v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-Dages 2022->Entries by countries  (number of entries: 855)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Deltager kun på natløb eller træning FÆRGEANKOMST Færgeafgang Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Kommentarer
1.Tronshaug MaliD40AIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
2.Yttervik Wenche518301D45BIndividuals/No club - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Andersen StigH35BIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Denmark
1.Arildsen KjeldH60Anordjysk2dagesDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -
2.Schmidt Kim Birkmose186693H50AJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - - Ønsker tidlig start fredag og lotning sammen med Herning OK
3.Hansen JensH55AKJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Høj Jensen Louise BEG1 (21- ÅR)OK Pan AarhusDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Hansen AnneliseD35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Holm VandelWal KristinaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Hyldestrup LeaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Hansen AnneliseD60ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Thesbjerg Allan211074H35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Bergmann Verhelst FilifH35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Ryberg Vikkelsø LarsH55ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Pentek MartonH21EHorsens OrienteringsklubDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Norway
1.Næss Midtskogen Heidi98383D55ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D4 - -
2.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Hermansen Fagerli Preben247930H12ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - X
4.Fagerli Lars-Erik196868H20BBotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
5.Midtskogen Kai506682H65ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
6.Øvreås Magnar504511H80ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
7.Aarrestad Jorunn518322D50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Aarrestad Jan253888H50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Kinn Anne Aarhus223949D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Fjeldstad Vilma Holte515869D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Wennerstrand Vidar506954H10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Kinn Ingrid Aarhus213812D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Fjeldstad Kaja Holte213456D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Thunold Sofie Wiersdalen213243D16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Rosenvold Camilla246563D21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
16.Remme Mina Otilie84938D21BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Kinn Kari Aarhus248108D40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Holte Mona229515D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Ausen Anniken241428D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Wiersdalen Siv199541D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
22.Kornmo Kristin89036D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
24.Wennerstrand Alexandra245298D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
25.Johansson Inger Marie504687D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
26.Vassend Hilde517403D50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
27.Rosenvold Hilde Kristine246565D55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
28.Jørgensen Gun Inger501321D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
29.Klovning Eli515903D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
30.Omholt Emil246567H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
31.Wennerstrand Arvid507047H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
32.Kinn Håkon Aarhus223777H14APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
33.Gundersen Henrik222572H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
34.Kornmo Sondre213405H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
35.Mathisen Tobias517484H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
36.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - X
37.Thunold Oscar Wiersdalen234871H20APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
38.Skriubakken Simen246571H21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
39.Wold Tord SkagestadH21CPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
40.Eikedalen Hans-petter518331H35APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
41.Gundersen BørreH35BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
42.Kinn Magnus Aarhus246982H40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
43.Thunold Lars Ole241823H45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
44.Fjeldstad Truls200431H45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
45.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
46.Lie Bjørn517497H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
47.Gatevold Jan257802H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
48.Skriubakken Jon502929H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
49.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
50.Torpe Dagfinn222595H65APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
51.Remme Atle186202H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
52.Johansson Ole504613H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
53.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
54.Lye Rolf507823H75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
55.Klovning Magne229517H80APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
56.Lie Anine Kjørholt510696D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
57.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - X
58.Wennerstrand Henrik245297Aaben2Porsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
59.Nyhus Åse Aud Moldal245593D21CBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
60.Glende Stormoen Brage245548H10BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
61.Nygård Simen255344H12BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
62.Nygård Emil255334H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
63.Birkenes Lars246688H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
64.Birkeland Kristian255329H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
65.Javenes Flaa Sigmund255325H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
66.Trondsen Mathias Aamlid246687H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
67.Rugsland Erik255327H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
68.Sundsdal Erlend95782H20BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
69.Nyhus Kristian245586H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
70.Stormoen Åsulv Birkeland231504H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
71.Sundsdal Lars Jøran245552H45AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
72.Aas Steinar86464H60ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
73.Nyhus Guttorm203294H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
74.Jonsmyr Svein Roar203394H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
75.Birkenes Espen255558Aaben1Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker aaben 2 søndag
76.Birkeland Per Are515883Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
77.Birkenes Siri255434Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
78.Rugsland Knut-Arne255333Aaben3Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
79.Birkeland Monica Flaa245585Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
80.Svaland Aas Gunn245549Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
81.Flaa Per Johan203292Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
82.Javenes Flaa Mette225005Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
83.Breiland Andreas193125H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
84.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
85.Vølstad Njål Helga R206915H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
86.Ravndal Ørjan516018H50AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
87.Breiland Harry509012H70AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
88.Undeland Johan Kristian510411H21EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
