v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
JVP, DP srednje->Entries by clubs  (number of entries: 126)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Kamniški orientacijski klub
1.Kračun Rajko 889724M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Flerin Drevenšek Suzana1404143Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Boyadzhiev ml. Ivan2036467M35Mariborski OKSlovenia
2.Kropivšek Leon1404144M35Mariborski OKSlovenia
3.Boyadzhiev Ivan412842M55Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
2.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
3.Prezelj Mihej2141155M12OK AzimutSlovenia
4.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
5.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
6.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
7.Kurtanjek Lovro2142763M16OK AzimutSlovenia
8.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
9.Bizjak Beno2148495M16OK AzimutSlovenia
10.Bogataj Rok2045663M16OK AzimutSlovenia
11.Sedej David1100102M16OK AzimutSlovenia
12.Gantar Primož2107071M18OK AzimutSlovenia
13.Tušar Peter1401615M21OK AzimutSlovenia
14.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
15.Bogataj Mark8000018M21OK AzimutSlovenia
16.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
17.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
18.Drešček Andraž886210M35OK AzimutSlovenia
19.Kurtanjek Luka2142754M35OK AzimutSlovenia
20.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
21.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
22.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
23.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
24.Bizjak Boštjan1110256M45OK AzimutSlovenia
25.Prezelj Rado1021259M45OK AzimutSlovenia
26.Poljanšek Aleš8101970M45OK AzimutSlovenia
27.Sušnik Rok8639744M45OK AzimutSlovenia
28.Močnik Silvij1401599M55OK AzimutSlovenia
29.Prezelj Timeja2420719Ž10OK AzimutSlovenia
30.Bizjak Julija2148496Ž12OK AzimutSlovenia
31.Eržen Nika2107055Ž12OK AzimutSlovenia
32.Gantar Brina2114454Ž12OK AzimutSlovenia
33.Obid Neža2107054Ž16OK AzimutSlovenia
34.Leban Manja2069811Ž18OK AzimutSlovenia
35.Eržen Nea2052183Ž18OK AzimutSlovenia
36.Poljanšek Nika8092000Ž21OK AzimutSlovenia
37.Razpet Deja2077602Ž21OK AzimutSlovenia
38.Jeram Nuša1222022Ž21OK AzimutSlovenia
39.Tušar Teja2069843Ž21OK AzimutSlovenia
40.Knafelj Tajda7487748Ž21OK AzimutSlovenia
41.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
42.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
43.Tušar Tina442828Ž35OK AzimutSlovenia
44.Gantar Damjana2107072Ž35OK AzimutSlovenia
45.Žižek Saša2141141Ž45OK AzimutSlovenia
46.Poljanšek Marjanca8081970Ž45OK AzimutSlovenia
47.Prezelj Klavdija2146199Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M18OK BrežiceSlovenia
2.Bogovič Vid439275M21OK BrežiceSlovenia
3.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Ris
1.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatia

OK Slovenj Gradec
1.Rožič Luka 2112860M10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Andrejc Aljoša2102037M12OK Slovenj GradecSlovenia
3.Andrejc Gregor2102047M35OK Slovenj GradecSlovenia
4.Dudić Marko1418841M45OK Slovenj GradecSlovenia
5.Raj Gregor2102035M45OK Slovenj GradecSlovenia
6.Raj Ida Antonija2102034Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
7.Andrejc Miša2102031Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
8.Raj Lili Ivana2102033Ž12OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj Ema Pika1401643Ž16OK Slovenj GradecSlovenia
10.Balažič Petja2102040Ž21OK Slovenj GradecSlovenia
11.Raj Nastja2102032Ž35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
2.Pobega Davor2114460M21OK TivoliSlovenia
3.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Kunc Mojca2073099Ž16OK TivoliSlovenia
6.Ugrin Nikolina2114455Ž16OK TivoliSlovenia
7.Pribaković Borštnik Ana406886Ž35OK TivoliSlovenia
8.Ugrin Maja2114451Ž45OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub 46 Škofljica
1.Kenda Klemen2142777M35Orientacijski klub 46 ŠkofljicaSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Šuc Tin77778M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Jarc Val2069801M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Seljak Jaka2069825M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kölner Anže2069806M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Seljak Luka8011033M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Poženel Natan Maj2107053M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Blaž Matic9101667M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Seljak Borut9999940M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Šuc Timotej2113841M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Jarc Neža235870OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Šuc Enej2113839ZačetnikiOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Poženel Leila Ema2107083Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Šuc Teja2070920Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Kölner Brina2113842Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc Ajda2034095Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Peternel Izabel2113836Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Jezeršek Polona7210499Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Ravnikar Nika1425106Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Babič Katja7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Gombač Šuc Elena2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Močnik Tina2070918Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Vuga Seljak Alenka9000050Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Gorjup Poženel Darja2113845Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Anderluh Luka895021M18Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Anderluh Gregor305954M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Miha7841967M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Šalamun Miro1411624M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Anderluh Ana Maja235897Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Furman Zoran823198M35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Lebar Daniel8003658M35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Bončina Igor2114457M45Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
4.Bončina Vianez422512Ž10Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
5.Boncina Abigael Vanessa1968213Ž35Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Cankar Maja88885ZačetnikiŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Cankar Tinkara520519Ž12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia