v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2024 5 days->Start times by name  (number of entries: 2411)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Aasfrid Tysvær1544898OPEN CVaregg FleridrettNOR
2.Abel Ledesma Piedra8018471M45Xinoxano OrientacióESP 13:31:00 10:19:00 11:19:00 11:59:00 12:49:00
3.Achille Boucherie8099048M16Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:09:00 12:16:00 12:46:00 13:34:00 10:10:00
4.Adam Chromý8008841M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:23:00 13:05:00 12:11:00 10:47:00 11:23:00
5.Adam Prins8062818M14La boussole AudomaroiseFRA 11:14:00 12:02:00 13:18:00 13:42:00 10:50:00
6.Adela Chroma8008870W35KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 12:48:00 12:12:00 10:15:00 11:09:00
7.Adela Kotkova8445334W18TSM PrahaCZE 11:02:00 12:14:00
8.Adela Paulickova8509231W16SOB OlomoucCZE 12:57:00 13:48:00 10:48:00 11:24:00 12:10:00
9.Adèle Auneau8096806W16Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 14:03:00 11:39:00 13:00:00
10.Adèle Miléo8120825W12Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:52:00 11:16:00 12:10:00 12:41:00 13:29:00
11.Adèle Rul1603698W12Cent Vallées Orientation 12FRA 13:40:00 10:04:00 10:58:00 11:53:00 12:33:00
12.Adeline Imbert8260602W45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:49:00 13:03:00 10:29:00 11:25:00 11:03:00
13.Adrian Brändli64979M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:47:00 12:17:00 13:17:00 13:23:00 11:59:00
14.Adriano Bazzocco8482618M55SCOM MendrisioSUI 10:17:00 12:53:00 13:45:00 10:27:00 10:59:00
15.Adrien Bonnelle1502629M12Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:55:00 13:23:00 10:07:00 10:55:00 11:55:00
16.Agathe Gourrat1660656W21A LONGACA Aix ProvenceFRA 13:27:00 13:18:00 10:09:00 10:59:00 11:41:00
17.Agnes Mercier8035907W40Tous Azimuts DouaiFRA 12:52:00 13:32:00 10:20:00 11:08:00 12:04:00
18.Agnes Segondy8226466W55Tout Azimut FameckFRA 12:07:00 12:57:00 13:27:00 10:05:00 11:01:00
19.Agnès Eudier8060892W60Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:16:00 11:40:00 11:44:00 13:03:00 13:39:00
20.Agnès Natali31793W45balise orientation albigeoiseFRA 10:45:00 10:57:00 12:23:00 13:03:00 13:41:00
21.Agnès Pochet1330815W50SAGC CestasFRA 11:59:00 12:55:00 13:43:00 10:25:00 11:09:00
22.Agnès Thimonier1012441W45O'BugeyFRA 12:45:00 12:25:00 10:07:00 10:51:00 11:45:00
23.Agnès Wissemberg1008575OPEN CAnimation Sillery OrientationFRA
24.Aidan Mckenna8665436M16Setanta OrienteersIRL 11:19:00 12:13:00 12:40:00 13:46:00
25.Aija Skrastina8646126W35Briksnis SKLAT 11:18:00 13:33:00 11:18:00 13:39:00 10:51:00
26.Aimée Chassignol1130217W10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA
27.Aki Saranen7207732OPEN BPihkaniskatFIN
28.Aksel Johan Sandvik20693OPEN CHalden SKNOR
29.Alain Antoine36636M75 10:18:00 10:14:00 10:38:00 10:26:00 10:38:00
30.Alain Beguinot8440160M50CO AmberieuFRA 13:57:00 10:09:00 11:03:00 11:59:00 12:57:00
31.Alain Girardet1037404M70ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:10:00 13:26:00 10:26:00 11:01:00 11:46:00
32.Alain Juan8201053M70ANCOSUI 10:46:00 11:34:00 12:02:00 13:04:00 13:22:00
33.Alain Mazy8031997M50C.O.LiègeBEL 11:43:00 12:55:00 13:51:00 10:01:00 11:07:00
34.Alain Mouchette35866M70Tout Azimut FameckFRA 11:42:00 12:42:00 13:30:00 10:10:00 11:07:00
35.Alain Pourre8210490M60Balise 25FRA 10:04:00 11:08:00 12:12:00 12:54:00 13:34:00
36.Alain Richaud8081146M75Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:10:00 10:54:00 11:46:00 12:38:00 13:26:00
37.Alain Roguet8002195M50O'JuraFRA 13:35:00 10:25:00 11:15:00 12:17:00 12:55:00
38.Alain Roulleaux8171819M55Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:15:00 13:27:00 10:39:00 11:47:00 11:57:00
39.Alain Sauty8418010M65Care-Vevey OrientationSUI 10:54:00 12:02:00 12:40:00 13:28:00 10:26:00
40.Alan O'donnell8137497M45Fingal OrienteersIRL 12:05:00 13:01:00 13:31:00 10:29:00 11:01:00
41.Alba Serrat Grané256160W45Unió Excursionista VicESP 12:01:00 12:37:00 13:23:00 10:37:00 11:17:00
42.Alba Trabal Garmon8665054W21EAssociacio Esportiva Gastant KeksESP 12:39:00 13:27:00 10:11:00 10:55:00 12:11:00
43.Alban Duchon8300997M21ETout Azimut FameckFRA 11:52:00 12:46:00 13:44:00 10:26:00 11:16:00
44.Albane Robbe26959OPEN C
45.Albert Daví Recasens8638414M55Club Orientació CatalunyaESP 13:31:00 11:05:00 11:51:00 12:35:00 10:29:00
46.Albert Mingaleev1399484M50 14:09:00 13:41:00 13:43:00 13:21:00 13:21:00
47.Albin Chifflet8099038M18Raidlink's 07FRA 11:44:00 13:36:00 10:08:00 11:12:00 11:12:00
48.Aleksei Morozov8200969M35KOVZNED 13:36:00 10:01:00 11:49:00 12:09:00 13:21:00
49.Aleksi Mäenpää9201966M21A LONGSK UusiFIN 10:04:00 11:22:00 11:46:00 13:04:00 13:34:00
50.Alena Garde9840305W12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:46:00 12:04:00 12:28:00 11:49:00 11:17:00
51.Alenka Fritschi7207566W10OLG WelsikonSUI 12:53:00 13:33:00 10:13:00 11:01:00 11:49:00
52.Alessio Schiavo8213157M14Polisportiva BesaneseITA 13:10:00 10:22:00 11:30:00 11:50:00 12:50:00
53.Aleth Lalire1210520W35ADOCFRA 11:09:00 13:42:00 11:27:00 13:45:00 10:57:00
54.Alex Bor8654955M60TITAN OKGER 12:54:00 13:34:00 10:06:00 10:58:00 12:02:00
55.Alex Odermatt8002077M50C.O. MulhouseFRA 12:41:00 13:33:00 10:27:00 11:15:00 12:17:00
56.Alex Reichmuth8641016M55swissotours.chSUI 12:35:00 14:07:00 11:25:00 12:23:00 13:11:00
57.Alexandra Smirnova1181260W35Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:24:00 10:06:00 10:51:00 11:45:00 12:39:00
58.Alexandre Dees8008963M35Noyon Course d'OrientationFRA 12:00:00 12:49:00 13:41:00 10:05:00 11:21:00
59.Alexandre Leterme8281979M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:45:00 10:13:00 11:05:00 11:53:00 12:43:00
60.Alexandre Roger8180594M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:34:00 12:40:00 13:36:00 10:22:00 11:08:00
61.Alexandre Vergnaud8120299FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
62.Alexandre Vergnaud8120299M21EBrivelimousincoFRA 11:04:00 12:48:00 13:30:00
63.Alexandre Vincent7001922M21E 10:22:00 10:14:00 10:34:00 10:46:00 12:20:00
64.Alexis Govin7463810M10 SHADOWEDORIENT'ALPFRA
65.Alexis Jayet8062816M18La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 11:40:00 12:52:00 13:36:00 10:08:00
66.Alf Pettersen246834M65TyrvingILNOR 13:36:00 10:06:00 10:54:00 12:18:00 12:44:00
67.Alfonso Bustillo Ruiz8506914M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:23:00 10:35:00 10:11:00 10:53:00 10:47:00
68.Algimantas Rudis8622266M60OK SauleLTU 11:48:00 12:50:00 13:26:00 10:22:00 11:02:00
69.Alice Gregorova8076607W18TSM PrahaCZE 10:26:00 11:26:00
70.Alice Jayet8062833W14La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 11:52:00 13:04:00 13:16:00 11:08:00
71.Alice Merat8002059W20O'JuraFRA 13:21:00 10:21:00 11:15:00 11:43:00 13:01:00
72.Alice Mrowczynski2230054OPEN CTout Azimut FameckFRA
73.Alice Perruchaud1226942W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:51:00 10:25:00 11:23:00 12:09:00 12:43:00
74.Aline Hermans8031996W45C.O.LiègeBEL 12:11:00 12:49:00 13:27:00 10:33:00 11:11:00
75.Alise Lubāne8305555W12Auseklis IKLAT 13:28:00 10:28:00 11:04:00 12:01:00 12:41:00
76.Alix Derlot228368W12Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:28:00 11:40:00 12:40:00 13:33:00 10:33:00
77.Alix Leplat8111348W14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:12:00 12:28:00 12:20:00 12:20:00 11:48:00
78.Alix Villar8171020W21ECLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 11:19:00 12:31:00 13:47:00
79.Alix Villar8171020FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
80.Allec Le Helloco8660063M20OPA MONTIGNYFRA 11:02:00 11:02:00 12:32:00 12:38:00 13:44:00
81.Allison Brown8200719W40Grizzly OrienteeringUSA 13:36:00 10:00:00 11:20:00 12:16:00 13:00:00
82.Aloïs Courtin Balestrat2027665M10 SHADOWEDBrivelimousincoFRA
83.Alphonsine Favier8516991W18Chantelle Sport NatureFRA 11:58:00 12:46:00 10:38:00 11:10:00 11:06:00
84.Alvis Lepiksons8200888M50Auseklis IKLAT 13:27:00 10:05:00 11:25:00 11:53:00 12:41:00
85.Alyssia Wymer8230105W21EBalise 25FRA 10:31:00 11:03:00
86.Alzbeta Vondrackova8226349W16TSM PrahaCZE 10:10:00 10:56:00
87.Amadou Sylla8220981M40Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 12:02:00 12:46:00 13:50:00 10:22:00 11:10:00
88.Amandine Govin7433810W16ORIENT'ALPFRA 11:18:00 12:00:00 13:00:00 13:38:00 10:18:00
89.Amandine Llagonne Drogou.8240404W40Club d'Orientation Tout EspoirFRA 10:56:00 12:04:00 12:56:00 13:36:00 10:36:00
90.Amanta Mikijanska8007778W14Auseklis IKLAT 13:32:00 10:56:00 11:28:00 12:24:00 12:52:00
91.Amaury DurandOPEN C
92.Ambre Dufour8260606W18LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 12:06:00 12:34:00 10:18:00 11:26:00 12:02:00
93.Ambre Motheron8062824W14La boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:36:00 13:12:00 13:32:00 10:04:00
94.Ambre Sylla2103066W10 SHADOWEDToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA
95.Amélie Delcour31200W40VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:08:00 12:12:00 13:08:00 13:44:00 10:08:00
96.Amy Dufty8142171W16Bibbulmun OrienteersAUS 11:30:00 11:45:00 12:36:00 13:30:00 10:20:00
97.Ana Perez Riofrio8197411W50ImperdibleESP 10:17:00 11:31:00 11:49:00 12:49:00 13:39:00
98.Ana Maria Martin Del Rio8502508W55COMAESP 13:49:00 10:15:00 11:03:00 12:17:00 12:47:00
99.Anae Rossy1130302OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
100.Anaé Gaude2134556W10Boussole en ForezFRA 10:13:00 11:01:00 11:57:00 12:45:00 13:41:00
101.Anael Paoletti1600633M18ACA Aix ProvenceFRA 13:44:00 13:16:00 10:12:00 11:24:00 12:32:00
102.Anahi Perrin8099173W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:39:00 13:33:00 10:30:00 11:04:00 10:54:00
103.Anais Sylla1000942W10 SHADOWEDToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA
104.Anatole Frenoy8400677M18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:04:00 12:00:00 13:00:00 13:24:00 10:40:00
105.Anders Knudsen8653089M50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:38:00 12:20:00 13:44:00 11:02:00 10:56:00
106.Andina Wagner8177719W16OLG ThunSUI 11:48:00 12:42:00 13:42:00 10:16:00 11:36:00
107.André Lehault8140604M60VikazimFRA 10:58:00 12:08:00 12:42:00 13:32:00 10:32:00
108.André Pierlot8518935M65C.O.LiègeBEL 11:50:00 12:52:00 13:22:00 10:20:00 10:54:00
109.Andrea Friedrich Wintele.8657224W40ThurgorientaSUI 11:48:00 13:00:00 13:44:00 10:00:00 11:04:00
110.Andrea Miszovits1770713W50OPA MONTIGNYFRA 10:57:00 11:09:00 11:57:00 12:39:00 13:35:00
111.Andrea Stebler1983111OPEN BOLG BernSUI
112.Andreas Brunner8225225M60OK ZorziSUI 11:04:00 12:12:00 13:16:00 13:36:00 10:02:00
113.Andreas Luescher8660944M60OLC KapreoloSUI 10:34:00 11:20:00 12:14:00 12:46:00 13:44:00
114.Andreas Rüedlinger8629565M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:49:00 13:25:00 11:01:00 12:54:00 10:06:00
115.Andreas Wyss8075986M60swissotours.chSUI 12:48:00 13:52:00 10:40:00 11:28:00 12:06:00
116.Andrew Simpson8488488M50Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:45:00 10:03:00 11:05:00 12:05:00 12:47:00
117.Andrew Stemp8180197M21 ULTIMATEAire GBGBR 13:37:00 10:01:00 12:12:00
118.Andrius Jasiunas8001941M45OSK ŠilasLTU 13:39:00 10:07:00 10:53:00 11:41:00 12:35:00
119.Anezka Netukova8660536W18OK Slavia Hradec KraloveCZE 11:14:00 12:06:00 13:34:00 13:26:00 10:50:00
120.Ângela Pedro8005379W45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:35:00 10:21:00 10:51:00 12:01:00 13:11:00
121.Angelique De Grande8000675W50Dreamteam BelgiumBEL 10:37:00 11:03:00 11:19:00 11:51:00 10:01:00
122.Angélique Neutens2042750W55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:51:00 13:49:00 10:43:00 10:59:00 12:11:00
123.Angelo Bozzola8269152M60SCOM MendrisioSUI 10:32:00 12:38:00 13:40:00 10:04:00 11:18:00
124.Anica Hribar2077785W60OK BrežiceSLO 10:28:00 11:20:00 11:56:00 12:03:00 12:36:00
125.Anita Pirola8383647W14Polisportiva BesaneseITA 12:44:00 10:36:00 10:56:00 11:36:00 13:40:00
126.Anna Amigó8638377W55Club Orientació CatalunyaESP 13:21:00 10:59:00 12:15:00 12:53:00 10:03:00
127.Anna Baillet8151801W10LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 11:49:00 12:37:00 13:33:00 10:05:00 10:53:00
128.Anna Elovaara-salmi8137549W40Helsingin SuunnistajatFIN 12:20:00 12:52:00 13:28:00
129.Anna Herly8488001W55OK Ravinen - NackaSWE 12:57:00 13:35:00 10:19:00 11:07:00 12:09:00
130.Anna Ojapalo7501045W35 ULTIMATELynxFIN 10:08:00 11:20:00 12:08:00
131.Anna Pasquasy8098003W12O'Team BesançonFRA 11:46:00 12:58:00 13:28:00 10:05:00 10:05:00
132.Anna Quayle8001556W45OK NolaskogsarnaSWE 10:53:00 12:11:00 12:51:00 13:45:00 10:35:00
133.Anna Riva8517462W65Polisportiva BesaneseITA 13:12:00 10:04:00 11:12:00 11:56:00 13:08:00
134.Anna Serrallonga Arqués8644889OPEN BDreamteam BelgiumBEL
135.Anna Urválková2127877W14KOS Tesla BrnoCZE 12:56:00 13:04:00 12:08:00 10:48:00 12:12:00
136.Anna Verge Rubio8054124W50Montsant OrientacióESP 14:05:00 10:11:00 10:57:00 12:17:00 12:51:00
137.Anna Verneau8620808W18La boussole AudomaroiseFRA 11:22:00 12:26:00 12:58:00 14:06:00 10:42:00
138.Annabelle Magazu8033231W18TSM PrahaCZE 10:02:00 11:02:00
139.Anna-karin Sundqvist8630840W60Tullinge SKSWE 11:52:00 10:08:00 13:36:00 10:24:00 11:24:00
140.Anna-Lena Winteler8110814W10ThurgorientaSUI 11:41:00 12:45:00 13:25:00 10:13:00 11:01:00
141.Anne Chabance944201W55Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:13:00 12:17:00 12:53:00 13:27:00 10:17:00
142.Anne Declercq8179769W65Poitiers Course d'OrientationFRA 10:24:00 11:12:00 12:20:00 12:40:00 13:32:00
143.Anne Godel8492104W55CA RoséSUI 11:41:00 12:39:00 13:41:00 10:21:00 11:13:00
144.Anne Martelat1999061W55O'BugeyFRA 13:01:00 11:49:00 10:17:00 11:25:00 12:03:00
145.Anne Pecheur7209135OPEN CH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL
146.Anne-Françoise Delenne8099161W55ACA Aix ProvenceFRA 13:35:00 12:53:00 10:29:00 11:31:00 12:17:00
147.Anne-françoise Le Roux S.8089822W65A.S MartignasFRA 11:48:00 12:44:00 13:32:00 10:04:00 11:32:00
148.Anneke Ludwig7203441OPEN COLG StäfaSUI
149.Anne-laure Gaffuri208106W45Tout Azimut FameckFRA 11:47:00 13:09:00 13:51:00 10:09:00 10:51:00
150.Anne-Laure Mouchette35865OPEN BTout Azimut FameckFRA
151.Anneli Ojapalo8004295W65Rajamäen RykmenttiFIN 13:00:00 13:52:00 10:40:00 11:32:00 11:48:00
152.Annelies Vermonden8290487OPEN ADreamteam BelgiumBEL
153.Anne-lise Dubois8067404W21A LONGANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:33:00 13:54:00 13:36:00 11:11:00 13:23:00
154.Anne-Marie Grosjean228677W75ALCO 69FRA 12:20:00 10:14:00 13:41:00 10:05:00 11:26:00
155.Anne-marie Pierre7590114W60NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 14:04:00 10:32:00 11:24:00 11:51:00 12:39:00
156.Annette Hubmann8665931OPEN BOLC BremgartenSUI
157.Anni Berger8080299W21A LONGDer Berger-ClanAUT 10:27:00 11:30:00 12:15:00 12:47:00 13:41:00
158.Annick Coulon1951044W70Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:20:00 11:23:00 11:41:00 12:53:00 13:38:00
159.Annick Lecoyer1020706W70VERVINS ORIENTATIONFRA 10:02:00 11:41:00 13:02:00 13:11:00 13:02:00
160.Annie Combet1405621W60ORIENTEXPRESS 42FRA 11:12:00 13:48:00 11:36:00 13:33:00 10:54:00
161.Annie Lorre550118W65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:04:00 11:16:00 11:48:00 12:52:00 13:24:00
162.Annie Natali1396416W75balise orientation albigeoiseFRA 10:23:00 10:59:00 11:44:00 12:38:00 13:32:00
163.Annija Žilinska8507652W14Auseklis IKLAT 13:48:00 11:04:00 11:48:00 12:08:00 13:48:00
164.Annunciata Colombi211459W65Raidlink's 07FRA 10:08:00 11:00:00 11:52:00 12:32:00 13:52:00
165.Anthony Tutton8205618M65Wight OrienteersGBR 10:46:00 10:16:00 10:26:00 10:26:00 10:08:00
166.Antoine Becaert8002032M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:50:00 11:24:00 12:12:00
167.Antoine Becaert8002032FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
168.Antoine Derlot8002207M21EOPA MONTIGNYFRA 11:46:00 11:02:00 11:54:00 12:34:00 13:26:00
169.Antoine Fournier7420001M12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:47:00 12:03:00 12:47:00 11:47:00 10:59:00
170.Antoine Larose8381008M16ORIENT'ALPFRA 12:21:00 12:28:00 10:07:00 11:49:00 10:52:00
171.Antoine Lesquer8251105M20Raidlink's 07FRA 10:02:00 10:56:00 11:32:00 12:44:00 13:50:00
172.Antoine Lucas2052655M21A SHORTClub orientation Loisirs EtrechyFRA 13:14:00 13:40:00 10:24:00 11:14:00 11:56:00
173.Antoine Parigot9012002M21A LONGAS QUETIGNYFRA 13:58:00 10:16:00 10:58:00
174.Antoine Stéphany8361994M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:40:00 13:02:00 13:32:00 10:38:00 11:36:00
175.Antoine Vercauteren9000955M21EOrienteurs Francs ComtoisFRA
176.Antoine VivierOPEN CTeam OutdoorFRA
177.Anton Buytaert8002098M70OmegaBEL 14:02:00 10:18:00 11:06:00 12:04:00 12:40:00
178.Anton Fedosin8275226M40ASA TA O-ClubISR 12:38:00 13:42:00 10:18:00 11:06:00 11:58:00
179.Anton Husner8160453M70OLK WIGGERTALSUI 13:58:00 10:38:00 11:10:00 12:13:00 12:34:00
180.Anton Khlebnikov1394277M65 ULTIMATEANCOSUI 10:21:00 11:09:00 11:45:00 12:45:00 13:21:00
181.Anton Wenzel8506864M18OrientationPassionAvignonFRA 11:00:00 12:20:00 12:40:00 13:28:00 10:36:00
182.Antoni Medina Herrador1393242OPEN CUES SabadellESP
183.Antonin Body2049166M21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:34:00 11:46:00 12:48:00 13:30:00 10:06:00
184.Antonin Variot1704070M14Club Orientation AmbérieuFRA 12:54:00 13:42:00 10:10:00 11:02:00 12:14:00
185.Antonio Hernández Fernán.8051273M35 ULTIMATEFrontela-OESP 10:05:00 10:05:00 10:05:00 10:05:00 10:17:00
186.Antonio Matias8183035M65Clube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:22:00 11:22:00 12:04:00 12:52:00 13:32:00
187.Antonio Oliveira8511665M16COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:25:00 11:46:00 12:34:00 13:46:00 10:28:00
188.Antti Ursin8006043M21A LONGLynxFIN 10:34:00 11:04:00 11:52:00 12:46:00 13:40:00
189.Anu Pikkarainen8007428W50Helsingin SuunnistajatFIN 10:07:00 11:27:00 11:55:00 12:51:00 13:51:00
190.Apolline Cochey8240209W16ORIENT'ALPFRA 12:09:00 13:18:00 10:42:00 11:14:00 11:22:00
191.Apolline Verove1590026W21ETous Azimuts DouaiFRA 12:31:00 13:39:00 10:07:00 11:07:00 11:51:00
192.Aran Power8130714M12Lagan Valley OrienteersIRL 10:11:00 11:11:00 11:55:00 12:55:00 13:35:00
193.Ariane Karamucki227671W10 SHADOWEDVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA
194.Arild HegrebergM60Bodø og Omegn IF orienteringNOR 13:38:00 10:14:00 11:26:00 11:58:00 13:00:00
195.Arlette Piguet8636082W65OL ZimmerbergSUI 11:44:00 12:48:00 13:24:00 10:00:00 10:52:00
196.Armand Talon8160306M18Poitiers Course d'OrientationFRA 11:48:00 13:20:00 10:24:00 11:36:00 11:52:00
197.Armel Barros-Vallet8117595M18ACA Aix ProvenceFRA 13:28:00 12:24:00 10:20:00 11:16:00 12:40:00
198.Armelle Corpet35838W40ASUL Sports NatureFRA 10:28:00
199.Arnaud Baillet8304035M40LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 12:46:00 10:46:00 13:18:00 10:18:00 13:02:00
200.Arnaud Perrin8482611M21ENOSE PerrinFRA 11:06:00 12:46:00 13:36:00
201.Arnaud Perrin8482611FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
202.Arnault Bestel8100299M21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA
203.Arne Kristensen8702019M65HerlufsholmDEN 11:54:00 12:58:00 13:58:00 10:34:00 11:12:00
204.Arthur Chouleur8512618M16Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:45:00 13:13:00 10:25:00 11:37:00 11:37:00
205.Arthur Grimault8060500M16Poitiers Course d'OrientationFRA 10:09:00 11:16:00 12:07:00 12:55:00 13:43:00
206.Arthur Perrin8442010M20Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:56:00 12:26:00 10:02:00 11:32:00 11:20:00
207.Arthur Roux Corbic8377769M14ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 12:10:00 12:50:00 13:46:00 11:18:00 11:30:00
208.Arthur Venon8210515M18ADOCFRA 11:16:00 11:52:00 13:28:00 13:48:00 10:04:00
209.Arvid Wittiber8082104M20Skiclub BonnGER 12:08:00 12:38:00 13:26:00 10:56:00 10:02:00
210.Arya Theunissen8190317W10 SHADOWEDOLifantNED
211.Åsa Sundberg7591109W65OK SödertörnSWE 11:00:00 12:48:00 10:04:00
212.Asen Hristov8386788M50CO2ITA 11:53:00 13:03:00 13:29:00 10:31:00 10:51:00
213.Astrid Fritschi8113428W45OLG WelsikonSUI 12:43:00 13:37:00 10:25:00 11:01:00 11:43:00
214.Astrid Lykke Nielsen8300411W14Horsens OrienteringsklubDEN 12:20:00 13:00:00 10:32:00 10:20:00 11:16:00
215.Audouin Laurent8081901M65Azimut Orientation CastresFRA 10:56:00 12:10:00 13:02:00 13:38:00 10:10:00
216.Audrey Ehanno1221221OPEN A
217.Audrey Schmitt7180181OPEN B
218.Audric NagyOPEN AASUB OrientationBEL
219.Audrius Smilgius8044456M45Takas OSKLTU 12:25:00 12:41:00 13:27:00 10:41:00 11:05:00
220.Augustine Leterme8024608W16ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:42:00 10:21:00 11:36:00 11:50:00 12:38:00
221.Aurelie Greiner2108996OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
222.Aurélie Deschepper7554400W35Balise 10BEL 12:57:00 14:00:00 10:15:00 11:03:00 11:45:00
223.Aurélie Gil Silveira1940445OPEN CAssociation Sportive de l'IGNFRA
224.Aurélie Pailler2103108W21BORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 11:56:00 12:52:00 11:48:00 11:20:00
225.Aurélien Van Aerschot8633668M21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:25:00 13:08:00 13:30:00 10:28:00 10:52:00
226.Aurore Begu8150972W50CO AmberieuFRA 13:39:00 10:17:00 11:27:00 11:41:00 12:35:00
227.Aurore Bregnac419285W40Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:56:00 13:28:00 10:28:00 11:16:00 12:32:00
228.Auzeloux Bruno8508809M50POPFRA 13:49:00 10:23:00 11:17:00 12:13:00 13:11:00
229.Avril Vadrot8002216W18Marseille Course OrientationFRA 12:54:00 13:30:00 10:34:00 11:30:00 12:50:00
230.Axel Carlier8059287M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:01:00 13:26:00 10:06:00 11:30:00 11:56:00
231.Axel Henry337085M14CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:38:00 11:06:00 12:34:00 12:54:00 13:26:00
232.Axel Pannier8017807FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
233.Axel Pannier8017807M21EGuyancourt Orientation 78FRA 13:12:00 10:16:00 11:40:00
234.Axelle Brière1600520W45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:23:00 11:19:00 11:51:00 12:39:00 13:31:00
235.Axelle Poivert8010201W21A SHORTCharente Orientation FeuilladeFRA 12:31:00 13:21:00 10:09:00 11:03:00 12:13:00
236.Baiba Nummure8115500W45Auseklis IKLAT 13:31:00 10:25:00 11:13:00 11:59:00 12:49:00
237.Baptiste Delorme8517482M20OPA MONTIGNYFRA 11:14:00 11:20:00 12:20:00 12:56:00 13:56:00
238.Baptiste Fuchs8310187M35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:06:00 12:41:00 13:25:00 10:25:00 11:01:00
239.Baptiste Girard8623028M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:43:00 13:36:00 10:00:00 11:32:00 12:04:00
240.Baptiste Herault8160106M18Figeac Nature OrientationFRA 12:28:00 12:28:00 13:40:00 10:24:00 11:24:00
241.Baptiste Pasquasy7211899M10 SHADOWEDO'Team BesançonFRA
242.Barbara Egger Keller8641372W60ol.biel.seelandSUI 13:52:00 10:16:00 11:04:00 11:54:00 12:57:00
243.Barbara Gindu-Ferrari8499399W45ORIENTEERING INNSBRUCK IMSTAUT 13:33:00 10:39:00 10:57:00 11:41:00 13:01:00
244.Barbara Lüscher8660933W60OLC KapreoloSUI 10:00:00 11:16:00 12:08:00 13:00:00 13:51:00
245.Barbara Paulickova2116467W45SOB OlomoucCZE 12:53:00 13:31:00 10:19:00 11:17:00 11:41:00
246.Barbora Houskova8116682W18TSM PrahaCZE 10:42:00 11:42:00
247.Barbora Schwabova8042134W14KOS Tesla BrnoCZE 13:08:00 13:32:00 12:16:00 10:04:00 11:24:00
248.Barbora Stepova8005136W16TSM PrahaCZE 10:30:00 11:52:00
249.Barbora Zemlova8116775W18OK KameniceCZE 11:34:00 12:14:00 12:54:00 13:34:00 10:26:00
250.Bart Van De Moortel8001502M60OmegaBEL 14:06:00 10:10:00 10:54:00 11:56:00 13:08:00
251.Basile Basset8208853FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
252.Basile Basset8208853M21EASUL Sports NatureFRA 11:48:00 11:44:00 10:50:00
253.Basile Villar9051007OPEN BCLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA
254.Bastian Greiner2108995OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
255.Bastien Thenoz8002108FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
256.Bastien Thenoz8002108M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:58:00 10:34:00 11:12:00
257.Bazile Milhau8260809M16Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:37:00 12:34:00 10:10:00 11:13:00 11:43:00
258.Beat Okle8441969M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 13:38:00 10:32:00 11:20:00 12:14:00 12:56:00
259.Beatrice Lepreux8201225W40BrivelimousincoFRA 10:40:00 11:32:00 13:28:00 13:44:00
260.Béatrice Bonora7002008W55ALCO 69FRA 11:53:00 10:47:00 13:49:00 10:15:00 10:53:00
261.Béatrice de Longueville8009940W50 ULTIMATETous Azimuts DouaiFRA 12:51:00 13:39:00 10:03:00 11:15:00 11:51:00
262.Béatrice Filhol1603693W45Cent Vallées Orientation 12FRA 13:27:00 10:11:00 11:25:00 11:57:00 12:57:00
263.Béatrice Lehault8140603W50VikazimFRA 10:49:00 12:31:00 13:03:00 13:35:00 10:09:00
264.Beatriz Bolivar8510243W21A LONG 13:09:00 10:27:00 10:45:00 10:23:00 11:17:00
265.Ben Todhunter8145312M16South Ribble Orienteering ClubGBR 11:05:00 11:55:00 12:52:00 13:25:00 10:04:00
266.Benet Pinyol Castro8522563M65Montsant OrientacióESP 13:46:00 10:04:00 10:58:00 11:46:00 12:46:00
267.Benet Totusaus8246718M50 ULTIMATEBadalona OrientacióESP 11:44:00 12:56:00 13:38:00 10:20:00 11:20:00
268.Benjamin Anciaux8638375M21 ULTIMATEDreamteam BelgiumBEL 10:01:00 11:13:00 12:01:00 11:54:00 12:48:00
269.Benjamin Bouquillon1620808M21A SHORTLa boussole AudomaroiseFRA 10:50:00 12:16:00 12:44:00 13:52:00 10:28:00
270.Benjamin Cholet1660656M21A LONGACA Aix ProvenceFRA 13:22:00 13:10:00 10:04:00 11:10:00 11:46:00
271.Benjamin Leduc8199849M21EBrivelimousincoFRA 10:04:00 10:56:00 11:52:00 12:40:00 13:34:00
272.Benjamin Lepoutre8059011M21ETous Azimuts DouaiFRA 12:52:00 13:22:00 10:28:00 11:04:00 12:08:00
273.Benjamin Variot1451541M45Club Orientation AmbérieuFRA 12:43:00 13:41:00 10:17:00 11:19:00 12:01:00
274.Benoit Sandevoir8251963M60Orientation caennaiseFRA 14:04:00 10:04:00 11:14:00 11:42:00 13:02:00
275.Benoit Verdenal8002399M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:33:00 10:21:00 11:21:00 12:01:00 13:05:00
276.Benoît Cochey8270728M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:05:00 13:41:00 13:11:00 13:41:00 10:29:00
277.Bernadette Dumont-Gosset8051015W65Epernay Nature et SportFRA 11:04:00 11:28:00 10:56:00 11:40:00 11:08:00
278.Bernadette Vandermeulen-.8045417W70O'Team BesançonFRA 12:08:00 12:44:00 13:47:00 10:02:00 11:23:00
279.Bernard Dubois8099010M70VERVINS ORIENTATIONFRA
280.Bernard Ferretti35910M65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:14:00 11:58:00 13:06:00 11:44:00 11:20:00
281.Bernard Lathuiliere2086936M55ASUL Sports NatureFRA 10:53:00 12:07:00 12:41:00 11:55:00 10:19:00
282.Bernard Minot304216M70ALCO 69FRA 13:34:00 10:04:00 10:55:00
283.Bernard Perichon1240347M75Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:10:00 11:58:00 12:42:00 13:22:00 10:34:00
284.Bernard Reynaud2004821M60viv'azimut07FRA 12:32:00 13:38:00 10:36:00 11:10:00 11:50:00
