v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OOcup/2021, 5 days, Novo mesto->Start times by name  (number of entries: 479)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4. 5.
1.Abel Ledesma Piedra8018471M40Xinoxano OrientacióESP 11:08:00 11:08:00 10:36:00 10:36:00 11:08:00
2.Adrian Brändli64979M21A LONGOLC WinterthurSUI 10:55:00 11:43:00 11:19:00 11:19:00 10:31:00
3.Adrian Rubio Alonso8665013M18Maristas Segovia OrientaciónESP 10:46:00 11:34:00 11:42:00 11:50:00 10:14:00
4.Ágota Muzsnai8211055W65Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:40:00 10:18:00 10:34:00 10:36:00 11:00:00
5.Aimar Urquizu Diego8300899M18FEDOESP 11:36:00 11:16:00 11:32:00 11:20:00 11:32:00
6.Ákos Kisvölcsey8280272M21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 10:00:00 11:04:00 11:22:00 11:12:00 11:52:00
7.Alba Muñoz Del Campo8664074W16FEDOESP 11:41:00 11:25:00 11:49:00 11:33:00 11:25:00
8.Alberto Ghezzi2084603M60Polisportiva CastelloITA 12:05:00 10:24:00 10:48:00 10:45:00 11:33:00
9.Alberto Grilli8488388M50Punto NordITA 11:45:00 10:09:00 10:57:00 10:49:00 11:29:00
10.Alejandro Garrido Díaz8665032M16FEDOESP 11:18:00 11:35:00 11:29:00 11:34:00 11:42:00
11.Alenka Vuga Seljak9000050W21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:47:00 11:59:00
12.Ales Ferenc435642M50OK TivoliSLO 10:25:00 11:13:00 11:37:00 11:37:00 10:41:00
13.Alessandro Rivetta8000537M18Team Friuli Venezia GiuliaITA 10:54:00 11:42:00 11:34:00 10:06:00 10:30:00
14.Alex Bor8654955M60TitanRUS 11:41:00 11:56:00 10:24:00 10:05:00 10:45:00
15.Alexandra Wanner206487W60OLG SiegerlandGER 10:55:00 11:35:00 10:25:00 10:15:00 10:25:00
16.Alfonso Bustillo Ruiz7203688M35 ULTIMATECLUB RIOJANO DE ORIENTACION EN LA NATURALEZAESP 10:44:00 10:44:00 10:28:00 10:28:00 10:44:00
17.Aline Ren8070107W14ASCO LuganoSUI 10:13:00 10:37:00 11:01:00 12:01:00 11:13:00
18.Alvaro Prieto Del Campo8051295M21 ULTIMATEMalarrutaESP 11:16:00 11:34:00 11:04:00 11:28:00
19.Álvaro García Bernabeu8011742M20FEDOESP 11:13:00 11:21:00 11:07:00 11:27:00 11:17:00
20.Ambra Bonini8190907W14ASCO LuganoSUI 10:37:00 10:53:00 11:25:00 11:13:00 11:49:00
21.Ambrus Jacsev2092461M16Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:46:00 10:11:00 10:35:00 10:18:00 10:42:00
22.Ampa Gil-Brotons7203689W35 ULTIMATEClub Orientació BerguedàESP 10:17:00 10:37:00 11:17:00 11:17:00 11:37:00
23.Ana Camarasa Pérez8659379W21EFEDOESP 11:44:00 11:44:00 11:30:00 11:48:00 11:30:00
24.Ana Plavčak2045587W40Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:27:00
25.Ana Pia Pogačar1425104W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:30:00 11:38:00 10:02:00 10:10:00 10:42:00
26.Anders Knudsen8653089M50 ULTIMATEHerlufsholmDEN 10:53:00 11:23:00 11:33:00 11:53:00 10:03:00
27.Andras Zempleni233619M60ZempleniHUN 10:13:00 10:56:00 11:28:00 11:25:00 11:49:00
28.André Pierlot8518935M60C.O.LiègeBEL 11:25:00 11:52:00 10:08:00 10:13:00 11:01:00
29.André Tissot2113815OPEN COPA MONTIGNYFRA
30.Andrea Chiodoni8030670M45ASCO LuganoSUI 10:14:00 10:54:00 11:10:00 11:02:00 12:06:00
31.Andrea Rivetta2103427OPEN ASemiperdo Orienteering ManiagoITA
32.Andrés Moya Rodríguez8110505M18FEDOESP 11:16:00 11:28:00 11:36:00 11:32:00 11:44:00
33.Andri Jordi8110901M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSUI 10:16:00 10:40:00 11:04:00 10:40:00 11:53:00
34.Ángel Frontela8999666M21A SHORTFrontela-OESP 11:45:00 11:05:00 11:29:00 10:33:00 10:57:00
35.Anica Hribar2077785W35OK BrežiceSLO 10:15:00 10:39:00 11:03:00 11:03:00 11:27:00
36.Antonio Hernández Fernán.1933232M35 ULTIMATEFrontela-OESP 10:12:00 10:12:00 10:12:00 10:12:00 10:12:00
37.Anze Obid2132996M10OK AzimutSLO 10:05:00 10:37:00 11:01:00
38.Araceli Morey Terrasa424615OPEN BERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP
39.Arnaud Thenoz1001990M12Guyancourt Orientation 78FRA 11:22:00 11:52:00 11:32:00 11:52:00 10:12:00
40.Arne Kristensen8702019M60HerlufsholmDEN 10:53:00 11:20:00 11:36:00 11:49:00 10:05:00
41.Arturo Schwank1961975M12ASCO LuganoSUI 10:02:00 11:02:00 10:42:00 10:42:00 11:22:00
42.Ash Boothroyd8489999M12WCOCGBR 11:52:00 10:02:00 10:22:00 10:22:00 10:52:00
43.Astrid Vliegen8333110W21A LONGNSVAmelBEL 11:19:00 10:57:00 10:57:00 10:55:00 11:43:00
44.Audrun Utskarpen504728W45IL GeoFormNOR 10:20:00 10:50:00 11:20:00 11:08:00 11:38:00
45.Babicky Tomas8444519M70ZOOB RumburkCZE 10:51:00 10:51:00 11:51:00 11:41:00 10:11:00
46.Balázs Miavecz8301996M21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 10:32:00 10:40:00 11:10:00 11:44:00 11:36:00
47.Barbara Kmetec1408132W21A SHORTKamniški orientacijski klubSLO 10:52:00 11:31:00 11:43:00 11:40:00 10:28:00
48.Barbara Tunesi Schwank8190675W45ASCO LuganoSUI 10:02:00 10:56:00 11:14:00 11:26:00 11:32:00
49.Barbora Krejcikova8636187W21 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 10:07:00 10:47:00 11:07:00 11:07:00 11:47:00
50.Bastien Thenoz2800188M18Guyancourt Orientation 78FRA 11:02:00 11:26:00 11:50:00 11:58:00 10:06:00
51.Bea Arn8163957W60SCOM MendrisioSUI 11:35:00 11:25:00 11:35:00 11:05:00 10:05:00
52.Beat Okle8441969M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 10:33:00 10:23:00 10:43:00 11:03:00 11:43:00
53.Beatrice Sessi2141187KID'S COURSESSD-AŠZ GAJA orienteeringITA
54.Bence Turschl2009006OPEN ATipo Orienteering ClubHUN
55.BenjAm Stel9910912M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 11:28:00 11:40:00 10:16:00 10:08:00 10:56:00
56.Benoit Bachellerie1882038M45POPFRA 11:34:00 11:26:00 10:14:00 10:06:00 10:54:00
