v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2021, 5 days, Novo mesto->Entries by countries  (number of entries: 482)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid CPT
1.Majnarić Ivor M21BIndividuals/No clubYES -
2.Patten Graham8145447M55Individuals/No clubYES X
3.Anil Yavuz KurtulusM60Individuals/No club
4.Stromberger Lena-maria631007W21A LONGIndividuals/No clubYES
5.Mežnar Sara OPEN DIndividuals/No clubYES -
6.Susman Eva OPEN DIndividuals/No clubYES -
7.Orlič Timon OPEN DIndividuals/No clubYES -

Austria
1.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES X
2.Leonhardt Kristian8002033M65OC FürstenfeldAustriaYES X
3.Leonhardt Gertraud8181718W60OC FürstenfeldAustriaYES X
4.Steinlechner Elisabeth7771177W60OC FürstenfeldAustriaYES X
5.Trummer Herfried8140675M35 ULTIMATEOC FürstenfeldAustriaYES X
6.Mühlbacher Thomas8140996M50NF SteiermarkAustria
7.Berger Xander8068908M21ENaturfreunde LinzAustriaYES
8.Kradischnig Wolfgang8627287M55Naturfreunde LinzAustriaYES X
9.Berger Marlies Kathrin8112200W21A LONGDer Berger-ClanAustriaYES X
10.Pacher Gerhild8012364W55SU Schöckl GrazAustriaYES
11.Pacher Hannes8011559M50 ULTIMATESU Schöckl GrazAustriaYES -
12.Brantner Martin7113114M50 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAustriaYES X
13.Opetnik Siegfried8445446M55HSV KLAGENFURTAustriaYES
14.Stöcher Jacopo8250305M16WATAustriaYES
15.Poirson Marius8000031M21EWATAustriaYES X
16.Kubelka Stefan8223388M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAustriaYES

Belgium
1.Deferme Gunther320304M45hamokBelgiumYES X
2.Wenderickx Nancy1991111W35hamokBelgiumYES X
3.Tonneau François7211888M21EOLV EifelBelgiumYES X
4.Tonneau William7110985M35OLV EifelBelgiumYES X
5.Rauw Magali 7001077W21A LONGOLV EifelBelgiumYES -
6.Sillien Freddy8290147M70Pégase COBelgiumYES X
7.Pluymers Helena9005175W35TROL BelgiumBelgiumYES -
8.Kerckhofs Marc8002185M45OmegaBelgiumYES X
9.Kerckhofs Feike8002196W16OmegaBelgiumYES X
10.Van De Velde Liesbeth8002192W21EOmegaBelgiumYES X
11.Pierlot André8518935M60C.O.LiègeBelgiumYES X
12.Pierlot Elvire8518936W14C.O.LiègeBelgiumYES
13.Leyimangoye Judith2046059W21BC.O.LiègeBelgiumYES X
14.Buchacker Kerstin589161W50 ULTIMATEC.O.LiègeBelgiumYES X
15.Tonneau Corentin7121188M21EBelgian Big Fat GuysBelgiumYES X
16.Rooman Claudia201880W21A LONGBelgian Big Fat GuysBelgiumYES X
17.Laško Nico1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBelgiumYES X
18.Stel BenjAm9910912M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBelgiumYES X
19.Vliegen Astrid8333110W21A LONGNSVAmelBelgiumYES -

Croatia
1.Salopek Tihon8044022M18OK RisCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES X
3.Salopek Dorja8445444W16OK RisCroatiaYES
4.Rako Duje7005141M35OK VihorCroatiaYES X
5.Rako Paola8300220W14OK VihorCroatiaYES
6.Rako Sabina7003400W40OK VihorCroatiaYES X
7.Rako Jure7010043M10-SHADOWEDOK VihorCroatiaYES -
8.Vujanić Josip237599M21EOK JapetićCroatiaYES
9.Vujanić Filip222940M21EOK JapetićCroatiaYES
10.Pavić Mirja 1403140W21EOK JapetićCroatiaYES X
11.Legac Lino8080678M35 ULTIMATEOK JapetićCroatiaYES X
12.Merunka Darko7140363M55OK MaksimirCroatiaYES X
13.Vukmanović Vinka552005W21EOK KapelaCroatiaYES X
14.Vukmanović Mladen720210OPEN BOK KapelaCroatiaYES X
15.Vukmanović Martin2144791KID'S COURSEOK KapelaCroatiaYES

