v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Easter4 2022->Entries by classes  (number of entries: 287)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Rako Jure7010043M10OK VihorCroatiaYES
2.Sedej Žiga406860M10OK AzimutSloveniaYES
3.Mohn Noel8220512M10OLC KapreoloSwitzerlandYES

M12
1.Sedej Rok2107081M12OK AzimutSloveniaYES
2.Obid Anze2132996M12OK AzimutSloveniaYES
3.Milani DavideM12Orient-Express VeronaItalyYES

M14
1.Ferenc Martin2088832M14OK TivoliSloveniaYES
2.Baumberger Andrin8086026M14OLG ZürichSwitzerlandYES
3.Sedej David1100102M14OK AzimutSloveniaYES
4.Riediker Jannis8642196M14OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
5.Kalc Rado2084602M14SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
6.Ferluga Matej2084579M14SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
7.Fäh Sokoloff Loïc8280508M14OLC KapreoloSwitzerlandYES
8.Mohn Jorin8305000M14OLC KapreoloSwitzerlandYES

M16
1.Gasser Lukas8150406M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Kuhn Janis8657218M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Rettich Flurin8653068M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Zölly Stefan8010806M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Mohn Nicolas8357911M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Böhi Gratian8013461M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
7.Rettich Gian8150089M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
8.Talbot Jann8246143M16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
9.Ludwig Jonas8653207M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
10.Wittenberg Andrin8644814M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
11.Schweizer Joel8644809M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
12.Niedermann Jonas8663267M16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
13.Jirásek Šimon7948M16OK RoztokyCzech RepublicYES
14.Abdelbaki Iusef1450727M16Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
15.Mahović Teo8017369M16OK JapetićCroatiaYES
16.Erben Jan219397M16OK JelenCroatiaYES
17.Solenički Gabrijel416318M16OK JelenCroatiaYES
18.Kelc Noa416316M16OK JelenCroatiaYES

M18
1.Salopek Tihon8044022M18OK RisCroatiaYES
2.Pünter Rico8657193M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Wolfensberger Simon8653010M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Baur Manuel8220204M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Wylenmann Leander8640942M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Maurer Laurin8090304M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
7.Baumberger David8642216M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
8.Leisinger Jan8655283M18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
9.Ott Florin8100905M18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
10.Ziegler Micha8653072M18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
11.Lesjak Jakov7050705M18OK JapetićCroatiaYES
12.Šiljevinac Gabriel416317M18OK JelenCroatiaYES

M20
1.Schulthess Tobias8120603M20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Janne Tantanini8031219M20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Poženel Natan Maj2107053M20Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
4.Mirolo Matteo8003357M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
5.Tic Ruben2120839M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
6.Rivetta Alessandro2062637M20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES

M21A
1.Paškvan BranimirM21AIndividuals/No clubYES
2.Gabriel Andreas1301717M21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Iten Johannes9119911M21AOLC WinterthurSwitzerlandYES
4.Obid Marko2107057M21AOK AzimutSloveniaYES
5.Traint Stefan8070989M21AHSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
6.Birrer Marco8030399M21AOLG GalgenenSwitzerlandYES
7.Birrer Fabio8061201M21AOLG GalgenenSwitzerlandYES

M21B
1.Cotting Lukas8656814M21BOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Jirásek Kryštof7944M21BOK RoztokyCzech RepublicYES
3.Felkel Jonáš2069043M21BOK RoztokyCzech RepublicYES
4.Fäh Rolf1411743M21BOLC KapreoloSwitzerlandYES
5.Gelmini Roberto210278M21BOrient-Express VeronaItalyYES
6.Milani IvanM21BOrient-Express VeronaItalyYES
7.Beretta Matteo349531M21BOrient-Express VeronaItalyYES
8.Milani Diego210279M21BOrient-Express VeronaItalyYES

