v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zimska liga vol.4 - 3. kolo parovi->Entries by classes  (number of entries: 96)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Ime para

A
1.Krpan NenadAIndividuals/No club individualno
2.Kaniški Tomislav7001122AOK MaksimirCroatia Exes an' axe
3.Delić Petar7820618AOK MaksimirCroatia
4.Sakar Nika236889AOK MaksimirCroatia Ljepotica i ljepši
5.Van De Riet Gerrit8160756AOK MaksimirCroatia OLifant
6.Merunka Darko7140363AOK MaksimirCroatia Ljepotica i ljepši
7.Van De Riet Dunja8220267AOK MaksimirCroatia OLifant
8.Pavić Mirja1403140AOK JapeticCroatia Vepar i nepar
9.Cvetković Filip999505AOK JapeticCroatia individualno
10.Popović Budi Daniela1420785AOK JapeticCroatia Nizak pritisak
11.Jandrečić Nola7600000AOK JapeticCroatia Ljepotica i veprić
12.Budi Franjo8232323AOK JapeticCroatia Vepar i nepar
13.Razum Matija8221221AOK JapeticCroatia Nizak pritisak
14.Ocvirk Edi8230775AOK JapeticCroatia Ljepotica i veprić
15.Bublić Ivan7211185AOK KapelaCroatia Par-vepar
16.Berženji Sanda2120666AOK KapelaCroatia Okapeloidi
17.Kos Ines2128411AOK KapelaCroatia Sluge sv. Grizlija
18.Čorko Meštrović Irena2105096AOK KapelaCroatia Tompa je Bog
19.Kovaljesko Monika7207170AOK KapelaCroatia But did you die?
20.Meštrović Tomislav2088246AOK KapelaCroatia Tompa je Bog
21.Čapeta Davor300745AOK KapelaCroatia Izohipsteri
22.Filetin Luka7207151AOK KapelaCroatia Sluge sv. Grizlija
23.Vodopija Goran2087742AOK KapelaCroatia Neopisivo Loši Orijentacisti
24.Spasić Vladimir7212325AOK KapelaCroatia
25.Suhina Vanja7207153AOK KapelaCroatia But did you die?
26.Dugi Tihomir9201754AOK KapelaCroatia *TBA
27.Posinjak Ivan2144743AOK KapelaCroatia Okapeloidi
28.Jerković Perić Olga2105108AOK KapelaCroatia Izohipsteri
29.Kutleša Dorotea2118092AOK KapelaCroatia Par-vepar
30.Beblek Ana7663976AOK JelenCroatia Neopisivo Loši Orijentacisti
31.Bedeković Tanković Martina219392AOK JelenCroatia Exes an' axe
32.Štambuk Andro Vladimir7041999AOK Ivan MerzCroatia Baboončići
33.Štambuk Iva8061499AOK Ivan MerzCroatia Baboončići
34.Pust Tomaž2088287AOrientacijski klub KomendaSlovenia individualno
35.Henc Dražen2800016AOK MedjimurjeCroatia

B
1.Janković JureBIndividuals/No club Individualno
2.Horvat Saša7040662BOK MaksimirCroatia Kako žena kaže
3.Bujas Gordan Filip888974BOK MaksimirCroatia Vrtača i odron
4.Horvat Mirjana888973BOK MaksimirCroatia Kako žena kaže
5.Držaić Doroteja7190889BOK MaksimirCroatia Vrtača i odron
6.Mandić Mirjana345947BOK JapeticCroatia individualno
7.Kuzmanić Ivana237598BOK JapeticCroatia DOTEPENI
8.Fernežir Zvonimir2144742BOK JapeticCroatia lost and curious
9.Kosić Luka2113424BOK JapeticCroatia DOTEPENI
10.Kuzmanić Borna237595BOK JapeticCroatia individualno
11.Dasović Hrvoje2133029BOK KapelaCroatia mp
12.Fištrek Željka2144746BOK KapelaCroatia "mlade" nade
13.Špoljar Krešo2123970BOK KapelaCroatia duša slovenska
14.Stanić Suzana1110911BOK KapelaCroatia lost and curious
15.Delimar Domagoj7300541BOK KapelaCroatia
16.Sertić Ivana1837107BOK KapelaCroatia kampanjci
17.Vidaković Majda2113348BOK KapelaCroatia
18.Rihter Goran2126436BOK KapelaCroatia Kvazimut
19.Jelić Ivor500739BOK KapelaCroatia individualno
20.Franc Vera2109704BOK KapelaCroatia Coco
21.Krkić Drobić Aida2133012BOK KapelaCroatia mp
22.Vuk Srebrenka2121763BOK KapelaCroatia AgDarac
23.Raškaj Darko893828BOK KapelaCroatia AgDarac
24.Popović Antea2144786BOK KapelaCroatia individualno
25.Bergant Vidaković Sandra2105097BOK KapelaCroatia pojma nemam
26.Latinger Sandra2126435BOK KapelaCroatia Kvazimut
27.Surjan Darko893853BOK KapelaCroatia kampanjci
28.Jazvić Mioković Marija2148494BOK KapelaCroatia pojma nemam
29.Jelić Mladen505905BOK KapelaCroatia individualno
30.Baturina Nada2117420BOK KapelaCroatia Coco
31.Mahečić Ivana2133013BOK KapelaCroatia KaJe!?
32.Gerjević Lana2144791BOK KapelaCroatia duša slovenska
33.Lučić Slađana2078587BOK KapelaCroatia
34.Pajnić Olga2148497BOK KapelaCroatia "mlade" nade
35.Novosel Domagoj446316BOK JelenCroatia individualno
36.Delić Ana7830625BOK JelenCroatia Mirni
37.Košćica Miran446317BOK JelenCroatia Mirni
38.Stankovski Dalibor7211121BOK JelenCroatia KaJe!?
39.Žalac Goran446318BOK JelenCroatia individualno
40.Kovačić Ana222402BOK VihorCroatia Zlatokose
41.Rako Duje7005141BOK VihorCroatia Veliki češljugari
42.Rako Sabina7010032BOK VihorCroatia Veliki češljugari
43.Matijašić Josip546169BOK VihorCroatia Ježeki
44.Stipić Bernardica2067883BOK VihorCroatia Ako se ikada sretnemo
45.Tatić Iva222408BOK VihorCroatia Zlatokose
46.Čalić Violeta2140845BOK VihorCroatia Ako se ikada sretnemo
47.Cvitković Maja636977BOK VihorCroatia Ježeki
48.Štambuk Zdenka Petra5768BOK Ivan MerzCroatia Požuri polako
49.Štambuk Dario7111959BOK Ivan MerzCroatia Požuri polako
50.Trivunović Vladimir1401011BOK SovaCroatia individualno
51.Tišljar Mirko8051205BOK OrionCroatia ind

C
1.Fernežir Grga428003COK JapeticCroatia Šumski tim
2.Milković Patrick2141169COK JapeticCroatia Grom i munja
3.Meštrović Martin2128477COK KapelaCroatia
4.Drobić Melissa2132926COK KapelaCroatia Časne
5.Dasović Petra2133352COK KapelaCroatia Časne
6.Delić Dora7551552COK JelenCroatia Grom i munja
7.Delić Sara7055033COK JelenCroatia Šumski team
8.Rako Jure7010043COK VihorCroatia Mali češljugari
9.Rako Paola8300220COK VihorCroatia Mali češljugari
10.Tišljar Marija337631COK OrionCroatia ind