v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Croatia Open 2022 (5 days)->Entries by clubs  (number of entries: 276)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M50Individuals/No clubYES
2.Lopez Etienne258338MEIndividuals/No club
3.Elovaara-Salmi Anna 8137549W40Individuals/No clubYES
4.Tóth Marianna2072267W55Individuals/No club

A C Beauchamp
1.Cop Ivan31201M10A C Beauchamp FranceYES
2.Cop Alexis1999060M14A C Beauchamp FranceYES

A.S.D. FONZASO
1.Cavagnis Sebastiano Akira8269151M16A.S.D. FONZASOItalyYES
2.Cavagnis Stefano8303048M45A.S.D. FONZASOItalyYES
3.Rossetto Katia1202024W45A.S.D. FONZASOItalyYES

ActiveSport Team
1.Pataki Gabor1396265M55ActiveSport TeamHungary
2.Kozsuch Andrea911002OPEN SActiveSport TeamHungary

Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesület
1.Takács Zsófia1420851WEAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHungary

Animation Sillery Orientation
1.Guenin Olivier8002356M55Animation Sillery OrientationFranceYES
2.Guenin Nathalie8002355W50Animation Sillery OrientationFranceYES

ASUL Sports Nature
1.Urvoas Anthony7010576M45ASUL Sports NatureFranceYES
2.Lathuiliere Bernard2086936M55ASUL Sports NatureFranceYES
3.Urvoas Nadege2062413W45ASUL Sports NatureFranceYES
4.Lathuiliere Marielle2086932W55ASUL Sports NatureFranceYES

Azuolas
1.Tamosevicius Benas682061M10AzuolasLithuaniaYES
2.Tamosevicius Tomas8009717M45AzuolasLithuaniaYES
3.Tamoseviciute Jogaile7444103W16AzuolasLithuaniaYES
4.Tamoseviciute Emillija8030513W20AzuolasLithuaniaYES
5.Tamoseviciene Dovile8290478W40AzuolasLithuaniaYES

Balatonfüredi Sport Club
1.Vízi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES

Ballerup OK
1.Hanghoj Carsten Gemmer8490743M50Ballerup OKDenmarkYES

BETA URSUS Rosice
1.Ptáček Pavel7207026MBBETA URSUS RosiceCzech RepublicYES
2.Nechutová Aneta7210905WBBETA URSUS RosiceCzech RepublicYES

C.O. Mulhouse
1.Frey Augustin1281211M12C.O. MulhouseFranceYES
2.Frey Vincent8190970M50C.O. MulhouseFranceYES
3.Frey Chloé1090610W12C.O. MulhouseFranceYES
4.Frey Amandine1200708W14C.O. MulhouseFranceYES
5.Frey Cécile9190970WBC.O. MulhouseFranceYES

C.S. BABARUNCA
1.Vadean Catalin8002515M20C.S. BABARUNCARomaniaYES
2.Mahu Gabriel8032684M35C.S. BABARUNCARomaniaYES
3.Mihai Spatariu8105229M45C.S. BABARUNCARomaniaYES
4.Stupu Petru8032678M45C.S. BABARUNCARomaniaYES
5.Stupu Sonia8032679W12C.S. BABARUNCARomaniaYES
6.Stupu Iulia8003945W18C.S. BABARUNCARomaniaYES
7.Stupu Anca8032680W40C.S. BABARUNCARomaniaYES

CA Rosé
1.Chatagny Bertrand1399862M65CA RoséSwitzerlandYES
2.Chatagny Eliane8076605W65CA RoséSwitzerlandYES

Club Orientació Berguedà
1.Ubeira Ventura Brais7203792BEGINERSClub Orientació BerguedàSpainYES
2.Dalmases Masip Pau8071678BEGINERSClub Orientació BerguedàSpainYES
3.Ubeira Roi8161080M40Club Orientació BerguedàSpainYES
4.Dalmases Alex8034542M40Club Orientació BerguedàSpainYES
5.Ràfols Perramon Pol8090491MEClub Orientació BerguedàSpainYES
6.Ventura Gemma8130483W35Club Orientació BerguedàSpainYES
7.Masip Salut8071646W35Club Orientació BerguedàSpainYES
8.Serra Sala Laura8031187WAClub Orientació BerguedàSpainYES

Club Orientació Catalunya
1.Solé Llobet Roger8664319MAClub Orientació CatalunyaSpainYES
2.Vidal Biosca Carme8140522WBClub Orientació CatalunyaSpainYES

CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPE
1.Henry Axel337085M12CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
2.Henry Stephane8002105M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES
3.Henry Stéphanie7002028W45CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFranceYES

Devyni OSK
1.Voveris Edgaras8014399M55Devyni OSKLithuaniaYES
2.Voveriene Tatsiana8643977WEDevyni OSKLithuaniaYES

Edinburgh University OC
1.Wetherill Alex8280103M20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
2.Townley Frank8170103M20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
3.Gooch Matthew8632166M20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
4.Bunn David8150152MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
5.Heap Stanley8632877MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
6.Breeze Ben8655939MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
7.Campbell Eilidh8003008MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
8.Corlett Thomas8019450MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
9.Fielding S8776901MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
10.Hudd Joseph8030118MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
11.Ivandjikov Boyan8652503MEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
12.Stansfield Lizzie8040302W20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
13.Spencer RosieW20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
14.Eades Mairi8310914W20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
15.Thomas CarysW20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
16.Brown RachelW20Edinburgh University OCUnited KingdomYES
17.Collins Rachel2064235WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
18.Cracknell Chloe8205018WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
19.Wilson Alice8260802WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
20.Hunter Niamh8011000WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
21.Conway Evie8203154WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
22.Bales Ellie8655924WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES
23.Haines Lucy8220708WEEdinburgh University OCUnited KingdomYES

Famille GOIN
1.Goin Guillaume7848511M35Famille GOINFranceYES
2.Goin Justine1950218W10Famille GOINFranceYES
3.Goin Cindy1950212W35Famille GOINFranceYES

FIN-Hiisirasti
1.Ruuhiala Mika504955M60FIN-HiisirastiFinlandYES
2.Ruuhiala Roope504956MEFIN-HiisirastiFinlandYES
3.Aarikka-Ruuhiala Päivi504953W60FIN-HiisirastiFinlandYES
4.Ruuhiala Sanni504954WBFIN-HiisirastiFinlandYES

Fredrikstad Skiklubb
1.Bekhus Espen1973228M45Fredrikstad SkiklubbNorwayYES
2.Bekhus Mia9991030WEFredrikstad SkiklubbNorwayYES

Göteborg-Majorna OK
1.Strandhagen Mats550401M65Göteborg-Majorna OKSwedenYES
2.Strandhagen Elisabeth600115W60Göteborg-Majorna OKSwedenYES
3.Carlsson Gunilla247908W60Göteborg-Majorna OKSwedenYES

Gronlait Orienteering Team
1.Boneccher Edoardo8221006M16Gronlait Orienteering TeamItalyYES

Hamburg OK
1.Bor Alex8654955M60Hamburg OKGermanyYES
2.Kuna Natali8654921W50Hamburg OKGermanyYES

Herlufsholm
1.Kristensen Arne8702019M60Herlufsholm DenmarkYES

HOC'93
1.Klaassen Marijke8051977W45HOC'93NetherlandsYES

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Janez1652011M50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Pretnar Irma1398945W50Kamniški orientacijski klubSloveniaYES

Kecskeméti Zöld Sportok Egyesülete
1.Labancz Balázs8016057M20Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
2.Kiszel Gergő8456100M20Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
3.Hajnal Zsolt1011043M50Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
4.Kiszel Sándor8664625OPEN LKecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
5.Parádi Eszter8662187OPEN SKecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
6.Tóth Betti8237732W16Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
7.Sebők Janka1011037W18Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
8.Varga Emma8237695W20Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES
9.Bánki Jusztina8151974W45Kecskeméti Zöld Sportok EgyesületeHungaryYES

Koala
1.Švestka Vitezslav8670745OPEN LKoalaCzech RepublicYES
2.Mikulčikova Irena8047176OPEN LKoalaCzech RepublicYES

KSO O-Kompass
1.Panchenko Mariia1415359BEGINERSKSO O-KompassUkraine
2.Terpai Dmytro8111150MAKSO O-KompassUkraine
3.Terpai Olena1414201WAKSO O-KompassUkraine

Kyivska Rus
1.Федосеева Анна9200193WEKyivska RusUkraineYES

Lagan Valley Orienteers
1.Gamble Peter8166566M16Lagan Valley OrienteersIrelandYES
2.Gamble Richard8639638M45Lagan Valley OrienteersIrelandYES