285.Bernd Graumann8091061M60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:46:00 13:42:00 10:28:00 11:38:00 12:24:00
286.Bernhard Fink8101808M45ASKOE Henndorf orienteeringAUT 12:13:00 13:05:00
287.Bert Marien1458671M35Dreamteam BelgiumBEL 10:12:00 11:25:00 11:01:00 12:41:00 12:57:00
288.Bertrand Chatagny1399862OPEN CCA RoséSUI
289.Bertrand Massot8518878M50BALISE04FRA 12:13:00 12:31:00 13:35:00 10:33:00 11:15:00
290.Bertrand Vuillaume8509022M65Vallée de l'Ouche oRientationFRA 10:36:00 11:12:00 11:48:00 12:34:00 13:30:00
291.Bjørnar Peikli8066605M20Tyrving ILNOR 12:38:00 13:50:00 10:14:00 11:20:00 12:02:00
292.Blanca Pérez García8656852W35COLMENARESP 10:06:00 11:00:00 11:54:00 12:39:00 13:51:00
293.Blandine Mella-garnier1091993W21BGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:24:00 12:32:00
294.Blasco Serge1396342M803399FRA 12:32:00 13:44:00 10:17:00 11:02:00 12:23:00
295.Bo Konring8009111M65 ULTIMATESøllerød OKDEN 10:09:00 10:57:00 11:57:00 12:33:00 13:33:00
296.Bob De Cleene8518919M18Dreamteam BelgiumBEL 10:32:00 11:08:00 11:24:00 11:44:00 10:00:00
297.Bob Pinker500999M75Cork Orienteering ClubIRL 12:02:00 12:38:00 13:34:00 10:18:00 11:10:00
298.Bodil Halvarsson8201151W40Ulricehamns OKSWE 12:36:00 13:24:00 10:24:00 11:12:00 11:56:00
299.Boel Fogelmark2138989W21A SHORTOK EnenSWE 10:09:00 12:23:00 13:59:00
300.Bohumil Haj7210888M65Wallachian Independent TeamCZE 13:40:00 10:08:00 11:04:00 11:42:00 12:38:00
301.Bojan Jevševar2077852M35 ULTIMATEOK BrežiceSLO 10:35:00 11:05:00 11:41:00 11:47:00 12:59:00
302.Boris Granovskiy8029120M40Grizzly OrienteeringUSA 13:46:00 10:02:00 11:26:00 11:50:00 12:58:00
303.Brais Ubeira Ventura7203792M10 SHADOWEDClub Orientació BerguedàESP
304.Branimir Pongrac8444343M40OK JapetićCRO 10:54:00 11:46:00 12:46:00 13:26:00 11:06:00
305.Brendan O'Brien8229955M55Kerry OrienteersIRL 10:05:00 11:13:00 12:11:00 12:57:00 13:31:00
306.Brent Vleugels8200795M21 ULTIMATEDreamteam BelgiumBEL 11:01:00 11:37:00 11:25:00 12:06:00 13:00:00
307.Brian Odermatt8200877M21 ULTIMATEC.O. MulhouseFRA 12:49:00 13:37:00 10:25:00 10:54:00 11:42:00
308.Brian Rowe8217708M55GENIRL 10:09:00 11:47:00 13:01:00 12:39:00 11:41:00
309.Brid Casey8669951W50South East Viking OrienteersIRL 11:41:00 12:05:00 12:59:00 13:31:00 10:03:00
310.Brigitta Plüss8680084W65swissotours.chSUI 12:52:00 13:48:00 10:24:00 11:36:00 12:16:00
311.Brigitte Anne2062401W70CO AmberieuFRA 13:38:00 10:20:00 10:56:00 12:17:00 13:11:00
312.Brigitte Dersch-Kollenba.7672404W55Ski-Club Helsa e.V.GER 10:53:00 12:19:00 12:55:00 13:35:00 10:33:00
313.Brigitte Kölla8008005W70OLG ZürichSUI 10:56:00 12:17:00 12:35:00 13:47:00 10:11:00
314.Brigitte Senti8644468W55OLG ZürichSUI 10:57:00 11:53:00 12:39:00 13:39:00 10:15:00
315.Bronwyn Holcombe8271155W65Auckland Orienteering ClubNZL 13:44:00 10:24:00 11:32:00 11:52:00 12:56:00
316.Bruna Curriu Badia1008359W10 SHADOWEDClub Orientació BerguedàESP
317.Bruno Barge8091972M50O'JuraFRA 13:31:00 10:07:00 11:19:00 12:09:00 13:15:00
318.Bruno Deville8206117M50ORIENT'ALPFRA 11:01:00 11:59:00 12:55:00 13:47:00 10:21:00
319.Bruno Fiorucci1250669M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:49:00 10:25:00 10:57:00 11:51:00 13:09:00
320.Bruno Gili8381005M50ORIENT'ALPFRA 11:11:00 11:55:00 12:43:00 13:41:00 10:09:00
321.Bruno Guyon8021300M60balise orientation albigeoiseFRA 10:22:00 11:06:00 12:10:00 12:56:00 13:46:00
322.Bruno Haberkorn503272M50 ULTIMATEADOCFRA 11:20:00 11:56:00 13:02:00 13:32:00 10:08:00
323.Bruno Lacoste256249M60ALCO 69FRA 10:28:00 11:38:00
324.Bruno Plumey8000996M40ASUL Sports NatureFRA 11:34:00 12:30:00 12:58:00 12:14:00 11:02:00
325.Bruno Santerre419281M65ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:50:00 13:34:00 10:16:00 11:02:00 11:58:00
326.Bruno Thonier1780754M55Guyancourt Orientation 78FRA 11:51:00 13:13:00 13:51:00 10:35:00 11:03:00
327.Bruno Tressol8202221M60Marseille Course OrientationFRA 13:12:00 13:54:00 10:12:00 11:00:00
328.Bruno Vandermeulen8040953M65O'Team BesançonFRA 12:00:00 13:10:00 13:38:00 10:24:00 11:04:00
329.Bruno Verneau8062822M60La boussole AudomaroiseFRA 11:18:00 12:20:00 13:06:00 13:26:00 10:50:00
330.Byron Hawkins1426017M50 ULTIMATECRCOFRA 10:14:00 10:26:00 10:08:00 10:56:00 10:32:00
331.Cahal Power8030815M10 SHADOWEDLagan Valley OrienteersIRL
332.Calypso Zanatta2027013KID'S COURSECharente Maritime OrientationFRA
333.Camil Hirter64569M10 SHADOWEDOLG BernSUI
334.Camilla Delenne8110426W21EACA Aix ProvenceFRA 13:35:00 13:03:00 10:27:00 11:23:00 11:47:00
335.Camilla Moreni8111276W21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:49:00 13:01:00 13:39:00 10:17:00 11:07:00
336.Camille Aubin-boyer1222225W18POPFRA 13:26:00 10:18:00 11:02:00 12:10:00 12:58:00
337.Camille Barre8488201W16Charente Maritime OrientationFRA 12:24:00 13:03:00 13:54:00 10:18:00 11:42:00
338.Camille Béguinot8510865W21A SHORTco colmarFRA 10:45:00 11:19:00 11:59:00 13:07:00 13:29:00
339.Camille Cuche8004887W65Care-Vevey OrientationSUI 11:16:00 11:56:00 12:44:00 13:28:00 10:20:00
340.Camille DauriachKID'S COURSE
341.Camille Gire8516490W65OPA MONTIGNYFRA 11:28:00 10:52:00 12:04:00 13:04:00 13:44:00
342.Camille Latil2018801W16Marseille Course OrientationFRA 13:06:00 13:54:00 10:21:00 10:54:00 12:12:00
343.Camille Lehault8149920OPEN CVikazimFRA
344.Camille Miléo1399055M10Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:25:00 11:13:00 11:45:00 12:49:00 13:21:00
345.Camille Moulière9020723W50 ULTIMATEVERVINS ORIENTATIONFRA 10:27:00 10:03:00 12:39:00 12:51:00 13:15:00
346.Camille Roller8002060W21EOP AvignonFRA 13:39:00 10:27:00 10:59:00 11:59:00 12:47:00
347.Capucine Vercellotti7702517W35BALISE 25 BESANCONFRA 10:24:00 11:18:00 11:45:00 12:45:00 13:27:00
348.Carine Mauger2018991OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
349.Carine Roche2108997OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
350.Carl Malling7007777M75Randers OKDEN 10:58:00 11:46:00 12:46:00 13:46:00 10:18:00
351.Carla Borràs Verge8054139W16Montsant OrientacióESP 13:39:00 10:33:00 11:18:00 11:58:00 12:32:00
352.Carles Loré8664312M60Club Orientació CatalunyaESP 13:54:00 10:56:00 11:42:00 13:04:00 10:18:00
353.Carlo Brambilla8500703M14Polisportiva BesaneseITA 13:18:00 10:06:00 11:10:00 12:14:00 12:58:00
354.Carlos Gil Silveira8094046M50Association Sportive de l'IGNFRA 12:55:00 13:31:00 10:33:00 11:03:00 11:55:00
355.Carlos Monteiro8052755M65COC - Clube Orientação do CentroPOR 10:52:00 12:18:00 12:44:00 13:44:00 10:00:00
356.Carmen Roig8301608W55Union Sportive de St Egreve COFRA 11:49:00 12:41:00 13:55:00 10:27:00 10:55:00
357.Carolina Mullis8080812W16TSM PrahaCZE 10:34:00 11:00:00
358.Caroline Boucherie8099090W60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:48:00 12:24:00 12:44:00 13:36:00 10:12:00
359.Caroline Chevalier8060578W45BrivelimousincoFRA 10:41:00 11:15:00 12:09:00 13:05:00 13:45:00
360.Caroline Clerc8625778W50ECHO73 CHAMBERYFRA 11:05:00 11:59:00 13:11:00 13:43:00 10:15:00
361.Caroline Menger7820307W40CRCOFRA 11:12:00 12:48:00 10:32:00
362.Carsten Joergensen8066766M50Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:39:00 12:51:00 12:03:00 12:19:00 10:01:00
363.Catherine Chalopin1189097W70ADOCFRA 11:23:00 12:08:00 12:53:00 13:38:00 10:20:00
364.Catherine Cuchet-subsol8420091W50Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:35:00 13:39:00 10:09:00 11:31:00 11:53:00
365.Catherine Durrmann1000943W60Saint Brieuc OrientationFRA 12:44:00 13:52:00 10:36:00 10:51:00 12:15:00
366.Catherine Duterage1960000W60Guyancourt Orientation 78FRA 11:56:00 12:44:00 13:52:00 10:06:00 11:06:00
367.Catherine Indeaux1690635OPEN CalcoFRA
368.Catherine MarlettaW60ORIENT'ALPFRA 12:16:00 13:16:00 13:30:00 10:03:00
369.Catherine Mayer8120258W65SCOM MendrisioSUI 10:28:00 12:36:00 13:48:00 10:28:00 11:12:00
370.Catherine Merat7020166W55O'JuraFRA 13:53:00 10:09:00 11:09:00 12:03:00 13:03:00
371.Catherine Père1210522W60ADOCFRA 11:16:00 11:44:00 12:56:00 13:48:00 10:21:00
372.Cathy Grosjean7721701W50Course d'orientation des pierres doréesFRA 11:09:00 12:01:00
373.Cathy Soulaine8418163W18Quimper orientationFRA 11:02:00 12:02:00 13:02:00 13:30:00 10:02:00
374.Cécile Mazenc7495611W50Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 12:07:00 12:45:00
375.Cedric Albin1019037M45BrivelimousincoFRA 10:45:00 10:51:00 12:05:00 13:05:00 13:41:00
376.Cédric Amerijckx8182090M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:04:00 13:38:00 10:10:00 11:08:00 12:18:00
377.Cédric Chevalier8290179M45BrivelimousincoFRA 10:01:00 11:35:00 12:09:00 12:41:00 13:33:00
378.Cédric Humbert2003167M45TOULON SPORTS NATUREFRA 12:35:00 13:35:00 10:33:00 11:05:00 11:49:00
379.Cédric Reynaud8050473M50ORIENT'ALPFRA 11:17:00 12:13:00 12:51:00 13:37:00 10:13:00
380.Celestin Dufour8260607M18LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:52:00 13:44:00 10:16:00 11:32:00 11:20:00
381.Célestin Cochey8270910M14ORIENT'ALPFRA 11:54:00 12:38:00 10:22:00 11:30:00 11:38:00
382.Célestin Dupuy8512622M18BrivelimousincoFRA 10:20:00 11:16:00 12:32:00 12:56:00 13:52:00
383.Celia Fouillet8121106W45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:49:00 13:39:00 10:15:00 10:57:00 11:57:00
384.Célia ClapitW21A SHORT 11:27:00 10:43:00 10:39:00 10:35:00 10:31:00
385.Célia Jacomy7944579OPEN C
386.Celine Dodin8260279W40ACA Aix ProvenceFRA 14:04:00 12:36:00 10:12:00 10:48:00 12:16:00
387.Celine Eininger2128055W45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:19:00 10:53:00 11:43:00 12:41:00 13:33:00
388.Céline Bonnin7001974W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:43:00 11:57:00 12:35:00 13:29:00 10:49:00
389.Céline Cocchio-journet8090231W45NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 11:45:00 12:33:00 13:47:00 10:15:00 11:09:00
390.Céline Herault8251978W45Figeac Nature OrientationFRA 11:57:00 12:35:00 13:21:00 10:03:00 11:13:00
391.Céline Lemercier2800182W50Tout Azimut FameckFRA 12:01:00 12:59:00 13:31:00 10:33:00 11:07:00
392.Céline Pizzolato1331903OPEN CSud Médoc Orientation GirondeFRA
393.Céline Ruiz8105478W45balise orientation albigeoiseFRA 10:13:00 11:11:00 12:11:00 12:55:00 13:37:00
394.Céline Vercaemere8180168W55Raid Orientation CergyFRA 11:55:00 12:51:00 13:53:00 10:03:00 11:19:00
395.Chantal Gilles7580221W60Hermathenae Orientation SPABEL 12:56:00 13:56:00 10:56:00 11:12:00 12:24:00
396.Chantal Martineu35773W60Union Sportive de St Egreve COFRA 12:20:00 12:52:00 13:32:00 10:30:00 11:21:00
397.Chantal Soulaine1403461OPEN CQuimper orientationFRA
398.Charles Leung8414831M40Youth Advance Orienteering ClubHKG 12:50:00 13:34:00 10:06:00 11:02:00 12:06:00
399.Charles-edouard Massart8020889OPEN AC.O.LiègeBEL
400.Charlize Roche252541KID'S COURSEBalise 63FRA
401.Charlotte Andre1420100W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:51:00 11:53:00 12:45:00 13:51:00 10:31:00
402.Charlotte Barre2099797W18Charente Maritime OrientationFRA 11:46:00 13:10:00 13:58:00 10:14:00 11:46:00
403.Charlotte Bourhis8250816W45Marseille Course OrientationFRA 13:07:00 13:35:00 10:33:00 11:15:00 11:47:00
404.Charlotte Forestier8251703W40O'Team BesançonFRA 12:12:00 12:16:00 12:28:00 12:12:00 11:16:00
405.Charly Falque Dodin8170520KID'S COURSEACA Aix ProvenceFRA
406.Chiara Vaccaro8151106W18SCOM MendrisioSUI 10:02:00 12:58:00 13:42:00 10:46:00 11:22:00
407.Chloe Mouchette34959W12Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:46:00 13:40:00 10:10:00 10:53:00 11:41:00
408.Chloé Chagnon1114444W18POPFRA 13:38:00 10:26:00 10:54:00 12:18:00 13:22:00
409.Chloé Dudoignon8262729FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
410.Chloé Dudoignon8262729W21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 12:03:00 13:23:00 10:27:00
411.Chloé Petitjean2154277W12Quimper orientationFRA 10:16:00 10:16:00 10:04:00 10:01:00 10:09:00
412.Chloé Robert8269377W21EAnimation Sillery OrientationFRA 10:15:00 11:15:00
413.Chris Addiers1019981M65Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 11:20:00 11:18:00 12:04:00 12:40:00
414.Christèle Dubroca1338006W45SAGC CestasFRA 11:41:00 13:11:00 13:31:00 10:35:00 11:25:00
415.Christelle Boyer9001061W45POPFRA 13:37:00 10:43:00 11:03:00 12:13:00 12:47:00
416.Christian Anglade8029350M55Club d'Orientation LorientaisFRA 13:11:00 13:51:00 10:19:00 11:23:00 12:03:00
417.Christian Bastin7049084M40OLG Sankt Vith ARDOCBEL 10:22:00 11:14:00
418.Christian Bottemer35277M65CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:34:00 11:30:00 11:52:00 12:42:00 13:34:00
419.Christian Cole1001939M65ADOCFRA 11:18:00 11:54:00 12:42:00 13:40:00 10:22:00
420.Christian Duterage8508821M45Guyancourt Orientation 78FRA 12:07:00 12:43:00 13:35:00 10:11:00 11:19:00
421.Christian Escudié8105019M70balise orientation albigeoiseFRA 10:10:00 11:18:00 12:10:00 12:46:00 13:40:00
422.Christian Ferchaud9051946M75Club d'Orientation Tout EspoirFRA 11:18:00 11:42:00 13:10:00 13:50:00 10:22:00
423.Christian Hoyois8044629M65Care-Vevey OrientationSUI 11:20:00 12:06:00 12:52:00 13:24:00 10:04:00
424.Christian Imbrechts7030115M60Tous Azimuts DouaiFRA 12:44:00 14:04:00 10:10:00 11:06:00 12:26:00
425.Christian Karpyn9925740M50 ULTIMATEAssociation Sportive de l'IGNFRA 12:56:00 13:44:00 10:20:00 11:20:00 12:14:00
426.Christian Kosch8220666M55OLV SteinbergGER 12:03:00 13:07:00 13:25:00 10:25:00 11:37:00
427.Christian Lipnick7820302M70Sport Caussade OrientationFRA 12:34:00 13:50:00 10:54:00 11:04:00 12:04:00
428.Christian Renevey8665518M21 ULTIMATECA RoséSUI 11:49:00 13:13:00 13:49:00 10:12:00 11:06:00
429.Christian Van Oordt8663348M55OLG StäfaSUI 12:13:00 13:21:00 13:55:00 10:03:00 11:01:00
430.Christiane Delatour8074045W60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:08:00 13:40:00 10:04:00 10:54:00 12:21:00
431.Christiane Pera7501082W65TOULON SPORTS NATUREFRA 12:32:00 13:20:00 10:32:00 11:12:00 12:12:00
432.Christiane Trösse8632142W35 ULTIMATESV TU IlmenauGER 13:32:00 10:20:00 11:08:00 11:56:00 12:44:00
433.Christine Antoine9190664W45Orientation caennaiseFRA 13:55:00 10:07:00 11:33:00 12:11:00 12:51:00
434.Christine Barre2099796W50Charente Maritime OrientationFRA 11:55:00 12:43:00 13:35:00 10:07:00 11:11:00
435.Christine Delonglée38905W60Union Sportive de St Egreve COFRA 12:00:00 13:12:00 14:04:00 10:00:00 11:12:00
436.Christine Gehin2156472W50LUBOFRA 13:17:00 11:23:00 13:37:00 11:15:00 13:27:00
437.Christine Kurzen8653194W50Orientierungslauf-Gruppe HuttwilSUI 11:15:00 12:25:00 12:51:00 13:45:00 10:41:00
438.Christine Lhomme8220531W55balise orientation albigeoiseFRA 10:37:00 11:41:00 12:03:00 13:11:00 13:41:00
439.Christine Petinon8080870W50BrivelimousincoFRA 10:09:00 11:07:00 12:11:00 12:55:00 13:41:00
440.Christine Porte8001310W60ADOCFRA 11:24:00 12:28:00 13:12:00 13:42:00 10:06:00
441.Christine Scholz340600W65Sport Caussade OrientationFRA 12:40:00 13:32:00 10:08:00 11:20:00 12:04:00
442.Christoph Müller8201969M21BOLG RymenzburgSUI 11:09:00 11:51:00 12:30:00 13:28:00 10:06:00
443.Christophe Amerijckx8009941M50Tous Azimuts DouaiFRA 12:33:00 13:21:00 10:39:00 11:13:00 11:57:00
444.Christophe Bellengier8200668M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:23:00 10:19:00
445.Christophe Bernard7502517M21EO'Team BesançonFRA 11:49:00 12:52:00 13:46:00 10:12:00 11:04:00
446.Christophe Delhotal2800048M55BALISE04FRA 11:53:00 12:43:00 13:19:00 10:07:00 11:39:00
447.Christophe Dupont2112635M35ASUL Sports NatureFRA 11:48:00 11:57:00 12:33:00 12:49:00 10:21:00
448.Christophe Herly8488002M55OK Ravinen - NackaSWE 13:17:00 13:29:00 10:43:00 11:25:00 12:09:00
449.Christophe Le Gland8117404M50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:39:00 13:37:00 10:31:00 11:05:00 12:03:00
450.Christophe Thomas8482027M45MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:37:00 11:33:00 11:51:00 12:57:00 13:49:00
451.Christophe Villar8011866M55CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:29:00 10:59:00 11:57:00 12:37:00 13:43:00
452.Chrystelle Fauvet8044733W45Noyon Course d'OrientationFRA 12:15:00 12:59:00 13:49:00 10:05:00 11:19:00
453.Cillian LynchM12Lagan Valley OrienteersIRL 10:27:00 11:19:00 11:43:00 13:03:00 13:47:00
454.Circe Midena8260621W16LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:45:00 13:15:00 10:18:00 11:10:00 10:58:00
455.Claire Faillard2009333OPEN CO'BugeyFRA
456.Claire Franet1210521W50ADOCFRA 13:45:00 11:13:00 13:49:00 11:07:00 13:55:00
457.Claire Gleizes Tailleur8190659W60Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:36:00 13:44:00 10:48:00 11:15:00 12:12:00
458.Clara Lima8047313W14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:48:00 12:44:00 12:24:00 13:20:00 10:56:00
459.Clara Millet7005743W21A LONGCLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:42:00 10:36:00 12:30:00 12:59:00 13:47:00
460.Clara Mouchette Guttler2771056W10 SHADOWEDTout Azimut FameckFRA
461.Claude Chassignol8310783OPEN ATeam OutdoorFRA
462.Claude Cousin8051162M65Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 13:22:00 10:20:00 10:54:00 11:42:00
463.Claude Joly1620871M70La boussole AudomaroiseFRA 11:14:00 11:58:00 12:50:00 13:34:00 10:10:00
464.Claude Roussin35739M65 ULTIMATEUnion Sportive de St Egreve COFRA 11:45:00 12:45:00 13:21:00 10:21:00 10:57:00
465.Claudia Rooman201880W21A LONGBelgian Big Fat GuysBEL 13:45:00 10:00:00 11:30:00 12:05:00 12:59:00
466.Claudie Grevet8009952W60Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:24:00 10:24:00 11:12:00 11:42:00 13:00:00
467.Clemence Durand2108999OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
468.Clemence Lepoutre1590799KID'S COURSETous Azimuts DouaiFRA
469.Clemence Rougeaux7890123W40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:00:00 13:40:00
470.Clement Rouiller256035M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA
471.Clément Battista8519743M21ESAGC CestasFRA 12:10:00 13:00:00 13:26:00 10:10:00 11:18:00
472.Clément Demeuse8664165M21EO'Team BesançonFRA 10:08:00 10:52:00
473.Clément Du Pasquier8138133M21ESAGC CestasFRA 11:55:00 12:56:00 13:54:00 10:02:00 11:24:00
474.Clément Payan8002172M40BALISE04FRA 12:14:00 12:50:00 13:54:00 10:30:00 11:22:00
475.Clément Robin8092005M20O'BugeyFRA 12:44:00 12:02:00 10:08:00 11:26:00 12:14:00
476.Cloe Aubin-boyer1240714W14POPFRA 13:56:00 11:16:00 11:24:00 12:04:00 13:12:00
477.Cloé Guignard8509008W16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:03:00 14:00:00 10:27:00 11:20:00 12:00:00
478.Clotaire Zanatta8251229M45Charente Maritime OrientationFRA 12:37:00 13:11:00 12:51:00
479.Clotilde Perrin8190158W50AS QUETIGNYFRA 14:09:00 10:05:00 11:23:00 11:49:00 13:07:00
480.Coen Claassen8071656M35Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 10:53:00 11:45:00 12:01:00 12:33:00
481.Colas Gintzburger8010498M21A SHORTSALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:12:00 11:52:00 12:56:00 13:22:00 10:34:00
482.Colin Picard8200607M18CO LiègeBEL 12:00:00 12:52:00 14:00:00 10:32:00 12:12:00
483.Coline Bourgeois8002082W20BrivelimousincoFRA 11:06:00 11:33:00 12:00:00 12:37:00 13:37:00
484.Coline Clement Valdenair.1387404OPEN BANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
485.Coline Debreux8251770W21ESCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:23:00 10:19:00 11:11:00 12:03:00 12:35:00
486.Coline Gastineau2311121W10 SHADOWEDBalise 77 Fontainebleau AvonFRA
487.Coline Moulière-reiser1020717W14VERVINS ORIENTATIONFRA 10:36:00 10:00:00 13:28:00 13:04:00 13:44:00
488.Colleen Robinson8041975OPEN CSetanta OrienteersIRL
489.Côme Mottet9190586M10Club Rennais de COFRA 12:33:00 13:37:00 10:17:00 10:57:00 11:45:00
490.Conor Masterson8217774M18Irish ROversIRL 13:24:00 10:04:00 11:12:00 12:00:00 13:24:00
491.Coralia Rubio Fernández206034W10 SHADOWED
492.Coralie Jourde8101476W45Balise 63FRA 13:21:00 10:17:00 11:15:00 12:21:00 12:45:00
493.Corentin Durand8025280M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:16:00 13:34:00 10:32:00 10:58:00 12:14:00
494.Corentin Roux8420194M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 12:04:00
495.Corentin Roux8420194FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
496.Corina Hüni8641434W21ELinköpings OrienteringsklubbSWE 11:55:00 12:55:00
497.Craig Dufty8019415M50Bibbulmun OrienteersAUS 10:55:00 12:01:00 12:45:00 13:35:00 10:33:00
498.Cristina Otero8061455W21A SHORTORIENTIJOTEESP 11:07:00 11:59:00 12:59:00 13:53:00 10:13:00
499.Cristina Rossi1222534W21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:27:00 12:55:00 13:47:00 10:07:00 11:23:00
500.Csilla Gárdonyi8636765W21 ULTIMATEOrvosegyetem SCHUN 11:47:00 12:53:00 13:59:00
501.Cyril Bertholom8418146M45Quimper orientationFRA
502.Cyril Soucat8271284M40CO AmberieuFRA 13:22:00
503.Cyrille Pierre8120791M21A LONGNIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:40:00 10:04:00 10:52:00 12:04:00 12:40:00
504.Dace Lubāne8501111W45Auseklis IKLAT 13:25:00 10:05:00 11:01:00 12:03:00 13:03:00
505.Dagmar Cerninova51644W50OLG SäuliamtSUI 11:29:00 12:21:00 13:13:00 13:27:00 11:01:00
506.Dagmar Korstjens1090092OPEN CKempische OriëntatielopersBEL
507.Daina Livdane8658367W55Alnis OKLAT 10:17:00 11:13:00 12:09:00 13:03:00 13:19:00
508.Dáire O'Brien8420690M20Kerry OrienteersIRL 10:56:00 11:14:00 12:26:00 13:14:00 13:20:00
509.Damiano Bazzocco8211009M16SCOM MendrisioSUI 10:33:00 13:10:00 13:40:00 10:04:00 11:16:00
510.Damien Derlot2420999M45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:35:00 12:11:00 13:17:00 14:01:00 10:49:00
511.Damien Saboul2033758M35 14:03:00 10:25:00 10:33:00 10:29:00 10:25:00
512.Dan Murphy8141415M20Lagan Valley OrienteersIRL 10:14:00 11:32:00 12:38:00 12:32:00 13:14:00
513.Dani Viladomat Pulido8072559M35Associacio Esportiva Gastant KeksESP 12:42:00 13:33:00 10:09:00 10:53:00 11:41:00
514.Daniel Béchir2133209M65Club d'Orientation du CERNSUI 12:06:00 12:36:00 13:54:00 10:04:00 11:22:00
515.Daniel Daví8513888M50Club Orientació CatalunyaESP 13:41:00 11:01:00 12:01:00 12:49:00 10:23:00
516.Daniel Faivre8111954M70Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:46:00 12:50:00 13:38:00 10:07:00 10:52:00
517.Daniel Fogelmark2139848BEGINNERSOK SödertörnSWE
518.Daniel Hanselmann8236923M55OLV Baselland BuusSUI 12:41:00 12:29:00 12:39:00 13:03:00 12:51:00
519.Daniel Hubmann8636552M21EOLC BremgartenSUI 13:43:00 10:08:00 11:00:00 12:02:00 12:40:00
520.Daniel Papillon1210949M70AS QUETIGNYFRA 14:10:00 10:30:00 11:30:00 11:43:00 12:43:00
521.Daniel Seckler8647137M70Marseille Course OrientationFRA 13:22:00 13:38:00 10:14:00 10:58:00 12:19:00
522.Daniela Douskova8445292W12KOS Tesla BrnoCZE 12:40:00 13:16:00 11:46:00 10:37:00 11:25:00
523.Danièle Gaty8020455W65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 12:08:00 12:32:00 12:00:00 11:00:00
524.Danni Zhen8890302W35YCONE SENSFRA 10:33:00 11:27:00 12:03:00 12:51:00 13:39:00
525.Daphné Dewilde8335907W12Tous Azimuts DouaiFRA 12:34:00 13:46:00 10:16:00 10:57:00 11:45:00
526.Dārta Rožukalna8200288W14Auseklis IKLAT 13:24:00 10:16:00 11:20:00 12:00:00 13:00:00
527.David Bürge8020189M21 ULTIMATEOLC Omström SenseSUI 10:00:00 10:24:00
528.David Carretero González8190875M45Club Monte El PardoESP 10:13:00 10:25:00 10:31:00 10:05:00 10:09:00
529.David Chatelon8055561M45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:09:00 12:13:00 13:13:00 12:05:00 11:25:00
530.David Fábera8656641M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:30:00 12:04:00 13:20:00 13:34:00 10:16:00
531.David Gery8007430M21EORIENTEXPRESS 42FRA 10:10:00 11:56:00 13:06:00 12:10:00 11:28:00
532.David Hässler1324598M10Sundsvalls OKSWE 11:53:00 11:45:00 12:49:00 10:17:00 11:05:00
533.David Klinger1399405M21BDer Berger-ClanAUT 10:30:00 10:51:00 12:06:00 12:36:00 13:26:00
534.David Lesquer8313407M45Raidlink's 07FRA 10:41:00 11:19:00 12:17:00 12:39:00 13:53:00
535.David Marques8681430M14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:42:00 12:14:00 13:22:00 13:22:00 10:54:00
536.David Noally2230057M50ASUL Sports NatureFRA 11:19:00 12:11:00 12:49:00 12:07:00 10:19:00
537.David Schwab8007401M50KOS Tesla BrnoCZE 12:49:00 12:43:00 11:57:00 10:13:00 11:21:00
538.David Vieilledent8139363M35XTTR63FRA 14:06:00 10:09:00 10:57:00 12:45:00 12:45:00
539.Deirbhile Hassett8063375W14Setanta OrienteersIRL 10:04:00 11:20:00 12:04:00 12:56:00 14:04:00
540.Deirdre Coyle2068111W50GENIRL 10:31:00 12:37:00 12:37:00 12:45:00 11:35:00
541.Denis Cuche8002101M65 ULTIMATECA RoséSUI 12:09:00 12:33:00 13:33:00 10:33:00 11:09:00
542.Denis Murphy8371000M65Lagan Valley OrienteersIRL 10:06:00 10:54:00 12:06:00 12:56:00 13:48:00
543.Desmond Franssen8050553M35Dreamteam BelgiumBEL 11:06:00 11:21:00 11:37:00 12:33:00 13:09:00
544.Diane Body8002194FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
545.Diane Body8002194W21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:47:00 13:27:00 10:07:00
546.Didier Marie8028019M60ESPADFRA 11:36:00 11:56:00 12:32:00 14:00:00 10:08:00
547.Diego Lavezzo8308488M18SCOM MendrisioSUI 10:00:00 12:36:00 13:44:00 10:12:00 11:32:00
548.Diego López Martín8656855M40COLMENARESP 10:02:00 11:14:00 11:54:00 12:50:00 13:30:00
549.Dilya Bay8140959W65RDBKAZ 12:04:00 13:00:00 13:40:00 10:16:00 11:16:00
550.Dimitri Hirter8121532M12OLG BernSUI 11:47:00 12:47:00 13:23:00 10:03:00 11:15:00
551.Dinis Lopes8013490M20Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:50:00 10:02:00 10:56:00 12:08:00 12:44:00
552.Dmytro Plakhotnik8420949M35ASUL Sports NatureFRA 11:36:00 12:05:00 12:37:00 12:29:00 10:13:00
553.Dom Dakin8501969M21EDrongOGBR 13:19:00 13:44:00 10:02:00 11:02:00 11:44:00
554.Domi Korstjens1000672W14Kempische OriëntatielopersBEL 11:56:00 13:52:00 13:36:00 10:44:00 10:00:00
555.Dominique Fleurent8074049M60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:50:00 14:08:00
556.Dominique Ruffier31083W65ASCOFRA 13:48:00 10:28:00 11:00:00 12:04:00 12:48:00
557.Don Short8170700OPEN BIrish ROversIRL
558.Dora Delić8509316W16OK JapetićCRO 11:12:00 11:48:00 13:12:00 13:48:00 10:04:00
559.Duchêne Elodie7927224W40ORIENT'ALPFRA 12:04:00 12:48:00 10:56:00 11:20:00 11:08:00
560.Dupuy Francis8240374M50BrivelimousincoFRA 10:07:00 11:15:00 12:13:00 12:59:00 13:29:00
561.Eábha Mckenna8083026W18Setanta OrienteersIRL 10:54:00 11:42:00 12:42:00 13:30:00
562.Eanna Grennan8217849M16South East Viking OrienteersIRL 11:21:00 12:04:00 12:55:00 13:22:00 10:25:00
563.Eddie Wymer8250814M50 ULTIMATEBalise 25FRA 10:26:00 11:26:00
564.Eden Chevalier8002039W16BrivelimousincoFRA 10:33:00 11:12:00 12:18:00 12:50:00 13:30:00
565.Edgars Lubans8018811M50Auseklis IKLAT 13:55:00 10:11:00 10:57:00 11:45:00 13:03:00
566.Edith Brand8665845W75swissotours.chSUI 13:14:00 13:14:00 10:41:00 11:08:00 11:44:00
567.Edvardas Ščerbavičius8640974M40Fortuna OSKLTU 11:22:00 13:22:00 10:58:00 13:22:00 11:42:00
568.Eero EnrothM55 10:43:00 10:35:00 11:23:00 12:19:00 10:43:00
569.Eero Tuomaala8510944M21A LONGSK UusiFIN 10:28:00 11:10:00 12:04:00 12:40:00 13:22:00
570.Eglė Šalnaitė8520112W16Fortuna OSKLTU 10:15:00 10:57:00 12:03:00 12:38:00 13:24:00
571.Eikka Kiljunen8501115M14Lahden SuunnistajatFIN 12:46:00 13:26:00 10:26:00 11:06:00 12:18:00
