v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DP sprint Idrija->Start times by classes  (number of entries: 169)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1.

M10
1.Anze Obid2132996M10OK AzimutSLO 16:42:30
2.Aljoša Andrejc2112853M10OK Slovenj GradecSLO 16:44:30
3.Robi MlakarM10OK AzimutSLO 16:46:30
4.Drejc Malus1425112M10OK KomendaSLO 16:48:30
5.Kevin Kerčmar8099121M10OK AzimutSLO 16:50:30
6.Val Jarc2069801M10OK KomendaSLO 16:52:30
7.Mihej Prezelj2141155M10OK AzimutSLO 16:54:30
8.Rok Sedej406859M10OK AzimutSLO 16:58:30

M12
1.David Sedej406860M12OK AzimutSLO 16:01:30
2.Enej Šuc2113839M12OK KomendaSLO 16:03:30
3.Ožbej Malus1425114M12OK KomendaSLO 16:07:30
4.Beno Bizjak2148495M12OK AzimutSLO 16:09:30
5.Florijan Kremžar438988M12OK KomendaSLO 16:11:30
6.Nejc Novak2142771M12OK AzimutSLO 16:13:30
7.Anže Kölner2069806M12OK KomendaSLO 16:15:30
8.Jakob Kurinčič2069815M12OK KomendaSLO 16:21:30

M16
1.Iusef Abdelbaky1450727M16Punto KITA 16:00:30
2.Rok Bogataj2045663M16OK AzimutSLO 16:02:30
3.Primož Gantar2107071M16OK AzimutSLO 16:06:30
4.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 16:08:30
5.Božo Bizjak2133344M16OK AzimutSLO 16:10:30
6.Tilen Zupan1425102M16OK KomendaSLO 16:12:30
7.Lev Žižek2141179M16OK AzimutSLO 16:14:30
8.Jaka Seljak2069825M16OK KomendaSLO 16:16:30
9.Nejc Turk1425107M16OK KomendaSLO 16:20:30
10.Borut Gantar406857M16OK AzimutSLO 16:22:30
11.Jan Cokan2113837M16OK KomendaSLO 16:24:30
12.Aljaž Obid2107069M16OK AzimutSLO 16:26:30
13.Luka Seljak8011033M16OK KomendaSLO 16:28:30

M18
1.Pietro Sergas2110100M18Punto KITA 16:50:00
2.Enej Logar2107061M18OK AzimutSLO 16:52:00
3.Natan Maj Poženel2107053M18OK KomendaSLO 16:56:00

M21
1.Maurizio Ficur8654097M21GAJA OrienteeringITA 17:30:00
2.Goran Polojaz8654115M21GAJA OrienteeringITA 17:31:00
3.Jan Šalamun8654099M21OK PolarisSLO 17:33:00
4.Uroš Cankar8654110M21Škofjeloški OKSLO 17:34:00
5.David Andrejc8654111M21OK Slovenj GradecSLO 17:35:00
6.Jure Kavčič8654104M21OK KomendaSLO 17:36:00
7.Tjaž Gantar8654100M21OK AzimutSLO 17:37:00
8.Blaž Petrovič8654108M21OK PolarisSLO 17:38:00
9.Jure Zmrzlikar8654091M21OK KomendaSLO 17:39:00
10.Jaka Piltaver8654095M21OK BrežiceSLO 17:40:00
11.Peter Tušar8654096M21OK AzimutSLO 17:41:00
12.Matic Blaž8654101M21OK KomendaSLO 17:42:00
13.Mark Bogataj8654106M21OK AzimutSLO 17:43:00
14.Žan Ravnikar8654114M21OK KomendaSLO 17:44:00
15.Simon Stanonik8654094M21OK AzimutSLO 17:45:00

M35
1.Alessio Rozzi9131080M35PD AjdovščinaSLO 16:00:00
2.Igor Gavrilov8681449M35OK KomendaSLO 16:02:00
3.Roberto Larotella8083001M35Orienteering TriesteITA 16:04:00
4.Aleš Poljanšek2069848M35OK AzimutSLO 16:08:00
5.Davor Pobega2114460M35OK TivoliSLO 16:10:00
6.Borut Seljak9999940M35OK KomendaSLO 16:12:00
7.Andrej Cimerman886218M35OK PolarisSLO 16:14:00
8.Andrej Jarc2070917M35OK KomendaSLO 16:16:00
9.Marko Dudic1418841M35OK Slovenj GradecSLO 16:18:00
10.Tomaž Kremžar2103909M35OK KomendaSLO 16:20:00
11.Marko Obid2107057M35OK AzimutSLO 16:22:00
12.Gregor Zupan7210497M35OK KomendaSLO 16:24:00
13.Klemen Kenda2142777M35OK AzimutSLO 16:26:00
14.Erik Logar2107068M35OK AzimutSLO 16:28:00
15.Primož Pogorelčnik2102035M35OK Slovenj GradecSLO 16:30:00
16.Kristjan Gantar2107075M35OK AzimutSLO 16:32:00
17.Timotej Šuc2113841M35OK KomendaSLO 16:34:00
18.Gregor Andrejc2102047M35OK Slovenj GradecSLO 16:36:00
19.Boštjan Bogataj2045683M35OK AzimutSLO 16:38:00
20.Gregor Raj2102041M35OK Slovenj GradecSLO 16:40:00
21.Simon Kurinčič2113833M35OK KomendaSLO 16:42:00
22.Matej Sedej1413730M35OK AzimutSLO 16:44:00
23.Blaž Kölner7210500M35OK KomendaSLO 16:46:00

