v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2022 (4 days)->Entries by countries  (number of entries: 458)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Fediaev MakarM14Individuals/No club
2.Courson Virgile340310M18Individuals/No clubYES
3.Courson Robin208251M21BIndividuals/No clubYES
4.Ievstafiev Oleksandr1302717M50Individuals/No club
5.Balashova KseniiaW35Individuals/No clubYES
6.Van Den Bosch PatrickBEGINNERSIndividuals/No clubYES
7.Hierzegger Ute9900007BEGINNERSIndividuals/No club
8.Pfeifer Wera8123555BEGINNERSIndividuals/No clubYES
9.Hierzegger Herwig2088811BEGINNERSIndividuals/No club
10.Pfeifer Emma8123333BEGINNERSIndividuals/No clubYES

Austria
1.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
2.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustria
3.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES
4.Steinlechner Elisabeth7771177W60OC FürstenfeldAustriaYES
5.Ballik Tom8055033M45WATAustriaYES
6.Krail Lilli8445443W35WATAustriaYES
7.Leopoldseder Stefan2057946OPEN SHORTWATAustriaYES
8.Marko Christian8445448M21EOLC GrazAustriaYES
9.Marko Carmen1680808W21EOLC GrazAustriaYES
10.Marko Carmen1680808OPEN SHORTOLC GrazAustriaYES
11.Schüller Wolfgang49763M21BDer Berger-ClanAustriaYES
12.Klinger David433037M21BDer Berger-ClanAustriaYES
13.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
14.Berger Katja8190909W14Der Berger-ClanAustriaYES
15.Berger Marlene1399405W21BDer Berger-ClanAustriaYES
16.Berger Anni8080299W21ADer Berger-ClanAustriaYES
17.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
18.Berger Hedi8010368W45Der Berger-ClanAustriaYES
19.Berger Gislind8150966W55Der Berger-ClanAustriaYES
20.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
21.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
22.Wernig Stefan8019871M21AHSV Spittal/DrauAustria
23.Opetnik Siegfried8445446M50HSV-KlagenfurtAustriaYES

Croatia
1.Salopek Tihon8044022M21EOK RisCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
3.Salopek Dorja8445444W21EOK RisCroatiaYES
4.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES
5.Rako Sabina7003400W40OK VihorCroatiaYES
6.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES

Czech Republic
1.Komín Matyáš2121871M14Dong Feng TeamCzech RepublicYES
2.Komín David8116739M45Dong Feng TeamCzech RepublicYES
3.Komínová Ester51628KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
4.Komín Kryštof9767KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
5.Kazdova Dana51349KIDSOK VrsoviceCzech RepublicYES
6.Dnebosky Frantisek7200582OPEN SHORTOK VrsoviceCzech RepublicYES
7.Urbanik Robert8662745M35Slavia Liberec OrienteeringCzech Republic

Denmark
1.Nordgren Josefin429920W21AOK73 GladsaxeDenmark
2.Zol Anna250038W21AOK73 GladsaxeDenmark
3.Grue-sørensen Gunnar8657101M70Køge OKDenmarkYES
4.Christiansen Gerda Marie8657110W70Køge OKDenmarkYES

Estonia
1.Avaste Hendrik305658M10SK Saue TammedEstoniaYES
2.Lillelaid Lukas8011246M12SK Saue TammedEstoniaYES
3.Avaste Aksel8066780M12SK Saue TammedEstoniaYES
4.Lillelaid Liise8662267W16SK Saue TammedEstoniaYES
5.Avaste Tarvo1006383OPEN LONGSK Saue TammedEstoniaYES
6.Kuusik Katre9101286OPEN SHORTSK Saue TammedEstoniaYES
7.Avaste Piia1000010W40SK Saue TammedEstoniaYES
8.Lillelaid Tõnu8044348M40SK Saue TammedEstoniaYES

Finland
1.Suntila Juha8441912M21ATurun MetsänkävijätFinlandYES
2.Sliksjanis Matiss8062195M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
3.Titomers Endijs D800200M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES

France
1.Bonora Yoann7002009M20ALCO 69FranceYES
2.Bonora Laurent7300003M55ALCO 69FranceYES
3.Bonora Lise9000990W21AALCO 69FranceYES
4.Bonora Marine8625777W21AALCO 69FranceYES
5.Bonora Béatrice35606W55ALCO 69FranceYES
6.Walet Erwann1004504OPEN LONGALCO 69FranceYES
7.Goin Guillaume7848511M35Famille GOINFranceYES
8.Goin Cindy1950212W35Famille GOINFranceYES
9.Goin Justine1950218W10 shadowedFamille GOINFranceYES
10.Fenech Sandrine2015560W21Bbalise orientation albigeoiseFranceYES
11.Fenech Louna1810537W10balise orientation albigeoiseFranceYES
12.Ruiz Ludovic1390909M40balise orientation albigeoiseFranceYES
13.Fenech Sylvain2015554M40balise orientation albigeoiseFranceYES
14.Courson Hubert301811M55LUBOFranceYES
15.Courson Isabelle340314W55LUBOFranceYES
16.Elias Frederic8250672M50ASM COFranceYES
17.Elias Maria2038843W50ASM COFranceYES
18.Cochey Célestin31740M12ORIENT'ALPFranceYES
19.Reynaud Cédric8050473M45ORIENT'ALPFranceYES
20.Cochey Benoît8270728M45ORIENT'ALPFranceYES
21.Cochey Apolline40538W14ORIENT'ALPFranceYES
22.Herpin Florence8408684W35ORIENT'ALPFranceYES
23.Ricard Cécile1381009W45ORIENT'ALPFranceYES
24.Le Gland Christophe8117404M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES
25.Guenin Olivier8002356M55Animation Sillery OrientationFranceYES
26.Guenin Nathalie8002355W50Animation Sillery OrientationFranceYES
27.Vanel Elise8088035W21ETout Azimut FameckFranceYES
28.Tirbois Raphael8624420M10Esprit RaidFranceYES
29.Tirbois Tom8624419M12Esprit RaidFranceYES
30.TIRBOIS Madeleine8624418W40Esprit RaidFranceYES
31.Tirbois Miguel8620647M40Esprit RaidFranceYES
32.Frey Augustin1281211M12C.O. MulhouseFranceYES
33.Frey Vincent8190970M50C.O. MulhouseFranceYES
34.Frey Chloé1090610W12C.O. MulhouseFranceYES
35.Frey Amandine1200708W14C.O. MulhouseFranceYES
36.Frey Cécile9190970W21BC.O. MulhouseFranceYES
37.Cop Alexis1999060M14A C BeauchampFranceYES
38.Cop Goran8018615M45A C BeauchampFranceYES
39.Cop Ivan31201M10 shadowedA C BeauchampFranceYES

Germany
1.Wittke Jens8670874M35SV Hildesia DiekholzenGermany
2.Stamer Joachim8124720M50SV Hildesia DiekholzenGermany
3.Stamer Sania62410W12SV Hildesia DiekholzenGermany
4.Wittke Ria2024199W12SV Hildesia DiekholzenGermany
5.Stamer Esther8197595W40SV Hildesia DiekholzenGermany
6.Wittke Kerstin8202040W40SV Hildesia DiekholzenGermany
7.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermany
8.Despetovic Tihomir8657246M21EOC MünchenGermanyYES
9.Cherniavsky Sergey8303014M50OC MünchenGermanyYES
10.Herashchenko Dianora8061995W21EOC MünchenGermanyYES
11.Cherniavsky Daniel2091745KIDSOC MünchenGermany
12.Ehrl Blandine8201026W40OC MünchenGermanyYES
13.Wetzel Hendryk8655888M50SV Robotron DresdenGermanyYES
14.Wetzel Annegret1976057W45SV Robotron DresdenGermanyYES
15.Schüßler Thomas8647669M50Gundelfinger TurnerschaftGermany
16.Schüßler Nora8223355W18Gundelfinger TurnerschaftGermany
17.Schüßler Fiona8441122W18Gundelfinger TurnerschaftGermany
18.Schüßler Ariane8647667OPEN SHORTGundelfinger TurnerschaftGermany
19.Finkenstädt Till8440830M21AOLV UslarGermanyYES
20.Reppnow Lea970917W21BOLV UslarGermanyYES
21.Coppik Aaron2903M16OLV SteinbergGermanyYES
22.Coppik Gunnar8200907M45OLV SteinbergGermanyYES
23.Coppik Mathilda2879W12OLV SteinbergGermanyYES
24.Hölzer Tamino8003217M16OL Team LippeGermanyYES
25.Hölzer Thomas8400193M45OL Team LippeGermanyYES
26.Hölzer Delania8003882W14OL Team LippeGermanyYES
27.Hölzer Timeon8003224KIDSOL Team LippeGermanyYES
28.Krüger Louis Antoine8112009M14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
29.Krüger Lianne Joséfine8112011W12Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
30.Kulow Anicó8001986W21EBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
31.Krüger Linnéo Étienne435215KIDSBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
32.Krüger Náya Livia440468W10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
33.Krüger Ronny8001979M40Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
34.Parkhomenko Oleksandra8110889W21EOLV LandshutGermanyYES
35.Petrenko Galyna307579W21EOLV LandshutGermanyYES
36.Tröße Lutz8070750M70SV TU IlmenauGermanyYES
37.Tröße Renate8050254W65SV TU IlmenauGermanyYES