572.Eimear Casey8200420W14South East Viking OrienteersIRL 11:24:00 12:00:00 12:28:00 14:00:00 11:04:00
573.Ela Lostakova8013933W16TSM PrahaCZE 10:06:00 11:56:00
574.Eldar Voveris8524359M14Devyni OSKLTU 13:58:00 10:42:00 11:34:00 11:38:00 13:02:00
575.Elena Bertozzi8355555W50GOLD SavosaSUI 12:13:00 13:07:00 13:39:00 10:31:00 11:31:00
576.Elena Howald-Roos8629580W21 ULTIMATEO-92 Piano di MagadinoSUI 13:53:00 10:23:00 10:59:00 11:41:00 13:05:00
577.Eleonora Priedite8280001W16Auseklis IKLAT 13:24:00 10:36:00 11:33:00 12:06:00 12:58:00
578.Eleonore Sylvie8062825W16La boussole AudomaroiseFRA 11:03:00 12:27:00 12:51:00 13:34:00 10:28:00
579.Èlia Rosich Sanchez2145934KID'S COURSEMontsant OrientacióESP
580.Eliane Chatagny8076605W70CA RoséSUI 11:59:00 12:35:00 13:56:00 10:20:00 11:14:00
581.Elias Brandstrup Fegar1013314M10Kolding Orienterings KlubDEN 10:09:00 11:29:00 12:17:00 12:33:00 13:37:00
582.Eline Sedat8012009W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 11:57:00 13:09:00 10:00:00 10:58:00 11:04:00
583.Elisa Bernard8152517W16O'Team BesançonFRA 12:36:00 12:51:00 13:27:00 10:24:00 10:52:00
584.Elisa Large2091292W21A SHORTASUL Sports NatureFRA 11:25:00 12:15:00 12:51:00 12:05:00 10:07:00
585.Elisabet Wirtz49718W50ORIENT'ALPFRA 11:21:00 12:07:00 12:43:00 13:39:00 10:53:00
586.Elisabeth Geneux430891W60Club d'Orientation du CERNSUI 12:24:00 12:56:00 13:44:00 10:09:00 10:51:00
587.Elisabeth Pellissier1420187W50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:39:00 11:41:00 12:31:00 14:01:00 10:57:00
588.Elisabeth Pilloud8654141W55Care-Vevey OrientationSUI 11:11:00 12:01:00 12:49:00 13:33:00 10:35:00
589.Elisabeth Reynaud2004823W65viv'azimut07FRA 13:16:00 14:00:00 10:28:00 11:16:00 11:56:00
590.Elisabeth Steinlechner7771177W65OC FürstenfeldAUT 10:00:00 11:24:00 12:44:00
591.Elise Dufour8260614W14LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 12:24:00 13:16:00 10:36:00 11:08:00 11:28:00
592.Elise Leterme8111279W45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:57:00 10:23:00 11:29:00 11:45:00 12:43:00
593.Elise Vanel8088035W21ETout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:35:00 13:35:00 10:23:00 10:51:00
594.Elizabeth Owen2212494OPEN BForth Valley OrienteersGBR
595.Ella Mikkelsen8140506W18Horsens OKDEN 11:26:00 12:18:00 12:38:00 14:02:00 10:46:00
596.Ellen Hertegonne7211838OPEN CThORBEL
597.Ellen Houben9840801OPEN BDreamteam BelgiumBEL
598.Ellen Simpson8031773W16Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:30:00 10:00:00 11:06:00 11:56:00 12:40:00
599.Ellen WilliamsW21BWight OrienteersGBR 10:16:00 10:12:00 10:24:00 10:52:00 10:20:00
600.Ellie Todhunter8145311W16South Ribble Orienteering ClubGBR 11:00:00 11:57:00 13:15:00 13:46:00 10:00:00
601.Elodie Bourgeois-Pin8203020W40Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:44:00 12:52:00 13:40:00 10:12:00 11:00:00
602.Elodie Duray7001085W21BC.O.LiègeBEL 12:16:00 13:20:00 13:44:00 10:40:00 11:52:00
603.Elodie Pierre8252630OPEN CClub Orientation Boucles de la SeineFRA
604.Elodie Vandomme1620825W40La boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:44:00 12:52:00 13:56:00 10:12:00
605.Eloi Rios Vallvè7405210M50Montsant OrientacióESP 13:47:00 10:33:00 11:13:00 12:23:00 13:09:00
606.Eloi Rosich7497779M40Montsant OrientacióESP 14:02:00 10:34:00 10:54:00 12:26:00 12:34:00
607.Eloïse Louvet7770783W21A SHORTOPA MONTIGNYFRA 11:23:00 11:15:00 11:55:00 13:17:00 13:21:00
608.Elouan Brassart8002224M18Orientation caennaiseFRA 13:52:00 10:24:00 11:20:00 11:56:00 13:08:00
609.Elouan Rossy8090092OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
610.Elsa Dechavanne8270608W16ASUL Sports NatureFRA 11:39:00 13:36:00 13:45:00 11:06:00 11:20:00
611.Elsa Expert8210602W21A LONGO'BugeyFRA 12:51:00 12:24:00 10:00:00 11:05:00 11:53:00
612.Elsa Karamucki8007299W21EVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:07:00 10:55:00 12:11:00 12:31:00
613.Elsa Mignot8120280W40O'BugeyFRA 12:40:00 11:52:00 10:48:00 11:32:00 11:52:00
614.Emelie Maier8120234W12OLV BasellandSUI 11:58:00 12:34:00 13:40:00 10:41:00 11:29:00
615.Emeric Hubert8509001M40ASUL Sports NatureFRA 11:42:00 10:30:00
616.Emie Lepreux2049684W12BrivelimousincoFRA 10:34:00 11:04:00 12:37:00 13:25:00
617.Emil Lindahl8143215M14OK MELFARDEN 11:10:00 12:26:00 12:58:00 13:18:00 10:18:00
618.Emil Olesen8505430M70FIF HillerodDEN 12:38:00 13:46:00 10:38:00 11:25:00 12:07:00
619.Emile Lepoutre1590778M10Tous Azimuts DouaiFRA 12:57:00 13:21:00 10:01:00 11:13:00 12:01:00
620.Emile Pasquasy8099041M14O'Team BesançonFRA 12:02:00 13:06:00 13:42:00 10:34:00 10:10:00
621.Emile Rannou Serine8070526M18US CENON course d'orientationFRA 11:12:00 12:08:00 13:12:00 13:32:00 10:20:00
622.Emilie Chagnon1115555W45POPFRA 13:49:00 10:31:00 10:53:00 12:17:00 12:33:00
623.Emilie Soulaine8418180W16Quimper orientationFRA 10:51:00 12:30:00 13:03:00 13:26:00 10:14:00
624.Emily Rowe8217661W20GENIRL 10:39:00 12:00:00 12:54:00 12:43:00 11:13:00
625.Emily Sorensen8473318W21EBig Foot OrienteersAUS 10:07:00 10:55:00 12:03:00 12:39:00 13:51:00
626.Emma Albin8031179W20BrivelimousincoFRA 10:48:00 10:57:00 12:36:00 13:01:00 13:25:00
627.Emma Barriere8250208W16Ancien S-M-O-GFRA 10:03:00 11:15:00 11:45:00 12:40:00 13:28:00
628.Emma Clabaux8620802W16La boussole AudomaroiseFRA 11:24:00 12:21:00 12:57:00 13:24:00 10:16:00
629.Emma EnrothW18Rasti-NokiaFIN 11:30:00 12:10:00 12:50:00 13:22:00 10:10:00
630.Emma Pruvost8062829W14La boussole AudomaroiseFRA 11:00:00 11:44:00 13:20:00 13:48:00 11:00:00
631.Emma Salmi2130568OPEN CHelsingin SuunnistajatFIN
632.Emmanuel Barré2065775M50Charente Maritime OrientationFRA 12:07:00 12:49:00 13:41:00 10:27:00 11:03:00
633.Emmanuel Gaude2134557OPEN CBoussole en ForezFRA
634.Emmanuel Pradeau8081208M16Balise 63FRA 11:49:00 12:31:00 13:22:00 11:43:00 11:49:00
635.Emmanuel Ribier8098001M40ORIENTEXPRESS 42FRA 14:10:00 10:58:00 13:46:00 11:26:00 13:26:00
636.Emmanuel Roiné2106350M50OPA MONTIGNYFRA 11:13:00 10:57:00 11:59:00 13:01:00 13:41:00
637.Emmie Rossy1130318OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
638.Enea Rossi8484818M18SCOM MendrisioSUI 10:12:00 12:44:00 13:56:00 10:48:00 11:04:00
639.Énimie Chandezon1503190W10ADOCFRA 11:17:00 11:49:00 12:45:00 13:49:00 10:29:00
640.Enora Kurtz1205807W18Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:46:00 13:42:00 10:42:00 11:58:00 12:30:00
641.Eoin Browne2068115M50GENIRL 10:23:00 12:15:00 13:01:00 12:43:00 10:57:00
642.Eoin O'donnell8047323M18Fingal OrienteersIRL 11:56:00 13:08:00 13:32:00 10:40:00 11:44:00
643.Eoin Simpson8000653M14Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:34:00 10:38:00 11:26:00 12:26:00 12:46:00
644.Eowyn Boyenga Ödlund26286W10O'BugeyFRA 13:01:00 11:57:00 10:29:00 10:53:00 11:41:00
645.Eric Bondivenne1064868M55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:47:00 10:31:00 11:09:00 12:07:00 12:55:00
646.Eric Brassart8002218M50Orientation caennaiseFRA 14:05:00 10:13:00 11:21:00 11:41:00 13:17:00
647.Eric Hoyois8002017M65Care-Vevey OrientationSUI 11:16:00 11:42:00 12:48:00 13:48:00 10:12:00
648.Eric Larose8381021M45ORIENT'ALPFRA 11:11:00 12:19:00 12:53:00 14:05:00 10:45:00
649.Eric Magny1890308M60YCONE SENSFRA 10:10:00 10:54:00 12:04:00 12:58:00 13:38:00
650.Eric MarchandOPEN B
651.Eric Mattart8499466M50VERVINS ORIENTATIONFRA 10:03:00 11:51:00 12:41:00 12:57:00 12:35:00
652.Eric Parpal660129M55TOULON SPORTS NATUREFRA 12:49:00 13:39:00 10:07:00 11:09:00 12:17:00
653.Eric Perrin8812609M50NOSE PerrinFRA 10:15:00 11:21:00 12:07:00 12:31:00 13:47:00
654.Eric Pierre7005961M60NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:34:00 10:42:00 10:56:00 12:00:00 12:52:00
655.Eric Pigeon8191966M55VikazimFRA 11:21:00 11:57:00 12:49:00 13:21:00 10:21:00
656.Erica Huggler8220022W75OLG StäfaSUI 11:44:00 12:38:00 13:32:00 10:23:00 11:08:00
657.Erik Lauenstein8008848M14ANCOSUI 10:06:00 11:02:00 12:14:00 13:02:00 13:46:00
658.Erik Öhlund8365563M40Ulricehamns OKSWE 12:42:00 13:38:00 10:14:00 11:18:00 11:54:00
659.Erik Van Dyck8321201M60TROL BelgiumBEL 13:28:00 10:48:00 11:30:00 11:44:00 13:10:00
660.Erika Ödlund1810902W40O'BugeyFRA 13:16:00 12:00:00 10:00:00 10:56:00 12:00:00
661.Ernest Chandezon1210572KID'S COURSEADOCFRA
662.Erwan Greiner2108994OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
663.Erwan Le Roux1000070M21A SHORTA.S MartignasFRA 12:00:00 13:06:00 13:30:00 10:20:00 11:10:00
664.Eryne Brassart8002328W16Orientation caennaiseFRA 13:51:00 10:30:00 11:24:00 12:14:00 13:02:00
665.Eskild Stig Nielsen8120309M16Horsens OrienteringsklubDEN 12:17:00 12:52:00 10:19:00 10:10:00 12:04:00
666.Esteban Kurtz1080291M16Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:49:00 13:28:00 10:40:00 11:04:00 12:16:00
667.Estelle Chattlain49085W10OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:37:00 13:25:00 10:05:00 11:17:00 11:57:00
668.Estelle Mazan8141601W18Azimut Orientation CastresFRA 11:38:00 11:58:00 13:10:00 13:42:00 10:06:00
669.Etienne Baert9590910M60CapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:38:00 14:02:00 10:20:00 11:22:00 12:18:00
670.Etienne Garnier1121992M21BGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:08:00 12:04:00
671.Etienne Morey8110380M40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:06:00 12:06:00 12:42:00 13:54:00 10:26:00
672.Eugène ChassignolM10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA
673.Eugenijus Mikšys8644493M65RELTU 10:04:00 10:58:00 11:58:00 12:40:00 13:56:00
674.Eva Boven van901127W21A LONGOLifantNED 13:36:00 10:09:00 11:12:00 12:17:00 12:53:00
675.Eva Garrido Hens8661777W35 ULTIMATECOMCUESP 12:32:00 12:44:00 13:50:00 10:50:00 11:02:00
676.Eva Jurenikova995854W21EACA Aix ProvenceFRA 13:43:00 12:55:00 10:03:00 10:59:00 11:55:00
677.Eva Lopez Sepulveda8004750W45CD Fundi-oESP 11:55:00 12:53:00 13:21:00 10:15:00
678.Eva Zemlova8033217W45OK KameniceCZE 11:19:00 11:45:00 12:43:00 13:55:00 10:39:00
679.Eva Konring Olesen8505429W65FIF HillerodDEN 12:36:00 13:36:00 10:12:00 11:24:00 12:00:00
680.Evaldas Jadenkus8055585M50 ULTIMATEAzuolasLTU 13:26:00 10:02:00 11:02:00 12:08:00 12:38:00
681.Evan Auzeloux8099029M18POPFRA 14:00:00 10:40:00 11:28:00 12:08:00 13:16:00
682.Evan Lemagner8512091M16balise orientation albigeoiseFRA 10:45:00 10:52:00 12:10:00 12:52:00 13:34:00
683.Eve Buckley8217850W18Kerry OrienteersIRL 10:34:00 10:58:00 11:46:00 12:34:00 13:34:00
684.Eveline Husner8150497W21A SHORTOLK WIGGERTALSUI 13:25:00 10:19:00 10:59:00 11:55:00 12:37:00
685.Evelyne Thiebaut1981981W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA
686.Ewan Vigneron2114317M18SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:36:00 11:32:00 12:28:00 13:00:00
687.Fabian Hertner8629561M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:13:00 13:01:00 10:37:00 12:42:00 10:18:00
688.Fabien Calmettes1223102M45Figeac Nature OrientationFRA
689.Fabien Pasquasy8220678M35O'Team BesançonFRA 12:30:00 12:45:00 13:33:00 10:13:00 10:01:00
690.Fabienne Demond2148682W55O'BugeyFRA 13:05:00 12:05:00 10:31:00 11:29:00
691.Fabienne Friggeri8456356W50OrientationPassionAvignonFRA 11:31:00 11:55:00 13:27:00 13:19:00 11:05:00
692.Fabrice Baverel8106699M40OP AvignonFRA 13:54:00 10:54:00 11:18:00 12:42:00 12:38:00
693.Fabrice Orfila1047089OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
694.Fabrice Vannier8059404M45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:19:00 12:05:00 13:23:00 13:43:00 10:25:00
695.Fanny Chalaye8200289W21A SHORTORIENT'ALPFRA 13:29:00 10:25:00
696.Faustin Roure8193328M21EOP AvignonFRA 13:40:00 10:10:00 11:04:00 11:50:00 12:32:00
697.Fay Walsh8010897W21 ULTIMATEAire GBGBR 13:41:00 10:11:00 11:53:00
698.Felicita Priedīte8288008W10Auseklis IKLAT 13:33:00 10:29:00 11:09:00 11:49:00 13:09:00
699.Felipe Martos Sanchez7402610M65H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:02:00 12:44:00 14:00:00 10:32:00 11:08:00
700.Félix Dumalanede505600OPEN AASM PauFRA
701.Félix Zhang2150416M16Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:17:00 11:49:00 12:40:00 13:40:00 10:31:00
702.Filip Chromy888602M10KOS Tesla BrnoCZE 12:41:00 12:33:00 12:01:00 10:01:00 10:57:00
703.Filip Držka8524253M16OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:29:00 11:43:00 12:49:00 13:31:00 10:13:00
704.Filip Schwab8000710M18KOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 12:32:00 11:36:00 10:36:00 11:16:00
705.Filipe Dias8150785M35GD4CaminhosPOR 12:48:00 10:29:00 11:45:00
706.Finn Wittiber8020900M21A LONGSkiclub BonnGER 11:52:00 12:46:00 13:52:00 10:34:00 10:52:00
707.Fiona Basset8240896W21A LONGASUL Sports NatureFRA 11:57:00 12:06:00 13:27:00 11:41:00 10:23:00
708.Fiona BuckleyW55Kerry OrienteersIRL 10:43:00 11:25:00 11:49:00 12:35:00 14:01:00
709.Fiona O'Brien8129914W50Kerry OrienteersIRL 10:13:00 11:11:00 12:07:00 12:33:00 13:23:00
710.Fionn BuckleyM16Kerry OrienteersIRL 10:25:00 10:58:00 11:46:00 12:31:00 13:25:00
711.Fionn Hassett8120104M12Setanta OrienteersIRL 10:19:00 10:51:00 11:47:00 12:51:00 13:23:00
712.Fionne Austin11926W40Lagan Valley OrienteersIRL 10:24:00 11:04:00 12:12:00 13:12:00 13:48:00
713.Fionnuala Rowe8217709W16GENIRL 10:21:00 12:15:00 12:48:00 12:48:00 11:02:00
714.Flore Léonardon1030281W10 SHADOWEDORIENT'ALPFRA
715.Florence Bestel9120670W50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:07:00 13:35:00 10:31:00 10:51:00 11:49:00
716.Florence Guillou1603062W55Quimper orientationFRA 11:01:00 12:03:00 12:45:00 13:23:00 10:27:00
717.Florence Hanauer8161998W21ECourse d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 10:23:00 11:51:00 12:55:00
718.Florence Hanauer8161998FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
719.Florence Herpin8408684W35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:02:00 14:02:00 12:56:00 13:38:00 10:20:00
720.Florence Lagrange9877777W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:21:00 12:13:00 12:57:00 13:43:00 10:17:00
721.Florence Lavialle35923OPEN BORIENTEXPRESS 42FRA
722.Florence Lepeu2108998OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
723.Florian Howald8629579M21 ULTIMATEOLG HerzogenbuchseeSUI 12:37:00 13:49:00 10:49:00 11:18:00 11:54:00
724.Floriane Gilbert1999070W14OPA MONTIGNYFRA 10:56:00 11:24:00 12:12:00 12:52:00 13:56:00
725.Florie Clement8441206W21A LONGADOCFRA 10:05:00
726.Florie Clément8441206W21A LONGADOCFRA 13:00:00 12:29:00
727.Francine Pichollet9907404W50ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:55:00 13:29:00 10:11:00 11:13:00 12:27:00
728.Francine Repond8643869W55Care-Vevey OrientationSUI 11:15:00 12:13:00 13:01:00 13:47:00 10:29:00
729.Francis Fauvel7651052M60Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:00:00 12:00:00 12:58:00 13:24:00 10:54:00
730.Francisco Javier Jiménez.7207203M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP
731.Franck Guerin8008903M65YCONE SENSFRA 10:12:00 11:10:00 11:42:00 12:36:00 13:24:00
732.Franck Lonchampt8301555M50O'JuraFRA 13:43:00 10:19:00 11:37:00
733.Franck Pellissier1420188M50Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:09:00 11:49:00 12:37:00 13:29:00 10:05:00
734.Francois Chifflet2004804M45Raidlink's 07FRA 12:19:00 12:39:00 10:35:00 10:55:00 11:07:00
735.Francois Druilhe8420081M65Union Sportive de St Egreve COFRA 11:42:00 13:02:00 13:46:00 10:16:00 11:14:00
736.Francois Glikson7740397M65Sports Orientation LunévilleFRA 12:32:00 13:38:00 10:12:00 11:04:00 11:56:00
737.Francois Hanzen8001086M40CO LiègeBEL 11:54:00 12:58:00 13:34:00 10:26:00 11:14:00
738.Francois Merat7130301M21A SHORTO'JuraFRA 13:30:00 10:30:00 11:28:00 11:52:00 12:50:00
739.François Cardineau1033706M50CO AmberieuFRA 11:47:00 12:51:00
740.François Expert9001981M65O'BugeyFRA 12:46:00 12:12:00 10:04:00 11:08:00 11:44:00
741.François Gintzburger8021167M55SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 12:11:00 13:23:00 10:15:00 11:45:00 11:05:00
742.François Janod8002144M50ECHO73 CHAMBERYFRA 10:53:00 11:41:00 12:57:00 13:23:00 10:07:00
743.François Lintanf1000973M50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:45:00 13:51:00 10:09:00 11:17:00 12:01:00
744.françois Luthringer8002183M55Terres d'OFRA 11:15:00 12:11:00 12:31:00 13:39:00 10:25:00
745.François Subsol2108495M16Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:01:00 13:49:00 10:04:00 11:46:00 12:37:00
746.François Tonneau7211888M35OLV EifelBEL 12:12:00 12:37:00 13:29:00 10:21:00 10:53:00
747.François Toulier1061512M55ALCO 69FRA 12:25:00 10:17:00 14:03:00 10:49:00 10:53:00
748.Francoise Joly1620849W65La boussole AudomaroiseFRA 10:56:00 12:04:00 12:56:00 13:36:00 10:08:00
749.Francoise Papillon1210948W65AS QUETIGNYFRA 13:36:00
750.Françoise Anglade8099172W55Club d'Orientation LorientaisFRA 12:49:00 13:23:00 10:05:00 11:13:00 11:47:00
751.Françoise Frantz8009970W75Quimper orientationFRA 11:08:00 11:53:00 12:38:00 13:23:00 10:05:00
752.Françoise Nanoux1396410W75VERVINS ORIENTATIONFRA 10:05:00 12:02:00 12:47:00 12:56:00 12:47:00
753.Françoise Renard8664168W60TROL BelgiumBEL 13:56:00 10:12:00 11:16:00 12:12:00 12:33:00
754.Françoise Robberecht49058W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:05:00 13:31:00 10:41:00 11:33:00 11:43:00
755.Françoise Voivenel8190958BEGINNERSVikazimFRA
756.Frankie Corbet2039305M50Zigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP 12:59:00 13:23:00 10:03:00 10:55:00 12:13:00
757.Frans Wens1421073M75TROL BelgiumBEL
758.Frantisek Ctrnact8514489M20TSM PrahaCZE 11:14:00 10:56:00
759.Franz Waser2048005M75ULU`S REISEWELTSUI 12:50:00 13:38:00 10:22:00 11:18:00 12:14:00
760.Franz Wyss8636070M75OLregiooltenSUI 11:14:00 12:02:00 12:38:00 13:38:00 10:02:00
761.Fränzi Hubmann8638715W45OL Regio WilSUI 11:43:00 12:45:00 13:33:00 10:17:00 11:23:00
762.Franziska Lemmel-Schädel.427606W50ORIENT'ALPFRA 11:17:00 11:47:00 13:01:00 13:49:00 10:13:00
763.Freddy Grimault2000209M45Poitiers Course d'OrientationFRA 10:03:00 11:13:00 12:11:00 12:59:00 13:35:00
764.Freddy Sillien8290147M75Pégase COBEL 13:34:00 10:02:00 11:02:00 11:54:00 12:46:00
765.Frédéric Calbo8171799M507205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 12:09:00 12:35:00 13:33:00 10:15:00 11:25:00
766.Frédéric Montagard8099008M50Guyancourt Orientation 78FRA 12:03:00 12:47:00 13:31:00 10:19:00 11:13:00
767.Frédéric Picard8097221M50CO LiègeBEL 11:47:00 12:33:00 13:27:00 10:09:00 10:53:00
768.Frederick Marquaille8022481M40SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:18:00 11:54:00 12:38:00 13:38:00 10:02:00
769.Frederik Lemmel1220410M14ORIENT'ALPFRA 11:06:00 12:10:00 13:14:00 13:58:00 11:02:00
770.Frederique Bonnaure8130672W50OP AvignonFRA 13:41:00 10:25:00 11:21:00 11:59:00 12:59:00
771.Frederique Molinier1000979W60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:56:00 12:12:00 12:36:00 13:21:00 10:33:00
772.Frédérique Lapeyre1019020W55BrivelimousincoFRA 10:41:00 11:01:00 11:41:00 12:57:00 13:57:00
773.Frédérique Verbiest1502467OPEN BKempische OriëntatielopersBEL
774.Gabin Lepreux2049675M10 SHADOWEDBrivelimousincoFRA
775.Gabriel Fieujean8001430M16O'BugeyFRA 13:33:00 12:07:00 10:22:00 11:22:00 12:28:00
776.Gabriel Gilbert239684M12OPA MONTIGNYFRA 11:15:00 11:23:00 12:15:00 12:31:00 13:39:00
777.Gabriel Lopes8105670M16Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:57:00 10:10:00 11:25:00 12:13:00 13:07:00
778.Gabriel Ribier7001998M21A SHORTORIENTEXPRESS 42FRA 11:26:00 13:30:00 10:52:00 13:40:00 10:56:00
779.Gaël Amerijckx8009939M21A LONGTous Azimuts DouaiFRA 12:34:00 13:34:00 10:28:00 10:52:00 11:58:00
780.Gaël Utard8508814M45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:51:00 13:15:00 13:47:00 10:37:00 10:57:00
781.Gaelle Chevalier8381014W40ORIENT'ALPFRA 11:20:00 11:48:00 12:44:00 13:32:00 10:20:00
782.Gaëlle Barlet7207666W35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:54:00 12:57:00 13:33:00 10:03:00 11:03:00
783.Gaetan Debarge2110231M10Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:17:00 11:21:00 12:09:00 12:57:00 13:45:00
784.Garance Perrin8190157W14AS QUETIGNYFRA 14:04:00 10:28:00 11:36:00 11:40:00 13:04:00
785.Gardeur Julien7005157M21A SHORTBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:34:00 12:22:00 12:38:00 13:28:00 10:48:00
786.Gaspar Grimault8010151M12Poitiers Course d'OrientationFRA 10:23:00 11:27:00 12:27:00 12:35:00 13:43:00
787.Gaspard Lafarge1099495M45O'BugeyFRA 13:01:00 11:57:00 10:19:00 11:11:00 11:55:00
788.Gaspard Lautrete8290908M16Ancien S-M-O-GFRA 10:41:00 10:55:00 11:52:00 12:34:00 13:22:00
789.Gaspard Ruiz8105315M16balise orientation albigeoiseFRA 10:05:00 11:07:00 11:58:00 12:37:00 13:28:00
790.Gaston Clerc1210523M65ADOCFRA 11:10:00 12:00:00 12:38:00 13:36:00 10:14:00
791.Gauthier Flandrin8062832M45La boussole AudomaroiseFRA 11:39:00 12:21:00 13:01:00 13:25:00 10:15:00
792.Gédéon Deveaux8430704M18ECHO73 CHAMBERYFRA 12:20:00 13:12:00 10:00:00 11:04:00 10:56:00
793.Geiges Aline8040208W16OLG StäfaSUI 12:30:00 12:45:00 13:51:00 10:08:00 11:24:00
794.Geiges Mathilde8303533W45OLG StäfaSUI 11:59:00 13:07:00 13:43:00 10:29:00 11:31:00
795.Geiges Pierre8303539M16OLG StäfaSUI 12:29:00 13:07:00 13:31:00 10:37:00 11:55:00
796.Geiges Rémi8091842M14OLG StäfaSUI 12:18:00 12:46:00 13:34:00 10:38:00 11:18:00
797.Geiges Thomas8015311M45OLG StäfaSUI 12:17:00 12:55:00 13:45:00 10:07:00 11:35:00
798.Gelica Dalon8031994W50Hermathenae Orientation SPABEL 12:47:00 13:37:00 10:19:00 11:01:00 12:19:00
799.Gemma Ventura8130483W35Club Orientació BerguedàESP 13:33:00 13:24:00 13:24:00 13:21:00 13:45:00
800.Genevieve Pelletier8509031W60ASUL Sports NatureFRA 11:08:00 12:00:00 13:00:00 12:15:00 10:09:00
801.Georges Mahler8170962M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:20:00 11:08:00 12:10:00 12:34:00
802.Georges Rennotte8509010M80Tout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:32:00 13:35:00 10:08:00 11:02:00
803.Georgia Whitla8119532W21ENelson Orienteering ClubNZL 12:47:00 13:35:00 10:23:00 11:11:00 11:59:00
804.Géraldine Pujol8516743W50Sud Médoc Orientation GirondeFRA 10:11:00 10:57:00 12:17:00 12:31:00 13:21:00
805.Géraldine Schimpf2007828W45CapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:39:00 13:27:00 10:31:00 11:03:00 11:53:00
806.Gerard Assante7005910M80Marseille Course OrientationFRA 12:50:00 13:26:00 10:44:00 11:20:00 12:05:00
807.Gérard Subsol2100855M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:59:00 13:37:00 10:05:00 11:07:00 11:53:00
808.Gérard Vallat1404077M65ORIENTEXPRESS 42FRA 10:26:00 12:16:00 12:46:00 11:50:00 11:24:00
809.Gerry Browne2068120M18GENIRL 10:40:00 11:44:00 12:56:00 12:36:00 11:48:00
810.Gert Michael Binder8121111M55OLC SKOG FRIBOURGSUI 13:21:00 13:49:00 10:03:00 11:05:00 12:25:00
811.Gila Poltera8090856M65Quack OKSUI 13:34:00 12:56:00 13:48:00
812.Gilles Clouzeau8450119M55Charente Orientation FeuilladeFRA 13:09:00 13:25:00 10:37:00 11:17:00 12:31:00
813.Gilles Dannecker1390192M50O'JuraFRA 13:23:00 10:31:00 11:31:00 11:43:00 12:39:00
814.Gilles De Neyer8623511M21EAnimation Sillery OrientationFRA 12:07:00 13:06:00 13:28:00 10:40:00 10:58:00
815.Gilles Gentas8080668M50Jura Sports OrientationFRA 13:07:00 13:53:00 10:25:00 11:19:00 11:51:00
816.Gilles Perrin804201M50Nature Orientation Saint EtienneFRA 10:57:00 11:45:00 12:59:00 13:33:00 10:11:00
817.Gilles Schiavo8519778M55BALISE04FRA 12:23:00 12:35:00 13:37:00 10:47:00 10:55:00
818.Gilles Therry8087164M60Course d'orientation Montceau MorvanFRA 10:02:00 11:16:00 11:48:00 12:34:00 13:32:00
819.Gintaras Mikolavičius8001837M60Devyni Fortūna MedeinaLTU 13:26:00 10:18:00 11:38:00 11:46:00 12:58:00
820.Gintautas Kvietkus8009712M60Takas OSKLTU 11:56:00 13:04:00 13:44:00 10:24:00 11:26:00
821.Giorgio Bernasconi8160751M70SCOM MendrisioSUI 10:38:00 12:38:00 13:26:00 10:13:00 10:58:00
822.Giorgio Gatti205700M55Punto NordITA 10:21:00 10:11:00 10:31:00 10:23:00 10:33:00
823.Gisela Tonn8012554W70SSV Planeta RadebeulGER 10:11:00 11:05:00 12:08:00 12:44:00 13:47:00
824.Gisèle Abisse8250822W75Balise 25FRA 10:14:00 12:47:00 13:23:00
825.Gisèle Prost34937W75BALISE04FRA 11:53:00 12:47:00 13:23:00 10:14:00 11:35:00
826.Gith Thellsén8132049W50OK RoxenSWE 10:53:00 12:15:00 12:55:00 13:57:00 10:19:00
827.Giulia Mazzotti262170W21A LONGORIENT'ALPFRA 11:48:00 11:48:00 12:33:00 13:35:00 10:29:00
828.Greet Mols1411915W60TROL BelgiumBEL 13:48:00 10:04:00 11:00:00 11:48:00 12:51:00
829.Greet Oeyen8202070W40Dreamteam BelgiumBEL 10:00:00 11:28:00 12:00:00 12:04:00 10:04:00
830.Greg Barbour8117847M60BigFoot OrienteersAUS 12:16:00 12:48:00 13:32:00 10:34:00
831.Gregoire Schrago1393022M55CA RoséSUI 12:09:00 12:49:00 14:05:00 10:31:00 11:25:00
832.Gregoire Vandeghinste8050399M21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:19:00 12:38:00 13:38:00 10:32:00 11:20:00
833.Grégoire Chatelain8094424M21EO'Team BesançonFRA 12:22:00 13:20:00 13:40:00 10:24:00 11:22:00
834.Grégoire Montagard9780701M20Guyancourt Orientation 78FRA 12:26:00 12:56:00 14:02:00 10:02:00 11:02:00
835.Gregory Catus7005507OPEN B
836.Grégory Pelletier1001986M45Guyancourt Orientation 78FRA 11:55:00 12:57:00 13:57:00 10:27:00 10:59:00
837.Grégory Prins8062819M45La boussole AudomaroiseFRA 11:01:00 12:07:00 12:31:00 13:19:00 10:31:00
838.Gudrun Eschlboeck8445522W55Naturfreunde LinzAUT 10:25:00 10:53:00 12:19:00 12:39:00 13:49:00
839.Guilhem Chifflet2018918M20Raidlink's 07FRA 10:20:00 11:26:00 11:50:00 13:08:00 13:26:00
840.Guilhem Elias8665048M21EACA Aix ProvenceFRA 12:36:00 10:56:00 11:50:00
841.Guilhem Elias8665048FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
842.Guilhem Haberkorn8002124M21EADOCFRA 12:20:00 13:38:00 10:32:00
843.Guilhem Haberkorn8002124M21EADOCFRA
844.Guilhem Haberkorn8002124FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
845.Guilhem Verove8055907FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
846.Guilhem Verove8055907M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:30:00 10:14:00 10:54:00 11:52:00
847.Guillaume Beguinot8340660M16CO AmberieuFRA 13:41:00 10:04:00 11:13:00 12:07:00 12:52:00
848.Guillaume Bontron2112633M50ASUL Sports NatureFRA
849.Guillaume Gastineau814101981M40Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:58:00 12:34:00 12:54:00 14:02:00 10:18:00
850.Guillaume Long8140821M40VikazimFRA 11:14:00 12:10:00 12:34:00 13:46:00 10:34:00
851.Guillaume Roche7191015M35Balise 63FRA 13:24:00 10:05:00 11:33:00 12:21:00 12:53:00
852.Guillemette Jullien8062313W50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 11:33:00 12:27:00 13:07:00 13:53:00
853.Guillermo Espiérrez Rome.8519595M21A LONGCLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 12:04:00 12:34:00 13:34:00 10:16:00 11:10:00
854.Gustave Hartnagel7090219M16O'BugeyFRA 13:25:00 12:19:00 10:34:00 11:16:00 12:40:00
855.Gustavs Dubovs8667773M16Auseklis IKLAT 13:45:00 10:01:00 11:07:00 12:10:00 12:58:00
856.Gustavs Ļašs8025600M14Auseklis IKLAT 13:38:00 10:10:00 10:54:00 11:46:00 12:34:00
857.Guy Biasse59252M75 11:50:00 11:02:00 10:18:00 11:02:00 11:46:00
858.Guy Chatelain1048210M75VERVINS ORIENTATIONFRA 10:02:00 11:50:00 12:34:00 12:42:00 12:42:00
859.Guy Petinon8101032M55BrivelimousincoFRA 10:07:00 11:11:00 12:13:00 13:17:00 13:45:00
860.Guy Taillandier9001005M75OSCM CHARLEVILLE MEZIERESFRA 11:46:00 12:46:00 13:22:00 10:06:00 11:14:00
861.Guyonne Petit8010194W70ASMBCOFRA 11:05:00 11:59:00 12:44:00 13:29:00 10:02:00
862.Gwenaelle Menez2086938W50ASUL Sports NatureFRA
863.Gygax Regula8655266W50OLG Biberist SOSUI 12:43:00 13:45:00 10:39:00 11:21:00 12:05:00
864.Habygaël Destrez8009955W16Tous Azimuts DouaiFRA 12:42:00 13:57:00 10:45:00 11:18:00 12:08:00
865.Hamish Church2170599M16Curragh Naas Orienteering ClubIRL 11:57:00 13:01:00 13:49:00 10:43:00 10:55:00
866.Hamon Patrick9001020M75Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:42:00 12:50:00 13:30:00 10:14:00 10:54:00
867.Hana Koubova8149896W20TSM PrahaCZE 10:19:00 10:55:00
868.Hana Netukova219217W50OK Slavia Hradec KraloveCZE 11:13:00 11:45:00 13:15:00 14:03:00 10:33:00
869.Hanna Hässler1877262W16Sundsvalls OKSWE 11:36:00 10:54:00 12:42:00 10:36:00 11:28:00
870.Hannah Inman8130912W12Forth Valley OrienteersGBR 10:04:00 10:52:00 11:58:00 12:33:00 13:21:00
871.Hanne Tiesters8004985W20Dreamteam BelgiumBEL 10:57:00 11:24:00 11:33:00 12:13:00 13:07:00
872.Hanne Møller Andersen778822W65OK Pan Aarhus - HauerslevDEN 11:24:00 13:24:00 10:52:00 13:40:00 11:04:00
873.Hans Schacher8181148M75OLV LuzernSUI 12:42:00 13:34:00 10:34:00 11:14:00 11:58:00
874.Hanspeter Arm8081059M65OLG HerzogenbuchseeSUI 12:38:00 13:28:00 10:18:00 10:56:00 12:00:00
875.Hansruedi Brand8076617M80swissotours.chSUI 12:59:00 14:02:00 10:35:00 11:11:00 12:14:00
876.Hartmut Lemmel46373M50ORIENT'ALPFRA 11:05:00 11:43:00 12:35:00 13:25:00 10:17:00
877.Hedi Berger8010368W55Der Berger-ClanAUT 10:47:00 11:11:00 12:13:00 13:09:00 13:27:00
878.Hedwige lejeune8251712W50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 12:27:00 12:39:00 13:51:00 10:15:00 11:27:00
879.Heidi Salonen8657102W50Helsingin SuunnistajatFIN 10:33:00 11:05:00 12:23:00 12:43:00 13:37:00
880.Heidi Sandaker8307057W45Club d'Orientation du CERNSUI 13:03:00 13:43:00 10:09:00 11:09:00 11:51:00
881.Heidi Friis Rossen2448103W21B 13:04:00 13:56:00 10:04:00 11:12:00 12:24:00
882.Heidrun Graumann8201263W60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:32:00 13:36:00 10:44:00 11:03:00 12:18:00
883.Heike Schaal997813BEGINNERSTeam Baden-WürttembergGER
884.Heine Linga247286M21BIL GularNOR 13:54:00 10:15:00 11:09:00 11:46:00 12:44:00
885.Heinz Keller8641480M80ol.biel.seelandSUI 13:26:00 10:26:00 11:02:00 11:47:00 12:41:00
886.Helena Jahnova8113525W65Wallachian Independent TeamCZE 13:40:00 10:20:00 11:28:00 12:12:00 12:36:00
887.Helena Pluymers9005175W40Dreamteam BelgiumBEL 10:28:00 11:12:00 11:32:00 11:44:00 12:52:00
888.Helene Fol-ribet1968103W50ABSOLU ORIENTATIONFRA 12:31:00 13:43:00 10:17:00 10:55:00 12:07:00
889.Hélène Champigny8002041W21EACA Aix ProvenceFRA
890.Hélène Joly8181012W35SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:00:00 11:54:00 12:39:00 13:33:00 10:03:00
891.Hélier Wibart8230957M65A C BeauchampFRA 10:32:00 11:04:00 12:08:00 12:48:00 13:58:00
892.Helle Schou758303W50OK SNABDEN 12:09:00 12:53:00 13:55:00 10:19:00 11:13:00
893.Helmi Koli8661197W21A LONGLynxFIN 10:45:00 11:12:00 12:24:00 12:41:00 13:29:00
894.Héloise Grauer262073W21A SHORTACA Aix ProvenceFRA 13:39:00 12:31:00 10:21:00 11:09:00 12:07:00
895.Héloïse Bialou8058014W16NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:45:00 10:24:00 10:57:00 12:12:00 12:50:00
896.Henning Schou7583220M50 ULTIMATEOK SNABDEN 12:08:00 12:32:00 14:08:00 10:02:00 11:14:00
897.Henri Mascarell35353M75ASUL Sports NatureFRA 11:26:00 11:54:00 13:06:00 11:58:00 10:30:00
898.Henri Repond7140863M80Care-Vevey OrientationSUI 10:53:00 11:47:00 12:32:00 13:26:00 10:08:00
899.Henriete Priedīte8033303W14Auseklis IKLAT 13:40:00 10:20:00 11:40:00 12:40:00 13:08:00
900.Henrijs Freimanis8000181M70Auseklis IKLAT 13:50:00 10:22:00 11:22:00 11:52:00 12:31:00
901.Henrik Sandaker8307033M14Club d'Orientation du CERNSUI 12:34:00 13:30:00 10:06:00 10:54:00 12:10:00
902.Henrique Azevedo8521090M18Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:40:00 10:00:00 11:16:00 12:24:00 12:56:00
903.Herve Clerc8142325M55balise orientation albigeoiseFRA 10:27:00 11:31:00 12:03:00 13:15:00 13:33:00
904.Hervé Cabon8412047M75Individuel 2999FRA 12:46:00 13:22:00 10:26:00 11:06:00 12:10:00
905.Hervé Fourment8516578M55ACA Aix ProvenceFRA 13:55:00 12:31:00 10:09:00 11:37:00 12:11:00
906.Hervé Gentas8144583M50Jura Sports OrientationFRA 12:47:00 13:45:00 10:17:00 11:01:00 12:09:00
907.Hervé Petitjean8418160OPEN BQuimper orientationFRA
908.Herwig Proske8055077M60OC FürstenfeldAUT 10:08:00 11:18:00 12:02:00 13:02:00 13:50:00
909.Holger Kruusmaa8130301M12Rakvere OrienteeringclubEST 11:51:00 12:43:00 13:35:00 10:23:00 11:03:00
910.Hubert Courson301811M55LUBOFRA 10:57:00 11:55:00 12:55:00 13:45:00 10:31:00
911.Hugo Colin2009385M21BChâteaurenard OrientationFRA 12:12:00 13:21:00 13:39:00 10:12:00 11:38:00
912.Hugo Hässler8484607M18Sundsvalls OKSWE 12:08:00 11:12:00 13:20:00 10:56:00 11:36:00
913.Hugo Lintanf8099160M21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:40:00 13:40:00 10:22:00 11:04:00 12:10:00
914.Hugo Peñaranda Pérez216360W10 SHADOWEDCLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP
915.Hugo Perny8054201M21A LONGSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:46:00 10:22:00 11:16:00 11:52:00 12:46:00
916.Hugo VivierM10 SHADOWEDTeam OutdoorFRA
917.Hugo Walch8421346M21ESports Orientation LunévilleFRA 13:07:00 13:52:00 10:16:00 11:18:00 11:48:00
918.Hugo Zyla8080929M16OPA MONTIGNYFRA 10:57:00 11:10:00 12:01:00 12:46:00 13:40:00
919.Hugues Brun9924231M40 10:30:00 11:18:00 10:46:00 10:42:00 12:14:00
920.Hugues Gillard8151224M60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:38:00 12:30:00 12:36:00 13:38:00 10:52:00
921.Humael Mandokhel419162M16ALCO 69FRA 10:25:00 10:07:00 11:22:00
922.Ida HegrebergW21A SHORTBodø og Omegn IF orienteringNOR 13:37:00 10:31:00 11:11:00 12:13:00 12:31:00
923.Ieva Freimane8080050W55Auseklis IKLAT 14:07:00 10:21:00 11:07:00 11:41:00 12:39:00
924.Igor Gavrilov8681449M50Orientacijski klub KomendaSLO 14:01:00 10:35:00 11:11:00 11:55:00 13:01:00
925.Ilkka Ojapalo8004325M65Rajamäen RykmenttiFIN 12:54:00 13:24:00 10:08:00 10:58:00 11:52:00
926.Ilya Gusev8051970M50Tel Aviv OrienteeringISR 10:29:00 10:59:00 11:45:00 12:39:00 13:39:00
927.Inara Granovskiy1982719W10Grizzly OrienteeringUSA 13:57:00 10:13:00 11:41:00 11:41:00 13:01:00
928.Indrė Valaitė8642016W35Fortuna OSKLTU 10:15:00 11:09:00 12:21:00 12:33:00 13:33:00
929.Ineke Grendelmeier8430121W50swissotours.chSUI 12:53:00 13:59:00 10:37:00 11:39:00 12:11:00
930.Ines Lepoutre1880900KID'S COURSETous Azimuts DouaiFRA
931.Inès Pinna8320402W16Club Auch Raids et OrientationFRA 11:21:00 11:54:00 12:45:00 13:22:00 10:02:00
932.Inês Pedro8171114W10Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:41:00 10:05:00 11:25:00 12:21:00 12:37:00
933.Inese Miķelsone8142195W45Auseklis IKLAT 13:41:00 10:29:00 11:19:00 12:15:00 13:09:00
934.Ingmarie Hässler362372BEGINNERSSundsvalls OKSWE
935.Inka Salonen1009782W21A SHORTHelsingin SuunnistajatFIN 10:19:00 11:09:00 12:27:00 12:31:00 13:43:00
936.Irene Lopez Martin8502482W16COMAESP 13:48:00 10:45:00 11:15:00 12:16:00 12:48:00
937.Irene Mikkelsen8040605W50Horsens OKDEN 11:07:00 12:13:00 13:21:00 13:17:00 10:25:00
938.Irene Morales Ferreiro8140374W21A LONGAsociación Deportiva LimiactivaESP 10:09:00 10:54:00 12:06:00 12:53:00 13:35:00
939.Irène Da Silva1770766W55OPA MONTIGNYFRA 11:19:00 11:21:00 11:57:00 12:51:00 13:35:00
940.Iris Andres8055155W65OLG DachsenSUI 10:44:00 10:56:00 12:08:00 13:08:00 13:48:00
941.Iris Kosch8141167W55OLV SteinbergGER 11:59:00 12:47:00 13:33:00 10:11:00 10:57:00
942.Iris Öhlund9800806W10 SHADOWEDUlricehamns OKSWE
943.Irma Collienne2136526W65OLV EifelBEL 10:40:00 11:08:00 12:16:00 13:00:00 13:40:00
944.Isaac Bonastre8312580M40PEÑA GUARAESP 11:50:00 13:02:00 13:38:00 10:14:00 11:34:00
945.Isabel Alba Ibáñez1603393W45Montsant OrientacióESP 11:11:00
946.Isabel Monteiro8052737W65COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:12:00 11:48:00 12:36:00 13:44:00 10:00:00
947.Isabel Ramos Serrano8008953W18ADOLESP 12:34:00 13:50:00 10:06:00 11:14:00 12:38:00
948.Isabel Roncoroni8310313W12SCOM MendrisioSUI 10:40:00 13:22:00 13:58:00 10:33:00 11:21:00
949.Isabel Serrano Rico8655047W55ADOLESP 12:45:00 13:53:00 10:25:00 11:37:00 11:59:00
950.Isabelle Berrien8002031W50Marseille Course OrientationFRA 12:39:00 14:01:00 10:43:00 11:19:00 12:13:00
951.Isabelle Courson340314W55LUBOFRA 11:05:00 11:55:00 12:57:00 13:41:00 10:39:00
952.Isabelle Depersin1590816W50Tous Azimuts DouaiFRA 13:13:00 13:53:00 10:05:00 11:29:00 12:21:00
953.Isabelle Lintanf1910508W50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:45:00 13:49:00 10:35:00 11:37:00 11:45:00
954.Isabelle Ragazzi8220266W55Sports Orientation LunévilleFRA 12:41:00 13:43:00 10:11:00 11:05:00 12:05:00
955.Isabelle Touzain Roullea.8190962W60Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:04:00 13:28:00 10:24:00 11:24:00 12:00:00
956.Isabelle Valette31731W50ABCO DIJONFRA 13:29:00 10:13:00 10:51:00 12:07:00 12:39:00
957.Isabelle Varron8099014W55Association Sportive de l'IGNFRA 12:53:00 13:47:00 10:37:00 11:17:00 11:41:00
958.Isabelle Vaysse8040971W50ECHO73 CHAMBERYFRA 10:41:00 11:35:00 12:39:00 13:37:00 13:57:00
959.Isabelle Villar9071968W50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:01:00 11:21:00 11:45:00 12:35:00 13:31:00
960.Isabelle Wack8001408W50 ULTIMATEco colmarFRA 10:15:00 11:15:00 11:51:00 13:03:00 10:03:00
961.Isabelle Wymer8250813W55Balise 25FRA 10:07:00 10:55:00
962.Isia Basset8640390W21EASUL Sports NatureFRA 12:39:00 12:07:00 10:31:00
963.Isia Karamucki1590155W10Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 10:21:00 11:01:00 12:29:00 12:29:00
964.Iva Miková8512656W50KOS Tesla BrnoCZE 12:57:00 13:17:00 12:03:00 10:13:00 11:41:00
965.Ivan Teoldi1050626M20SCOM MendrisioSUI 10:08:00 13:08:00 14:08:00 10:20:00 11:56:00
966.Ivan Zhuravlev8524209M12Devyni OSKLTU 13:23:00 10:03:00 10:55:00 11:51:00 12:39:00
967.Ivano Benini8011610M70Polisportiva BesaneseITA 13:06:00 10:34:00 11:18:00 11:49:00 12:55:00
968.Iwan Vis8190366M45Animation Sillery OrientationFRA
969.Jachym Subrt8080819M16TSM PrahaCZE 10:46:00 11:58:00
970.Jáchym Kotecký8008400M14KOS Tesla BrnoCZE 12:38:00 12:54:00 12:18:00 10:22:00
971.Jack Boström1668866M12Konnerud ILNOR 12:31:00 13:27:00 10:11:00 10:59:00 11:43:00
972.Jacob Mikkelsen8310803M21EHorsens OKDEN 11:43:00 11:42:00 12:50:00 13:28:00 10:40:00
973.Jacques Cordier9141047M75Metz Sport d'OrientationFRA 11:02:00 12:14:00 13:02:00 13:30:00 10:10:00
974.Jakob Hütter8040794M21A LONGSCOM MendrisioSUI 10:10:00 13:22:00 13:58:00 10:04:00 11:28:00
975.Jakob Knoef8064365M20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:56:00 13:20:00 11:38:00 12:02:00 10:20:00
976.Jakob Wirtz7207569M18ORIENT'ALPFRA 11:24:00 12:04:00 13:16:00 13:56:00 10:28:00
977.Jakub Smolka8033221M20TSM PrahaCZE 10:50:00 11:14:00
978.Jakub Vesely8662310M21ETSM PrahaCZE 10:18:00 10:54:00
979.Jakub Wohanka8987M12OOS VrchlabiCZE 11:19:00 11:51:00 12:51:00 13:23:00 10:07:00
980.James Hammond8270606M18Forth Valley OrienteersGBR 10:36:00 10:56:00 11:40:00 12:52:00 13:36:00
981.James Todhunter8008594M45South Ribble Orienteering ClubGBR 11:37:00 12:17:00 13:15:00 13:31:00 10:03:00
982.Jamy Farrell8133260M18Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:44:00 11:20:00 11:52:00 12:32:00 13:32:00
983.Jan Boeckx7005066M45Dreamteam BelgiumBEL 10:11:00 11:25:00 11:03:00 11:51:00 12:53:00
984.Jan Brunner7201266M21A LONGOK ZorziSUI 11:28:00 12:22:00 12:58:00 13:40:00 10:46:00
985.Jan Hauerslev1406103M60OK Pan Aarhus - HauerslevDEN 11:02:00 13:24:00 11:32:00 13:18:00 10:58:00
986.Jan Kocbach8632143M50 ULTIMATEFana ILNOR 12:26:00 12:38:00 13:56:00 10:32:00 11:44:00
987.Jan Melisik8660513M20TSM PrahaCZE 10:26:00 11:44:00
988.Jan Netuka9126M50OK Slavia Hradec KraloveCZE 10:59:00 11:53:00 12:53:00 13:45:00 10:31:00
989.Jan Porkert8663181M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:44:00 11:46:00 12:50:00 14:04:00 10:04:00
990.Jan Sabatka8136028M21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:16:00 11:40:00 12:52:00 14:04:00 10:58:00
991.Jan Štěpánek8660548M18KOS Tesla BrnoCZE 12:56:00 12:48:00 12:28:00 10:20:00 12:16:00
992.Jan Urvalek8100019M18KOS Tesla BrnoCZE 12:40:00 13:24:00 12:12:00 10:00:00 11:28:00
993.Jan Vanhout1113038OPEN BKempische OriëntatielopersBEL
994.Jana Grycova49412OPEN BKOS Tesla BrnoCZE
995.Jana Hájová7210880W60Wallachian Independent TeamCZE 13:20:00 10:20:00 11:08:00 11:57:00 12:54:00
996.Jana Kubanova8007275W50KOS Tesla BrnoCZE 12:49:00 13:11:00 12:29:00 10:17:00 11:15:00
997.Jana Lataste8101966BEGINNERSco colmarFRA
998.Jana Lepiksone8400525W50Auseklis IKLAT 13:19:00 10:07:00 11:17:00 11:47:00 12:53:00
999.Jana Rios Bolaño1302767KID'S COURSEMontsant OrientacióESP
1000.Janet Evans8064339W60West Cumberland Orienteering ClubGBR 14:00:00 10:00:00 11:32:00 12:00:00 12:48:00
1001.Janine Eggs8091293W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:29:00 12:23:00 13:29:00 13:59:00 12:05:00
1002.Janine Inman8669947W45Forth Valley OrienteersGBR 10:29:00 11:13:00 12:17:00 12:59:00 13:49:00
1003.Janis Lacis8520077M35Ozons OKLAT 13:54:00 11:05:00 13:53:00 11:13:00 13:33:00
1004.Janis Magons8105244M40 10:26:00 11:22:00 10:42:00 10:38:00 12:10:00
1005.Jara Gracia Zafra8664284W35 ULTIMATECLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 13:02:00 13:20:00 12:38:00 12:38:00 13:02:00
1006.Jarek Ordóñez Alba249021KID'S COURSEMontsant OrientacióESP
1007.Jason Inman8669946M50 ULTIMATEForth Valley OrienteersGBR 10:02:00 11:08:00 12:02:00 12:32:00 13:26:00
1008.Jasper Vanhout1500813M10 SHADOWEDKempische OriëntatielopersBEL
1009.Javier Vazquez Labarta8182197M21A LONGCLUB IBÓN DE ORIENTACIÓNESP 12:16:00 13:16:00 13:46:00 10:46:00 11:22:00
1010.Jean Baudoin9904099M75ACA Aix ProvenceFRA 13:26:00 12:58:00 10:30:00 11:22:00 11:54:00
1011.Jean Brédo8131051M70OLV EifelBEL 10:06:00 11:38:00 12:14:00 12:55:00 13:31:00
1012.Jean Durrmann8006722M60Saint Brieuc OrientationFRA 12:34:00 13:26:00 10:48:00 11:12:00 11:58:00
1013.Jean Garnier2098473M70Boussole en ForezFRA 10:26:00 11:30:00 12:06:00 12:49:00 13:46:00
1014.Jean Christophe Colin9112299M55Châteaurenard OrientationFRA 12:21:00 12:51:00 13:29:00 10:37:00 11:17:00
1015.Jean Claude Suty8631366M65AS QUETIGNYFRA 13:42:00 10:18:00 10:56:00 12:16:00 13:02:00
1016.Jean Francois Clement8045102M65 10:50:00 10:28:00 10:32:00 10:40:00 10:32:00
1017.Jean Francois Dechavanne8110951M70Club des Sports de Montagne de RillieuxFRA 13:02:00 13:42:00 10:22:00 11:16:00 11:49:00
1018.Jean François Battista8516143M65SAGC CestasFRA 11:58:00 13:04:00 13:28:00 10:00:00 11:32:00
1019.Jean François Loterie8259075M55Tous Azimuts DouaiFRA 12:55:00 14:03:00 10:53:00 11:29:00 12:27:00
1020.Jean Luc Grauer262072M70ACA Aix ProvenceFRA 13:34:00 12:54:00 10:06:00 11:31:00 12:13:00
1021.Jean Luc Molinier1080289OPEN BBalise 77 Fontainebleau AvonFRA
1022.Jean Luc Porte1210537M65ADOCFRA 11:14:00 11:50:00 12:50:00 13:32:00 10:18:00
1023.Jean Luc Villedieu229131M65Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:06:00 11:44:00 13:04:00 13:22:00
1024.Jean Michel Dubroca8099095M75SAGC CestasFRA 12:06:00 12:42:00 13:42:00 10:22:00 11:06:00
1025.Jean Pierre Picard9001002M65Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:38:00 11:06:00 11:56:00 13:02:00 13:28:00
1026.Jean René Nédélec8018144M60Quimper orientationFRA 10:52:00 12:18:00 13:18:00 13:50:00 10:14:00
1027.Jean-baptiste Rouiller1980200M40ORIENTEXPRESS 42FRA 10:18:00 11:58:00 13:02:00 11:58:00 11:26:00
1028.Jean-Charles Derobert-Ma.7670121M55Balise 63FRA 13:27:00 10:19:00 11:19:00 12:13:00 12:45:00
1029.Jean-Charles Dupenloup350913M60Mende OrientationFRA 10:12:00 11:04:00 11:44:00 12:44:00 13:26:00
1030.Jean-christophe Leduc8019023M55BrivelimousincoFRA 10:25:00 11:07:00 12:17:00 13:09:00 13:35:00
1031.Jean-claude Garde2130792M60ORIENTEXPRESS 42FRA 10:06:00 11:42:00 12:40:00 12:12:00 11:20:00
1032.Jean-claude Marion8257651M55CA RoséSUI 11:55:00 12:39:00 13:53:00 10:09:00 11:21:00
1033.Jean-claude Menut8105016M70balise orientation albigeoiseFRA 10:22:00 11:10:00 11:54:00 12:37:00 13:28:00
1034.Jean-damien Bourgeois8094004M50BrivelimousincoFRA 10:11:00 11:19:00 12:09:00 12:41:00 13:49:00
1035.Jean-dominique Gouriou1398913OPEN CVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA
1036.Jean-laurent Body8191920M50 ULTIMATEECHO73 CHAMBERYFRA 11:08:00 11:50:00 12:44:00 13:50:00 10:26:00
1037.Jean-luc Chandezon503274M45ADOCFRA 13:19:00 10:31:00 12:47:00 10:47:00 13:19:00
1038.Jean-luc Dubois246803M65Raidlink's 07FRA 10:30:00 11:00:00 12:00:00 13:04:00 13:54:00
1039.Jean-luc Legallais1680402M55co colmarFRA 13:45:00 10:55:00 12:09:00 12:47:00 13:51:00
1040.Jean-Luc Thomassin7128965M55ALCO 69FRA 11:41:00 10:09:00 13:27:00 10:53:00 11:45:00
1041.Jean-marc Jagle7501282M75CO AmberieuFRA 13:22:00 10:18:00 10:58:00 11:42:00 12:50:00
1042.Jean-marc Poivert8290365M55Charente Orientation FeuilladeFRA 12:47:00 13:33:00 10:33:00 11:49:00 12:35:00
1043.Jean-marc Sellier8280770M50CO AmberieuFRA 13:53:00 10:15:00 10:51:00 12:15:00 12:45:00
1044.Jean-Marie Fath8099022M70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:38:00 10:42:00 11:34:00 11:58:00 12:52:00
1045.Jeanne Logé7120199W21A SHORTTout Azimut FameckFRA 11:47:00 12:49:00 13:31:00 10:23:00 10:51:00
1046.Jean-noël Debehogne7590224M65VERVINS ORIENTATIONFRA 10:00:00 11:46:00 12:32:00 12:32:00 12:54:00
1047.Jean-philippe Diez8011968M55Club Auch Raids et OrientationFRA 11:11:00 12:13:00 12:51:00 13:35:00 10:01:00
1048.Jean-pierre Mazard1001919M65ASUL Sports NatureFRA 11:00:00 11:48:00 13:00:00 12:12:00 10:28:00
1049.Jean-pierre Poncet8509025M75O'JuraFRA 13:38:00 10:06:00 10:54:00 11:46:00 12:38:00
1050.Jean-pol Brisebois1407650M55VERVINS ORIENTATIONFRA 10:03:00 11:49:00 13:07:00 12:53:00 12:47:00
1051.Jedert Jevševar2050470W21A SHORTOK BrežiceSLO 10:21:00 11:03:00 11:51:00 12:01:00 13:05:00
1052.Jeff GysenKID'S COURSEDreamteam BelgiumBEL
1053.Jeffrey Saeger7200413M75New England OCUSA 12:38:00 13:42:00 10:14:00 10:58:00 12:06:00
1054.Jenna EnrothW18Rasti-NokiaFIN 11:06:00 12:30:00 13:22:00 13:46:00 10:22:00
1055.Jenna WilliamsW21BWight OrienteersGBR 10:00:00 10:32:00 10:12:00 10:12:00 10:48:00
1056.Jenni Adams8290870W50Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:27:00 12:51:00 11:51:00 12:21:00 10:21:00
1057.Jens Deferm8508022M10Dreamteam BelgiumBEL 10:01:00 11:05:00 11:13:00 12:17:00 10:01:00
1058.Jérémie Wichoud8052001M21 ULTIMATELOsanne JWizSUI 10:25:00 11:01:00 12:25:00 12:36:00 13:24:00
1059.Jérémy Scholz2049125M35Sport Caussade OrientationFRA 12:54:00 13:45:00 10:21:00 11:21:00 12:05:00
1060.Jeroen Hoekx7002030M35Dreamteam BelgiumBEL 10:54:00 11:13:00 11:53:00 11:41:00 12:49:00
1061.Jerome Albregue8200780M40ASUL Sports NatureFRA 11:10:00 11:50:00 13:22:00 12:30:00 10:54:00
1062.Jerome Govin7403810M45ORIENT'ALPFRA 11:07:00 12:25:00 13:03:00 13:53:00 10:17:00
1063.Jerome Jacobs8643367OPEN BC.O.LiègeBEL
1064.Jerome Perrin8190159M50AS QUETIGNYFRA 13:21:00 10:43:00 11:23:00 12:25:00 12:33:00
1065.Jérôme Danel8240472M50Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 14:03:00 10:17:00 11:01:00 11:49:00 12:59:00
1066.Jérôme Durand8060178M45Nantes Atlantique OrientationFRA 10:47:00 10:09:00 10:15:00 10:23:00 10:07:00
1067.Jérôme Vialard9000996M50OP AvignonFRA 13:59:00 10:21:00 11:07:00 12:01:00 12:49:00
1068.Jéromine Janod8077305W18ECHO73 CHAMBERYFRA 11:50:00 13:22:00 10:30:00 11:22:00 12:10:00
1069.Jesus Alfonso Rubio Vill.8229929M45Club Monte El PardoESP 10:17:00 10:21:00 10:37:00 10:33:00 10:35:00
1070.Jim Boström306641M45Konnerud ILNOR 12:53:00 13:37:00 10:25:00 10:51:00 12:05:00
1071.Jim Farrell8133201M55MOUGINS ORIENTATIONFRA 12:53:00 13:45:00 10:13:00 10:59:00 12:13:00
1072.Jim O'donovan807060M75Cork Orienteering ClubIRL 11:54:00 12:54:00 13:26:00 10:10:00 10:58:00
1073.Jindrich Houska8663146M45TSM PrahaCZE 10:03:00 11:03:00
1074.Jiri Ehl8017701M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:23:00 13:23:00 11:53:00 10:23:00 11:47:00
1075.Jiri Hlavac2059757M50 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:50:00 13:32:00 11:44:00 10:44:00 11:32:00
1076.Jiri Zapotocky8648622M16TSM PrahaCZE 10:22:00 12:07:00
1077.Jiří Urválek8509396M60KOS Tesla BrnoCZE 13:06:00 12:44:00 11:46:00 10:18:00 11:32:00
1078.Joachim Léonardon8030281M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 11:23:00 11:47:00 13:35:00 13:53:00 10:05:00
1079.Joan Borras Ripolles8638380M50Montsant OrientacióESP 13:51:00 10:29:00 10:55:00 12:11:00 13:13:00
1080.Joana Trabal Alsius8059567W10 SHADOWEDAssociacio Esportiva Gastant KeksESP
1081.Joanne Anana-saranen7208156W35PihkaniskatFIN 12:39:00 13:51:00 10:06:00 10:51:00 11:51:00
1082.João Pedro8269013M18Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 12:04:00 12:48:00
1083.Jocelyne Lonchampt8212123W50O'JuraFRA 13:33:00 10:01:00 11:15:00
1084.Jocelyne Roupioz8078355W65Raidlink's 07FRA 10:16:00 11:20:00 12:12:00 12:48:00 13:36:00
1085.Joe Kurmann8641991M70ULU`S REISEWELTSUI 12:54:00 13:54:00 10:46:00 11:07:00 11:43:00
1086.Joel Perarnau8241281M40Club Orientació BerguedàESP 10:14:00 10:10:00 10:38:00 10:02:00 10:46:00
1087.Joel Poulain8002407M65 ULTIMATECapOnord, Sports d'OrientationFRA 12:45:00 13:45:00 10:21:00 11:09:00 11:45:00
1088.Joel Roche2039299OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1089.Joëlle Guinot8280365W55BrivelimousincoFRA 10:05:00 11:17:00 11:45:00 13:15:00 13:15:00
1090.Johan Brandstrup Fegar8656917M45Kolding Orienterings KlubDEN 10:05:00 10:57:00 11:55:00 12:35:00 13:51:00
1091.Johan Skold8025547M60Järfälla OKSWE 12:04:00 12:32:00 13:28:00 10:30:00 11:04:00
1092.Johana Čechová8180908W16KOS Tesla BrnoCZE 12:54:00 12:57:00 11:54:00 10:04:00 11:30:00
1093.Johanka Šimková8660401W21ESOB OlomoucCZE 11:03:00
1094.Johann Thevenart7002035M50Sports Orientation LunévilleFRA 12:51:00 13:27:00 10:15:00 10:51:00 12:15:00
1095.Johannes Kremlacek440479M60ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:42:00 13:28:00 10:32:00 10:54:00 11:42:00
1096.John Casey8222496M55South East Viking OrienteersIRL 11:09:00 11:41:00 12:47:00 13:27:00 10:11:00
1097.John Owen8440679OPEN BForth Valley OrienteersGBR
1098.Joke Zoons8006139W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:03:00 11:57:00 11:47:00 13:05:00
1099.Jonas Cuche54684M35Care-Vevey OrientationSUI 11:18:00 12:01:00 12:57:00 13:33:00 10:17:00
1100.Jonas Ludwig8330631M18OLG StäfaSUI 12:04:00 13:48:00 13:36:00 10:04:00 12:00:00
1101.Jonas Mikkelsen8460299M14Horsens OKDEN 10:58:00 12:22:00 13:26:00 13:38:00 11:06:00
1102.Jonas Ptacek8070717M18KOS Tesla BrnoCZE 13:04:00 13:32:00 12:36:00 10:28:00 12:08:00
1103.Jonas Salén810418M40Ulricehamns OKSWE 12:34:00 13:30:00 10:30:00 11:10:00 12:02:00
1104.Jonáš Kotecký8008401M12KOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 12:51:00 12:31:00 10:15:00
1105.Jonas Gediminas Gvildys1100023M60Devyni Fortūna MedeinaLTU 13:42:00 10:46:00 11:16:00 11:54:00 13:06:00
1106.Jone Salniene8003739W35 ULTIMATEFortuna OSKLTU 10:20:00 11:02:00 11:50:00 12:50:00 13:32:00
1107.Jonny Karlsson8512458M45OK DenselnSWE 13:33:00 10:01:00 11:07:00 12:15:00 12:39:00
1108.Joona Ojapalo1396427M40LynxFIN 10:22:00 11:02:00 11:50:00
1109.Joost Talloen8522582M35Dreamteam BelgiumBEL 10:42:00 11:37:00 11:09:00 12:25:00 13:05:00
1110.Jordi Domènech Amorós7201323M50ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 13:05:00 13:29:00 10:37:00 11:09:00 11:47:00
1111.Jordi Sunyol Lison8508104M50ALIGOTSESP 13:25:00 10:01:00 11:35:00 12:03:00 12:37:00
1112.Jorens Žilinskis8019421M16Auseklis IKLAT 14:01:00 10:07:00 11:19:00 11:58:00 13:04:00
1113.Jörg Hubmann8638720M60OL Regio WilSUI 12:06:00 12:36:00 13:34:00 10:16:00 11:08:00
1114.Jorge Oliveira8151978M55COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:05:00 11:59:00 12:33:00 13:43:00 10:07:00
1115.Jorik Franssen7207280KID'S COURSEDreamteam BelgiumBEL
1116.Jose Bernardo8626673M55COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:01:00 12:03:00 12:43:00 13:47:00 10:39:00
1117.Jose Angel Ramos Román8655048M60ADOLESP 12:52:00 13:22:00 10:46:00 10:56:00 11:54:00
1118.José Feliciano Fernández.8307013M60ImperdibleESP 10:18:00 10:58:00 12:00:00 13:08:00 13:28:00
1119.Josefin Tjernlund8290601W21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:43:00
1120.Josefin TjernlundFFCO SELECTIONS WFFCOFRA
1121.Josep Ma Nogues Llevat502940M40Montsant OrientacióESP 13:50:00 10:26:00 11:10:00 12:34:00 13:06:00
1122.Joseph Bellier8652571M21A LONGORIENT'ALPFRA 11:34:00 11:52:00 13:16:00 13:58:00 10:04:00
1123.Joseph Brügger8160462M60ULU`S REISEWELTSUI 13:00:00 13:46:00 10:44:00 11:20:00 12:22:00
1124.Joseph Josserand1620842M14La boussole AudomaroiseFRA 11:34:00 11:54:00 13:02:00 14:02:00 10:30:00
1125.Joséphine Muller8010787W21A LONGC.O.LiègeBEL 12:15:00 13:36:00 13:54:00 10:05:00 11:05:00
1126.Josh Hoare8667762M20Kerry OrienteersIRL 10:44:00 11:38:00 12:08:00 13:02:00 13:38:00
1127.Jouko Karjalainen9201940M80Helsingin SuunnistajatFIN 10:26:00 10:53:00 11:47:00 12:32:00 13:44:00
1128.Jp Kellens8222280M70Kempische OriëntatielopersBEL 11:50:00 12:34:00 13:22:00 10:16:00 11:01:00
1129.Juan Antonio López Pérez8502481M55COMAESP 14:01:00 10:29:00 11:03:00 12:05:00 12:59:00
1130.Judit Fuzy8072372W50Orvosegyetem SCHUN 12:03:00 13:21:00 13:41:00
1131.Judit Mata Medina8013134W45Montsant OrientacióESP 13:53:00 10:15:00 11:17:00 12:23:00 12:55:00
1132.Judith Karpinski1418632W70New England OCUSA 12:35:00 13:47:00 10:11:00 11:23:00 11:41:00
1133.Judith Pfister-Bieri8177714W70swissotours.chSUI 12:44:00 13:29:00 10:38:00 10:56:00 12:26:00
1134.Juergen Ziesche8277288M65 ULTIMATEESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:57:00 13:33:00 10:33:00 10:57:00 11:57:00
1135.Juha Kiljunen8045120M55Lahden SuunnistajatFIN 12:45:00 13:57:00 10:45:00 11:13:00 12:39:00
1136.Jules Courtin Balestrat8009968M12BrivelimousincoFRA 10:03:00 11:15:00 11:59:00 12:39:00 13:27:00
1137.Jules Lemarchand7148022M16VikazimFRA 11:01:00 11:52:00 12:31:00 13:43:00 10:22:00
1138.Jules Michaud1399110M10O'JuraFRA 13:29:00 10:17:00 11:05:00 11:53:00
1139.Jules Zenevre8099013M14Terres d'OFRA 11:46:00 12:06:00 13:30:00 14:06:00 10:38:00
1140.Julia Barbour8030605W20BigFoot OrienteersAUS 11:42:00 13:12:00 13:30:00 10:01:00
1141.Julia Chardot8088824W21 ULTIMATELoisir Orientation SancheyFRA 11:17:00 11:59:00 12:41:00 13:17:00 10:41:00
1142.Julia Nogues Vives1111290KID'S COURSEMontsant OrientacióESP
1143.Julia Wipfli8081202W21A SHORTLOsanne JWizSUI 10:35:00 10:57:00 12:17:00 12:43:00 13:51:00
1144.Juliana Pedro8268892W14Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:44:00 10:08:00 11:44:00 11:56:00 12:56:00
1145.Julie Bambouskova8660590W18TSM PrahaCZE 10:34:00 12:22:00
