v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bakony-Balaton MTBO, WRE, WMS->Entries by clubs  (number of entries: 109)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Is LustaM14Individuals/No club
2.Gere KrisztiánM40Individuals/No club
3.Ryglová Šárka8042122W14Individuals/No club
4.Trabert DoraW35Individuals/No club

ARAK
1.Herczog TamásM50ARAKHungary

Balatonfüredi Sport Club
1.Máthé Gáspár8648827M14Balatonfüredi Sport ClubHungary
2.Bedő Csaba8648821M21E (WRE)Balatonfüredi Sport ClubHungary
3.Máthé Tamás8701019M40Balatonfüredi Sport ClubHungary

Clube de Aventura da Bairrada
1.Ferreira Carlos8080855M60Clube de Aventura da BairradaPortugal

Czech Junior MTBO Team
1.Černík Adam8013922M18-20Czech Junior MTBO TeamCzech Republic

Czech MTBO team
1.Vrany Jiri8627112M40Czech MTBO teamCzech Republic

Diósgyőri VTK SE
1.Tamás Bence8345008M15-17Diósgyőri VTK SEHungary
2.Tamás Tibor8006977M50Diósgyőri VTK SEHungary
3.Tamás Bianka8009961W21E (WRE)Diósgyőri VTK SEHungary

FISO
1.Cavagnis Sebastiano Akira8269151M15-17FISOItaly
2.Traversi Montani Matteo8001441M15-17FISOItaly
3.Traversi Montani Michele8237794M18-20FISOItaly
4.Ioriatti Francesco8000541M18-20FISOItaly

Gigant orienteering
1.Toloch Otakar8116668M14Gigant orienteeringCzech Republic
2.Zrnik Tomas8662686M15-17Gigant orienteeringCzech Republic
3.Toloch Eduard8116791M15-17Gigant orienteeringCzech Republic
4.Smolen Karel8226341M18-20Gigant orienteeringCzech Republic
5.Chamrada Dušan8656746M40Gigant orienteeringCzech Republic
6.Skoupý Jan8655402M50Gigant orienteeringCzech Republic
7.Zrnik Tomas8659415M50Gigant orienteeringCzech Republic
8.Toloch Alexandr8662147M50Gigant orienteeringCzech Republic
9.Chamrada Natali8183109W18-20Gigant orienteeringCzech Republic
10.Michalkova Alice8680315W40Gigant orienteeringCzech Republic

Gödöllői Kirchhofer Se
1.Abrán József337861M50Gödöllői Kirchhofer SeHungary

Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower Austria
1.Doerfler Dietmar8123005M50Gruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower AustriaAustria
2.Kramer Klaus8121104Open advancedGruppe Orientierungs-Sport Harzberg / Bad Vöslau / Lower AustriaAustria

HOTE SPORTEGYESÜLET
1.Kalotai NorbertM40HOTE SPORTEGYESÜLETHungary

HSV Pinkafeld
1.Jankó Tamás8300958M60HSV PinkafeldAustria

K. E. I. N. E. R.
1.Grassinger Helmut8300021Open advancedK. E. I. N. E. R. Austria

KiFutKI KTE
1.Ádám Beöthy7579819M21E (WRE)KiFutKI KTEHungary

KOS Slavia Plzen
1.Svoboda Antonín8651736M15-17KOS Slavia PlzenCzech Republic

KOS Tesla Brno
1.Pospisek Zbynek8663197M60KOS Tesla BrnoCzech Republic
2.Argaláš Jaroslav8662684M60KOS Tesla BrnoCzech Republic
3.Pospíšková Luisa8663184W60KOS Tesla BrnoCzech Republic

Leibnitzer AC -Orienteering
1.Allwinger Herwig8430100M21BLeibnitzer AC -OrienteeringAustria
2.Allwinger Tünde8200773W40Leibnitzer AC -OrienteeringAustria

Mariborski OK
1.Bauman Boris8270366M50Mariborski OKSlovenia

MEAFC
1.Kiss-Kulcsár ZsuzsannaFamily (escorted)MEAFCHungary
2.Kiss-Kulcsár MariettaFamily (escorted)MEAFCHungary
3.Kiss László8050673M21BMEAFCHungary

Mecsek Maraton Team
1.Ember Ágoston8645182M40Mecsek Maraton TeamHungary

Megalódusz SE
1.Rózsa László8645181M21E (WRE)Megalódusz SEHungary
2.Cseh Veronika8110270W50Megalódusz SEHungary

MTBO Team GB
1.Dawson Keith8484828M60MTBO Team GBUnited Kingdom
2.Hanley Karena8211128W50MTBO Team GBUnited Kingdom

Navigátor SE
1.Borsi Ferenc8333343Open advancedNavigátor SEHungary
2.Timmer Zsuzsanna2069773Open beginnerNavigátor SEHungary

