v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk 2-Dages 2022->Entries by clubs  (number of entries: 855)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Deltager kun på natløb eller træning FÆRGEANKOMST Færgeafgang Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Kommentarer

Individuals/No club
1.Tronshaug MaliD40AIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
2.Yttervik Wenche518301D45BIndividuals/No club - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Andersen StigH35BIndividuals/No clubYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Ålgård Orientering
1.Breiland Andreas193125H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
2.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
3.Vølstad Njål Helga R206915H40AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
4.Ravndal Ørjan516018H50AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
5.Breiland Harry509012H70AÅlgård OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -

Andebu IL
1.Ceeberg Trond Tore235815Aaben3Andebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
2.Rød Elisabeth248506D70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
3.Myhre Sigbjørn236002H65AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Aakre Elling236004H70AAndebu ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Asker Skiklubb
1.Engzelius Margrete517492D55AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Øyvind Gylver
2.Gylver Oyvind195801H65AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Ønsker starttid sammen med Margrete Engzelius
3.Gunnerød Bjørn512614H80AAsker SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Ønsker starttid sammen med Øystein Madsen, Haugerud H80

Ås-NMBU Orientering
1.Dahl Mari206914D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 D2 - -
2.Waaler Linn Mei257774D21AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Johansson Hanna502173D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Kalbækken Ane Ingeborg501105D21AKÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
5.Nordhagen Rannveig Winsnes505398D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D1 - -
6.Nordhagen Kaja Winsnes251369D21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D1 - -
7.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D/H - -
8.Strøm KristianH20BÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Steinsholt Halvor502557H21AMÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -
10.Dale Jostein Svaland509905H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
11.Haugskott Anders512804H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
12.Olhans Linus255332H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
13.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
14.Aukrust Osmoen Ivar503614H21EÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
15.Tenge Gunnar80018H55AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
16.Nordhagen Eirik512801H60AÅs-NMBU OrienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -

Bergens TF
1.Johansen Alfon217046H65ABergens TFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Birkenes IL
1.Birkenes Espen255558Aaben1Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker aaben 2 søndag
2.Birkeland Per Are515883Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
3.Birkenes Siri255434Aaben2Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
4.Rugsland Knut-Arne255333Aaben3Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
5.Birkeland Monica Flaa245585Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
6.Flaa Per Johan203292Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
7.Javenes Flaa Mette225005Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
8.Svaland Aas Gunn245549Aaben4Birkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
9.Nyhus Åse Aud Moldal245593D21CBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 7 Please select - -
10.Glende Stormoen Brage245548H10BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
11.Nygård Simen255344H12BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 8 Please select - -
12.Nygård Emil255334H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
13.Javenes Flaa Sigmund255325H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
14.Birkenes Lars246688H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
15.Birkeland Kristian255329H16ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
16.Rugsland Erik255327H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
17.Trondsen Mathias Aamlid246687H16BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - ønsker H16A søndag
18.Sundsdal Erlend95782H20BBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
19.Nyhus Kristian245586H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
20.Stormoen Åsulv Birkeland231504H21AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
21.Sundsdal Lars Jøran245552H45AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
22.Nyhus Guttorm203294H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
23.Jonsmyr Svein Roar203394H55AKBirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
24.Aas Steinar86464H60ABirkenes ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -

Bö orienteringslag
1.Fossøy Aurora510702D21ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 D4 - -
2.R.Steen Margit512593D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Dalva Synnove88670D75ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Ragvin Dag Steinar227683H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
5.Felde Olaussen Anders517515H21EBö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -
6.Lande Steinar227677H50ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
7.Steen Bjørn515887H70ABö orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Botne Skiklubb
1.Næss Midtskogen Heidi98383D55ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D4 - -
2.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Hermansen Fagerli Preben247930H12ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - X
4.Fagerli Lars-Erik196868H20BBotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
5.Midtskogen Kai506682H65ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -
6.Øvreås Magnar504511H80ABotne SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -

Dansk Døve-IF
1.Hansen AnneliseD35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Holm VandelWal KristinaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Hyldestrup LeaD35BDansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Hansen AnneliseD60ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Thesbjerg Allan211074H35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Bergmann Verhelst FilifH35ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Ryberg Vikkelsø LarsH55ADansk Døve-IFDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Drangedal OL
1.Thorsdalen Øivind 226947Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Lenes Sari203533Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben 4 søndag
3.Svendsen Ole Christan243779Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Aaben4 søndag
4.Lunde Astrid511833Aaben3Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Aaben 4 søndag
5.Sætre Birger 227626Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Sætre Solveig227627Aaben4Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Odden Marit243546Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Reinholdt Henny H243500Aaben5Drangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Straume Einar203530H75ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - 0047 90954058
10.Aure Odd243762H80ADrangedal OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -

Eidskog OL
1.Holtet Sebastian Tangen 1225869H12BEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - X
2.Holtet Aleksander Tangen 1593978H14AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H4 - X
3.Tangen John1888732H65AEidskog OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D/H - -