1146.Julie Catalon8120909W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:21:00 13:00:00 10:06:00 11:28:00 11:40:00
1147.Julie Fomasi8060119W20SCOM MendrisioSUI 10:12:00 13:03:00 13:39:00 10:13:00 11:01:00
1148.Julie Gasser1680431BEGINNERSco colmarFRA
1149.Julie Hladikova8116730W16TSM PrahaCZE 10:02:00 11:34:00
1150.Julie Mazenc1001974W20Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:51:00 12:54:00
1151.Julie Ptackova8077877W16KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 13:12:00 11:48:00 10:26:00 11:46:00
1152.Julie Roulleaux1996045W21A LONG 10:27:00 10:29:00 11:23:00
1153.Julie Timmermans7208658W45H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:53:00 12:39:00 13:45:00 10:25:00 11:15:00
1154.Julien Bialou8001968M40NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:26:00 10:14:00 11:06:00 12:22:00 13:14:00
1155.Julien Collioud8090580M40O'BugeyFRA 12:54:00 12:26:00 10:34:00 10:54:00 11:50:00
1156.Julien Dache8309294M21EPégase COBEL 13:25:00 10:00:00 10:54:00 11:46:00 12:36:00
1157.Julien Gaffuri8220011M45Tout Azimut FameckFRA 12:21:00 12:53:00 13:41:00 10:31:00 11:09:00
1158.Julien Greiner2108993OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1159.Julien Hergott8120777M45Jura Sports OrientationFRA 12:33:00 13:45:00 10:05:00 11:01:00 12:17:00
1160.Julien Marseu8035007M35Guyancourt Orientation 78FRA 11:54:00 12:57:00 13:37:00 10:17:00 11:05:00
1161.Julien Mileo8020979M45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:35:00 11:01:00 12:01:00 12:51:00 13:27:00
1162.Julien Rannou8060978M45US CENON course d'orientationFRA 11:43:00 11:41:00 12:51:00 13:51:00 10:53:00
1163.Julien Vuitton8002040FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1164.Julien Vuitton8002040M21EASUL Sports NatureFRA 12:30:00 11:48:00 10:46:00
1165.Juliette Antoine304533W10 SHADOWEDL'EtabliFRA
1166.Juliette Basset8088818FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
1167.Juliette Basset8088818W21EASUL Sports NatureFRA 11:55:00 11:55:00 10:11:00
1168.Juliette Bertin2149161W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:19:00 10:13:00 11:29:00 12:25:00 12:59:00
1169.Juliette Pellissier8280409W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:15:00 13:42:00 10:39:00 11:26:00 11:08:00
1170.Juliette Rul1603697W16Cent Vallées Orientation 12FRA 13:18:00 10:18:00 11:03:00 11:48:00 12:42:00
1171.Julius Garray7002242OPEN BC.O.LiègeBEL
1172.Juozas Šalna1090080M21BFortuna OSKLTU 10:00:00 11:06:00 11:51:00 12:46:00 13:32:00
1173.Jurgis Karnavicius8654950M65OK SauleLTU 12:16:00 12:50:00 13:32:00 10:14:00 11:00:00
1174.Jussi Ankelo8005421M20MS ParmaFIN 12:02:00 12:44:00 13:38:00 11:02:00 10:14:00
1175.Justine Pellissier8001896W21ENature Orientation Saint EtienneFRA 11:59:00 13:31:00 10:15:00
1176.Justine Pellissier8001896FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
1177.Justine Petinon7870200W20BrivelimousincoFRA 10:21:00 11:15:00 12:18:00 12:49:00 13:43:00
1178.Kaia Joergensen8150804W20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:48:00 12:36:00 12:09:00 11:55:00 10:13:00
1179.Kaie Kruusmaa895351W40Rakvere OrienteeringclubEST 11:52:00 12:44:00 13:32:00 10:20:00 10:56:00
1180.Kaja Hegi8062065W21A SHORTol.biel.seelandSUI 14:09:00 10:37:00 11:05:00 12:19:00 12:55:00
1181.Kaja Peikli8066603W20Tyrving ILNOR 12:36:00 13:30:00 10:03:00 10:55:00 11:43:00
1182.Kamil Pipek8516912M50OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:21:00 11:47:00 12:31:00 13:27:00 10:15:00
1183.Kamila Gregorova8660904W21ETSM PrahaCZE 10:07:00 11:03:00
1184.Kari Christiansen889136W60Sandefjord OrienteringsklubbNOR 12:12:00 10:44:00 13:48:00 10:33:00 11:09:00
1185.Kari Jylhä7300159M70Jynkän RastiFIN 10:30:00 11:22:00 12:26:00 13:01:00 13:25:00
1186.Karīna Janova8651930W40Siguldas TakasLAT 10:44:00 11:08:00 12:04:00 13:16:00 13:40:00
1187.Karine Guignard363118OPEN CAssociation Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA
1188.Karine Ouvrard8008405W45OrientationPassionAvignonFRA 10:55:00 11:43:00 12:33:00 13:23:00 10:41:00
1189.Karl Keuppens8006141M50 ULTIMATEOmegaBEL 13:56:00 10:38:00 11:14:00 11:50:00 12:50:00
1190.Karl Wenzel1842413M45OrientationPassionAvignonFRA 11:03:00 12:23:00 13:21:00 13:39:00 10:33:00
1191.Karlīna Epnere931505W10Auseklis IKLAT 13:49:00 10:53:00 11:33:00 12:05:00 12:53:00
1192.Karlis Prieditis8110099M40Auseklis IKLAT 13:30:00 10:22:00 11:22:00 12:06:00 12:46:00
1193.Kārlis Poikāns8118110M12Auseklis IKLAT 13:27:00 10:11:00 10:59:00 11:43:00 12:31:00
1194.Karolina Pipkova8663190W18OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:18:00 11:50:00 13:30:00 13:18:00 10:38:00
1195.Kasper EnaM21B 10:36:00 11:18:00 12:21:00 10:32:00 10:22:00
1196.Katariina Vapola9102035OPEN BMS ParmaFIN
1197.Katerina Douskova8123459W18KOS Tesla BrnoCZE 12:58:00 13:02:00 11:58:00 10:22:00 12:18:00
1198.Katerina Schwabova8001411W50KOS Tesla BrnoCZE 12:41:00 12:57:00 12:13:00 10:27:00 11:19:00
1199.Katerina Stepankova8149893W45KOS Tesla BrnoCZE 12:57:00 12:31:00 11:41:00 10:19:00 11:01:00
1200.Katerina Stepova8508111W18TSM PrahaCZE 10:50:00 11:10:00
1201.Kateřina Hájková Klíčová2083409W45KOS Tesla BrnoCZE 13:01:00 12:41:00 12:05:00 10:31:00 11:05:00
1202.Kateřina Wohanková425552W45OOS VrchlabiCZE 11:27:00 12:21:00 12:31:00 13:37:00 10:29:00
1203.Katherine Babington8052760W20Peninsula and Plains OrienteersNZL 14:06:00 13:21:00 12:27:00 12:07:00 10:01:00
1204.Käthi Räber8658439W65ULU`S REISEWELTSUI 12:44:00 13:40:00 10:36:00 10:52:00 12:08:00
1205.Kathleen O'donnell8217704W14Fingal OrienteersIRL 12:08:00 12:52:00 13:56:00 10:32:00 12:00:00
1206.Kathleen Venet8401340W16ORIENTEXPRESS 42FRA 10:24:00 12:12:00 13:18:00 12:04:00 11:10:00
1207.Kati Cejka8058516W65OLC SKOG FRIBOURGSUI 13:08:00 13:16:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00
1208.Katja Berger8190909W16Der Berger-ClanAUT 10:18:00 11:09:00 11:57:00 12:32:00 13:36:00
1209.Katja Kyckling8659168W45LynxFIN 10:37:00 11:01:00 12:01:00
1210.Katja Van Oosterwijck8004995W45Dreamteam BelgiumBEL 10:05:00 10:59:00 11:07:00 11:43:00 12:41:00
1211.Katleen Van De Moortel8006155W55OmegaBEL 14:05:00 10:23:00 11:21:00 11:45:00 12:33:00
1212.Katrin Schoch8260972W50OLG HondrichSUI 11:35:00 12:23:00 13:05:00 13:21:00 10:07:00
1213.Kelly Gysen7001003W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:00:00 10:45:00 11:39:00 11:59:00 12:35:00
1214.Kestutis Abramikas8195706M65OK SauleLTU 11:52:00 12:46:00 13:50:00 10:18:00 11:28:00
1215.Kévin Thuriot8377057M40CRCOFRA 11:38:00 12:14:00 13:26:00 13:58:00 10:10:00
1216.Kim Geypen8308079OPEN BDreamteam BelgiumBEL
1217.Kim Jansen8000688M45Dreamteam BelgiumBEL 10:15:00 10:59:00 11:09:00 12:03:00 12:57:00
1218.Kim Lindahl8635857M45OK MELFARDEN 11:09:00 12:15:00 13:25:00 13:21:00 10:29:00
1219.Kirsi Hakomäki8104192W65Jynkän RastiFIN 10:20:00 11:32:00 12:00:00 13:12:00 13:56:00
1220.Kirsten Møller8033365W55Søllerød OKDEN 10:23:00 11:29:00 12:29:00 13:05:00 13:37:00
1221.Klaus Helfrich8664482M55OLV SteinbergGER 12:19:00 13:09:00 13:33:00 10:01:00 11:43:00
1222.Klemens Jörger8070709M50 ULTIMATETeam Baden-WürttembergGER 13:20:00 13:50:00 10:26:00 11:32:00 12:20:00
1223.Klēra Otīlija Janova2340081W10 SHADOWEDSiguldas TakasLAT
1224.Kobe Deferm8508103M14Dreamteam BelgiumBEL 10:34:00 11:38:00 11:18:00 12:42:00 10:06:00
1225.Konrad Tonn8606453M70SSV Planeta RadebeulGER 10:42:00 11:06:00 11:46:00 12:43:00 13:52:00
1226.Konstantin Smirnov8181260M60Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:24:00 10:26:00 11:06:00 12:22:00 12:32:00
1227.Kristaps Epners8000020M40Auseklis IKLAT 13:58:00 10:50:00 11:38:00 11:54:00 12:54:00
1228.Kristina Masevičiūtė501153W35Fortuna OSKLTU 13:42:00 10:51:00 13:51:00 10:57:00 13:21:00
1229.Kristof Wolles8503557M45Dreamteam BelgiumBEL 10:33:00 11:15:00 10:55:00 11:57:00 10:01:00
1230.Krīvs Rožukalns8225533M16Auseklis IKLAT 13:37:00 10:13:00 11:01:00 12:19:00 12:49:00
1231.Kurt Huber8113485M80OLG ZürinordSUI 13:08:00 13:35:00 10:26:00 10:53:00 11:56:00
1232.Kurtz Johan1040376M45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:55:00 13:47:00 10:41:00 11:09:00 12:07:00
1233.Kylian Wymer8010410M21EBalise 25FRA
1234.Kylian Wymer8010410FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1235.Laetitia Baillet8221060W40LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 10:48:00 12:56:00 10:04:00 12:56:00 10:40:00
1236.Laia Clarena Serrat344048W10 SHADOWEDUnió Excursionista VicESP
1237.Lars Stuland Larsen1918158M60Varegg FleridrettNOR 11:54:00 12:54:00 13:58:00 10:44:00 11:36:00
1238.Lassalle Jean Paul1011131M80CO AmberieuFRA 13:35:00 10:17:00 10:53:00 11:56:00 12:32:00
1239.Lasse Falck Weber8646100M21EFarumTisvilde OKDEN 12:46:00 13:28:00 10:20:00 11:16:00 12:16:00
1240.Latchezar Iadkov8255009M55Buffalo Orienteering ClubUSA 11:43:00 13:05:00 13:59:00 10:15:00 11:09:00
1241.Laura Adam8211293W21A LONGTout Azimut FameckFRA 12:24:00 13:09:00 13:45:00 10:11:00 10:59:00
1242.Laura Martin8141108W16SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:36:00 10:03:00 10:54:00 11:44:00 12:46:00
1243.Laura Valls Murcia886808W50 10:39:00 10:47:00 12:29:00
1244.Laure Chappellaz1810505W40balise orientation albigeoiseFRA 10:08:00 10:52:00 12:08:00 13:08:00 14:00:00
1245.Laure Coupat8260608W45LOISIR ORIENTATION UNION PIERRELATTINEFRA 11:55:00 13:13:00 10:11:00 11:21:00 11:29:00
1246.Laurence Basset8098002W50ASUL Sports NatureFRA 11:11:00 11:51:00 12:49:00 12:09:00 10:59:00
1247.Laurence Beauvir3161997W55BrivelimousincoFRA 10:01:00 11:35:00 12:01:00 12:47:00 13:45:00
1248.Laurence Champigny8211164W60ACA Aix ProvenceFRA 13:40:00 13:08:00 10:00:00 11:00:00 11:57:00
1249.Laurence Elias7002151W55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:43:00 13:25:00 10:41:00 11:01:00 12:15:00
1250.Laurence Gaudrillier2016322W45ECHO73 CHAMBERYFRA 11:17:00 12:23:00 13:11:00 13:29:00 10:33:00
1251.Laurence Lefieux8182075W45Noyon Course d'OrientationFRA 12:07:00 12:47:00 13:25:00 10:13:00 10:59:00
1252.Laurence Serres8099027W45SAGC CestasFRA 12:03:00 12:53:00 13:37:00 10:23:00 11:35:00
1253.Laurence Vinot2109938W60O'BugeyFRA 12:28:00 11:56:00 10:52:00 11:18:00 11:42:00
1254.Laurent Astrade8067305M55ECHO73 CHAMBERYFRA 11:03:00 11:51:00 12:59:00 13:33:00 10:17:00
1255.Laurent Bonora7300003M55ALCO 69FRA 12:29:00 10:23:00 13:23:00 10:45:00 11:19:00
1256.Laurent Champigny8081075M45ACA Aix ProvenceFRA 13:21:00 12:37:00 10:39:00 11:25:00 11:53:00
1257.Laurent Couliard8194154M50Boussole en ForezFRA 10:21:00 11:17:00 12:05:00 12:45:00 13:27:00
1258.Laurent Fiorina8010875M45ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:37:00 10:23:00 11:01:00 12:11:00 12:33:00
1259.Laurent Frayssinet8081902M45Azimut Orientation CastresFRA 11:31:00 12:01:00 12:45:00 14:03:00 10:39:00
1260.Laurent Gondcaille8200371M50Noyon Course d'OrientationFRA 11:41:00 13:09:00 13:47:00 10:03:00 11:17:00
1261.Laurent Maire1570305M50Tout Azimut FameckFRA 11:59:00 13:05:00 13:39:00 10:35:00 11:27:00
1262.Laurent Merat8251063M60O'JuraFRA 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00 10:00:00
1263.Laurent Mouchette8130776M45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:45:00 13:25:00 10:27:00 10:59:00 11:47:00
1264.Laurent Müller8191121M10OLG RymenzburgSUI 11:13:00 12:17:00 12:41:00 13:37:00 10:09:00
1265.Laurent Saint-marcel8270277M45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:51:00 12:43:00
1266.Laurent Schimpf8002109M55CapOnord, Sports d'OrientationFRA 13:13:00 13:35:00 10:41:00 11:15:00 11:55:00
1267.Laurent Verite8150365M55viv'azimut07FRA 12:51:00 13:31:00 10:25:00 11:19:00 12:37:00
1268.Laurie Gérard8275052W21BH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:28:00 13:36:00 13:40:00 10:24:00 12:08:00
1269.Laurin Fritschi7663050M14OLG WelsikonSUI 12:50:00 13:34:00 10:34:00 11:34:00 11:58:00
1270.Laurine Loterie1590712W21A SHORTTous Azimuts DouaiFRA 12:47:00 13:45:00 10:27:00 11:27:00 11:55:00
1271.Leah Williams8002244W21EWight OrienteersGBR 10:35:00 10:03:00 10:39:00 10:27:00 10:19:00
1272.Léane Anglade8292001W21A SHORTClub d'Orientation LorientaisFRA 12:55:00 13:33:00 10:15:00 11:21:00 12:19:00
1273.Léane Durand8447915W10 SHADOWEDNantes Atlantique OrientationFRA
1274.Leith Soden8045131M21EOK ChickensAUS 13:31:00 10:12:00 10:58:00 12:06:00 12:44:00
1275.Léna Baillet8112202W14LAB'VENTURE OISE ORIENTATIONFRA 12:00:00 12:56:00 14:04:00 10:28:00 11:44:00
1276.Lene Sandvik1751208W45Halden SKNOR 10:07:00 11:17:00 11:45:00 12:45:00 13:29:00
1277.Lenka Zajickova8667996W50KOS Tesla BrnoCZE 12:33:00 13:23:00 11:47:00 10:09:00 11:37:00
1278.Léo Bastin49084KID'S COURSEOLG Sankt Vith ARDOCBEL
1279.Léo Creuse308608M21A SHORT 10:46:00 10:40:00 11:36:00 10:08:00 11:34:00
1280.Léo Dalibard7680400BEGINNERSco colmarFRA
1281.Léo DauriacM18 11:36:00 10:20:00 10:40:00 13:08:00 10:44:00
1282.Léo Falcone8221370M21 ULTIMATECorbière Orientation Raid EvasionFRA 12:01:00 12:49:00 13:25:00 10:06:00 10:54:00
1283.Léo Ruiz8105411M14balise orientation albigeoiseFRA 10:30:00 11:26:00 12:30:00 12:50:00 13:38:00
1284.Leon Rannou Serine8072506M12US CENON course d'orientationFRA 11:23:00 11:47:00 12:59:00 13:31:00 10:15:00
1285.Leonie Koban1431183W40ASUL Sports NatureFRA 11:24:00 12:08:00 13:00:00 12:36:00 10:16:00
1286.Leslie Crettels8120980W40Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:48:00 10:16:00 11:52:00 12:20:00 13:04:00
1287.Lia Hertner500283W10 SHADOWEDOLC WinterthurSUI
1288.Liam Casey8669954M16South East Viking OrienteersIRL 11:13:00 11:58:00 12:37:00 13:37:00 10:19:00
1289.Liam Dufty8044646M18Bibbulmun OrienteersAUS 11:28:00 11:48:00 13:04:00 14:00:00 10:32:00
1290.Liam O'donnell8003923M16Fingal OrienteersIRL 12:37:00 12:25:00 13:28:00 10:01:00 10:58:00
1291.Lianne Joséfine Krüger8112011W14ORIENT'ALPFRA 11:44:00 12:48:00 12:44:00 13:36:00 10:44:00
1292.Lídia Santana8501912W50Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 14:07:00 10:29:00 11:07:00 11:57:00 12:57:00
1293.Lieve Feys2067897W70OmegaBEL 13:56:00 10:02:00 11:14:00 11:59:00 12:53:00
1294.Liliana Oliveira Dias8200690W21A SHORTGD4CaminhosPOR 13:39:00 10:51:00
1295.Lilie Roquier8002193W16Charente Maritime OrientationFRA 12:06:00 12:54:00 13:30:00 10:28:00 11:32:00
1296.Lilja Gauduin1590826W10 SHADOWEDTous Azimuts DouaiFRA
1297.Lilou Parigot9022004W20AS QUETIGNYFRA 13:30:00 10:12:00 10:48:00
1298.Lily Husner8110461W50 ULTIMATEOLK WIGGERTALSUI 13:27:00 10:27:00 10:51:00 12:15:00 13:03:00
1299.Lina Hubmann9160483W10OLC BremgartenSUI 14:05:00 10:37:00 10:53:00 12:37:00 12:45:00
1300.Linda Ena8130673W50IK FalkenFIN 13:57:00 10:35:00 11:05:00 12:23:00 12:55:00
1301.Linda Raituma8522655W50Auseklis IKLAT 13:53:00 10:03:00 10:59:00 12:01:00 12:47:00
1302.Linda Schrader8654990W40OLifantNED 13:44:00 10:04:00 11:16:00
1303.Linda Tomaskova8162891W20TSM PrahaCZE 10:07:00 11:07:00
1304.Line Roirand8002416W65Biscarrosse Olympique Nature OrientationFRA 11:20:00 12:00:00 12:52:00 13:24:00 10:16:00
1305.Linus Quayle8100419M14OK NolaskogsarnaSWE 11:26:00 12:34:00 12:50:00 13:46:00 10:26:00
1306.Lionel Cocchio8391698M45NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 12:01:00 12:51:00 13:43:00 10:25:00 11:13:00
1307.Lionel Jacques8080589M21A LONGC.O.LiègeBEL 12:10:00 12:40:00 13:40:00 10:28:00 11:04:00
1308.Lise Bonora8510866W21 ULTIMATEALCO 69FRA 11:17:00
1309.Lise Derlot2144320W18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:42:00 11:42:00 13:14:00 13:58:00 10:18:00
1310.Lise Destrez8014777W40Tous Azimuts DouaiFRA 13:08:00 13:56:00 10:08:00 11:00:00 12:12:00
1311.Lise Milbou8150993W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:18:00 11:21:00 11:21:00 12:11:00 12:47:00
1312.Lise Mouchette229870W16Course d'orientation des pierres doréesFRA 13:09:00 13:51:00 10:36:00 11:12:00 11:58:00
1313.Lise Pellissier8033024W20Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:15:00 11:51:00 13:03:00 13:31:00 10:19:00
1314.Lise Rossy1130368OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1315.Lise Rouiller1403436W12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:28:00 12:16:00 13:04:00 11:41:00 11:09:00
1316.Liset Hendrickx1019982W65Dreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:44:00 11:16:00 12:16:00 12:52:00
1317.Lisette Larcher228358OPEN COPA MONTIGNYFRA
1318.Liv Perrin8230507W18Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:10:00 13:14:00 10:46:00 11:18:00 11:14:00
1319.Lluís Bedós8650851M35Xinoxano OrientacióESP 14:00:00 10:17:00 11:21:00 12:13:00 12:37:00
1320.Lohr Gabriel8080912M40ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 14:06:00 10:18:00 11:02:00 12:18:00 12:50:00
1321.Loic Marty8110795FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1322.Loic Marty8110795M21EFigeac Nature OrientationFRA
1323.Loïc Venon8210578M45ADOCFRA 11:15:00 12:09:00 12:55:00 13:33:00 10:05:00
1324.Lola Moulière8020701W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:06:00 10:02:00 13:18:00 13:02:00 13:10:00
1325.Loli Delgado Morant8513890W55Montsant OrientacióESP 13:57:00 10:11:00 10:57:00 12:21:00 13:09:00
1326.Lore Zoons8071654W21A LONGDreamteam BelgiumBEL 10:54:00 11:39:00 10:54:00 12:23:00
1327.Lorella Masci1011143W21A LONGORIENT'ALPFRA 11:30:00 12:51:00 12:51:00 13:47:00 10:41:00
1328.Lorenz Brandl8187420M21EOLG RegensburgGER 13:13:00 13:40:00 10:04:00 11:06:00 12:06:00
1329.Loriane Roussé7150186W35ASUL Sports NatureFRA 11:57:00 10:15:00
1330.Lorick Casteels249059M10O'Team BesançonFRA 11:45:00 12:41:00 13:21:00 10:09:00 11:13:00
1331.Lotte Tiesters8004976W21EDreamteam BelgiumBEL 10:11:00 11:11:00 10:51:00 11:47:00 12:51:00
1332.Lou Oblette8381428W14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:20:00 12:40:00 13:00:00 12:28:00 11:40:00
1333.Louhane Gouvernayre8230809W16ORIENT'ALPFRA 12:27:00 13:27:00 10:15:00 10:52:00 11:18:00
1334.Louis Arnould226493M21 ULTIMATEGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:12:00 12:06:00
1335.Louis Bastin8099021M16OLG Sankt Vith ARDOCBEL 13:09:00 13:43:00 10:37:00 10:55:00 12:43:00
1336.Louis Boucherie8099072M21A SHORTBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:14:00 11:58:00 13:14:00 13:46:00 10:10:00
1337.Louis Bourgeois8002352M20H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:14:00 13:38:00 13:20:00 11:08:00 11:26:00
1338.Louis Gil Silveira8009912M18Association Sportive de l'IGNFRA 12:36:00 14:00:00 10:32:00 11:40:00 12:36:00
1339.Louis Haltz8159018M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:10:00 13:46:00 10:22:00 11:22:00 11:42:00
1340.Louis Lemercier8099170M14Tout Azimut FameckFRA 12:06:00 13:22:00 13:54:00 10:02:00 11:26:00
1341.Louis Antoine Krüger8112009M16ORIENT'ALPFRA 11:53:00 13:04:00 10:13:00 11:10:00 12:10:00
1342.Louisa Kollenbach8111105W20Ski-Club Helsa e.V.GER 11:24:00 12:09:00 13:12:00 13:25:00 10:07:00
1343.Louise Antoine2036872W10 SHADOWEDL'EtabliFRA
1344.Louise Barbour8362005W20BigFoot OrienteersAUS 12:00:00 12:45:00 13:48:00 10:25:00
1345.Louise Bouteille8512621W16Nature Orientation Saint EtienneFRA 12:03:00 13:45:00 10:03:00 11:22:00 11:50:00
1346.Louise Fourment8280307W18ACA Aix ProvenceFRA 13:22:00 12:42:00 10:02:00 11:38:00 12:34:00
1347.Louise Mattart8002228W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:22:00 12:22:00 13:26:00 12:46:00 13:18:00
1348.Louise Morey8150112W12Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:04:00 11:58:00 12:58:00 13:25:00 10:17:00
1349.Louise Moulière8020703W18VERVINS ORIENTATIONFRA 10:38:00 10:06:00 12:34:00 12:38:00 13:02:00
1350.Louison Mena8200304M20Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:50:00 13:26:00 13:32:00 10:32:00 11:50:00
1351.Louna Chatelon8002223W18ORIENTEXPRESS 42FRA 11:54:00 13:18:00 10:22:00 11:46:00 11:54:00
1352.Louna Vialard301905W14OP AvignonFRA 13:20:00 10:04:00 10:52:00 12:48:00 13:16:00
1353.Luc Melis1414471M60TROL BelgiumBEL 14:00:00 10:36:00 11:22:00 12:18:00 12:44:00
1354.Luc Sandevoir8002091M21EOrientation caennaiseFRA 13:34:00 10:06:00 10:52:00 11:42:00 12:34:00
1355.Luc Talloen7139201M75Dreamteam BelgiumBEL 10:06:00 11:10:00
1356.Luca Chabe8620801M20La boussole AudomaroiseFRA 11:08:00 12:08:00 12:56:00 13:26:00 10:38:00
1357.Luca Delgado Mata520130M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP
1358.Luca Rossi8010943M21A SHORTSCOM MendrisioSUI 10:28:00 12:34:00 13:36:00 10:38:00 11:16:00
1359.Luca Thomas Poletto2019187M14MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:42:00 11:10:00 12:10:00 12:58:00 13:50:00
1360.Lucas Basset8039128M21EASUL Sports NatureFRA 12:12:00 12:04:00 10:34:00
1361.Lucas Basset8039128FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1362.Lucas Berruer8444551M20OP AvignonFRA 13:44:00 10:08:00 11:08:00 11:56:00 12:38:00
1363.Lucas Mcgrail8063830M14Silkeborg OKDEN 13:14:00 13:46:00 10:30:00 11:14:00 12:26:00
1364.Lucas Thouvenin1395351M21A LONGCO'Orne AlençonFRA 11:22:00 11:58:00 12:34:00 13:16:00 10:16:00
1365.Lucas Thuriot1950207M10CRCOFRA 10:57:00 12:01:00 12:57:00 13:21:00 10:25:00
1366.Lucas Verjux8250812M18Balise 25FRA 10:04:00 11:24:00 12:16:00 12:40:00 13:40:00
1367.Lucia Baumgartner8220807W18SCOM MendrisioSUI 10:10:00 12:38:00 13:50:00 10:30:00 10:54:00
1368.Lucia Calandry8047404W55ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:01:00 12:59:00 13:21:00 10:53:00 11:21:00
1369.Lucia Riva8512553W16Polisportiva BesaneseITA 12:45:00 10:48:00 11:12:00 12:08:00 12:56:00
1370.Lucie Arno8102199W21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:55:00 12:51:00 13:31:00 10:11:00 11:07:00
1371.Lucie Gaudion8008404W18OrientationPassionAvignonFRA 10:58:00 11:54:00 13:06:00 13:50:00 10:34:00
1372.Lucie Lataste8062002W21Eco colmarFRA 11:23:00 12:43:00 13:31:00
1373.Lucie Lataste8062002FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
1374.Lucie Mouchette Guttler2771050W10 SHADOWEDTout Azimut FameckFRA
1375.Lucie Ptackova8001372W12KOS Tesla BrnoCZE 12:52:00 13:04:00 12:04:00 10:25:00 11:33:00
1376.Lucie Todhunter8008587W40South Ribble Orienteering ClubGBR 11:04:00 11:56:00 12:40:00 13:48:00 10:00:00
1377.Lucien Rannou Serine8230899M10 SHADOWEDUS CENON course d'orientationFRA
1378.Lucien Tonneau2136552M80OLV EifelBEL 10:17:00 11:02:00 11:56:00 12:41:00 13:35:00
1379.Lūcija Epnere8142200W16Auseklis IKLAT 13:33:00 10:42:00 11:21:00 12:20:00 12:34:00
1380.Lucile Chabance258338OPEN BNature Orientation Saint EtienneFRA
1381.Lucile Chatelon8055579W45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:25:00 12:19:00 13:03:00 11:51:00 10:57:00
1382.Lucile Figuiere8097197W21A SHORTGIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:13:00 11:27:00 12:31:00 12:55:00 14:03:00
1383.Lucile Roger8077819W21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:31:00 10:19:00 10:59:00
1384.Lucile Roger8077819FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
1385.Lucine Gintzburger8200503W21ESALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 10:51:00 11:51:00 12:35:00 13:35:00 10:35:00
1386.Ludovic Ruiz8105666M40balise orientation albigeoiseFRA 10:10:00 11:06:00 11:46:00 12:54:00 13:22:00
1387.Luis Martinho8061473M50Académico de Torres VedrasPOR 11:51:00 12:59:00 13:53:00 10:11:00 11:09:00
1388.Luis Filipe Mira-Marques8195584M65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:24:00 11:02:00 11:54:00 12:50:00 13:36:00
1389.Lukas Garde555533M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA
1390.Lukas Reichmuth8404163M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:11:00 12:05:00 12:47:00 13:11:00 12:23:00
1391.Lukas Schubnell8000141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 12:49:00 13:30:00 11:48:00
1392.Luna Jullien2103110BEGINNERSORIENTEXPRESS 42FRA
1393.Lutz Tröße8070750M70SV TU IlmenauGER 13:42:00 10:26:00 10:58:00 12:07:00 12:58:00
1394.Lydiane Vandel1396393W40O'JuraFRA 11:44:00 12:32:00
1395.Lydie Dewilde1590801W40Tous Azimuts DouaiFRA 12:44:00 13:40:00 11:00:00 11:40:00 11:44:00
1396.Lydie Gastineau8100472W507205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:49:00 12:47:00 13:33:00 10:15:00 11:39:00
1397.Lydie JauliW55Charente Maritime OrientationFRA 12:11:00 13:03:00 13:19:00 10:37:00 11:25:00
1398.Lydie Thevenon2213309W60OPA MONTIGNYFRA 11:00:00 10:56:00 12:12:00 10:18:00
1399.Lylou-rose Marquaille8082313W10SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:01:00 11:41:00 13:01:00 13:33:00 10:21:00
1400.Madara Miķelsone8150555W16Auseklis IKLAT 13:15:00 10:12:00 11:00:00 11:52:00 13:06:00
1401.Madeleine Dieudonne8271247W75ASMBCOFRA 10:59:00 11:44:00 12:56:00 13:32:00 10:14:00
1402.Madeleine Steward1890304W50YCONE SENSFRA 10:15:00 11:25:00 12:09:00 13:05:00 13:45:00
1403.Madlaina Winteler8680054W12ThurgorientaSUI 12:22:00 12:52:00 13:52:00 10:13:00 10:57:00
1404.Madlen Zwahlen8076545W70OL MettSUI 13:11:00 13:38:00 10:20:00 11:32:00 12:17:00
1405.Madlēna Freimane8612211W14Auseklis IKLAT 13:16:00 10:40:00 11:04:00 11:52:00 12:44:00
1406.Mads Mikkelsen8010370M50Horsens OKDEN 11:03:00 12:05:00 12:39:00 13:39:00 10:27:00
1407.Mae Chatelon8002217M16ORIENTEXPRESS 42FRA 11:33:00 13:22:00 10:55:00 11:55:00 11:01:00
1408.Maé Regnard8272008M16Talant Sport OrientationFRA 12:57:00 13:37:00 10:31:00 11:34:00 12:31:00
1409.Maé Vadrot8099003W14Marseille Course OrientationFRA 13:12:00 14:00:00 10:16:00 11:20:00 12:36:00
1410.Mael Thomas Poletto1392513M12MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:07:00 11:31:00 12:11:00 12:47:00 13:55:00
1411.Maël Durand1063004M14Balise 63FRA 13:26:00 10:14:00 10:58:00 12:18:00 13:10:00
1412.Maëlle Janod8201173W14ECHO73 CHAMBERYFRA 11:16:00 12:36:00 12:36:00 14:04:00 10:24:00
1413.Maelys Marquaille8012410W14SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:20:00 11:48:00 13:24:00 13:56:00 10:28:00
1414.Maëlys Colin2009386W21BChâteaurenard OrientationFRA 12:04:00 13:08:00 14:08:00 10:00:00 11:36:00
1415.Maeva Vigneron2114313W21A SHORTSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:33:00 10:01:00 10:53:00 11:43:00 13:11:00
1416.Magali Lefèvre1770423W45ADOCFRA 10:09:00 13:19:00 10:37:00 13:51:00 10:37:00
1417.Magali Trebucq1396414W40balise orientation albigeoiseFRA 10:16:00 11:16:00 12:16:00 13:00:00 13:52:00
1418.Magdalena Skachova8654888W21ETSM PrahaCZE 10:31:00 10:55:00
1419.Magdalena Zemlova8116673W16OK KameniceCZE 11:06:00 11:39:00 12:27:00 13:36:00 10:26:00
1420.Mägi Meier8261961OPEN Bheja OLSUI
1421.Magnus Lindahl8628450M18OK MELFARDEN 11:32:00 11:56:00 12:48:00 13:40:00 10:12:00
1422.Maha MoujtahidOPEN CNature Orientation Saint EtienneFRA
1423.Mai Helen Linga8500736OPEN CIL GularNOR
1424.Maïa Chagnon2050009W14POPFRA 13:28:00 10:44:00 11:32:00 12:44:00 13:24:00
1425.Maica Perez Ramos720028W40CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 13:00:00 13:36:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00
1426.Maïeul Latil1130305M18Marseille Course OrientationFRA 12:52:00 14:04:00 10:36:00 11:08:00 12:28:00
1427.Maikel Rodriguez Domingu.8655222M21EORIENTIJOTEESP 11:25:00 12:06:00 12:52:00 13:34:00 10:08:00
1428.Maisie Todhunter8145310W12South Ribble Orienteering ClubGBR 11:10:00 12:10:00 13:10:00 13:45:00 10:29:00