Czech Republic
1.Tomas Babicky8444519M70ZOOB RumburkCzech RepublicYES X
2.Jitka Nedvídková8245050BEGINNERSZOOB RumburkCzech RepublicYES
3.Krejcikova Barbora8636187W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES -
4.Krejcik Zbynek8071221M50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES X
5.Krejcikova Monika8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCzech RepublicYES X
6.Novak Ivo8014533M55OK 24 PrahaCzech RepublicYES X

Denmark
1.Kristensen Arne8702019M60Herlufsholm DenmarkYES X
2.Meyhoff Petersen Tine8631591W55Herlufsholm DenmarkYES
3.Knudsen Anders8653089M50 ULTIMATEHerlufsholm DenmarkYES
4.Nielsen Henrik8022398M60Holbaek OrienteringsklubDenmarkYES X
5.Nielsen Jannie1402050W55Holbaek OrienteringsklubDenmarkYES X
6.Strib Hans Christian8111112M70Orienterings Klub GormDenmarkYES
7.Hauerslev Jan1406103M55OK Pan AarhusDenmarkYES X
8.Andersen Hanne Møller209164W60OK Pan AarhusDenmarkYES X
9.Hansen Jens8307008M55Jydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES X
10.Thomsen Susanne1411283W55Jydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES X

Finland
1.Kujala Jouni1003723M35 ULTIMATESK PohjantähtiFinlandYES

France
1.Hueber François7003209M60CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
2.Thenoz Arnaud1001990M12Guyancourt Orientation 78FranceYES
3.Thenoz Jérémie2074297M14Guyancourt Orientation 78FranceYES -
4.Thenoz Bastien2800188M18Guyancourt Orientation 78FranceYES
5.Thenoz Bertrand1222226M55Guyancourt Orientation 78FranceYES X
6.Thenoz Perrine1001978W45Guyancourt Orientation 78FranceYES X
7.Pierre Raoux7188594M55Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFranceYES X
8.Le Helloco Yann2028261M50OPA MONTIGNYFrance
9.Provost Maurice34721M60OPA MONTIGNYFrance
10.Prevost Patrick2042799M65OPA MONTIGNYFrance
11.Vasiloi Nadejda2046911W40OPA MONTIGNYFrance
12.Antoine-delaume Sophie7123457W45OPA MONTIGNYFranceYES
13.Prevost Pascale8516990W60OPA MONTIGNYFrance
14.Tissot André2113815OPEN COPA MONTIGNYFrance
15.Chevalier Matéo2027661M18orientation 87France
16.Chevalier Cédric7001994M40orientation 87France
17.Chevalier Eden2041190W12orientation 87France
18.Chevalier Satine2027662W14orientation 87France
19.Chevalier Caroline7001978W40orientation 87France
20.Bachellerie Benoit1882038M45POPFranceYES X
21.Brédo Thomas7092007M21 ULTIMATEAnimation Sillery OrientationFranceYES X

