v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Cerkno Cup 2022 (4 days)->Entries by clubs  (number of entries: 458)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Hierzegger Herwig2088811BEGINNERSIndividuals/No club
2.Pfeifer Emma8123333BEGINNERSIndividuals/No clubYES
3.Van Den Bosch PatrickBEGINNERSIndividuals/No clubYES
4.Hierzegger Ute9900007BEGINNERSIndividuals/No club
5.Pfeifer Wera8123555BEGINNERSIndividuals/No clubYES
6.Fediaev MakarM14Individuals/No club
7.Courson Virgile340310M18Individuals/No clubYES
8.Courson Robin208251M21BIndividuals/No clubYES
9.Ievstafiev Oleksandr1302717M50Individuals/No club
10.Balashova KseniiaW35Individuals/No clubYES

.COM-Clube de Orientação do Minho
1.Andrade Octávio544041M50.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
2.Costa Tania8150778W21E.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES
3.Marques Manuela2017030W45.COM-Clube de Orientação do MinhoPortugalYES

A C Beauchamp
1.Cop Ivan31201M10 shadowedA C BeauchampFranceYES
2.Cop Alexis1999060M14A C BeauchampFranceYES
3.Cop Goran8018615M45A C BeauchampFranceYES

A.S.D. Orienteering G. Galilei
1.Rosato Luca8010928M21EA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
2.Scapin Marta8022934W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES
3.Michelin Emy7204770W21AA.S.D. Orienteering G. GalileiItalyYES

ALCO 69
1.Bonora Yoann7002009M20ALCO 69FranceYES
2.Bonora Laurent7300003M55ALCO 69FranceYES
3.Walet Erwann1004504OPEN LONGALCO 69FranceYES
4.Bonora Lise9000990W21AALCO 69FranceYES
5.Bonora Marine8625777W21AALCO 69FranceYES
6.Bonora Béatrice35606W55ALCO 69FranceYES

Animation Sillery Orientation
1.Guenin Olivier8002356M55Animation Sillery OrientationFranceYES
2.Guenin Nathalie8002355W50Animation Sillery OrientationFranceYES

ANNECY SPORTS ORIENTATION
1.Le Gland Christophe8117404M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFranceYES

ASD Erebus Orientamento Vicenza
1.Dalla Motta Davide210373BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
2.Dal Bosco Andrea226160BEGINNERSASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
3.Franco Michele8237693M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
4.Bittarello Michele8010955M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
5.Ronzani Fabio8007146M21EASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
6.Cracco Luca2018537OPEN SHORTASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
7.Camera Jessica236952W21BASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES
8.Terren Francesca8237703W40ASD Erebus Orientamento VicenzaItalyYES

ASM CO
1.Elias Frederic8250672M50ASM COFranceYES
2.Elias Maria2038843W50ASM COFranceYES

Auckland Orienteering Club
1.Borton Nathan8090136M18Auckland Orienteering ClubNew ZealandYES

Balatonfüredi Sport Club
1.Vizi Dóra8088803BEGINNERSBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES
2.Küronya Rudolf8648830M14Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
3.Vízi Csaba8648824M50Balatonfüredi Sport ClubHungaryYES
4.Harmath Dávid8648825OPEN SHORTBalatonfüredi Sport ClubHungaryYES

balise orientation albigeoise
1.Ruiz Ludovic1390909M40balise orientation albigeoiseFranceYES
2.Fenech Sylvain2015554M40balise orientation albigeoiseFranceYES
3.Fenech Louna1810537W10balise orientation albigeoiseFranceYES
4.Fenech Sandrine2015560W21Bbalise orientation albigeoiseFranceYES

Berkshire Orienteers
1.Wilson Martin8230647M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Jukes David8657537M70Berkshire OrienteersUnited KingdomYES

Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.
1.Krüger Linnéo Étienne435215KIDSBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
2.Krüger Louis Antoine8112009M14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
3.Krüger Ronny8001979M40Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
4.Krüger Náya Livia440468W10Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
5.Krüger Lianne Joséfine8112011W12Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
6.Kulow Anicó8001986W21EBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

BÖF
1.Gergely Bugár8111103M21BBÖFHungaryYES
2.Jozsef Bugar8447500M65BÖFHungaryYES
3.Margit Jenei4660121W60BÖFHungaryYES

Budakalászi Sport Klub
1.Nagy Eszter8655947BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
2.Cserna Judit1396278BEGINNERSBudakalászi Sport KlubHungaryYES
3.Bence Nagy8655948M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
4.Cserna Levente8655950M16Budakalászi Sport KlubHungaryYES
5.Cserna Andras Mate8656996M18Budakalászi Sport KlubHungaryYES
6.Nagy Viktor8655949M45Budakalászi Sport KlubHungaryYES
7.Cserna András8499988M50Budakalászi Sport KlubHungaryYES
8.Konrad Rita1396230W45Budakalászi Sport KlubHungaryYES

C.O. Mulhouse
1.Frey Augustin1281211M12C.O. MulhouseFranceYES
2.Frey Vincent8190970M50C.O. MulhouseFranceYES
3.Frey Chloé1090610W12C.O. MulhouseFranceYES
4.Frey Amandine1200708W14C.O. MulhouseFranceYES
5.Frey Cécile9190970W21BC.O. MulhouseFranceYES

CD Fundi-o
1.Bordonado Romano Mario8004773M40CD Fundi-oSpainYES
2.Lopez Sepulveda Eva8004750W40CD Fundi-oSpainYES

ClimBeer-O
1.Mulero Gonzalez Jeus8089067M21BClimBeer-OSpainYES
2.Gil de la Vega Félix8089063M21BClimBeer-OSpainYES
3.Cárdenas Fernández Irene8032422W21BClimBeer-OSpainYES
4.Menendez Freire Eden8240983W21BClimBeer-OSpainYES

CLUB IBÓN DE ORIENTACIÓN
1.Minguez Alonso Miguel Angel8670239M65CLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNSpainYES

Club Orientació Berguedà
1.Ubeira Ventura Brais7203792M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
2.Dalmases Masip Pau8071678M10 shadowedClub Orientació BerguedàSpainYES
3.Ràfols Perramon Pol8090491M21EClub Orientació BerguedàSpainYES
4.Dalmases Alex8034542M40Club Orientació BerguedàSpainYES
5.Ubeira Roi8161080M40Club Orientació BerguedàSpainYES
6.Serra Sala Laura8031187W21AClub Orientació BerguedàSpainYES
7.Ventura Gemma8130483W35Club Orientació BerguedàSpainYES
8.Gil-Brotons Ampa7203689W35Club Orientació BerguedàSpainYES
9.Masip Salut8071646W35Club Orientació BerguedàSpainYES

CO2
1.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES

COMN MURCIA
1.Arizcun Arizcun Juan Antonio7000737M60COMN MURCIASpainYES

Der Berger-Clan
1.Schüller Wolfgang49763M21BDer Berger-ClanAustriaYES
2.Klinger David433037M21BDer Berger-ClanAustriaYES
3.Berger Xander8068908M21EDer Berger-ClanAustriaYES
4.Berger Katja8190909W14Der Berger-ClanAustriaYES
5.Berger Anni8080299W21ADer Berger-ClanAustriaYES
6.Stromberger Lena631007W21ADer Berger-ClanAustriaYES
7.Berger Marlene1399405W21BDer Berger-ClanAustriaYES
8.Berger Hedi8010368W45Der Berger-ClanAustriaYES
9.Berger Gislind8150966W55Der Berger-ClanAustriaYES

Dong Feng Team
1.Komín Kryštof9767KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
2.Komínová Ester51628KIDSDong Feng TeamCzech RepublicYES
3.Komín Matyáš2121871M14Dong Feng TeamCzech RepublicYES
4.Komín David8116739M45Dong Feng TeamCzech RepublicYES