Hong Kong S.A.R., China
1.Ma Lok Hin8667704M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., ChinaYES
2.Leung Ka Ki9850726W21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China
3.Tam Wing Chung8518827M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
4.Chiu Yau Chung8100984M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
5.Chung Wai Nang8014132OPEN LONGHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

Hungary
1.Molnár Gábor8044135M70HSE SzentendreHungaryYES
2.Jenövári Gabriella8383380W65HSE SzentendreHungaryYES
3.Bence Nagy8655948M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
4.Cserna Levente8655950M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
5.Cserna Andras Mate8656996M18Budakalászi Sport KlubHungaryYES
6.Nagy Viktor8655949M45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
7.Cserna András8499988M50Budakalászi Sport KlubHungaryYES
8.Konrad Rita1396230W45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
9.Nagy Eszter8655947BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
10.Cserna Judit1396278BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
11.Gergely Bugár8111103M21BBÖFHungaryYES
12.Jozsef Bugar8447500M65BÖFHungaryYES
13.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES
14.Avar András8052733M45TTT TataHungaryYES
15.Avar Boglárka8100198W12TTT TataHungaryYES
16.Avar Ildiko7209653W45TTT TataHungaryYES
17.Küronya Rudolf8648830M14Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
18.Vízi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
19.Vizi Dóra8088803BEGINNERSBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES
20.Harmath Dávid8648825OPEN SHORTBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES
21.Werner Péter8005878M45Pécsi Vasutas SKHungary
22.Werner Boglárka1396102W14Pécsi Vasutas SKHungary
23.Werner Boróka8005868W20Pécsi Vasutas SKHungary

Israel
1.Garnett Ofer2071157M50lev hasharonIsraelYES

Italy
1.Ruggiero Mario8120777M45Nirvana VerdeItalyYES
2.Ruggiero Ines4714071W12Nirvana VerdeItalyYES
3.Ruggiero Anita9120777W14Nirvana VerdeItalyYES
4.Titoli Emanuela7120477W45Nirvana VerdeItalyYES
5.Ruggiero Enea991045KIDSNirvana VerdeItalyYES
6.Zanetello RobertoOPEN SHORTNirvana VerdeItaly
7.Maddalena NovellaW50Nirvana VerdeItaly
8.Migliore Andrea8010170M35Polisportiva BesaneseItalyYES
9.Rosato Luca8010928M21EA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
10.Scapin Marta8022934W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
11.Michelin Emy7204770W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
12.Ronzani Fabio8007146M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
13.Franco Michele8237693M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
14.Bittarello Michele8010955M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
15.Camera Jessica236952W21BASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
16.Dalla Motta Davide210373BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
17.Dal Bosco Andrea226160BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
18.Cracco Luca2018537OPEN SHORTASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
19.Terren Francesca8237703W40ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
20.Cecon Alessandro9111115M21AFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
21.Canal Marta8002595W35Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
22.Specogna Giuseppe211343M70Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
23.Agostini Federica201440W40Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
24.Barenghi Beniamino8197303M45VAOItalyYES
25.Marson Marta8197611W45VAOItalyYES
26.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES
27.Manfrin Alessio8418003M40misquilenses orienteeringItalyYES
28.Acler Samuele8200063M16Gronlait Orienteering TeamItalyYES
29.Dallavalle Roberto8237783M21EGronlait Orienteering TeamItalyYES
30.Sandri Eddy8112336M45Gronlait Orienteering TeamItalyYES
31.Anuchkin Oleg8006262M55Terlaner OrientierungsläuferItalyYES
32.Cignini Stella8477474W18Punto K Orienteering ASDItaly
33.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItaly
34.Pino Valentina2137085BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly
35.Serafino Gabriella2137083BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly
36.Albano Alessia2013161OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
37.Pascatti Enrico2137089OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
38.Scolini Camilla1401664OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
39.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItaly
40.Chervatin Simone2137099M10 shadowedPunto K Orienteering ASDItaly
41.Larotella Roberto8083001M45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES
42.Neuhauser Ingemar8077114M45Sportclub MeranItalyYES
43.Kirchlechner Christine8011477W21ESportclub MeranItalyYES
44.Neuhauser Sebastian771004M10 shadowedSportclub MeranItalyYES
45.Cipriani Andrea8005290M35Panda Orienteering ValsuganaItaly
46.Montibeller Nadia1008247W40Panda Orienteering ValsuganaItaly