Germany
1.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermanyYES X
2.Vogl Karin1700505W21BSV MietrachingGermanyYES X
3.Struckmann Jens8270866M50Braunschweiger MTVGermanyYES X
4.Rihko-Struckmann Liisa8190564W55Braunschweiger MTVGermanyYES X
5.Buchholz Tom8230970M20MTK Bad HarzburgGermanyYES X
6.Buchholz Sven440461M50MTK Bad HarzburgGermanyYES X
7.Holloway Wilf9200004M70MTK Bad HarzburgGermanyYES
8.Buchholz Pia8111199W21A LONGMTK Bad HarzburgGermanyYES X
9.Buchholz Tanja440462W45MTK Bad HarzburgGermanyYES X
10.Wanner Nikolaj222260M55OLG SiegerlandGermany
11.Wanner Alexandra206487W60OLG SiegerlandGermany
12.Kollenbach Peter7770022M55Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES X
13.Kollenbach Louisa8111105W16Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES X
14.Hoffmann Caroline888875W45Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES X
15.Dersch-Kollenbach Brigitte7672404W50Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES X
16.Kollenbach Leon8113007M21 ULTIMATESki-Club Helsa e.V.GermanyYES X
17.Roessler Karsten8662454M40SSV Planeta RadebeulGermanyYES X
18.Tonn Konrad8606453M65SSV Planeta RadebeulGermanyYES
19.Engelhardt Katja8606482W35SSV Planeta RadebeulGermanyYES X
20.Tonn Gisela8012554W65SSV Planeta RadebeulGermanyYES
21.Hay Jack8102007M16OC MünchenGermanyYES
22.Despetovic Tihomir8657246M21EOC MünchenGermanyYES
23.Weinig Peter8255255M21EOC MünchenGermanyYES X
24.Ehrl Blandine8201026W35OC MünchenGermanyYES X
25.Röhner Uwe8662646M45OLV OstGermanyYES
26.Ziesche Juergen236105M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES X
27.Röhl Stefan8667613M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES X
28.Genderjahn Ludwig2061249M50 ULTIMATEOLV OstGermanyYES X
29.Sihver Wiebke8130668W50Post SV DresdenGermanyYES X
30.Edelhaeuser Nick8241104OPEN BPost SV DresdenGermanyYES X
31.Rothkegel Thomas8002326OPEN CPost SV DresdenGermanyYES X
32.Edelhaeuser Frank1230667OPEN CPost SV DresdenGermanyYES X
33.Edelhaeuser Isabell2163BEGINNERSPost SV DresdenGermanyYES X
34.Leonhardt Charlotte8030401W20CIA GermanyGermanyYES X
35.Schikora Ines1973701W20CIA GermanyGermanyYES X
36.Buhler Stefan8070791M21A LONGUSV TU DresdenGermanyYES X
37.Buhler Gerhard-Michael8170662M55USV TU DresdenGermanyYES X
38.Leideck Heike8130762W55USV TU DresdenGermanyYES X
39.Buhler Birgit8231161W60USV TU DresdenGermanyYES X
40.Starke Paula8606496M21 ULTIMATEUSV TU DresdenGermanyYES
41.Müller Rainer2222222M75USV TU DresdenGermanyYES X
42.Tschischkale Kati2143430W21A SHORTOLV PotsdamGermanyYES X
43.Füßling Martin300801OPEN BOLV PotsdamGermanyYES X
44.Ehms Holger8632434M50 ULTIMATELVB LeipzigGermanyYES X
45.Scott Toby8260291M21EOLV SteinbergGermanyYES
46.Kosch Christian8220666M55OLV SteinbergGermanyYES
47.Kosch Sabeth8130991W21A SHORTOLV SteinbergGermanyYES
48.Kosch Iris8141167W50OLV SteinbergGermanyYES
49.Döllgast Nina8110393W21EMTV SeesenGermanyYES X
50.Friedrichs Bjarne8280690M21 ULTIMATEMTV SeesenGermanyYES X

Hungary
1.Kerényi Dénes8100257M60Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES X
2.Györffy Gabriella8160367W50Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES X
3.Mátyás Ildikó8090563W55Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES X
4.Muzsnai Ágota8211055W65Hegyisport Szentendre EgyesületHungaryYES X
5.Zempleni Andras233619M60ZempleniHungaryYES X
6.Hajas Csilla233618W50 ULTIMATEZempleniHungaryYES X
7.Kovács Gergő8638563M45Tipo Orienteering ClubHungaryYES X
8.Kovács Zille8516475W16Tipo Orienteering ClubHungaryYES X
9.Gönczi Zsuzsa8030128W16Tipo Orienteering ClubHungaryYES
10.Paskucz-szathmáry Henrietta448955W16Tipo Orienteering ClubHungaryYES
11.Kocsis Fanni8664627W18Tipo Orienteering ClubHungaryYES X
12.Néda Júlia9411022W20Tipo Orienteering ClubHungaryYES X
13.Hajdu Erik2022197OPEN ATipo Orienteering ClubHungaryYES X
14.Turschl Bence2009006OPEN ATipo Orienteering ClubHungaryYES X
15.Kovács Lenke448954BEGINNERSTipo Orienteering ClubHungaryYES
16.Néda Tamás9411021M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHungaryYES X
17.Horváth Csongor8000630M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHungaryYES X
18.Gönczi Péter8131221M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHungaryYES X
19.Gönczi Keve8010610M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHungaryYES X
20.Kovács Kende8631454M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHungaryYES X
21.Werner Péter8005878M45Pécsi Vasutas SKHungaryYES X
22.Werner Boglárka1396102W14Pécsi Vasutas SKHungaryYES
23.Werner Boróka8005868W18Pécsi Vasutas SKHungaryYES X
24.Héra Olivér8005867M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
25.Jacsev Ambrus2092461M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
26.Jacsev Fülöp45138M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
27.Molnár Péter8221822M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
28.Jámbor Zsigmond8240403M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
29.Szalay Levente8122499M21EAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES X
30.Héra Viktória8013390W14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
31.Takács Zsófia1420851W21A LONGAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
32.Juhász Júlia2092464W35Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungaryYES
33.Paskuj Mátyás2087750M21BHomokbucka Orienteering ClubHungary
34.Mikes Janka8060812W16MOM BudapestHungaryYES X
35.Burian Hana8290369W50MOM BudapestHungaryYES X
36.Kisvölcsey Ákos8280272M21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X
37.Gárdonyi Csilla8636765M21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X
38.Györgyi Péter8645185M21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X
39.Czakó Boglárka8031118M21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X
40.Miavecz Balázs8301996M21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X
41.Zempléni Lilla8030225W21 ULTIMATEMOM BudapestHungaryYES X