M21E
1.Bořil Tomáš8008833M21EIndividuals/No clubYES
2.Meier Lukas8000095M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Gründler Mattia8221200M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Wepfer Jonas8640282M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Wyder Corino8137137M21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Tonneau Corentin8031993M21EOLV EifelBelgiumYES
7.Ferenc Martin2088832M21EOK TivoliSloveniaYES
8.Ferenc Ales435642M21EOK TivoliSloveniaYES
9.Pobega Davor2114460M21EOK TivoliSloveniaYES
10.Štanfel Matjaž8667834M21EOK AzimutSlovenia
11.Poljanšek Aleš8101970M21EOK AzimutSlovenia
12.Gavrilov Igor8681449M21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
13.Churkin Sergey8150477M21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
14.Stark David8362011M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
15.Benz Andrin8142001M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
16.Gemperli Elias8185991M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
17.Haller Felix8641385M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
18.Zbinden Tobias8000068M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
19.Imhof Michael8210497M21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
20.Martan Jiri8662685M21ESlavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
21.Razum Matija8221221M21EOK JapetićCroatiaYES
22.Vujanić Josip8183010M21EOK JapetićCroatiaYES
23.Vujanić Filip8071660M21EOK JapetićCroatiaYES
24.Yasur Nitsan8181995M21EEmek Yizrael YasurIsraelYES
25.Kramer Björn544444M21ETSG CreidlitzGermanyYES
26.Geiler Till8010728M21EUSV JenaGermanyYES
27.Levytskyi Nazar8045877M21EKSO "IF-Deaf"UkraineYES
28.Seppi Marco8644460M21EA.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES

M35
1.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSloveniaYES
2.Tonneau William7110985M35OLV EifelBelgium
3.Studen Andrej435648M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Hanzen Francois8001086M35CO LiègeBelgiumYES
5.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSloveniaYES
6.Ficur Maurizio8011122M35Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
7.Wittberger Georg8161270M35HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
8.Koiser Bernhard8400087M35HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
9.Pongrac Branimir7032222M35OK JapetićCroatiaYES
10.Mickus Donatas8633655M35OSK SAKASLithuaniaYES
11.Stankovski Dalibor7211121M35OK JelenCroatiaYES
12.Gadžić Dražen7210949M35OK KapelaCroatiaYES

M40
1.Golovitsyn Nikita750616M40Individuals/No clubYES
2.Rako Duje7005141M40OK VihorCroatiaYES
3.Plohn Markus8232328M40HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
4.Mendelevicius Mantas8138777M40OK DainavaLithuaniaYES
5.Larotella Roberto8083001M40Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
6.Gaupsas Mantas8651352M40OSK SAKASLithuaniaYES
7.Pocevicius Mantas8330702M40OSK SAKASLithuaniaYES
8.Fabijanić Daniel7112115M40OK JelenCroatiaYES
9.Enborg Andreas8071340M40OC MünchenGermanyYES
10.Cortellazzi Edoardo8662246M40A.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES

M45
1.Salopek Tihomir8077277M45OK RisCroatiaYES
2.Stockmayer Michael8220668M45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Birrer Stefan8170773M45OLG GalgenenSwitzerlandYES
4.Kozák Petr8226383M45OK RoztokyCzech RepublicYES
5.Zemla Tomas8090129M45OK KameniceCzech RepublicYES
6.Barenghi Beniamino8197303M45VAOItalyYES

M50
1.Pataki Gabor1396265M50Individuals/No club
2.Moser Nik8641387M50ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Hänsel Jörg8110369M50SV LengefeldGermanyYES
4.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Frei Thomas8667811M50OLG ZürichSwitzerlandYES
6.Baumberger Christoph8660932M50OLG ZürichSwitzerlandYES
7.Bončina Igor2114457M50Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
8.Valenta Jan2129252M50OK RoztokyCzech RepublicYES
9.Pretto Pierantonio8032920M50Asd Park World Tour ItaliaItalyYES
10.Maddalena Stefano8100768M50O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
11.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
12.Mohn Peter8334338M50OLC KapreoloSwitzerlandYES
13.Madella Remo9200299M50Polisportiva G.MasiItalyYES
14.Wüstenhagen Rolf8120570M50Gundelfinger TurnerschaftGermanyYES

M55
1.Steinauer Michael8653006M55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Gehriger Peter8643865M55ol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Brambilla Stefano8190167M55CO2ItalyYES
4.Lipphart-kirchmeir Harald8120667M55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
5.Schrago Gregoire8732019M55CA RoséSwitzerlandYES
6.Jakob Beat8140467M55Bucheggberger OLSwitzerlandYES
7.Pregartner Georg8117111M55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

M60
1.Zonato Stefano8668543M60OLG RegensburgGermanyYES
2.Biland Christian8020565M60OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
3.Tarabocchia Cesare1004266M60OK AzimutSlovenia
4.Pidner Valentin8061156M60HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
5.Sandalj Rafael237553M60OK JapetićCroatiaYES
6.Battistoni Luca8033333M60VAOItalyYES
7.Dätwyler Thomas8644563M60OLG PfäffikonSwitzerlandYES

M70
1.Nelson Charles202151M70OK AzimutSloveniaYES
2.Lapajne Janko406850M70OK AzimutSloveniaYES
3.Sedej Vlado1398546M70OK AzimutSloveniaYES