57.Bernat Bestard Puig445747M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 10:04:00 10:20:00 10:20:00 10:20:00
58.Bernat Ledesma Buscart8010604M18Xinoxano OrientacióESP 11:18:00 12:06:00 10:06:00 10:22:00 10:38:00
59.Bernat Selva Torras8668735M16FEDOESP 11:26:00 11:27:00 11:35:00 11:10:00 11:34:00
60.Bernhard Zürcher8230271M50OLV HindelbankSUI 11:53:00
61.Bertrand Thenoz1222226M55Guyancourt Orientation 78FRA 10:54:00 11:06:00 11:36:00 11:51:00 10:00:00
62.Birgit Buhler8231161W60USV TU DresdenGER 11:05:00 11:45:00 10:15:00 10:05:00 10:55:00
63.Bjarne Friedrichs8280690M21 ULTIMATEMTV SeesenGER 12:00:00 11:22:00 11:58:00 12:00:00 10:08:00
64.Blandine Ehrl8201026W35OC MünchenGER 10:03:00 10:27:00 11:15:00 10:51:00 11:39:00
65.Boglárka Czakó8031118M21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 10:16:00 10:52:00 10:46:00
66.Boglárka Werner1396102W14Pécsi Vasutas SKHUN 12:01:00 10:13:00 10:53:00 11:01:00 10:37:00
67.Bojan Jevševar2077852M35 ULTIMATEOK BrežiceSLO 10:28:00 11:16:00 11:32:00 11:16:00 11:32:00
68.Boris Eržen520504M21 ULTIMATEŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:28:00 11:52:00 10:00:00
69.Boróka Werner8005868W18Pécsi Vasutas SKHUN 11:55:00 10:03:00 10:19:00 10:35:00 11:07:00
70.Borut Seljak9999940M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00 10:26:00
71.Brigita Tamuza1010064W55Ozons - Mona - TamužiLAT 11:30:00 11:20:00 10:40:00 10:40:00 11:10:00
72.Brigitte Dersch-Kollenba.7672404W50Ski-Club Helsa e.V.GER 11:40:00 10:01:00 10:25:00 10:46:00 11:10:00
73.Carlos Vera Guerrero8112937M21EMANZANARES-OESP 11:12:00 11:36:00 11:44:00 12:00:00 10:17:00
74.Carolina Cuesta García8662015W50MalarrutaESP 10:04:00 10:37:00 11:19:00 11:04:00 11:34:00
75.Caroline Chevalier7001978W40orientation 87FRA 11:47:00 10:11:00 10:27:00 10:43:00 11:15:00
76.Caroline Del Don8210580W40ASCO LuganoSUI 10:27:00 10:59:00 10:59:00 11:15:00 12:03:00
77.Caroline Hoffmann888875W45Ski-Club Helsa e.V.GER 11:50:00 10:14:00 10:50:00 10:38:00 11:08:00
78.Caroline Murray1971791W50Bishopstown Orienteering clubIRL 11:10:00 11:43:00 12:01:00 11:58:00 10:04:00
79.Caty Dawson8088099W65GAFANHORIPOR 10:04:00 11:06:00 11:14:00 11:16:00 11:48:00
80.Cédric Chevalier7001994M40orientation 87FRA 11:56:00 10:04:00 11:24:00 11:24:00 11:24:00
81.Charlotte Leonhardt8030401W20CIA GermanyGER 10:53:00 10:05:00 11:17:00 11:17:00 10:29:00
82.Chiara Turrini8030806W16ASCO LuganoSUI 10:49:00 10:09:00 10:25:00 11:29:00 11:20:00
83.Christian Biland8020565M65OLG CORDOBA BASELSUI 11:14:00 11:44:00 10:14:00 10:04:00 10:34:00
84.Christian Kosch8220666M55OLV SteinbergGER 10:36:00 11:18:00 11:58:00 11:42:00 10:12:00
85.Christina Olsson580810W60Skåneslättens OLSWE 11:15:00 11:55:00 10:35:00 10:25:00 10:45:00
86.Christoph Schlatter8270165M55OLC KapreoloSUI 10:00:00 10:30:00 11:24:00 11:18:00 12:00:00
87.Claire Boothroyd8140667W50WCOCGBR 11:58:00 10:31:00 10:49:00 10:52:00 11:16:00
88.Clara Ballerini8653016W16ASCO LuganoSUI 11:05:00 11:21:00 11:05:00 10:49:00 11:36:00
89.Clara Virgili Serrallong.8261004W18FEDOESP 11:27:00 11:49:00 11:43:00 11:33:00 11:27:00
90.Claudia Rooman201880W21A LONGBelgian Big Fat GuysBEL 11:07:00 10:45:00 11:09:00 10:31:00 11:07:00
91.Clizia Zambiasi8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 10:39:00 11:27:00 11:39:00 10:03:00 11:03:00
92.Coralie Waldner8640288W16OLG PfäffikonSUI 10:09:00 10:33:00 11:21:00 11:21:00 11:44:00
93.Corentin Tonneau7121188M21EBelgian Big Fat GuysBEL 11:20:00 11:28:00 10:08:00 10:00:00 10:49:00
94.Cornelia Okle7202697W21A SHORTOLK Piz HasiSUI 10:16:00 11:07:00 11:01:00 11:16:00 11:46:00
95.Cristina Bozzolo Ren8110173W45ASCO LuganoSUI 10:14:00 10:32:00 11:08:00 11:14:00 11:44:00
96.Cristina Del Campo Campo.8130369W50MalarrutaESP 10:49:00 10:55:00 11:22:00 11:58:00
97.Cristina García Gómez8073962W12COMAESP 11:16:00 11:46:00 10:06:00 10:06:00 10:36:00
98.Csilla Gárdonyi8636765M21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 11:04:00 10:28:00 10:58:00
99.Csilla Hajas233618W50 ULTIMATEZempleniHUN 10:08:00 10:38:00 11:18:00 11:08:00 11:43:00
100.Csongor Horváth8000630M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 10:40:00 10:22:00 11:52:00 11:20:00
101.Dario Citterico2099285M65Polisportiva CastelloITA 11:54:00 10:24:00 10:54:00 10:34:00 11:04:00
102.Darko Merunka7140363M55OK MaksimirCRO 11:42:00 11:42:00 10:30:00 10:12:00 11:00:00
103.Darragh Hoare8080902M20Bishopstown Orienteering clubIRL 11:03:00 11:27:00 11:51:00 11:51:00 10:39:00
104.David De Miguel Armisén8650860M20FEDOESP 11:21:00 11:11:00 11:27:00 11:07:00 11:27:00
105.David Roach8020556M65Luxembourg Orienteering ClubLUX 11:24:00 11:54:00 10:04:00 10:14:00 10:24:00
106.David Sedej1100102M14OK AzimutSLO 10:11:00 11:00:00
107.Davide Mauri8663237M14ASCO LuganoSUI 10:03:00 10:36:00 11:08:00 11:23:00 11:47:00
108.Deborah Mauri8022385OPEN DASCO LuganoSUI
109.Deborah Whelan8270967W50Curragh Naas Orienteering ClubIRL 10:46:00 11:37:00 11:49:00 11:46:00 10:16:00
110.Dénes Kerényi8100257M60Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 12:02:00 10:08:00 11:04:00 11:01:00 11:17:00
111.Diego Rodríguez Corrocha.8664072M21EMANZANARES-OESP 10:56:00 11:52:00 12:00:00 11:44:00 10:01:00
112.Dorja Salopek8445444W16OK RisCRO 11:57:00 10:32:00
113.Duje Rako7005141M35OK VihorCRO 11:59:00 11:59:00 11:59:00 11:57:00 11:57:00
114.Eden Chevalier2041190W12orientation 87FRA 11:56:00 10:16:00 10:56:00 10:36:00 11:16:00