89.Klausen Ylva519429D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
90.Kvarme Marie507448D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
91.Graff-Wiik Marthe211867D20BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
92.Olsen Ellen Pernille213015D20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
93.Kvarme Ingeborg505432D21AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
94.Klausen Nina233605D21CIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
95.Kvarme Hanne-Kristin192581D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
96.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
97.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
98.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
99.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
100.Instanes Tanja226658D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
101.Sørensen Kristin189053D55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
102.Ryeng Grethe Lill504462D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
103.Verde Linda209838D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
104.Iversen Marius Kristoffer Thune253305H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
105.Sauve Aksel Elias247758H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
106.Oreilly Trym Bækken253289H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
107.Klausen Aksel515708H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
108.Kaiser Kristian229743H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
109.Homme Daniel Nicolai228451H14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
110.Kortegaard MagnusH14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
111.Kaiser Henrik3822137H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
112.Wold Jens211942H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
113.Johnsen Mats212035H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
114.Rognebakke Magnus Skourup212045H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
115.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
116.Kaiser Martin222549H20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
117.Arenth Eivind206489H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
118.Klausen Lukas512209H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
119.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
120.Undeland Karl Anton244780H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
121.Homme Jarl209781H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
122.Instanes Stig199367H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - rettet af NJ2d 9 marts
123.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
124.Rognebakke Øystein189043H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
125.Gustafsson Anders512672H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
126.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
127.Sørensen Rune189131H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
128.Wiik Roger205502H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
129.Andersen Jan Morten512521H60AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
130.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
131.Ludvigsen Bjørn W.500674H80AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
132.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
133.Solberg Inge94136H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
134.Nord Knut-erikBEG2 (21- ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
135.Nord Thea A B228536BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
136.Homme Rebecca Grace228442BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
137.Kjeldsen Hedda500401D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - -
138.Johnsen Mina Akiko212043D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 D2 - -
139.Skalstad Ragnhild253296Aaben4IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
140.Iversen Emil Aleksander Thune253293H10AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
141.Damsgaard Ingrid Broers233687D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
142.Damsgaard Julia Broers193048D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
143.Damsgaard Hannah Broers223503D12AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
144.Damsgaard Inger Marie Broers192939D45BHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
145.Hauge Marianne234915D50AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
146.Eskilt Einar245767H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
147.Helsør Øyvind248563H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
148.Hauge Inge234810H45AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
149.Løland Widar Taxth245776H75AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
150.Myhren Tuva Krafft254578D20EHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 4 D3 - X
151.Snerthammer Tone201417D40AOddersjaa SSKNorway - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
152.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
153.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
154.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
155.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
156.Lundemoen Kristine Schütt213581D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
157.Snerthammer Serina152186D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
158.Bjørgum Anneke Hald158634D21AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - -
159.Hald Ragnhild228397D60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
160.Kvarsten Isak224221H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
161.Johannessen Fabian506791H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
162.Johannessen Jakob213651H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
163.Nomeland Trygve Børte512445H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
164.Takle Brage510998H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
165.Bøhm Ulrik M247654H20BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
166.Mollestad Markus212198H20AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X Ønsker H20E på søndag
167.Johannessen Paul251357H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
168.Tørå Glenn510996H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - -
169.Johannessen Nils Arne90673404H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
170.Mollestad Gunnar512524H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
171.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Leder for KOK på Nord-Jysk
172.Bjorgum Jon209927H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
173.Jørgensen Magne R255211H65AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
174.Aamand Randi Fugleneb224110D12AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
175.Aamand Sigrid223794D14AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
176.Aamand Astrid Fugleneb203010D40AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
177.Aamand Nils Albert86070H45AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
178.Aamand Haakon Fugleneb223501H10AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
179.Kahrs Eva Riddervold252591D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
180.Kahrs Henrik Riddervold253337D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
181.Solberg Aksel247862H10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -
182.Solberg Linda518326D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
183.Kahrs Marianne Riddervold237786D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
184.Karlsen Unni Strand8237750D65AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
185.Solberg Isak213164H14AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
186.Kahrs Christian Riddervold237785H40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
187.Solberg Vidar256294H45AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 Please select - -
188.Karlsen Tom A.8237785H70AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
189.Nordhagen Kaja Winsnes251369D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D1 - -
190.Nordhagen Rannveig Winsnes505398D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D1 - -
191.Aukrust Osmoen Ivar503614H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
192.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
193.Olhans Linus255332H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
