädt Andrea8687662W55OLV UslarGermany
7.Størmer Lucie218969W55Fossum IFNorway No
8.Solbergseter Mette8236964W55AustmarkaNorway

W55AS
1.Meling Brit Vivian8638367W55ASStavanger OrienteringsklubbNorway
2.Hoffmann Christine1060366W55ASTSV NusseGermany
3.Hanses Anne530517W55ASTUS BramscheGermany

W60
1.Grøndahl Frøy8635803W60Lillomarka o-lagNorway
2.Hohberg Iris8090262W60ASG Teutoburger WaldGermany
3.Syversen Eva7203439W60Røyken orienteringslagNorway
4.Wanner Alexandra7000325W60OLG SiegerlandGermany
5.Baerts Anita308548W60BorascaBelgium
6.Ravnan Ingrid433968W60Stokke ILNorway
7.Dresel Barbara8649284W60SC KleckenGermany No

W65
1.Bahr Marita1323196W65Individuals/No club
2.Dæhli Lis540321W65Løten OrienteringslagNorway No Sigurd og Lis Dæhli fra Løten O-lag ønsker spredt starttid fra Kine Dæhli fra Halden SK pga. børnepas.
3.Økstad Siri8183080W65Oddersjaa SSKNorway
4.Svanberg Bjørg248404W65Røyken orienteringslagNorway
5.Müssen Ingrid531902W65SuS VehrteGermany
6.Finke Heidrun570909W65OLV UslarGermany
7.Jørgensen Oddny7210162W65IK Grane Arendal OrienteringNorway No
8.Greve Siren8100077W65Bergens TFNorway No

W70
1.Roeling Monica8654989W70KOVZNetherlands

W75
1.Glendrange Haldis Olaug334147W75Stavanger OrienteringsklubbNorway

M-beg
1.Færden Gustav StrømM-begNordre Follo OrienteringNorway Yes

M10
1.Stokseth Troy8170514M10Halden SKNorway
2.Ciba Hanno820520M10Lübecker TurnerschaftGermany No

M12
1.Aronsen Casper Eckmann8089692M12Nittedal OrienteringNorway
2.Carlstein Edvin8402011M12IFK Lidingö SOKSweden
3.Carlstein Wilmer8402010M12IFK Lidingö SOKSweden
4.Freudenfeld Constantin8160121M12TSV WorpswedeGermany
5.Ostendorff Finn8010732M12TSV WorpswedeGermany
6.De Mits Viek8518915M12TROL BelgiumBelgium No
7.Prakapas Dominykas797246M12OK Vilse 87Sweden No

M12B
1.Kahle Nils1050302M12BMTV SeesenGermany No

M14
1.Urzua-Wöhrer Erik8060690M14TVJahn WolfsburgGermany
2.Möhring Hannes7300538M14TVJahn WolfsburgGermany
3.Dybvik Alexander GM14Stokke ILNorway Yes
4.Eckel Johannes8122008M14OLV UslarGermany
5.Gurtmann Johannes1323194M14TG 1860 MündenGermany
6.Gunnarsson Arvid2107565M14OK Vilse 87Sweden No
7.Gunnarsson Troj2107176M14OK Vilse 87Sweden No
8.Zvonarov Hlib2064479M14MTV SeesenGermany No
9.Schweizer Maik2043616M14MTV SeesenGermany No

M14B
1.Tørå Tobias248089M14BKristiansand OKNorway No

M16
1.Nash Brandon2048521M16Turn-Klubb zu HannoverGermany No
2.Dale Magnus Svaland7207232M16OL Vallset/StangeNorway No
3.Schulze Sven-Guido8003877M16TVJahn WolfsburgGermany
4.Aronsen Alfred8089681M16Nittedal OrienteringNorway
5.Dybvik Jens GM16Stokke ILNorway Yes
6.Nordby AudunM16Fredrikstad SkiklubbNorway
7.Strand Gulbrandsen Syver7119013M16Fredrikstad SkiklubbNorway
8.Husebye Aamodt Emil8015276M16Fredrikstad SkiklubbNorway
9.Niazi Aaron8114668M16TSV WorpswedeGermany
10.Bakke Erlend1070470M16Fossum IFNorway
11.Saupe David8606416M16Post SV DresdenGermany
12.Drechsler Jakob8606411M16Post SV DresdenGermany
13.Baath Ole8130206M16GermanYouthTeamGermany No
14.Mühlstädt Lennart8000894M16GermanYouthTeamGermany No
15.Dequiedt Loic8635837M16GermanYouthTeamGermany No
16.Flaa Sigmund JavenesM16Birkenes ILNorway Yes
17.Johansen Alfons260791M16OK Vilse 87Sweden No
18.Karlsson Eddie8373109M16OK Vilse 87Sweden No
19.Salau Felix8032407M16MTV SeesenGermany No
20.Wetzel Niklas8606476M16SV Robotron DresdenGermany No