W10
1.Iten Malin8260912W10OLC WinterthurSwitzerlandYES
2.Iten Livia8118811W10OLC WinterthurSwitzerlandYES
3.Bončina Vianez422512W10Orientacijski klub Slovenske KonjiceSlovenia
4.Sessi Beatrice2141187W10SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

W12
1.Poženel Leila Ema2107083W12Orientacijski klub KomendaSloveniaYES
2.Delić Sara7055033W12OK JapetićCroatiaYES
3.Sessi Giorgia2133353W12SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES

W14
1.Werder Mira8665596W14OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Gasser Fiona8290308W14OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Schuhmeierová Alena2420033W14OK RoztokyCzech RepublicYES
4.Pretto Celeste Nike8202903W14Asd Park World Tour ItaliaItalyYES
5.Delić Dora8333356W14OK JapetićCroatiaYES
6.Celano Gloria2137105W14Punto K Orienteering ASDItalyYES

W16
1.Salopek Dorja8445444W16OK RisCroatiaYES
2.Rako Paola8300220W16OK VihorCroatiaYES
3.Gasser Ladina8270306W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Senn Minna8071206W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Radzikowski Henriette8640979W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
6.Waldner Coralie8440288W16OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
7.Ugrin Nikolina2114455W16OK TivoliSloveniaYES
8.Obid Neža2107054W16OK AzimutSloveniaYES
9.Gasser Sina8004881W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
10.Röhrl Malin8207207W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
11.Good Rahel8653079W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
12.Riediker Melina8650361W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
13.Schiller Nesa8220407W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
14.Schweizer Lena8666158W16OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES

W18
1.Gasser Anna8020704W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Radzikowski Paulina8641027W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
3.Sannwald Seline8050408W18OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Leban Manja2069811W18OK AzimutSlovenia
5.Haldimann Salome8655227W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
6.Röhrl Leony8081105W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
7.Benz Leonie8310505W18OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
8.Šantorová Eliška2103292W18OK RoztokyCzech RepublicYES
9.Chobotová Klára2103263W18OK RoztokyCzech RepublicYES
10.Ferluga Nastja8255002W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
11.Rivetta Lisa2067894W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
12.Cunja Lejla2015606W18Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES
13.Fäh Sokoloff Manon8445544W18OLC KapreoloSwitzerlandYES

W20
1.Sieber Patrizia8030111W20OL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
2.Ott Noemi8050702W20OL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
3.Křístková Magdaléna51895W20OK RoztokyCzech RepublicYES
4.Cignini Stella2048128W20Team Friuli Venezia GiuliaItalyYES

W21A
1.Gehriger Sandra253542W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Kurz Ingrid8019022W21Aol.biel.seelandSwitzerlandYES
3.Bättig Ariane8021294W21AOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Tschamper Annika8271096W21AOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Mickuviene Kristina1415608W21AOSK SAKASLithuaniaYES
6.Pfister Mirjam8640221W21AOLC KapreoloSwitzerlandYES
7.Noiman Noa2071251W21ALev Hasharon Menashe O'clubIsraelYES
8.Tommer Nora8667897W21AOLG WelsikonSwitzerlandYES

W21B
1.Jevševar Jedert2050470W21BOK BrežiceSloveniaYES
2.Kmetec Tanja7555005W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Pretnar Irma1398945W21BKamniški orientacijski klubSloveniaYES
4.Ugrin Maja2114451W21BOK TivoliSloveniaYES
5.Sedej Katarina406859W21BOK AzimutSloveniaYES
6.Obid Maja2127797W21BOK AzimutSloveniaYES
7.Poljanšek Marjanca8081970W21BOK AzimutSlovenia
8.Štanfel Urša8668995W21BOK AzimutSlovenia
9.Gorjup Poženel Darja2113845W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
10.Peternel Izabel2113836W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
11.Klinkerová Tereza930524W21BOK RoztokyCzech Republic
12.Čermáková Kateřina2069045W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
13.Klinkerová Magdaléna7209448W21BOK RoztokyCzech RepublicYES
14.Donaggio Cristiana2137073W21BPunto K Orienteering ASDItalyYES
15.Bonfanti SaraW21BOrient-Express VeronaItalyYES
16.Stankovski Ivana2133013W21BOK KapelaCroatiaYES