Linköpings Orienteringsklubb
1.Berggren Lucas2081965M16Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES
2.Berggren Stina2085392W14Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES
3.Berggren Emma2085395W45Linköpings OrienteringsklubbSwedenYES

Modiin O club
1.Yodfat Ofer2071017M60Modiin O clubIsraelYES
2.Nativ Ruth2071179W60Modiin O clubIsraelYES

MP4EVER
1.Chabance Maxime8009921MEMP4EVERFranceYES
2.Lopez Etienne7420102MEMP4EVERFrance
3.Chabance Thomas960321MEMP4EVERFranceYES
4.Apostol Victor1420170MEMP4EVERFranceYES
5.Chabance Yann8420100MEMP4EVERFranceYES

Nirvana Verde
1.Zanetello Roberto8082663OPEN SNirvana VerdeItalyYES
2.Maddalena Novella8010963W50Nirvana VerdeItalyYES

NORD
1.Androsovich Anna9200184WENORDUkraineYES

OB Jenisovice
1.Kutek Pavel8071630M45OB JenisoviceCzech RepublicYES
2.Kutkova Sara8026626W10OB JenisoviceCzech RepublicYES
3.Kutkova Hana2112773W40OB JenisoviceCzech RepublicYES

OC Fürstenfeld
1.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES

OC München
1.Cherniavsky Sergey8303014M50OC MünchenGermanyYES

O-club, Kyiv
1.Hlushenkov Vitalii9200168M50O-club, KyivUkraineYES

Oddíl OB Kotlářka, z.s.
1.Procházková Aneta2103718BEGINERSOddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES
2.Procházková Jana7205568W40Oddíl OB Kotlářka, z.s.Czech RepublicYES

OK Azimut
1.Kenda Klemen2142777MBOK AzimutSloveniaYES

OK Azimuts
1.Stabins Maris8062200M40OK AzimutsLatviaYES
2.Stabiņa Anete8062190W16OK AzimutsLatviaYES
3.Stabiņa Zanda8062180WEOK AzimutsLatviaYES

OK Bjelovar
1.Šantić Domagoj1420752M45OK BjelovarCroatia
2.Šantić Veronika7755611W10OK BjelovarCroatia
3.Šantić Viktoria7022030W10OK BjelovarCroatia
4.Šantić Gloria7010896W12OK BjelovarCroatia
5.Šantić Nikolina1420813W40OK BjelovarCroatia

OK Japetić
1.Vujanić Filip8071660MEOK JapetićCroatiaYES
2.Vujanić Josip8183010MEOK JapetićCroatiaYES
3.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatiaYES
4.Delić Dora8333356W16OK JapetićCroatiaYES
5.Delić Ana7830625W35OK JapetićCroatiaYES

OK Kapela
1.Kovač Wanda2113332W16OK KapelaCroatiaYES
2.Glinska Beata Adrianna2109710W50OK KapelaCroatiaYES

OK Lehola
1.Viitmaa Oliver8418013M14OK LeholaEstoniaYES
2.Viitmaa Raul8662104M20OK LeholaEstoniaYES
3.Viitmaa Alar8646122MAOK LeholaEstoniaYES

OK Maksimir
1.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatiaYES
2.Riet, van de Gerrit8160756M50OK MaksimirCroatiaYES
3.Riet, van de Dunja8220267W55OK MaksimirCroatiaYES

OK Maximum
1.Fecho George1407222M35OK MaximumUkraine

OK Medeina
1.Murenas Aleksas8261351M14OK MedeinaLithuania
2.Murenas Kasparas8667558M18OK MedeinaLithuania
3.Murenas Aurimas8237747M40OK MedeinaLithuania
4.Mureniene Agne8004609W40OK MedeinaLithuania

OK Medjimurje
1.Markulinčić Predrag2171247M45OK MedjimurjeCroatia
2.Tkalec Vladimir2171248M45OK MedjimurjeCroatia

OK MELFAR
1.Jensen Lars Tykær8303002M55OK MELFAR DenmarkYES
2.Nielsen Lise8303059W60OK MELFAR DenmarkYES

OK Ris
1.Salopek Tihon8044022M20OK RisCroatiaYES
2.Salopek Dorja8445444W20OK RisCroatiaYES

OK TYR
1.Djurberg Monica441261W65OK TYRSwedenYES

OK Varaždin
1.Juričan Nika8025570BEGINERSOK VaraždinCroatiaYES
2.Juričan Ema8420982W14OK VaraždinCroatiaYES