O'Jura
1.Niggli Jurg8201167M50O'JuraFrance
2.Niggli Daria8390000W40O'JuraFrance

OK Slovenj Gradec
1.Miheljak AndražM14OK Slovenj GradecSlovenia
2.Miheljak TevžM15-17OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Gregor2060387M40OK Slovenj GradecSlovenia
4.Miheljak Blaž422509M40OK Slovenj GradecSlovenia
5.Andrejc Gregor235873M40OK Slovenj GradecSlovenia
6.Dudić Marko1418841M50OK Slovenj GradecSlovenia
7.Vodovnik Mirko235880M60OK Slovenj GradecSlovenia
8.Mezga FridaW14OK Slovenj GradecSlovenia
9.Balažič PetjaW35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Nastja2112852W40OK Slovenj GradecSlovenia
11.Visinski Andrejc MajaW40OK Slovenj GradecSlovenia
12.Kordiš Miheljak Urška235879W40OK Slovenj GradecSlovenia

OLKFV bobomap
1.Melcher Michael8620216M60OLKFV bobomapAustria

OOS Vrchlabi
1.Štregl Petr8109407M40OOS VrchlabiCzech Republic
2.Štregl Tomáš8003612M40OOS VrchlabiCzech Republic
3.Messnerová Lucie8033294W18-20OOS VrchlabiCzech Republic
4.Štreglová Zuzana8656713W18-20OOS VrchlabiCzech Republic

RC&P TEAM Bratislava
1.Autrata Vlastimil8016302M60RC&P TEAM BratislavaSlovakia

Rehab SC
1.Csordás Kornél8150377M40Rehab SCHungary

Silvanus Sportegyesület
1.Tóth Zoltán8646370M21E (WRE)Silvanus SportegyesületHungary
2.Kovacs Robert8001010M40Silvanus SportegyesületHungary
3.Hidas Zoltán8645177M40Silvanus SportegyesületHungary
4.Hidas Sándor8120248M70Silvanus SportegyesületHungary
5.Hidas MátéOpen beginnerSilvanus SportegyesületHungary
6.Hidas - Meszaros EszterW21BSilvanus SportegyesületHungary

SK Kalniesi
1.Saltums Arnis8005204M35SK KalniesiLatvia

Slavia Liberec Orienteering
1.Urbanik Robert8662745M35Slavia Liberec OrienteeringCzech Republic

SMS Team Kladno
1.Štáfek Pavel8660555M40SMS Team KladnoCzech Republic

Soproni MAFC
1.Mesics Botond8000993M18-20Soproni MAFCHungary
2.Csaba Szabó8270770M21BSoproni MAFCHungary
3.Horvath Zsombor8061170M21BSoproni MAFCHungary
4.Tibor Molnár8664650M50Soproni MAFCHungary
5.Mesics Péter8000992M50Soproni MAFCHungary
6.Horvath Pal8061178M50Soproni MAFCHungary
7.Plájer Lajos8110661M60Soproni MAFCHungary
8.Vizi Tamás8110669M60Soproni MAFCHungary
9.Kiss Gábor8061174Open advancedSoproni MAFCHungary
10.Gabriella Erős7720219W21BSoproni MAFCHungary
11.Skerletz Imola8061179W50Soproni MAFCHungary

SPORTICUS orienteering
1.Lesage Radek8022647M14SPORTICUS orienteeringCzech Republic
2.Lesage Martin8076040M50SPORTICUS orienteeringCzech Republic

ŠK VAZKA Bratislava
1.Müller Matej8680283M21E (WRE)ŠK VAZKA BratislavaSlovakia
2.Papugová Katarína8071306W21BŠK VAZKA BratislavaSlovakia

Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület
1.Gondár Károly8353394M60Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő EgyesületHungary

Tapolcai Honvéd SE
1.Domán Rajmund2056158M21BTapolcai Honvéd SEHungary
2.Gábor Domán8000549M60Tapolcai Honvéd SEHungary

Tipo Orienteering Club
1.Molnár Attila (Mozsár)8484444M21BTipo Orienteering ClubHungary
2.Dankó István8646369M50Tipo Orienteering ClubHungary
3.Németh Ágnes339831W50Tipo Orienteering ClubHungary

TJ Rapid Bratislava
1.Jánoška Jozef8100017M60TJ Rapid BratislavaSlovakia

TJ Stadion Novy Bor
1.Stránský Daniel8660579M14TJ Stadion Novy BorCzech Republic
2.Stránská Sofie8660578W15-17TJ Stadion Novy BorCzech Republic

Yetti Vejprty
1.Kadlec Ludek8116733M60Yetti VejprtyCzech Republic
2.Kadlecová Tereza8656571W15-17Yetti VejprtyCzech Republic

Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club
1.Fekete ÁgostonM21E (WRE)Zalaegerszegi Tájékozódási Futó ClubHungary