Esprit Raid
1.Tirbois Raphael8624420M10Esprit RaidFranceYES
2.Tirbois Tom8624419M12Esprit RaidFranceYES
3.Tirbois Miguel8620647M40Esprit RaidFranceYES
4.TIRBOIS Madeleine8624418W40Esprit RaidFranceYES

Fakulteta za šport
1.Šintler ŽigaM21BFakulteta za športSlovenia
2.Udir MaksM21BFakulteta za športSlovenia
3.Brenkus JanM21BFakulteta za športSlovenia
4.Turnsek VidM21BFakulteta za športSlovenia
5.Zavnik MaticM21BFakulteta za športSlovenia
6.Vrhovski AlenM21BFakulteta za športSlovenia
7.Medvešček JanezM21BFakulteta za športSlovenia
8.Petrič TilenM21BFakulteta za športSlovenia
9.Verč AndražM21BFakulteta za športSlovenia
10.Perhavec DrejcM21BFakulteta za športSlovenia
11.Rozman DavidM21BFakulteta za športSlovenia
12.Gorišek MaksM21BFakulteta za športSlovenia
13.Bertoncelj AmadejM21BFakulteta za športSlovenia
14.Kočevar EnejM21BFakulteta za športSlovenia
15.Pavšek FilipM21BFakulteta za športSlovenia
16.Lazić UrošM21BFakulteta za športSlovenia
17.Hren LukaM21BFakulteta za športSlovenia
18.Vehovec LanaW21BFakulteta za športSlovenia
19.Pikl PatricijaW21BFakulteta za športSlovenia
20.Srnec GajaW21BFakulteta za športSlovenia
21.Ševerkar LinaW21BFakulteta za športSlovenia
22.Rman NinaW21BFakulteta za športSlovenia
23.Pivk EmaW21BFakulteta za športSlovenia
24.Sterle MajaW21BFakulteta za športSlovenia
25.Remih TaraW21BFakulteta za športSlovenia
26.Šenica NikaW21BFakulteta za športSlovenia
27.Smrekar KajaW21BFakulteta za športSlovenia

Famille GOIN
1.Goin Guillaume7848511M35Famille GOINFranceYES
2.Goin Justine1950218W10 shadowedFamille GOINFranceYES
3.Goin Cindy1950212W35Famille GOINFranceYES

Friuli MTB & Orienteering
1.Cecon Alessandro9111115M21AFriuli MTB & OrienteeringItalyYES
2.Specogna Giuseppe211343M70Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
3.Canal Marta8002595W35Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
4.Agostini Federica201440W40Friuli MTB & OrienteeringItalyYES

GOLD Savosa
1.Guglielmetti Francesco8199999M65GOLD SavosaSwitzerlandYES
2.Guglielmetti Daniela8099999W60GOLD SavosaSwitzerlandYES

Gronlait Orienteering Team
1.Acler Samuele8200063M16Gronlait Orienteering TeamItalyYES
2.Dallavalle Roberto8237783M21EGronlait Orienteering TeamItalyYES
3.Sandri Eddy8112336M45Gronlait Orienteering TeamItalyYES

Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.
1.Larotella Roberto8083001M45Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ItalyYES

Gundelfinger Turnerschaft
1.Schüßler Thomas8647669M50Gundelfinger TurnerschaftGermany
2.Schüßler Ariane8647667OPEN SHORTGundelfinger TurnerschaftGermany
3.Schüßler Nora8223355W18Gundelfinger TurnerschaftGermany
4.Schüßler Fiona8441122W18Gundelfinger TurnerschaftGermany

HOC'93
1.Klaassen Marijke8051977W45HOC'93NetherlandsYES

Hong Kong Island Orienteering Force
1.Ma Lok Hin8667704M21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., ChinaYES
2.Leung Ka Ki9850726W21EHong Kong Island Orienteering ForceHong Kong S.A.R., China

Hong Kong Orienteering Club
1.Chung Wai Nang8014132OPEN LONGHong Kong Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

HSE Szentendre
1.Molnár Gábor8044135M70HSE SzentendreHungaryYES
2.Jenövári Gabriella8383380W65HSE SzentendreHungaryYES

HSV Spittal/Drau
1.Wernig Stefan8019871M21AHSV Spittal/DrauAustria

HSV-Klagenfurt
1.Opetnik Siegfried8445446M50HSV-KlagenfurtAustriaYES

IFK Umeå
1.Nilsson Martin959697M21EIFK UmeåSwedenYES

Kamniški orientacijski klub
1.Kračun Rajko889724M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Suzana1404143W35Kamniški orientacijski klubSlovenia

Køge OK
1.Grue-sørensen Gunnar8657101M70Køge OKDenmarkYES
2.Christiansen Gerda Marie8657110W70Køge OKDenmarkYES

KOVZ
1.Kurt Sascha7212294M12KOVZNetherlandsYES
2.Kurt Ralph7300334M50KOVZNetherlandsYES

KSO "IF-Deaf"
1.Trochko Nazar9200185M18KSO "IF-Deaf"UkraineYES
2.Fedoseienko Volodymyr9200172M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES
3.Levytskyi Nazar8045877M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES

lev hasharon
1.Garnett Ofer2071157M50lev hasharonIsraelYES

LUBO
1.Courson Hubert301811M55LUBOFranceYES
2.Courson Isabelle340314W55LUBOFranceYES

Mariborski OK
1.Pečar Aljoša1399965M21EMariborski OKSlovenia

misquilenses orienteering
1.Manfrin Alessio8418003M40misquilenses orienteeringItalyYES

Moxina OK
1.Tsai Yachen1131777M21AMoxina OKTaiwanYES
2.Huang Yiching8648704W21EMoxina OKTaiwanYES
3.Chuang Peichi8662075W35Moxina OKTaiwanYES

Nirvana Verde
1.Ruggiero Enea991045KIDSNirvana VerdeItalyYES
2.Ruggiero Mario8120777M45Nirvana VerdeItalyYES
3.Zanetello RobertoOPEN SHORTNirvana VerdeItaly
4.Ruggiero Ines4714071W12Nirvana VerdeItalyYES
5.Ruggiero Anita9120777W14Nirvana VerdeItalyYES
6.Titoli Emanuela7120477W45Nirvana VerdeItalyYES
7.Maddalena NovellaW50Nirvana VerdeItaly

NTNUI
1.Wigaard Are972406M21ENTNUI NorwayYES
2.Aune Karoline8054131W21ENTNUI NorwayYES

OC Fürstenfeld
1.Trummer Herfried8140675M45OC FürstenfeldAustriaYES
2.Friessnig Joachim8133113M60OC FürstenfeldAustria
3.Proske Herwig8055077M60OC FürstenfeldAustriaYES
4.Steinlechner Elisabeth7771177W60OC FürstenfeldAustriaYES

OC München
1.Cherniavsky Daniel2091745KIDSOC MünchenGermany
2.Despetovic Tihomir8657246M21EOC MünchenGermanyYES
3.Cherniavsky Sergey8303014M50OC MünchenGermanyYES
4.Herashchenko Dianora8061995W21EOC MünchenGermanyYES
5.Ehrl Blandine8201026W40OC MünchenGermanyYES

OK Azimut
1.Mlakar OliverKIDSOK AzimutSlovenia
2.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSlovenia
3.Bačnar Tušar Aljoša1070655M10OK AzimutSlovenia
4.Kurtanjek Lan2142753M10OK AzimutSlovenia
5.Prezelj Mihej2141155M12OK AzimutSlovenia
6.Obid Anze2132996M12OK AzimutSlovenia
7.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSlovenia
8.Kerčmar Kevin8099121M12OK AzimutSlovenia
9.Mlakar Robi1110266M12OK AzimutSlovenia
10.Kurtanjek Lovro2142763M14OK AzimutSlovenia
11.Sedej David1100102M14OK AzimutSlovenia
12.Bizjak Beno2148495M14OK AzimutSlovenia
13.Bogataj Rok2045663M16OK AzimutSlovenia
14.Gantar Borut406857M16OK AzimutSlovenia
15.Bizjak Božo2133344M16OK AzimutSlovenia
16.Gantar Primož2107071M18OK AzimutSlovenia
17.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSlovenia
18.Lazar Nejc435607M21AOK AzimutSlovenia
19.Tušar Peter1401615M21AOK AzimutSlovenia
20.Bizjak Boštjan1110256M21BOK AzimutSlovenia
21.Mikuž Denis2114453M21BOK AzimutSlovenia
22.Mlakar Tomaž2229803M21BOK AzimutSlovenia
23.Bogataj Boštjan2045683M21BOK AzimutSlovenia
24.Prezelj Rado1021259M21BOK AzimutSlovenia
25.Kovačič Blaž435616M21BOK AzimutSlovenia
26.Kurtanjek Luka2142754M21BOK AzimutSlovenia
27.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
28.Štanfel Matjaž8667834M21EOK AzimutSlovenia
29.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
30.Poljanšek Aleš8101970M35OK AzimutSlovenia
31.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
32.Sedej DejanM35OK AzimutSlovenia
33.Sušnik Rok435614M35OK AzimutSlovenia
34.Bačnar Janko1021018M35OK AzimutSlovenia
35.Eržen Valentin1000555M40OK AzimutSlovenia
36.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
37.Pavlič Gregor2065880M45OK AzimutSlovenia
38.Leban Marijan2114459M60OK AzimutSlovenia
39.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
40.Pavlič Zdenko2088835M65OK AzimutSlovenia
41.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
42.Miklavčič TinaOPEN SHORTOK AzimutSlovenia
43.Mlakar Špela2224209W10OK AzimutSlovenia
44.Kovačič AjdaW10OK AzimutSlovenia
45.Prezelj Timeja2420719W10OK AzimutSlovenia
46.Gantar Brina2114454W12OK AzimutSlovenia
47.Bizjak Julija2148496W12OK AzimutSlovenia
48.Kovačič Neža253339W12OK AzimutSlovenia
49.Eržen Nika2107055W14OK AzimutSlovenia
50.Obid Neža2107054W16OK AzimutSlovenia
51.Majdič Špela442834W16OK AzimutSlovenia
52.Gnezda Neža2142764W18OK AzimutSlovenia
53.Eržen Nea2052183W18OK AzimutSlovenia
54.Mohorič Lana2077607W18OK AzimutSlovenia
55.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
56.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSlovenia
57.Prezelj Klavdija2146199W21BOK AzimutSlovenia
58.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSlovenia
59.Tušar Tina442828W21BOK AzimutSlovenia
60.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSlovenia
61.Istenič Maja2127789W21BOK AzimutSlovenia
62.Bogataj Nataša2088810W21BOK AzimutSlovenia
63.Razpet Deja2077602W21EOK AzimutSlovenia
64.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
65.Tušar Teja2069843W21EOK AzimutSlovenia
66.Gantar Damjana2107072W35OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Bojan8632325M35OK BrežiceSloveniaYES
2.Piltaver Jaka1398941M35OK BrežiceSloveniaYES
3.Hribar Anica8632310W35OK BrežiceSloveniaYES

OK Ris
1.Salopek Tihon8044022M21EOK RisCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
3.Salopek Dorja8445444W21EOK RisCroatiaYES

