v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL2 Nova Gorica->Entries by clubs  (number of entries: 159)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
2.Kolman Tevž1411629OTROŠKAIndividuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Pretnar Janez1652011M50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Flerin Drevenšek Mojca8333301Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
4.Kmetec Barbara1408132Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Kmetec Tanja7555005Ž35Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Pretnar Irma1398945Ž45Kamniški orientacijski klubSloveniaYES

OK Azimut
1.Levpušček Lan8500638M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej Žiga8639742M12OK AzimutSlovenia
3.Bačnar Tušar Aljoša8639712M12OK AzimutSlovenia
4.Kurtanjek Lan2142753M12OK AzimutSlovenia
5.Kurtanjek Lovro2142763M16OK AzimutSlovenia
6.Obid Anze2132996M16OK AzimutSlovenia
7.Sedej David8639743M16OK AzimutSlovenia
8.Sedej Rok8639740M16OK AzimutSlovenia
9.Mlakar Robi1110266M16OK AzimutSlovenia
10.Prezelj Mihej2141155M16OK AzimutSlovenia
11.Bizjak Beno2148495M16OK AzimutSlovenia
12.Bizjak Božo2133344M18OK AzimutSlovenia
13.Hadalin Jošt442814M18OK AzimutSlovenia
14.Bogataj Rok2045663M18OK AzimutSlovenia
15.Gantar Borut8639730M18OK AzimutSlovenia
16.Gladek Peter2142774M21OK AzimutSlovenia
17.Gantar Primož8639735M21OK AzimutSlovenia
18.Bogataj Mark8000018M21OK AzimutSlovenia
19.Tušar Peter8639731M21OK AzimutSlovenia
20.Hvala Gregor8639739M21OK AzimutSlovenia
21.Prezelj Rado1021259M35OK AzimutSlovenia
22.Pavlič Gregor2065880M35OK AzimutSlovenia
23.Mlakar Tomaž2159477M35OK AzimutSlovenia
24.Levpušček Peter8402029M35OK AzimutSlovenia
25.Bačnar Janko8639734M35OK AzimutSlovenia
26.Sedej Matej8639741M35OK AzimutSlovenia
27.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
28.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
29.Kurtanjek Luka2142754M35OK AzimutSlovenia
30.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
31.Jazbar Jožko8639737M50OK AzimutSlovenia
32.Bizjak Boštjan1110256M50OK AzimutSlovenia
33.Pavlič Zdenko2088835M60OK AzimutSlovenia
34.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
35.Mlakar Oliver2142769OTROŠKAOK AzimutSlovenia
36.Bačnar Tušar Nace435603OTROŠKAOK AzimutSlovenia
37.Vodopija ŽanaŽ12OK AzimutSlovenia
38.Mlakar Špela2224209Ž12OK AzimutSlovenia
39.Prezelj Timeja2420719Ž12OK AzimutSlovenia
40.Jazbar Zana1398949Ž12OK AzimutSlovenia
41.Gantar Brina2114454Ž16OK AzimutSlovenia
42.Eržen Nika8482566Ž16OK AzimutSlovenia
43.Bizjak Julija2148496Ž16OK AzimutSlovenia
44.Obid Neža8639745Ž21OK AzimutSlovenia
45.Poljanšek Nika8092000Ž21OK AzimutSlovenia
46.Gantar Lara7204436Ž21OK AzimutSlovenia
47.Sedej Katarina1100102Ž35OK AzimutSlovenia
48.Leskovec Maja8044709Ž35OK AzimutSlovenia
49.Tušar Tina8023020Ž35OK AzimutSlovenia
50.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
51.Gantar Damjana2107072Ž35OK AzimutSlovenia
52.Žižek Saša8639733Ž45OK AzimutSlovenia
53.Prezelj Klavdija2146199Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Bojan2077852M21OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Martin2077853M21OK BrežiceSlovenia
3.Ramirez Elias2077853M21OK BrežiceSlovenia
4.Ramirez Giraldo2077852M21OK BrežiceSlovenia
5.Ramirez Lejla2077785Ž21OK BrežiceSlovenia
6.Ramirez Ailin2050470Ž21OK BrežiceSlovenia
7.Jevševar Jedert2050470Ž21OK BrežiceSlovenia
8.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Zajec Oskar8277078M12OK Slovenj GradecSlovenia
2.Rožič Luka8277077M12OK Slovenj GradecSlovenia
3.Andrejc Aljoša8277084M16OK Slovenj GradecSlovenia
4.Andrejc Gregor8277083M35OK Slovenj GradecSlovenia
5.Raj Gregor8277081M50OK Slovenj GradecSlovenia
6.Raj Ida Antonija8277080Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Lili Ivana8277079Ž16OK Slovenj GradecSlovenia
8.Andrejc Miša8277082Ž16OK Slovenj GradecSlovenia
9.Balažič Petja8277076Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Nastja8277075Ž35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Borštnik Aleš8639663M60OK TivoliSlovenia
2.Pribaković Borštnik Ana8639664Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Jarc Val2069801M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Knavs Urban2052358M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Uštar Jure2069813M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Kölner Anže8639680M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Malus Drejc1425112M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Seljak Jaka8639677M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Seljak Luka8011033M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Blaž Matic8639689M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Tilen8639696M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Poženel Natan Maj8639675M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Jarc Andrej8639691M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Seljak Borut8639678M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Šuc Timotej8002583M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Smrke Rok7210496M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Pust Tomaž8200080M50Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Smrke Žan2022943OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Jarc Neža235870Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Pahor Manca2070919Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Smrke Klara1425108Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Šuc Teja2070920Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Jarc Ajda2034095Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Poženel Leila Ema2107083Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Ravnikar Nika8639685Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Kölner Brina8639681Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Pust Karin8639687Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Jezeršek Polona8639674Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Pogačar Ana Pia8639684Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Smrke Urša2052362Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Gombač Šuc Elena2113840Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Zavašnik Nika2070913Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
37.Jarc Tina8639690Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
38.Hacin Kölner Irena8639682Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
39.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
40.Gorjup Poženel Darja2113845Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
41.Kalan Uštar Katja2124874Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
42.Prosen Maja8639693Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Vuga Seljak Alenka8639679Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Zupan Romana8639686Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Osterman Natan232448M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Rojc Iztok8332200M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Foški Valter8639669M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Miha8639651M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Smolè Dušan8639654M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Petrovič Dušan8300088M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Radovan Dalibor2107073M60Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Osterman KonaŽ10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Rojc Urša8332200Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Foški Brina1401548Ž21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Foški Mojca8639668Ž35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Vodlan Darja438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
15.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Kerševan Matic8639650M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Kerševan Matija8639647M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Rodman Valentin8414515M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Tomažič Anže8639648M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Čufer Stanko8113117M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kravos Polona2107008ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Košir Gregor2056371ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Merkelj Alex2121782ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Stopar Gaja2107027ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Volk Kostela2127099ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
11.Bolčina Nina438028ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
12.Šantak Sofia445688ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
13.Jerkič Filip2127019ZAČETNIŠKAPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
14.Jerkič Sofia8639649Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
15.Kerševan Sara8639646Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
16.Čufer Darja8114117Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš8072561M35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Cankar MajaZAČETNIŠKAŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Cankar Tinkara520519Ž16Škofjeloški orientacijski klubSlovenia