v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SOL5->Start times by classes  (number of entries: 145)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M12
1.Jan Cokan2113837M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
2.Nejc Trunk1401620M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:15:00
3.Luka Seljak2069816M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:23:00
4.Valentin Kavčič435604M12OK AzimutSLO 10:29:00
5.Lev Žižek406721M12OK AzimutSLO 10:33:00
6.Rok Bogataj2045663M12OK AzimutSLO 10:37:00
7.Jaka Seljak2069825M12Orientacijski klub KomendaSLO 10:43:00
8.Domen Leban2097776M12OK AzimutSLO 10:45:00
9.Borut Gantar406857M12OK AzimutSLO 10:49:00
10.Aljaž Škvarča2128527M12OK AzimutSLO 10:53:00
11.Žan GnezdaM12OK AzimutSLO 10:57:00

M14
1.Rok Kern1425119M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:05:00
2.Nejc Zorko308919M14OK BrežiceSLO 10:11:00
3.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 10:29:00
4.Nejc Turk1425107M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:44:00
5.Timotej Hribar406722M14OK BrežiceSLO 10:50:00
6.Tilen Zupan1425102M14Orientacijski klub KomendaSLO 10:59:00
7.Primož Gantar2107071M14OK AzimutSLO 11:20:00

M16
1.Julijan Kavčič2077601M16OK AzimutSLO 10:36:00
2.Natan Maj Poženel2107053M16Planinsko društvo TolminSLO 10:56:00
3.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 11:14:00
4.Domen Žurbi2069806M16Orientacijski klub KomendaSLO 11:16:00

M18
1.Tjaž Gantar2077609M18OK AzimutSLO 10:38:00
2.Gašper Čopi2069835M18Planinsko društvo TolminSLO 10:52:00

M21A
1.Franc Knap406853M21AOK AzimutSLO 10:24:00
2.Valentin Eržen1000555M21AOK AzimutSLO 10:28:00
3.Gregor Zupan7210497M21AOrientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
4.Janko Bačnar305962M21AOK AzimutSLO 10:46:00
5.Rok Močnik9909999M21AOK AzimutSLO 10:50:00
6.Nejc Močnik1401614M21AOK AzimutSLO 10:54:00
7.Simon Kurinčič2113833M21AOrientacijski klub KomendaSLO 10:58:00

M21B
1.Marko Pahor2113835M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Emil Kacin300748M21BOK AzimutSLO 10:04:00
3.Timotej Šuc2113841M21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
4.Robert KreftM21BOK AzimutSLO 10:40:00
5.Boštjan Bogataj2045683M21BOK AzimutSLO 10:44:00
6.Kristjan Gantar2107075M21BOK AzimutSLO 10:48:00
7.Matej Vidič2069845M21BOK AzimutSLO 10:54:00
8.Borut Seljak9999940M21B 11:02:00
9.Nicolas VanekM21BOK AzimutSLO 11:06:00

M21E
1.Simon Stanonik2077620M21EOK AzimutSLO 10:01:00
2.Matic Blaž9101667M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:04:00
3.Gregor Hvala1398955M21EOK AzimutSLO 10:10:00
4.Žan Ravnikar7210496M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:16:00
5.Peter Tušar1401615M21EOK AzimutSLO 10:19:00
6.Jošt Lapajne2077604M21EOK AzimutSLO 10:25:00
7.Žan Luka Šumečki7003290M21EOK TivoliSLO 10:28:00
8.Jernej Zorman9988877M21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:31:00

M35
1.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 10:02:00
2.Oleksandr Ievstafiev1302717M35 10:06:00
3.Blaž Kölner7210500M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:08:00
4.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 10:10:00
5.Klemen Kenda887795M35OK AzimutSLO 10:12:00
6.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 10:16:00
7.Tihomir Salopek500458M35OK AzimutSLO 10:20:00
8.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 10:34:00
9.Janez Cimerman442822M35OK AzimutSLO 10:42:00
10.Tomaž Kremžar2103909M35Orientacijski klub KomendaSLO 10:48:00

M45
1.Roman Sladič442575M45Škofjeloški orientacijski klubSLO 10:00:00
2.Robert Kunc2073100M45OK TivoliSLO 10:24:00
3.Tomaž Pust2088287M45Orientacijski klub KomendaSLO 10:27:00
4.Miha Škarabot7841967M45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:42:00
5.Jožko Jazbar1398949M45OK AzimutSLO 10:45:00
6.Tomaž Groff2069850M45OK AzimutSLO 10:57:00

M50
1.Igor Bončina2800010M50OK AzimutSLO 10:02:00
2.Aleš Borštnik406885M50OK TivoliSLO 10:06:00
3.Vojko Kacin406709M50OK AzimutSLO 10:16:00
4.Dušan Smole232445M50Orientacijski Klub PolarisSLO 10:20:00
5.Janez Zavrl7055111M50Orientacijski klub KomendaSLO 10:26:00
6.Marijan Leban406846M50OK AzimutSLO 10:28:00
7.Simon Čopi808474M50Planinsko društvo TolminSLO 10:52:00
8.Silvij Močnik1401599M50OK AzimutSLO 10:58:00
9.Aleš Čerin2050455M50OK TivoliSLO 11:08:00
10.Pavel Rejec445663M50OK AzimutSLO 11:22:00