Ireland
1.Whelan Eoghan8301003M18Waterford OrienteersIrelandYES -
2.Whelan Deborah8270967W50Curragh Naas Orienteering ClubIrelandYES X
3.Hoare Joshua8667762M16Bishopstown Orienteering clubIrelandYES X
4.Hoare Darragh8080902M20Bishopstown Orienteering clubIrelandYES
5.Hoare Terence1426007M50Bishopstown Orienteering clubIrelandYES X
6.Murray Caroline1971791W50Bishopstown Orienteering clubIrelandYES X

Israel
1.Yodfat Ofer2071017M60Modiin O clubIsraelYES X
2.Nativ Ruth2071179W55Modiin O clubIsraelYES X

Italy
1.Zambiasi Clizia8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES X
2.Rivetta Andrea2103427OPEN ASemiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
3.Di Stefano Marco Anselmo8010946M18Polisportiva BesaneseItalyYES
4.Di Stefano Gianluca8655408M55Polisportiva BesaneseItalyYES X
5.Di Stefano Silvia8091048W14Polisportiva BesaneseItalyYES
6.Virgolini Maria Pia205860W55Polisportiva BesaneseItalyYES X
7.Rampado Thomas231911M10Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
8.Rampado Giuliano8665395M45Terlaner OrientierungsläuferItalyYES X
9.Rampado Sonia8010941W16Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
10.Ragona Federica8220222W45Terlaner OrientierungsläuferItalyYES X
11.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItalyYES
12.Madella Remo9200299M50Punto NordItalyYES X
13.Ghezzi Alberto2084603M60Polisportiva CastelloItalyYES X
14.Citterico Dario2099285M65Polisportiva CastelloItalyYES X
15.Arcaleni Emilia2091657W50Polisportiva CastelloItalyYES X
16.Fiorellino Elisabetta2056908OPEN DPolisportiva CastelloItalyYES X
17.Vassileva Tzvetanka8269180W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES
18.Vassileva Sophia2029966KID'S COURSEA.S.D. Arco di cartaItalyYES
19.Brambilla Stefano8190167M50CO2ItalyYES X
20.Paris Ezio503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
21.Bragagna Lucia503385W65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ItalyYES
22.Polojaz Goran2065885M18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
23.Rivetta Alessandro8000537M18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES -
24.Cignini Stella2048128W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
25.Pecorari Iris8004754W20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
26.Sessi Giorgia2133353W12SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
27.van Buuren Nadia8123888W45SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES X
28.Pavlič Gregor2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES X
29.Pavlič Margareta2065886OPEN BSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES X
30.Sessi Beatrice2141187KID'S COURSESSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

Latvia
1.Soika Uvis8138888M50Ozons OKLatviaYES X
2.Krima Inga503727OPEN COzons OKLatviaYES X
3.Tamuzs Viesturs8644554M55Ozons - Mona - TamužiLatviaYES X
4.Tamuza Liene8112814W21A LONGOzons - Mona - TamužiLatviaYES X
5.Tamuza Brigita1010064W55Ozons - Mona - TamužiLatviaYES X
6.Tamuzs Janis8100099OPEN AOzons - Mona - TamužiLatviaYES X

Luxembourg
1.Roach David8020556M65Luxembourg Orienteering ClubLuxembourgYES X
2.Roach Maggie8160257W60Luxembourg Orienteering ClubLuxembourgYES X

