v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL4->Start times by classes  (number of entries: 149)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Ožbej Malus1425114M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:03:00
2.Andraž Miheljak2102033M10OK Slovenj GradecSLO 11:06:00
3.David Sedej406860M10OK AzimutSLO 11:09:00
4.Oskar Foški435134M10Orientacijski Klub PolarisSLO 11:12:00
5.Drejc Malus1425112M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:15:00
6.Jakob Kurinčič2069815M10Orientacijski klub KomendaSLO 11:21:00

M12
1.Rok Bogataj2045663M12OK AzimutSLO 11:01:00
2.Lev Žižek406721M12OK AzimutSLO 11:07:00
3.Borut Gantar406857M12OK AzimutSLO 11:13:00
4.Jan Cokan2113837M12Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00
5.Aljaž ŠkvarčaM12OK AzimutSLO 11:19:00
6.Tevž Miheljak2102031M12OK Slovenj GradecSLO 11:22:00
7.Jonatan ČukM12OK AzimutSLO 11:25:00

M16
1.Primož Gantar2107071M16OK AzimutSLO 11:02:00
2.Timotej Hribar406722M16OK BrežiceSLO 11:04:00
3.Tihon Salopek500470M16OK AzimutSLO 11:08:00
4.Rok Kern1425119M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:18:00
5.Benjamin JamšekM16OK AzimutSLO 11:22:00
6.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 11:28:00
7.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 11:32:00
8.Nejc Turk1425107M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:34:00
9.Aljaž Čelik435615M16OK AzimutSLO 11:36:00
10.Enej Logar2107061M16OK AzimutSLO 11:40:00
11.Natan Maj Poženel2107053M16Planinsko društvo TolminSLO 11:42:00
12.Nejc Zorko308919M16OK BrežiceSLO 11:44:00

M18
1.Tjaž Gantar2077609M18OK AzimutSLO 11:09:00
2.Ambrož Rupnik2077612M18OK AzimutSLO 11:37:00

M21
1.Gregor Hvala1398955M21OK AzimutSLO 11:17:00
2.Simon Stanonik2077620M21OK AzimutSLO 11:23:00
3.Žan Luka Šumečki7003290M21OK TivoliSLO 11:26:00
4.Blaž Marot2102042M21OK Slovenj GradecSLO 11:29:00
5.Mark Bogataj2077611M21OK AzimutSLO 11:32:00
6.Matej Škarabot1908999M21Orientacijski Klub PolarisSLO 11:35:00
7.Žan Ravnikar7210496M21Orientacijski klub KomendaSLO 11:38:00
8.Matic Močnik2077605M21OK AzimutSLO 11:41:00
9.Iztok Hadalin442814M21OK AzimutSLO 11:47:00

M35
1.Valentin Eržen1000555M35OK AzimutSLO 11:01:00
2.Gregor Raj2060387M35OK Slovenj GradecSLO 11:03:00
3.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 11:05:00
4.Alessio Rozzi9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:07:00
5.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 11:11:00
6.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 11:13:00
7.Valter Foški1398948M35Orientacijski Klub PolarisSLO 11:15:00
8.Blaž Kölner7210500M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:19:00
9.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 11:21:00
10.Franc Malus1425117M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:25:00
11.Tihomir Salopek500458M35OK AzimutSLO 11:27:00
12.Simon Kurinčič2113833M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:29:00
13.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 11:31:00
14.Blaž Miheljak2102032M35OK Slovenj GradecSLO 11:35:00
15.Marko Pahor2113835M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:39:00
16.Marko Dudic1418841M35OK Slovenj GradecSLO 11:41:00
17.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 11:43:00
18.Igor Gavrilov1007956M35Orientacijski klub KomendaSLO 11:45:00

M50
1.Miha Škarabot7841967M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:09:00
2.Aleš Borštnik406885M50OK TivoliSLO 11:21:00
3.Charles Nelson202151M50OK AzimutSLO 11:39:00
4.Aleš Zupan7777808M50Orientacijski Klub PolarisSLO 11:42:00

Odprta
1.Timotej Šuc2113841OdprtaOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
2.Igor KacinOdprta 11:00:00
3.Anita Česnik MažgonOdprta 11:00:00
4.Gregor LipužičOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
5.Janez PetričOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
6.Emil GrudenOdprta 11:00:00
7.Martin MlakarOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
8.Tomo PircOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
9.Erik MikužOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
10.Jože TončičOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
11.Denis MikužOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
12.Jernej ŠavliOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
13.Matjaž SkvarčaOdprtaRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00