OK SK
1.Bončina Igor2114457M50OK SKSlovenia
2.Bončina Vianez422512W10OK SKSlovenia
3.Boncina Abigael Vanessa1968213W35OK SKSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Lenart Vidjan2112853M14OK Slovenj GradecSlovenia
2.Raj Gregor2102042M45OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Lili Ivana1401643W12OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Nastja2102047W35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Kunc Matevž2050437M18OK TivoliSlovenia
2.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
3.Kunc Robert2073100M50OK TivoliSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
5.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
6.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES
7.Pribaković Borštnik Ana406886W35OK TivoliSlovenia

OK Vihor
1.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES
2.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES
3.Rako Sabina7003400W40OK VihorCroatiaYES

OK Vrsovice
1.Kazdova Dana51349KIDSOK VrsoviceCzech RepublicYES
2.Dnebosky Frantisek7200582OPEN SHORTOK VrsoviceCzech RepublicYES

OK73 Gladsaxe
1.Zol Anna250038W21AOK73 GladsaxeDenmark
2.Nordgren Josefin429920W21AOK73 GladsaxeDenmark

OL Team Lippe
1.Hölzer Timeon8003224KIDSOL Team LippeGermanyYES
2.Hölzer Tamino8003217M16OL Team LippeGermanyYES
3.Hölzer Thomas8400193M45OL Team LippeGermanyYES
4.Hölzer Delania8003882W14OL Team LippeGermanyYES

OLC Graz
1.Marko Christian8445448M21EOLC GrazAustriaYES
2.Marko Carmen1680808OPEN SHORTOLC GrazAustriaYES
3.Marko Carmen1680808W21EOLC GrazAustriaYES

OLC SKOG FRIBOURG
1.Peissard Bernard8681428M65OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES
2.Cejka Kati1958516W60OLC SKOG FRIBOURGSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLV Landshut
1.Petrenko Galyna307579W21EOLV LandshutGermanyYES
2.Parkhomenko Oleksandra8110889W21EOLV LandshutGermanyYES

OLV Steinberg
1.Coppik Aaron2903M16OLV SteinbergGermanyYES
2.Coppik Gunnar8200907M45OLV SteinbergGermanyYES
3.Coppik Mathilda2879W12OLV SteinbergGermanyYES

OLV Uslar
1.Finkenstädt Till8440830M21AOLV UslarGermanyYES
2.Reppnow Lea970917W21BOLV UslarGermanyYES

Orientacijski klub Komenda
1.Pibernik UrhM10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Seljak Jaka2069825M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Seljak Luka8011033M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Turk Nejc1425107M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Ficur Maurizio8011122M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zupan Gregor7210497M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Tilen1425102M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
10.Seljak Borut9999940M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
11.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kölner Blaž8280028M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Gavrilov Igor8681449M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Churkin Sergey8150477M35Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
15.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Korelc Andrej2069819M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Babič Silvo1425109M55Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Šuc Teja2070920W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kölner Brina2113842W16Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Zupan Romana1425101W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Lampe Ajda2300251W21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
25.Ravnikar Nika1425106W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
26.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
27.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
28.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
29.Hacin Kölner Irena1425110W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Vuga Seljak Alenka9000050W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Stojan Petra2069834W45Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.van Buuren Nadia8123888W45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Cimerman Andrej886218M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Smole Dušan232445M55Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Osterman Eneja1398927W21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Vodlan Darja438980W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

ORIENT'ALP
1.Cochey Célestin31740M12ORIENT'ALPFranceYES
2.Reynaud Cédric8050473M45ORIENT'ALPFranceYES
3.Cochey Benoît8270728M45ORIENT'ALPFranceYES
4.Cochey Apolline40538W14ORIENT'ALPFranceYES
5.Herpin Florence8408684W35ORIENT'ALPFranceYES
6.Ricard Cécile1381009W45ORIENT'ALPFranceYES

Panda Orienteering Valsugana
1.Cipriani Andrea8005290M35Panda Orienteering ValsuganaItaly
2.Montibeller Nadia1008247W40Panda Orienteering ValsuganaItaly