115.Elena Pezzati8310959W21 ULTIMATESCOM MendrisioSUI 11:27:00 11:27:00 10:47:00 10:47:00 10:07:00
116.Elia Ren8240304M18ASCO LuganoSUI 10:30:00 11:10:00 11:18:00 11:10:00 11:42:00
117.Elisabeth Steinlechner7771177W60OC FürstenfeldAUT 11:55:00 11:05:00 11:15:00
118.Elisabetta Fiorellino2056908OPEN DPolisportiva CastelloITA
119.Elvire Pierlot8518936W14C.O.LiègeBEL 11:25:00 11:41:00 10:21:00 10:01:00 10:13:00
120.Emilia Arcaleni2091657W50Polisportiva CastelloITA 12:04:00 10:25:00 10:43:00 10:34:00 10:58:00
121.Emma Koscis904049W18ASCO LuganoSUI 10:03:00 11:07:00 11:07:00 11:39:00 11:23:00
122.Eoghan Whelan8301003M18Waterford OrienteersIRL 11:12:00 11:22:00 11:54:00 11:22:00 11:14:00
123.Erik Hajdu2022197OPEN ATipo Orienteering ClubHUN
124.Ermanno Del Don8414075M45ASCO LuganoSUI 10:22:00 10:22:00 11:34:00 10:54:00 11:34:00
125.Ernest Pou Bruns8665835M16FEDOESP 11:42:00 11:11:00 11:39:00 11:26:00 11:18:00
126.Esther Gil Brotons8240181W35CEColivencESP 11:03:00 11:15:00 11:51:00 11:51:00 10:27:00
127.Esther Moosberger8333322W65OLregiooltenSUI 11:08:00 11:46:00 10:26:00 10:20:00 10:36:00
128.Eva SusmanOPEN D
129.Evi Schlatter8251267W50OLC KapreoloSUI 10:10:00 10:55:00 11:13:00 10:58:00 11:28:00
130.Ezio Paris503381M65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ITA 10:14:00 10:54:00 11:14:00 11:14:00 11:44:00
131.Fanni Kocsis8664627W18Tipo Orienteering ClubHUN 10:19:00 10:35:00 10:51:00 11:23:00
132.Federica Ragona8220222W45Terlaner OrientierungsläuferITA 10:50:00 11:20:00 11:50:00 11:50:00 10:14:00
133.Federico Bonini8040405M12ASCO LuganoSUI 10:22:00 10:32:00 11:02:00 11:02:00 11:42:00
134.Feike Kerckhofs8002196W16OmegaBEL 11:53:00 12:01:00 10:17:00 11:45:00 10:00:00
135.Filip Vujanić222940M21EOK JapetićCRO 11:52:00 10:33:00
136.Flavia Spinelli8261170W45ASCO LuganoSUI 10:26:00 10:38:00 11:02:00 11:02:00 11:50:00
137.Francesca Bonini8000144W40ASCO LuganoSUI 10:43:00 11:15:00 11:31:00 11:31:00 11:31:00
138.Francisco Rubio Bravo8662020M50Maristas Segovia OrientaciónESP 10:41:00 11:05:00 11:29:00 11:53:00 10:33:00
139.François Hueber7003209M60CLUB ORIENTATION STRASBOURG EUROPEFRA 11:01:00 11:12:00 11:44:00 11:57:00 10:21:00
140.François Tonneau7211888M21EOLV EifelBEL 11:28:00 11:20:00 10:16:00 10:16:00 10:57:00
141.Frank Edelhaeuser1230667OPEN CPost SV DresdenGER
142.Franz Wyss8636070M70OLregiooltenSUI 11:11:00 11:41:00 11:01:00 10:51:00 11:11:00
143.Freddy Sillien8290147M70Pégase COBEL 10:11:00 10:31:00 11:21:00 11:21:00 11:41:00
144.Fülöp Jacsev45138M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:42:00 10:06:00 10:30:00 10:38:00 11:02:00
145.Gabriella Györffy8160367W50Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 11:52:00 10:07:00 10:37:00 10:28:00 11:04:00
146.Gergő Kovács8638563M45Tipo Orienteering ClubHUN 10:30:00 10:46:00 11:18:00 11:18:00 11:42:00
147.Gerhard-Michael Buhler8170662M55USV TU DresdenGER 11:12:00 11:54:00 10:24:00 10:18:00 11:06:00
148.Gerhild Pacher8012364W55SU Schöckl GrazAUT 11:20:00 11:40:00 10:20:00 10:00:00 11:00:00
149.Gert Olsson8480309M70Skåneslättens OLSWE 11:21:00 11:01:00 10:51:00 10:01:00 11:21:00
150.Gertraud Leonhardt8181718W60OC FürstenfeldAUT 12:05:00 10:15:00 10:45:00 10:55:00 11:05:00
151.Geunhee Hong8300883M21 ULTIMATEClub d'Orientation du CERNSUI 11:52:00 12:04:00 10:10:00 10:16:00 10:24:00
152.Giaele e Maila Del Don7855555W10-SHADOWEDASCO LuganoSUI
153.Gianluca Di Stefano8655408M55Polisportiva BesaneseITA 11:30:00 12:00:00 10:06:00 10:24:00 10:42:00
154.Gioele Chiodoni8113113M18ASCO LuganoSUI 10:22:00 10:46:00 11:02:00 11:26:00 11:34:00
155.Giorgia Sessi2133353W12SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:46:00 10:06:00 10:46:00 10:56:00 11:06:00
156.Gisela Tonn8012554W65SSV Planeta RadebeulGER 10:44:00 11:14:00 11:38:00 11:40:00 10:04:00
157.Giuliano Rampado8665395M45Terlaner OrientierungsläuferITA 10:46:00 11:02:00 11:50:00 11:42:00 10:22:00
158.Giulio Chiodoni8050309M12ASCO LuganoSUI 10:52:00 10:42:00 10:52:00 10:52:00 11:32:00
159.Gonzalo Ferrando Galán8664069M18FEDOESP 11:48:00 11:12:00 11:16:00 11:44:00 11:36:00
160.Gonzalo Zorrilla Olías8665080M18FEDOESP 11:34:00 11:32:00 11:44:00 11:16:00 11:20:00
161.Goran Polojaz2065885M18Team Friuli Venezia GiuliaITA 11:10:00 11:18:00 11:58:00 10:14:00 11:26:00
162.Graham Patten8145447M55 11:00:00 10:24:00 11:56:00 11:36:00 11:18:00
163.Gregor Pavlič2065880OPEN ASSD-AŠZ GAJA orienteeringITA
164.Gregor Zupan7210497M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00 11:18:00 10:06:00 10:14:00 10:46:00
165.Guinedell Faja Sanjaume8220406W16FEDOESP 11:49:00 11:33:00 11:41:00 11:25:00 11:41:00
166.Gunther Deferme320304M45hamokBEL 11:02:00 11:50:00 10:54:00 11:50:00 10:06:00
167.Guttorm Egge1302878M55IL GeoFormNOR 10:24:00 10:36:00 11:30:00 11:12:00 11:51:00
168.Hana Burian8290369W50MOM BudapestHUN 10:40:00 11:13:00 11:31:00
169.Hanne Møller Andersen209164W60OK Pan AarhusDEN 11:45:00 10:05:00 10:55:00 10:45:00 11:25:00
170.Hannes Pacher8011559M50 ULTIMATESU Schöckl GrazAUT 11:43:00 11:33:00 10:23:00 10:13:00 10:53:00
171.Hans Christian Strib8111112M70Orienterings Klub GormDEN 10:41:00 10:41:00 11:41:00 11:51:00 10:01:00
172.Héctor Sanchís Pont8657332M20FEDOESP 11:17:00 11:15:00 11:21:00 11:13:00 11:07:00
173.Heike Leideck8130762W55USV TU DresdenGER 11:00:00 11:30:00 10:50:00 10:50:00 10:50:00
174.Helena Pluymers9005175W35TROL BelgiumBEL 11:27:00 11:39:00 10:15:00 11:15:00 10:03:00
175.Henrietta Paskucz-szathm.448955W16Tipo Orienteering ClubHUN 10:01:00 10:17:00 11:37:00 10:41:00
