v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
1.Carinthian Lake Cup 2018->Entries by countries  (number of entries: 98)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
2.Borisov Maxim1401300M35Individuals/No club
3.Borisova Julia2024388W35Individuals/No club

Austria
1.Pietsch Werner8464685M45NF WienAustria
2.Pietsch Silvia46469W55NF WienAustria
3.Immervoll Christopher8200884M19SU Schöckl GrazAustria
4.Pacher Hannes8011559M45SU Schöckl GrazAustria
5.Pacher Gerhild7120364W45SU Schöckl GrazAustria
6.Aigmüller Flora443912OpenSU Schöckl GrazAustria
7.König LauraOpenSU Schöckl GrazAustria
8.Monsberger Teresa443911OpenSU Schöckl GrazAustria
9.Stracke AmelieOpenSU Schöckl GrazAustria
10.Aigmüller Camilla443924OpenSU Schöckl GrazAustria
11.Holzer Kerstin2045602OpenSU Schöckl GrazAustria
12.Lueger Lena2086567OpenSU Schöckl GrazAustria
13.Peinsith TanjaOpenSU Schöckl GrazAustria
14.Schellander Martin9999040M19HSV VillachAustria
15.Gregori PatrickOpenHSV VillachAustria
16.Matti David1202303M35HSV VillachAustria
17.Adenstedt Nikolaus8091965M45Orienteering KlosterneuburgAustria
18.Adenstedt Ingrid8180670W35Orienteering KlosterneuburgAustria
19.Dobnik Rafael7727722M19OLC Union ViktringAustria
20.Herzog Christian9428017M55OLC Union ViktringAustria
21.Dobnik Günther7110000M55OLC Union ViktringAustria
22.Venhauer Otto8190841M65OLC Union ViktringAustria
23.Venhauer Dietlinde8291044W65OLC Union ViktringAustria
24.Wenzel Hannes9900001M35OLC Union ViktringAustria
25.Wöllik Helmut427655M45SU KlagenfurtAustria
26.Unegg Franz8260671M45SU KlagenfurtAustria
27.Steinwender Michael237635M45SU KlagenfurtAustria
28.Unegg Christine8301171W45SU KlagenfurtAustria
29.Mikula Dieter99999900M55SU KlagenfurtAustria
30.Habenicht Max8000036M55SU KlagenfurtAustria
31.Mandl Robert807770M55SU KlagenfurtAustria
32.Habenicht Regina9940000W35SU KlagenfurtAustria
33.Fürnkranz Martin223703M19Naturfreunde Sollenau-FelixdorfAustria
34.Perac Sladjana1407891W19OLC WienerwaldAustria
35.Scherr Bruno1080556M35Naturfreunde Steuerberg OLGAustria
36.MAIER Curt9911111M19ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria
37.Winfried Schöffmann410763M55ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria
38.Maier Ursula46211W55ASKÖ OLC Ebenthal i.KÄRNTENAustria
39.Lerchegger Helmut1200268M45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
40.Egarter Michaela2088827W45Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
41.Kradischnig Günter8611028M55Steirischer OrientierungslaufverbandAustria
42.Polster Josef9000006M45HSV Spittal/DrauAustria
43.Kaltenbacher Pierre8080804M35HSV OL Wiener NeustadtAustria
44.Germ Wolfgang46242M65Naturfreunde KühnsdorfAustria
45.Lehofer Petra46496W35Naturfreunde KühnsdorfAustria
46.Aichholzer Christian504048M45OLC GrazAustria
47.Wendler Michael320227M55Fun-Orienteering GrazAustria

Finland
1.Kymäläinen Jari411691M55Tampereen PyrintoFinland
2.Kymäläinen Maritta411693W55Tampereen PyrintoFinland
3.Julkunen TeroM45Lounais-Hämeen RastiFinland
4.Julkunen AkseliOpenLounais-Hämeen RastiFinland
5.Julkunen JohannaOpenLounais-Hämeen RastiFinland
6.Anana-saranen Joanne7208156W19PihkaniskatFinland
7.Saranen Aki7207732M55PihkaniskatFinland
8.Anana John7208154M10PihkaniskatFinland
9.Saranen Samuel9201534M10PihkaniskatFinland

Germany
1.Herashchenko Dianora2091745W19OC MünchenGermany
2.Cherniavsky Sergey7204579M45OC MünchenGermany
3.Cherniavsky Inessa2068663OpenOC MünchenGermany

Italy
1.Mair Freddy439240M45Haunold Orienteering TeamItaly
2.Happacher Franz2103431M45Haunold Orienteering TeamItaly
3.Mazzier Alessandro7210004M45Haunold Orienteering TeamItaly
4.Hartmann Kathrin7530573W45Haunold Orienteering TeamItaly
5.Weitlaner Andreas7761023M35Haunold Orienteering TeamItaly
6.Weitlaner Simone7780103W35Haunold Orienteering TeamItaly

Romania
1.Tintar Mihai AndreiM19Universitatea CraiovaRomania
2.Culcean Roxana 7205533W19Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
3.Sebestyen Istvan7777740M35Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania
4.Copetchi Stefan1302811M19UNEFS BucharestRomania

Slovenia
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141W19Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Sladič Roman442575M55Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Plavčak Ana2045587W35Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Zupan Gregor7210497M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Zupan Romana1425101W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Stojan Petra2069834W35Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Bončina Igor2800010M45OK AzimutSlovenia
10.Nelson Charles202151M65OK AzimutSlovenia
11.Bogataj Boštjan2045683OpenOK AzimutSlovenia
12.Obid Maja2127797OpenOK AzimutSlovenia
13.Bogataj Nataša2088810OpenOK AzimutSlovenia
14.Istenič Maja2127789OpenOK AzimutSlovenia
15.Boncina Abigael Vanessa 1968213OpenOK AzimutSlovenia
16.Eržen Nika2107055W10OK AzimutSlovenia
17.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
18.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia

Sweden
1.Olsson Christina580810W55Skåneslättens OLSweden
2.Olsson Gert9200092M65Skåneslättens OLSweden

Switzerland
1.Kempf Adolf2043928M65KTV AltdorfSwitzerland

Ukraine
1.Rudakova Olena1300217W55Dnipro-KolobokUkraine
2.Oskalenko Oksana1395191W55Dnipro-KolobokUkraine
3. Vekhnovskyi Rena1408810M10Dnipro-KolobokUkraine
4.Mykhailichenko Oleksandr1008074M55O-club, KyivUkraine
5.Letychevskyi OleksandrM55O-club, KyivUkraine