v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
ZL 8 - ROGAINING->Entries by classes  (number of entries: 72)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Ekipa

A-2h
1.Ievstafiev Oleksandr1302717A-2hIndividuals/No club
2.Starič AnjaA-2hIndividuals/No club
3.Štupar EmaA-2hIndividuals/No club Kajzer štupar
4.Arnuš MatejA-2hIndividuals/No club
5.Kajzer MajaA-2hIndividuals/No club Kajzer Štupar
6.Gostan BojanaA-2hIndividuals/No club Arnuš Gostan
7.Kariž Jan PatrickA-2hIndividuals/No club
8.Rajharada AleksandraA-2hIndividuals/No club
9.Nagode MitjaA-2hIndividuals/No club
10.Flerin Drevenšek Mojca1404141A-2hKamniški orientacijski klubSlovenia
11.Pretnar Janez1652011A-2hKamniški orientacijski klubSlovenia
12.Bončina Igor4625871A-2hOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
13.Babič Katja7210498A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Ravnikar Žan7210496A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Pust Tomaž2088287A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Korosec JanezA-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Kölner Blaž7210500A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Blaž Matic9101667A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Pust Karin2069847A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
20.Pogačar Ana Pia1425104A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
21.Babič Silvo2069808A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Zavrl Zala9011122A-2hOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Kotar DusanA-2hŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
24.Cankar Uroš980588A-2hŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
25.Borštnik Aleš1398944A-2hOK TivoliSlovenia
26.Černe Aljaž2065597A-2hOK TivoliSlovenia
27.Pribaković Borštnik Ana1398944A-2hOK TivoliSlovenia
28.Pobega Davor2114460A-2hOK TivoliSlovenia
29.Piltaver Jaka1398941A-2hOK BrežiceSlovenia
30.Dudic Marko1418841A-2hOK Slovenj GradecSlovenia
31.Raj Gregor2060387A-2hOK Slovenj GradecSlovenia
32.Balažič PetjaA-2hOK Slovenj GradecSlovenia
33.Raj Nastja2112852A-2hOK Slovenj GradecSlovenia
34.Balažič IrenaA-2hOK Slovenj GradecSlovenia
35.Pogorevčnik OlgaA-2hOK Slovenj GradecSlovenia
36.Anderluh Gregor A-2hOrientacijski Klub PolarisSlovenia
37.Škarabot Miha7841967A-2hOrientacijski Klub PolarisSlovenia
38.Anderluh Katarina EvaA-2hOrientacijski Klub PolarisSlovenia
39.Foški MojcaA-2hOrientacijski Klub PolarisSlovenia

B-1h
1.Pretnar Irma1398945B-1hKamniški orientacijski klubSlovenia
2.Boncina Abigael Vanessa 1968213B-1hOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Kurinčič Jakob2069815B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Zupan Tilen1425109B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Šuc Timotej2113841B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
6.Cokan Jan2113837B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
7.Hacin Kölner Irena1425110B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Brina2113842B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
9.Zupan Lara1425103B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
10.Zupan Romana1425101B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
11.Kölner Anže2069806B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Paradiž Petra1425118B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Stojan Petra2069834B-1hOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Sedej Vlado1398546B-1hOK AzimutSlovenia
15.Lapajne Janko406850B-1hOK AzimutSlovenia
16.Majdič MatejaB-1hOK AzimutSlovenia
17.Močnik Jana442805B-1hOK AzimutSlovenia
18.Plavčak Ana2045587B-1hŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
19.Ugrin Maja2114451B-1hOK TivoliSlovenia
20.Ferenc Martin2088832B-1hOK TivoliSlovenia
21.Ugrin Nikolina2114455B-1hOK TivoliSlovenia
22.Ferenc Ales7207941B-1hOK TivoliSlovenia
23.Anderluh LukaB-1hOrientacijski Klub PolarisSlovenia
24.Anderluh MarijaB-1hOrientacijski Klub PolarisSlovenia

C-normalna proga
1.Kurinčič Jerca2069797C-normalna progaOrientacijski klub KomendaSlovenia
2.Šuc Enej2113839C-normalna progaOrientacijski klub KomendaSlovenia
3.Raj Ema PikaC-normalna progaOK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Lili IvanaC-normalna progaOK Slovenj GradecSlovenia

Družinska
1.Malič RokDružinskaIndividuals/No club
2.Bončina Vianez422512DružinskaOrientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
3.Šuc Tin438998DružinskaOrientacijski klub KomendaSlovenia
4.Eržen Plavčak Izabela980592DružinskaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
5.Mezga FridaDružinskaOK Slovenj GradecSlovenia