v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Orentacija z gorskimi kolesi SOL Domžale->Entries by clubs  (number of entries: 74)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

HSE Szentendre
1.Jankó Tamás8300958M21HSE SzentendreHungary

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Bauman Boris8673167M21Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
2.Bizjak Beno2148495M14OK AzimutSlovenia
3.Kurtanjek Lovro2142763M16OK AzimutSlovenia
4.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
5.Drešček Andraž2142761M21OK AzimutSlovenia
6.Kurtanjek Luka2142754M21OK AzimutSlovenia
7.Eržen ValentinMBOK AzimutSlovenia
8.Bizjak Boštjan1110256MBOK AzimutSlovenia
9.Bizjak Julija2148496Ž14OK AzimutSlovenia
10.Eržen NikaŽ14OK AzimutSlovenia
11.Eržen NeaŽ16OK AzimutSlovenia
12.Gnezda Neža2142764Ž18OK AzimutSlovenia
13.Istenič MajaŽBOK AzimutSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Raj Tejo GaberM10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Rožič Luka8277075M10OK Slovenj GradecSlovenia
3.Andrejc AljošaM14OK Slovenj GradecSlovenia
4.Andrejc Lenart8277078M14OK Slovenj GradecSlovenia
5.Lenart VidjanM14OK Slovenj GradecSlovenia
6.Raj Gregor8277083M21OK Slovenj GradecSlovenia
7.Andrejc David8277079M21OK Slovenj GradecSlovenia
8.Vodovnik Mirko8277076M60OK Slovenj GradecSlovenia
9.Janšek Vodovnik GalZačetniška / DružinskaOK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Ida Antonija8277082Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
11.Markovič IngaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
12.Mezga Frida8031282Ž14OK Slovenj GradecSlovenia
13.Andrejc MišaŽ14OK Slovenj GradecSlovenia
14.Raj Ema Pika8277084Ž14OK Slovenj GradecSlovenia
15.Raj Lili Ivana8277081Ž14OK Slovenj GradecSlovenia
16.Balažič Petja8277077Ž21OK Slovenj GradecSlovenia
17.Raj Nastja8277080Ž21OK Slovenj GradecSlovenia

OLC Graz
1.Dravetz Walter8230954M45OLC GrazAustria
2.Glatz Ewald8100007M45OLC GrazAustria
3.Glatz Sylvia8005003Ž45OLC GrazAustria

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Kalc Rado2084602M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Zupan Tilen1425102M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kölner Blaž8280028M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Jarc Andrej2070917M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zmrzlikar JureM21Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Pust Tomaž8200080M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Gregor8072525M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Jarc Neža235870Začetniška / DružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Šegula BrenZačetniška / DružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Pahor MancaŽ10Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Sessi Beatrice8079947Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Jarc Ajda2034095Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kölner Brina2113842Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pust Karin2069847Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Močnik Tina2070918Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Jolič BarbaraŽ21Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Stojan Petra2069834Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Prosen MajaŽ45Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.van Buuren Nadia8123888Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Hacin Kölner Irena1425110ŽBOrientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Šalamun JanM21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Šalamun Miro8224226M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Foški Valter1398948M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Foški MojcaŽ45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orienteering Piné A.S.D.
1.Traversi Montani Matteo8001441M21Orienteering Piné A.S.D.Italy
2.Traversi Montani Michele8237794M21Orienteering Piné A.S.D.Italy
3.Traversi Montani Franco8627045M45Orienteering Piné A.S.D.Italy

Punto K Orienteering ASD
1.Zambiasi Alberto210007M60Punto K Orienteering ASDItaly

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Zambiasi Clizia8088086Ž21Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
2.Pecorari Iris Aurora8004754Ž21Semiperdo Orienteering ManiagoItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš980588M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Eržen Izabela980592Začetniška / DružinskaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Plavčak Ana2045587ŽBŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia