v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
2. Lauf zum Isar-Cup 2020->Entries by countries  (number of entries: 75)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Startzeitfenster
1.Schwendemann Mona900090Damen BIndividuals/No clubYES 15:20 - 15:40 Uhr
2.Lukács Kinga1968922Damen CIndividuals/No club 14:20 - 14:40 Uhr

Austria
1.Broinger Christina9960729Damen COLC WienerwaldAustriaYES 15:00 - 15:20 Uhr

Germany
1.Schöps Sarah8668996Damen AOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
2.Körner Christoph8230289Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
3.Lukacs Vilhelm8311113Herren AOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
4.Hergert Alexander8075544Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
5.Körner Ralph8099000Herren AOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
6.Zölde Norberth8404840Herren AOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
7.Schultze Andrea9669336Damen BOLV LandshutGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
8.Schöps Carina1290496Damen BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
9.Werthmann Arndt8191079Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
10.Schöps Norbert7210320Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
11.Voskamp Eckart8220366Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
12.Glanz Werner1859Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:40 - 15:00 Uhr
13.Dünzinger Werner2046024Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
14.Werthmann Gerhard8011152Herren BOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
15.Marquardt Tom2099894Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
16.Eben Josef2013355Herren BOLV LandshutGermanyYES 15:20 - 15:40 Uhr
17.Schöps Sabrina8112341Damen COLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
18.Schöps Angelika8200765Damen COLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
19.Schöps Anke7211150Damen COLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
20.Schöps Vanessa8112306Damen COLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
21.Bartha Linus2013358Herren COLV LandshutGermanyYES 15:40 - 16:00 Uhr
22.Dünzinger Jonas2046023Herren COLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
23.Marquardt Neele2099895Schüler DOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
24.Rohrmann Leo2046025Schüler DOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
25.Vogelsang Nino2046019Schüler DOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
26.Dünzinger Maja2046027Schüler DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
27.Vogelsang Jonna2046018Schüler DOLV LandshutGermanyYES 14:00 - 14:20 Uhr
28.Dünzinger Nora2046022Schüler DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
29.Marquardt Anton2046028Schüler DOLV LandshutGermanyYES 14:20 - 14:40 Uhr
30.Dünzinger Steffi2046021Offen DOLV LandshutGermanyYES 15:00 - 15:20 Uhr
31.Liebl Siegfried2045572Herren ATV OsterhofenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
32.Bauer Iris236914Damen BTV OsterhofenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
33.Fritz Martha1403121Damen BTV OsterhofenGermany 15:20 - 15:40 Uhr
34.Liebl Gertrud2078968Damen BTV OsterhofenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
35.Kümpfbeck Josef7090356Herren BTV OsterhofenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
36.Weigold Peter1413278Herren BTV OsterhofenGermany 15:20 - 15:40 Uhr
37.Burrell Teresa7207903Damen AOC MünchenGermany 14:20 - 14:40 Uhr
38.Badia Comas Núria1983Damen AOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
39.Enborg Anna8212177Damen AOC MünchenGermany 14:20 - 14:40 Uhr
40.Manoilova Olga235848Damen AOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
41.Weinig Peter8255255Herren AOC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
42.Neumüller Mathias7208679Herren AOC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
43.Beierlein Uwe9002242Herren AOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
44.Natho Ronny8061177Herren AOC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
45.Kozhevnikov Arist8125108Herren AOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
46.Despetovic Tihomir8657246Herren AOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
47.Danninger Tobias7898789Herren AOC MünchenGermany 14:40 - 15:00 Uhr
48.Landefeld Rico1301782Herren AOC MünchenGermany Bitte auswählen!
49.Enborg Andreas8071340Herren AOC MünchenGermany 14:20 - 14:40 Uhr
50.Kupriyanov Alexey8646232Herren AOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
51.Compeyron RobinHerren AOC MünchenGermany Keine Präferenz
52.Natho Leonie2061245Damen BOC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
53.Hay Jack8102007Herren BOC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
54.Kolehmainen Ari8301162Herren BOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
55.Natho Yara2084429Damen COC MünchenGermany 15:00 - 15:20 Uhr
56.Pommerenke Katharina7207152Damen COC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
57.Danninger Alexandra1234565Damen COC MünchenGermany 14:40 - 15:00 Uhr
58.Danninger Bastian8333838Herren COC MünchenGermany 14:40 - 15:00 Uhr
59.Badia Landefeld Gil8288822Schüler DOC MünchenGermany 14:00 - 14:20 Uhr
60.Kozhevnikov Alexander9812510Schüler DOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
61.Badia Landefeld PolSchüler DOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
62.Enborg Malte821217Schüler DOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
63.Enborg Wilma14914Schüler DOC MünchenGermany 15:40 - 16:00 Uhr
64.Ebert Josephine1982725Damen BTSV JetzendorfGermany 14:00 - 14:20 Uhr
65.Ebert Roger8182128Herren BTSV JetzendorfGermany 14:00 - 14:20 Uhr
66.Ebert James2048520Schüler DTSV JetzendorfGermany 15:40 - 16:00 Uhr
67.Ebert Nora422695Offen DTSV JetzendorfGermany 15:40 - 16:00 Uhr
68.Engl Veronika8141201Damen ATSV NatternbergGermany 15:00 - 15:20 Uhr
69.Hötzinger Verena8100804Damen BTSV NatternbergGermany 15:00 - 15:20 Uhr
70.Engl Robert8013313Herren BTSV NatternbergGermany 15:00 - 15:20 Uhr
71.Hötzinger Stefan8025369Herren BTSV NatternbergGermany 15:00 - 15:20 Uhr
72.Schwanitz Jürgen8101020Herren AOLA TSV DeggendorfGermany 14:20 - 14:40 Uhr