Individuals/No club |
1. | Ingram Jasper | | 3 km technisch eenvoudig | Individuals/No club | | |
2. | Peeters A. | | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
3. | Jordan Anouk | | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
4. | Szalkai Gabor | | 4,5 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
5. | de Brakeleer Marcel | | 5 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
6. | Van Lieshout Andrea | | 5 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
7. | Baas Marjon | | 5,5 km technisch middel | Individuals/No club | | |
8. | Blankers Bart | | 5,5 km technisch middel | Individuals/No club | | |
9. | Kooiman Marco | | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
10. | Koster Robyn | | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
11. | Brinkman Bart | | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | Individuals/No club | | |
12. | Vocke Tom | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
13. | Van Der Marel Timo | | 8 km technisch moeilijk | Individuals/No club | | |
Argus |
1. | Bakker Henk | 2063351 | 3 km technisch eenvoudig | Argus | Netherlands | |
2. | Tan Lucy | 2063355 | 3 km technisch eenvoudig | Argus | Netherlands | |
3. | Demarteau Isis | 6289 | 3 km technisch eenvoudig | Argus | Netherlands | |
4. | Demarteau Martell | 1425091 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
5. | Zwikker Sadie | | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
6. | Broex Bart | 752603 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
7. | Siezen Roland | 1411396 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
8. | Neplenbroek Tonny | 2063353 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
9. | Tan Yvette | 231944 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
10. | Mourits Kristine | 345600 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
11. | Van Elten Johan | 565000 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
12. | Mooij Herman | 998000 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
13. | Van Eif Plien | 2034167 | 4,5 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
14. | Buurlage Alex | 7212115 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
15. | Mensink Manon | 6278 | 8 km technisch moeilijk | Argus | Netherlands | |
HOC’ 93 |
1. | Van Der Meulen Bart | 886544 | 8 km technisch moeilijk | HOC’ 93 | Netherlands | |
HOC'93 |
1. | Klaassen Marijke | 8051977 | 7 km Orientering run, technisch zeer eenvoudig | HOC'93 | Netherlands | |
2. | Hofstra Klaas Jan | 2800787 | 8 km technisch moeilijk | HOC'93 | Netherlands | |
KOVZ |
1. | Kurt Nelly | 63766 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
2. | Jochems Steven | 7300315 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
3. | van de Ven Masja | 7140266 | 4,5 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
4. | Voerman Simon | | 5,5 km technisch middel | KOVZ | Netherlands | |
5. | Kurt Ralph | 7300334 | 8 km technisch moeilijk | KOVZ | Netherlands | |
OLifant |
1. | Hoeksma Martine | 7690909 | 4,5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
2. | Van Boven Guus | 550403 | 4,5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
3. | Van De Riet Dunja | 8220267 | 4,5 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
4. | Kroon Saskia | | 5,5 km technisch middel | OLifant | Netherlands | |
5. | Wagenaar Marc | 7117118 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
6. | Van De Riet Gerrit | 8160756 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
7. | Daemen Eletta | 1418622 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
8. | Van Der Wijk Pim | 7110266 | 8 km technisch moeilijk | OLifant | Netherlands | |
OLP Hyogo |
1. | Iwakura Takeshi | 345155 | 8 km technisch moeilijk | OLP Hyogo | Japan | |
olv MINOR |
1. | Foppen Anita | 235839 | 4,5 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
2. | Zhernakova Sasha | | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
3. | Nemeth Monika | 411920 | 5,5 km technisch middel | olv MINOR | Netherlands | |
4. | Vlasveld Ton | 1008219 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
5. | Willekes Ronald | | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
6. | Hogema Jeroen | 1966073 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
7. | Hendriks Ronald | 7657765 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
8. | De Lijster Alwin | 2801282 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
9. | Wilders Cor | 710826 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
10. | Wagemakers Koen | 8198813 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
11. | Elfrink Herman | 1312959 | 8 km technisch moeilijk | olv MINOR | Netherlands | |
Omega |
1. | Boomer Ellen | 502199 | 5,5 km technisch middel | Omega | Belgium | |
UNEFS Bucharest |
1. | Pantiru Iulian | 7202835 | 8 km technisch moeilijk | UNEFS Bucharest | Romania | |