Eiker o-lag
1.Bjørgum Nicolai Andre259052Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
2.Alstadsæther Tom Andre211445Aaben3Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Ruud Ellen Sofie518767Aaben4Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
4.Hilleren Vilje213682BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Hobbelstad Simen213473BEG2 (-20 ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Tenold Mette Iren513423BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
7.Skistad Knut Erik247148BEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Smørgrav MaritBEG2 (21- ÅR)Eiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - - Leiebrikke lørdag
9.Bjørgum-thorsby Ingeborg Marie243932D10AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
10.Elvekrok Tonje518304D10AEiker o-lagNorwayYES X Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 D/H - -
11.Elvekrok Emma Eline248126D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
12.Sandvold Marina244001D10BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
13.Elvekrok Nora Nathalie248231D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
14.Hilleren Nila213809D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
15.Røkeberg Martine244009D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
16.Skistad Synne Tenold247870D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
17.Holmes Jenny Hovdenak185463D12BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
18.Johannessen Viktoria515015D14BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
19.Hobbelstad Mina211989D16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D3 - -
20.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
21.Fossøy Sølvi Helene211620D21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe Åpen 2 på lørdag.
22.Hilleren Anita250365D35AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
23.Thorsby Grete259050D45BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D/H - -
24.Hovdenak Hilde191352D50AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
25.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
26.Andersen Vigdis216674D65AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
27.Peveri Helga216757D70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
28.Røkeberg Sebastian213583H16BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
29.Røkeberg Stian250607H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
30.Sandvold Kenneth401430H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
31.Hilleren Glenn Ekholdt250392H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
32.Elvekrok Anders513934H21AKEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
33.Johannessen HelgeH35BEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - Leiebrikke lørdag og søndag
34.Andersen Øystein511799H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
35.Lunde Rolf518729H70AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
36.Kruke Per504470H75AEiker o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Fet o-lag
1.Taraldlien Silje247918D14BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D14A på søndag
2.Taraldlien Anne Stine247920D35BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe D40A på søndag
3.Høilund Randi213223D45AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Skjønhaug Gaute213595H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag
5.Høilund Dragseth Sivert201987H16BFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Vil løpe H16A på søndag
6.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Bergan Tom180260H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Gran Kyrre250484H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Skjønhaug Torgeir201986H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Aas Dagfinn519491H50AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Ølstad Per-jacob207008H60AFet o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Fossum IF
1.Berg Elise Nilsen213239D14AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 D4 - X
2.Brodin Maria519422D21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Brodin AnnaD21AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Råberg Erik519434H40AFossum IFNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Fredrikstad Skiklubb
1.Kahrs Eva Riddervold252591D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
2.Kahrs Henrik Riddervold253337D10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Solberg Linda518326D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
4.Kahrs Marianne Riddervold237786D40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
5.Karlsen Unni Strand8237750D65AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Solberg Aksel247862H10AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -
7.Solberg Isak213164H14AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
8.Kahrs Christian Riddervold237785H40AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
9.Solberg Vidar256294H45AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 Please select - -
10.Karlsen Tom A.8237785H70AFredrikstad SkiklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Freidig Spk.
1.Kittilsen Tora511855D20EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
2.Kittilsen Vegard511437H21EFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
3.Kittilsen Pål511839H50AFreidig Spk.NorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -

Ganddal IL
1.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - X
2.Taksdal Anna508199D20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
3.Taksdal Aud514695D45AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
4.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 D3 - -
5.Nybak Urdal Andreas250214H20AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - - Ønsker starttid med Haugesund IL
6.Lamark Øyvind509449H20EGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - X
7.Taksdal Oddvar514831H50AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -
8.Haarr Per Olav512567H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
9.Lamark Trond509448H55AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 Please select - -
10.Haarr Paul Terje514961H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
11.Oaland Ove253908H65AGanddal ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -

Göteborg-Majorna OK
1.Forsberg AnnaD21AKGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
3.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Aronsson TorbjörnH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Andersson UlfH60AGöteborg-Majorna OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -

Halden SK
1.Dæhli Kine509125D21AKHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Dæhli Magne509444H21EHalden SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