194.Dale Jostein Svaland509905H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
195.Haugskott Anders512804H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
196.Waaler Linn Mei257774D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
197.Dahl Mari206914D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 D2 - -
198.Johansson Hanna502173D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
199.Kalbækken Ane Ingeborg501105D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
200.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D/H - -
201.Strøm KristianH20BÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
202.Steinsholt Halvor502557H21AMÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
203.Tenge Gunnar80018H55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
204.Nordhagen Eirik512801H60AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
205.Hågård Julie Økern216183D14BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - D14A på søndag
206.Lysheden Vogt Elsa224287D16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - X
207.Storhaug Johanna212446D16BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - X
208.Gjermstad Kirsten509145D45BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 D4 - -
209.Hågård Simen Økern187048H12BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
210.Lysheden Vogt Jonatan225046H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
211.Syversen Marcus224743H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - X
212.Pettersen Ola224741H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
213.Hågård Hans Mathias Økern507392H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 H3 - X
214.Andersen Fredrik Fet228505H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
215.Syversen Lasse512781H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
216.Vogt Morten505847H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
217.Pettersen Terje508912H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
218.Hågård Håvard514671H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
219.Ruud Steinar516593H80AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
220.Gunbjørnsen Odd258643H85AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
221.Pettersen Martine515696D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
222.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
223.Ringvoll Anne506658D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
224.Nilsen Kaia Eveline247893D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
225.Nilsen Andrea Malene248145D14BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
226.Ringvoll Amalie512836D20AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
227.Rane Kathrine Johanne226075D21CIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
228.Thygesen Janne259048D35AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke natløb
229.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - løper ikke nattløp
230.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - løper ikke nattløp
231.Jones Henrik222602H16AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
232.Alvestad Stig517490H40AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - -
233.Jones Matthew506654H45AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
234.Ringvoll Geir Jonny512807H50AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
235.Håversen Håkon258681H55AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
236.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - løper ikke nattløp
237.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke nattløp
238.Utstumo Odd503610H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
239.Sletner Kristin259067D21AKIL GeoFormNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
240.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
241.Tømt Henrik Andreas515211H20AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
242.Tømt Per Kristian515210H50AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
243.Engzelius Margrete517492D55AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Øyvind Gylver
244.Gylver Oyvind195801H65AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Margrete Engzelius
245.Gunnerød Bjørn512614H80AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Ønsker starttid sammen med Øystein Madsen, Haugerud H80
246.Solheim Vilde Haslekås246953D20BIF TraumaNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D4 - -
247.Aksland Nina510533D14ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
248.Richter Mari501267D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
249.Christiansen Alva518758D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
250.Myklebost Marta174364D16BSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
251.Sæbbø Wenche227050D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
252.Valdal May Bente513627D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
253.Aksland Berit510534D50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
254.Myklebost Jonas Vistnes505817H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
255.Sæbbø Peter227048H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
256.Valdal Jone513618H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
257.Jongenburger Idar204554H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H4 - X
258.Jongenburger Kalle511368H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
259.Richter Markus511101H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
260.Haugvaldstad Stian507762H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
261.Valdal Thomas513619H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
262.Berg Børge Nilsen4042396H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
263.Myklebost Andreas Vistnes505816H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
264.Årsvoll Gabriel510327H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
265.Helgesen Simon Fjermestad223525H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
266.Levang Gustav514848H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
267.Oftedal Sigurd R.517539H40ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - -
268.Richter Kim514711H45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
269.Christiansen Rune507646H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
270.Myklebost Jon229435H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H3 - -
271.Myklebost Lars207692H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
272.Sæbbø Jone506809H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
273.Aksland Tor Gunnar503032H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
274.Furland Tom510420H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
275.Eikeskog Oddgeir510521H55ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
276.Valdal Jarl513629H55AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
277.Sæbbø Vilde Margrethe249009D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
278.Aksland Julie502999D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
279.Torp Selma Lothine Fridheim212133D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
280.Jongenburger Alexander247904Aaben3Sandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 5 Please select - -
281.Bjørgum-thorsby Ingeborg Marie243932D10AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
282.Elvekrok Tonje518304D10AEiker o-lagNorwayYES X Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
283.Elvekrok Emma Eline248126D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
284.Sandvold Marina244001D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
285.Elvekrok Nora Nathalie248231D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
286.Hilleren Nila213809D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
287.Røkeberg Martine244009D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
288.Skistad Synne Tenold247870D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
289.Holmes Jenny Hovdenak185463D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
290.Johannessen Viktoria515015D14BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
291.Hobbelstad Mina211989D16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D3 - -
292.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
293.Fossøy Sølvi Helene211620D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe Åpen 2 på lørdag.
