v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
4. Lauf OL-Trainingsserie Mittelfranken->Entries by clubs  (number of entries: 27)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid Startzeitfenster:

Individuals/No club
1.Mitzenheim SabineFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club 13:41-14:00
2.Wurdak MaximilianFK - Fortgeschrittene kurzIndividuals/No club 13:21-13.40
3.Tartler Harald-PeterFL - Fortgeschrittene langIndividuals/No club
4.Eckardt VolkerFM - Fortgeschrittene MittelIndividuals/No club 13:21-13.40

DARC Franken
1.Voit MichaelFL - Fortgeschrittene langDARC FrankenGermany 13:41-14:00

Lauftreff Baiersdorf
1.Seeger GuidoFL - Fortgeschrittene langLauftreff BaiersdorfGermany 13:21-13.40

MTV Bamberg
1.Bentz MichaelEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
2.Hetterich MariiaEK - Einsteiger kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
3.Vogler TimFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
4.Simon Heinz PeterFK - Fortgeschrittene kurzMTV BambergGermany 13:41-14:00
5.Selz AndreasFL - Fortgeschrittene langMTV BambergGermany 13:00-13:20

Murrhardt
1.Gerhard HornFK - Fortgeschrittene kurzMurrhardtGermany 13:00-13:20

OLF Mainz
1.Röhl StefanFL - Fortgeschrittene langOLF MainzGermany 13:00-13:20

OLG Ortenau
1.Schwind KlausEK - Einsteiger kurzOLG OrtenauGermany 13:41-14:00
2.Schwind KlausFL - Fortgeschrittene langOLG OrtenauGermany 13:00-13:20
3.Schwind KatjaFL - Fortgeschrittene langOLG OrtenauGermany 13:41-14:00

OLV Uslar 1976 e.V.
1.Mumme JörgFM - Fortgeschrittene MittelOLV Uslar 1976 e.V.Germany 13:41-14:00

SV Pechbrunn
1.Rivera AnneFK - Fortgeschrittene kurzSV PechbrunnGermany 13:21-13.40
2.Rivera EliudFK - Fortgeschrittene kurzSV PechbrunnGermany 13:21-13.40

TSG Creidlitz
1.Kramer BjörnFL - Fortgeschrittene langTSG CreidlitzGermany 13:21-13.40

TSV Jetzendorf
1.Baath OleFL - Fortgeschrittene langTSV JetzendorfGermany 13:41-14:00
2.Lorenz-Baath KatrinFL - Fortgeschrittene langTSV JetzendorfGermany 13:41-14:00

TV Coburg-Neuses
1.Böhme Fynn PadraigEK - Einsteiger kurzTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
2.Cionoiu MichaelaFK - Fortgeschrittene kurzTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
3.Böhme Katja-ChristineFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
4.Cionoiu GheorgheFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00
5.Cionoiu DanielFL - Fortgeschrittene langTV Coburg-NeusesGermany 13:41-14:00