Haugerud IF
1.Madsen Øystein508982H80AHaugerud IFNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Haugesund Idrettslag Orientering
1.Kvala Linnea259351BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
2.Bjordal Ariel Urrang199750BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Færevåg Johanna Sætre192649BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
4.Josephsen Rikke Røvær506357BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Kvala Ellen243813BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Kvala Lykke Alexandra229673BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Rossebø Anne Sigrid Øye224324BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
8.Færevåg Olav Sætre243708BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Holgersen Eline Vaage243756BEG2 (-20 ÅR)Haugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
10.Sveen Ingrid242512D12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
11.Sveen Miriam217721D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Steinsvåg Selma212932D20AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
13.Lindtner Hanna259342D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Hetland Sara259354D20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Wikstrøm Linn211748D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Færevåg Marit Sætre225638D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Brynjelsen Kari Anne243755D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Wall Ann Charlotte225633D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Hjermann Madli506355D40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Vie Grethe Paulsen259337D45AKHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Rachor Ulrik Olsen259341H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
22.Færevåg Hallvar Sætre243703H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
23.Ringdal Adrian Edward Maximilian259346H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
24.Rossebø Øystein Øye225442H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
25.Hokholt Emil Westerlund259350H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
26.Engesli Eirik259345H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
27.Rachor Emil Olsen259352H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
28.Jørgensen Sebastian515879H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
29.Sveen Filip259339H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
30.Tolås Natanael243519H14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
31.Lindtner Cornelius243701H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
32.Øvrelid Johan225630H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
33.Aase Halvard Kristoffer213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
34.Josephsen Leo Røvær506226H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
35.Wiig Nystad Vegard212826H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
36.Ringdal Victor259348H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
37.Vie Åsmund Paulsen259347H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
38.Aase Bent Halvard225635H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
39.Øvrelid Ommund259384H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
40.Færevåg Odd Eirik Sætre243759H21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
41.Holgersen Jan Øivind243758H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
42.Bjelland Joakim211739H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
43.Vie Erik Utne259343H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
44.Engesli Vegard259340H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
45.Lindtner Nils Jarle78701H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
46.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
47.Rachor Fridtjof511373H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
48.Kvala Knut Steffen259355H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
49.Rossebø Bjørn Egil216847H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
50.Steinsvåg Sigleif235209H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
51.Sveen Dag Abel506361H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Hedrum Orienteringslag
1.Borgersen Elise Nauf221398Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Borgersen Fredrik Nauf221385Aaben5Hedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Van Raaij Annika510741D16AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
5.Isaksen Kristina510738D21AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Strøm Susanne221180D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
7.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Fjære Torill Hynne211399D35BHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Borgersen Pernille Nauf203284D40AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Lysnes Tone Sølie510751D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D35B søndag
11.Van Raaij Katrine187290D45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - - D35B søndag
12.Nauf Anne Marit510742D65AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Ceeberg Anne Marie510745D70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Holt Henrik R.186936H20AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Erichsen Eivind510743H21AMHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H21A søndag
17.Holt Sindre221389H21EHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H45A søndag
19.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Strøm Atle221236H45AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Van Raaij Eelco221400H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun lørdag
22.Holt Anders Kristian510736H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Borgersen Atle203672H50AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
24.Lysnes Roger510750H55AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
25.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
26.Strøm Per Einar510737H55AKHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
27.Nauf Martin510752H70AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
28.Ceeberg Bjoern H.510747H75AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
29.Reppesgård Magnar203598H85AHedrum OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Hisøy Orienteringsklubb
1.Damsgaard Ingrid Broers233687D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Damsgaard Julia Broers193048D10AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Damsgaard Hannah Broers223503D12AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Myhren Tuva Krafft254578D20EHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 4 D3 - X
5.Damsgaard Inger Marie Broers192939D45BHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Hauge Marianne234915D50AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
7.Eskilt Einar245767H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
8.Helsør Øyvind248563H21AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
9.Hauge Inge234810H45AKHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
10.Løland Widar Taxth245776H75AHisøy OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -

Horsens Orienteringsklub
1.Pentek MartonH21EHorsens OrienteringsklubDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Idrettslaget Koll
1.Oraug Rygh Mari206431D12AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Oraug Rygh Sofie244048D35BIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Oraug Rygh Karl244038H14AIdrettslaget KollNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

IF Sturla
1.Skalstad Ragnhild253296Aaben4IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
2.Homme Rebecca Grace228442BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Nord Thea A B228536BEG2 (-20 ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Nord Knut-erikBEG2 (21- ÅR)IF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Klausen Ylva519429D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.Kvarme Marie507448D20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
7.Olsen Ellen Pernille213015D20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
8.Graff-Wiik Marthe211867D20BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
9.Johnsen Mina Akiko212043D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 D2 - -
10.Kjeldsen Hedda500401D20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - -
11.Kvarme Ingeborg505432D21AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - -
12.Klausen Nina233605D21CIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
13.Kvarme Hanne-Kristin192581D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
15.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
16.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
17.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
18.Instanes Tanja226658D50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
19.Sørensen Kristin189053D55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
20.Ryeng Grethe Lill504462D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
21.Verde Linda209838D70AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
22.Iversen Emil Aleksander Thune253293H10AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
23.Iversen Marius Kristoffer Thune253305H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
24.Sauve Aksel Elias247758H12AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
25.Oreilly Trym Bækken253289H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
26.Klausen Aksel515708H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
27.Kaiser Kristian229743H14AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
28.Homme Daniel Nicolai228451H14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
29.Kortegaard MagnusH14BIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
30.Kaiser Henrik3822137H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
31.Johnsen Mats212035H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
32.Wold Jens211942H16AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
33.Kaiser Martin222549H20AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
34.Klausen Lukas512209H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
35.Arenth Eivind206489H20AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
36.Rognebakke Magnus Skourup212045H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
37.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
38.Undeland Johan Kristian510411H21EIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
39.Undeland Karl Anton244780H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
40.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
41.Homme Jarl209781H45AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
42.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
43.Instanes Stig199367H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - rettet af NJ2d 9 marts
44.Rognebakke Øystein189043H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
45.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
46.Gustafsson Anders512672H50AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
47.Sørensen Rune189131H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
48.Wiik Roger205502H55AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
49.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
50.Solberg Inge94136H55AKIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
51.Andersen Jan Morten512521H60AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
52.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
53.Ludvigsen Bjørn W.500674H80AIF SturlaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

IF Trauma
1.Solheim Vilde Haslekås246953D20BIF TraumaNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D4 - -

IFK Mora OK
1.Löfgren Johansen KristinD21AKIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Johansen Per Harald Löfgren181016H21EIFK Mora OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - -

IK Grane Arendal Orientering
1.Nilsen Kaia Eveline247893D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
2.Ringvoll Anne506658D12BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
3.Nilsen Andrea Malene248145D14BIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
4.Ringvoll Amalie512836D20AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -
5.Rane Kathrine Johanne226075D21CIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
6.Thygesen Janne259048D35AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke natløb
7.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - løper ikke nattløp
8.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - løper ikke nattløp
9.Jones Henrik222602H16AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
10.Alvestad Stig517490H40AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - -
11.Jones Matthew506654H45AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
12.Ringvoll Geir Jonny512807H50AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H3 - -
13.Håversen Håkon258681H55AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
14.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - løper ikke nattløp
15.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - - løper ikke nattløp
16.Utstumo Odd503610H70AIK Grane Arendal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 Please select - -

IK Stern
1.Andersson IdaD35AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Karlsson ElinD40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.From LenaD60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Green UlrikaD65AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
5.Blomström EvaD70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
6.Sylvan ElisabetD75AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Lindhe UllaD80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Sternemalm ErikH40AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Tisell StefanH50AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
10.Rutberg JonasH60AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
11.Mohlin AndersH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
12.Blomström StenH70AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
13.Hvoslef HenrikH80AIK SternSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

IL Dyre Vaa
1.Aamand Randi Fugleneb224110D12AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
2.Aamand Sigrid223794D14AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Aamand Astrid Fugleneb203010D40AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Aamand Haakon Fugleneb223501H10AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Aamand Nils Albert86070H45AIL Dyre VaaNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -

IL Express
1.Løvgren Finn510514D/H90AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Løvgren Berit510518D21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Løvgren Audun510519H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Løvgren Simen510621H21AKIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Kløvstad Hans Jacob510511H70AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Bedford Pedersen Øystein510513H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Pettersen Dag510510H75AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Heegaard Bror510512H80AIL ExpressNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

IL GeoForm
1.Sletner Kristin259067D21AKIL GeoFormNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Imås IL
1.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
2.Tømt Henrik Andreas515211H20AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Tømt Per Kristian515210H50AImås ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Jydske Dragonregiments Idrætsforening
1.Schmidt Kim Birkmose186693H50AJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - - Ønsker tidlig start fredag og lotning sammen med Herning OK
2.Hansen JensH55AKJydske Dragonregiments Idrætsforening DenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Kongsberg O-lag
1.Storløkken Hilde515918D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
2.Drage Anita509117D55AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
3.Skjelbred Borgar511365H20BKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
4.Bergan Arne502336H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
5.Loeken Halvor515910H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H2 - X
6.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
7.Eger Johan512505H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
8.Wøllo Atle Nikolai502815H20EKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 - X
9.Barikmo Torbjørn504499H21CKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Drage Øyvind211394H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
11.Brandal Torgeir193063H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
12.Myhre Øivind502355H60AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
13.Håkonsen Ingar518606H75AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H3 - -
14.Kjemhus Knut518302H85AKongsberg O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Konnerud IL
1.Hågård Julie Økern216183D14BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - D14A på søndag
2.Lysheden Vogt Elsa224287D16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D3 - X
3.Storhaug Johanna212446D16BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - X
4.Pettersen Martine515696D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
5.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - X
6.Gjermstad Kirsten509145D45BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 D4 - -
7.Hågård Simen Økern187048H12BKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
8.Lysheden Vogt Jonatan225046H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
9.Pettersen Ola224741H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H4 - X
10.Syversen Marcus224743H14AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H4 - X
11.Hågård Hans Mathias Økern507392H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 H3 - X
12.Andersen Fredrik Fet228505H16AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
13.Syversen Lasse512781H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
14.Vogt Morten505847H45AKKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
15.Pettersen Terje508912H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
16.Hågård Håvard514671H50AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 - -
17.Ruud Steinar516593H80AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Gunbjørnsen Odd258643H85AKonnerud ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Kristiansand OK
1.Lundemoen Kristine Schütt213581D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
2.Snerthammer Serina152186D14AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 D/H - X
3.Bjørgum Anneke Hald158634D21AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - -
4.Hald Ragnhild228397D60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
5.Johannessen Fabian506791H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
6.Johannessen Jakob213651H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X H16B lørdag og H16A søndag
7.Kvarsten Isak224221H16BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
8.Mollestad Markus212198H20AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X Ønsker H20E på søndag
9.Bøhm Ulrik M247654H20BKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H4 - X
10.Takle Brage510998H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
11.Nomeland Trygve Børte512445H20EKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H1 - X
12.Johannessen Paul251357H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H3 - -
13.Tørå Glenn510996H40AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - -
14.Johannessen Nils Arne90673404H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
15.Mollestad Gunnar512524H45AKKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
16.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Leder for KOK på Nord-Jysk
17.Bjorgum Jon209927H60AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
18.Jørgensen Magne R255211H65AKristiansand OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Kungälvs OK
1.Groth NellyD14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Zachrisson ElinD14BKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Althoff Karin503815D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Berlin AnnaD45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Einarsson Ulla503709D45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
6.Zachrisson TeresD45AKKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Steen-olsson EivorD85AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Hägerstrand TorH10AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Hägerstrand ErikH12AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Hägerstrand ArvidH14AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Aderstedt Althoff Karl503816H16AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
12.Groth LukasH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
13.Östling ErikH20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
14.Einarsson Alwin503711H20EKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
15.Hägerstrand DanielH45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
17.Groth BjörnH50AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
18.Qvick BertilH75AKungälvs OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select X -