OK Vihor
1.Pleše Danko7209461MEOK VihorCroatiaYES

OL Regio Wil
1.Hubmann Jörg8638720M55OL Regio WilSwitzerlandYES
2.Hubmann Fränzi8638715W45OL Regio WilSwitzerlandYES

OLA TSV Deggendorf
1.Friebe Christian8280678M40OLA TSV DeggendorfGermanyYES

OLC Graz
1.Renner Axel8335445M14OLC GrazAustriaYES
2.Renner Wilfried8300400M50OLC GrazAustriaYES
3.Glatz Ewald8100007M55OLC GrazAustriaYES
4.Zeiner Harald8339988M55OLC GrazAustriaYES
5.Kradischnig Günter8611028M60OLC GrazAustriaYES
6.Sturz Oskar1399968OPEN SOLC GrazAustriaYES
7.Zeiner Elisabeth8006600W55OLC GrazAustriaYES
8.Glatz Sylvia8005003W55OLC GrazAustriaYES
9.Zeiner Martina7777706WAOLC GrazAustriaYES
10.Glatz Verena8345345WAOLC GrazAustriaYES
11.Zeiner Dora8031001WEOLC GrazAustriaYES
12.Zeiner Elena8030200WEOLC GrazAustriaYES

OLG Basel
1.Odermatt Brian8200877MEOLG BaselSwitzerlandYES
2.Zaugg Gloria252493WBOLG BaselSwitzerlandYES

OLG Kölliken
1.Lehmann Michael8651728M45OLG KöllikenSwitzerlandYES
2.Kosack Janna1395640W50OLG KöllikenSwitzerlandYES

OLG Pfannenstil
1.Bachmann Adrian8641984MEOLG PfannenstilSwitzerlandYES
2.Hochuli Tamara8011038WEOLG PfannenstilSwitzerlandYES

OLifant
1.Op De Weegh Kimi7300107MBOLifantNetherlands
2.Heikoop mark8170164MBOLifantNetherlands

OLV Potsdam
1.Heidrich Hannes7110882M35OLV PotsdamGermanyYES
2.Mache Lucas Pascal8022403OPEN SOLV PotsdamGermanyYES
3.Mache Thomas1323193OPEN SOLV PotsdamGermanyYES
4.Heidrich Tira5790W10OLV PotsdamGermanyYES
5.Heidrich Elisabeth502216WAOLV PotsdamGermanyYES

OLV Zug
1.Moser Martin8007622M40OLV ZugSwitzerlandYES
2.Müller Sandrine8009000WEOLV ZugSwitzerlandYES

OOB TJ Turnov
1.Kutek Matej8003260M14OOB TJ TurnovCzech RepublicYES
2.Žemlík Eduard8680592M14OOB TJ TurnovCzech RepublicYES
3.Žemlík Pavel2119202MEOOB TJ TurnovCzech RepublicYES

Orientacijski klub Komenda
1.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
2.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
3.Peternel Izabel2113836WBOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
4.Gorjup Poženel Darja2113845WBOrientacijski klub KomendaSloveniaYES

Orienteering Club Sever
1.Skachkov Maksym8162978M35Orienteering Club SeverUkraineYES

OSK Oriens
1.Mackevicius Tadas8058035M16OSK OriensLithuaniaYES
2.Strolė Salvijus8003278M18OSK OriensLithuaniaYES
3.Salkauskas Algirdas8310270M65OSK OriensLithuaniaYES
4.Batalova Viktorija8001061W16OSK OriensLithuaniaYES
5.Kuprytė Gabrielė8648802W18OSK OriensLithuaniaYES
6.Cincikaite Migle8030095W18OSK OriensLithuaniaYES
7.Gaižiūnaitė Toma8003942W18OSK OriensLithuaniaYES
8.Kevėnaitė Agilė8330630W18OSK OriensLithuaniaYES
9.Girinskyte Malvina8002569W20OSK OriensLithuania

Pécsi Vasutas SK
1.Szuhán Gábor7010782MEPécsi Vasutas SKHungaryYES
2.Szuhán Rita7010037W55Pécsi Vasutas SKHungaryYES

PUKS Młode Orły NDM
1.Dudek WojciechMEPUKS Młode Orły NDMPoland
2.Dudek IzabelaOPEN SPUKS Młode Orły NDMPoland