Netherlands
1.Groeneveld Odin8180107M14The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES
2.Binsch Olaf8280169M50The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES X
3.Groeneveld Mietta8030268W50The Hague Orienteering RunnersNetherlandsYES X
4.Heikoop mark8011764M35 ULTIMATEOLifantNetherlands

Norway
1.Egge Guttorm1302878M55IL GeoFormNorwayYES X
2.Utskarpen Audrun504728W45IL GeoFormNorwayYES

Poland
1.Pachnik Wojciech8210991OPEN AUKS "Orientpark.pl" IwinyPoland
2.Pachnik Małgorzata8110693OPEN AUKS "Orientpark.pl" IwinyPoland

Portugal
1.Dawson Roy9102190M70GAFANHORIPortugalYES X
2.Dawson Caty8088099W65GAFANHORIPortugalYES X

Russia
1.Bor Alex8654955M60TitanRussiaYES

Slovenia
1.Plavčak Ana2045587W40Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Sladič Roman442575OPEN BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Plavčak Izabela980592KID'S COURSEŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Eržen Boris520504M21 ULTIMATEŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia X
5.Pretnar Janez1652011M45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES X
6.Kmetec Barbara1408132W21A SHORTKamniški orientacijski klubSloveniaYES
7.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
8.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
9.Pretnar Irma1398945W45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES X
10.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
11.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSloveniaYES
12.Sedej David1100102M14OK AzimutSloveniaYES
13.Štanfel Matjaž8667834M21A SHORTOK AzimutSloveniaYES -
14.Sedej Matej1413730M21A SHORTOK AzimutSloveniaYES
15.Obid Marko2107057M21BOK AzimutSlovenia X
16.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia X
17.Eržen Valentin1000555M21BOK AzimutSlovenia
18.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSloveniaYES X
19.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSloveniaYES X
20.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSlovenia
21.Eržen Nea2052183W14OK AzimutSlovenia
22.Obid Neža2107054W14OK AzimutSlovenia
23.Gnezda Neža2142764W16OK AzimutSlovenia
24.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSloveniaYES -
25.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
26.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia X
27.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSloveniaYES
28.Serženta Seljak Zala2114447W21EOK AzimutSloveniaYES
29.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSloveniaYES
30.Sedej Žiga406860M10-SHADOWEDOK AzimutSloveniaYES
31.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES X
32.Seljak Jaka2069825M14Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
33.Seljak Luka8011033M16Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
34.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
35.Gavrilov Igor8681449M45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
36.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
37.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
38.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
39.Ravnikar Nika1425106W18Orientacijski klub KomendaSloveniaYES X
40.Vuga Seljak Alenka9000050W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
41.Pogačar Ana Pia1425104W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES X
42.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
43.Ravnikar Monika9002007W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES X
44.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES X
45.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
46.Zupan Romana1425101W45Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
47.Jevševar Martin2077853M18OK BrežiceSloveniaYES X
48.Bogovič Vid439275M21A LONGOK BrežiceSloveniaYES X
49.Jevševar Jedert2050470W21BOK BrežiceSloveniaYES X
50.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES X
51.Jevševar Bojan2077852M35 ULTIMATEOK BrežiceSloveniaYES X
52.Nagy LovroM12DROTSlovenia
53.Nagy MarjaW10-SHADOWEDDROTSlovenia
54.Boyadzhiev Ivan412842M60Mariborski OKSloveniaYES
55.Ferenc Martin2088832M12OK TivoliSloveniaYES
56.Ferenc Ales435642M50OK TivoliSloveniaYES
57.Ferenc Tinka442838W16OK TivoliSloveniaYES
58.Ferenc Zala7209685W18OK TivoliSloveniaYES
59.Ferenc Julija7207941W21BOK TivoliSloveniaYES
60.Škarabot Matej1908999M21A SHORTOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES
61.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSloveniaYES
62.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia X
63.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia X