294.Hilleren Anita250365D35AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
295.Thorsby Grete259050D45BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
296.Hovdenak Hilde191352D50AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
297.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
298.Andersen Vigdis216674D65AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
299.Peveri Helga216757D70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
300.Røkeberg Sebastian213583H16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
301.Røkeberg Stian250607H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
302.Sandvold Kenneth401430H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
303.Hilleren Glenn Ekholdt250392H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
304.Elvekrok Anders513934H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
305.Johannessen HelgeH35BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Leiebrikke lørdag og søndag
306.Andersen Øystein511799H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
307.Lunde Rolf518729H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
308.Kruke Per504470H75AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
309.Tenold Mette Iren513423BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
310.Skistad Knut Erik247148BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
311.Smørgrav MaritBEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Leiebrikke lørdag
312.Hobbelstad Simen213473BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
313.Hilleren Vilje213682BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
314.Alstadsæther Tom Andre211445Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
315.Bjørgum Nicolai Andre259052Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
316.Ruud Ellen Sofie518767Aaben4Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
317.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20AKStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
318.Nilsen Espen Fyhn204102H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
319.Bårdsen Pål245175H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
320.Skjæveland Kjell250205H60AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
321.Alsaker Bjørn186085H65AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
322.Frøyd Jørgen199556H21ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
323.Ringheim Ingvild211958D14BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
324.Ringheim Iril180714D20BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
325.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
326.Olsen Anne Celine Vik510313D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
327.Jacobsen Sølvi246934D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
328.Undstad Ingrid204302D50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
329.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
330.Unstadt Elisabeth245596D75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
331.Lye Henrik Kaupang502033H20ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - Ønsker å løpe i Åben2 lørdag og H20E søndag
332.Kristoffersen Anders207999H21ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
333.Gulbrandsen Per Olav509442H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Lagleder + kort m/alle poster træning fredag
334.Kristensen Tom507715H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
335.Björck Ulric246926H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
336.Eriksen Svein186942H75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
337.Halvorsen Helge186835H85ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
338.Sundby Mathias217029BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
339.Ringheim Inge205549Aaben3Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
340.Bergsveen Leah215471Aaben4Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
341.Frøyd Magnus252346H10ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
342.Rosenvold Erik241655H45AØstmarka OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
343.Holtskog-feremans Juliette212977D14ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
344.Aakre Leistad Vilde212805D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
345.Holtskog-feremans Emilie211854D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
346.Nysæter Hanna201437D21ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
347.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
348.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
349.Saterdal Eli187091D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
350.Vongraven Turid505487D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
351.Borge Hovi Grete502919D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
352.Nysæter Gaute253950H16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
353.Hovi Sjur507049H21AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
354.Laurantsen Martin517878H21BSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
355.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
356.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
357.Nysæter Gisle217460H45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
358.Nysæter Frode517450H50ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
359.Hylleseth Øyvind248247H55ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
360.Raastad Espen519490H60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
361.Laurantsen Rune517446H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
362.Hovi Harald239501H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H3 - -
363.Landsverk Eilef235929H70ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
364.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
365.Raastad Rita519489Aaben4Skien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
366.Brekke Anne-Marie518720D45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
367.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
368.Herum Hanne510526D65AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
369.Flaatten Ole91513H21AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
370.Polland Fredrik199726H21AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
371.Bamle Hans Jacob168539H21BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
372.Bamle Jørn Roar180797H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
373.Polland Bjørn253936H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
374.Gisholt Helge238122H55AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
375.Glittum Inge510625H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
376.Glittum Jan194707H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
377.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
378.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
379.Aurebekk Knut208689H50ATorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
380.Drage Anita509117D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
381.Storløkken Hilde515918D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
382.Loeken Halvor515910H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H2 - X
383.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
384.Eger Johan512505H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
385.Wøllo Atle Nikolai502815H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
386.Bergan Arne502336H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
387.Skjelbred Borgar511365H20BKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
388.Barikmo Torbjørn504499H21CKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
389.Drage Øyvind211394H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
390.Brandal Torgeir193063H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
391.Myhre Øivind502355H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
392.Håkonsen Ingar518606H75AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H3 - -
393.Kjemhus Knut518302H85AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
394.Alvestad Jostein503970H65AWing OKNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Deltar ikke på Natprolog
395.Thorød Amalie236819D10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
396.Johansson Malin223948D12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
397.Sigurdsdottir Vigdis223979D14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
398.Berg Sunniva517871D21AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - -
399.Bakker Marianne202408D21BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
400.Tronshaug Ingrid203565D35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
401.Fjeld Eirunn224323D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
402.Vilke Hanne507958D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
403.Kristensen Åse Hanne234480D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