PVM Pécs
1.Tóth Jenő2062998M65PVM PécsHungary
2.Dr. Kiss Endre8061428OPEN SPVM PécsHungary
3.Anna Wünsch8061424W16PVM PécsHungary

Raalto
1.Reinsons Raivis8629222M50RaaltoLatviaYES

Raid Orientation Cergy
1.Cop Goran8018615M45Raid Orientation CergyFranceYES

Raumar OL
1.Tronshaug Mali1003348W40Raumar OLNorway

SAGC Cestas
1.Pochet Eve1338004W14SAGC CestasFranceYES
2.Pochet Agnès1330815W45SAGC CestasFranceYES

SCAPA NANCY ORIENTATION
1.Alle Paul8002080M65SCAPA NANCY ORIENTATIONFranceYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Pecorari Iris Aurora8004754W20Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Zambiasi Clizia8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

SK Zabovresky Brno
1.Šrubař Michal8002099MASK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES
2.Mesiarkinova Kamila7200319W35SK Zabovresky BrnoCzech RepublicYES

SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
1.Filipová Lucie2027245BEGINERSSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
2.Filip Libor8137519M50SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES
3.Filipová Ivana8410772W45SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Czech RepublicYES

South London Orienteers W
1.Davies Tom8655912MESouth London Orienteers WUnited KingdomYES
2.Adams Nicola7170478W40South London Orienteers WUnited KingdomYES

South Yorkshire Orienteers
1.Baxter Jack8110403M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Baxter Richard541068M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Baxter Ella8041068W14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Baxter Kim8662421WESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES

Spria-Nord
1.Maria Draghis1006665BEGINERSSpria-NordRomaniaYES
2.Lucas Tamas8639493M16Spria-NordRomaniaYES
3.Relu Tamas8636826M45Spria-NordRomaniaYES
4.Costan Grigor1006665M60Spria-NordRomania
5.Felician Bele1302833MASpria-NordRomaniaYES
6.Antonio Bud1302786OPEN SSpria-NordRomania
7.Gina Tamas8062606W45Spria-NordRomaniaYES

Stokke IL
1.Tronshaug IngridW35Stokke ILNorwayYES

SUNKY
1.Gorelyy Dmytro1300247M60SUNKYUkraine

SV Robotron Dresden
1.Ansorge Michael7870131OPEN LSV Robotron DresdenGermanyYES

Szegedi Vasutas SK
1.Mihály Gyöngyi2087744W50Szegedi Vasutas SKHungary
2.Apró Vivien Dóra8000975WESzegedi Vasutas SKHungary

ŠK Sandberg
1.Jonáš Radoslav7209462M50ŠK SandbergSlovakiaYES
2.Jonášová Emka2049987W14ŠK SandbergSlovakiaYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Boris520504M35Škofjeloški orientacijski klubSloveniaYES
2.Eržen Izabela980592W10Škofjeloški orientacijski klubSloveniaYES

Tipo Orienteering Club
1.László Faggyas8170617M55Tipo Orienteering ClubHungaryYES
2.Wengrin Ágnes8230423W50Tipo Orienteering ClubHungaryYES

UNITOP Zdar nad Sazavou
1.Nechuta Milan8022374M50UNITOP Zdar nad SazavouCzech RepublicYES
2.Nechutova Alena8022352W50UNITOP Zdar nad SazavouCzech RepublicYES

Vehkalahden Veikot
1.Takanen EetuM16Vehkalahden VeikotFinlandYES
2.Takanen TiituW14Vehkalahden VeikotFinlandYES

Vrbno pod Pradědem
1.Peňáz Jan8047126M12Vrbno pod PradědemCzech RepublicYES
2.Peňáz Vojtěch8662338M20Vrbno pod PradědemCzech RepublicYES
3.Peňáz Radek8662362M20Vrbno pod PradědemCzech RepublicYES

WKS Wawel Kraków
1.Biskupski Michał8006534OPEN LWKS Wawel KrakówPolandYES
2.Biskupska Małgorzata8006535W12WKS Wawel KrakówPolandYES
3.Biskupska Julia8000584W16WKS Wawel KrakówPolandYES
4.Karnia-Biskupska Anna8640923W40WKS Wawel KrakówPolandYES

Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club
1.Dóra Csepke8120407W16Zalaegerszegi Tájékozódási Futó ClubHungary