1429.Maïté Faillard1101977W45O'BugeyFRA 12:51:00 12:07:00 10:13:00 10:59:00 11:49:00
1430.Maiwann Roche2109000OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1431.Maja Eva Voveris8524399W12Devyni OSKLTU 13:22:00 10:22:00 10:52:00 11:45:00 12:45:00
1432.Majbritt Brandstrup Fega.1013327BEGINNERSKolding Orienterings KlubDEN
1433.Malin Årebäck651201W55Lerums SOKSWE 13:47:00 10:17:00 10:51:00 11:47:00 12:35:00
1434.Manon Duchene8300610W14ACA Aix ProvenceFRA 14:10:00 13:48:00 10:00:00 11:04:00 12:28:00
1435.Manon Mouchette430781W21BCourse d'orientation des pierres doréesFRA 12:48:00 14:04:00 10:08:00 11:00:00 12:40:00
1436.Manon Rennotte1570352W75Tout Azimut FameckFRA 12:02:00 12:56:00 13:50:00 10:32:00 10:59:00
1437.Manu Verpoorten8643377M60Hermathenae Orientation SPABEL 13:08:00 13:48:00 10:14:00 11:26:00 12:16:00
1438.Manuel Dias8035554M70Lisboa OKPOR 11:06:00 11:54:00 12:38:00 13:25:00 10:01:00
1439.Manuel Oliveira8024738M21ECOC - Clube Orientação do CentroPOR 11:16:00 12:16:00 12:58:00 13:42:00 10:20:00
1440.Manuel Zenevre8099991M55Terres d'OFRA 11:07:00 12:05:00 12:35:00 13:31:00 10:03:00
1441.Manuela Pioger8009964W45O'BugeyFRA 12:31:00 12:01:00 10:23:00 10:55:00 12:09:00
1442.Marc Ballabriga Costa8663302OPEN BClub Orientació BerguedàESP
1443.Marc Beguinot8091999M20CO AmberieuFRA 13:38:00 10:14:00 11:02:00 12:14:00 12:32:00
1444.Marc Wagenaar7117118M21A SHORTOLifantNED 13:44:00 10:06:00 11:00:00 12:20:00 12:38:00
1445.Marcela Čechová8007659W45KOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 13:05:00 12:25:00 10:07:00 11:37:00
1446.Marcia Bronckaers1090099W50Kempische OriëntatielopersBEL 11:53:00 13:03:00 13:57:00 10:03:00 11:21:00
1447.Marco Bonafini8160351M70SLOW BernSUI 10:18:00 11:26:00 11:58:00 12:34:00 13:34:00
1448.Marcus Geoghegan8217753OPEN BIrish ROversIRL
1449.Marcus Pinker8428248M50 ULTIMATECork Orienteering ClubIRL 12:20:00 13:14:00 13:32:00 11:08:00 11:08:00
1450.Marek ŠkorpilM16Jiskra Holice.czCZE 10:49:00 11:28:00 12:16:00 12:58:00 10:34:00
1451.Margarita Zhuravleva8030097W14Devyni OSKLTU 14:00:00 11:12:00 11:08:00 11:32:00 13:32:00
1452.Margi Freemantle8643993BEGINNERSYarra Valley Orienteering ClubAUS
1453.Margot Collioud1434343W14O'BugeyFRA 13:00:00 12:20:00 10:28:00 11:28:00 12:20:00
1454.Margot Dechavanne8130311W14ASUL Sports NatureFRA 11:32:00 11:40:00 13:16:00 12:36:00 10:08:00
1455.Margot Ranoux8030416W35Guyancourt Orientation 78FRA 11:45:00 12:39:00 13:42:00 10:09:00 11:15:00
1456.Margot Vandemeulebroek7106911W21A LONGASUB OrientationBEL 11:12:00 13:27:00 11:48:00 12:35:00 10:53:00
1457.Margrit Eggli2088815W75C.O. MulhouseFRA 13:23:00 13:59:00 10:32:00 10:59:00 12:29:00
1458.Margrit Michel8445158W70OLG WelsikonSUI 13:02:00 13:56:00 10:29:00 11:14:00 11:59:00
1459.Maria Luder8210547W75ULU`S REISEWELTSUI 12:38:00 13:32:00 10:23:00 11:53:00 11:53:00
1460.Maria Oliveira8511650W14COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:36:00 12:32:00 12:48:00 13:12:00 10:36:00
1461.Maria São João8341849W70Clube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:38:00 11:14:00 11:59:00 13:02:00 13:56:00
1462.Maria Jesús Cascales Nic.8633188W60ImperdibleESP 10:36:00 10:52:00 12:24:00 12:39:00 13:27:00
1463.Mariama Wade8281010W14SCOM MendrisioSUI 10:28:00 13:24:00 13:48:00 10:16:00 11:56:00
1464.Marian Basset8022996M21EASUL Sports NatureFRA 11:01:00 12:34:00 12:36:00 12:12:00 10:42:00
1465.Marian Roldán Pareja8502474W50COMAESP 13:49:00 10:09:00 11:11:00 11:43:00 12:49:00
1466.Marianne Bandixen8003002W65swissotours.chSUI 13:20:00 13:56:00 10:00:00 10:56:00 12:24:00
1467.Marianne EilertsenOPEN BBodø og Omegn IF orienteringNOR
1468.Marianne Passelergue224267W50ASMBCOFRA 11:01:00 12:01:00 12:53:00 13:53:00 10:05:00
1469.Marianne Richard1000963W50Boussole en ForezFRA 10:29:00 10:55:00 12:25:00 13:03:00 13:25:00
1470.Marie Armbruster8250815W60Balise 25FRA 10:08:00 11:28:00 12:20:00 12:33:00 13:36:00
1471.Marie Bellengier8362312W16ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 10:57:00 11:42:00 12:54:00 13:42:00 10:30:00
1472.Marie Bolzer8009927W21ESports Orientation LunévilleFRA 12:51:00 13:31:00 10:19:00 11:27:00 11:43:00
1473.Marie Bondivenne1064862W55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 14:03:00 10:03:00 11:01:00 12:15:00 12:57:00
1474.Marie Cambier2117845BEGINNERSH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL
1475.Marie Compagnon8232904W40Charente Maritime OrientationFRA 10:32:00 13:04:00 10:44:00 13:24:00 10:24:00
1476.Marie Dingreville8139322W40 11:28:00 10:40:00 13:04:00 10:24:00 10:44:00
1477.Marie Hauerslev901113W21A SHORTAmager OKDEN 13:29:00 10:51:00 13:23:00 11:33:00 13:25:00
1478.Marie Janosikova8116697W18TSM PrahaCZE 10:18:00 11:34:00
1479.Marie Krejcikova9416043W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 13:47:00 10:41:00 10:53:00 11:59:00 12:35:00
1480.Marie Michel339993OPEN CNature Orientation Saint EtienneFRA
1481.Marie Picazo714049W21A SHORT 10:29:00 10:37:00
1482.Marie Remouet8831964W60ACA Aix ProvenceFRA 13:32:00 13:20:00 10:08:00 11:27:00 12:03:00
1483.Marie Anna Kotecká8008408W16KOS Tesla BrnoCZE 13:00:00 12:33:00 12:12:00 10:00:00
1484.Marie Noel Colin9759050W60Châteaurenard OrientationFRA 12:04:00 13:04:00 13:56:00 10:12:00
1485.Marie-anne Jungo8482606W55swissotours.chSUI 12:59:00 13:29:00 10:07:00 11:19:00 11:57:00
1486.Marie-christine Brault-l.1064858W55CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:59:00 10:29:00 10:55:00 12:23:00 12:51:00
1487.Marie-christine Guignard8011058W657205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 11:56:00 12:52:00 13:52:00 10:20:00 10:56:00
1488.Marie-françoise Roux7420105W65Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:08:00 11:52:00 12:40:00 13:32:00 10:12:00
1489.Marie-hélène Moulière8099031W45VERVINS ORIENTATIONFRA 10:35:00 10:01:00 12:37:00 13:01:00 12:59:00
1490.Marieke Addiers4979W40Dreamteam BelgiumBEL 10:20:00 10:56:00 11:24:00 12:40:00 12:44:00
1491.Marie-line Tribon7820203OPEN CMONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA
1492.Marielle Lathuiliere2086932W60ASUL Sports NatureFRA 11:36:00 11:52:00 13:08:00 11:45:00 10:00:00
1493.Marie-pierre Sence1603773W45Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:43:00 10:09:00 11:27:00 11:47:00 12:39:00
1494.Marijke Klaassen8051977W45HOC'93NED 13:39:00 10:37:00 11:31:00 12:19:00 12:31:00
1495.Marina Driesen7139190W65Dreamteam BelgiumBEL 10:48:00 11:04:00 11:04:00 12:24:00 13:00:00
1496.Marina Guilherme2077079W50COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:33:00 11:43:00 12:41:00 14:05:00 10:55:00
1497.Marina Trofimchik7201330W45Tel Aviv OrienteeringISR 10:17:00 11:07:00 12:07:00 12:37:00 13:53:00
1498.Marine Biasse59280W70 11:50:00 10:56:00 10:47:00 11:41:00 11:50:00
1499.Marine Casteels49102KID'S COURSEC.O.LiègeBEL
1500.Marine Durban8502529W40Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:12:00 11:20:00 12:36:00 12:48:00 13:24:00
1501.Marine Fourment1130751W50ACA Aix ProvenceFRA 13:31:00 13:05:00 10:25:00 11:25:00 11:55:00
1502.Marine Mazenc1392522W16Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:42:00 12:48:00
1503.Marine Sillien8230100W21EAnimation Sillery OrientationFRA 13:27:00 10:11:00 11:03:00 11:43:00 12:43:00
1504.Mario Bordonado Romano8004773M45CD Fundi-oESP 11:45:00 12:41:00 13:49:00 10:37:00
1505.Marion Durand813061979W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:03:00 12:17:00 12:49:00 13:31:00 10:27:00
1506.Marion Govin7443810W55ORIENT'ALPFRA 10:55:00 11:47:00 12:41:00 13:43:00 10:21:00
1507.Marion Pourre8002177W21BBalise 25FRA 10:24:00 11:28:00 11:56:00 13:08:00 13:52:00
1508.Marion Riollet8010325W21EASUL Sports NatureFRA
1509.Marion Valette9000970W21A LONGORIENT'ALPFRA 12:06:00 12:33:00 13:09:00 13:23:00 10:17:00
1510.Marion Venon8210555W45ADOCFRA 11:01:00 11:51:00 12:39:00 13:59:00 10:07:00
1511.Màrius Alsius Vives8119477M35Associacio Esportiva Gastant KeksESP 13:06:00 13:41:00 10:01:00 11:01:00 11:49:00
1512.Márk Gárdonyi8102150M50 ULTIMATEOrvosegyetem SCHUN 12:38:00 13:08:00 14:02:00
1513.Markéta Držková2073755W45OK Lokomotiva PardubiceCZE 10:59:00 12:27:00 13:01:00 13:49:00 10:31:00
1514.Markku Hämäläinen8268895M65RastivarsatFIN 11:56:00 12:54:00 13:30:00 10:38:00 10:52:00
1515.Markus Bieri8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 13:50:00 10:08:00 10:56:00 12:02:00 13:08:00
1516.Marlene Larose8381011W45ORIENT'ALPFRA 11:11:00 12:09:00 12:41:00 13:27:00 10:21:00
1517.Marlène Chifflet2004803W45Raidlink's 07FRA 10:43:00 11:25:00 11:53:00 12:51:00 13:25:00
1518.Marlène Sanchez8062821W45La boussole AudomaroiseFRA 11:13:00 11:49:00 12:35:00 13:39:00 10:11:00
1519.Marta Kutlvašrová2001908W10OOS VrchlabiCZE 11:09:00 12:05:00 12:37:00 13:25:00 10:13:00
1520.Marta Nogues Vives8291111W14Montsant OrientacióESP 13:36:00 10:24:00 10:48:00 12:12:00 13:28:00
1521.Marta Raituma2021281W18Auseklis IKLAT 13:30:00 10:14:00 11:10:00 12:06:00 13:06:00
1522.Martin Berland1115769M21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:52:00
1523.Martin Chapsal8002413M21ESALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:40:00 11:54:00 12:38:00 13:46:00 10:16:00
1524.Martin Chattlain49093M10 SHADOWEDOLG Sankt Vith ARDOCBEL
1525.Martin Gygax8662199M55OLG Biberist SOSUI 12:37:00 14:01:00 10:47:00 11:27:00 12:29:00
1526.Martin Hässler8455378M45Sundsvalls OKSWE 12:23:00 11:11:00 12:59:00 10:45:00 11:39:00
1527.Martin Jevševar2077853M20OK BrežiceSLO 10:50:00 11:08:00 12:02:00 11:44:00 12:50:00
1528.Martin Johansson451079OPEN BGöteborg-Majorna OKSWE
1529.Martin Kabat8667514M20TSM PrahaCZE 10:38:00 11:32:00
1530.Martin Lemenager9010781M40OPA MONTIGNYFRA 11:10:00 11:42:00 12:46:00
1531.Martin Mathis8506869M21EO'Team BesançonFRA 12:16:00 12:48:00 13:24:00 10:20:00 11:14:00
1532.Martin Melisik8511348M21ETSM PrahaCZE 10:44:00 11:30:00
1533.Martin Mottet8190586M35Club Rennais de COFRA 12:36:00 13:37:00 10:17:00 11:05:00 12:01:00
1534.Martin Sacher8000015M65ULU`S REISEWELTSUI 12:42:00 13:32:00 10:10:00 10:52:00 11:46:00
1535.Martin Schaffner8210544M55swissotours.chSUI 12:43:00 13:55:00 10:27:00 11:39:00 11:51:00
1536.Martin ŠkorpilM65 ULTIMATEJiskra Holice.czCZE 10:33:00 11:21:00 12:09:00 12:57:00 10:33:00
1537.Martin Sogno8026633M21EACA Aix ProvenceFRA 13:28:00 13:18:00 10:18:00 11:20:00 11:54:00
1538.Martin Stangegaard Bjerg.8181165M55COMAESP 13:57:00 10:03:00 11:13:00 12:09:00 13:07:00
1539.Martin Wenk8200166M55ThurgorientaSUI 12:17:00 12:27:00 13:31:00 10:55:00 11:33:00
1540.Martín Morales8140373M50Asociación Deportiva LimiactivaESP 10:27:00 11:09:00 11:43:00 12:35:00 13:43:00
1541.Martina Perani8060602OPEN BOLC WinterthurSUI
1542.Martina Rowe8217706W50GENIRL 10:21:00 12:33:00 13:19:00 13:01:00 11:17:00
1543.Martine Villedieu229132W70Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:14:00 11:50:00 13:11:00 13:56:00
1544.Martine Wibart8240957W60A C BeauchampFRA 10:40:00 11:24:00 12:32:00 12:51:00 13:30:00
1545.Martinez Francois8160260M60BROSFRA 13:58:00 10:24:00 11:12:00 12:24:00 12:54:00
1546.Mārtiņš Čablis8030070M14Auseklis IKLAT 13:46:00 10:30:00 11:22:00 12:30:00 13:06:00
1547.Mārtiņš Gills8039999M50Auseklis IKLAT 13:33:00 10:53:00 12:31:00
1548.Mārtiņš Pužulis8050088M14Auseklis IKLAT 13:54:00 10:54:00 11:06:00 11:58:00 13:22:00
1549.Mary O'connell8516171W60Irish ROversIRL 13:44:00 10:28:00 11:40:00 12:21:00 13:03:00
1550.Maryse Clement58410OPEN C
1551.Massimo Brida8060607OPEN AOLC WinterthurSUI
1552.Matas Šalna8658395M12Fortuna OSKLTU 10:15:00 10:59:00 11:39:00 13:11:00 13:31:00
1553.Mateo Urvoy8010022M21A LONGLa boussole AudomaroiseFRA 11:40:00 12:28:00 12:28:00 13:52:00 10:28:00
1554.Matéo Chevalier8059010M20BrivelimousincoFRA 10:38:00 11:44:00 11:44:00 12:50:00 14:02:00
1555.Matéo Eikenaar1680477BEGINNERSco colmarFRA
1556.Matéo Robin8131203M21A LONGO'BugeyFRA 12:46:00 10:10:00 12:04:00
1557.Mathias Lataste8080504M21Eco colmarFRA 10:19:00 11:08:00 11:44:00 12:54:00 13:32:00
1558.Mathias Lataste8080504FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1559.Mathieu Chalopin8311197M40LUBOFRA 11:30:00 11:42:00 13:06:00 13:30:00 10:58:00
1560.Mathieu Gouineau8003971M35Charente Maritime OrientationFRA 12:24:00 12:33:00 13:21:00 10:09:00 11:17:00
1561.Mathieu Herault8081108M16Figeac Nature OrientationFRA 12:05:00 12:43:00 13:34:00 10:13:00 11:10:00
1562.Mathieu Kern-gillard8029208M35ASUL Sports NatureFRA 11:12:00 11:41:00 12:53:00 11:57:00 10:29:00
1563.Mathieu Martinez8014794M35Raid Orientation ParisFRA 10:36:00 10:57:00 11:57:00 13:09:00 13:45:00
1564.Mathieu Vrinat8181870M40ASUL Sports NatureFRA 11:26:00 12:02:00 13:14:00 12:02:00 10:06:00
1565.Mathilde Balestrat2049680W40BrivelimousincoFRA 10:04:00 11:24:00 12:32:00 13:20:00 13:36:00
1566.Mathilde Bernard1112517W12O'Team BesançonFRA 12:10:00 13:28:00 14:04:00 10:17:00 10:53:00
1567.Mathilde Cornu8501808W45Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:15:00 11:03:00 11:57:00 12:47:00 13:51:00
1568.Mathilde Dousset8009918W21EBROSFRA 13:31:00 10:15:00 11:07:00 12:15:00 12:59:00
1569.Mathilde Lehault8140602W21A SHORTVikazimFRA 10:59:00 12:07:00 12:37:00 13:21:00 10:19:00
1570.Mathilde Libois532517BEGINNERSH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL
1571.Mathilde Montilla1080878W45Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:59:00 13:25:00 10:21:00 11:13:00 12:07:00
1572.Mathis Pruvost8102200M21EGuyancourt Orientation 78FRA 12:04:00 12:44:00 13:42:00 10:30:00 11:32:00
1573.Mathis Sellier8210100M21 ULTIMATECO AmberieuFRA 14:01:00 10:49:00 11:37:00 11:42:00 12:42:00
1574.Mathys Gaude2134558M12Boussole en ForezFRA 10:39:00 11:39:00 12:03:00 13:07:00 14:03:00
1575.Mathys Petitjean8170277M14Quimper orientationFRA 10:14:00 10:34:00 10:14:00 10:10:00 10:58:00
1576.Matias Mieth8077688M60USV JenaGER 10:42:00 11:02:00 12:08:00 12:40:00 13:52:00
1577.Matilde De Lorena B.F.P.1777704W16SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:51:00 13:06:00 10:24:00 10:56:00 11:06:00
1578.Matous Junek8670826M16TSM PrahaCZE 10:52:00 11:46:00
1579.Mats Talloen4957M10 SHADOWEDDreamteam BelgiumBEL
1580.Mats Van Der Kleij817217M10 SHADOWEDDreamteam BelgiumBEL
1581.Matteo Crivelli8081201M16SCOM MendrisioSUI 10:01:00 13:16:00 13:52:00 10:31:00 11:34:00
1582.Matteo Lepeu2039293OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1583.Matthew Inman8270809M16Forth Valley OrienteersGBR 10:13:00 11:04:00 12:04:00 12:43:00 13:31:00
1584.Matthew Owen8230712M12Forth Valley OrienteersGBR 10:59:00 11:35:00 12:19:00
1585.Matthias Wirtz1181209M16ORIENT'ALPFRA 10:53:00 12:10:00 12:43:00 13:28:00 10:16:00
1586.Matthieu Delenne8099165M55ACA Aix ProvenceFRA 14:03:00 12:41:00 10:55:00 11:11:00 12:07:00
1587.Matthieu Drogoul8200345M45Club d'Orientation Tout EspoirFRA 11:23:00 12:33:00 12:37:00 13:59:00 10:13:00
1588.Matthieu Puech600160M21 ULTIMATEACA Aix ProvenceFRA 13:49:00 12:37:00 10:01:00 11:06:00 12:12:00
1589.Matthieu Thouret1030874M14ORIENTEXPRESS 42FRA 10:02:00 11:42:00 12:46:00 12:38:00 11:34:00
1590.Mattias Rokkjær8008534M16Silkeborg OKDEN 13:21:00 13:34:00 10:16:00 11:01:00 12:46:00
1591.Maud Dufrene2225060W21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 10:53:00 12:05:00
1592.Maud Lavigne208288W10 SHADOWEDLUBERON ORIENTATIONFRA
1593.Maud Muller1055156W21A LONGGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:23:00 11:47:00
1594.Maurice Provost8269357M65OPA MONTIGNYFRA
1595.Max Amsler8644467M75OLG ZürichSUI 11:22:00 12:18:00 12:58:00 13:26:00 10:06:00
1596.Maxime Bouquillon8062811M21A LONGLa boussole AudomaroiseFRA 10:52:00 11:46:00 12:40:00 13:34:00 10:10:00
1597.Maxime Chabance8009921M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 11:37:00 12:32:00 12:56:00 13:36:00 10:04:00
1598.Maxime Debarge8300627M10Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:33:00 11:37:00 11:53:00 12:41:00 13:29:00
1599.Maxime Divay8140601M21A LONGVikazimFRA 11:04:00 12:10:00 13:10:00 13:28:00 10:22:00
1600.Maxime Gauduin1590711M35Tous Azimuts DouaiFRA 13:00:00 13:53:00 10:05:00 10:57:00 12:09:00
1601.Maxime Gouriou1590157M10 SHADOWEDVilleneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA
1602.Maxime Léonardon8181013M12ORIENT'ALPFRA 11:07:00 11:59:00 12:43:00 13:35:00 10:03:00
1603.Maxime Rauturier8277807M21EGuyancourt Orientation 78FRA
1604.Maxime Rauturier8277807FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1605.May Bente Brurberg7120863W60Ås-NMBU OrienteringNOR 13:36:00 10:40:00 11:28:00 12:06:00 12:45:00
1606.Mazan Céline1810409W50Azimut Orientation CastresFRA 11:23:00 12:17:00 13:09:00 13:55:00 10:11:00
1607.Mazan Christophe1810408M45Azimut Orientation CastresFRA 11:05:00 11:49:00 12:49:00 13:37:00 10:23:00
1608.Mazan Clémence1802122W14Azimut Orientation CastresFRA 11:40:00 12:04:00 12:40:00 13:40:00 10:12:00
1609.Melanie Dharreville8008859W35Tous Azimuts DouaiFRA
1610.Mélanie Dalibard8260203W21 ULTIMATEco colmarFRA 10:17:00 10:59:00 11:59:00 12:41:00 10:11:00
1611.Melānija Rožukalna8000501W14Auseklis IKLAT 14:08:00 10:48:00 11:12:00 11:44:00 13:36:00
1612.Melissa Assfalg64797OPEN CCare-Vevey OrientationSUI
1613.Melissa Trochut8002415W18Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:02:00 12:54:00 10:14:00 11:50:00 11:38:00
1614.Melle Chifflet8099002W21ERaidlink's 07FRA 10:19:00 10:51:00 11:59:00 12:59:00 13:27:00
1615.Mélusine Chandezon1210574W12ADOCFRA 11:16:00 12:28:00 13:16:00 13:37:00 10:21:00
1616.Meret Lemmel1251112W12ORIENT'ALPFRA 11:22:00 12:22:00 12:34:00 13:21:00 10:13:00
1617.Meritxell Badia Comas8171277W45C.E.FARRA-OESP 11:51:00 12:43:00 13:29:00 10:21:00 10:53:00
1618.Meritxell Freixas Nogué8663296OPEN BClub Orientació BerguedàESP
1619.Meritxell Vives Torrents2006177W40Montsant OrientacióESP 13:32:00 10:24:00 11:48:00 11:48:00 12:48:00
1620.Mette Filskov8658641W50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:51:00 12:27:00 13:39:00 10:03:00 11:39:00
1621.Michael Frenzel8003213M70ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 13:18:00 14:02:00 10:42:00 11:22:00 12:10:00
1622.Michael Steinauer8653006M50swissotours.chSUI 12:43:00 13:25:00 10:05:00 11:11:00 12:05:00
1623.Michael Thierolf8090601M60TSG Bad KönigGER 11:50:00 12:42:00 13:54:00 10:36:00 11:24:00
1624.Michaela Kotecká8008402W45KOS Tesla BrnoCZE 12:47:00 12:57:00 11:55:00 10:11:00
1625.Michaela Simunkova8085108W16TSM PrahaCZE 10:22:00 11:44:00
1626.Michaela Wohanková8047165W14OOS VrchlabiCZE 11:04:00 12:24:00 12:56:00 13:52:00 10:32:00
1627.Michal Paulicek8670456M40SOB OlomoucCZE 12:58:00 13:26:00 10:26:00 10:58:00 11:46:00
1628.Michel Bastin8518924M45OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:51:00 13:39:00 10:13:00 10:53:00 11:57:00
1629.Michel Marty8221061M60Figeac Nature OrientationFRA 12:12:00 13:00:00 13:38:00 10:06:00 11:30:00
1630.Michel Masson1210510M70ADOCFRA 11:10:00 11:50:00 12:54:00 13:31:00 10:07:00
1631.Michel Regamey7201316OPEN CCare-Vevey OrientationSUI
1632.Michel Tilkin7208656M65C.O.LiègeBEL 12:14:00 12:48:00 13:40:00 10:06:00 11:26:00
1633.Michel Vincent8040755M65CLUB D'ORIENTATION D'OXYGENATION ET DE LOISIRSFRA 13:30:00 10:02:00 11:02:00 11:58:00 12:50:00
1634.Michel Vuillemin8002103M60Balise 25FRA 10:14:00 11:00:00 11:50:00 12:42:00 13:54:00
1635.Michèle Denis1020554W50Hermathenae Orientation SPABEL 13:03:00 13:55:00 10:01:00 10:53:00 12:03:00
1636.Miguel Sáez Plaza8657339M55Club Veleta OrientaciónESP 13:41:00 10:27:00 11:01:00 12:11:00 12:43:00
1637.Mika Ruuhiala504956M60FIN-HiisirastiFIN 10:30:00 10:52:00 12:06:00 12:52:00 13:24:00
1638.Mikael Saranen8502159M18Helsingin SuunnistajatFIN 10:24:00 11:00:00 12:04:00 12:44:00 13:44:00
1639.Mikael Sundqvist8630896M60Tullinge SKSWE 12:10:00 10:44:00 13:46:00 10:40:00 11:12:00
1640.Mikko Salonen8509395M50Helsingin SuunnistajatFIN 10:13:00 11:13:00 11:49:00 12:55:00 13:37:00
1641.Mila Hubmann1130483W10 SHADOWEDOLC BremgartenSUI
1642.Mila Ščerbavičiūtė1394119W10 SHADOWEDFortuna OSKLTU
1643.Milan Malacka8080811M21ETSM PrahaCZE 10:00:00 11:02:00
1644.Mireia Martínez Tomé8638370W55Club Orientació CatalunyaESP 14:01:00 11:07:00 12:07:00 12:45:00 10:41:00
1645.Mireille Barnier8231051W70Marseille Course OrientationFRA 12:53:00 14:05:00 10:02:00 11:05:00 12:08:00
1646.Mireille Fauvel1234886W12Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:34:00 11:52:00 12:52:00 13:29:00 10:25:00
1647.Miriam Sendra Ros8523367W50Club Orientació CatalunyaESP 13:51:00 10:59:00 11:53:00 12:47:00 10:27:00
1648.Mirjam Niederhauser8303525W21A SHORTOLG ThunSUI 11:51:00 12:37:00 13:43:00 10:13:00 10:59:00
1649.Miro Wagner8641465M14OLG ThunSUI 12:22:00 13:18:00 13:38:00 10:14:00 11:46:00
1650.Mo Cloonan2136453W45Curragh Naas Orienteering ClubIRL 12:13:00 13:35:00 11:27:00
1651.Moire O'sullivan8170276W45Lagan Valley OrienteersIRL 10:21:00 11:23:00 12:15:00 12:57:00 13:39:00
1652.Monica Aguilera8050174W50Club Orientació CatalunyaESP 13:55:00 11:29:00 11:59:00 12:53:00 10:37:00
1653.Monica Streich232588W60SCOM MendrisioSUI 10:20:00 12:48:00 13:24:00 10:36:00 11:15:00
1654.Monica Valiñas Picallo7790823W40Club Orientació BerguedàESP 14:08:00 13:52:00 13:48:00 13:52:00 13:56:00
1655.Monika Bonafini8101053W70SLOW BernSUI 10:29:00 11:32:00 11:50:00 12:35:00 13:29:00
1656.Monika Krejcikova8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 13:39:00 10:39:00 11:15:00 12:03:00 12:51:00
1657.Monique Deffense8654992W75Pégase COBEL 13:41:00 10:05:00 11:08:00 12:02:00 12:56:00
1658.Monique Druilhe8250071W65Union Sportive de St Egreve COFRA 12:08:00 12:40:00 13:44:00 10:24:00 11:20:00
1659.Monique Dubroca1000075W75SAGC CestasFRA 12:11:00 12:29:00 13:59:00 10:41:00 11:17:00
1660.Montse Buscart Piñot8070571W50Xinoxano OrientacióESP 13:47:00 10:15:00 11:29:00 12:15:00 13:01:00
1661.Montse Olmos Creus2006198OPEN CUES SabadellESP
1662.Morand Sabine8140381W40ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:52:00 10:08:00 11:08:00 12:28:00 13:12:00
1663.Morgane Bertholom8487428W45Quimper orientationFRA
1664.Morgane Richard1090572W167205PL - Le Mans Athlétisme 72FRA 12:00:00 12:39:00 13:48:00 10:20:00 11:26:00
1665.Morgann Millour8028016W50ESPADFRA 11:45:00 11:49:00 13:17:00 13:23:00 10:17:00
1666.Muriel Le Cam8258970W50Club Rennais de COFRA 13:11:00 13:51:00 10:07:00 11:05:00 12:25:00
1667.Muriel Marí1393245W14UES SabadellESP 11:28:00 12:12:00 10:20:00 13:24:00 10:52:00
1668.Myrtille Roche252531W10Balise 63FRA 13:25:00 10:45:00 11:49:00 12:13:00 13:25:00
1669.Nadejda Vasiloi2046911W45OPA MONTIGNYFRA 11:25:00 11:21:00 12:03:00 12:31:00 13:35:00
1670.Nadine Blass34044W65Sports Orientation LunévilleFRA 12:56:00 13:28:00 10:20:00 11:28:00 12:28:00
1671.Nadine Ruat8048500W55CO AmberieuFRA 11:59:00
1672.Nadja Zahnd7202682OPEN COLG ThunSUI
1673.Nahia Calmettes8046100W18Figeac Nature OrientationFRA
1674.Nans Perrin8030209M40Nature Orientation Saint EtienneFRA 11:58:00 13:06:00 10:02:00 11:22:00 11:30:00
1675.Naoki Auneau8106806M14Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:50:00 10:50:00 11:54:00 11:54:00 12:42:00
1676.Natali Kuner8654921W50TITAN OKGER 12:29:00 13:27:00 10:03:00 11:11:00 11:59:00
1677.Nathael Trochut8211032M16Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:41:00 12:40:00 10:58:00 11:19:00 11:31:00
1678.Nathalie Berthier Emptaz8097171W50GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:05:00 11:15:00 12:01:00 12:37:00 13:43:00
1679.Nathalie Bouche2042740W60Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 14:00:00 10:16:00 11:09:00 12:09:00
1680.Nathalie Bristot8033086W50SAGC CestasFRA 11:51:00 12:41:00 13:51:00 10:29:00 11:33:00
1681.Nathalie Dechavanne8035347W45ASUL Sports NatureFRA 11:23:00 11:47:00 13:09:00 11:53:00 10:23:00
1682.Nathalie Diez8151202W16Club Auch Raids et OrientationFRA 11:27:00 11:36:00 13:21:00 13:32:00 10:12:00
1683.Nathalie Grandjean304152W55Terres d'OFRA 11:09:00 12:09:00 13:03:00 13:25:00 10:11:00
1684.Nathalie Guenin8002355W50Animation Sillery OrientationFRA 13:09:00 13:57:00 10:15:00 11:23:00 11:57:00
1685.Nathalie Tanno1161970W50ACA Aix ProvenceFRA 13:59:00 13:01:00 10:29:00 10:57:00 12:09:00
1686.Nathalie Waldner8050370W50OLG PfäffikonSUI 13:43:00 10:27:00 11:25:00 12:13:00 12:31:00
1687.Nathan Eikenaar1680476BEGINNERSco colmarFRA
1688.Nathan Gil Silveira1940446M10Association Sportive de l'IGNFRA 12:49:00 13:29:00 10:09:00 11:05:00 11:53:00
1689.Nathan Jansen8310934M14Dreamteam BelgiumBEL 10:22:00 11:22:00 11:02:00 12:34:00 10:02:00
1690.Nathan Marchand8002106FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1691.Nathan Marchand8002106M21EClub Orientation Boucles de la SeineFRA 10:54:00 12:44:00 13:24:00
1692.Nathan Motheron8620806M18La boussole AudomaroiseFRA 10:56:00 12:12:00 13:24:00 13:44:00 10:16:00
1693.Nathan Philibert8282826M18MUC OrientationFRA 14:04:00 10:16:00 11:04:00 12:20:00 12:52:00
1694.Nelli Niinimäki8658335W18SK PohjantähtiFIN 10:14:00 11:02:00 11:50:00 12:58:00 13:42:00
1695.Nelli Rehn9610876W21A SHORTSK UusiFIN 10:39:00 11:23:00 11:47:00 13:13:00 13:47:00
1696.Netsi Wodajo9102645W40TROL BelgiumBEL 14:00:00 10:36:00 11:56:00 12:08:00 12:40:00
1697.Niamh Browne2068109W16GENIRL 10:09:00 12:09:00 12:39:00 12:42:00 11:54:00
1698.Niamh Callery8669953W21A SHORTSouth East Viking OrienteersIRL 11:03:00 11:51:00 12:43:00 13:37:00 10:01:00
1699.Nick Evans8463890M60West Cumberland Orienteering ClubGBR 14:02:00 10:34:00 11:24:00 12:14:00 12:56:00
1700.Nico Laško1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 13:25:00 10:37:00 11:49:00 12:00:00 12:54:00
1701.Nicolas Boissier8101867M55ACA Aix ProvenceFRA 13:29:00 12:45:00 10:23:00 11:41:00 12:01:00
1702.Nicolas Dalibard8290674M50 ULTIMATEco colmarFRA 10:32:00 10:56:00 12:14:00 12:44:00 10:02:00
1703.Nicolas Lemagner40238M50balise orientation albigeoiseFRA 10:09:00 11:05:00 11:53:00 13:03:00 13:33:00
1704.Nicolas Poulain8517576M45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:53:00 11:07:00 12:13:00 12:55:00 13:55:00
1705.Nicolas Richard8030081M45Boussole en ForezFRA 10:27:00 11:31:00 11:59:00 13:07:00 13:43:00
1706.Nicolas Sillien8010105M45Animation Sillery OrientationFRA 13:43:00 10:05:00 10:59:00 12:13:00 12:37:00
1707.Nicolas Subsol8232006M18Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:44:00 14:08:00 10:04:00 11:28:00 12:24:00
1708.Nicolas Van Der Meulen1001945M21EASUL Sports NatureFRA 11:07:00 11:44:00 12:40:00 12:16:00 10:14:00
1709.Nicole Bastien-fath2114315BEGINNERSSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA
1710.Nicole Blasco1396346W753399FRA 12:29:00 13:50:00 10:50:00 11:44:00 12:11:00
1711.Nicole Expert1000966W55O'BugeyFRA 12:33:00 12:11:00 10:35:00 10:55:00 12:21:00
1712.Nicole Kopp8190490W21A SHORTOLC Omström SenseSUI 13:45:00 13:17:00
1713.Nicole Steinlin8070377W45ULU`S REISEWELTSUI 12:37:00 13:33:00 10:17:00 11:07:00 12:05:00
1714.Niels Roguet-erizé1213140M21A LONGO'JuraFRA 13:34:00 10:10:00 11:10:00 11:58:00 12:34:00
1715.Niklaus Rey8021091M21 ULTIMATEOK SquirrelSUI 13:13:00 10:13:00 11:13:00 11:48:00 12:36:00
1716.Nikola Thynova8656672W21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:21:00 11:57:00 13:00:00 13:29:00 10:35:00