404.Dybvik Anikken G223932D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
405.Ravnan Ingrid215031D55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
406.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
407.Brynhildsen Margareta211574D75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
408.Lindqvist Kevin236897H10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
409.Sigurdsson Sturla510516H12AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
410.Hiis Ludvik224030H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
411.Johansson Benjamin236818H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
412.Dybvik Alexander G94396H14AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
413.Lindqvist Douglas244687H14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
414.Sigurdsson Magnus509124H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
415.Gunnerød Niclas509334H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
416.Dybvik Martin G.195896H20BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
417.Berg Hakon203615H21AMStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
418.Lindqvist Carl-Johan233940H21CStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
419.Dybvik Kenneth224085H35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
420.Sigurdsson Sigurdur Freyr510515H45AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
421.Kløve Magne211547H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
422.Olsrød Bjørnar203614H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
423.Verberne Onno511792H55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
424.Berg Ragnar197800H70AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - -
425.Kittilsen Runar509136H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
426.Gjein Lars Martin509332H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
427.Kristensen Arne197757H55AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
428.Himberg Lill Anita236851BEG2 (21- ÅR)Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
429.Kittilsen Hanne236827Aaben4Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
430.Sletner Solveig509126D21AKRøyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
431.Sletner Tom504619Aaben4Røyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
432.Skrove Marte Sofie190679D20CRingerike o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Løper ikke nattløp og langdistanse
433.Berglund Monica507952D45ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
434.Berglund Rasmus515875H20AKRingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
435.Berglund Lars504705H50ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H1 - -
436.White Selma511393D16ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
437.Ribe Ane510314D21AKSøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
438.White Christina504224D50ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
439.Ribe Anne Karin510423D60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
440.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
441.Bredland Else-Margrethe158601D75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
442.Ribe Kristen510422H60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
443.Heivoll Reidar511474H65ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
444.Bredland Floke239482H75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
445.White Astrid510279D20ESøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
446.Ørum HåvardH10ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - Leiebrikke
447.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
448.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
449.Sundelin Ingrid Fogt228491D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
450.Borkamo Tuva Dahl228518D12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
451.Sundelin Lillian Fogt234172D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
452.Kristensen Maja511291D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
453.Sogn Cathrine511289D16ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
454.Gjestrud Anna Værvågen246862D16BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D16A på søndag
455.Schatvet Heidi514835D55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
456.Sogn Bjørn Helge228490H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
457.Kristensen Mika Johan511290H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
458.Urdalen Syver Hagen228549H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
459.Gjestrud Halvor Værvågen234488H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H12A på søndag
460.Borkamo Sondre Dahl212505H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
461.Mork Kristian212631H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
462.Kvisli Harald514836H55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
463.Rekaa Sveinung518315H70ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
464.Christensen Hugo511460H70ANotodden o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
465.Gjestrud Torgrim239079Aaben1Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
466.Kristensen Dan Huva511292Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
467.Fossøy Britt Helene251098Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
468.Borkamo Ada Othilie Dahl212548Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
469.Borkamo Anne Carine Dahl217113Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
470.Borkamo Erling Dahl210711Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
471.Mork Randi207703Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
472.Mork Rune Kristian207903Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
473.Urdalen Knut159671Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
474.Værvågen Veslemøy245172Aaben3Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
475.Urdalen Alfred Hagen228501Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
476.Bergby Ingeborg Fogt234591Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
477.Kittilsen Vegard511437H21EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
478.Kittilsen Pål511839H50AFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
479.Kittilsen Tora511855D20EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
480.Kongsfjell Ann-cathrin209416D21BTønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
481.Stordal Else514697D70ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
482.Mathisen Sindre239020H20AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
483.Mathisen Roar192566H45AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
484.Stordal Hans514698H75ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
485.Kongsfjell Eigil518728H80ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
486.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
487.Evensen Amalie Bjerke241887D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
488.Juliussen Ingrid Strøm242476D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
489.Hasle Mia241896D12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
490.Juliussen Anna Strøm511336D14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
491.Simonsen Henriette Holtedahl233853D14BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
492.Gjone Daniella511849D16ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
493.Simonsen Veronica Holtedahl233645D16BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
494.Evensen Ann Kristin Bjerke402611D21AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
495.Simonsen Anne Elizabeth233654D21CSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
496.Juliussen Ellen Strøm238018D40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
497.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
498.Fredheim Solberg Kristine224075D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
499.Arvesen Mariann211880D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
500.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
501.Rebård Tiri207890D55ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
502.Gjelstad Astrid221371D75ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun søndag
503.Fredheim Solberg Balder223937H12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
504.Fredheim Solberg Theo224135H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
505.Furland Sindre510316H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
506.Gjone Benjamin512812H20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
507.Gjone Gabriel508253H20ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
508.Eikås Brage182096H20AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
509.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
510.Simonsen Jon223906H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
511.Jørgensen Andreas236825H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