M50
1.Jožko Jazbar1398949M50OK AzimutSLO 16:39:30
2.Boris Eržen520504M50Škofjeloški OKSLO 16:41:30
3.Marijan Leban2109673M50OK AzimutSLO 16:45:30
4.Aleš Zupan7777808M50OK PolarisSLO 16:47:30
5.Miro Šalamun1411624M50OK PolarisSLO 16:49:30
6.Aleš Borštnik406885M50OK TivoliSLO 16:51:30
7.Miha Škarabot7841967M50OK PolarisSLO 16:53:30
8.Silvo Babič1425109M50OK KomendaSLO 16:55:30

M60
1.Joachim Friessnig8133113M60OC FürstenfeldAUT 16:49:00
2.Mirko Vodovnik2102034M60OK Slovenj GradecSLO 16:51:00
3.Janko Lapajne406850M60OK AzimutSLO 16:53:00
4.Roman Sladič442575M60Škofjeloški OKSLO 16:55:00
5.Vlado Sedej1398546M60OK AzimutSLO 16:57:00

Odprta
1.Jan LeskovecOdprta 16:00:00
2.Denis Mikuž2114453OdprtaOK AzimutSLO 16:06:00
3.Lara NemecOdprtaOK KomendaSLO 16:12:00
4.Erik Mikuž2300233OdprtaOK AzimutSLO 16:18:00

Otroška
1.Tinkara Cankar520519OtroškaŠkofjeloški OKSLO 16:00:00
2.Vianez Bončina422512OtroškaOK Slovenske KonjiceSLO 16:00:00
3.Ida Antonija Raj2102040OtroškaOK Slovenj GradecSLO 16:00:00
4.Izabela Eržen Plavčak980592OtroškaŠkofjeloški OKSLO 16:00:00
5.Žiga Sedej2107081OtroškaOK AzimutSLO 16:00:00
6.Tin Šuc438998OtroškaOK KomendaSLO 16:00:00
7.Neža Jarc235870OtroškaOK KomendaSLO 16:00:00

Ž10
1.Teja Šuc2070920Ž10OK KomendaSLO 17:01:30
2.Brina Gantar2114454Ž10OK AzimutSLO 17:03:30
3.Mija Jeraj2069813Ž10OK KomendaSLO 17:05:30
4.Lili Ivana Raj1401643Ž10OK Slovenj GradecSLO 17:07:30
5.Jerca Kurinčič2069797Ž10OK KomendaSLO 17:09:30
6.Nika Eržen2107055Ž10OK AzimutSLO 17:11:30
7.Miša Andrejc2102045Ž10OK Slovenj GradecSLO 17:13:30
8.Manca Pahor2070919Ž10OK KomendaSLO 17:15:30
9.Julija Bizjak2148496Ž10OK AzimutSLO 17:17:30
10.Frida Mezga2102033Ž10OK Slovenj GradecSLO 17:19:30
11.Leila Ema Poženel2107083Ž10OK KomendaSLO 17:21:30

Ž12
1.Zarja Žižek2132999Ž12OK AzimutSLO 16:23:30
2.Ajda Jarc2034095Ž12OK KomendaSLO 16:25:30
3.Ema Pika Raj2102042Ž12OK Slovenj GradecSLO 16:27:30
4.Naja Lončar2052385Ž12OK KomendaSLO 16:29:30
5.Ajda Jeraj2113834Ž12OK KomendaSLO 16:33:30
6.Brina Kölner2113842Ž12OK KomendaSLO 16:37:30