1717.Nil Foucault Ràfols881212BEGINNERS
1718.Nil Rosich Sanchez2216294M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP
1719.Nils Strid8080402M16Poitiers Course d'OrientationFRA 10:29:00 11:25:00 11:43:00 12:49:00 13:37:00
1720.Nina Williams8235713W50Wight OrienteersGBR 10:27:00 10:23:00 10:13:00 10:01:00 10:47:00
1721.Ninthe Wolles8004991W12Dreamteam BelgiumBEL 10:22:00 10:58:00 11:16:00 11:57:00 10:01:00
1722.Noa Corbet2039292OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
1723.Noa Ordóñez Alba22222KID'S COURSEMontsant OrientacióESP
1724.Noa Ordóñez Alba344066BEGINNERSMontsant OrientacióESP
1725.Noah Brandstrup Fegar1013317M12Kolding Orienterings KlubDEN 10:51:00 11:03:00 11:51:00 12:43:00 13:51:00
1726.Noah Gehin40581M10 SHADOWEDLUBOFRA
1727.Noé Bernard49008M12O'Team BesançonFRA 11:43:00 12:39:00 13:31:00 10:11:00 10:51:00
1728.Noé Durand8160813M12Nantes Atlantique OrientationFRA 10:43:00 10:07:00 10:03:00 10:07:00 10:19:00
1729.Noé Perret2123985M16O'BugeyFRA 13:05:00 12:13:00 10:28:00 11:52:00 12:22:00
1730.Noé Zahnd8651927M21A LONGOLG ThunSUI 11:58:00 12:58:00 13:28:00 10:40:00 11:34:00
1731.Noemie Variot1999110W40Club Orientation AmbérieuFRA 12:48:00 14:04:00 10:32:00 11:36:00 12:08:00
1732.Nolan Bialou8058013M14NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 14:02:00 10:02:00 11:50:00 12:10:00 13:18:00
1733.Nolan Ogier8005502M20ORIENTEXPRESS 42FRA 10:32:00 11:56:00 13:02:00 12:20:00 11:08:00
1734.Noldi Schneider1003366M55ZèlgSUI 10:19:00 11:17:00 11:43:00 12:31:00 13:41:00
1735.Nolwenn Naudinot8058012W40NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:24:00 10:32:00 11:12:00 11:52:00 13:20:00
1736.Noor Talloen7525W10Dreamteam BelgiumBEL 10:21:00 11:09:00 11:17:00 11:57:00 13:17:00
1737.Nora Lichti Aschwanden8271959W60ULU`S REISEWELTSUI 12:48:00 14:08:00 10:20:00 11:33:00 11:54:00
1738.Norah Clabaux8620803W18La boussole AudomaroiseFRA 10:54:00 11:38:00 12:30:00 13:38:00 10:30:00
1739.Nuno Pedro8269034M45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:23:00 10:15:00 11:17:00 11:55:00 12:31:00
1740.Nuria Calvo Segovia8202022W45Frontela-OESP 10:01:00 10:03:00 10:01:00 10:01:00 10:01:00
1741.Océane Henry240309W16Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 11:54:00 12:36:00 13:33:00 10:14:00 11:14:00
1742.Océane Pflieger502400W21A SHORTGrenoble Université Club Course d'OrientationFRA 11:39:00 11:43:00
1743.Odessia Ojapalo9101057W10LynxFIN 10:05:00 11:17:00 12:05:00
1744.Odile Bayle304193W60ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:00:00 13:24:00 10:40:00 11:30:00 11:45:00
1745.Odile Herve-jousse9191091OPEN BClub orientation Loisirs EtrechyFRA
1746.Odile Hoyois8632154W60Care-Vevey OrientationSUI 11:32:00 12:20:00 13:04:00 13:39:00 10:30:00
1747.Odile Perrin9960128W50NOSE PerrinFRA 10:19:00 11:01:00 12:21:00 12:57:00 13:47:00
1748.Odile Poulain1396350W60CapOnord, Sports d'OrientationFRA 13:12:00 14:04:00 10:12:00 10:57:00 12:06:00
1749.Odin Linga8500768M21BIL GularNOR 14:06:00 10:27:00 11:27:00 12:10:00 13:04:00
1750.Ofer Yodfat2071017M65Modiin O clubISR
1751.Ole Wittiber8042108M20Skiclub BonnGER 11:44:00 13:14:00 13:44:00 10:08:00 10:32:00
1752.Oliver Baumgartner8150412M12SCOM MendrisioSUI 10:35:00 12:35:00 13:27:00 10:19:00 10:55:00
1753.Oliver Hellstedt8659173M18LynxFIN 10:16:00 11:28:00 11:56:00
1754.Oliver Ludwig8653207M14OLG StäfaSUI 11:50:00 13:10:00 13:50:00 10:30:00 11:50:00
1755.Olivia Ojapalo9101051W12LynxFIN 10:10:00 11:10:00 11:52:00
1756.Olivier Basset35325M60ASUL Sports NatureFRA 11:32:00 12:26:00 13:10:00 12:16:00 10:46:00
1757.Olivier Benevello886224M70Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:02:00 10:58:00 11:42:00 12:40:00 13:43:00
1758.Olivier Berrien8002035M55Marseille Course OrientationFRA 12:39:00 13:53:00 10:17:00 11:43:00 12:21:00
1759.Olivier Bregnac8074047M45Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:39:00 13:21:00 10:23:00 11:03:00 12:03:00
1760.Olivier Champigny8002043M20ACA Aix ProvenceFRA 13:26:00 13:02:00 10:20:00 11:38:00 12:08:00
1761.Olivier Chattlain8099071M50OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:57:00 13:43:00 10:11:00 11:25:00 11:49:00
1762.Olivier Estela8366101M50ACA Aix ProvenceFRA 13:37:00 12:41:00 10:41:00 11:29:00 11:41:00
1763.Olivier Garros1955311M65ASCOPAFRA 12:08:00 12:40:00 13:24:00 10:36:00 11:06:00
1764.Olivier Guenin8002356M60Animation Sillery OrientationFRA 12:40:00 14:06:00 10:02:00 11:18:00 11:44:00
1765.Olivier Guignard7001915M45Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 12:49:00 13:43:00 10:29:00 11:17:00 12:09:00
1766.Olivier Mari8061572M50Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:05:00 10:55:00 11:51:00 12:51:00 13:23:00
1767.Olivier Raoult304530M60VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:20:00 11:54:00 13:24:00 13:30:00 10:42:00
1768.Olle Bergstedt8090212M21ELinköpings OrienteringsklubbSWE 11:46:00 12:36:00
1769.Olli Malinen8670406M21A LONGSK UusiFIN 10:40:00 10:52:00 12:16:00 12:34:00 13:52:00
1770.Ollipekka Heikkilä8657412M21EHelsingin SuunnistajatFIN 10:16:00 10:52:00 11:48:00 12:50:00 13:40:00
1771.Olwen Le Calvé1603057W10 SHADOWEDIndividuel 2999FRA
1772.Ona Rafols Perramon8121288W21EClub Orientació CatalunyaESP 12:51:00 10:03:00
1773.Ona Rios Bolaño1302765M10 SHADOWEDMontsant OrientacióESP
1774.Ondrej Hajek53269M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:35:00 12:35:00 12:05:00 11:11:00 11:41:00
1775.Ondrej Mestan8201207M21ETSM PrahaCZE 10:48:00 11:06:00
1776.Ondrej Pipek8651710M21EOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:58:00 12:14:00 12:54:00 13:24:00 10:28:00
1777.Ondrej Ptacek8207120M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:47:00 13:17:00 11:47:00 10:59:00 11:11:00
1778.Ondrej Simerka8648593M16TSM PrahaCZE 10:16:00 11:13:00
1779.Ondřej Kotecký8009929M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:05:00 12:59:00 12:23:00 10:11:00 11:29:00
1780.Ondřej Štěpánek8208112M18KOS Tesla BrnoCZE 12:32:00 13:04:00 11:44:00 10:08:00 10:52:00
1781.Ondřej Svoboda8000235M21A SHORTOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:40:00 12:28:00 13:02:00 13:58:00 10:40:00
1782.Ophélie VoirinOPEN CTeam OutdoorFRA
1783.Oriol Bossa Valls40671M12 10:15:00 10:31:00
1784.Orla Church2170587W18Curragh Naas Orienteering ClubIRL 12:18:00 13:06:00 13:54:00 10:06:00 11:30:00
1785.Oscar Jullien2103109M12ORIENTEXPRESS 42FRA 10:55:00 11:43:00 12:39:00 11:55:00 11:07:00
1786.Oscar Rowe8217678M18GENIRL 10:48:00 12:16:00 12:44:00 13:04:00 11:40:00
1787.Oskar Hartikainen9101734M21A SHORT 10:44:00 10:50:00 11:20:00 10:42:00 11:28:00
1788.Oskar Kaaloy889134M60Sandefjord OrienteringsklubbNOR 11:58:00 10:08:00 13:50:00 10:10:00 11:14:00
1789.Oskars Gills8055000M16Auseklis IKLAT 13:53:00 10:19:00 11:28:00 12:04:00 13:10:00
1790.Ossi Rasmus Priks8636921M20MS ParmaFIN 12:32:00 12:32:00 13:50:00 10:44:00 10:26:00
1791.Otakar KoubaM50 10:33:00 10:47:00 10:43:00 10:39:00 10:37:00
1792.Otti Bisang8198881M65OL ZimmerbergSUI 12:12:00 12:38:00 13:56:00 10:30:00 11:10:00
1793.Pablo Bustillo Ruiz8080922M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:11:00 10:17:00 10:23:00 10:29:00 10:35:00
1794.Pablo Pereira Roldan8502476M21A SHORTCOMAESP 13:40:00 10:16:00 11:10:00 12:06:00 13:04:00
1795.Päivi Aarikka-Ruuhiala504953W60FIN-HiisirastiFIN 10:44:00 11:08:00 11:52:00 12:45:00 13:21:00
1796.Päivi Lassila8201983W60RastiimiFIN 11:20:00 10:36:00 12:40:00 13:27:00 10:27:00
1797.Pascal Boucherie8099080M60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:28:00 12:14:00 13:00:00 13:54:00 10:30:00
1798.Pascal Corpet35805M40ASUL Sports NatureFRA 10:14:00
1799.Pascal Figuiere8097166M55GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:39:00 11:19:00 11:47:00 13:01:00 13:27:00
1800.Pascal Martin9003567M55SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:53:00 10:05:00 11:11:00 11:57:00 12:57:00
1801.Pascal Pannier8020970M50Guyancourt Orientation 78FRA 11:45:00 12:37:00 13:25:00 10:05:00 10:59:00
1802.Pascal Sirejol8204646M21A LONGGuyancourt Orientation 78FRA 11:46:00 13:04:00 14:04:00 10:10:00 11:16:00
1803.Pascale Bocquet8246620W60Poitiers Course d'OrientationFRA 10:04:00 11:04:00 12:00:00 12:42:00 13:42:00
1804.Pascale Flamion7211781W60H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:48:00 13:00:00 14:00:00 10:27:00 11:00:00
1805.Pascale Martin8196000W60ASMBCOFRA 11:04:00 11:48:00 12:48:00 13:45:00 10:24:00
1806.Pascale Miailhe1130704W50OP AvignonFRA 14:03:00 10:33:00 11:13:00 11:55:00 12:33:00
1807.Pascale Prevost8516990W65OPA MONTIGNYFRA 10:52:00 11:36:00 11:56:00 12:56:00 13:28:00
1808.Pascaline Colas7112027W35ASUL Sports NatureFRA
1809.Patrice Bornard8037305M55ECHO73 CHAMBERYFRA 11:59:00 13:19:00 10:11:00 11:35:00 11:31:00
1810.Patrice Delaveau8196299M60ECHO73 CHAMBERYFRA 13:12:00 13:44:00
1811.Patricia Korzec8105175W50Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:37:00 12:35:00 12:33:00 13:33:00 10:29:00
1812.Patricia Marchal248873W60C.O.LiègeBEL 11:44:00 13:16:00 13:40:00 10:15:00 10:57:00
1813.Patrick Capbern8181258M65Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:44:00 12:32:00 13:44:00 10:22:00 10:56:00
1814.Patrick Doulco8482025M65MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:40:00 10:52:00 12:12:00 13:06:00 13:22:00
1815.Patrick Dusigne8622633M60patdusFRA 11:10:00 12:02:00 12:54:00 13:00:00 10:12:00
1816.Patrick Eudier8150116M65Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:28:00 11:16:00 12:02:00 12:46:00 13:52:00
1817.Patrick Higgins8025575M35Nelson Orienteering ClubNZL 13:12:00 13:25:00 10:13:00 11:09:00 11:53:00
1818.Patrick Julien8300616M65balise orientation albigeoiseFRA 10:42:00 11:32:00 11:50:00 12:58:00 13:40:00
1819.Patrick Korstjens7005039M55Kempische OriëntatielopersBEL 12:01:00 13:03:00 14:07:00 10:21:00 11:15:00
1820.Patrick Mayeres8010779M45Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:25:00 10:17:00 11:13:00 12:07:00 12:59:00
1821.Patrick McGrail8063833M45Silkeborg OKDEN 12:57:00 13:29:00 10:07:00 11:23:00 11:45:00
1822.Patrick Prevost1779002M70OPA MONTIGNYFRA 10:58:00 11:14:00 12:22:00 13:07:00 13:37:00
1823.Patrick Terrin8001953M65ACA Aix ProvenceFRA 13:44:00 13:06:00 10:24:00 11:12:00 12:02:00
1824.Patrick Voivenel8002117M65VikazimFRA 10:58:00 12:08:00 12:58:00 13:26:00 10:24:00
1825.Patrick Wallaert8660040M65Dreamteam BelgiumBEL 10:18:00 10:56:00 11:12:00 11:54:00 12:36:00
1826.Patrik Kuban8119519M14KOS Tesla BrnoCZE 12:58:00 13:02:00 12:06:00 10:06:00 11:14:00
1827.Patrik Sedlacek8080829M16TSM PrahaCZE 10:40:00 11:19:00
1828.Pau Curriu Giménez8210185M35Club Orientació BerguedàESP 13:48:00 10:21:00 11:13:00 11:49:00 13:01:00
1829.Pau Marí8045678M50UES SabadellESP 11:07:00 12:07:00 10:07:00 13:31:00 10:29:00
1830.Paul Alle8402080M65SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:24:00 10:22:00 11:10:00 12:08:00 12:42:00
1831.Paul Cocchio-journet8002403M18NATURE ORIENTATION RANDONNEE DETENTEFRA 12:12:00 13:40:00 13:52:00 10:16:00 12:04:00
1832.Paul Corrodi8000006M65OLG DachsenSUI 10:20:00 11:24:00 11:46:00 13:10:00 13:26:00
1833.Paul Hammond8080576M45Forth Valley OrienteersGBR 10:49:00 11:23:00 11:49:00 13:03:00 13:57:00
1834.Paul Leduc8050500M21EBrivelimousincoFRA 10:13:00 11:10:00 11:56:00 12:32:00 13:38:00
1835.Paul Logé8020731M21A SHORTTout Azimut FameckFRA 11:52:00 12:46:00 13:56:00 10:26:00 11:22:00
1836.Paul Pereira Rivero8502478M55COMAESP 13:51:00 10:15:00 11:07:00 12:15:00 12:41:00
1837.Paul Ringot8210397M21EASUL Sports NatureFRA 12:08:00 12:42:00
1838.Paulette Pogu2008707W70SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:47:00 10:29:00 11:23:00 11:50:00 12:44:00
1839.Pauline Collioud7109109W45O'BugeyFRA 12:29:00 11:05:00 12:03:00
1840.Pauline Endress8281283W40Club Rennais de COFRA 13:12:00 13:48:00 10:52:00 11:28:00 12:28:00
1841.Pauline Gaffuri1940408W12Tout Azimut FameckFRA 12:04:00 12:40:00 13:22:00 10:29:00 11:13:00
1842.Paul-louis Buyens8009959M21EQuimper orientationFRA 11:10:00 12:08:00 12:34:00 13:32:00 10:00:00
1843.Pavel Jahn7207870M65Wallachian Independent TeamCZE 13:50:00 10:12:00 10:52:00 12:02:00 12:52:00
1844.Pavel Klaska8080832M21A LONGTSM PrahaCZE 10:22:00 11:40:00
1845.Pavla Kutlvašrová8454047W16OOS VrchlabiCZE 11:15:00 12:18:00 13:06:00 13:40:00 10:24:00
1846.Pavla Simsova8656743W20TSM PrahaCZE 10:31:00 11:19:00
1847.Pedro Lagarto8268897M21EClube Lazer e Aventura e CompetiçãoPOR 10:55:00 11:50:00 12:44:00 13:22:00 10:10:00
1848.Pekka Marti8087811M65ULU`S REISEWELTSUI 12:52:00 13:40:00 10:22:00 11:10:00 12:04:00
1849.Pere Bossa Bueso8638383M55Club Orientació CatalunyaESP 13:39:00 11:23:00 12:19:00 12:51:00 10:15:00
1850.Perrine Bondivenne8169681W21A SHORTToulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 13:23:00 10:07:00 11:17:00 11:49:00 12:49:00
1851.Perrine Paravano1001011W40Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:56:00 12:32:00 13:28:00 10:16:00 10:52:00
1852.Peter Andres8001800M70OLG DachsenSUI 10:34:00 11:02:00 12:18:00 12:52:00 13:49:00
1853.Peter Berger8050502M21A SHORTDer Berger-ClanAUT 10:16:00 11:10:00 12:18:00 12:50:00 13:36:00
1854.Peter Grendelmeier8350122M50swissotours.chSUI 13:01:00 13:49:00 10:23:00 11:07:00 11:43:00
1855.Peter Jordi8642233M55OLG HondrichSUI 11:13:00 11:43:00 12:37:00 13:23:00 10:13:00
1856.Peter Kaeser8268910M65bussola okSUI 11:48:00 13:00:00 13:26:00 10:08:00 11:30:00
1857.Peter Kollenbach8449448M55Ski-Club Helsa e.V.GER 11:19:00 12:19:00 12:57:00 13:29:00 10:05:00
1858.Peter Owen8297349M16Forth Valley OrienteersGBR 10:21:00 11:22:00 11:49:00
1859.Peter Wegmüller8194746M75ULU`S REISEWELTSUI 12:58:00 13:30:00 10:10:00 10:54:00 11:42:00
1860.Petr Wohanka8087305M40OOS VrchlabiCZE 11:42:00 12:22:00 13:10:00 13:42:00 10:50:00
1861.Petra Holečková8660572W21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 10:55:00 11:43:00 12:31:00 13:39:00 10:23:00
1862.Petra Landovska8102793W21ETSM PrahaCZE 10:39:00 12:39:00
1863.Phil Slingsby8015269M55DrongOGBR 13:01:00 13:59:00 10:51:00 11:21:00 12:19:00
1864.Philippe Benas1390582M50Jura Sports OrientationFRA 12:31:00 13:39:00 10:29:00 10:57:00 11:59:00
1865.Philippe Bourseaux35634M70Licencié IndividuelFRA 14:06:00 10:10:00 11:26:00 12:01:00 12:46:00
1866.Philippe Castier8062830M65La boussole AudomaroiseFRA 11:04:00 12:14:00 12:34:00 13:30:00 10:16:00
1867.Philippe Chambon8516543M55SAGC CestasFRA 11:49:00 13:17:00 13:35:00 10:29:00 10:57:00
1868.Philippe Covic8150104M65VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 11:02:00 12:04:00 12:56:00 13:34:00 10:06:00
1869.Philippe Ducret35611M50ALCO 69FRA 10:55:00
1870.Philippe Grangé9002012M65NIEVRE ORIENTATION RAID DECOUVERTE 58FRA 13:26:00 10:20:00 11:16:00 11:48:00 13:00:00
1871.Philippe Hecq7211832M70H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 11:54:00 12:46:00 13:42:00 10:01:00 11:04:00
1872.Philippe Leloup34754OPEN B
1873.Philippe Papin8009934M55Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:37:00
1874.Philippe Pogu8052058M65SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:48:00 10:26:00 11:14:00 12:00:00 12:48:00
1875.Philippe Ravenel8062608M60co colmarFRA 10:20:00 11:12:00 11:58:00 12:48:00 13:30:00
1876.Philippe Taelemans7805907M60Tous Azimuts DouaiFRA 13:10:00 13:58:00 10:26:00 11:32:00 12:00:00
1877.Philomene Leterme8100622W14ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 11:52:00 13:40:00 13:52:00 11:16:00 11:12:00
1878.Pia Aravena1405888OPEN CThORBEL
1879.Pierre Alessandri7005501M60ACA Aix ProvenceFRA 13:48:00 12:56:00 10:22:00 11:36:00 12:10:00
1880.Pierre Bonnardin35331M65ASUL Sports NatureFRA 11:52:00 10:02:00
1881.Pierre Bordet8227404M35ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 11:05:00 13:29:00 11:25:00
1882.Pierre Collin8890305M55YCONE SENSFRA 10:31:00 10:53:00 12:15:00 12:49:00 13:29:00
1883.Pierre Elias8190567M55Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:19:00 13:41:00 10:01:00 10:57:00 11:59:00
1884.Pierre Grosjean229137M80ALCO 69FRA 11:56:00 10:08:00 13:26:00 10:17:00 10:53:00
1885.Pierre Illien2158021M21A LONGBalise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:10:00 12:16:00 13:04:00 13:46:00 10:34:00
1886.Pierre Lataste8041967M55co colmarFRA 10:41:00 11:09:00 12:21:00 13:11:00 13:39:00
1887.Pierre Lautrete8231277M45Ancien S-M-O-GFRA 10:43:00 10:53:00 11:45:00 12:45:00 13:37:00
1888.Pierre Marchal8518932M65C.O.LiègeBEL 11:46:00 12:34:00 13:34:00 10:12:00 11:16:00
1889.Pierre Martinez8130397M21EBROSFRA 13:37:00 10:02:00 11:02:00 12:14:00 10:30:00
1890.Pierre Natali1396417M75balise orientation albigeoiseFRA 10:14:00 10:58:00 11:42:00 12:34:00 13:22:00
1891.Pierre Peguiron8663263M65CO Lausanne-JoratSUI 10:44:00 11:26:00 12:18:00 13:08:00 13:50:00
1892.Pierre Roch8482021M60MONTAUBAN LOISIR ORIENTATIONFRA 10:40:00 11:26:00 11:54:00 12:32:00 13:56:00
1893.Pierre Schamberger8100288M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 10:53:00 12:11:00 12:59:00 13:29:00 10:53:00
1894.Pierre Willems7211909M65ASUB OrientationBEL 12:44:00 13:42:00 10:14:00 11:00:00 12:06:00
1895.Pierre-andré Baumgartner8488120M75Care-Vevey OrientationSUI 11:06:00 12:06:00 12:50:00 13:42:00 10:26:00
1896.Pierre-louis Janand8097404M21EOrienteurs Francs ComtoisFRA 12:28:00 12:54:00 13:56:00 10:42:00 11:38:00
1897.Pierre-marie Vergé7005014M50 ULTIMATENantes Atlantique OrientationFRA 11:14:00 11:44:00 12:50:00 13:44:00 10:14:00
1898.Pierrick Merino8665553M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:54:00 10:30:00 11:28:00
1899.Pilar Vidal1420073W45UES SabadellESP 11:05:00 11:53:00 10:35:00 13:41:00 10:03:00
1900.Pol Ràfols Perramon8090491M21 ULTIMATEClub Orientació BerguedàESP 10:25:00 10:24:00 10:30:00
1901.Prune Masson8152007W18Talant Sport OrientationFRA 12:42:00 13:34:00 10:10:00 11:34:00 12:26:00
1902.Quentin Andrieux8007305FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1903.Quentin Andrieux8007305M21EECHO73 CHAMBERYFRA 11:58:00 13:48:00 10:48:00
1904.Quentin Auneau8076806M18Course d'Orientation Buhl et FlorivalFRA 13:56:00 10:08:00 10:56:00 11:48:00 13:20:00
1905.Quentin Berruer8421485M18OP AvignonFRA 13:48:00 10:12:00 11:08:00 12:12:00 12:44:00
1906.Quentin De Neyer7211793M21EO'Team BesançonFRA 12:31:00 13:16:00 13:50:00 10:06:00 11:10:00
1907.Quentin Guillou8001955M21A SHORTQuimper orientationFRA 11:22:00 12:10:00 13:08:00 13:16:00 10:22:00
1908.Quentin Moulet8402517M21EO'Team BesançonFRA 12:42:00
1909.Quentin Moulet8402517FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1910.Quentin Picard8281209M16CO LiègeBEL 12:13:00 12:37:00 13:46:00 10:49:00 11:25:00
1911.Quentin Rauturier8080796M21EGuyancourt Orientation 78FRA
1912.Quentin Rauturier8080796FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1913.Quentin Sury8580706M35Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:18:00 12:53:00 13:49:00 10:01:00 11:09:00
1914.Quentin Zyla1779016BEGINNERSOPA MONTIGNYFRA
1915.Rachel Baker8192246W20Wellington Orienteering ClubNZL 10:30:00 11:42:00 12:45:00 12:55:00 13:31:00
1916.Rachel West8017338W45Bibbulmun OrienteersAUS 11:31:00 11:57:00 12:45:00 13:25:00 10:09:00
1917.Radan Cech8663178M18KOS Tesla BrnoCZE 12:48:00 12:56:00 12:20:00 10:52:00 11:00:00
1918.Radomír Tichý8670465M21EOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:19:00 11:52:00 13:02:00 13:26:00 10:24:00
1919.Radovan Cech8044545M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 13:17:00 12:47:00 11:35:00 10:35:00 10:59:00
1920.Raffaele Crivelli8221055M65SCOM MendrisioSUI 10:02:00 13:08:00 13:36:00 10:10:00 11:02:00
1921.Rahel ReinhardW21BOK SquirrelSUI 13:52:00 10:52:00 11:00:00 12:32:00 13:20:00
1922.Rahel Rüedlinger8629575W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 12:59:00 10:47:00 13:41:00 10:17:00 12:41:00
1923.Raimondas Kondrotas8622545M60Devyni Fortūna MedeinaLTU 13:56:00 10:28:00 11:34:00 12:08:00 12:42:00
1924.Rainer Eschlboeck8303040M55Naturfreunde LinzAUT 10:01:00 11:03:00 12:01:00 12:59:00 13:55:00
1925.Rainer Hirschmiller8180294M50 ULTIMATETeam Baden-WürttembergGER 13:08:00 13:38:00 10:14:00 11:14:00 12:08:00
1926.Rais Bay8100158M65RDBKAZ 12:10:00 12:42:00 13:52:00 10:02:00 11:18:00
1927.Ralf Wittiber8090267M55Skiclub BonnGER 11:39:00 12:47:00 13:39:00 10:05:00 10:41:00
1928.Ramón Blanco Gonzalo2024210OPEN AClub NordesteESP
1929.Ramón Garcia Catalan8196725M55ImperdibleESP 10:23:00 10:51:00 11:55:00 12:33:00 13:21:00
1930.Ranald Macdonald8230552M70Derwent Valley OrienteeringGBR
1931.Randi Nilstad246822W65TyrvingILNOR 13:24:00 10:12:00 11:20:00 12:08:00 12:32:00
1932.Raoux Pierre7188594M60Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFRA 13:32:00 10:38:00 11:04:00 12:04:00 12:40:00
1933.Raphael Jullien2066331M21BORIENTEXPRESS 42FRA 10:06:00 12:06:00 13:09:00 11:54:00 11:16:00
1934.Raphael Le Cam8241267M55Club Rennais de COFRA 13:05:00 13:47:00 10:35:00 11:33:00 12:15:00
1935.Raphael Masliah8146999FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
1936.Raphael Masliah8146999M21EANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 13:32:00 11:14:00 11:58:00
1937.Rasa Ivanauskaite8300084W45AzuolasLTU 13:23:00 10:33:00 11:09:00 12:05:00 12:53:00
1938.Rasmus Koponen8508373M18LynxFIN 10:08:00 10:52:00 11:48:00
1939.Raymond Hulse1701952M60Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFRA 13:46:00 10:22:00 10:58:00 11:50:00 12:46:00
1940.Rebecca Hammond8161008W16Forth Valley OrienteersGBR 10:12:00 11:00:00 12:00:00 12:34:00 13:22:00
1941.Reda Velde8641000W45RELTU 10:39:00 11:27:00 11:59:00 12:53:00 13:47:00
1942.Regina Neukom8200519W65OL ZimmerbergSUI 11:52:00 12:56:00 13:36:00 10:08:00 11:28:00
1943.Régine Mouchette355230W70Tout Azimut FameckFRA 11:41:00 13:02:00 13:38:00 10:29:00 10:56:00
1944.Regis Basset8041997M55ASUL Sports NatureFRA 11:23:00 11:45:00 12:45:00 11:59:00 10:23:00
1945.Régis Lecoyer1020721M70VERVINS ORIENTATIONFRA 10:14:00 12:02:00 12:42:00 12:58:00 12:37:00
1946.Regula Wagner8651961W35 ULTIMATEOLG ThunSUI 12:14:00 13:02:00 13:08:00 10:08:00 11:56:00
1947.Reimund Houska8523169M35 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:35:00 11:41:00 12:35:00 13:47:00 12:11:00
1948.Remi Brochot8002209M18Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:20:00 11:36:00 13:08:00 13:52:00 10:24:00
1949.Remi Marsset1620830OPEN BLa boussole AudomaroiseFRA
1950.Renata Havrdová8113000W45Sportcentrum JicinCZE 12:33:00 13:29:00 10:03:00 11:23:00 11:59:00
1951.Renate Hirschmiller8101101W55Team Baden-WürttembergGER 12:37:00 13:41:00 10:23:00 11:23:00 11:45:00
1952.Renate Tröße8050254W70SV TU IlmenauGER 13:29:00 10:11:00 11:05:00 12:08:00 12:35:00
1953.Renate Waser7207905W75ULU`S REISEWELTSUI 13:05:00 13:05:00 10:05:00 11:35:00 12:20:00
1954.Renato Winteler8644559M45ThurgorientaSUI 11:49:00 12:47:00 13:53:00 10:21:00 11:41:00
1955.Renaud D'harréville1328809M21 ULTIMATETout Azimut FameckFRA 12:13:00 12:25:00 13:37:00 10:18:00 11:00:00
1956.Renaud Gransart7969200M60Draguignan COFRA 10:38:00 11:22:00 12:16:00 13:10:00 13:42:00
1957.Renaud Philippe8002357M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:25:00 10:51:00 12:11:00 12:37:00 13:45:00
1958.Renaud Van Wetter8664144M50CO LiègeBEL 11:55:00 12:53:00 13:21:00 10:23:00 11:05:00
1959.René Godefroy8515590M65OPA MONTIGNYFRA 11:08:00 11:18:00 12:10:00 12:44:00 13:44:00
1960.René Rokkjær8041974M45Silkeborg OKDEN 12:41:00 13:23:00 10:11:00 11:15:00 12:13:00
1961.Renee Reynaud8261991W65Balise 63FRA 13:52:00 10:00:00 11:08:00 11:44:00 12:40:00
1962.Res Luder8081947M75ULU`S REISEWELTSUI 12:34:00 13:46:00 10:02:00 11:26:00 12:02:00
1963.Res Räber8641402M65ULU`S REISEWELTSUI 12:34:00 13:26:00 10:06:00 11:18:00 11:54:00
1964.Reto Wagner63060M45OLG ThunSUI 11:59:00 13:13:00 13:39:00 10:13:00 11:43:00
1965.Reto Zueblin8642072M50OLG ThunSUI 12:11:00 12:57:00 13:45:00 10:21:00 11:01:00
1966.Ribo Baptiste8099091M144705 NORD, Nerac, FranceFRA 10:54:00 11:50:00 13:10:00 13:30:00 11:10:00
1967.Richard Brisepierre1001951M70O'BugeyFRA 11:18:00 11:46:00 10:34:00 10:55:00 11:58:00
1968.Richard Church2170570M55Curragh Naas Orienteering ClubIRL 11:47:00 13:49:00 11:49:00
1969.Richard Zeiner-Gundersen8191158M65Aker Brygge OrienteringsklubbNOR 10:16:00 11:14:00 12:16:00 12:38:00 13:42:00
1970.Rie McGrail8063832W40Silkeborg OKDEN 13:04:00 14:00:00 10:40:00 10:52:00 11:48:00
1971.Riitta Niinimäki8658334W45SK PohjantähtiFIN 10:31:00 10:55:00 12:21:00 12:43:00 13:23:00
1972.Riley Croxford8201205M20Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:32:00 13:32:00 11:56:00 11:50:00 10:08:00
1973.Rima Bačkiene8066770W50S-SportasLTU 11:57:00 13:13:00 13:47:00 10:21:00 11:25:00
1974.Rita Pellegrini8170655W65C.O. Aget LuganoSUI 10:12:00 11:40:00 11:44:00 12:36:00 14:00:00
1975.Rob Bailey8169259M65 11:22:00 10:30:00 10:30:00 10:42:00 10:34:00
1976.Robert Bloor600500M60Wellington Orienteering ClubNZL 10:36:00 11:24:00 11:56:00 12:38:00 13:48:00
1977.Robert Bonhomme8622095M55Balise 63FRA 13:43:00 10:33:00 10:59:00 12:21:00 12:49:00
1978.Robert Dousek8232425M35 ULTIMATEKOS Tesla BrnoCZE 12:53:00 12:29:00 12:29:00 11:17:00 11:05:00
1979.Robert Hegi8180165M50 ULTIMATEol.biel.seelandSUI 13:44:00 10:14:00 11:26:00 11:44:00 12:32:00
1980.Robert Logé2020846M55Tout Azimut FameckFRA 12:07:00 12:33:00 14:01:00 10:17:00 11:11:00
1981.Robert Reuter7001082M55C.O.LiègeBEL 12:27:00 12:55:00 13:41:00 10:51:00 11:23:00
1982.Robert Tailleur8070758M60Association Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:02:00 13:44:00 10:38:00 11:08:00 12:08:00
1983.Robert Tenedos8406057M65Cent Vallées Orientation 12FRA 13:38:00 10:10:00 11:06:00 11:56:00 12:58:00
1984.Robert Zwahlen8655295M70OL MettSUI 12:42:00 13:34:00 10:50:00 11:19:00 11:55:00
1985.Roberto Tettamanti8261265M55SCOM MendrisioSUI 10:13:00 12:57:00 13:21:00 10:43:00 10:51:00
1986.Robin Bryson8641506M60Fermanagh OrienteersIRL 10:56:00 11:44:00 12:46:00 13:20:00 10:24:00
1987.Robin Dhesse8125907M12Tous Azimuts DouaiFRA 12:39:00 13:39:00 10:15:00 11:07:00 11:59:00
1988.Robin Garnier8508817M21EASUL Sports NatureFRA 11:28:00 12:22:00 12:32:00 11:52:00 10:22:00
1989.Robin Hergott8252008M16Jura Sports OrientationFRA 13:29:00 13:46:00 10:52:00 11:28:00 12:25:00
1990.Robinson Payet8022126M18O'BugeyFRA
1991.Roger Anne1000709M75CO AmberieuFRA 13:30:00 10:10:00 11:06:00 11:50:00 12:34:00
1992.Roger Curriu Badia8110422M12Club Orientació BerguedàESP 13:39:00 10:19:00 11:23:00 12:19:00 12:43:00
1993.Roger Elleouet8008254M70Club d'Orientation LorientaisFRA 12:58:00 13:30:00 10:02:00 11:10:00 12:22:00
1994.Roger Zimmermann8653082M50 ULTIMATEANCOSUI 10:38:00 11:14:00 11:56:00 12:56:00 13:38:00
1995.Roi Ubeira8161080M40Club Orientació BerguedàESP 10:06:00 10:30:00 10:10:00 10:10:00 10:22:00
1996.Roland Dieudonne8071745M75ASMBCOFRA 10:54:00 12:10:00 12:54:00 13:34:00 10:14:00
1997.Roland Eggli8333363M75C.O. MulhouseFRA 12:54:00 13:26:00 10:06:00 11:10:00 11:50:00
1998.Roland Ludwig8644546M45OLG StäfaSUI 11:57:00 13:11:00 13:29:00 10:01:00 11:27:00