512.Juliussen Erik Strøm506703H40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
513.Fredheim Solberg Morten223983H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
514.Furland Sturle510317H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
515.Gjelstad Trond512591H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
516.Eikås Jo Børre206461H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
517.Gjelstad Oddvar221026H80ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
518.Jørgensen Arne Håkon241789H55AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
519.Mørk AtleBEG2 (21- ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
520.Mørk Håkon Wike241869BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
521.Hauge Jørgensen Karoline253414BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
522.Mobråthen Ingrid217780D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
523.Rebård Gjendine Gjelstad512592D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
524.Eikås Ingeborg181214Aaben2Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
525.Gjone Sigrun224334Aaben3Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
526.Elmi Aisha Rostveit513971D10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
527.Roskifte Olivia217795D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
528.Lundsrud Mira Fosser507950D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -
529.Bryne Amalie Aune513386D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
530.Nedrebø Elise Holm513395D12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
531.Fahadi-Elmenhorst Shirin513967D12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
532.Nedrebø Sofie Holm513396D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
533.Lundsrud Tuva Fosser507871D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
534.Wetterhus Erle P.513401D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
535.Wold Erle513385D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
536.Jakobsen Emma Aune Rytter513400D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 D3 - X
537.Roskifte Kristine500905D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
538.Lundsrud Bente Fosser510666D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
539.Wold Hanne507852D45AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
540.Holm Tonje513974D50AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
541.Fahadi-Elmenhorst Ebi513967H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
542.Prestegaard Max C. E.513979H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
543.Breimo Trym255104H12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
544.Roskifte Oskar217691H12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
545.Elmi Anders Rostveit512789H14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
546.Breimo Birk22377H16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - X
547.Kristiansen Brage213752H16BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
548.Bjørnerød Jr. Alfred515019H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
549.Unnerud Sebastian Blomfeldt511856H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
550.Ladim Sondre503554H20AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - X H20AK lørdag / H20E søndag
551.Kontautas Donatas503666H35AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
552.Ellingsen Christian513397H35BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 Please select - -
553.Løken Øyvind513977H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -
554.Jakobsen Erik Rytter513391H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H2 - -
555.Roskifte Thomas518333H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -
556.Lundsrud Egon508248H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
557.Malmstrøm Martin513962H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H4 - -
558.Nedrebø Ole Johannes513973H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H4 - -
559.Johannessen Jan Løken222129H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
560.Breimo Morten224630H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - - Ønsker H40A på Søndag
561.Carlsen Henning B.512686H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H3 - - søndagens løp: Da ønsker jeg å løpe H40A
562.Kristiansen Vegar502912H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
563.Bjørnerød Tore511094H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - -
564.Koren Hallvard504468H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
565.Pedersen Øystein513389H60AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
566.Erøy Karl Aasmund255342H65AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
567.Fahadi-Elmenhorst Knut517460BEG2 (21- ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
568.Fahadi-Elmenhorst Benjamin517462BEG2 (-20 ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
569.Jakobsen Elisabeth Aune513966Aaben2OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
570.Breimo Elisabeth502232Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
571.Rostveit Anita253998Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
572.Prestegaard Mille C. E.513961Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
573.Prestegaard Tine K.513978Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
574.Bryne Olivia Aune517459Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
575.Jakobsen Ella Aune Rytter513388Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
576.Løken Solan511806H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
577.Elmi Aron Rostveit513972H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
578.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
579.Karlsen Kjetil515711H55AKTeam JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
580.Iden Marit-Elin502924Aaben2Team JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
581.Berg Elise Nilsen213239D14AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D4 - X
582.Brodin AnnaD21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
583.Brodin Maria519422D21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
584.Råberg Erik519434H40AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
585.Trolsrud Thorolf501730H75ASande SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
586.Haverstad Helga7208238D65ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
587.Haverstad Ingemar Jansson7208218H60ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
588.Nygård Svein229682H55ANorges Bank BILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -
589.Holten Alma Rygh509043D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
590.Oraug Rygh Josefine224283D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
591.Dæhli Marianne221273D21AKNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Ønsker samme startgruppe som Halden SK, Løten OL og Lillomarka o-lag
592.Holten Marie Rygh221115D40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
593.Holten Otto Rygh220803H10BNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
594.Holten Jone Rygh220904H12ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
595.Rygh Finn212746H40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
596.Holten Aleksander Rygh221437Aaben1Nydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
597.Dale Magnus Svaland511679H16AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
598.Dale Arnstein511683H50AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
599.Svaland Inger506225Aaben4OL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
600.Dæhli Magne509444H21EHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
601.Dæhli Kine509125D21AKHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
602.Straume Einar203530H75ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - 0047 90954058
603.Aure Odd243762H80ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
604.Thorsdalen Øivind 226947Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
605.Lenes Sari203533Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben 4 søndag
606.Svendsen Ole Christan243779Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben4 søndag
607.Lunde Astrid511833Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Aaben 4 søndag
608.Sætre Birger 227626Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
609.Sætre Solveig227627Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
610.Odden Marit243546Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
611.Reinholdt Henny H243500Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
612.Holt Sindre221389H21EHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
613.Van Raaij Annika510741D16AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
614.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
615.Isaksen Kristina510738D21AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
616.Strøm Susanne221180D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
