v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3. LRL Baden-Württemberg 2018->Entries by countries  (number of entries: 113)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

France
1.Poedras Daniel9060557H-55COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFrance
2.Oligo Virginie1061503D-55COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFrance
3.Desreumaux Arthur600034H-19ALNoyon Course d'OrientationFrance
4.Marcuzzi Cécile1602200D-19ALNoyon Course d'OrientationFrance

Germany
1.Bauerfeld Livia1409467D-12OL-Team FilderGermany
2.Schmidt Ella231997D-12OL-Team FilderGermany
3.Funk Matthias236893H-14OL-Team FilderGermany
4.Váradi Bence206248H-14OL-Team FilderGermany
5.Bauerfeld Nico8050004H-14OL-Team FilderGermany
6.Schmidt Noah8647300H-14OL-Team FilderGermany
7.Fritz Julia8248428D-14OL-Team FilderGermany
8.Fritz Marlene8442448D-14OL-Team FilderGermany
9.Retzbach Philip7468468H-19ALOL-Team FilderGermany
10.Lahti Magnus7211012H-35OL-Team FilderGermany
11.Müller Andreas236910H-45OL-Team FilderGermany
12.Bauerfeld Thomas8050003H-45OL-Team FilderGermany
13.Váradi Attila363479H-45OL-Team FilderGermany
14.Heim Peter652010H-45OL-Team FilderGermany
15.Funk Verena2422D-45OL-Team FilderGermany
16.Meinhold Sylke7070776D-45OL-Team FilderGermany
17.Fritz Kristine8003300D-45OL-Team FilderGermany
18.Schmidt Jürgen2023909H-55OL-Team FilderGermany
19.Bohsmann Michael8220033H-55OL-Team FilderGermany
20.Roethe Brigitte236449D-55OL-Team FilderGermany
21.Gartner Bernhard235691H-65OL-Team FilderGermany
22.Roethe Nicholas236458H-65OL-Team FilderGermany
23.Müller StefanOffen-kurzOL-Team FilderGermany
24.Funk Teresa236892D-12_begleitetOL-Team FilderGermany
25.Jörger Klemens7002043H-19ALTV KippenheimGermany
26.Dammeier Lotta2045569D-12SV WannweilGermany
27.Weber Jonas8311206H-12SV WannweilGermany
28.Weber Justus8220409H-12SV WannweilGermany
29.Dammeier Per437635H-16SV WannweilGermany
30.Schweiker Ben2060360H-18SV WannweilGermany
31.Stöhr Linus7161101H-18SV WannweilGermany
32.Dammeier Sascha8024025H-19ALSV WannweilGermany
33.Schach Jakob8050991H-19ALSV WannweilGermany
34.Stöhr David7990125H-19ALSV WannweilGermany
35.Stöhr Rainer410593H-19AKSV WannweilGermany
36.Werner Lutz7021170H-19AKSV WannweilGermany
37.Dammeier Johanna7712345D-45SV WannweilGermany
38.Schach Sybille410553D-55SV WannweilGermany
39.Schach Walter410578H-65SV WannweilGermany
40.Weber Peter8657684Offen-kurzSV WannweilGermany
41.Kagelmacher Chiara8655898D-14TV MönchweilerGermany
42.Maiwald Ilse8655899D-19AKTV MönchweilerGermany
43.Kolupa Ingrid8655897D-19AKTV MönchweilerGermany
44.Maiwald Wolfram8655900H-45TV MönchweilerGermany
45.Schuh Klaus8655895H-55TV MönchweilerGermany
46.Quednau Claudia8655889D-55TV MönchweilerGermany
47.Fritzsche Dirk251181H-45TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
48.Paprotta Hans-Joachim8625759H-55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
49.Gut Christoph8201159H-55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
50.Junker Petra1414961D-55TV Jahn 08 ZizenhausenGermany
51.Kimmig Emil8201057H-19ALTV OberkirchGermany
52.Pester Helen410523D-18LSG WeiherGermany
53.König Katharina8290198D-19ALLSG WeiherGermany
54.Greiselis-Bailer Stefanie8224224D-45LSG WeiherGermany
