v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
OLP1 - one-man relay->Start times by classes  (number of entries: 69)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

A
1.Pardubice 10AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
2.Pardubice 11AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
3.Pardubice 8AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
4.Pardubice 9AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
5.Pardubice 12AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
6.Peter Tušar1401615AOK AzimutSLO 10:15:00
7.Valentin Eržen1000555AOK AzimutSLO 10:15:00
8.Pardubice 13AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
9.Gregor Hvala1398955AOK AzimutSLO 10:15:00
10.Jonáš Fencl2070827AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
11.Tomáš Křivda2025366AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
12.Mark Sylvester2053480AUWC AdriaticITA 10:15:00
13.Jiri FenclAOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
14.David Procházka515162AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
15.Ondřej Volák2011790AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
16.Žvanut TilenAPD AjdovščinaSLO 10:15:00
17.Martin Roudný7202872AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
18.Jan Rusin2032380AOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:15:00
19.Franc Knap406853AOK AzimutSLO 10:15:00
20.Simon Stanonik2077620AOK AzimutSLO 10:15:00
21.Ambrož Rupnik2077612AOK AzimutSLO 10:15:00
22.Tjaž Gantar2077609AOK AzimutSLO 10:15:00
23.Mark Bogataj2077611AOK AzimutSLO 10:15:00
24.Klemen Kenda887795AOK AzimutSLO 10:15:00

B
1.Pardubice B6BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
2.Pardubice B7BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
3.Pardubice B11BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
4.Pardubice B13BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
5.Pardubice B12BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
6.Pardubice B14BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
7.Pardubice B10BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
8.Simon Kurinčič442831BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00
9.Petra Paradiž2069797BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00
10.Petra Stojan2069834BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00
11.Thomas Hölzer7181977BX-OLSLO 10:10:00
12.Tomaž Pust2088287BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00
13.Tigran Abrahamyan2053477BUWC AdriaticITA 10:10:00
14.Miha VidmarBind.SLO 10:10:00
15.Wan Yee Yim415072BUWC AdriaticITA 10:10:00
16.Zala Špenko2092828BOrientacijski klub KomendaSLO 10:10:00
17.Michele Bastione2084607BUWC AdriaticITA 10:10:00
18.Pardubice B8BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
19.Maja ŠtalekarBOK AzimutSLO 10:10:00
20.Kristjan GantarBOK AzimutSLO 10:10:00
21.Marko Obid2107057BOK AzimutSLO 10:10:00
22.Erik Logar2107068BOK AzimutSLO 10:10:00
23.Enej Logar2107061BOK AzimutSLO 10:10:00
24.Damjana GantarBOK AzimutSLO 10:10:00
25.Charles Nelson202151BOK AzimutSLO 10:10:00
26.Vlado Sedej1398546BOK AzimutSLO 10:10:00
27.Teja Tušar2069843BOK AzimutSLO 10:10:00
28.Kristina IpavecBOK AzimutSLO 10:10:00
29.Deja Razpet2077602BOK AzimutSLO 10:10:00
30.Pardubice B5BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
31.Jana Peterová897364BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
32.Pardubice B4BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
33.Viktorie Vojtíšková7201814BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
34.Boštjan Bogataj2045683BOK AzimutSLO 10:10:00
35.Julijan Kavčič2077601BOK AzimutSLO 10:10:00
36.Jan Kaplan9231BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00
37.Pardubice B9BOK Lokomotiva PardubiceCZE 10:10:00

C
1.Delania Hölzer2103988COrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Nea Eržen2052183COK AzimutSLO 10:03:00
3.Primož GantarCOK AzimutSLO 10:06:00
4.Neža Obid2107054COK AzimutSLO 10:09:00
5.Rok Sedej406859COK AzimutSLO 10:15:00
6.Borut Gantar406857COK AzimutSLO 10:18:00
7.David Sedej406860COK AzimutSLO 10:21:00
8.Tamino Hölzer2800613COrientacijski klub KomendaSLO 10:24:00