5. Lauf zum Isar-Cup 2020 & Gaumeisterschaft Turngau Landshut->Entries by clubs (number of entries: 89)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
Individuals/No club |
1. | Schwendemann Mona | 900090 | Damen B | Individuals/No club | | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
2. | Goeller Giulia | | Damen C | Individuals/No club | | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
3. | Huebbers Andrea | 771102 | Damen C | Individuals/No club | | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
4. | Ramon Sebastià | 424573 | Herren B | Individuals/No club | | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
|
5. | Enßlin Vincent | | Herren C | Individuals/No club | | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
6. | Gadea Marius | | Offen D | Individuals/No club | | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
DAV Sektion Karpaten |
1. | Aluas Ioan | 7404090 | Herren A | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
2. | Stefan Andrei | 8006045 | Herren A | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
OC München |
1. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
2. | Deixler-Thier Bettina | 9021177 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
3. | Herashchenko Dianora | 8061995 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
4. | Burrell Teresa | 7207903 | Damen A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
5. | Neumüller Mathias | 7208679 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
6. | Deixler Norbert | 770131 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
7. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
8. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Herren A | OC München | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
9. | Weinig Peter | 8255255 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
|
10. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
11. | Kolehmainen Ari | 8301162 | Herren B | OC München | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
OLA TSV Deggendorf |
1. | Geiger Christiane | 8188811 | Damen B | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
OLV Landshut |
1. | Schöps Sarah | 8668996 | Damen A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D 19- |
2. | Schöps Anna | 8101014 | Damen A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
D 19- |
3. | Schöps Carina | 1290496 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
D 19- |
4. | Ropertz Jana | 8445500 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D 45- |
5. | Schultze Andrea | 9669336 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
D 45- |
6. | Oechler Heike | 8004488 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
D 19- |
7. | Barth Katrin | 2046020 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
D 19- |
8. | Marquardt Janet | 2046029 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
D 19- |
9. | Schöps Angelika | 8200765 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
D 45- |
10. | Schöps Sabrina | 8112341 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D -14 |
11. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D 45- |
12. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D -14 |
13. | Schöps Thomas | 8040400 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 19- |
14. | von Hirschheydt Platon | 8403000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
H 19- |
15. | Hergert Alexander | 8075544 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H 19- |
16. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H 19- |
17. | Lukacs Vilhelm | 8311113 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 19- |
18. | Zölde Norberth | 8404840 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 19- |
19. | Weid Uwe | 8303555 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
H 19- |
20. | Körner Christoph | 8230289 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
H 19- |
21. | Sturm Gregor | 8042042 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
H 19- |
22. | Gamel Christian | 2046030 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 45- |
23. | Oechler Jakob | 8012012 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H -18 |
24. | Dünzinger Werner | 2046024 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
H 45- |
25. | Glanz Werner | 1859 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
H 65- |
26. | Rácz Csaba | 211876 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 45- |
27. | Werthmann Gerhard | 8011152 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 65- |
28. | Werthmann Arndt | 8191079 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
H 65- |
29. | Marquardt Tom | 2099894 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
H 19- |
30. | Schöps Norbert | 7210320 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
H 45- |
31. | Huber Klaus | 8004002 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
H 45- |
32. | Dünzinger Jonas | 2046023 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
H -14 |
33. | Oechler Moritz | 8324441 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H -14 |
34. | Bartha Linus | 2013358 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H -14 |
35. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D 45- |
36. | Barth Jörg | 2013357 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
H 45- |
37. | Barth Maximilian | 2046017 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
H -12 |
38. | Oechler Lukas | 8667644 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
H -12 |
39. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D -12 |
40. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
D -12 |
41. | Rohrmann Leo | 2046025 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
H -12 |
42. | Marquardt Neele | 2099895 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
D -14 |
43. | Marquardt Anton | 2046028 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
H -12 |
SV Mietraching |
1. | Geiger Lara | 8003006 | Damen B | SV Mietraching | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
TGV Horn |
1. | Hirschmiller Renate | 8101101 | Damen B | TGV Horn | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
2. | Hirschmiller Rainer | 8180294 | Herren B | TGV Horn | Germany | YES |
11:00 - 11:15 Uhr |
|
TSV Jetzendorf |
1. | Lorenz-Baath Katrin | 8101006 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
2. | Ebert Josephine | 1982725 | Damen B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
3. | Baath Fina | 8000768 | Damen C | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
4. | Baath Lena | 8201060 | Damen C | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
5. | Holtz Conny | 8170206 | Damen C | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
6. | Ebert Roger | 8182128 | Herren A | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:00 - 10:15 Uhr |
|
7. | Baath Ole Magnus | 8130206 | Herren B | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
8. | Ebert Nora | 422695 | Offen D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
9. | Ebert James | 2048520 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
11:15 - 11:30 Uhr |
|
10. | Holfert Johannes | 2088487 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
11. | Richter Philip | 2088491 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
12. | Schram Valentin | 2088486 | Schüler D | TSV Jetzendorf | Germany | YES |
10:45 - 11:00 Uhr |
|
TSV Natternberg |
1. | Engl Veronika | 2086558 | Damen A | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
2. | Hötzinger Verena | 8100804 | Damen B | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
3. | Hötzinger Stefan | 8025369 | Herren B | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
4. | Engl Robert | 8013313 | Herren B | TSV Natternberg | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
TV Osterhofen |
1. | Liebl Gertrud | 2078968 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
2. | Bauer Iris | 236914 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
3. | Fritz Martha | 1403121 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
4. | Weigold Peter | 1413278 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:30 - 10:45 Uhr |
|
5. | Liebl Siegfried | 2045572 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
6. | Weigl Claudia | 302919 | Offen D | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
7. | Kettler Benedikt | 339202 | Offen D | TV Osterhofen | Germany | YES |
10:15 - 10:30 Uhr |
|
|