176.Henrik Nielsen8022398M60Holbaek OrienteringsklubDEN 11:49:00 10:00:00 10:56:00 10:53:00 11:25:00
177.Herfried Trummer8140675M35 ULTIMATEOC FürstenfeldAUT 11:48:00 11:00:00 11:16:00 10:44:00 11:16:00
178.Herwig Proske8055077M60OC FürstenfeldAUT 11:57:00 10:16:00 10:40:00 11:09:00 11:41:00
179.Holger Ehms8632434M50 ULTIMATELVB LeipzigGER 10:23:00 10:33:00 10:53:00 11:13:00 11:33:00
180.Ian Bianchi8010203M16ASCO LuganoSUI 11:06:00 10:43:00 11:23:00 11:30:00 11:46:00
181.Igor Bončina2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSLO 10:09:00 10:17:00 10:09:00 10:33:00 10:09:00
182.Igor Gavrilov8681449M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00 11:58:00 10:22:00 10:30:00 11:02:00
183.Igor MajnarićM21B 10:07:00
184.Ildikó Mátyás8090563W55Hegyisport Szentendre EgyesületHUN 12:10:00 10:10:00 11:10:00 11:10:00 11:20:00
185.Ines Schikora1973701W20CIA GermanyGER 10:05:00 10:53:00 10:53:00 10:53:00 10:05:00
186.Inga Krima503727OPEN COzons OKLAT
187.Inna Ignatieva1312985W12OC O-KompasUKR 11:36:00 10:26:00 10:36:00 10:46:00 10:56:00
188.Irene Guerrero Pérez8654923W18FEDOESP 11:33:00 11:43:00 11:49:00 11:27:00 11:33:00
189.Iris Andres8055155W65OLG BonaduzSUI 11:56:00 10:02:00 10:50:00 10:52:00 11:16:00
190.Iris Kosch8141167W50OLV SteinbergGER 10:58:00 11:25:00 11:37:00 11:34:00 10:22:00
191.Iris Pecorari8004754W20Team Friuli Venezia GiuliaITA 11:17:00 11:17:00 11:41:00 10:29:00 11:17:00
192.Irma Pretnar1398945W45Kamniški orientacijski klubSLO 10:44:00 11:08:00 11:32:00 11:38:00 10:02:00
193.Isabel Ramos Serrano8008953W16ADOLESP 11:29:00 11:37:00 11:53:00 11:53:00 10:08:00
194.Isabel Serrano Rico8655047W50ADOLESP 10:28:00 10:19:00 10:01:00 10:22:00 10:34:00
195.Isabell Edelhaeuser2163BEGINNERSPost SV DresdenGER
196.Ivan Boyadzhiev412842M60Mariborski OKSLO 11:28:00
197.Ivo Kete2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:17:00 11:44:00 10:00:00 10:21:00 10:37:00
198.Ivo Novak8014533M55OK 24 PrahaCZE 10:42:00 11:12:00 11:48:00 12:00:00 10:24:00
199.Izabela Eržen Plavčak980592KID'S COURSEŠkofjeloški orientacijski klubSLO
200.Jack Hay8102007M16OC MünchenGER 11:54:00 11:15:00 11:15:00 11:14:00 10:58:00
201.Jacopo Stöcher8250305M16WATAUT 10:34:00 10:51:00 10:51:00 11:38:00 11:54:00
202.Jaka Seljak2069825M14Orientacijski klub KomendaSLO 11:23:00 10:12:00 10:43:00
203.Jan Amat Font8650853M16FEDOESP 11:34:00 11:19:00 11:13:00 11:18:00 11:26:00
204.Jan Åsberg501114M70Häverödals SKSWE 11:31:00 11:31:00 10:41:00 10:41:00 10:41:00
205.Jan Hauerslev1406103M55OK Pan AarhusDEN 11:54:00 10:12:00 10:48:00 10:54:00 11:30:00
206.Janez Pretnar1652011M45Kamniški orientacijski klubSLO 10:54:00 11:10:00 11:58:00 11:58:00 10:30:00
207.Janine Eggs252345W21A LONGOLC WinterthurSUI 10:19:00 11:57:00 11:33:00 11:19:00 10:07:00
208.Janis Tamuzs8100099OPEN AOzons - Mona - TamužiLAT
209.Janka Mikes8060812W16MOM BudapestHUN 10:25:00 11:13:00 10:41:00 10:25:00 10:56:00
210.Janko Lapajne406850M65OK AzimutSLO 10:04:00 10:44:00 11:24:00 11:24:00 11:54:00
211.Jannie Nielsen1402050W55Holbaek OrienteringsklubDEN 12:00:00 10:00:00 11:00:00 11:00:00 11:30:00
212.Jean-claude Guyot8632398M70ANCOSUI 12:01:00 11:51:00 10:01:00 10:11:00 11:01:00
213.Jedert Jevševar2050470W21BOK BrežiceSLO 10:35:00 10:59:00 10:47:00 11:11:00 11:23:00
214.Jens Hansen8307008M55Jydske Dragonregiments IdrætsforeningDEN 10:48:00 11:24:00 11:42:00 11:48:00 10:18:00
215.Jens Struckmann8270866M50Braunschweiger MTVGER 10:01:00 10:41:00 11:21:00 11:13:00 11:53:00
216.Jérémie Thenoz2074297M14Guyancourt Orientation 78FRA 10:43:00 11:16:00 11:40:00 11:39:00 10:03:00
217.Johanna Purrer8020566W55OLG CORDOBA BASELSUI 11:40:00 12:00:00 10:10:00 10:20:00 10:30:00
218.Joli Wehrli8636804W55Swiss O ToursSUI 10:10:00 10:30:00 11:30:00 11:30:00 11:40:00
219.Jordi Domènech Amorós7201323M40ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 11:24:00 11:24:00 10:52:00 10:52:00 10:20:00
220.Jose Angel Ramos Román8655048M55ADOLESP 12:10:00 11:30:00 12:00:00 11:54:00 11:48:00
221.José Manuel García Cresp.8633194M40COMAESP 10:36:00 11:56:00 11:08:00 10:04:00 10:52:00
222.Joshua Hoare8667762M16Bishopstown Orienteering clubIRL 11:14:00 11:39:00 11:55:00 11:50:00 10:02:00
223.Josip Vujanić237599M21EOK JapetićCRO 10:09:00
224.Jouni Kujala1003723M35 ULTIMATESK PohjantähtiFIN 11:16:00 10:44:00
225.Judit Ravell Solé8680434W18FEDOESP 11:49:00 11:27:00 11:33:00 11:43:00 11:49:00
226.Judith Leyimangoye2046059W21BC.O.LiègeBEL 11:35:00 11:47:00 10:23:00 10:23:00 10:47:00
227.Judith Zürcher8030768W50OLV HindelbankSUI 11:34:00
228.Juergen Ziesche236105M50 ULTIMATEOLV OstGER 11:33:00 12:03:00 10:03:00 10:23:00 10:43:00
229.Julia Glavieux8172004W18ASCO LuganoSUI 10:35:00 10:19:00 10:35:00 11:07:00 11:55:00
230.Júlia Faure García8516122W16FEDOESP 11:25:00 11:49:00 11:33:00 11:41:00 11:17:00
231.Júlia Juhász2092464W35Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:51:00 10:03:00 10:27:00 10:27:00 11:15:00
232.Júlia Néda9411022W20Tipo Orienteering ClubHUN 10:29:00 10:29:00 10:29:00
233.Julija Ferenc7207941W21BOK TivoliSLO 11:23:00 11:11:00 11:35:00 11:35:00 10:35:00
234.Jure Rako7010043M10-SHADOWEDOK VihorCRO
235.Karin Vogl1700505W21BSV MietrachingGER 10:11:00 10:11:00 10:11:00 10:11:00 10:11:00
236.Karsten Roessler8662454M40SSV Planeta RadebeulGER 10:20:00 10:52:00 11:56:00 11:56:00 10:04:00
237.Katarina Sedej406859W21BOK AzimutSLO 10:23:00 10:35:00