Pécsi Vasutas SK
1.Werner Péter8005878M45Pécsi Vasutas SKHungary
2.Werner Boglárka1396102W14Pécsi Vasutas SKHungary
3.Werner Boróka8005868W20Pécsi Vasutas SKHungary

PL Team 360
1.Wąsiewicz Jerzy8050202M18PL Team 360PolandYES
2.Wąsiewicz Piotr8070620M50PL Team 360PolandYES
3.Wąsiewicz Marzena8051070OPEN SHORTPL Team 360PolandYES
4.Wąsiewicz Urszula8070511W16PL Team 360PolandYES

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Čufer David2034091M21EPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Čufer Stanko2034098M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Kete Ivo2034084M65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Polisportiva Besanese
1.Migliore Andrea8010170M35Polisportiva BesaneseItalyYES

Pro-Active Orienteering Club
1.Chiu Yau Chung8100984M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China
2.Tam Wing Chung8518827M21EPro-Active Orienteering ClubHong Kong S.A.R., China

PSK Pobeda
1.Tasić Radmila2028731W21BPSK PobedaSerbiaYES

Punto K Orienteering ASD
1.Pino Valentina2137085BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly
2.Serafino Gabriella2137083BEGINNERSPunto K Orienteering ASDItaly
3.Chervatin Simone2137099M10 shadowedPunto K Orienteering ASDItaly
4.Albano Alessia2013161OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
5.Pascatti Enrico2137089OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
6.Scolini Camilla1401664OPEN SHORTPunto K Orienteering ASDItaly
7.Cignini Stella8477474W18Punto K Orienteering ASDItaly
8.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItaly
9.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItaly

SCOM Mendrisio
1.Dipace Pietro210640KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
2.Dipace Marta339428KIDSSCOM MendrisioSwitzerland
3.Hayman James844007M16SCOM MendrisioSwitzerland
4.Dipace Alessandro8206975M45SCOM MendrisioSwitzerlandYES
5.Hayman Mark8111007M50SCOM MendrisioSwitzerland
6.Colombo Roberta7755555OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerlandYES
7.Hayman Liz777007OPEN SHORTSCOM MendrisioSwitzerland

Sele TI
1.Malnati Liam8240307M16Sele TISwitzerlandYES
2.Rossi Enea8484818M16Sele TISwitzerlandYES
3.Lavezzo Diego8308488M16Sele TISwitzerlandYES
4.Chiodoni Gioele8113113M18Sele TISwitzerlandYES
5.Romagna Sebastiano8644523M18Sele TISwitzerlandYES
6.Lunghini Mattia8022222M18Sele TISwitzerlandYES
7.Bertozzi Matteo8377777M18Sele TISwitzerlandYES
8.Besomi Tommaso8151102M20Sele TISwitzerlandYES
9.Corsi Reto8066666M21ASele TISwitzerlandYES
10.Pawlowski Feliciano8471995M21ESele TISwitzerlandYES
11.Guglielmetti Gianni8055555M35Sele TISwitzerlandYES
12.Bonini Ambra8190907W16Sele TISwitzerlandYES
13.Rossetti Lorenza8110408W16Sele TISwitzerlandYES
14.Foletti Nora8150108W16Sele TISwitzerlandYES
15.Baumgartner Lucia8190907W16Sele TISwitzerlandYES
16.Quadri Valentina8044369W18Sele TISwitzerlandYES
17.Kocsis Emma8200504W18Sele TISwitzerlandYES
18.Bertozzi Elisa8422222W21ESele TISwitzerlandYES

SK Saue Tammed
1.Avaste Hendrik305658M10SK Saue TammedEstoniaYES
2.Lillelaid Lukas8011246M12SK Saue TammedEstoniaYES
3.Avaste Aksel8066780M12SK Saue TammedEstoniaYES
4.Lillelaid Tõnu8044348M40SK Saue TammedEstoniaYES
5.Avaste Tarvo1006383OPEN LONGSK Saue TammedEstoniaYES
6.Kuusik Katre9101286OPEN SHORTSK Saue TammedEstoniaYES
7.Lillelaid Liise8662267W16SK Saue TammedEstoniaYES
8.Avaste Piia1000010W40SK Saue TammedEstoniaYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Urbanik Robert8662745M35Slavia Liberec OrienteeringCzech Republic