55.König Eva410575D-55LSG WeiherGermany
56.Drexhage Kian8070703H-16TGV HornGermany
57.Krassowizkiy Michael2803H-18TGV HornGermany
58.Hartmann Steffen8190281H-35TGV HornGermany
59.Drexhage Andreas8088084H-45TGV HornGermany
60.Krassowizkiy Yuriy2842H-55TGV HornGermany
61.Hartmann Hans9500630H-65TGV HornGermany
62.Sigle Heinz6312H-65TGV HornGermany
63.Stieler Lenya1680D-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
64.Prolingheuer Marika2865D-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
65.Gräf AndreH-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
66.Prolingheuer Emil1993H-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
67.Breckle Kai1091107H-12TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
68.Tevini Janne7204576H-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
69.Stieler Malin7207656D-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
70.Breckle Anja1703005D-14TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
71.Lösel Nils440484H-18TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
72.Prolingheuer Markus720626H-45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
73.Dunay Torsten7204583H-45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
74.Breckle Anke710402D-45TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
75.Breckle Hans681223H-45-Karlsbad-Germany
76.Breisacher Adrian8060605H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
77.Grunwald Jori2800126H-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
78.Schüßler Fiona8441122D-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
79.Schüßler Nora8223355D-14Gundelfinger TurnerschaftGermany
80.Toivonen Vilhelm707707H-18Gundelfinger TurnerschaftGermany
81.Vavra Colin7000112H-19ALGundelfinger TurnerschaftGermany
82.Toivonen Alma9901099D-19ALGundelfinger TurnerschaftGermany
83.Schulze Eija7205959D-19ALGundelfinger TurnerschaftGermany
84.Griesbaum Luisa2061277D-19ALGundelfinger TurnerschaftGermany
85.Pirc Vanessa2050460D-19ALGundelfinger TurnerschaftGermany
86.Bryan James1721109H-35Gundelfinger TurnerschaftGermany
87.Jaeger Meike2003090D-35Gundelfinger TurnerschaftGermany
88.Wuestenhagen Rolf8120570H-45Gundelfinger TurnerschaftGermany
89.Schüßler Thomas8647669H-45Gundelfinger TurnerschaftGermany
90.Witzel Michael8338524H-45Gundelfinger TurnerschaftGermany
91.Berger Magnus8644519H-55Gundelfinger TurnerschaftGermany
92.Schüßler Ariane8647667Offen-kurzGundelfinger TurnerschaftGermany
93.Buser Mara6550D-12OLG OrtenauGermany
94.Hoferer Anna303000D-12OLG OrtenauGermany
95.Näger Elia6504H-12OLG OrtenauGermany
96.Möschle Peter231958H-12OLG OrtenauGermany
97.Burckhart Thomas6344H-12OLG OrtenauGermany
98.Hoferer Jakob8090804H-14OLG OrtenauGermany
99.Franke Janina6353D-12_begleitetOLG OrtenauGermany
100.Salzer Michel1006373H-12_begleitetOLG OrtenauGermany
101.Herzog Andre2465H-12_begleitetOLG OrtenauGermany
102.Kärger Luise1020508D-19ALOK LeipzigGermany

Japan
1.Arata Takanori302710H-45Iruma-shi OLCJapan

Sweden
1.Roller Miia7040318D-14Järfälla OKSweden
2.Roller Eric8006013H-45Järfälla OKSweden
3.Roller Ann8030570D-45Järfälla OKSweden

Switzerland
1.Grote Andreas7775577H-45OLC SKOG FRIBOURGSwitzerland
2.Freiermuth Rudolf1006017H-75OLG BaselSwitzerland
3.Marty Eva-Maria338841D-65OL DominoSwitzerland