238.Kati Tschischkale2143430W21A SHORTOLV PotsdamGER 11:22:00 11:55:00 10:13:00 10:04:00
239.Katja Babič7210498W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00 12:02:00 10:26:00 10:34:00 11:06:00
240.Katja Engelhardt8606482W35SSV Planeta RadebeulGER 10:51:00 11:03:00 11:27:00 11:27:00 10:39:00
241.Kella Quadri Kocsis8120565W45ASCO LuganoSUI 10:08:00 10:44:00 11:26:00 11:20:00 11:26:00
242.Kende Kovács8631454M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 10:24:00 10:46:00 11:28:00 11:36:00 11:44:00
243.Kerstin Buchacker589161W50 ULTIMATEC.O.LiègeBEL 11:18:00 11:48:00 10:08:00 10:08:00 10:39:00
244.Keve Gönczi8010610M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 11:08:00 10:34:00 11:40:00
245.Kika Basarán Van Ham8653283W20FEDOESP 11:21:00 11:29:00 11:25:00 11:21:00 11:29:00
246.Kilian Knupfer8102003M18ASCO LuganoSUI 10:38:00 11:02:00 10:54:00 11:18:00 11:50:00
247.Klemen Kenda2142777M21BOK AzimutSLO 10:58:00 10:55:00 11:27:00 10:50:00 11:06:00
248.Konrad Tonn8606453M65SSV Planeta RadebeulGER 10:54:00 11:14:00 11:44:00 11:34:00 10:14:00
249.Kristian Leonhardt8002033M65OC FürstenfeldAUT 11:44:00 10:14:00 10:34:00 10:44:00 11:14:00
250.Kurt Huber8113485M75SPOBOSUI 11:48:00 10:10:00 10:42:00 10:44:00 11:08:00
251.Laia Casal Gil887338W12CEColivencESP 10:36:00 11:16:00 11:36:00 11:36:00 10:06:00
252.Lars Persson9481206M70OK KOMPASSENSWE 11:01:00 11:21:00 10:31:00 10:31:00 10:31:00
253.Lena-maria Stromberger631007W21A LONG 11:55:00 10:43:00
254.Lenke Kovács448954BEGINNERSTipo Orienteering ClubHUN
255.Leon Kollenbach8113007M21 ULTIMATESki-Club Helsa e.V.GER 12:08:00 10:04:00 10:34:00 10:48:00 11:04:00
256.Levente Szalay8122499M21EAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:52:00 10:08:00 10:32:00 10:24:00 11:05:00
257.Liene Tamuza8112814W21A LONGOzons - Mona - TamužiLAT 10:43:00 11:21:00 10:21:00 10:43:00 10:55:00
258.Liesbeth Van De Velde8002192W21EOmegaBEL 11:38:00 11:54:00 10:42:00 11:38:00 10:02:00
259.Liisa Rihko-Struckmann8190564W55Braunschweiger MTVGER 10:00:00 10:50:00 11:40:00 11:40:00 11:50:00
260.Lilla Zempléni8030225W21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 10:27:00 10:27:00 11:27:00 11:27:00 11:27:00
261.Lino Legac8080678M35 ULTIMATEOK JapetićCRO 11:00:00 11:32:00 11:48:00 11:32:00 10:28:00
262.Lorena Chiodoni2072511OPEN DASCO LuganoSUI
263.Louisa Kollenbach8111105W16Ski-Club Helsa e.V.GER 12:01:00 10:01:00 10:09:00 10:09:00 10:40:00
264.Lovro NagyM12DROTSLO 11:12:00 11:42:00 11:52:00 11:42:00 10:22:00
265.Luca Schwank1511971M45ASCO LuganoSUI 10:38:00 10:38:00 11:42:00 11:26:00 11:58:00
266.Lucia Bragagna503385W65Orienteering Mezzocorona A.S.D.ITA 10:12:00 10:50:00 11:06:00 11:24:00 11:24:00
267.Lucía Misas Bernardino8651387W20FEDOESP 11:25:00 11:19:00 11:29:00 11:25:00 11:21:00
268.Ludwig Genderjahn2061249M50 ULTIMATEOLV OstGER 11:23:00 11:43:00 10:33:00 10:33:00 11:13:00
269.Luka Seljak8011033M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00 11:47:00 10:03:00 10:02:00 10:18:00
270.Lukas Hofer8000960M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSUI 10:00:00 10:56:00 11:20:00 11:20:00 11:45:00
271.Lukas Reichmuth8404163M21A LONGOLC WinterthurSUI 11:19:00 10:55:00 10:31:00 10:55:00 10:55:00
272.Lukas Schubnell2003141M21 ULTIMATEOLC WinterthurSUI 11:44:00 11:34:00 10:52:00 10:40:00 10:16:00
273.Magali Rauw7001077W21A LONGOLV EifelBEL 11:31:00 11:45:00 10:45:00 10:07:00 11:19:00
274.Maggie Roach8160257W60Luxembourg Orienteering ClubLUX 11:25:00 12:05:00 10:05:00 10:35:00 10:35:00
275.Maja Istenič2127789W21BOK AzimutSLO 10:47:00 10:47:00 10:59:00 10:59:00 11:11:00
276.Maja Obid2127797W21BOK AzimutSLO 10:59:00 10:23:00 11:11:00 10:47:00 11:47:00
277.Maksym Ignatiev8091887M16OC O-KompasUKR 11:38:00 10:03:00 10:27:00 10:26:00 10:34:00
278.Małgorzata Pachnik8110693OPEN AUKS "Orientpark.pl" IwinyPOL
279.Marc Kerckhofs8002185M45OmegaBEL 11:50:00 11:34:00 11:02:00 11:34:00 10:14:00
280.Marco Baiardi8338330M18ASCO LuganoSUI 10:06:00 10:38:00 11:10:00 11:42:00 12:06:00
281.Marco Tricarico8110207M14ASCO LuganoSUI 10:27:00 11:08:00 11:16:00 11:07:00 11:23:00
282.Marco Anselmo Di Stefano8010946M18Polisportiva BesaneseITA 11:26:00 11:58:00 10:14:00 10:30:00 10:46:00
283.Margareta Pavlič2065886OPEN BSSD-AŠZ GAJA orienteeringITA
284.Maria Pia Virgolini205860W55Polisportiva BesaneseITA 11:10:00 11:50:00 10:00:00 10:10:00 10:40:00
285.Marian Roldán Pareja8647671W45COMAESP 11:20:00 12:02:00 10:08:00 10:26:00 10:44:00
286.Marianne Bandixen8003002W60OLG PfäffikonSUI 10:15:00 10:55:00 11:45:00 11:15:00 11:35:00
287.Marius Poirson8000031M21EWATAUT 10:40:00 10:32:00 11:28:00 11:12:00 11:41:00
288.Marja NagyW10-SHADOWEDDROTSLO
289.mark Heikoop8011764M35 ULTIMATEOLifantNED 11:32:00 10:28:00 11:00:00 11:00:00 11:00:00
290.Marko Obid2107057M21BOK AzimutSLO 10:10:00 10:39:00 11:19:00 10:34:00 11:38:00
291.Markus Bieri8644515M50 ULTIMATEOLG PfäffikonSUI 10:13:00 10:43:00 11:03:00 10:43:00 11:23:00
292.Marlies Kathrin Berger8112200W21A LONGDer Berger-ClanAUT 10:07:00 10:21:00 10:09:00 10:19:00 10:19:00
293.Marta Perez8291209M21A SHORTFrontela-OESP 12:09:00 10:17:00 11:05:00 10:57:00 10:33:00
294.Marta Schwank8210505W16ASCO LuganoSUI 10:17:00 10:41:00 10:49:00 11:05:00 11:04:00
295.Martin Brantner7113114M50 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAUT 11:13:00 11:03:00 11:23:00 11:43:00 10:23:00
296.Martin Ferenc2088832M12OK TivoliSLO 11:02:00 11:32:00 11:42:00 11:32:00 10:02:00
297.Martin Füßling300801OPEN BOLV PotsdamGER