South Yorkshire Orienteers
1.Baxter Jack8110403M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
2.Peel Nathan8251010M12South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
3.Peel Oscar8241108M14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
4.Peel David8645566M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
5.Baxter Richard541068M50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
6.Baxter Ella8041068W14South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
7.Baxter Kim8662421W21ESouth Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES
8.Peel Jenny8030968W50South Yorkshire OrienteersUnited KingdomYES

Sportclub Meran
1.Neuhauser Sebastian771004M10 shadowedSportclub MeranItalyYES
2.Neuhauser Ingemar8077114M45Sportclub MeranItalyYES
3.Kirchlechner Christine8011477W21ESportclub MeranItalyYES

St. Andrew's Orienteering Club Glasgow
1.Paul Rudi8462678M21ESt. Andrew's Orienteering Club GlasgowUnited KingdomYES

SV Hildesia Diekholzen
1.Wittke Jens8670874M35SV Hildesia DiekholzenGermany
2.Stamer Joachim8124720M50SV Hildesia DiekholzenGermany
3.Stamer Sania62410W12SV Hildesia DiekholzenGermany
4.Wittke Ria2024199W12SV Hildesia DiekholzenGermany
5.Stamer Esther8197595W40SV Hildesia DiekholzenGermany
6.Wittke Kerstin8202040W40SV Hildesia DiekholzenGermany

SV Mietraching
1.Vogl Roland8077022M21BSV MietrachingGermany

SV Robotron Dresden
1.Wetzel Hendryk8655888M50SV Robotron DresdenGermanyYES
2.Wetzel Annegret1976057W45SV Robotron DresdenGermanyYES

SV TU Ilmenau
1.Tröße Lutz8070750M70SV TU IlmenauGermanyYES
2.Tröße Renate8050254W65SV TU IlmenauGermanyYES

Swiss O Tours
1.Hediger Rolf1396712M60Swiss O ToursSwitzerlandYES
2.Wehrli Joli8636804W55Swiss O ToursSwitzerlandYES

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar MajaBEGINNERSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Izabela980592KIDSŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Cankar Uroš980588M21EŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Cankar Tinkara520519W12Škofjeloški orientacijski klubSlovenia

Terlaner Orientierungsläufer
1.Anuchkin Oleg8006262M55Terlaner OrientierungsläuferItalyYES

Tout Azimut Fameck
1.Vanel Elise8088035W21ETout Azimut FameckFranceYES

TTT Tata
1.Avar András8052733M45TTT TataHungaryYES
2.Avar Boglárka8100198W12TTT TataHungaryYES
3.Avar Ildiko7209653W45TTT TataHungaryYES

Turun Metsankavijat
1.Upitis Uldis8026600M21ETurun MetsankavijatLatviaYES

Turun Metsänkävijät
1.Suntila Juha8441912M21ATurun MetsänkävijätFinlandYES
2.Sliksjanis Matiss8062195M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES
3.Titomers Endijs D800200M21ETurun MetsänkävijätFinlandYES

VAO
1.Barenghi Beniamino8197303M45VAOItalyYES
2.Marson Marta8197611W45VAOItalyYES

WAT
1.Ballik Tom8055033M45WATAustriaYES
2.Leopoldseder Stefan2057946OPEN SHORTWATAustriaYES
3.Krail Lilli8445443W35WATAustriaYES

Xinoxano Orientació
1.Gomà Español Bernat8059518M14Xinoxano OrientacióSpainYES
2.Gomà Martínez Sergi1409244M40Xinoxano OrientacióSpainYES
3.Goma Español Urgell40669W10 shadowedXinoxano OrientacióSpainYES