617.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
618.Fjære Torill Hynne211399D35BHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
619.Borgersen Pernille Nauf203284D40AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
620.Lysnes Tone Sølie510751D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D35B søndag
621.Van Raaij Katrine187290D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - D35B søndag
622.Nauf Anne Marit510742D65AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
623.Ceeberg Anne Marie510745D70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
624.Holt Henrik R.186936H20AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
625.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
626.Erichsen Eivind510743H21AMHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H21A søndag
627.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H45A søndag
628.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
629.Strøm Atle221236H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
630.Van Raaij Eelco221400H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
631.Holt Anders Kristian510736H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
632.Borgersen Atle203672H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
633.Lysnes Roger510750H55AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
634.Nauf Martin510752H70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
635.Ceeberg Bjoern H.510747H75AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
636.Reppesgård Magnar203598H85AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
637.Strøm Per Einar510737H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
638.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
639.Borgersen Elise Nauf221398Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
640.Borgersen Fredrik Nauf221385Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
641.Hallan Reidunn517430D60ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select D3 - - ikke delta lørdag
642.Steiwer Fredrik517431H65ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -
643.Taraldlien Silje247918D14BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D14A på søndag
644.Taraldlien Anne Stine247920D35BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D40A på søndag
645.Høilund Randi213223D45AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
646.Høilund Dragseth Sivert201987H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag
647.Skjønhaug Gaute213595H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag
648.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
649.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
650.Bergan Tom180260H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
651.Skjønhaug Torgeir201986H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
652.Gran Kyrre250484H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
653.Aas Dagfinn519491H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
654.Ølstad Per-jacob207008H60AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
655.Oraug Rygh Mari206431D12AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
656.Oraug Rygh Sofie244048D35BIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
657.Oraug Rygh Karl244038H14AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
658.Dæhli Lis517131D65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
659.Dæhli Sigurd501376H65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -
660.Løvgren Berit510518D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
661.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
662.Løvgren Finn510514D/H90AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
663.Løvgren Simen510621H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
664.Løvgren Audun510519H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
665.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
666.Kløvstad Hans Jacob510511H70AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
667.Pettersen Dag510510H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
668.Bedford Pedersen Øystein510513H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
669.Heegaard Bror510512H80AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
670.Rød Elisabeth248506D70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
671.Myhre Sigbjørn236002H65AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
672.Aakre Elling236004H70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
673.Ceeberg Trond Tore235815Aaben3Andebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
674.Peikli Bjørnar507648H20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - X
675.Peikli Vegard507650H45ATyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
676.Peikli Kaja507649D20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D2 - X
677.Madsen Øystein508982H80AHaugerud IFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
678.Braaten Ingvar510765H55AKModum OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
679.Finstad Emma Margrethe223929D12BRaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
680.Taraldrud Mari39593D45ARaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
681.Sveen Ingrid242512D12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
682.Sveen Miriam217721D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
683.Lindtner Hanna259342D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
684.Hetland Sara259354D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
685.Steinsvåg Selma212932D20AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
686.Wikstrøm Linn211748D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
687.Færevåg Marit Sætre225638D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
688.Wall Ann Charlotte225633D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
689.Brynjelsen Kari Anne243755D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
690.Hjermann Madli506355D40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
691.Vie Grethe Paulsen259337D45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
692.Rachor Ulrik Olsen259341H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
693.Færevåg Hallvar Sætre243703H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
694.Ringdal Adrian Edward Maximilian259346H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
695.Engesli Eirik259345H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
696.Rossebø Øystein Øye225442H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
697.Hokholt Emil Westerlund259350H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
698.Jørgensen Sebastian515879H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
699.Sveen Filip259339H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
700.Rachor Emil Olsen259352H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
701.Tolås Natanael243519H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
702.Lindtner Cornelius243701H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
703.Øvrelid Johan225630H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
704.Josephsen Leo Røvær506226H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
705.Aase Halvard Kristoffer213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
706.Wiig Nystad Vegard212826H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
707.Ringdal Victor259348H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
708.Vie Åsmund Paulsen259347H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
709.Aase Bent Halvard225635H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
710.Færevåg Odd Eirik Sætre243759H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
711.Øvrelid Ommund259384H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
712.Bjelland Joakim211739H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
713.Holgersen Jan Øivind243758H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
714.Vie Erik Utne259343H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
715.Engesli Vegard259340H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
716.Lindtner Nils Jarle78701H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
717.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
718.Rachor Fridtjof511373H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
719.Kvala Knut Steffen259355H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
720.Rossebø Bjørn Egil216847H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
721.Steinsvåg Sigleif235209H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
722.Sveen Dag Abel506361H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
723.Kvala Linnea259351BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
724.Josephsen Rikke Røvær506357BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
725.Kvala Ellen243813BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
726.Kvala Lykke Alexandra229673BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