298.Martin Jevševar2077853M18OK BrežiceSLO 10:14:00 10:54:00 11:26:00 11:34:00 11:58:00
299.Martin Okle8070566M55OLK Piz HasiSUI 10:18:00 10:54:00 11:06:00 11:24:00 11:57:00
300.Martin Vukmanović2144791KID'S COURSEOK KapelaCRO
301.Martino Castelli8090405M16ASCO LuganoSUI 10:18:00 11:07:00 10:59:00 10:58:00 11:14:00
302.Massimo Bonini252976OPEN DASCO LuganoSUI
303.Matej Sedej1413730M21A SHORTOK AzimutSLO 10:09:00 11:29:00
304.Matej Škarabot1908999M21A SHORTOrientacijski Klub PolarisSLO 11:57:00 10:17:00
305.Mateo Rodríguez Díaz8656799M18FEDOESP 11:28:00 11:36:00 11:20:00 11:36:00 11:16:00
306.Matéo Chevalier2027661M18orientation 87FRA 11:58:00 10:22:00 10:46:00 10:54:00 11:10:00
307.Matjaž Štanfel8667834M21A SHORTOK AzimutSLO 10:57:00 10:41:00 10:41:00 10:09:00 10:09:00
308.Mattia Mauri8655208M16ASCO LuganoSUI 10:02:00 10:59:00 11:31:00 10:42:00 11:30:00
309.Mátyás Paskuj2087750M21BHomokbucka Orienteering ClubHUN 10:42:00 10:47:00 11:11:00 11:22:00 11:22:00
310.Maurice Provost34721M60OPA MONTIGNYFRA 10:37:00 11:36:00 11:52:00 11:53:00 10:13:00
311.Max Moosberger8222233M75OLregiooltenSUI 11:16:00 11:54:00 10:02:00 10:12:00 10:44:00
312.Maya Bianchi8090209W12ASCO LuganoSUI 10:06:00 10:36:00 11:16:00 11:06:00 11:36:00
313.Michela Bianchi8250380W40ASCO LuganoSUI 10:11:00 10:43:00 11:15:00 10:59:00 11:47:00
314.Michele Ren8201272M45ASCO LuganoSUI 10:06:00 10:30:00 11:26:00 11:10:00 11:50:00
315.Mietta Groeneveld8030268W50The Hague Orienteering RunnersNED 11:16:00 11:49:00 10:19:00 10:16:00 10:46:00
316.Miguel Garrido Corral8633189M20FEDOESP 11:07:00 11:03:00 11:17:00 11:21:00 11:13:00
317.Miguel Sáez Plaza8657339M50Club Veleta OrientaciónESP 11:21:00 11:45:00 10:33:00 10:17:00 11:05:00
318.Miha Škarabot7841967M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:53:00 10:49:00
319.Miirja PavićW21EOK JapetićCRO 11:14:00
320.Mikael Wirén8654400M55MalarrutaESP 10:12:00 10:42:00 11:18:00 11:30:00 11:54:00
321.Mischa Lubasch8170397M21A LONGOLV HindelbankSUI 12:07:00
322.Mladen Vukmanović720210OPEN BOK KapelaCRO
323.Mojca Flerin Drevenšek1404141W21EKamniški orientacijski klubSLO 10:42:00 11:14:00 11:46:00 11:54:00 10:18:00
324.Mónica De Miguel Armisén8670268W16FEDOESP 11:33:00 11:41:00 11:25:00 11:17:00 11:33:00
325.Monika Krejcikova8260628W50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 10:18:00 10:48:00 11:08:00 11:18:00 11:27:00
326.Monika Ravnikar9002007W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:22:00 11:46:00 10:34:00 10:02:00 10:58:00
327.Montemezzani Nives8140966W55ASCO LuganoSUI 10:20:00 10:40:00 11:20:00 11:20:00 12:00:00
328.Montse Buscart Piñot8070571W45Xinoxano OrientacióESP 11:26:00 11:38:00 10:14:00 10:20:00 10:50:00
329.Nadejda Vasiloi2046911W40OPA MONTIGNYFRA 10:59:00 11:31:00 11:47:00 11:47:00 10:11:00
330.Nadia van Buuren8123888W45SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 11:44:00 10:02:00 10:32:00 10:44:00 10:26:00
331.Nancy Wenderickx1991111W35hamokBEL 11:15:00 11:51:00 10:39:00 11:39:00 10:15:00
332.Nathalie Waldner8050370W50OLG PfäffikonSUI 10:22:00 11:01:00 11:25:00 11:10:00 11:40:00
333.Nathan Bianchi8020407M14ASCO LuganoSUI 10:35:00 10:44:00 11:24:00 11:15:00 11:31:00
334.Nea Eržen2052183W14OK AzimutSLO 10:25:00 10:45:00 11:09:00 11:25:00 12:01:00
335.Nedvídková Jitka8245050BEGINNERSZOOB RumburkCZE
336.Nerea González Peña8653285W20FEDOESP 11:29:00 11:25:00 11:19:00 11:29:00 11:25:00
337.Neža Gnezda2142764W16OK AzimutSLO 10:57:00 10:57:00 11:12:00
338.Neža Obid2107054W14OK AzimutSLO 10:49:00 11:01:00 11:33:00 11:49:00 11:25:00
339.Nick Edelhaeuser8241104OPEN BPost SV DresdenGER
340.Nico Laško1000989M21 ULTIMATEBelgian Big Fat GuysBEL 11:12:00 11:52:00 10:04:00 10:24:00 10:40:00
341.Nicola Bianchi2072502OPEN DASCO LuganoSUI
342.Nicolas Müller8641433M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSUI 10:32:00 11:12:00 10:48:00 10:56:00 11:37:00
343.Nicolás López González8670229M16FEDOESP 11:10:00 11:23:00 11:21:00 11:42:00 11:10:00
344.Nika Eržen2107055W12OK AzimutSLO 10:16:00 10:46:00 11:06:00 11:16:00 11:46:00
345.Nika Poljanšek8092000W21EOK AzimutSLO 10:18:00 10:50:00 11:06:00 11:14:00 11:46:00
346.Nika Ravnikar1425106W18Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00 11:55:00 10:03:00 10:03:00 10:35:00
347.Nikolaj Wanner222260M55OLG SiegerlandGER 11:06:00 11:48:00 10:36:00 10:30:00 11:12:00
348.Nils Okle8200310M12OLK Piz HasiSUI 10:32:00 10:52:00 11:12:00 11:12:00 11:52:00
349.Nina Döllgast8110393W21EMTV SeesenGER 11:46:00 11:06:00 11:38:00 11:46:00 10:10:00
350.Noé Zahnd8651927M21A SHORTVogulisi Team Thun/ HondrichSUI 10:33:00 11:53:00 11:53:00 11:21:00 11:21:00
351.Noldi Schneider1003366M55ZèlgSUI 12:00:00 10:00:00 10:54:00 11:00:00 11:36:00
352.Odin Groeneveld8180107M14The Hague Orienteering RunnersNED 11:31:00 11:40:00 10:04:00 10:03:00 10:35:00
353.Ofer Yodfat2071017M60Modiin O clubISR 10:29:00 10:32:00 10:32:00 10:29:00 10:29:00
354.Olaf Binsch8280169M50The Hague Orienteering RunnersNED 11:13:00 12:01:00 10:25:00 10:25:00 11:21:00
355.Oleksii Ignatiev8016044M40OC O-KompasUKR 11:40:00 10:36:00 11:40:00 11:40:00 11:40:00
356.Olivér Héra8005867M14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:47:00 10:04:00 10:36:00 10:35:00 11:07:00
357.Pablo Ferrando Galán8664070M20FEDOESP 11:33:00 11:07:00 11:13:00 11:17:00 11:21:00
358.Pablo Pereira Roldan8007107M14COMAESP 11:15:00 11:48:00 10:20:00 10:11:00 10:51:00