Latvia
1.Upitis Uldis8026600M21ETurun MetsankavijatLatviaYES

Netherlands
1.Kurt Sascha7212294M12KOVZNetherlandsYES
2.Kurt Ralph7300334M50KOVZNetherlandsYES
3.Klaassen Marijke8051977W45HOC'93NetherlandsYES

New Zealand
1.Borton Nathan8090136M18Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES

Norway
1.Wigaard Are972406M21ENTNUI NorwayYES
2.Aune Karoline8054131W21ENTNUI NorwayYES

Poland
1.Wąsiewicz Jerzy8050202M18PL Team 360PolandYES
2.Wąsiewicz Piotr8070620M50PL Team 360PolandYES
3.Wąsiewicz Urszula8070511W16PL Team 360PolandYES
4.Wąsiewicz Marzena8051070OPEN SHORTPL Team 360PolandYES

Portugal
1.Andrade Octávio544041M50.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
2.Costa Tania8150778W21E.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
3.Marques Manuela2017030W45.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES

Serbia
1.Tasić Radmila2028731W21BPSK PobedaSerbiaYES

Slovenia
1.Piltaver Jaka1398941M35OK BrežiceSloveniaYES
2.Jevševar Bojan8632325M35OK BrežiceSloveniaYES
3.Hribar Anica8632310W35OK BrežiceSloveniaYES
4.Cankar Uroš980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
6.Cankar Tinkara520519W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
7.Eržen Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
8.Cankar MajaBEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
9.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
10.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
11.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
12.Mlakar Robi1110266M12OK AzimutSlovenia
13.Prezelj Mihej2141155M12OK AzimutSlovenia
14.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
15.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
16.Kerčmar Kevin8099121M12OK AzimutSlovenia
17.Kurtanjek Lovro2142763M14OK AzimutSlovenia
18.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
19.Bizjak Beno2148495M14OK AzimutSlovenia
20.Bogataj Rok2045663M16OK AzimutSlovenia
21.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
22.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
23.Gantar Primož2107071M18OK AzimutSlovenia
24.Kurtanjek Luka2142754M21BOK AzimutSlovenia
25.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
26.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
27.Prezelj Rado1021259M21BOK AzimutSlovenia
28.Kovačič Blaž435616M21BOK AzimutSlovenia
29.Mikuž Denis2114453M21BOK AzimutSlovenia
30.Mlakar Tomaž2229803M21BOK AzimutSlovenia
31.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
32.Tušar Peter1401615M21AOK AzimutSlovenia
33.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
34.Lazar Nejc435607M21AOK AzimutSlovenia
35.Štanfel Matjaž8667834M21EOK AzimutSlovenia
36.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
37.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
38.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
39.Sedej DejanM35OK AzimutSlovenia
40.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
41.Sušnik Rok435614M35OK AzimutSlovenia
42.Pavlič Gregor2065880M45OK AzimutSlovenia
43.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
44.Leban Marijan2114459M60OK AzimutSlovenia
45.Kovačič Neža253339W12OK AzimutSlovenia
46.Gantar Brina2114454W12OK AzimutSlovenia
47.Bizjak Julija2148496W12OK AzimutSlovenia
48.Eržen Nika2107055W14OK AzimutSlovenia
49.Obid Neža2107054W16OK AzimutSlovenia
50.Majdič Špela442834W16OK AzimutSlovenia
51.Gnezda Neža2142764W18OK AzimutSlovenia
52.Eržen Nea2052183W18OK AzimutSlovenia
53.Mohorič Lana2077607W18OK AzimutSlovenia
54.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
55.Prezelj Klavdija2146199W21BOK AzimutSlovenia
56.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSlovenia
57.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSlovenia
58.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
59.Tušar Tina442828W21BOK AzimutSlovenia
60.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
61.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
62.Razpet Deja2077602W21EOK AzimutSlovenia
63.Tušar Teja2069843W21EOK AzimutSlovenia
64.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
65.Gantar Damjana2107072W35OK AzimutSlovenia
66.Mlakar OliverKIDSOK AzimutSlovenia
67.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
68.Pavlič Zdenko2088835M65OK AzimutSlovenia
69.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
70.Kovačič AjdaW10OK AzimutSlovenia
71.Mlakar Špela2224209W10OK AzimutSlovenia
72.Prezelj Timeja2420719W10OK AzimutSlovenia
73.Miklavčič TinaOPEN SHORTOK AzimutSlovenia
74.Eržen Valentin1000555M40OK AzimutSlovenia
75.Pibernik UrhM10Orientacijski klub KomendaSlovenia
76.Kölner Anže2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
77.Seljak Jaka2069825M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
78.Seljak Luka8011033M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