Spain
1.Gil-Brotons Ampa7203689W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàSpain
2.Ledesma Buscart Bernat8010604M18Xinoxano OrientacióSpainYES
3.Colom Pich Xavi8651390M40Xinoxano OrientacióSpainYES X
4.Ledesma Piedra Abel8018471M40Xinoxano OrientacióSpainYES X
5.Ledesma Buscart Xènia8090701W20Xinoxano OrientacióSpainYES
6.Buscart Piñot Montse8070571W45Xinoxano OrientacióSpainYES X
7.Rabassa Bragulat Sandra8657338W45Xinoxano OrientacióSpainYES X
8.Bestard Puig Bernat445747M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES X
9.Domènech Amorós Jordi7201323M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES X
10.Santamaria Villalonga Toninaina886783W50ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES X
11.Morey Terrasa Araceli424615OPEN BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesSpainYES X
12.Ramos Román Jose Angel8655048M55ADOLSpainYES X
13.Ramos Serrano Isabel8008953W16ADOLSpainYES
14.Serrano Rico Isabel8655047W50ADOLSpainYES
15.Pereira Roldan Pablo8007107M14COMASpainYES
16.García Crespo José Manuel8633194M40COMASpainYES X
17.Pereira Rivero Paul8647680M50COMASpainYES X
18.García Gómez Cristina8073962W12COMASpainYES
19.Roldán Pareja Marian8647671W45COMASpainYES X
20.Wirén Mikael8654400M55MalarrutaSpainYES X
21.Cuesta García Carolina8662015W50MalarrutaSpainYES
22.Del Campo Campos Cristina8130369W50MalarrutaSpainYES X
23.Prieto Del Campo Alvaro8051295M21 ULTIMATEMalarrutaSpainYES
24.Casal i Fernàndez Roger8090181M35CEColivencSpainYES X
25.Casal Gil Laia887338W12CEColivencSpainYES
26.Gil Brotons Esther8240181W35CEColivencSpainYES X
27.Rubio Alonso Sergio8008928M16Maristas Segovia OrientaciónSpainYES
28.Rubio Alonso Adrian8665013M18Maristas Segovia OrientaciónSpainYES
29.Rubio Bravo Francisco8662020M50Maristas Segovia OrientaciónSpainYES X
30.Bustillo Ruiz Alfonso7203688M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZASpainYES X
31.Perez Marta8291209M21A SHORTFrontela-OSpainYES X
32.Frontela Ángel8999666M21A SHORTFrontela-OSpainYES X
33.Hernández Fernández Antonio1933232M35 ULTIMATEFrontela-OSpainYES X
34.Sáez Plaza Miguel8657339M50Club Veleta OrientaciónSpainYES
35.Vera Guerrero Carlos8112937M21EMANZANARES-OSpainYES
36.Rodríguez Corrochano Diego8664072M21EMANZANARES-OSpainYES
37.GARRIDO DÍAZ Alejandro8665032M16SPANISH TEAMSpain -
38.POU BRUNS Ernest8665835M16SPANISH TEAMSpain -
39.AMAT FONT Jan8650853M16SPANISH TEAMSpain -
40.SELVA TORRAS Bernat8668735M16SPANISH TEAMSpain -
41.LÓPEZ GONZÁLEZ Nicolás8670229M16SPANISH TEAMSpain -
42.URQUIZU DIEGO Aimar8300899M18SPANISH TEAMSpain -
43.RODRÍGUEZ DÍAZ Mateo8656799M18SPANISH TEAMSpain -
44.ZORRILLA OLÍAS Gonzalo8665080M18SPANISH TEAMSpain -
45.FERRANDO GALÁN Gonzalo8664069M18SPANISH TEAMSpain -
46.MOYA RODRÍGUEZ Andrés8110505M18SPANISH TEAMSpain -
47.GARCÍA BERNABEU Álvaro8011742M20SPANISH TEAMSpain -
48.FERRANDO GALÁN Pablo8664070M20SPANISH TEAMSpain -
49.SANCHÍS PONT Héctor8657332M20SPANISH TEAMSpain -
50.GARRIDO CORRAL Miguel8633189M20SPANISH TEAMSpain -
51.DE MIGUEL ARMISÉN David8650860M20SPANISH TEAMSpain -
52.Álvarez Muñoz Borja 8060691M21A LONGSPANISH TEAMSpain X
53.Ollora Hoyos Lluís 7205876M45SPANISH TEAMSpain X
54.FAURE ALEGRE Raúl8519583M55SPANISH TEAMSpain X
55.DE MIGUEL ARMISÉN Mónica8670268W16SPANISH TEAMSpain -
56.FAURE GARCÍA Júlia8516122W16SPANISH TEAMSpain -
57.MUÑOZ DEL CAMPO Alba8664074W16SPANISH TEAMSpain -
58.FAJA SANJAUME Guinedell8220406W16SPANISH TEAMSpain -
59.GUERRERO PÉREZ Irene8654923W18SPANISH TEAMSpain -
60.RAVELL SOLÉ Judit8680434W18SPANISH TEAMSpain -
61.TOLEDO NAVARRO Patricia8654392W18SPANISH TEAMSpain -
62.VIRGILI SERRALLONGA Clara8261004W18SPANISH TEAMSpain -
63.BASARÁN VAN HAM Kika8653283W20SPANISH TEAMSpain -
64.GONZÁLEZ PEÑA Nerea8653285W20SPANISH TEAMSpain -
65.MISAS BERNARDINO Lucía7202262W20SPANISH TEAMSpain -
66.CAMARASA PÉREZ Ana8659379W21ESPANISH TEAMSpain X