359.Paola Rako8300220W14OK VihorCRO 10:07:00 10:07:00 10:05:00 10:25:00 10:01:00
360.Pascale Prevost8516990W60OPA MONTIGNYFRA 10:45:00 11:05:00 11:55:00 11:45:00 10:15:00
361.Patricia Toledo Navarro8654392W18FEDOESP 11:43:00 11:33:00 11:27:00 11:49:00 11:43:00
362.Patrick Prevost2042799M65OPA MONTIGNYFRA 10:44:00 11:24:00 11:34:00 11:44:00 10:04:00
363.Paul Pereira Rivero8647680M50COMAESP 11:05:00 11:29:00 10:01:00 10:01:00 10:57:00
364.Paula Starke8606496M21 ULTIMATEUSV TU DresdenGER 11:20:00 11:58:00 10:22:00 10:32:00 10:48:00
365.Perrine Thenoz1001978W45Guyancourt Orientation 78FRA 10:38:00 11:26:00 11:44:00 11:44:00 10:08:00
366.Peter Andres8001800M65OLG BonaduzSUI 12:04:00 10:04:00 10:44:00 10:54:00 10:54:00
367.Peter Kollenbach7770022M55Ski-Club Helsa e.V.GER 11:48:00 10:18:00 11:00:00 10:48:00 11:24:00
368.Peter Weinig8255255M21EOC MünchenGER 12:00:00 11:04:00 11:12:00 11:28:00 11:29:00
369.Péter Gönczi8131221M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 10:08:00 11:10:00 11:04:00
370.Péter Györgyi8645185M21 ULTIMATEMOM BudapestHUN 10:48:00 10:16:00 11:46:00 11:28:00 11:20:00
371.Péter Molnár8221822M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:50:00 10:30:00 10:22:00 10:46:00 10:22:00
372.Péter Werner8005878M45Pécsi Vasutas SKHUN 11:58:00 10:06:00 10:46:00 10:38:00 11:26:00
373.Pia Buchholz8222111W21A LONGMTK Bad HarzburgGER 10:55:00 11:09:00 10:33:00 11:07:00 11:31:00
374.Pietro Del Don8240410M12ASCO LuganoSUI 10:42:00 11:12:00 11:22:00 11:22:00 11:12:00
375.Polona Jezeršek7210499W21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00 10:02:00 10:18:00 10:26:00 10:26:00
376.Priska Gautschi252366W60Swiss O ToursSUI 10:05:00 10:45:00 11:15:00 11:25:00 11:45:00
377.Rahel Zürcher8653057W21A LONGOLV HindelbankSUI 11:55:00
378.Rainer Müller2222222M75USV TU DresdenGER 11:00:00 11:38:00 10:18:00 10:28:00 10:28:00
379.Raoux Pierre7188594M55Réseau de Découverte des Pyrénées AudoisesFRA 10:06:00 10:48:00 11:12:00 11:06:00 11:42:00
380.Raúl Faure Alegre8519583M55FEDOESP 11:24:00 11:51:00 11:45:00 11:39:00 11:33:00
381.Reimund HouskaOPEN BOLC WinterthurSUI
382.Remo Madella9200299M50Punto NordITA 12:01:00 10:25:00 11:13:00 11:05:00 11:45:00
383.Riet Gordon8230958M55CO EngiadinaSUI 12:06:00 11:00:00 11:54:00 11:57:00 10:06:00
384.Rita Marti8641451W65Swiss O ToursSUI 10:20:00 10:42:00 11:22:00 11:08:00 11:32:00
385.Rocco Schwank8150207M14ASCO LuganoSUI 10:19:00 10:52:00 11:00:00 10:59:00 11:39:00
386.Roger Casal i Fernàndez8090181M35CEColivencESP 10:47:00 10:47:00 11:35:00 11:33:00 10:21:00
387.Rok Sedej2107081M12OK AzimutSLO 10:12:00 10:22:00
388.Roland Vogl8077022M21BSV MietrachingGER 12:02:00 11:59:00 11:59:00 11:58:00 12:02:00
389.Roman Sladič442575OPEN CŠkofjeloški orientacijski klubSLO
390.Romana Zupan1425101W45Orientacijski klub KomendaSLO 11:32:00 11:56:00 10:26:00 10:14:00 10:56:00
391.Roy Dawson9102190M70GAFANHORIPOR 10:01:00 10:21:00 11:31:00 11:11:00 11:51:00
392.Ruth Nativ2071179W55Modiin O clubISR 10:30:00 10:20:00 10:30:00 10:30:00 10:20:00
393.Ruth Wüest8663269W65Alpstein-OSUI 11:24:00 11:30:00 10:10:00 10:04:00 10:20:00
394.Sabeth Kosch8130991W21A SHORTOLV SteinbergGER 11:04:00 11:19:00 11:55:00 11:52:00 10:10:00
395.Sabina Rako7003400W40OK VihorCRO 11:15:00 11:47:00 10:11:00 10:11:00 10:43:00
396.Samuele Bonini8230206M16ASCO LuganoSUI 10:50:00 10:35:00 11:07:00 11:46:00 11:58:00
397.Sandra Rabassa Bragulat8657338W45Xinoxano OrientacióESP 11:08:00 11:50:00 10:02:00 10:08:00 10:38:00
398.Sara MežnarOPEN D
399.Sarina Okle8250707W14OLK Piz HasiSUI 10:01:00 11:09:00 11:17:00 11:37:00 11:37:00
400.Satine Chevalier2027662W14orientation 87FRA 11:49:00 10:05:00 10:45:00 10:49:00 10:49:00
401.Selma Frieda Hardegger8640997W21A LONGOLC WinterthurSUI 10:31:00 11:33:00 11:45:00 11:43:00 10:31:00
402.Sergio Rubio Alonso8008928M16Maristas Segovia OrientaciónESP 11:22:00 11:31:00 11:47:00 11:54:00 10:10:00
403.Serhii Ignatiev1312969KID'S COURSEOC O-KompasUKR
404.Severin Müller8221199M21EVogulisi Team Thun/ HondrichSUI 10:48:00 10:24:00 11:36:00 11:04:00 11:21:00
405.Sibylle Bieri8100050W50OLG PfäffikonSUI 10:34:00 10:43:00 11:07:00 11:28:00 11:52:00
406.Siegfried Opetnik8445446M55HSV KLAGENFURTAUT 11:36:00 11:36:00 10:12:00 10:06:00 10:54:00
407.Silvia Di Stefano8091048W14Polisportiva BesaneseITA 11:01:00 11:49:00 10:13:00 10:13:00 10:25:00
408.Silvia Schneider-Schiess8662084W50 ULTIMATELG StettlenSUI 10:38:00 11:18:00 11:38:00 11:38:00 10:07:00
409.Silvia Zemp Campana8040961W60ASCO LuganoSUI 10:25:00 10:35:00 11:25:00 11:35:00 11:55:00
410.Silvo Babič1425109M55Orientacijski klub KomendaSLO 10:03:00 12:06:00 10:42:00 10:42:00 10:36:00
411.Sofia Chiodoni8190403W18ASCO LuganoSUI 10:51:00 10:51:00 11:23:00 10:51:00 11:39:00
412.Sonia Rampado8010941W16Terlaner OrientierungsläuferITA 11:45:00 11:45:00 11:45:00 11:37:00 10:16:00
413.Sönke Bandixen8003001M60OLG PfäffikonSUI 10:21:00 10:48:00 11:20:00 11:17:00 11:57:00
414.Sophia Vassileva2029966KID'S COURSEA.S.D. Arco di cartaITA
415.Sophie Antoine-delaume7123457W45OPA MONTIGNYFRA 10:56:00 11:14:00 11:38:00 11:32:00 10:20:00
416.Stanko Čufer2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:33:00 12:00:00 10:16:00 10:37:00 10:53:00
417.Stefan Buhler8070791M21A LONGUSV TU DresdenGER 11:43:00 11:19:00 10:07:00 10:31:00 11:19:00
418.Stefan Kubelka8223388M21ELeibnitzer AC -OrienteeringAUT 10:40:00 10:32:00 11:13:00
419.Stefan Röhl8667613M50 ULTIMATEOLV OstGER 11:53:00 11:53:00 10:13:00 10:03:00 11:03:00
