v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
7. Munich O-Cup 2022->Entries by clubs  (number of entries: 48)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Guldmyr JohanBahn A - LangIndividuals/No club
2.Chuprov PetrBahn B - JugendIndividuals/No club
3.René MaximeBahn C - KinderIndividuals/No club
4.René MaëlysBahn C - KinderIndividuals/No club

Butovo Wolves
1.Golenev Sergei900719Bahn A - LangButovo WolvesRussia

OC München
1.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Andriyanova Olga1008424Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Deixler Norbert8310177Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Enborg Anna8212177Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Badia Comas Núria8008041Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Fischer Peter1413419Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Cherniavsky Inessa7204579Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Enborg Andreas8071340Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Neumüller Mathias7208679Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Tomarovskaya Uliana1406679Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Compeyron Robin8254348Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Barthelemy Maud1415202Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOC MünchenGermany
17.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOC MünchenGermany
18.Yordanov Teodor8403301Bahn A - LangOC MünchenGermany
19.Kasatkina Olga8076708Bahn A - LangOC MünchenGermany
20.Cherniavsky Sergey8303014Bahn A - LangOC MünchenGermany
21.Hay Jack8102007Bahn A - LangOC MünchenGermany
22.Burrell Teresa7207903Bahn A - LangOC MünchenGermany
23.Deixler-Thier Bettina8021177Bahn A - LangOC MünchenGermany
24.Herashchenko Dianora8061995Bahn A - LangOC MünchenGermany
25.Badia Landefeld Gil8288822Bahn B - JugendOC MünchenGermany
26.Mirkovic Marijan8061012Bahn B - MittelOC MünchenGermany
27.Steinhauser-Kirsch Susanne364334Bahn B - MittelOC MünchenGermany
28.Mirkovic Zvonimir8122015Bahn B - MittelOC MünchenGermany
29.Hay Sylvia1967296Bahn B - MittelOC MünchenGermany
30.Hay Lukas1971255Bahn C - KinderOC MünchenGermany
31.Enborg Wilma790713Bahn C - KinderOC MünchenGermany
32.Cherniavsky Daniel2091745Bahn C - KinderOC MünchenGermany
33.Enborg Malte821217Bahn C - KinderOC MünchenGermany
34.Mirkovic HrvojeBahn C - KinderOC MünchenGermany
35.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KinderOC MünchenGermany

OL Forstern
1.Ehrl Charlotte1469Bahn C - KurzOL ForsternGermany

Slavia ZU Zilina
1.Viskup Peter8474753Bahn A - LangSlavia ZU ZilinaSlovakia
2.Viskupova Emma8049Bahn C - KinderSlavia ZU ZilinaSlovakia

TSV Jetzendorf
1.Ebert Roger8182128Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
2.Ebert James2048520Bahn B - JugendTSV JetzendorfGermany
3.Ebert Josephine1982725Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany
4.Ebert Nora422695Bahn C - KinderTSV JetzendorfGermany

TV Coburg-Neuses
1.Vetter Sebastian8070797Bahn A - LangTV Coburg-NeusesGermany