v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2022->Entries by clubs  (number of entries: 287)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Paškvan BranimirM21AIndividuals/No clubYES
2.Bořil Tomáš8008833M21EIndividuals/No clubYES
3.Golovitsyn Nikita750616M40Individuals/No clubYES
4.Pataki Gabor1396265M50Individuals/No club
5.Rozzi Alessio9131080OPENIndividuals/No club
6.Bořilová Klára515189W21EIndividuals/No clubYES

A.S.D. Agorosso Orienteering S. Alessandro
1.Seppi Marco8644460M21EA.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES
2.Cortellazzi Edoardo8662246M40A.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES
3.Cortelazzi Edita8001021W35A.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES

A.S.D. Arco di carta
1.Vassileva Tzvetanka8269180W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES

Asd Park World Tour Italia
1.Pretto Pierantonio8032920M50Asd Park World Tour ItaliaItalyYES
2.Pretto Celeste Nike8202903W14Asd Park World Tour ItaliaItalyYES
3.Sibiglia Katiuscia8032029W45Asd Park World Tour ItaliaItalyYES

Bucheggberger OL
1.Jakob Beat8140467M55Bucheggberger OLSwitzerlandYES
2.Jakob Fabienne8051200W21EBucheggberger OLSwitzerlandYES
3.Jakob Regula8050098W45Bucheggberger OLSwitzerlandYES

CA Rosé
1.Schrago Gregoire8732019M55CA RoséSwitzerlandYES

CO Liège
1.Hanzen Francois8001086M35CO LiègeBelgiumYES

CO2
1.Vassileva Sophia7202253BeginnersCO2ItalyYES
2.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES
3.Giuganino Barbara8060481W35CO2ItalyYES

CUS BOLOGNA
1.Guizzardi Michela8644459W35CUS BOLOGNAItalyYES

Emek Yizrael Yasur
1.Yasur Nitsan8181995M21EEmek Yizrael YasurIsraelYES

Friuli MTB & Orienteering
1.Lovisotto Marina8310767W45Friuli MTB & OrienteeringItalyYES

Gundelfinger Turnerschaft
1.Wüstenhagen Rolf8120570M50Gundelfinger TurnerschaftGermanyYES

HSV OL Wiener Neustadt
1.Traint Stefan8070989M21AHSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
2.Wittberger Georg8161270M35HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Koiser Bernhard8400087M35HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
4.Plohn Markus8232328M40HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
5.Stockmayer Michael8220668M45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
6.Lipphart-kirchmeir Harald8120667M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
7.Pidner Valentin8061156M60HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
8.Dornstauder Sandra8070612W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
9.Aschacher Angelika9080469W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
10.Kirchmeir Elisabeth8111311W55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES

K. E. I. N. E. R.
1.Grassinger Helmut8300021OPENK. E. I. N. E. R. AustriaYES

Kamniški orientacijski klub
1.Pretnar Irma1398945W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
2.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSloveniaYES

KSO "IF-Deaf"
1.Levytskyi Nazar8045877M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES

Lev Hasharon Menashe O'club
1.Noiman Noa2071251W21ALev Hasharon Menashe O'clubIsraelYES

O-92 Piano di Magadino
1.Maddalena Stefano8100768M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
2.Maddalena Caia8290574W45O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES

OC München
1.Enborg Andreas8071340M40OC MünchenGermanyYES
2.Enborg Anna8212177W35OC MünchenGermanyYES

OK Azimut
1.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSloveniaYES
2.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSloveniaYES
3.Obid Anze2132996M12OK AzimutSloveniaYES
4.Sedej David1100102M14OK AzimutSloveniaYES
5.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSloveniaYES
6.Poljanšek Aleš8101970M21EOK AzimutSlovenia
7.Štanfel Matjaž8667834M21EOK AzimutSlovenia
8.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSloveniaYES
9.Tarabocchia Cesare1004266M60OK AzimutSlovenia
10.Sedej Vlado1398546M70OK AzimutSloveniaYES
11.Nelson Charles202151M70OK AzimutSloveniaYES
12.Lapajne Janko406850M70OK AzimutSloveniaYES
13.Obid Neža2107054W16OK AzimutSloveniaYES
14.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
15.Poljanšek Marjanca8081970W21BOK AzimutSlovenia
16.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSlovenia
17.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSloveniaYES
18.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSloveniaYES
19.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
2.Jevševar Jedert2050470W21BOK BrežiceSloveniaYES
3.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES

OK Dainava
1.Mendelevicius Mantas8138777M40OK DainavaLithuaniaYES
2.Pauzaite Sandra8644545W21EOK DainavaLithuaniaYES

OK Japetić
1.Mahović Teo8017369M16OK JapetićCroatiaYES
2.Lesjak Jakov7050705M18OK JapetićCroatiaYES
3.Vujanić Filip8071660M21EOK JapetićCroatiaYES
4.Razum Matija8221221M21EOK JapetićCroatiaYES
5.Vujanić Josip8183010M21EOK JapetićCroatiaYES
6.Pongrac Branimir7032222M35OK JapetićCroatiaYES
7.Sandalj Rafael237553M60OK JapetićCroatiaYES
8.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatiaYES
9.Delić Dora8333356W14OK JapetićCroatiaYES
10.Jantar Sonja2121769W45OK JapetićCroatiaYES

OK Jelen
1.Erben Jan219397M16OK JelenCroatiaYES
2.Kelc Noa416316M16OK JelenCroatiaYES
3.Solenički Gabrijel416318M16OK JelenCroatiaYES
4.Šiljevinac Gabriel416317M18OK JelenCroatiaYES
5.Stankovski Dalibor7211121M35OK JelenCroatiaYES
6.Fabijanić Daniel7112115M40OK JelenCroatiaYES

OK Kamenice
1.Zemla Tomas8090129M45OK KameniceCzech RepublicYES
2.Zemlova Eva8033217W45OK KameniceCzech RepublicYES

OK Kapela
1.Gadžić Dražen7210949M35OK KapelaCroatiaYES
2.Stankovski Ivana2133013W21BOK KapelaCroatiaYES

OK Ris
1.Salopek Tihon8044022M18OK RisCroatiaYES
2.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
3.Salopek Dorja8445444W16OK RisCroatiaYES

OK Roztoky
1.Jirásek Šimon7948M16OK RoztokyCzech RepublicYES
2.Felkel Jonáš2069043M21BOK RoztokyCzech RepublicYES
3.Jirásek Kryštof7944M21BOK RoztokyCzech RepublicYES
4.Kozák Petr8226383M45OK RoztokyCzech RepublicYES
5.Valenta Jan2129252M50OK RoztokyCzech RepublicYES
6.Schuhmeierová Alena2420033W14OK RoztokyCzech RepublicYES
7.Šantorová Eliška2103292W18OK RoztokyCzech RepublicYES
8.Chobotová Klára2103263W18OK RoztokyCzech RepublicYES
9.Křístková Magdaléna51895W20OK RoztokyCzech RepublicYES
10.Klinkerová Tereza930524W21BOK RoztokyCzech Republic
11.Čermáková Kateřina2069045W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
12.Klinkerová Magdaléna7209448W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
13.Klinkerova Jitka7205037W55OK RoztokyCzech RepublicYES

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M14OK TivoliSloveniaYES
2.Ferenc Ales435642M21EOK TivoliSloveniaYES
3.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
4.Ferenc Martin2088832M21EOK TivoliSloveniaYES
5.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
6.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES

OK Vihor
1.Rako Jure7010043M10OK VihorCroatiaYES
2.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES
3.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES
4.Rako Sabina7003400W35OK VihorCroatiaYES

OL Forstern
1.Ehrl Blandine8201026W21EOL ForsternGermanyYES

OL Nachwuchskader Zürich/Schaffhausen
1.Mohn Nicolas8357911M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Gasser Lukas8150406M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Kuhn Janis8657218M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Rettich Flurin8653068M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Zölly Stefan8010806M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Böhi Gratian8013461M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
7.Rettich Gian8150089M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
8.Talbot Jann8246143M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
9.Leisinger Jan8655283M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
10.Pünter Rico8657193M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
11.Wolfensberger Simon8653010M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
12.Baur Manuel8220204M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
13.Maurer Laurin8090304M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
14.Baumberger David8642216M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
15.Wylenmann Leander8640942M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
16.Janne Tantanini8031219M20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
17.Schulthess Tobias8120603M20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
18.Cotting Lukas8656814M21BOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
19.Gründler Mattia8221200M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
20.Wepfer Jonas8640282M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
21.Wyder Corino8137137M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
22.Meier Lukas8000095M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
23.Gasser Fiona8290308W14OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
24.Werder Mira8665596W14OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
25.Senn Minna8071206W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
26.Gasser Ladina8270306W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
27.Radzikowski Henriette8640979W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
28.Waldner Coralie8440288W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
29.Gasser Anna8020704W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
30.Radzikowski Paulina8641027W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
31.Sannwald Seline8050408W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
32.Sieber Patrizia8030111W20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
33.Bättig Ariane8021294W21AOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
34.Tschamper Annika8271096W21AOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
35.Meister Joelle8030800W21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
36.Schubnell Lisa8142396W21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES

ol.biel.seeland
1.Gabriel Andreas1301717M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Moser Nik8641387M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Gehriger Peter8643865M55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
4.Steinauer Michael8653006M55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
5.Kurz Ingrid8019022W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
6.Gehriger Sandra253542W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
7.Jungo Marie-Anne7203911W60ol.biel.seelandSwitzerlandYES

OLC Kapreolo
1.Mohn Noel8220512M10OLC KapreoloSwitzerlandYES
2.Mohn Jorin8305000M14OLC KapreoloSwitzerlandYES
3.Fäh Sokoloff Loïc8280508M14OLC KapreoloSwitzerlandYES
4.Fäh Rolf1411743M21BOLC KapreoloSwitzerlandYES
5.Mohn Peter8334338M50OLC KapreoloSwitzerlandYES
6.Fäh Sokoloff Manon8445544W18OLC KapreoloSwitzerlandYES
7.Pfister Mirjam8640221W21AOLC KapreoloSwitzerlandYES
8.Mohn-Lagler Marianne8663395W45OLC KapreoloSwitzerlandYES

OLC Winterthur
1.Iten Johannes9119911M21AOLC WinterthurSwitzerlandYES
2.Iten Reni840928OPENOLC WinterthurSwitzerlandYES
3.Iten Livia8118811W10OLC WinterthurSwitzerlandYES
4.Iten Malin8260912W10OLC WinterthurSwitzerlandYES

OLG CORDOBA BASEL
1.Biland Christian8020565M60OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
2.Purrer Johanna8020566W55OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES

OLG Deutsch Kaltenbrunn
1.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES
2.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

OLG Galgenen
1.Birrer Fabio8061201M21AOLG GalgenenSwitzerlandYES
2.Birrer Marco8030399M21AOLG GalgenenSwitzerlandYES
3.Birrer Stefan8170773M45OLG GalgenenSwitzerlandYES
4.Birrer Beatrice8160773W45OLG GalgenenSwitzerlandYES

OLG Pfäffikon
1.Dätwyler Thomas8644563M60OLG PfäffikonSwitzerlandYES

OLG Regensburg
1.Zonato Stefano8668543M60OLG RegensburgGermanyYES

OLG Welsikon
1.Tommer Nora8667897W21AOLG WelsikonSwitzerlandYES

OLG Zürich
1.Baumberger Andrin8086026M14OLG ZürichSwitzerlandYES
2.Frei Thomas8667811M50OLG ZürichSwitzerlandYES
3.Baumberger Christoph8660932M50OLG ZürichSwitzerlandYES
4.Baumberger Barbara1414394W45OLG ZürichSwitzerlandYES
5.Wey Lena7203861W45OLG ZürichSwitzerlandYES

OL-Nachwuchskader Nordostschweiz
1.Sutter Sarah1333999BeginnersOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
2.Riediker Jannis8642196M14OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
3.Niedermann Jonas8663267M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
4.Schweizer Joel8644809M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
5.Ludwig Jonas8653207M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
6.Wittenberg Andrin8644814M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
7.Ott Florin8100905M18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
8.Ziegler Micha8653072M18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
9.Imhof Michael8210497M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
10.Stark David8362011M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
11.Zbinden Tobias8000068M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
12.Benz Andrin8142001M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
13.Gemperli Elias8185991M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
14.Haller Felix8641385M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
15.Röhrl Malin8207207W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
16.Gasser Sina8004881W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
17.Riediker Melina8650361W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
18.Schiller Nesa8220407W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
19.Schweizer Lena8666158W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
20.Good Rahel8653079W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
21.Benz Leonie8310505W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
22.Haldimann Salome8655227W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
23.Röhrl Leony8081105W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
24.Ott Noemi8050702W20OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
25.Schönenberger Barbara8336699W21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
26.Widmer Valerie8638296W21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES

OLV Eifel
1.Rosewick Jil8031992BeginnersOLV EifelBelgium
2.Tonneau Corentin8031993M21EOLV EifelBelgiumYES
3.Tonneau William7110985M35OLV EifelBelgium

Orientacijski klub Komenda
1.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
2.Churkin Sergey8150477M21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
3.Gavrilov Igor8681449M21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
4.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
5.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
6.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
7.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
8.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
9.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
10.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES

Orientacijski Klub Polaris
1.Studen Andrej435648M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
2.Bončina Vianez422512W10Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia

Orient-Express Verona
1.Milani DavideM12Orient-Express VeronaItalyYES
2.Gelmini Roberto210278M21BOrient-Express VeronaItalyYES
3.Beretta Matteo349531M21BOrient-Express VeronaItalyYES
4.Milani Diego210279M21BOrient-Express VeronaItalyYES
5.Milani IvanM21BOrient-Express VeronaItalyYES
6.Bonfanti SaraW21BOrient-Express VeronaItalyYES

OSK SAKAS
1.Mickus Donatas8633655M35OSK SAKASLithuaniaYES
2.Gaupsas Mantas8651352M40OSK SAKASLithuaniaYES
3.Pocevicius Mantas8330702M40OSK SAKASLithuaniaYES
4.Mickuviene Kristina1415608W21AOSK SAKASLithuaniaYES

Pihkaniskat
1.Eronen Jaana1301923W55PihkaniskatFinlandYES

Polisportiva G.Masi
1.Madella Remo9200299M50Polisportiva G.MasiItalyYES

Punto K Orienteering ASD
1.Vasselli Laura2137077BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
2.Chervatin Simone2137099BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
3.Celano Gloria2137105W14Punto K Orienteering ASDItalyYES
4.Donaggio Cristiana2137073W21BPunto K Orienteering ASDItalyYES
5.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItalyYES
6.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItalyYES

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
2.Simonelli Maria Elena300798W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES

SK Praga
1.Jelínková Zora8005130W21ESK PragaCzech RepublicYES
2.Jelinkova Sarka8007177W21ESK PragaCzech RepublicYES

Slavia Liberec Orienteering
1.Martan Jiri8662685M21ESlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
2.Martanova Daniela8149885W45Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES

SSD-AŠZ GAJA orienteering
1.Kalc Rado2084602M14SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
2.Ferluga Matej2084579M14SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
3.Sepin Chiara2015603OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
4.Pavlič Zdenko2088835OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
5.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
6.Siega Gianfranco2091671OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
7.Ferluga Peter2015607OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
8.Pavlič Gregor2065880OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
9.Sessi Beatrice2141187W10SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
10.Sessi Giorgia2133353W12SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
11.van Buuren Nadia8123888W45SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

SV Lengefeld
1.Hänsel Jörg8110369M50SV LengefeldGermanyYES
2.Straube Hanka8100973W21ESV LengefeldGermanyYES

Team Friuli Venezia Giulia
1.Abdelbaki Iusef1450727M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
2.Rivetta Alessandro2062637M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
3.Mirolo Matteo8003357M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
4.Tic Ruben2120839M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
5.Larotella Roberto8083001M40Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
6.Cunja Lejla2015606W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
7.Ferluga Nastja8255002W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
8.Rivetta Lisa2067894W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
9.Cignini Stella2048128W20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
10.Patini Arianna8665415W21ETeam Friuli Venezia GiuliaItalyYES

TSG Creidlitz
1.Kramer Björn544444M21ETSG CreidlitzGermanyYES

USV Jena
1.Geiler Till8010728M21EUSV JenaGermanyYES
2.Geiler Susanne7010728W45USV JenaGermanyYES

VAO
1.Barenghi Beniamino8197303M45VAOItalyYES
2.Battistoni Luca8033333M60VAOItalyYES
3.Marson Marta8197611W45VAOItalyYES
4.Putzu Daniela8009009W60VAOItalyYES

Zèlg
1.Mathys Ursina9101551W45ZèlgSwitzerlandYES