M16B
1.De Mits Thor8232532M16BTROL BelgiumBelgium No
2.Mulari Noah205280M16BOK Vilse 87Sweden No

M18
1.Napp Thore500724M18TVJahn WolfsburgGermany
2.Urzua-Wöhrer Marco8128812M18TVJahn WolfsburgGermany
3.Grahl Kristaps8207004M18Preetzer TSVGermany
4.Stokkeland Samuel7191438M18Ålgård OrienteringNorway No
5.Grote Bennet8010104M18OLV UslarGermany
6.Romøren Philip8662268M18Fossum IFNorway No
7.Strisland Eirik Vie8044343M18Fossum IFNorway No
8.Strisland Sindre Vie8680104M18Fossum IFNorway No
9.Tømt Henrik AndreasM18Imås ILNorway
10.Lucke Moritz8606466M18Post SV DresdenGermany
11.Darimond Theodor435697M18TG 1860 MündenGermany
12.Nilsen Berg Børge8663362M18Sandnes IL - RogalandNorway No
13.Wittiber Arvid8082104M18Skiclub BonnGermany No
14.Buchberger Till8050103M18MTV SeesenGermany No
15.Wandelt Julius8040114M18MTV SeesenGermany No

M20
1.Felland Sætnan Birk7060903M20Individuals/No club No
2.Ranestad Vegard9697311M20Hamar orienteringsklubbNorway
3.Stamer Konrad8202003M20Preetzer TSVGermany
4.Borrmann Malte8333336M20OL Görlitz e.V.Germany No
5.Felland Sætnan Birk7060903M20Fossum IFNorway No
6.Bakke Marius1090902M20Fossum IFNorway
7.Buchholz Tom8111777M20MTK Bad HarzburgGermany No
8.Reichenbach Anselm9896448M20GermanYouthTeamGermany No

M20AS
1.Sælsbråten Elias VågsnesM20ASIK Grane Arendal OrienteringNorway Yes
2.Hennseler Theo8091203M20ASMTV SeesenGermany No

M20B
1.Kraetz Lennart2801174M20BTVJahn WolfsburgGermany
2.Dybvik Martin G.M20BStokke ILNorway Yes
3.Fismen OdinM20BFossum IFNorway Yes

M21
1.Kollenbach Leon8113007M21Ski-Club Helsa e.V.Germany
2.Prunsche Christoph8647299M21TuS LübbeckeGermany
3.Dæhli Magne8645094M21Halden SKNorway No
4.Ulbrich Fabian1997333M21OLV UslarGermany
5.Topp Jan Felix502913M21TSV WorpswedeGermany
6.Lilje Kilian8171995M21TSV WorpswedeGermany No
7.Ahlbeck EmilM21Fossum IFNorway No
8.Stamer Nilas503361M21MTK Bad HarzburgGermany No
9.Janischowsky Lukas8050297M21GermanYouthTeamGermany No
10.Dale Jostein Svaland8628577M21Ås-NMBU OrienteringNorway No
11.Sande Gullord Eskil556600M21Bækkelagets SKNorway No
12.Street Ralph8100990M21Bækkelagets SKNorway No
13.Hennseler Ole8060698M21MTV SeesenGermany No
14.Wandelt Aaron8200402M21MTV SeesenGermany No
15.Konst Frode710413M21TyrvingILNorway No
16.Ragvin Dag Steinar7720912M21Bö orienteringslagNorway No

M21AM
1.Gröndahl Trygve1910419M21AMIndividuals/No club
2.Kleine Till500935M21AMTuS LübbeckeGermany
3.Duesmann Christian8647298M21AMTuS LübbeckeGermany
4.Finkenstädt Till8440830M21AMOLV UslarGermany
5.Finkenstädt Malte8236501M21AMOLV UslarGermany
6.Størmer Emil9201373M21AMFossum IFNorway No
7.Bruns Matti1150701M21AMMTK Bad HarzburgGermany No
8.Olsen Asbjørn258519M21AMNTNUI Norway No
9.Wittiber Finn8020900M21AMSkiclub BonnGermany No
10.Eckert Carsten1424609M21AMSC KleckenGermany No
11.Dresel Patrick8000785M21AMSC KleckenGermany No
12.Dresel Markus8302470M21AMSC KleckenGermany No
13.Olsen Trygve Hem258513M21AMTyrving ILNorway No

M21AS
1.Nuske Robert7003457M21ASTurn-Klubb zu HannoverGermany No
2.Dittmers Leif Leo8288188M21ASOSC HamburgGermany No
3.Drese Felix8060498M21ASOLV UslarGermany
4.Soltek Simon1600M21ASTSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany No