727.Færevåg Olav Sætre243708BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
728.Holgersen Eline Vaage243756BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
729.Bjordal Ariel Urrang199750BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
730.Rossebø Anne Sigrid Øye224324BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
731.Færevåg Johanna Sætre192649BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
732.Skjelsvik Martine506818D20ELillehammer orienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - X
733.Taksdal Aud514695D45AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
734.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - -
735.Lamark Øyvind509449H20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - X
736.Nybak Urdal Andreas250214H20AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - - Ønsker starttid med Haugesund IL
737.Taksdal Oddvar514831H50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -
738.Lamark Trond509448H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
739.Haarr Per Olav512567H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
740.Oaland Ove253908H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
741.Haarr Paul Terje514961H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
742.Taksdal Anna508199D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
743.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - X
744.Felde Olaussen Anders517515H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
745.Ragvin Dag Steinar227683H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
746.Fossøy Aurora510702D21ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D4 - -
747.Dalva Synnove88670D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
748.R.Steen Margit512593D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
749.Lande Steinar227677H50ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
750.Steen Bjørn515887H70ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
751.Aubert Aksel Nikolai29302H16AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
752.Aubert Espen96766H45AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
753.Johansen Alfon217046H65ABergens TFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
754.Kühne HannahD21AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag
755.Westerlund Anna516100D21AKOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
756.Bal Félix JoaoH21BOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag
757.Vollen Magne517518H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
758.Johansen Ole Grini500533H40ANatthauken ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Det blir sjov :-)
759.Kvikstad Ole Solli223805H16AOL Toten-TrollNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
760.Holtet Sebastian Tangen 1225869H12BEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - X
761.Holtet Aleksander Tangen 1593978H14AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H4 - X
762.Tangen John1888732H65AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - -
763.Pytten Marius197877H21ENTNUI OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Sweden
1.Birath ChristinaD60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Haugen Lund KerstinD65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Lund MartinH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Lund ErikH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
5.Hansson JanH60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 X -
6.Lund ArneH65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Hägerstrand TorH10AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Groth NellyD14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Zachrisson ElinD14BKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Althoff Karin503815D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
11.Berlin AnnaD45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Einarsson Ulla503709D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
13.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
14.Steen-olsson EivorD85AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
15.Hägerstrand ErikH12AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Hägerstrand ArvidH14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Aderstedt Althoff Karl503816H16AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
18.Groth LukasH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
19.Östling ErikH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
20.Einarsson Alwin503711H20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
21.Hägerstrand DanielH45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
22.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
23.Groth BjörnH50AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
24.Qvick BertilH75AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select X -
25.Andersson IdaD35AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
26.Karlsson ElinD40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
27.From LenaD60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
28.Green UlrikaD65AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
29.Blomström EvaD70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
30.Sylvan ElisabetD75AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
31.Lindhe UllaD80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
32.Sternemalm ErikH40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
33.Tisell StefanH50AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
34.Rutberg JonasH60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
35.Mohlin AndersH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
36.Blomström StenH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
37.Hvoslef HenrikH80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
38.Forsberg AnnaD21AKGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
39.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
40.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
41.Aronsson TorbjörnH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
42.Andersson UlfH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
43.Jonsson WilmaD14AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
44.Kindlund TildaD16BOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
45.Kindlund JohannaD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
46.Jonsson MalinD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
47.Jonsson Anton516812H16AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
48.Kindlund CorneliaD20EOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
49.Johansen Per Harald Löfgren181016H21EIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
50.Löfgren Johansen KristinD21AKIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
51.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
52.Åberg AgnesD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
53.Kafvelström IngridD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
54.Crona SelmaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
55.Cliffordson AmandaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
56.Baier IsabellaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
57.Rydgren GabriellaD45ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
58.Brath EdvinH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
59.Åberg ElvisH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
60.Rydgren AxelH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
61.Rothamel DavidH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
62.Hedin PontusH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
63.Henriksson IvarH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
64.Liderfelt HarryH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
65.Rothen JonasH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
66.Eriksson HåkanH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
67.Henriksson BjörnH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
68.Baier PerH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
69.Hermansson Sven-olofH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
70.Ringstad SiljeD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
71.Nordenfelt MajaD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
72.Nordwall MariaD70AOK KolmårdenSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -

United Arab Emirates
1.Elhøj CarstenH55AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 X - Ønsker at deltage i alle løb og lej brik til alle dagen
2.Elhøj PrebenH70AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select X - Deltager ikke i natløb

United Kingdom
1.Howlett NoahH21ELakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -
2.Smith-ward IainH50ALakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 X -
3.Howlett NickH55AKLakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 X -