1999.Roland Renevey7202695M65CA RoséSUI 12:04:00 13:12:00 13:42:00 10:28:00 10:58:00
2000.Roland Vogl8077022M21BSV MietrachingGER 14:09:00 14:06:00 13:57:00 13:50:00 13:38:00
2001.Rolandas Backys8638434M50 ULTIMATES-SportasLTU 11:50:00 13:26:00 13:14:00 10:38:00 11:38:00
2002.Rolf Helander8201945M65Oulaisten HuimaFIN 11:12:00 11:52:00 12:54:00 13:46:00 10:20:00
2003.Romain Chagnon8414444M16POPFRA 13:49:00 10:22:00 11:16:00 12:25:00 13:01:00
2004.Romain Figuiere8097195M21EGIVRY SPORT ORIENTATIONFRA 10:01:00 10:58:00 11:42:00 12:42:00 13:22:00
2005.Romain Hanzen49113M10 SHADOWEDCO LiègeBEL
2006.Romain Legrand8308630M16Club Orientation AmbérieuFRA 12:45:00 13:31:00 10:43:00 11:40:00 12:13:00
2007.Romain Pichard419148FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
2008.Romain Pichard419148M21EASUL Sports NatureFRA 12:26:00 11:56:00 10:18:00
2009.Romain Serrière2082461M14OPA MONTIGNYFRA 11:18:00 10:58:00 11:58:00 13:10:00 13:30:00
2010.Roman Šimek8005432M55SOB OlomoucCZE 13:07:00 13:43:00 10:29:00 11:31:00 12:23:00
2011.Romane Lesquer8134367W21ERaidlink's 07FRA 10:27:00 11:27:00 12:07:00 13:07:00 13:43:00
2012.Romane Sence8059009W18Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:34:00 10:22:00 10:58:00 12:02:00 12:54:00
2013.Roope Ruuhiala504955M21EFIN-HiisirastiFIN 10:07:00 11:00:00 11:50:00 12:52:00 13:28:00
2014.Rosalie Leterme8042012W12ALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA 13:34:00 10:10:00 11:10:00 12:05:00 12:37:00
2015.Rosemonde Léonard8643378W21 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:59:00 13:11:00 13:53:00 10:41:00 11:35:00
2016.Ross Smith1406131M40OK LinnéSWE 13:34:00 10:38:00 11:34:00 12:38:00 13:10:00
2017.Ruda Kutlvašr2017664M45OOS VrchlabiCZE 11:33:00 12:03:00 12:43:00 13:29:00 10:27:00
2018.Rūdolfs Gills8088555M18Auseklis IKLAT 13:32:00 10:28:00 11:00:00 11:52:00 13:12:00
2019.Ruslan Nikolayenko8501420M35ASUL Sports NatureFRA 11:24:00 11:49:00 12:45:00 12:57:00 10:05:00
2020.Ruta Poikāne8220005W50Auseklis IKLAT 13:25:00 10:31:00 10:53:00 12:19:00 12:41:00
2021.Ruth Bieri8230947W75OLV ZugSUI 12:47:00 13:23:00 10:14:00 11:17:00 12:38:00
2022.Ruth Lynam8645276W50 ULTIMATEIrish ROversIRL 13:51:00 10:15:00 11:03:00 11:51:00 12:39:00
2023.Ruth Müller Gianini8653037W75swissotours.chSUI 12:56:00 13:41:00 10:59:00 11:26:00 12:02:00
2024.Ruth Nativ2071179W60Modiin O clubISR
2025.Sabeth Kosch8130991W21A SHORTOLV SteinbergGER 11:43:00 12:43:00 13:51:00 10:01:00 11:15:00
2026.Sabin Mottet7744240M10 SHADOWEDClub Rennais de COFRA
2027.Sabine Bellengier7791775OPEN CALBERTVILLE NATURE ORIENTATIONFRA
2028.Sabine Jeannot2098420OPEN CSCAPA NANCY ORIENTATIONFRA
2029.Sabrina Degee38520BEGINNERSVERVINS ORIENTATIONFRA
2030.Sabrina Mouchette8210281W40Course d'orientation des pierres doréesFRA 12:32:00 13:44:00 10:36:00 11:24:00 12:24:00
2031.Sabrina Müller8031084W21A SHORTswissotours.chSUI 12:35:00 13:51:00 10:33:00 10:57:00 11:49:00
2032.Sadhbh Hassett8072008W16Setanta OrienteersIRL 10:27:00 11:03:00 12:09:00 12:44:00 13:34:00
2033.Salla Norrbacka8681442W21A SHORTLynxFIN 10:31:00 11:31:00 11:43:00 13:01:00 13:39:00
2034.Salomé Auzeloux8009920W20POPFRA 13:12:00 10:39:00 11:51:00 11:49:00 12:43:00
2035.Sam Deferm8064406M35Dreamteam BelgiumBEL 10:30:00 11:01:00 11:17:00 12:53:00 13:17:00
2036.Samantha Saeger8171082W40OK LinnéSWE 13:28:00 10:28:00 11:04:00 11:56:00 12:56:00
2037.Samuel Garde9843107M10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA
2038.Samuel Saranen9201534M12Helsingin SuunnistajatFIN 10:31:00 11:07:00 12:07:00 12:59:00 13:59:00
2039.Samuel Tonneau347878M45OLV EifelBEL 10:23:00 11:03:00 11:41:00 12:53:00 13:25:00
2040.Samuele Bazzocco8438686M14SCOM MendrisioSUI 10:46:00 12:42:00 14:02:00 10:26:00 11:42:00
2041.Sandra Bestel9417435W21A LONGClub orientation Loisirs EtrechyFRA 12:42:00 13:45:00 10:18:00 11:17:00 11:59:00
2042.Sandra Coulomb1160273W50CO AmberieuFRA 14:01:00 10:37:00 11:31:00 12:05:00 12:43:00
2043.Sandra Olivier8009930W55Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:51:00 11:45:00 12:33:00 13:51:00 10:05:00
2044.Sandra Priedite8077088W40Auseklis IKLAT 13:56:00 10:20:00 11:28:00 12:44:00 13:16:00
2045.Sandra Rabassa Bragulat8657338W50Xinoxano OrientacióESP 13:37:00 10:19:00 11:01:00 11:53:00 12:45:00
2046.Sandrine Cavélius34274W55ALCO 69FRA 11:45:00 10:39:00 13:25:00 10:19:00 11:03:00
2047.Sandrine Lemarchand8270173W50VikazimFRA 11:09:00 11:37:00 13:25:00 13:15:00 10:35:00
2048.Sandrine Lenoble8890304W50YCONE SENSFRA 10:23:00 10:51:00 12:19:00 13:09:00 13:33:00
2049.Sandrine Maire1570306W50Tout Azimut FameckFRA 12:05:00 13:19:00 13:45:00 10:23:00 11:23:00
2050.Sandrine Noble8221977W45BrivelimousincoFRA 10:27:00 11:05:00 12:13:00 12:49:00 13:21:00
2051.Sanni Norrbacka8005377W21ELynxFIN 10:03:00 11:15:00 11:47:00 12:35:00 13:39:00
2052.Sanni Ruuhiala504954W21BFIN-HiisirastiFIN 10:08:00 11:08:00 11:52:00 13:00:00 14:00:00
2053.Sara Delić8328888W16OK JapetićCRO 10:54:00 12:24:00 12:33:00 13:44:00 10:10:00
2054.Sara Hertner8629569W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 13:29:00 10:29:00 13:05:00 11:05:00 12:53:00
2055.Sara Lopez Martín8657346W20COMAESP 13:57:00 10:30:00 10:57:00 12:25:00 12:31:00
2056.Sara Lostakova8003639W18TSM PrahaCZE 10:38:00 12:06:00
2057.Sara Mottadelli8509361W14Polisportiva BesaneseITA 12:52:00 11:00:00 11:16:00 12:16:00 12:48:00
2058.Sara TuomaalaW21A SHORTSK UusiFIN 10:03:00 11:37:00 12:05:00 12:37:00 13:55:00
2059.Sarah Pedley8442442W21EDrongOGBR 12:43:00 13:23:00 10:35:00 10:51:00 12:07:00
2060.Sarah Stewart8446622W50Auckland Orienteering ClubNZL 11:03:00 12:11:00 12:37:00
2061.Sarka Hlavacova49656W50KOS Tesla BrnoCZE 12:37:00 12:49:00 11:41:00 10:05:00 11:27:00
2062.Sasha Flandrin8620804W18La boussole AudomaroiseFRA 11:10:00 11:46:00 12:46:00 13:54:00 10:14:00
2063.Satine Chevalier8002051W18BrivelimousincoFRA 10:18:00 11:06:00 11:54:00 12:50:00 13:38:00
2064.Sean Hassett8010367M55Setanta OrienteersIRL 10:15:00 10:57:00 11:45:00 12:55:00 13:47:00
2065.Sebastiaan Loosen8000677M35Dreamteam BelgiumBEL 10:18:00 11:09:00 10:53:00 11:53:00 12:41:00
2066.Sebastián Ordóñez8333993M35Montsant OrientacióESP 11:42:00 13:21:00 11:41:00 13:37:00 10:57:00
2067.Sebastien Fournel2300221M45O'BugeyFRA 11:21:00 11:59:00
2068.Sebastien Legrand1470710M45Club Orientation AmbérieuFRA 12:31:00 13:33:00 10:21:00 11:13:00 11:51:00
2069.Sébastien Calamand8343200M50O'BugeyFRA 13:03:00 12:09:00 10:01:00 10:53:00 12:11:00
2070.Sébastien Harel1271972M50 10:35:00 10:49:00 10:47:00 10:41:00 10:39:00
2071.Sébastien Latil1130346M45Marseille Course OrientationFRA 12:47:00 13:31:00 10:03:00 11:07:00 12:15:00
2072.Sébastien Lemarchand8108072M45VikazimFRA 11:41:00 11:43:00 12:35:00 13:35:00 10:51:00
2073.Sébastien Lepreux8367778M45BrivelimousincoFRA 10:21:00 11:47:00 13:29:00
2074.Sébastien Mena2048344M45Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 11:45:00 13:07:00 13:51:00 10:09:00 11:23:00
2075.Selina Havrdová8071009W16Sportcentrum JicinCZE 12:51:00 14:03:00 10:33:00 11:16:00 12:02:00
2076.Selma Frieda Hardegger8640997W21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 10:59:00 11:53:00 12:53:00 13:35:00 11:53:00
2077.Sergi Fernàndez Baldello.8670971M55Club Orientació CatalunyaESP 13:23:00 11:27:00 11:41:00 12:43:00 10:09:00
2078.Severin Trochut1999026M45Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:15:00 12:49:00 13:33:00 10:35:00 11:21:00
2079.Séverine Durand8210779OPEN CNantes Atlantique OrientationFRA
2080.Séverine Roller8407970W50OP AvignonFRA 13:21:00 10:21:00 11:09:00 12:03:00 13:05:00
2081.Séverine Vandermeulen8664160W21EO'Team BesançonFRA 11:43:00 12:39:00 13:23:00 10:03:00 11:11:00
2082.Séverine Vuitton2118761W50O'BugeyFRA 13:01:00 12:11:00 10:23:00 11:27:00 12:17:00
2083.Sheila Havrdová8101007W18Sportcentrum JicinCZE 12:50:00 13:38:00 10:50:00 11:42:00 12:42:00
2084.Sibylle Bieri8100050W55OLG PfäffikonSUI 13:27:00 10:27:00 11:27:00 11:51:00 12:41:00
2085.Sigurd Saxe Sandvik8488589M21A LONGÅs-NMBU OrienteringNOR 13:28:00 10:28:00 11:04:00 11:46:00 12:52:00
2086.Silvan Ullmann8641415M21ESOB OlomoucCZE 12:49:00 13:48:00 10:24:00 11:00:00 12:02:00
2087.Silvano Bertozzi8222244M21A SHORTGOLD SavosaSUI 12:02:00 12:52:00 13:52:00 10:02:00 11:06:00
2088.Silvano Daves7170364M35 10:29:00 10:37:00 10:33:00
2089.Silvia Jordi8156804W55OLG HondrichSUI 11:21:00 11:57:00 12:35:00 13:31:00 10:23:00
2090.Silvia Novoa770121W40Badalona OrientacióESP 12:08:00 13:08:00 13:36:00 10:04:00 11:20:00
2091.Silvia Schneider-Schiess8662084W50 ULTIMATELG StettlenSUI 12:03:00 13:03:00 13:27:00 10:39:00 11:03:00
2092.Silvio Zahnd1395539M40OLG ThunSUI 12:10:00 12:42:00 13:42:00 10:06:00 11:18:00
2093.Simea Horisberger8646136W21A SHORTOLG HerzogenbuchseeSUI 13:41:00 13:27:00 10:03:00 11:15:00 12:01:00
2094.Simon Bastin8506818M14OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:42:00 13:38:00 10:02:00 11:26:00 12:06:00
2095.Simon Blum8005116M35 ULTIMATEClub Orientation AmbérieuFRA 13:11:00 12:41:00 13:23:00 12:47:00 12:47:00
2096.Simon BlumKID'S COURSE
2097.Simon Calandry8310900M16ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA 12:33:00 12:58:00 13:37:00 11:07:00 11:40:00
2098.Simon Ribeyron8381006M21A LONGORIENT'ALPFRA 10:58:00 12:04:00 12:46:00 13:22:00 10:40:00
2099.Simonne Silvi1392324W65Kempische OriëntatielopersBEL 12:00:00 12:32:00 13:28:00 10:12:00 11:24:00
2100.Sofia Dias1990620KID'S COURSEGD4CaminhosPOR
2101.Sofie Bosmans8006148W20Dreamteam BelgiumBEL 10:03:00 11:06:00 11:06:00 12:31:00 12:37:00
2102.Solemn Charlou7000996OPEN B
2103.Solen Bontron2112632W16ASUL Sports NatureFRA
2104.Soline Bonnelle1502641BEGINNERSCourse d'orientation des pierres doréesFRA
2105.Solyne Jullien2230076W10 SHADOWEDORIENTEXPRESS 42FRA
2106.Sonia Saramago8034535W50Académico de Torres VedrasPOR 12:11:00 13:09:00 13:53:00 10:11:00 11:29:00
2107.Sönke Bandixen8003001M65 ULTIMATEswissotours.chSUI 12:33:00 13:21:00 10:09:00 11:21:00 12:09:00
2108.Sophia Vassileva2029966W12CO2ITA 12:16:00 13:10:00 13:46:00 10:21:00 11:05:00
2109.Sophie Brassart8364101W45Orientation caennaiseFRA 13:51:00 10:13:00 11:11:00 11:49:00 13:05:00
2110.Sophie Cuvelier8100717W50patdusFRA 10:55:00 12:19:00 13:23:00 13:11:00 10:23:00
2111.Sophie Dalibard1680457BEGINNERSco colmarFRA
2112.Sophie Gaffuri2213386KID'S COURSETout Azimut FameckFRA
2113.Sophie Hadjiangelis8512092W40OPA MONTIGNYFRA 11:16:00 11:00:00 12:24:00 13:04:00 13:32:00
2114.Sophie Kraus8042000W21EOLG RegensburgGER 12:35:00 13:43:00 10:31:00 11:19:00 12:03:00
2115.Sophie Logé240308W55Tout Azimut FameckFRA 12:03:00 12:35:00 13:35:00 10:25:00 11:11:00
2116.Sophie Massias2005651W45BrivelimousincoFRA 10:03:00 10:51:00 11:49:00 12:33:00 13:27:00
2117.Søren Thrane Ødum8657122M21A SHORTFarumTisvilde OKDEN 12:58:00 13:50:00 10:42:00 11:34:00 11:48:00
2118.Stefan Aschwanden8638740M65ULU`S REISEWELTSUI 12:56:00 13:36:00 10:28:00 11:06:00 11:50:00
2119.Stefan Lauenstein8070674M35 ULTIMATEANCOSUI 10:29:00 10:53:00 12:17:00 12:35:00 13:23:00
2120.Stefan Röhl8667613M50 ULTIMATEESV Lok Berlin-SchöneweideGER 13:14:00 13:56:00 10:02:00 11:26:00 12:02:00
2121.Stefan Schwarzenberger8641466M50 ULTIMATELG StettlenSUI 11:56:00 12:50:00 13:20:00 10:14:00 11:50:00
2122.Stefan Thellsén8300563M60OK RoxenSWE 10:54:00 12:24:00 13:22:00 13:42:00 10:36:00
2123.Stefano Brambilla8190167M55CO2ITA 11:57:00 12:59:00 13:15:00 10:11:00 11:47:00
2124.Stepan Brandejs8080813M16TSM PrahaCZE 10:34:00 11:52:00
2125.Stepan Tejkl8090146M16TSM PrahaCZE 10:28:00 11:07:00
2126.Štěpán Držka8524386M45OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:21:00 11:59:00 12:33:00 13:57:00 10:21:00
2127.Štěpán Hájek8008044M16KOS Tesla BrnoCZE 12:53:00 12:46:00 11:55:00 10:25:00 12:01:00
2128.Štěpán Šimek8655428M21A SHORTSOB OlomoucCZE 13:04:00 13:20:00 10:34:00 11:02:00 12:12:00
2129.Štěpánka Kroniková8033223W21A LONGOK Slavia Hradec KraloveCZE 11:03:00 12:42:00 13:18:00 13:53:00 10:47:00
2130.Stephan Vis8240369M55CO LiègeBEL 12:31:00 13:01:00 13:47:00 10:39:00 11:27:00
2131.Stephane Berthelot8090168M45Poitiers Course d'OrientationFRA 10:19:00 11:17:00 11:53:00 12:49:00 13:23:00
2132.Stephane Bolzer34066M60Sports Orientation LunévilleFRA 12:36:00 13:32:00 10:30:00 11:30:00 11:52:00
2133.Stephane Courtin8009965M45BrivelimousincoFRA 10:31:00 11:05:00 11:43:00 12:37:00 13:45:00
2134.Stephane Henry8002105M50CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 10:19:00 11:07:00 11:41:00 12:47:00 13:25:00
2135.Stephane Marchand8200465M55Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:33:00 11:29:00 12:05:00 12:45:00 13:23:00
2136.Stephane Pruvost8062820M50La boussole AudomaroiseFRA 10:51:00 12:03:00 12:47:00 13:49:00 10:03:00
2137.Stephane Reutin8151268M55BROSFRA 13:25:00 10:01:00 11:05:00 12:03:00 13:03:00
2138.Stephane Roussel2039294OPEN CZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
2139.Stéphane Chagnon8404444M45POPFRA 13:41:00 10:27:00 11:15:00 11:45:00 12:41:00
2140.Stéphane Clément-Agoni1531986M35ASUL Sports NatureFRA 13:01:00 11:45:00
2141.Stéphane Dewilde1590771M50Tous Azimuts DouaiFRA 12:37:00 13:57:00 10:21:00 10:59:00 11:53:00
2142.Stéphane Kajak35484M70CO AmberieuFRA 13:30:00 10:06:00 11:02:00 11:46:00 13:01:00
2143.Stéphane Rul418697M45Cent Vallées Orientation 12FRA 13:29:00 10:29:00 10:51:00 11:43:00 12:47:00
2144.Stephanie Blockx8121479W35 ULTIMATECO LiègeBEL 12:02:00 12:26:00 13:26:00 10:26:00 11:26:00
2145.Stephanie Chaudon8170474W50VALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 10:59:00 12:03:00 13:29:00 13:25:00 10:51:00
2146.Stephanie Chevrier208287W45LUBERON ORIENTATIONFRA 11:09:00 13:23:00 10:59:00 13:47:00 11:07:00
2147.Stephanie Derlot2109546W45Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 10:57:00 12:03:00 13:07:00 13:35:00 10:05:00
2148.Stéphanie Deville8083311W45ORIENT'ALPFRA 11:15:00 12:05:00 12:59:00 13:57:00 10:25:00
2149.Stéphanie Poivert8140775W45Charente Orientation FeuilladeFRA 13:05:00 13:21:00 10:27:00 11:19:00 11:55:00
2150.Stéphanie Poulain8516576W45Club Orientation Boucles de la SeineFRA 10:11:00 11:09:00 11:47:00 12:35:00 13:43:00
2151.Stéphanie Varron8094045W50Association Sportive de l'IGNFRA 13:15:00 13:33:00 10:27:00 11:17:00 11:47:00
2152.Steven Tiesters8004996M50Dreamteam BelgiumBEL 10:17:00 10:53:00 11:29:00 12:29:00 13:07:00
2153.Stian Franssen Serrallon.KID'S COURSEDreamteam BelgiumBEL
2154.Susanne Tanderup8635802W50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 12:15:00 12:51:00 14:03:00 10:27:00 11:15:00
2155.Susanne Wenk8151264W60ThurgorientaSUI 12:08:00 12:32:00 13:28:00 10:03:00 11:18:00
2156.Svein Linga8500494M65IL GularNOR 13:32:00 10:14:00 11:08:00 12:10:00 12:56:00
2157.Svend-erik Munck1013307M65 ULTIMATEHerlufsholmDEN 11:57:00 12:57:00 13:45:00 10:09:00 11:21:00
2158.Sverre Karenus Sandvik1031117M18Halden SKNOR 10:52:00 11:32:00 12:08:00 12:48:00 13:48:00
2159.Sverre Stuland Tysvær1172570M18Varegg FleridrettNOR 12:16:00 13:00:00 13:48:00 11:00:00 11:56:00
2160.Sylvain Clabaux8062812M40La boussole AudomaroiseFRA 11:02:00 12:18:00 12:50:00 13:50:00 10:38:00
2161.Sylvain Dauriach8048666M35COTE66FRA 10:06:00 11:33:00 12:05:00 13:05:00 13:37:00
2162.Sylvain Gire31861M60ECHO73 CHAMBERYFRA 11:06:00 11:50:00 12:52:00 13:48:00 10:20:00
2163.Sylvie Basset8250163W60ASUL Sports NatureFRA 11:28:00 12:08:00 12:52:00 12:09:00 10:15:00
2164.Sylvie Bouché2149627W65Club orientation Loisirs EtrechyFRA 12:48:00 13:44:00 10:04:00 11:00:00 11:44:00
2165.Sylvie Jussian1660652W60ACA Aix ProvenceFRA 13:16:00 12:40:00 10:28:00 11:06:00 11:51:00
2166.Sylvie Marchesin8001950W60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:28:00 10:48:00 11:20:00 12:18:00 12:42:00
2167.Sylvie Marigliano1307103W50ACA Aix ProvenceFRA 13:23:00 13:15:00 10:21:00 11:03:00 12:23:00
2168.Takashi Sugiyama8638252M65Sans SouciJPN 12:36:00 13:30:00 10:00:00 11:16:00 11:48:00
2169.Tamás Mohácsy Dr.8196409M60Salgótarjáni Dornyay SEHUN 10:24:00 10:02:00 10:08:00 10:12:00 10:06:00
2170.Tana Pipkova8117156W50OK Lokomotiva PardubiceCZE 11:27:00 12:09:00 12:47:00 13:47:00 10:39:00
2171.Tania Hendrickx7139178W40Dreamteam BelgiumBEL 10:36:00 11:36:00 11:40:00 12:24:00 12:36:00
2172.Tânia Agostinho8500969W45Clube de Aventura e Orientação de SintraPOR 13:45:00 10:27:00 10:55:00 11:55:00 13:07:00
2173.Tapio Tiura45430M80Helsingin SuunnistajatFIN 10:08:00 11:11:00 12:05:00 12:50:00 13:26:00
2174.Tatsiana Voveriene8643977W35Devyni OSKLTU 13:51:00 10:15:00 11:00:00 12:03:00 12:45:00
2175.Ted Boström1566666M14Konnerud ILNOR 13:06:00 13:50:00 10:38:00 11:22:00 12:22:00
2176.Ted van Geldermalsen8643994M70Yarra Valley Orienteering ClubAUS 12:46:00 13:22:00 10:30:00 10:52:00 11:52:00
2177.Teemu Lehtoranta9001997M21A LONGSK UusiFIN 10:16:00 10:58:00 11:58:00 12:52:00 13:46:00
2178.Téo Lavigne8405108M12LUBERON ORIENTATIONFRA 11:11:00 11:55:00 12:55:00 13:27:00 10:11:00
2179.Teresa Alves208666W45COC - Clube Orientação do CentroPOR 11:29:00 11:59:00 12:47:00 13:33:00 10:13:00
2180.Teresa Bolaño Guivernau8021574W40Montsant OrientacióESP 13:40:00 10:12:00 11:36:00 12:00:00 13:08:00
2181.Teresa Angeles Pérez Red.8002868W55COMAESP 13:55:00 10:33:00 11:15:00 12:07:00 13:01:00
2182.Tereza Havlova8510280W18TSM PrahaCZE 10:58:00 11:50:00
2183.Tereza Kubanova8663207OPEN BKOS Tesla BrnoCZE
2184.Tereza Mestanova8208207W18TSM PrahaCZE 10:10:00 11:18:00
2185.Tereza Paulickova8226374W18SOB OlomoucCZE 12:38:00 13:46:00 10:26:00 11:06:00 12:46:00
2186.Terrin Francis8040612M65Athlétic Club AurélienFRA 10:08:00 11:08:00 11:44:00 13:00:00 13:38:00
2187.Tess Basset8002147W18ASUL Sports NatureFRA 12:14:00 12:50:00 13:46:00 11:54:00 10:58:00
2188.Theo Brandstrup Fegar680032M10 SHADOWEDKolding Orienterings KlubDEN
2189.Theo Kurzen8653049OPEN C
2190.Théo Calamand8341999OPEN BO'BugeyFRA
2191.Théo Courtin Balestrat8009974M14BrivelimousincoFRA 10:26:00 11:18:00 12:22:00 13:06:00 13:42:00
2192.Théo Gaude8020735M14Boussole en ForezFRA 12:14:00 12:58:00 10:18:00 10:58:00 11:22:00
2193.Théo Josse7160396M21B 13:57:00 10:06:00 10:51:00 12:18:00 12:36:00
2194.Thibaud Coulon1396392M65Valbonne Sophia Antipolis OrientationFRA 10:10:00 11:28:00 12:14:00 12:54:00 13:46:00
2195.Thibaud Michel8002187M35 ULTIMATEORIENT'ALPFRA 14:05:00 10:23:00
2196.Thibault Chapsal8241300M35SALLANCHES ORIENTATION SPORTIVE GENEVOIS ORIENTATIONFRA 11:30:00 11:53:00 12:49:00 13:21:00 10:09:00
2197.Thibaut Deville8009919M18ORIENT'ALPFRA 12:24:00 13:28:00 10:28:00 11:20:00 12:20:00
2198.Thibaut Ogier1334849M45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:29:00 11:55:00 12:57:00 12:01:00 11:33:00
2199.Thierry Bestel8190571M50Club orientation Loisirs EtrechyFRA 13:09:00 13:35:00 10:13:00 11:21:00 11:45:00
2200.Thierry Fol1001966M55ABSOLU ORIENTATIONFRA 12:57:00 14:05:00 10:21:00 11:03:00 12:33:00
2201.Thierry Gueraud8009997M55Charente Maritime OrientationFRA 12:05:00 13:11:00 13:43:00 10:41:00 11:29:00
2202.Thierry Herouard8130377M60Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:24:00 11:48:00 13:04:00 14:02:00 10:44:00
2203.Thierry Reignier2089136OPEN AJärfälla OKSWE
2204.Thomas Antoine770115OPEN AL'EtabliFRA
2205.Thomas Bachel8270596M21ETout Azimut FameckFRA 12:37:00 13:04:00 13:48:00 10:14:00 11:26:00
2206.Thomas Bousser8131097M21ETout Azimut FameckFRA 12:13:00 13:10:00 13:52:00 10:04:00 11:34:00
2207.Thomas Bruas8150798M21EBROSFRA 11:06:00 11:58:00
2208.Thomas Callery8669952M55South East Viking OrienteersIRL 10:55:00 11:53:00 13:03:00 13:37:00 10:35:00
2209.Thomas Chabance8420196M21ENature Orientation Saint EtienneFRA 11:04:00 12:18:00 13:00:00 13:50:00 10:36:00
2210.Thomas Chattlain7031212M12OLG Sankt Vith ARDOCBEL 12:43:00 13:35:00 10:19:00 10:51:00 11:47:00
2211.Thomas Colleter8241274M50Course d'Orientation Coeur de SavoieFRA 12:01:00 12:45:00 13:49:00 10:07:00 11:23:00
2212.Thomas Govin7453810M10ORIENT'ALPFRA 11:05:00 12:09:00 12:33:00 13:29:00 10:33:00
2213.Thomas Hirter1406374M21A SHORTOLG BernSUI 12:14:00 12:58:00 13:48:00 10:14:00 11:00:00
2214.Thomas Jansen8003985M16Dreamteam BelgiumBEL 10:17:00 11:13:00 11:10:00 12:16:00 10:01:00
2215.Thomas Kruusmaa8290910M14Rakvere OrienteeringclubEST 11:58:00 13:14:00 13:58:00 10:18:00 11:54:00
2216.Thomas Lemagner8155152M18balise orientation albigeoiseFRA 10:28:00 11:04:00 12:24:00 13:00:00 13:28:00
2217.Thomas Michaud1260180M40O'JuraFRA 13:42:00 10:42:00 11:14:00 12:10:00
2218.Thomas Müller8180478M45swissotours.chSUI 12:59:00 13:27:00 10:09:00 10:57:00 12:11:00
2219.Thomas Pfister7208101M70swissotours.chSUI 12:50:00 14:06:00 10:18:00 11:13:00 12:01:00
2220.Thomas Radondy8009995FFCO SELECTIONS MFFCOFRA
2221.Thomas Radondy8009995M21ETous Azimuts DouaiFRA 13:42:00 11:26:00 11:46:00
2222.Thomas Rouiller8057813M45ORIENTEXPRESS 42FRA 10:55:00 11:51:00 13:09:00 11:49:00 11:29:00
2223.Thomas Subsol8020807M21 ULTIMATEAssociation Montpellier Sport d'Orientation HéraultFRA 13:01:00 14:01:00 10:13:00 11:00:00 12:00:00
2224.Thomas Van Der Kleij850830M35Dreamteam BelgiumBEL 13:42:00 13:49:00 13:45:00 13:25:00 13:29:00
2225.Thor Wolles8030075M14Dreamteam BelgiumBEL 10:10:00 11:14:00 11:42:00 11:42:00 10:14:00
2226.Tiago Gastineau2141779M14Balise 77 Fontainebleau AvonFRA 11:30:00 11:46:00 12:42:00 13:54:00 10:46:00
2227.Tiago Müller8051112M12swissotours.chSUI 12:51:00 13:31:00 10:23:00 11:03:00 11:51:00
2228.Tiemo Winteler8080218M10 SHADOWEDThurgorientaSUI
2229.Tiesters Mette8004996W18Dreamteam BelgiumBEL 10:26:00 11:10:00 11:06:00 12:14:00 13:14:00
2230.Tifenn Moulet8302517W21EO'Team BesançonFRA 12:47:00 10:15:00 11:19:00
2231.Tifenn Moulet8302517FFCO SELECTIONS WFFCOFRA
2232.Tiina Uotila8650831W21 ULTIMATEOriveden PonnistusFIN 12:41:00 13:35:00 10:17:00 11:23:00 12:17:00
2233.Till Lemmel1240315M10ORIENT'ALPFRA 11:21:00 11:53:00 13:05:00 13:45:00 10:17:00
2234.Timea Wagner8050412W12OLG ThunSUI 11:52:00 12:46:00 13:34:00 10:09:00 11:01:00
2235.Timo Partanen8020659M65Rasti-HyryFIN 13:52:00 11:56:00 12:36:00 13:42:00 10:30:00
2236.Timon Lorenz8011420M21EOLG RegensburgGER 12:58:00 13:24:00 10:12:00 11:10:00 12:10:00
2237.Timotejs Janovs8136444M14Siguldas TakasLAT 10:50:00 11:34:00 12:26:00 13:14:00 13:34:00
2238.Timothée Choisel8151083M40SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 13:38:00 10:06:00 11:30:00 11:46:00 12:42:00
2239.Tine Meyhoff Petersen8631591W50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 12:39:00 13:15:00 13:15:00 10:51:00 10:51:00
2240.Titouan Andrieux8027305M16ECHO73 CHAMBERYFRA 12:25:00 12:49:00 10:46:00 10:58:00 11:04:00
2241.Titouan Roche2039291OPEN BZigwann Orientation Ultramarin KarukeraGLP
2242.Titouan Savart1358809M21A SHORTTout Azimut FameckFRA 12:08:00 13:02:00 13:42:00 10:32:00 11:40:00
2243.Titouane Janod8041008W16ECHO73 CHAMBERYFRA 12:33:00 13:24:00 10:12:00 11:00:00 11:12:00
2244.Tiziano Boiani8150371M50O-92 Piano di MagadinoSUI 13:17:00 10:37:00 10:59:00 12:27:00 13:05:00
2245.Tobias Franssen851221KID'S COURSEDreamteam BelgiumBEL
2246.Toby Scott8260291M21EOLV SteinbergGER 11:58:00 13:14:00 13:22:00 10:08:00 10:56:00
2247.Tom Drygalski8002174M21EH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 12:01:00 12:50:00 13:34:00 10:36:00 11:00:00
2248.Tom Flandrin8062814M14La boussole AudomaroiseFRA 11:22:00 12:18:00 12:54:00 13:34:00 10:22:00
2249.Tom Lemercier8041957M16Tout Azimut FameckFRA 12:09:00 13:19:00 13:25:00 10:19:00 11:28:00
2250.Tom Mayeres8110310M14Villeneuve d'Ascq Lille Métropole OrientationFRA 13:42:00 10:26:00 11:38:00 12:02:00 12:38:00
2251.Tom Quayle8197508M45OK NolaskogsarnaSWE 11:17:00 12:31:00 12:39:00 13:47:00 10:55:00
2252.Tomas Gryc8100027OPEN AKOS Tesla BrnoCZE
2253.Tomas Peñaranda Marcos8071627M35CLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 13:18:00 13:29:00 10:25:00 11:17:00 11:57:00
2254.Tomas Zemla8090129M45OK KameniceCZE 11:25:00 11:53:00 13:19:00 13:41:00 10:43:00
2255.Tomáš Landovský8071491M21ETSM PrahaCZE 12:38:00 10:38:00
2256.Tommaso Crippa8082665M16Polisportiva BesaneseITA 12:41:00 10:16:00 11:22:00 12:22:00 12:55:00
2257.Tommaso Redaelli8001443M18Polisportiva BesaneseITA 13:08:00 10:32:00 10:52:00 12:16:00 13:04:00
2258.Tommy Delenne8260515M21A LONGACA Aix ProvenceFRA 13:52:00 12:52:00 10:16:00 10:58:00 12:16:00
2259.Toms Lubāns8142191M14Auseklis IKLAT 13:22:00 10:46:00 11:14:00 12:06:00 13:14:00
2260.Toni O'donovan8002102W45Leicestershire Orienteering ClubGBR 13:29:00 10:19:00 11:05:00 12:09:00 12:35:00
2261.Toni Pikkarainen8007418M45Helsingin SuunnistajatFIN 10:07:00 10:55:00 12:19:00 12:47:00 13:47:00
2262.Tõnis Kruusmaa9111117M45Rakvere OrienteeringclubEST 11:47:00 13:09:00 13:59:00 10:39:00 11:31:00
2263.Tony Hellstedt8659184M45LynxFIN 10:57:00 11:09:00 12:15:00
2264.Torbjörn Johansson38456M60OK SödertörnSWE 11:16:00 12:34:00 10:38:00
2265.Tore Sandvik8120218M50Halden SKNOR 10:01:00 11:11:00 11:55:00 12:33:00 13:31:00
2266.Torsten Backteman7590310M65Lerums SOKSWE 13:28:00 10:00:00 11:20:00 12:14:00 12:32:00
2267.Torun Joergensen8310941W16Peninsula and Plains OrienteersNZL 13:21:00 13:30:00 12:15:00 11:42:00 10:08:00
2268.Trine Marit Justad Raaen8200490W60Aker Brygge OrienteringsklubbNOR 10:12:00 11:32:00 12:28:00 12:48:00 13:24:00
2269.Troels Nielsen504535M45Horsens OrienteringsklubDEN 12:09:00 12:45:00 10:01:00 10:43:00 11:37:00
2270.Tuija Jurvakainen8070562W60Rasti-HyryFIN 14:08:00 12:04:00 13:20:00 13:24:00 10:18:00
2271.Tzvetanka Vassileva8269180W55CO2ITA 12:05:00 12:33:00 13:29:00 10:31:00 11:17:00
2272.Ueli Bretscher8681436M70OLG ZürichSUI 11:02:00 11:42:00 12:34:00 13:22:00 10:04:00
2273.Ulu Aeschlimann8638588M65ULU`S REISEWELTSUI 12:48:00 13:44:00 10:02:00 11:14:00 12:08:00
2274.Urs Hofer8075988M60ULU`S REISEWELTSUI 13:16:00 13:36:00 10:50:00 11:04:00 12:14:00
2275.Urs Josi8002200M70OLG HerzogenbuchseeSUI 13:26:00 13:58:00 10:10:00 11:28:00 12:16:00
2276.Urs Tritschler8008852M70OLG ZürichSUI 10:54:00 12:06:00 12:46:00 13:28:00 10:13:00
2277.Ursina Mathys1013013W50 ULTIMATEZèlgSUI 10:39:00 11:03:00 12:03:00 12:39:00 13:27:00
2278.Ursli Jordi8035491M55OLG HondrichSUI 10:59:00 12:09:00 13:05:00 13:41:00 10:37:00
2279.Ursula Bindschädler8300457W65ULU`S REISEWELTSUI 13:04:00 13:12:00 10:44:00 11:08:00 11:52:00
2280.Ursula Odermatt7140663W50C.O. MulhouseFRA 12:51:00 13:47:00 10:45:00 10:59:00 11:51:00
2281.Uwe Röhner8662646M50ESV Lok Berlin-SchöneweideGER 12:53:00 13:47:00 10:19:00 11:23:00 12:07:00
2282.Valdis Janovs8657200M45Siguldas TakasLAT 10:59:00 11:27:00 12:03:00 13:01:00 13:31:00
2283.Valdis Raitums8003734M50Auseklis IKLAT 14:07:00 10:27:00 11:33:00 11:57:00 13:19:00
2284.Valentine Deville8512624W14ORIENT'ALPFRA 11:12:00 12:16:00 12:32:00 13:28:00 10:16:00
2285.Valentine Sellier8030505W20CO AmberieuFRA 13:39:00 10:03:00 11:24:00 12:01:00 12:55:00
2286.Valerie Clouzeau8105405W55Charente Orientation FeuilladeFRA 12:39:00 13:31:00 10:13:00 11:11:00 11:53:00
2287.Valerie Peker8455505W60OPA MONTIGNYFRA 10:52:00 11:12:00 12:04:00 12:57:00 13:33:00
2288.Valérie Berger-capbern8506877W60Toulouse Olympique Aérospatiale ClubFRA 12:16:00 12:36:00 14:08:00 10:21:00 11:03:00