M21B
1.Konermann Johannes2143429M21BIndividuals/No club
2.Klubnes HåkonM21BOK MossNorway
3.Finstad SimenM21BOK MossNorway
4.Richter Jannik8670959M21BTurn-Klubb zu HannoverGermany No

M21C
1.Schweizer BenjaminM21CTMS LübeckGermany

M35
1.Schmidt Malte7777050M35Bielefelder TGGermany No
2.Stamer Joachim8124720M35MTK Bad HarzburgGermany No
3.Wittke Jens8670874M35SV Hildesia DiekholzenGermany No

M35B
1.Wengaard Thomas850824M35BIndividuals/No club No My SI number: 850824
2.Torgersen Tomas1351310M35BOddersjaa SSKNorway
3.Frank Marcel8010578M35BSV Hildesia DiekholzenGermany No

M40
1.Weigert Thorsten361258M40TVJahn WolfsburgGermany
2.Schröder Tim8022017M40OSC HamburgGermany No
3.Walter Moritz1601515M40OSC HamburgGermany No
4.Grasso Sandro1406596M40Kempische OrientatielopersBelgium
5.Stokkeland Sturla7207801M40Ålgård OrienteringNorway
6.Tørå Glenn510996M40Kristiansand OKNorway No
7.Johansen Ole Grini8663361M40Natthauken ILNorway No

M45
1.Urzua Paulo8114643M45TVJahn WolfsburgGermany
2.Caspari Volker8010573M45OL Team LippeGermany
3.Breckle Rolf8182125M45Bovender SportvereinGermany
4.Kankaanpää Pasi8028929M45Bovender SportvereinGermany
5.Aamodt Bent Olav8013536M45Fredrikstad SkiklubbNorway
6.Brynildsen Anders8015277M45Fredrikstad SkiklubbNorway
7.Hillebrandt Oliver8101027M45OLV UslarGermany
8.Freudenfeld Christoph8100974M45TSV WorpswedeGermany
9.Lucke Jens8215333M45Post SV DresdenGermany
10.Schmidt Kim Birkmose1402049M45Jydske Dragonregiments Idrætsforening Denmark
11.Hennseler Martin8030271M45MTV SeesenGermany No
12.Berglund Lars7000072M45Ringerike O-lagNorway No

M45AS
1.Nilsen Jørgen8638408M45ASStavanger OrienteringsklubbNorway
2.Jensen Michael Eckmann8089689M45ASNittedal OrienteringNorway
3.Færden AndersM45ASNordre Follo OrienteringNorway Yes
4.Fismen MortenM45ASFossum IFNorway Yes
5.Entrup Axel1515480M45ASSC KleckenGermany No
6.Nilsson Thomas8171171M45ASEslövs friluftsklubbSweden No

M45B
1.Finstad TrondM45BOK MossNorway
2.Kraetz Ingo2143425M45BTVJahn WolfsburgGermany
3.Dybvik KennethM45BStokke ILNorway Yes
4.Péntek Gábor8000766M45BBalatonfüredi Sport ClubHungary

M50
1.Nilsen Espen Fyhn8657105M50Stavanger OrienteringsklubbNorway
2.Dale Arnstein7207022M50OL Vallset/StangeNorway No
3.Napp Christoph7300441M50TVJahn WolfsburgGermany
4.Stamer Christian8670849M50Preetzer TSVGermany
5.Carlstein Mattias8457544M50IFK Lidingö SOKSweden
6.Scheuermann Juergen8606469M50SSV Planeta Radebeul e.V.Germany
7.Stokseth Øyvind8250372M50Halden SKNorway Vi er en familie med 2 små barn (4 og 7 år) som skal delta på påskeløp i Silkeborg. Den eldste av barna, Troy, skal løpe selv. Han må muligens skygges. Vi (jeg og min kone Heidi Stokseth), ønsker litt sen start alle dager slik at vår sønn Troy kan følges av en av oss, mens den andre passer minstejenta på 4. Vår sønn kan passe minstejenta mens vi løper. Vi kjenner også noen andre nordmenn som skal delta.
8.Danevad EspenM50Fredrikstad SkiklubbNorway
9.Gulbrandsen Dyre Martin7119011M50Fredrikstad SkiklubbNorway
10.Bergstedt Mikael690409M50Markbygdens OKSweden
11.Strisland FrodeM50Fossum IFNorway Yes
12.Bakke Harald1021171M50Fossum IFNorway
13.De Mits Yves8518912M50TROL BelgiumBelgium No
14.Furland Tom8635898M50Sandnes IL - RogalandNorway No
15.Pompe Tilo8027022M50SV Robotron DresdenGermany No

