v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL5, DP dolge->Start times by classes  (number of entries: 172)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M12
1.Tamino Hölzer2800613M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
2.Žan GnezdaM12OK AzimutSLO 10:20:00
3.Nejc Turk2069800M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:23:00
4.Tilen Zupan2070917M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:29:00
5.Rok IlovarM12OK TivoliSLO 10:32:00
6.Blaž Šorli CkM12OK AzimutSLO 10:35:00
7.Luka Seljak2069816M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:38:00
8.Primož GantarM12OK AzimutSLO 10:44:00
9.Miklavž Grum2069821M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:50:00

M14
1.Tihon Salopek423994M14OK AzimutSLO 10:01:00
2.Natan Maj Poženel2107053M14OK AzimutSLO 10:10:00
3.Tilen Žvanut206302M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:19:00
4.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 10:22:00
5.Nik Gregorič445688M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:25:00
6.Rok Kern2069824M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:28:00
7.Svit Pestotnik Stres422508M14Orientacijski Klub PolarisSLO 10:31:00
8.Matevž Kunc2050437M14OK TivoliSLO 10:34:00
9.Nejc Zorko308919M14OK BrežiceSLO 10:46:00
10.Manuel Alberto Montes253347M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:52:00
11.Aljaž Čelik435615M14OK AzimutSLO 11:07:00
12.Urban Krkoč349778M14Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:13:00
13.Nejc Domnik8632864M14OK AzimutSLO 11:16:00
14.Luka Anderluh895021M14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:19:00
15.Jakob Brus2107058M14OK AzimutSLO 11:25:00

M16
1.Peter Smrekar9999004M16OK TivoliSLO 10:40:00

M18
1.Jure Kavčič2070914M18Orientacijski klub KomendaSLO 10:04:00
2.Ambrož Rupnik2077612M18OK AzimutSLO 10:10:00
3.Tjaž Gantar2077609M18OK AzimutSLO 10:22:00
4.Matej Škarabot1908999M18Orientacijski Klub PolarisSLO 10:28:00
5.Gašper Čopi2069835M18OK AzimutSLO 10:34:00
6.Gašper Petrovič1401504M18Orientacijski Klub PolarisSLO 10:40:00
7.Iztok Hadalin442814M18OK AzimutSLO 10:46:00

M21A
1.Andraž De Luisa2015631M21AOK AzimutSLO 10:33:00
2.Elio Golja7760057M21AOrientacijski Klub PolarisSLO 10:45:00
3.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 10:54:00
4.Urban Gregorc2034086M21APlaninsko Društvo AjdovščinaSLO 11:06:00
5.Vid Bogovič439275M21AOK BrežiceSLO 11:09:00
6.Rok Močnik9909999M21AOK AzimutSLO 11:12:00
7.Gregor Zupan2070920M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
8.Nejc Močnik1401614M21AOK AzimutSLO 11:18:00
9.Simon Kurinčič442831M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:39:00

M21B
1.Simon Čopi808474M21BOK AzimutSLO 10:00:00
2.Franc Malus2069802M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:03:00
3.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 10:06:00
4.Luka Plavčak980584M21BŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:09:00
5.Gašper CerarM21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
6.Ales Ferenc442838M21BOK TivoliSLO 10:21:00
7.Emil Kacin300748M21BOK AzimutSLO 10:24:00
8.Nejc Rojc406720M21BOK AzimutSLO 10:39:00
9.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 10:45:00
10.Janez Zavrl2052362M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:48:00
11.Borut Seljak2062633M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:54:00
12.Kristjan GantarM21BOK AzimutSLO 10:57:00

M21E
1.Ivan Boyadzhiev ml.2036467M21EMariborski OKSLO 10:02:00
2.Andraz Hribar887794M21EOK BrežiceSLO 10:14:00
3.Mark Bogataj2077611M21EOK AzimutSLO 10:20:00
4.Jaka Piltaver1398941M21EOK BrežiceSLO 10:26:00
5.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
6.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 10:44:00
7.Jan Dovč1398938M21EOK TivoliSLO 10:50:00
8.Peter Tušar1401615M21EOK AzimutSLO 10:56:00
9.Boris Eržen520504M21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 11:02:00
10.Žan Ravnikar2069796M21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:14:00
11.Ivan Nagy435640M21EOrientacijski Klub PolarisSLO 11:20:00
12.Leon Kropivšek1404144M21EMariborski OKSLO 11:26:00

M35
1.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:00:00
2.Tihomir Salopek500460M35OK AzimutSLO 10:03:00
3.Boris Bauman673167M35Mariborski OKSLO 10:09:00
4.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 10:12:00
5.Iztok Rojc7777222M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:18:00
6.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 10:21:00
7.Dušan Petrovič1566506M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:24:00
8.Blaž Kölner2052358M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
9.Gregor Anderluh305954M35Orientacijski Klub PolarisSLO 10:39:00
10.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 11:03:00
11.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 11:36:00

M45
1.Igor Bončina1968213M45OK AzimutSLO 10:23:00
2.Aleš Zupan406804M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:26:00
3.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 10:35:00
4.Aleš Borštnik406885M45OK TivoliSLO 10:38:00
5.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 10:50:00
6.Ana Pribaković Borštnik406886M45OK TivoliSLO 10:56:00
7.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:02:00
8.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 11:11:00

M55
1.Ivan Boyadzhiev412842M55Mariborski OKSLO 10:01:00
2.Roman Sladič442575M55Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:10:00
3.Aleš Čerin2050455M55OK TivoliSLO 10:16:00
4.Marijan Leban406846M55OK AzimutSLO 10:19:00
5.Vlado Sedej1398546M55OK AzimutSLO 10:25:00
6.Črtomir Knap406852M55OK AzimutSLO 10:31:00
7.Pavel Rejec445663M55OK AzimutSLO 10:37:00
8.Janko Lapajne406850M55OK AzimutSLO 10:43:00