420.Stefan Schwarzenberger8641466M50 ULTIMATELG StettlenSUI 11:03:00 11:13:00 11:43:00 11:33:00 10:13:00
421.Stefano Brambilla8190167M50CO2ITA 10:49:00 10:57:00 11:45:00 11:29:00 10:01:00
422.Stefano Maddalena8100768M50 ULTIMATEO-92 Piano di MagadinoSUI 10:43:00 10:53:00 11:53:00 11:23:00 10:33:00
423.Stella Cignini2048128W18Team Friuli Venezia GiuliaITA 11:07:00 11:23:00 11:39:00 10:19:00 10:51:00
424.Susanne Thomsen1411283W55Jydske Dragonregiments IdrætsforeningDEN 10:40:00 11:00:00 11:50:00 11:50:00 10:00:00
425.Sven Buchholz8230970M50MTK Bad HarzburgGER 11:29:00 11:37:00 10:41:00 10:41:00 10:49:00
426.Tamás Néda9411021M21 ULTIMATETipo Orienteering ClubHUN 10:56:00 10:58:00 11:16:00
427.Tanja Buchholz8111199W45MTK Bad HarzburgGER 11:14:00 11:44:00 10:20:00 10:02:00 10:32:00
428.Tanja Kmetec7555005W21BKamniški orientacijski klubSLO 11:11:00 11:23:00 11:47:00 11:47:00 10:23:00
429.Terence Hoare1426007M50Bishopstown Orienteering clubIRL 10:57:00 10:33:00 11:53:00 11:21:00 10:25:00
430.Tetiana Priadkina1312981W40OC O-KompasUKR 12:03:00 10:27:00 10:43:00 10:27:00 10:59:00
431.Thomas Brédo7092007M21 ULTIMATEAnimation Sillery OrientationFRA 11:36:00 11:46:00 10:28:00 10:00:00 10:32:00
432.Thomas Mühlbacher8140996M50NF SteiermarkAUT 11:37:00 11:21:00 10:17:00 10:09:00 11:13:00
433.Thomas Rampado231911M10Terlaner OrientierungsläuferITA 10:37:00 11:17:00 11:33:00 11:33:00 10:05:00
434.Thomas Rothkegel8002326OPEN CPost SV DresdenGER
435.Tihomir Despetovic8657246M21EOC MünchenGER 10:24:00 10:48:00 10:56:00 10:48:00 11:49:00
436.Tihomir Salopek8077277M45OK RisCRO 11:42:00 10:38:00
437.Tihon Salopek8044022M18OK RisCRO 11:50:00 10:54:00
438.Timon OrličOPEN D
439.Tine Meyhoff Petersen8631591W55HerlufsholmDEN 10:50:00 11:10:00 12:00:00 12:00:00 10:10:00
440.Tinka Ferenc442838W16OK TivoliSLO 11:37:00 11:53:00 12:01:00 12:01:00 10:24:00
441.Toby Scott8260291M21EOLV SteinbergGER 11:04:00 11:44:00 11:52:00 11:36:00 10:25:00
442.Tom Buchholz8111777M20MTK Bad HarzburgGER 11:27:00 11:51:00 10:15:00 10:15:00 11:03:00
443.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:42:00 10:38:00 11:18:00
444.Toncsi Kocsis1959000M60ASCO LuganoSUI 10:05:00 10:40:00 11:12:00 11:33:00 12:05:00
445.Toninaina Santamaria Vil.886783W50ERMASSETS. Club de muntanya d'EsporlesESP 11:28:00 12:01:00 10:07:00 10:10:00 10:40:00
446.Tzvetanka Vassileva8269180W45A.S.D. Arco di cartaITA 12:02:00 10:20:00 10:38:00 10:50:00 11:02:00
447.Urša Štanfel8668995W21BOK AzimutSLO 11:59:00 11:35:00 11:59:00 11:23:00 11:35:00
448.Ursina Mathys9101551W45ZèlgSUI 11:56:00 10:08:00 10:44:00 10:32:00 11:14:00
449.Uvis Soika8138888M50Ozons OKLAT 12:09:00 10:01:00 11:05:00 10:57:00 11:37:00
450.Uwe Röhner8662646M45OLV OstGER 11:18:00 12:06:00 10:30:00 10:22:00 11:10:00
451.Valentin Eržen1000555M21BOK AzimutSLO 10:26:00 11:03:00 11:03:00 11:06:00 10:50:00
452.Valentina Quadri8044369W16ASCO LuganoSUI 11:21:00 10:25:00 10:33:00 10:17:00 10:48:00
453.Vid Bogovič439275M21A LONGOK BrežiceSLO 10:07:00 10:31:00 10:55:00 11:43:00
454.Viesturs Tamuzs8644554M55Ozons - Mona - TamužiLAT 11:18:00 12:03:00 10:00:00 10:00:00 10:48:00
455.Viktória Héra8013390W14Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 11:37:00 10:21:00 10:37:00 10:37:00 11:01:00
456.Vinka Vukmanović552005W21EOK KapelaCRO 11:30:00 10:34:00
457.Vlado Sedej1398546M65OK AzimutSLO 10:24:00 11:04:00 11:04:00 11:04:00 11:34:00
458.Walter Marti8641395M70Swiss O ToursSUI 10:21:00 10:11:00 11:11:00 11:31:00 11:31:00
459.Wiebke Sihver8130668W50Post SV DresdenGER 11:46:00 10:13:00 10:31:00 10:40:00 11:22:00
460.Wilf Holloway9200004M70MTK Bad HarzburgGER 11:51:00 11:11:00 10:21:00 10:21:00 10:21:00
461.Willi Streuli8642001M70Alpstein-OSUI 11:41:00 12:01:00 10:11:00 11:01:00 10:51:00
462.William Tonneau7110985M35OLV EifelBEL 11:11:00 11:35:00 10:47:00 10:45:00 10:45:00
463.Wojciech Pachnik8210991OPEN AUKS "Orientpark.pl" IwinyPOL
464.Wolfgang Kradischnig8627287M55Naturfreunde LinzAUT 10:30:00 10:06:00 10:18:00 10:36:00 10:30:00
465.Xander Berger8068908M21ENaturfreunde LinzAUT 10:08:00 10:00:00 10:00:00 10:08:00 10:41:00
466.Xavi Colom Pich8651390M40Xinoxano OrientacióESP 10:52:00 11:40:00 10:04:00 11:08:00 10:36:00
467.Xènia Ledesma Buscart8090701W20Xinoxano OrientacióESP 11:41:00 11:41:00 10:05:00 10:05:00 10:53:00
468.Yann Le Helloco2028261M50OPA MONTIGNYFRA 10:33:00 10:49:00 12:01:00 11:45:00 10:17:00
469.Yavuz Kurtulus AnilM60 10:45:00 11:04:00 12:00:00 11:41:00 11:09:00
470.Zala Ferenc7209685W18OK TivoliSLO 11:23:00 11:39:00 11:55:00 11:55:00 10:03:00
471.Zala Serženta Seljak2114447W21EOK AzimutSLO 10:02:00 10:42:00 11:14:00 11:06:00 11:38:00
472.Zala Zavrl9011122W21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:14:00 11:30:00 10:10:00 10:18:00 10:50:00
473.Zbynek Krejcik8071221M50 ULTIMATEWallachian Independent TeamCZE 10:03:00 10:13:00 11:13:00 10:53:00 11:53:00
474.Žiga Sedej406860M10-SHADOWEDOK AzimutSLO
475.Zille Kovács8516475W16Tipo Orienteering ClubHUN 11:13:00 11:29:00 11:13:00 10:57:00 11:28:00
476.Zoe Dell'Andrino8643862W16ASCO LuganoSUI 10:33:00 11:05:00 11:29:00 10:33:00 11:52:00
477.Zsigmond Jámbor8240403M18Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 12:06:00 10:14:00 10:38:00 11:02:00 11:18:00
478.Zsófia Takács1420851W21A LONGAlpokalja Szabadidősport és Környezetvédő EgyesületHUN 12:07:00 10:09:00 11:21:00 11:31:00 11:55:00
479.Zsuzsa Gönczi8030128W16Tipo Orienteering ClubHUN 10:41:00 10:49:00 10:57:00 11:13:00