M55
1.Hohberg Thomas8230763M55ASG Teutoburger WaldGermany
2.Wittenbecher Christian410404M55Turn-Klubb zu HannoverGermany No
3.Höfer Jörg8150004M55TSV Malente.Germany
4.Thierolf Michael8090601M55TSV Malente.Germany
5.Nolte Christian8171263M55TSV NusseGermany
6.Wanner Nikolaj222260M55OLG SiegerlandGermany
7.Kollenbach Peter8449448M55Ski-Club Helsa e.V.Germany
8.Suter Nik8091265M55OLG Cordoba RütihofSwitzerland
9.Straete Rune9070666M55Wing OKNorway
10.Størmer Leif767789M55Fossum IFNorway No
11.Hagen Stein H.9791001M55Fossum IFNorway No
12.Ødegårdstuen FrodeM55Snertingdal IFNorway Yes
13.Egge Guttorm1302878M55IL GeoFormNorway No
14.Taurit Matthias888912M55Phoenix LuebeckGermany No

M55AS
1.Hansson Jeppe570212M55ASIndividuals/No club No
2.Prydz Peter1400442M55ASNeverfjord IdrettslagNorway
3.Andresen Morten7204912M55ASOK SkeidiNorway
4.Hanses Ferdinand8170553M55ASTUS BramscheGermany
5.Hansen John2021867M55ASKristiansand OKNorway No
6.Bjerke Sten ØivindM55ASHedrum OrienteringslagNorway Yes
7.Thell Arne8005470M55ASEslövs friluftsklubbSweden No
8.Mevius Klaus1191262M55ASLübecker TurnerschaftGermany No

M60
1.Stræte Egil PetterM60Individuals/No club Yes
2.Mattsson Johan8635844M60Lillomarka o-lagNorway
3.Olsen Trond8060488M60Løten OrienteringslagNorway
4.Hansen Øyvind Roger7203438M60Røyken orienteringslagNorway
5.Zeiner-Gundersen Richard8191158M60Aker Brygge OrienteringsklubbNorway
6.Verberne Onno433966M60Stokke ILNorway
7.Schliebener Stephan590926M60OLV UslarGermany
8.Drese Werner8271061M60OLV UslarGermany
9.Bjørnsen Jack8190758M60Kristiansand OKNorway
10.Solbergseter BjornM60AustmarkaNorway
11.Henmyr Thomas7574737M60OK Vilse 87Sweden No
12.Hansen Björn1051961M60Lübecker TurnerschaftGermany No
13.Mevius Andreas422692M60Lübecker TurnerschaftGermany No

M65
1.Erøy Karl Aasmund22058M65OK MossNorway No
2.Dæhli Sigurd530506M65Løten OrienteringslagNorway No
3.Torgersen Per W.8071633M65Oddersjaa SSKNorway
4.Svanberg Kjell248082M65Røyken orienteringslagNorway
5.Dittmers Matthias8333999M65OSC HamburgGermany No
6.Claes Johan7032505M65BorascaBelgium
7.Strand Tor8195703M65Raumar orienteringNorway No
8.Sveen Jan1004372M65Raumar orienteringNorway
9.Solbergseter Tor Willy8236963M65AustmarkaNorway
10.Dresel Uwe8649286M65SC KleckenGermany No
11.Eriksen Are8269015M65Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway No

M70
1.Risch Nikolaus8655477M70ASG Teutoburger WaldGermany
2.Götte Heinrich2068667M70OLF MainzGermany
3.Müssen Johannes501226M70SuS VehrteGermany
4.Lindqvist Kalle355683M70Växjö OKSweden
5.Newerla Alfred8019925M70RSV HannoverGermany
6.Tørå Gunnar Dag7206846M70IK Grane Arendal OrienteringNorway No
7.Jørgensen Finn Ole7210167M70IK Grane Arendal OrienteringNorway No

M75
1.Egeskog Øyvind216791M75Stavanger OrienteringsklubbNorway
2.Glendrange Svein334148M75Stavanger OrienteringsklubbNorway
3.Løland Widar Taxth1210546M75Hisøy OrienteringsklubbNorway
4.Færden Jon334017M75Nordre Follo OrienteringNorway No
5.Trøan Geir8028310M75Nordre Follo OrienteringNorway
6.Husdal Geir1711869M75TIF VikingNorway
7.Intgroen Mike8654993M75KOVZNetherlands
8.Kløverød Jakob1121449M75Porsgrunn OLNorway No

M80
1.Gohde Günter8140339M80Turn-Klubb zu HannoverGermany No
2.Østgård Kåre258529M80OL Vallset/StangeNorway
3.Ludvigsen Bjørn W.7000015M80IF SturlaNorway
4.Andersen Per Oeystein1304071M80Larvik OrienteringsklubbNorway No Ønsker starttid så tæt på kl. 12.00 som muligt torsdag. Gerne lidt før.

M85
1.Reppesgård Magnar1304023M85Hedrum OrienteringslagNorway No