M60
1.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 10:01:00
2.Miroslav Oralek52252M60OOB TrebicCZE 10:03:00
3.Janko Lapajne406850M60OK AzimutSLO 10:05:00
4.Črtomir Knap406852M60OK AzimutSLO 10:15:00
5.Charles Nelson202151M60OK AzimutSLO 10:19:00

MŽ10
1.Enej Šuc2113839MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:06:00
2.Florijan Kremžar438988MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:18:00
3.Anže Kölner2113838MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:24:00
4.David Sedej406860MŽ10OK AzimutSLO 10:30:00
5.Jakob Kurinčič2069815MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
6.Nika Eržen2107055MŽ10OK AzimutSLO 10:42:00
7.Neža Trunk2069805MŽ10Orientacijski klub KomendaSLO 10:48:00
8.Martin Ferenc2088832MŽ10OK TivoliSLO 10:54:00

ODPRTA
1.Libuse Oralkova52253ODPRTAOOB TrebicCZE 10:00:00
2.Žiga Groff406715ODPRTAOK AzimutSLO 10:00:00

OTROŠKA
1.Tin Šuc438998OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
2.Žiga Sedej2107081OTROŠKAOK AzimutSLO 10:00:00
3.Rok Sedej406859OTROŠKAOK AzimutSLO 10:00:00
4.Jerca Kurinčič2069798OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
5.Teja Šuc438996OTROŠKAOrientacijski klub KomendaSLO 10:00:00
6.Ajda Škvarča2128450OTROŠKAOK AzimutSLO 10:00:00
7.Nizzy Bončina422512OTROŠKAOK AzimutSLO 10:00:00
8.Leila Ema Poženel2107083OTROŠKAPlaninsko društvo TolminSLO 10:12:00

Ž12
1.Nea Eržen2052183Ž12OK AzimutSLO 10:03:00
2.Neža Obid2107054Ž12OK AzimutSLO 10:07:00
3.Dorja Salopek500475Ž12OK AzimutSLO 10:11:00
4.Ema Groff422528Ž12OK AzimutSLO 10:17:00
5.Lucija Kremžar2103910Ž12Orientacijski klub KomendaSLO 10:19:00
6.Jana Močnik435626Ž12OK AzimutSLO 10:25:00
7.Tinka Ferenc442838Ž12OK TivoliSLO 10:55:00

Ž14
1.Karin Pust2069847Ž14Orientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
2.Manja Leban2069811Ž14OK AzimutSLO 10:56:00
3.Zala Ferenc445684Ž14OK TivoliSLO 11:05:00

Ž16
1.Tina Kern1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:07:00
2.Katja Babič7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:21:00
3.Zala Serženta Seljak435644Ž16OK AzimutSLO 10:23:00
4.Anja Škarabot253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSLO 10:25:00
5.Teja Tušar2069843Ž16OK AzimutSLO 10:27:00
6.Nika Ravnikar1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 10:29:00

Ž18
1.Zala Zavrl9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 10:15:00
2.Deja Razpet2077602Ž18OK AzimutSLO 10:51:00
3.Ana Pia Pogačar1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSLO 11:00:00
4.Nika Poljanšek1398929Ž18OK AzimutSLO 11:03:00

Ž21B
1.Nataša MlakarŽ21BOK AzimutSLO 10:08:00
2.Maja Istenič2127789Ž21BOK AzimutSLO 10:14:00
3.Damjana Gantar2107072Ž21BOK AzimutSLO 10:20:00
4.Nataša Bogataj2088810Ž21BOK AzimutSLO 10:26:00
5.Petra Paradiž1425118Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 10:38:00
6.Tanja Pretnar1398953Ž21BKamniški orientacijski klubSLO 10:47:00
7.Maja Obid2127797Ž21BOK AzimutSLO 11:02:00
8.Petra Stojan2069834Ž21BOrientacijski klub KomendaSLO 11:08:00
9.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž21BOK AzimutSLO 11:14:00

Ž21E
1.Mojca Flerin Drevenšek1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:14:00
2.Barbara Kmetec1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSLO 10:18:00
3.Ana Pribaković Borštnik406886Ž21EOK TivoliSLO 10:30:00
4.Monika Ravnikar9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSLO 10:32:00
5.Nuša Jeram2052392Ž21EOK AzimutSLO 11:04:00

Ž35
1.Saša Žižek406784Ž35OK AzimutSLO 10:09:00
2.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 10:18:00
3.Romana Zupan1425101Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:21:00
4.Irma Pretnar1398945Ž35Kamniški orientacijski klubSLO 10:30:00
5.Irena Hacin Kölner1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:36:00
6.Špela Trunk2052361Ž35Orientacijski klub KomendaSLO 10:54:00

Ž45
1.Maja Zaman Groff406843Ž45OK AzimutSLO 10:12:00
2.Alenka Škarabot445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSLO 10:14:00
3.Maja Prosen2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSLO 10:30:00
4.Miranda OrtarŽ45Planinsko društvo TolminSLO 10:32:00
5.Marjanca Poljanšek2107070Ž45OK AzimutSLO 11:10:00
6.Marjana Rejec445666Ž45OK AzimutSLO 11:18:00

ZAČETNIŠKA
1.Darja Vodlan438980ZAČETNIŠKAOrientacijski Klub PolarisSLO 10:00:00
2.Samuel MrakZAČETNIŠKAOK AzimutSLO 10:00:00