Lakeland Orienteering Club
1.Howlett NoahH21ELakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -
2.Smith-ward IainH50ALakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 X -
3.Howlett NickH55AKLakeland Orienteering ClubUnited KingdomYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 X -

Lardal O-lag
1.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -

Larvik Orienteringsklubb
1.Ringheim Inge205549Aaben3Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Bergsveen Leah215471Aaben4Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
3.Sundby Mathias217029BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Ringheim Ingvild211958D14BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Ringheim Iril180714D20BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
6.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Olsen Anne Celine Vik510313D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
8.Jacobsen Sølvi246934D45BLarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
9.Undstad Ingrid204302D50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
10.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
11.Unstadt Elisabeth245596D75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
12.Frøyd Magnus252346H10ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
13.Lye Henrik Kaupang502033H20ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - - Ønsker å løpe i Åben2 lørdag og H20E søndag
14.Kristoffersen Anders207999H21ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
15.Frøyd Jørgen199556H21ELarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
16.Kristensen Tom507715H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
17.Björck Ulric246926H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
18.Gulbrandsen Per Olav509442H50ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Lagleder + kort m/alle poster træning fredag
19.Eriksen Svein186942H75ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Halvorsen Helge186835H85ALarvik OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Lierbygda o-lag
1.Haverstad Helga7208238D65ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Haverstad Ingemar Jansson7208218H60ALierbygda o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Lillehammer orienteringsklubb
1.Skjelsvik Martine506818D20ELillehammer orienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - X

Lillomarka o-lag
1.Hallan Reidunn517430D60ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select D3 - - ikke delta lørdag
2.Steiwer Fredrik517431H65ALillomarka o-lagNorwayYES - Göt-Frh 12.40 Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -

Løten Orienteringslag
1.Dæhli Lis517131D65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Dæhli Sigurd501376H65ALøten OrienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -

Modum OL
1.Braaten Ingvar510765H55AKModum OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H3 - -

Natthauken IL
1.Johansen Ole Grini500533H40ANatthauken ILNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Det blir sjov :-)

nordjysk2dages
1.Arildsen KjeldH60Anordjysk2dagesDenmark - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 H1 X -

Norges Bank BIL
1.Nygård Svein229682H55ANorges Bank BILNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - -

Notodden o-lag
1.Gjestrud Torgrim239079Aaben1Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Kristensen Dan Huva511292Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Mork Randi207703Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Mork Rune Kristian207903Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Fossøy Britt Helene251098Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Borkamo Ada Othilie Dahl212548Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Borkamo Anne Carine Dahl217113Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Borkamo Erling Dahl210711Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Urdalen Knut159671Aaben2Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Værvågen Veslemøy245172Aaben3Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Urdalen Alfred Hagen228501Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Bergby Ingeborg Fogt234591Aaben4Notodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Sundelin Ingrid Fogt228491D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Borkamo Tuva Dahl228518D12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Sundelin Lillian Fogt234172D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Kristensen Maja511291D14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Sogn Cathrine511289D16ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Gjestrud Anna Værvågen246862D16BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - D16A på søndag
21.Schatvet Heidi514835D55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
22.Sogn Bjørn Helge228490H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Kristensen Mika Johan511290H10BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
24.Gjestrud Halvor Værvågen234488H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - H12A på søndag
25.Urdalen Syver Hagen228549H12BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
26.Borkamo Sondre Dahl212505H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
27.Mork Kristian212631H14BNotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
28.Kvisli Harald514836H55ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
29.Rekaa Sveinung518315H70ANotodden o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
30.Christensen Hugo511460H70ANotodden o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

NTNUI Orientering
1.Pytten Marius197877H21ENTNUI OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Nydalens Skiklub
1.Holten Aleksander Rygh221437Aaben1Nydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Holten Alma Rygh509043D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Oraug Rygh Josefine224283D14ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Dæhli Marianne221273D21AKNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Ønsker samme startgruppe som Halden SK, Løten OL og Lillomarka o-lag
5.Holten Marie Rygh221115D40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Holten Otto Rygh220803H10BNydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Holten Jone Rygh220904H12ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Rygh Finn212746H40ANydalens SkiklubNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Oddersjaa SSK
1.Snerthammer Tone201417D40AOddersjaa SSKNorway - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
2.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
3.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
4.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
5.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorwayYES - Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -

OK Kolmården
1.Nordwall MariaD70AOK KolmårdenSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -

OK Moss
1.Jakobsen Elisabeth Aune513966Aaben2OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
2.Breimo Elisabeth502232Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Rostveit Anita253998Aaben3OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Prestegaard Mille C. E.513961Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
5.Prestegaard Tine K.513978Aaben4OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
6.Bryne Olivia Aune517459Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
7.Jakobsen Ella Aune Rytter513388Aaben5OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
8.Fahadi-Elmenhorst Benjamin517462BEG2 (-20 ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
9.Fahadi-Elmenhorst Knut517460BEG2 (21- ÅR)OK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
10.Elmi Aisha Rostveit513971D10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
11.Roskifte Olivia217795D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
12.Lundsrud Mira Fosser507950D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 8 Please select - -
13.Bryne Amalie Aune513386D10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
14.Nedrebø Elise Holm513395D12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
15.Fahadi-Elmenhorst Shirin513967D12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
16.Nedrebø Sofie Holm513396D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
17.Lundsrud Tuva Fosser507871D14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 D4 - X
18.Wetterhus Erle P.513401D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
19.Wold Erle513385D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
20.Jakobsen Emma Aune Rytter513400D16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 D3 - X
21.Roskifte Kristine500905D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
22.Lundsrud Bente Fosser510666D40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
23.Wold Hanne507852D45AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
24.Holm Tonje513974D50AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
25.Løken Solan511806H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
26.Elmi Aron Rostveit513972H10AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
27.Fahadi-Elmenhorst Ebi513967H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
28.Prestegaard Max C. E.513979H10BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 7 Please select - -
29.Breimo Trym255104H12AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
30.Roskifte Oskar217691H12BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
31.Elmi Anders Rostveit512789H14AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
32.Breimo Birk22377H16AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - X
33.Kristiansen Brage213752H16BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 6 Please select - -
34.Ladim Sondre503554H20AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - X H20AK lørdag / H20E søndag
35.Unnerud Sebastian Blomfeldt511856H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
36.Bjørnerød Jr. Alfred515019H20EOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H2 - X
37.Kontautas Donatas503666H35AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
38.Ellingsen Christian513397H35BOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 Please select - -
39.Jakobsen Erik Rytter513391H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H2 - -
40.Roskifte Thomas518333H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 - -
41.Løken Øyvind513977H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - -
42.Lundsrud Egon508248H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H2 - -
43.Malmstrøm Martin513962H40AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 H4 - -
44.Nedrebø Ole Johannes513973H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H4 - -
45.Johannessen Jan Løken222129H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
46.Breimo Morten224630H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 5 H4 - - Ønsker H40A på Søndag
47.Carlsen Henning B.512686H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 H3 - - søndagens løp: Da ønsker jeg å løpe H40A
48.Kristiansen Vegar502912H45AKOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 4 Please select - -
49.Bjørnerød Tore511094H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 1 H3 - -
50.Koren Hallvard504468H55AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 2 Please select - -
51.Pedersen Øystein513389H60AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -
52.Erøy Karl Aasmund255342H65AOK MossNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -

OK Pan Aarhus
1.Høj Jensen Louise BEG1 (21- ÅR)OK Pan AarhusDenmarkYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

OK Skeidi
1.Brekke Anne-Marie518720D45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Herum Hanne510526D65AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Flaatten Ole91513H21AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Polland Fredrik199726H21AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Bamle Hans Jacob168539H21BOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Bamle Jørn Roar180797H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
8.Polland Bjørn253936H45AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Gisholt Helge238122H55AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
10.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Glittum Inge510625H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Glittum Jan194707H60AOK SkeidiNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

OK TYR
1.Jonsson WilmaD14AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Kindlund TildaD16BOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Kindlund CorneliaD20EOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Kindlund JohannaD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
5.Jonsson MalinD45AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
6.Jonsson Anton516812H16AOK TYRSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

OL Toten-Troll
1.Kvikstad Ole Solli223805H16AOL Toten-TrollNorwayYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane 3 Please select - -

OL Vallset/Stange
1.Svaland Inger506225Aaben4OL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Dale Magnus Svaland511679H16AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
3.Dale Arnstein511683H50AOL Vallset/StangeNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -

Oppsal Orientering
1.Aubert Aksel Nikolai29302H16AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Aubert Espen96766H45AOppsal OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1.Kühne HannahD21AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag
2.Westerlund Anna516100D21AKOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Bal Félix JoaoH21BOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Lejebrikke lørdag og søndag
4.Vollen Magne517518H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Østmarka OK
1.Rosenvold Erik241655H45AØstmarka OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -

Øyestad IF - Orientering
1.Aarrestad Jorunn518322D50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Aarrestad Jan253888H50AØyestad IF - OrienteringNorwayYES - Krs-Hir(FSTR) 10.45 Senere end 14.00 Please select Please select - -

Porsgrunn OL
1.Wennerstrand Henrik245297Aaben2Porsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Kinn Anne Aarhus223949D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
3.Fjeldstad Vilma Holte515869D10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
4.Kinn Ingrid Aarhus213812D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
5.Fjeldstad Kaja Holte213456D12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
6.Thunold Sofie Wiersdalen213243D16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
7.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - X
8.Lie Anine Kjørholt510696D20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
9.Rosenvold Camilla246563D21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
10.Remme Mina Otilie84938D21BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
11.Kinn Kari Aarhus248108D40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
12.Holte Mona229515D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
13.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
14.Ausen Anniken241428D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
15.Wiersdalen Siv199541D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Kornmo Kristin89036D45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
18.Wennerstrand Alexandra245298D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
19.Johansson Inger Marie504687D45BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
20.Vassend Hilde517403D50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Rosenvold Hilde Kristine246565D55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
22.Jørgensen Gun Inger501321D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
23.Klovning Eli515903D75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
24.Wennerstrand Vidar506954H10APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
25.Wennerstrand Arvid507047H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
26.Omholt Emil246567H12APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
27.Kinn Håkon Aarhus223777H14APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
28.Gundersen Henrik222572H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
29.Kornmo Sondre213405H16BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
30.Thunold Oscar Wiersdalen234871H20APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
31.Mathisen Tobias517484H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
32.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - X
33.Skriubakken Simen246571H21AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
34.Wold Tord SkagestadH21CPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
35.Eikedalen Hans-petter518331H35APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
36.Gundersen BørreH35BPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
37.Kinn Magnus Aarhus246982H40APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
38.Thunold Lars Ole241823H45APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
39.Fjeldstad Truls200431H45AKPorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
40.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
41.Lie Bjørn517497H50APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
42.Gatevold Jan257802H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
43.Skriubakken Jon502929H55APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
44.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
45.Torpe Dagfinn222595H65APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
46.Remme Atle186202H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
47.Johansson Ole504613H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
48.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
49.Lye Rolf507823H75APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
50.Klovning Magne229517H80APorsgrunn OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Raumar orientering
1.Finstad Emma Margrethe223929D12BRaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Taraldrud Mari39593D45ARaumar orienteringNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Ringerike o-lag
1.Skrove Marte Sofie190679D20CRingerike o-lagNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - - Løper ikke nattløp og langdistanse
2.Berglund Monica507952D45ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
3.Berglund Rasmus515875H20AKRingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
4.Berglund Lars504705H50ARingerike o-lagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H1 - -