MŽ10
1.Ožbej Malus438993MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Brina Kölner406831MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:06:00
3.Borut Gantar406857MŽ10OK AzimutSLO 10:09:00
4.Lucija Kremžar2103910MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:12:00
5.Jan Cokan438986MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
6.Anže Kölner438995MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:24:00
7.Nejc Trunk1401620MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
8.Neja RupnikMŽ10OK AzimutSLO 10:33:00
9.Neža Trunk2069805MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
10.Rok Bogataj2045663MŽ10OK AzimutSLO 10:39:00
11.Jaka Seljak2069825MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:42:00

Odprta (OPEN)
1.Thomas Hölzer7181977Odprta (OPEN)X-OLSLO 10:02:00
2.Denise Hölzer2800936Odprta (OPEN)X-OLSLO 10:05:00
3.Marko De Luisa2032019Odprta (OPEN)SSD-AŠZ GAJAITA 10:08:00

Otroška
1.Rok Sedej406859OtroškaOK AzimutSLO 10:01:00
2.Manca RupnikOtroškaOK AzimutSLO 10:01:00
3.David Sedej406860OtroškaOK AzimutSLO 10:01:00
4.Ana Maja Anderluh235897OtroškaOrientacijski Klub PolarisSLO 10:01:00
5.Brina GantarOtroškaOK AzimutSLO 10:01:00
6.Drejc Malus438991OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:01:00
7.Jerca Kurinčič2069798OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:01:00
8.Jakob Kurinčič235878OtroškaOrientacijski klub KomendaSLO 10:01:00
9.Martin Ferenc2088832OtroškaOK TivoliSLO 10:01:00

Ž12
1.Dorja Salopek355240Ž12OK AzimutSLO 10:02:00
2.Katja Bauman2052070Ž12Mariborski OKSLO 10:08:00
3.Vita Malus2069813Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 10:11:00
4.Pia IlovarŽ12OK TivoliSLO 10:41:00
5.Hana Mamič445670Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:47:00
6.Zala Lozar2056372Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 10:56:00
7.Alina ČujecŽ12OK AzimutSLO 10:59:00

Ž14
1.Katarina Eva Anderluh406896Ž14Orientacijski Klub PolarisSLO 10:13:00
2.Katja Babič2069815Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:16:00
3.Manja Leban2069811Ž14OK AzimutSLO 10:37:00
4.Tina Kern2069809Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:55:00
5.Zala Špenko2092828Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:01:00
6.Anja Škarabot253346Ž14Orientacijski Klub PolarisSLO 11:04:00
7.Nika Ravnikar2052394Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
8.Karin Pust2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
9.Zala Ferenc445684Ž14OK TivoliSLO 11:28:00
10.Teja Tušar2069843Ž14OK AzimutSLO 11:31:00

Ž16
1.Kristina Ipavec2107056Ž16OK AzimutSLO 10:58:00

Ž18
1.Patricija Primožič2069791Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 10:12:00
2.Julija Ferenc435642Ž18OK TivoliSLO 10:27:00
3.Nika Poljanšek1398929Ž18OK AzimutSLO 10:33:00
4.Lana Štrumbelj406801Ž18Orientacijski Klub PolarisSLO 10:36:00
5.Zala Zavrl9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 10:42:00
6.Mineja Leban2069812Ž18OK AzimutSLO 10:51:00
7.Polona Jezeršek2034095Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00

Ž21B
1.Anja Humar2077608Ž21BOK AzimutSLO 10:02:00
2.Petra Stojan2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
3.Urša Beguš2077617Ž21BOK AzimutSLO 10:08:00
4.Lara Zupan2070918Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:11:00
5.Damjana Jerše349769Ž21BOrientacijski Klub PolarisSLO 10:14:00
6.Nataša Bogataj2088810Ž21BOK AzimutSLO 10:17:00
7.Petra Paradiž2069797Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:23:00
8.Tanja Pretnar1398953Ž21BKamniški orientacijski klubSLO 10:26:00
9.Damjana GantarŽ21BOK AzimutSLO 10:29:00
10.Špela TrunkŽ21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
11.Katja Prezelj349766Ž21BOK AzimutSLO 10:35:00
12.Romana Zupan2070919Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:38:00

Ž21E
1.Mojca Flerin1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:15:00
2.Jerca Bernik520523Ž21EŠkofjeloški orientacijski klubSLO 10:27:00
3.Tajda Foški1205995Ž21EOrientacijski Klub PolarisSLO 10:51:00
4.Tina Zagorc1404145Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:57:00
5.Monika Ravnikar9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:21:00
6.Barbara Kmetec1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 11:27:00
7.Tajda BogatajŽ21EOK AzimutSLO 11:30:00
8.Jona Mirnik406880Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
9.Urša Tomažin406713Ž21EOK AzimutSLO 11:42:00

Ž35
1.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 10:17:00
2.Irena Hacin Kölner2052385Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
3.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:47:00
4.Irma Pretnar1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 10:59:00

Ž45
1.Miranda Ortar442829Ž45OK AzimutSLO 10:07:00
2.Marjanca Poljanšek406854Ž45OK AzimutSLO 10:13:00
3.Marija Anderluh50289Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:22:00
4.Marjana Rejec445666Ž45OK AzimutSLO 10:28:00
5.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:40:00

Začetniki
1.Tadej Vengust504150ZačetnikiKamniški orientacijski klubSLO 10:53:00
2.Jedert Jevševar2050470ZačetnikiOK BrežiceSLO 11:02:00