79.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
80.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
81.Zupan Tilen1425102M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
82.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
83.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
84.Ficur Maurizio8011122M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
85.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
86.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
87.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
88.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
89.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
90.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
91.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
92.Šuc Teja2070920W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
93.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
94.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
95.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
96.Zupan Romana1425101W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
97.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
98.Lampe Ajda2300251W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
99.Ravnikar Nika1425106W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
100.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
101.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
102.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
103.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
104.Vuga Seljak Alenka9000050W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
105.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
106.van Buuren Nadia8123888W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
107.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
108.Cimerman Andrej886218M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
109.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
110.Osterman Eneja1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
111.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
112.Vodlan Darja438980W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
113.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
114.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
115.Kunc Robert2073100M50OK TivoliSlovenia
116.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
117.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
118.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES
119.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia
120.Pečar Aljoša1399965M21EMariborski OKSlovenia
121.Bončina Igor2114457M50OK SKSlovenia
122.Boncina Abigael Vanessa1968213W35OK SKSlovenia
123.Bončina Vianez422512W10OK SKSlovenia
124.Čufer David2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
125.Kete Ivo2034084M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
126.Čufer Stanko2034098M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
127.Kračun Rajko889724M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
128.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSlovenia
129.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
130.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
131.Flerin Drevenšek Suzana1404143W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
132.Lenart Vidjan2112853M14OK Slovenj GradecSlovenia
133.Raj Gregor2102042M45OK Slovenj GradecSlovenia
134.Raj Lili Ivana1401643W12OK Slovenj GradecSlovenia
135.Raj Nastja2102047W35OK Slovenj GradecSlovenia
136.Brenkus JanM21BFakulteta za športSlovenia
137.Šintler ŽigaM21BFakulteta za športSlovenia
138.Udir MaksM21BFakulteta za športSlovenia
139.Gorišek MaksM21BFakulteta za športSlovenia
140.Hren LukaM21BFakulteta za športSlovenia
141.Kočevar EnejM21BFakulteta za športSlovenia
142.Pavšek FilipM21BFakulteta za športSlovenia
143.Lazić UrošM21BFakulteta za športSlovenia
144.Rozman DavidM21BFakulteta za športSlovenia
145.Bertoncelj AmadejM21BFakulteta za športSlovenia
146.Perhavec DrejcM21BFakulteta za športSlovenia
147.Turnsek VidM21BFakulteta za športSlovenia
148.Zavnik MaticM21BFakulteta za športSlovenia
149.Vrhovski AlenM21BFakulteta za športSlovenia
150.Medvešček JanezM21BFakulteta za športSlovenia
151.Petrič TilenM21BFakulteta za športSlovenia
152.Verč AndražM21BFakulteta za športSlovenia
153.Srnec GajaW21BFakulteta za športSlovenia
154.Rman NinaW21BFakulteta za športSlovenia
155.Pikl PatricijaW21BFakulteta za športSlovenia
156.Ševerkar LinaW21BFakulteta za športSlovenia
157.Vehovec LanaW21BFakulteta za športSlovenia
158.Sterle MajaW21BFakulteta za športSlovenia
159.Remih TaraW21BFakulteta za športSlovenia
160.Šenica NikaW21BFakulteta za športSlovenia
161.Pivk EmaW21BFakulteta za športSlovenia
162.Smrekar KajaW21BFakulteta za športSlovenia