Røyken orienteringslag
1.Sletner Tom504619Aaben4Røyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Sletner Solveig509126D21AKRøyken orienteringslagNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Sande SK
1.Trolsrud Thorolf501730H75ASande SKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Sandefjord Orienteringsklubb
1.Eikås Ingeborg181214Aaben2Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
2.Gjone Sigrun224334Aaben3Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Mørk Håkon Wike241869BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
4.Hauge Jørgensen Karoline253414BEG2 (-20 ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Mørk AtleBEG2 (21- ÅR)Sandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
6.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
7.Evensen Amalie Bjerke241887D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
8.Juliussen Ingrid Strøm242476D12ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
9.Hasle Mia241896D12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
10.Juliussen Anna Strøm511336D14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 5 Please select - -
11.Simonsen Henriette Holtedahl233853D14BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
12.Gjone Daniella511849D16ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
13.Simonsen Veronica Holtedahl233645D16BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
14.Mobråthen Ingrid217780D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
15.Rebård Gjendine Gjelstad512592D20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
16.Evensen Ann Kristin Bjerke402611D21AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
17.Simonsen Anne Elizabeth233654D21CSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
18.Juliussen Ellen Strøm238018D40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
19.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
20.Fredheim Solberg Kristine224075D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
21.Arvesen Mariann211880D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
22.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
23.Rebård Tiri207890D55ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
24.Gjelstad Astrid221371D75ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - - Kun søndag
25.Fredheim Solberg Balder223937H12BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
26.Fredheim Solberg Theo224135H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
27.Furland Sindre510316H14ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
28.Gjone Gabriel508253H20ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
29.Eikås Brage182096H20AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
30.Gjone Benjamin512812H20ESandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
31.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
32.Simonsen Jon223906H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
33.Jørgensen Andreas236825H35BSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
34.Juliussen Erik Strøm506703H40ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
35.Fredheim Solberg Morten223983H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
36.Eikås Jo Børre206461H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
37.Furland Sturle510317H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
38.Gjelstad Trond512591H50ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
39.Jørgensen Arne Håkon241789H55AKSandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
40.Gjelstad Oddvar221026H80ASandefjord OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Sandnes IL - Rogaland
1.Jongenburger Alexander247904Aaben3Sandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 5 Please select - -
2.Aksland Nina510533D14ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
3.Christiansen Alva518758D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
4.Richter Mari501267D16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 D4 - X
5.Myklebost Marta174364D16BSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
6.Sæbbø Vilde Margrethe249009D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
7.Aksland Julie502999D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
8.Torp Selma Lothine Fridheim212133D20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - X
9.Sæbbø Wenche227050D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
10.Valdal May Bente513627D45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
11.Aksland Berit510534D50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
12.Myklebost Jonas Vistnes505817H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
13.Jongenburger Idar204554H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H4 - X
14.Valdal Jone513618H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
15.Sæbbø Peter227048H16ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
16.Helgesen Simon Fjermestad223525H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
17.Årsvoll Gabriel510327H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
18.Levang Gustav514848H20ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 H2 - X
19.Jongenburger Kalle511368H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
20.Richter Markus511101H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
21.Myklebost Andreas Vistnes505816H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
22.Haugvaldstad Stian507762H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H1 - X
23.Valdal Thomas513619H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
24.Berg Børge Nilsen4042396H20ESandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - X
25.Oftedal Sigurd R.517539H40ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 1 H2 - -
26.Richter Kim514711H45ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
27.Myklebost Jon229435H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 H3 - -
28.Christiansen Rune507646H45AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
29.Myklebost Lars207692H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
30.Sæbbø Jone506809H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
31.Aksland Tor Gunnar503032H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 2 H2 - -
32.Furland Tom510420H50ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
33.Eikeskog Oddgeir510521H55ASandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
34.Valdal Jarl513629H55AKSandnes IL - RogalandNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -

Skien OK
1.Raastad Rita519489Aaben4Skien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Holtskog-feremans Juliette212977D14ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
3.Holtskog-feremans Emilie211854D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
4.Aakre Leistad Vilde212805D16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
5.Nysæter Hanna201437D21ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
6.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
7.Saterdal Eli187091D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
8.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
9.Vongraven Turid505487D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
10.Borge Hovi Grete502919D60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D3 - -
11.Nysæter Gaute253950H16ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Hovi Sjur507049H21AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
13.Laurantsen Martin517878H21BSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
14.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
15.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
16.Nysæter Gisle217460H45AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
17.Nysæter Frode517450H50ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
18.Hylleseth Øyvind248247H55ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
19.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
20.Raastad Espen519490H60ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
21.Hovi Harald239501H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H3 - -
22.Laurantsen Rune517446H65ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
23.Landsverk Eilef235929H70ASkien OKNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Søgne og Songdalen ok
1.White Selma511393D16ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
2.White Astrid510279D20ESøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D2 - -
3.Ribe Ane510314D21AKSøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
4.White Christina504224D50ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 D3 - -
5.Ribe Anne Karin510423D60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
6.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
7.Bredland Else-Margrethe158601D75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
8.Ørum HåvardH10ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - Leiebrikke
9.Ribe Kristen510422H60ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -
10.Heivoll Reidar511474H65ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -
11.Bredland Floke239482H75ASøgne og Songdalen okNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 4 Please select - -

Stavanger Orienteringsklubb
1.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20AKStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - -
2.Bårdsen Pål245175H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - -
3.Nilsen Espen Fyhn204102H50AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - -
4.Skjæveland Kjell250205H60AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H3 - -
5.Alsaker Bjørn186085H65AStavanger OrienteringsklubbNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Stenungsunds OK
1.Birath ChristinaD60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
2.Haugen Lund KerstinD65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
3.Lund ErikH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
4.Lund MartinH21AKStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -
5.Hansson JanH60AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 X -
6.Lund ArneH65AStenungsunds OKSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - -

Stokke IL
1.Kittilsen Hanne236827Aaben4Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Himberg Lill Anita236851BEG2 (21- ÅR)Stokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
3.Thorød Amalie236819D10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
4.Johansson Malin223948D12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
5.Sigurdsdottir Vigdis223979D14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
6.Berg Sunniva517871D21AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 D2 - -
7.Bakker Marianne202408D21BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
8.Tronshaug Ingrid203565D35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D4 - -
9.Fjeld Eirunn224323D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
10.Vilke Hanne507958D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
11.Kristensen Åse Hanne234480D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
12.Dybvik Anikken G223932D45BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
13.Ravnan Ingrid215031D55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
14.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D3 - -
15.Brynhildsen Margareta211574D75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
16.Lindqvist Kevin236897H10BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
17.Sigurdsson Sturla510516H12AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
18.Hiis Ludvik224030H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
19.Johansson Benjamin236818H12BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
20.Dybvik Alexander G94396H14AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
21.Lindqvist Douglas244687H14BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 7 Please select - -
22.Sigurdsson Magnus509124H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
23.Gunnerød Niclas509334H16AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
24.Dybvik Martin G.195896H20BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
25.Berg Hakon203615H21AMStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
26.Lindqvist Carl-Johan233940H21CStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 8 Please select - -
27.Dybvik Kenneth224085H35BStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
28.Sigurdsson Sigurdur Freyr510515H45AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
29.Kløve Magne211547H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
30.Olsrød Bjørnar203614H50AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 1 Please select - -
31.Verberne Onno511792H55AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 Please select - -
32.Kristensen Arne197757H55AKStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
33.Berg Ragnar197800H70AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select D2 - -
34.Gjein Lars Martin509332H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -
35.Kittilsen Runar509136H75AStokke ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 Please select - -

Team Jeløy
1.Iden Marit-Elin502924Aaben2Team JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -
2.Karlsen Kjetil515711H55AKTeam JeløyNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select - -

Tolered Utby OL
1.Kafvelström IngridD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
2.Åberg AgnesD14ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
3.Crona SelmaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
4.Baier IsabellaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
5.Cliffordson AmandaD16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
6.Nordenfelt MajaD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
7.Ringstad SiljeD20ETolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
8.Rydgren GabriellaD45ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
9.Brath EdvinH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
10.Åberg ElvisH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
11.Rydgren AxelH16ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas!
12.Hedin PontusH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
13.Rothamel DavidH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
14.Henriksson IvarH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
15.Liderfelt HarryH20AKTolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
16.Rothen JonasH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
17.Eriksson HåkanH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
18.Henriksson BjörnH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
19.Baier PerH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas
20.Hermansson Sven-olofH50ATolered Utby OLSwedenYES - Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - Lejebricke önskas

Tønsberg OL
1.Kongsfjell Ann-cathrin209416D21BTønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -
2.Stordal Else514697D70ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
3.Mathisen Sindre239020H20AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H2 - -
4.Mathisen Roar192566H45AKTønsberg OLNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select H3 - -
5.Stordal Hans514698H75ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 6 Please select - -
6.Kongsfjell Eigil518728H80ATønsberg OLNorway - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Please select Please select - -

Torridal il
1.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 6 Please select - -
2.Aurebekk Knut208689H50ATorridal ilNorwayYES - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - -

Tyrving IL
1.Peikli Kaja507649D20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 D2 - X
2.Peikli Bjørnar507648H20ETyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 3 H2 - X
3.Peikli Vegard507650H45ATyrving ILNorwayYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 2 H2 - -

UAE OC
1.Elhøj CarstenH55AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 H2 X - Ønsker at deltage i alle løb og lej brik til alle dagen
2.Elhøj PrebenH70AUAE OCUnited Arab EmiratesYES - Fredag eller tidligere Senere end 14.00 Bane 4 Please select X - Deltager ikke i natløb

Wing OK
1.Alvestad Jostein503970H65AWing OKNorway - Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane 3 Please select - - Deltar ikke på Natprolog