W21E
1.Bořilová Klára515189W21EIndividuals/No clubYES
2.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21EKamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Schubnell Lisa8142396W21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
4.Meister Joelle8030800W21EOL Nachwuchskader Zürich/SchaffhausenSwitzerlandYES
5.Straube Hanka8100973W21ESV LengefeldGermanyYES
6.Poljanšek Nika8092000W21EOK AzimutSlovenia
7.Babič Katja7210498W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
8.Zavrl Zala9011122W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
9.Jezeršek Polona7210499W21EOrientacijski klub KomendaSloveniaYES
10.Widmer Valerie8638296W21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
11.Schönenberger Barbara8336699W21EOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
12.Pauzaite Sandra8644545W21EOK DainavaLithuaniaYES
13.Patini Arianna8665415W21ETeam Friuli Venezia GiuliaItalyYES
14.Jakob Fabienne8051200W21EBucheggberger OLSwitzerlandYES
15.Jelínková Zora8005130W21ESK PragaCzech RepublicYES
16.Jelinkova Sarka8007177W21ESK PragaCzech RepublicYES
17.Ehrl Blandine8201026W21EOL ForsternGermanyYES

W35
1.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSloveniaYES
2.Kmetec Barbara1408132W35Kamniški orientacijski klubSloveniaYES
3.Rako Sabina7003400W35OK VihorCroatiaYES
4.Giuganino Barbara8060481W35CO2ItalyYES
5.Enborg Anna8212177W35OC MünchenGermanyYES
6.Cortelazzi Edita8001021W35A.S.D. Agorosso Orienteering S. AlessandroItalyYES
7.Guizzardi Michela8644459W35CUS BOLOGNAItalyYES

W45
1.Škarabot Alenka445705W45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Baumberger Barbara1414394W45OLG ZürichSwitzerlandYES
3.Wey Lena7203861W45OLG ZürichSwitzerlandYES
4.Aschacher Angelika9080469W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
5.Dornstauder Sandra8070612W45HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
6.Birrer Beatrice8160773W45OLG GalgenenSwitzerlandYES
7.Mathys Ursina9101551W45ZèlgSwitzerlandYES
8.Sibiglia Katiuscia8032029W45Asd Park World Tour ItaliaItalyYES
9.Vassileva Tzvetanka8269180W45A.S.D. Arco di cartaItalyYES
10.Martanova Daniela8149885W45Slavia Liberec OrienteeringCzech RepublicYES
11.Zemlova Eva8033217W45OK KameniceCzech RepublicYES
12.Maddalena Caia8290574W45O-92 Piano di MagadinoSwitzerlandYES
13.Jakob Regula8050098W45Bucheggberger OLSwitzerlandYES
14.Jantar Sonja2121769W45OK JapetićCroatiaYES
15.van Buuren Nadia8123888W45SSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
16.Simonelli Maria Elena300798W45Semiperdo Orienteering ManiagoItalyYES
17.Lovisotto Marina8310767W45Friuli MTB & OrienteeringItalyYES
18.Mohn-Lagler Marianne8663395W45OLC KapreoloSwitzerlandYES
19.Marson Marta8197611W45VAOItalyYES
20.Geiler Susanne7010728W45USV JenaGermanyYES

W55
1.Purrer Johanna8020566W55OLG CORDOBA BASELSwitzerlandYES
2.Kirchmeir Elisabeth8111311W55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES
3.Klinkerova Jitka7205037W55OK RoztokyCzech RepublicYES
4.Eronen Jaana1301923W55PihkaniskatFinlandYES
5.Ruini Cristina2009738W55Punto K Orienteering ASDItalyYES
6.Maget Brigitte8111211W55OLG Deutsch KaltenbrunnAustriaYES

W60
1.Jungo Marie-Anne7203911W60ol.biel.seelandSwitzerlandYES
2.Crevatin Franca2063996W60Punto K Orienteering ASDItalyYES
3.Putzu Daniela8009009W60VAOItalyYES

Beginners
1.Rosewick Jil8031992BeginnersOLV EifelBelgium
2.Vassileva Sophia7202253BeginnersCO2ItalyYES
3.Sutter Sarah1333999BeginnersOL-Nachwuchskader NordostschweizSwitzerlandYES
4.Chervatin Simone2137099BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES
5.Vasselli Laura2137077BeginnersPunto K Orienteering ASDItalyYES

OPEN
1.Rozzi Alessio9131080OPENIndividuals/No club
2.Iten Reni840928OPENOLC WinterthurSwitzerlandYES
3.Pavlič Margareta2065886OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
4.Ferluga Peter2015607OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
5.Pavlič Gregor2065880OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
6.Pavlič Zdenko2088835OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
7.Sepin Chiara2015603OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
8.Siega Gianfranco2091671OPENSSD-AŠZ GAJA orienteeringItalyYES
9.Grassinger Helmut8300021OPENK. E. I. N. E. R. AustriaYES