Ž16
1.Stella Cignini2048128Ž16Punto KITA 16:01:00
2.Nastja Ferluga2015606Ž16GAJA OrienteeringITA 16:03:00
3.Vita Malus1425116Ž16OK KomendaSLO 16:05:00
4.Špela Majdič442834Ž16OK AzimutSLO 16:07:00
5.Jana Močnik442805Ž16OK AzimutSLO 16:09:00
6.Lana Mohorič2077607Ž16OK AzimutSLO 16:11:00
7.Tajda Razpet2069842Ž16OK AzimutSLO 16:15:00
8.Manja Leban2069811Ž16OK AzimutSLO 16:17:00
9.Neža Obid2107054Ž16OK AzimutSLO 16:19:00
10.Nea Eržen2052183Ž16OK AzimutSLO 16:23:00

Ž18
1.Zala Serženta Seljak2114447Ž18OK AzimutSLO 16:30:30
2.Nika Ravnikar1425106Ž18OK KomendaSLO 16:34:30
3.Teja Tušar2069843Ž18OK AzimutSLO 16:36:30
4.Karin Pust8200080Ž18OK KomendaSLO 16:40:30

Ž21
1.Karin Cescon8654103Ž21Punto KITA 17:30:30
2.Julija Ferenc8654093Ž21OK TivoliSLO 17:31:30
3.Ajda Lampe8654109Ž21OK KomendaSLO 17:33:30
4.Barbara Kmetec8654112Ž21Kamniški OKSLO 17:35:30
5.Monika Ravnikar8632310Ž21OK KomendaSLO 17:36:30
6.Ana Šalamun8654102Ž21OK PolarisSLO 17:37:30
7.Barbara Jolič8654105Ž21OK KomendaSLO 17:38:30
8.Deja Razpet8654098Ž21OK AzimutSLO 17:39:30
9.Zala Zavrl9011122Ž21OK KomendaSLO 17:40:30
10.Nika Poljanšek8654092Ž21OK AzimutSLO 17:41:30
11.Ana Pia Pogačar8654113Ž21OK KomendaSLO 17:42:30
12.Katja Babič8654107Ž21OK KomendaSLO 17:44:30

Ž35
1.Sara Gaion2051670Ž35Orienteering TriesteITA 17:02:00
2.Clizia Zambiasi8088086Ž35SemiperdoITA 17:03:00
3.Maja Istenič2127789Ž35OK AzimutSLO 17:05:00
4.Darja Gorjup Poženel2113845Ž35OK KomendaSLO 17:06:00
5.Petja Balažič2102044Ž35OK Slovenj GradecSLO 17:07:00
6.Ana Pribaković Borštnik406886Ž35OK TivoliSLO 17:08:00
7.Katarina Sedej1100102Ž35OK AzimutSLO 17:09:00
8.Petra Paradiž1425118Ž35OK KomendaSLO 17:10:00
9.Nastja Raj2102039Ž35OK Slovenj GradecSLO 17:11:00
10.Elena Gombač Šuc2113840Ž35OK KomendaSLO 17:12:00
11.Tanja Kmetec7555005Ž35Kamniški OKSLO 17:13:00
12.Tina Močnik2070918Ž35OK KomendaSLO 17:15:00
13.Maja Obid2127797Ž35OK AzimutSLO 17:16:00
14.Spela Bogataj2052362Ž35OK KomendaSLO 17:17:00
15.Damjana Gantar2107072Ž35OK AzimutSLO 17:18:00
16.Marta Malus1425113Ž35OK KomendaSLO 17:19:00
17.Anja Mihelič Pogorelčnik2102036Ž35OK Slovenj GradecSLO 17:20:00
18.Saša Žižek2141141Ž35OK AzimutSLO 17:21:00
19.Abigael Vanessa Boncina1968213Ž35OK Slovenske KonjiceSLO 17:22:00
20.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški OKSLO 17:23:00
21.Irena Hacin Kölner1425110Ž35OK KomendaSLO 17:24:00

Ž45
1.Marina Lovisotto8310767Ž45Friuli MTBITA 16:25:00
2.Nadia van Buuren8123888Ž45Orienteering TriesteITA 16:27:00
3.Cristina Ruini2009738Ž45Punto KITA 16:29:00
4.Alenka Škarabot445705Ž45OK PolarisSLO 16:33:00
5.Irena Balažič2102031Ž45OK Slovenj GradecSLO 16:35:00
6.Alenka Vuga Seljak9000050Ž45OK KomendaSLO 16:37:00
7.Damjana Jerše7441139Ž45OK PolarisSLO 16:39:00
8.Maja Prosen2113831Ž45OK KomendaSLO 16:41:00
9.Tanja Mezga2102032Ž45OK Slovenj GradecSLO 16:43:00
10.Romana Zupan1425101Ž45OK KomendaSLO 16:45:00

Začetniška
1.Klavdija Prezelj2146199ZačetniškaOK AzimutSLO 16:02:00