Otroci in družine
1.Tija KacinOtroci in družine 11:00:00
2.Izak KacinOtroci in družine 11:00:00
3.Arne ČesnikOtroci in družine 11:00:00
4.Žan Hvala2045683Otroci in družine 11:00:00
5.Izak BizjakOtroci in družineOK AzimutSLO 11:00:00
6.Žiga Sedej2107081Otroci in družineOK AzimutSLO 11:00:00
7.Jana MiklavičOtroci in družineOK AzimutSLO 11:00:00
8.Ida Antonija Raj2102036Otroci in družineOK Slovenj GradecSLO 11:00:00
9.Leila Ema Poženel808474Otroci in družinePlaninsko društvo TolminSLO 11:00:00
10.Rene ČesnikOtroci in družine 11:00:00
11.Tin Šuc438998Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
12.Enej ČesnikOtroci in družine 11:00:00
13.Jerca Kurinčič2069798Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSLO 11:00:00

Ž10
1.Frida Mezga2102035Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:27:00
2.Nika Eržen2107055Ž10OK AzimutSLO 11:30:00
3.Ema Pika Raj2102041Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:33:00
4.Brina Kölner2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSLO 11:36:00
5.Lili Ivana Raj2102040Ž10OK Slovenj GradecSLO 11:39:00

Ž12
1.Jana Močnik435626Ž12OK AzimutSLO 11:28:00
2.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 11:31:00
3.Nea Eržen2052183Ž12OK AzimutSLO 11:34:00
4.Dorja Salopek500475Ž12OK AzimutSLO 11:40:00

Ž16
1.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:06:00
2.Vita Malus1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
3.Anja Škarabot253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 11:24:00
4.Tina Kern1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:26:00
5.Karin Pust2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:30:00
6.Teja Tušar2069843Ž16OK AzimutSLO 11:52:00
7.Katja Babič7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:54:00
8.Zala Serženta Seljak435644Ž16OK AzimutSLO 11:56:00

Ž18
1.Jedert Jevševar2050470Ž18OK BrežiceSLO 11:01:00
2.Ana Pia Pogačar1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:04:00
3.Zala Zavrl9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:10:00
4.Deja Razpet2077602Ž18OK AzimutSLO 11:13:00
5.Patricija Primožič1425109Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00

Ž21
1.Suzana Flerin Drevenšek1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 11:19:00
2.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 11:28:00
3.María Manzano Mohedano7003161Ž21ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDESP 11:31:00
4.Nika Poljanšek1398929Ž21OK AzimutSLO 11:34:00
5.Barbara Kmetec1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSLO 11:37:00
6.Nuša Jeram2052392Ž21OK AzimutSLO 11:40:00
7.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21OK TivoliSLO 11:43:00
8.Lara Gantar2077619Ž21OK AzimutSLO 11:46:00
9.Monika Ravnikar9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSLO 11:49:00
10.Tajda Bogataj7487748Ž21OK AzimutSLO 11:52:00

Ž35
1.Abigael Boncina1968213Ž35OK AzimutSLO 11:12:00
2.Lorenza Pravato9270178Ž35Planinsko Društvo AjdovščinaSLO 11:18:00
3.Nastja Raj2102039Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:27:00
4.Saša Žižek406784Ž35OK AzimutSLO 11:30:00
5.Petra Paradiž1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:33:00
6.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 11:45:00
7.Marta Malus1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 11:48:00
8.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 11:51:00
9.Urška Kordiš Miheljak2102034Ž35OK Slovenj GradecSLO 11:54:00
10.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 11:57:00
11.Petja Balažič2102037Ž35OK Slovenj GradecSLO 12:00:00

Ž45
1.Irena Balažič2102038Ž45OK Slovenj GradecSLO 11:00:00
2.Maja Prosen2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 11:14:00
3.Marjana Rejec445666Ž45OK AzimutSLO 11:16:00
4.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:46:00
5.Marjanca Poljanšek2107070Ž45OK AzimutSLO 11:48:00
6.Damjana Jerše7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 11:58:00

Začetniki
1.Teja Skalin Hvala2088810Začetniki 11:00:00
2.Manca BizjakZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
3.Rok Sedej406859ZačetnikiOK AzimutSLO 11:00:00
4.Marisa KacinZačetniki 11:00:00
5.Klemen SvenšekZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
6.Gašper GolobZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
7.Anže Prezelj TrebšeZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
8.Miha PodobnikZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
9.Jakob ZidaričZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
10.Luka ŠinkovecZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
11.Alja KržišnikZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
12.Eva PoljanecZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
13.Ines ŠinkovecZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
14.Nizzy Bončina422512ZačetnikiOK AzimutSLO 11:00:00
15.Taša Pirih WillerZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00
16.Matevž GolobZačetnikiRod kransjkega jegličaSLO 11:00:00