Sweden
1.Olsson Gert8480309M70Skåneslättens OLSwedenYES X
2.Olsson Christina580810W60Skåneslättens OLSwedenYES X
3.Persson Lars9481206M70OK KOMPASSENSwedenYES X
4.Åsberg Jan501114M70Häverödals SKSwedenYES X

Switzerland
1.Marti Walter8641395M70Swiss O ToursSwitzerlandYES X
2.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerlandYES
3.Gautschi Priska252366W60Swiss O ToursSwitzerlandYES
4.Marti Rita8641451W65Swiss O ToursSwitzerlandYES X
5.Brändli Adrian64979M21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES X
6.Reichmuth Lukas8404163M21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES X
7.Hardegger Selma Frieda8640997W21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES X
8.Eggs Janine252345W21A LONGOLC WinterthurSwitzerlandYES X
9.Houska ReimundOPEN BOLC WinterthurSwitzerlandYES X
10.Schubnell Lukas8000141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSwitzerlandYES X
11.Andres Peter8001800M65OLG Bonaduz Switzerland
12.Andres Iris8055155W65OLG Bonaduz Switzerland
13.Arn Bea8163957W60SCOM MendrisioSwitzerlandYES X
14.Pezzati Elena8310959W21 ULTIMATESCOM MendrisioSwitzerlandYES -
15.Wyss Franz8636070M70OLregiooltenSwitzerlandYES
16.Moosberger Esther8333322W65OLregiooltenSwitzerland
17.Moosberger Max8222233M75OLregiooltenSwitzerland
18.Gordon Riet8230958M55CO EngiadinaSwitzerlandYES X
19.Bandixen Sönke8003001M60OLG PfäffikonSwitzerlandYES X
20.Waldner Coralie8640288W16OLG PfäffikonSwitzerlandYES -
21.Bieri Sibylle8100050W50OLG PfäffikonSwitzerlandYES X
22.Waldner Nathalie8050370W50OLG PfäffikonSwitzerlandYES X
23.Bandixen Marianne8003002W60OLG PfäffikonSwitzerlandYES X
24.Bieri Markus8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSwitzerlandYES X
25.Okle Beat8441969M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSwitzerlandYES X
26.Okle Nils8200310M12OLK Piz HasiSwitzerlandYES -
27.Okle Martin8070566M55OLK Piz HasiSwitzerlandYES X
28.Okle Sarina8250707W14OLK Piz HasiSwitzerlandYES -
29.Okle Cornelia7202697W21A SHORTOLK Piz HasiSwitzerlandYES X
30.Bonini Federico8040405M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
31.Del Don Pietro8240410M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
32.Schwank Arturo1961975M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
33.Chiodoni Giulio8050309M12ASCO LuganoSwitzerlandYES
34.Bianchi Nathan8020407M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
35.Mauri Davide8663237M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
36.Schwank Rocco8150207M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
37.Tricarico Marco8110207M14ASCO LuganoSwitzerlandYES
38.Mauri Mattia8655208M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
39.Bonini Samuele8230206M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
40.Castelli Martino8090405M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
41.Bianchi Ian8010203M16ASCO LuganoSwitzerlandYES
42.Knupfer Kilian8102003M18ASCO LuganoSwitzerlandYES
43.Ren Elia8240304M18ASCO LuganoSwitzerlandYES X
44.Baiardi Marco8338330M18ASCO LuganoSwitzerlandYES X
45.Chiodoni Gioele8113113M18ASCO LuganoSwitzerlandYES X
46.Schwank Luca1511971M45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
47.Del Don Ermanno8414075M45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
48.Ren Michele8201272M45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
49.Chiodoni Andrea8030670M45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
50.Kocsis Toncsi1959000M60ASCO LuganoSwitzerlandYES X
51.Bianchi Maya8090209W12ASCO LuganoSwitzerlandYES
52.Bonini Ambra8190907W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