Spain
1.Ràfols Perramon Pol8090491M21EClub Orientació BerguedàSpainYES
2.Serra Sala Laura8031187W21AClub Orientació BerguedàSpainYES
3.Ventura Gemma8130483W35Club Orientació BerguedàSpainYES
4.Gil-Brotons Ampa7203689W35Club Orientació BerguedàSpainYES
5.Masip Salut8071646W35Club Orientació BerguedàSpainYES
6.Ubeira Roi8161080M40Club Orientació BerguedàSpainYES
7.Dalmases Alex8034542M40Club Orientació BerguedàSpainYES
8.Ubeira Ventura Brais7203792M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
9.Dalmases Masip Pau8071678M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
10.Mulero Gonzalez Jeus8089067M21BClimBeer-OSpainYES
11.Gil de la Vega Félix8089063M21BClimBeer-OSpainYES
12.Cárdenas Fernández Irene8032422W21BClimBeer-OSpainYES
13.Menendez Freire Eden8240983W21BClimBeer-OSpainYES
14.Lopez Sepulveda Eva8004750W40CD Fundi-oSpainYES
15.Bordonado Romano Mario8004773M40CD Fundi-oSpainYES
16.Arizcun Arizcun Juan Antonio7000737M60COMN MURCIASpainYES
17.Minguez Alonso Miguel Angel8670239M65CLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNSpainYES
18.Gomà Español Bernat8059518M14Xinoxano OrientacióSpainYES
19.Gomà Martínez Sergi1409244M40Xinoxano OrientacióSpainYES
20.Goma Español Urgell40669W10 shadowedXinoxano OrientacióSpainYES

Sweden
1.Nilsson Martin959697M21EIFK UmeåSwedenYES

Switzerland
1.Guglielmetti Francesco8199999M65GOLD SavosaSwitzerlandYES
2.Guglielmetti Daniela8099999W60GOLD SavosaSwitzerlandYES
3.Lavezzo Diego8308488M16Sele TISwitzerlandYES
4.Malnati Liam8240307M16Sele TISwitzerlandYES
5.Rossi Enea8484818M16Sele TISwitzerlandYES
6.Bertozzi Matteo8377777M18Sele TISwitzerlandYES
7.Lunghini Mattia8022222M18Sele TISwitzerlandYES
8.Chiodoni Gioele8113113M18Sele TISwitzerlandYES
9.Romagna Sebastiano8644523M18Sele TISwitzerlandYES
10.Besomi Tommaso8151102M20Sele TISwitzerlandYES
11.Corsi Reto8066666M21ASele TISwitzerlandYES
12.Pawlowski Feliciano8471995M21ESele TISwitzerlandYES
13.Guglielmetti Gianni8055555M35Sele TISwitzerlandYES
14.Bonini Ambra8190907W16Sele TISwitzerlandYES
15.Foletti Nora8150108W16Sele TISwitzerlandYES
16.Rossetti Lorenza8110408W16Sele TISwitzerlandYES
17.Baumgartner Lucia8190907W16Sele TISwitzerlandYES
18.Quadri Valentina8044369W18Sele TISwitzerlandYES
19.Kocsis Emma8200504W18Sele TISwitzerlandYES
20.Bertozzi Elisa8422222W21ESele TISwitzerlandYES
21.Peissard Bernard8681428M65OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
22.Cejka Kati1958516W60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
23.Hediger Rolf1396712M60Swiss O ToursSwitzerlandYES
24.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerlandYES
25.Hayman James844007M16SCOM MendrisioSwitzerland
26.Dipace Alessandro8206975M45SCOM MendrisioSwitzerlandYES
27.Hayman Mark8111007M50SCOM MendrisioSwitzerland
28.Dipace Pietro210640KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
29.Dipace Marta339428KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
30.Hayman Liz777007OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerland
31.Colombo Roberta7755555OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerlandYES

Taiwan
1.Tsai Yachen1131777M21AMoxina OKTaiwanYES
2.Huang Yiching8648704W21EMoxina OKTaiwanYES
3.Chuang Peichi8662075W35Moxina OKTaiwanYES

Ukraine
1.Trochko Nazar9200185M18KSO "IF-Deaf"UkraineYES
2.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES
3.Levytskyi Nazar8045877M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES

United Kingdom
1.Peel Nathan8251010M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Baxter Jack8110403M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Peel Oscar8241108M14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Peel David8645566M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
5.Baxter Richard541068M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
6.Baxter Ella8041068W14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
7.Baxter Kim8662421W21ESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
8.Peel Jenny8030968W50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
9.Wilson Martin8230647M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES
10.Jukes David8657537M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES
11.Paul Rudi8462678M21ESt. Andrew's Orienteering Club GlasgowUnited KingdomYES