53.Ren Aline8070107W14ASCO LuganoSwitzerlandYES
54.Dell'Andrino Zoe8643862W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
55.Quadri Valentina8044369W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
56.Schwank Marta8210505W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
57.Ballerini Clara8653016W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
58.Turrini Chiara8030806W16ASCO LuganoSwitzerlandYES
59.Glavieux Julia8172004W18ASCO LuganoSwitzerlandYES
60.Chiodoni Sofia8190403W18ASCO LuganoSwitzerlandYES X
61.Koscis Emma904049W18ASCO LuganoSwitzerlandYES X
62.Bianchi Michela8250380W40ASCO LuganoSwitzerlandYES X
63.Del Don Caroline8210580W40ASCO LuganoSwitzerlandYES X
64.Bonini Francesca8000144W40ASCO LuganoSwitzerlandYES X
65.Bozzolo Ren Cristina8110173W45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
66.Quadri Kocsis Kella8120565W45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
67.Tunesi Schwank Barbara8190675W45ASCO LuganoSwitzerlandYES X
68.Spinelli Flavia8261170W45ASCO LuganoSwitzerlandYES
69.Nives Montemezzani8140966W55ASCO LuganoSwitzerlandYES
70.Zemp Campana Silvia8040961W60ASCO LuganoSwitzerlandYES X
71.Del Don Giaele e Maila7855555W10-SHADOWEDASCO LuganoSwitzerlandYES
72.Bianchi Nicola2072502OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES X
73.Mauri Deborah8022385OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES
74.Chiodoni Lorena2072511OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES X
75.Bonini Massimo252976OPEN DASCO LuganoSwitzerlandYES X
76.Maddalena Stefano8100768M50 ULTIMATEO-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES X
77.Schneider Noldi1003366M55ZèlgSwitzerlandYES
78.Mathys Ursina9101551W45ZèlgSwitzerlandYES
79.Schwarzenberger Stefan8641466M50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES X
80.Schneider-Schiess Silvia8662084W50 ULTIMATELG StettlenSwitzerlandYES X
81.Schlatter Christoph8270165M55OLC KapreoloSwitzerlandYES X
82.Schlatter Evi8251267W50OLC KapreoloSwitzerlandYES X
83.Guyot Jean-claude8632398M70ANCOSwitzerlandYES X
84.Zahnd Noé8651927M21A SHORTVogulisi Team Thun/ HondrichSwitzerlandYES
85.Jordi Andri8110901M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSwitzerlandYES
86.Müller Nicolas8641433M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSwitzerlandYES
87.Hofer Lukas8000960M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSwitzerlandYES
88.Müller Severin8221199M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSwitzerlandYES
89.Wüest Ruth8663269W65OLC SäntisSwitzerland
90.Streuli Willi8642001M70Alpstein-OSwitzerlandYES X
91.Wüest Ruth8663269W65Alpstein-OSwitzerlandYES X
92.Biland Christian8020565M65OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
93.Purrer Johanna8020566W55OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES -
94.Hong Geunhee8300883M21 ULTIMATEClub d'Orientation du CERNSwitzerlandYES X
95.Huber Kurt8113485M75SPOBOSwitzerlandYES X
96.Lubasch Mischa8170397M21A LONGOLV HindelbankSwitzerlandYES
97.Zürcher Bernhard8230271M50OLV HindelbankSwitzerlandYES
98.Zürcher Rahel8653057W21A LONGOLV HindelbankSwitzerlandYES
99.Zürcher Judith8030768W50OLV HindelbankSwitzerlandYES

Ukraine
1.Ignatiev Maksym8091887M16OC O-KompasUkraineYES X
2.Ignatiev Oleksii8016044M40OC O-KompasUkraineYES X
3.Ignatieva Inna1312985W12OC O-KompasUkraineYES
4.Priadkina Tetiana1312981W40OC O-KompasUkraineYES X
5.Ignatiev Serhii1312969KID'S COURSEOC O-KompasUkraineYES

United Kingdom
1.Boothroyd Ash8489999M12WCOCUnited KingdomYES -
2.Boothroyd Claire8140667W50WCOCUnited KingdomYES X