v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
DBK Ultralang 2014->Entries by clubs  (number of entries: 369)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Bemerkungen

Individuals/No club
1.Farthing Christian7670922HEIndividuals/No clubYES

Berliner TSC
1.Bartsch Alexandra9528048D19ALBerliner TSCGermanyYES bitte Startzeit nach 13.00 Uhr
2.Goericke Jacqueline910811D45Berliner TSCGermany
3.Fleiß Sebastian9291196H18Berliner TSCGermanyYES Bitte Startzeit nach 13.00 Uhr
4.Scholtz Paul339006H18Berliner TSCGermanyYES
5.Blome Hans Peter889199H60Berliner TSCGermanyYES
6.Wollenberg Bernd9130748H65Berliner TSCGermanyYES bitte Startzeit nach 13.00 Uhr
7.Goericke Marvin9008925HEBerliner TSCGermanyYES

Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.
1.Knoll Caroline2524D19AKBielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.GermanyYES
2.Knoll Annkathrin2481DirKLBielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.GermanyYES
3.Knoll Anton6276H10Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.GermanyYES
4.Knoll Thies9200008H40Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.GermanyYES
5.Keil Edmund2534H80Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.GermanyYES

Braunschweiger MTV
1.Rihko-struckmann Liisa1823D50Braunschweiger MTVGermanyYES
2.Weigert Thorsten361258H21ALBraunschweiger MTVGermanyYES
3.Struckmann Jens501916H45Braunschweiger MTVGermanyYES

BSV Halle-Ammendorf
1.Schulz Anna440435D14BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
2.Lischewski Sandra1401178D40BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
3.Schulz Ingo4856H45BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
4.Kaminsky Jan6498H50BSV Halle-AmmendorfGermanyYES

DJK Adler 07 Bottrop
1.Köberle Stephan831106H21ALDJK Adler 07 BottropGermanyYES

ESV Lok Bad Schandau
1.Hänchen DanielaD/H --- (bitte Kategorie auswählen)ESV Lok Bad SchandauGermanyYES nur Übernachtung
2.Hänchen Julia990819D16ESV Lok Bad SchandauGermanyYES
3.Hänchen Florian9190031H12ESV Lok Bad SchandauGermanyYES
4.Kästner Johann2048118H16ESV Lok Bad SchandauGermanyYES
5.Könemann Michael1113108H21AKESV Lok Bad SchandauGermanyYES
6.Hänchen Danilo7000052H35ESV Lok Bad SchandauGermanyYES
7.Huke Karl-Heinz440500H65ESV Lok Bad SchandauGermanyYES

ESV Lok Berlin-Schöneweide
1.Graumann Leo962909H18ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
2.Graumann Bodo823543H21ALESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
3.Graumann Bernd981009H50ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
4.Wohlrabe Lutz9005177H50ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
5.Schlittermann Klaus5107H80ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES

ESV Lok Dessau
1.Spengler Daniel500842H21ALESV Lok DessauGermanyYES
2.Bantel Michael888913H50ESV Lok DessauGermanyYES
3.Spengler Andreas9005171H50ESV Lok DessauGermanyYES
4.Güth Hans219445H70ESV Lok DessauGermanyYES

GTS Gundelfingen
1.Vavra Helen681609D14GTS GundelfingenGermanyYES
2.Vavra Colin7000112H18GTS GundelfingenGermanyYES

Gymnasion Offenbach e.V.
1.Dargacz Piotr238707H35Gymnasion Offenbach e.V.GermanyYES

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Kubald Marie1240800D14Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
2.Jobst Thessa1510980D16Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
3.Käding Henriette970321D18Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
4.Jänich Isabell2008926D19ALKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
5.Käding Kirsten670305D45Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
6.Boeck Ute671407D45Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
7.Brettschneider Gudrun5066D50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
8.Lemnitzer Erika5091D70Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
9.Boeck Thomas1021266DirKSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
10.Jobst Ivonne1975308DirKSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
11.Fiedler Falk1070374DirKSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
12.Kubald Katrin691502DirLLKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
13.Demmig Sven660420DirLSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
14.Otto Volker621115DirLSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
15.Brettschneider Max5078DirLSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
16.Lemnitzer Eberhard5093DirMLKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
17.Reich Katrin6292DirMSKaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
18.Wolf Bjarne1310504H10Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
19.Jobst Tobin640915H12Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
20.Wolf Erik1290900H14Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
21.Otto Mark9070496H18Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
22.Jobst Henry1970251H40Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
23.Brettschneider Uwe680111H45Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
24.Käding Bernd640915H50Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
25.Brettschneider Gerhard5075H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES
26.Winkler Jochen2501H60Kaulsdorfer OLV BerlinGermanyYES

Köpenicker Sport Club
1.Storch Frieda2061209D10Köpenicker Sport Club GermanyYES
2.Fillinger Elena6157D14Köpenicker Sport Club GermanyYES
3.Storch Jana2770803D35Köpenicker Sport Club GermanyYES
4.Fillinger Katrin211493D40Köpenicker Sport Club GermanyYES
5.Fillinger Camillo669699H10Köpenicker Sport Club GermanyYES
6.Storch Grischa1230803H12Köpenicker Sport Club GermanyYES
7.Mönch Dirk9681227H45Köpenicker Sport Club GermanyYES

KS KOŚCIELEC CHRZANÓW
1.Legieć Kamil886348H18KS KOŚCIELEC CHRZANÓWPolandYES
2.Palka Krzysztof886350H18KS KOŚCIELEC CHRZANÓWPolandYES
3.Jerzy Kryjomski886343H55KS KOŚCIELEC CHRZANÓWPolandYES

LVB Leipzig
1.Höhne Lena9630741D16LVB LeipzigGermanyYES
2.Kaminskaite Edita303100D40LVB LeipzigGermany
3.Pein Ute4861D45LVB LeipzigGermanyYES
4.Krüger Roland411640H16LVB LeipzigGermany
5.Glogau Tim6482H21AKLVB LeipzigGermanyYES
6.Höhne Uwe6443H45LVB LeipzigGermanyYES
7.Olisauskas Raimondas2005696H45LVB LeipzigGermany
8.Krauße Thomas4879H50LVB LeipzigGermanyYES
9.Quast Hans-jürgen6476H55LVB LeipzigGermanyYES

Magdeburger MV 90
1.Bader Gerhard6355H55Magdeburger MV 90GermanyYES

MTK Bad Harzburg
1.Döllgast Nina7110393D19ALMTK Bad HarzburgGermanyYES
2.Knoblauch Esther2570D50MTK Bad HarzburgGermanyYES
3.Bruns Michaela1601951DirKSMTK Bad HarzburgGermanyYES
4.Bruns Matti1150701H14MTK Bad HarzburgGermanyYES
5.Bruns Eike500780H35MTK Bad HarzburgGermanyYES

MTV Seesen
1.Friedrichs Birte981904D16MTV SeesenGermanyYES
2.Hennseler Ole980606H16MTV SeesenGermanyYES
3.Friedrichs Bjarne902806HEMTV SeesenGermanyYES

OC München
1.Voskamp Eckart2043601H45OC MünchenGermanyYES

OK Leipzig
1.Kärger Eline2206D10OK LeipzigGermanyYES
2.Kärger Brit2148D19AKOK LeipzigGermanyYES
3.Ochmann Torsten2125H21AKOK LeipzigGermanyYES
4.Birnstock Jan777333H21AKOK LeipzigGermanyYES
5.Meyer Ulf2131H50OK LeipzigGermanyYES

OL Görlitz e.V.
1.Eppendorfer Joerg7651121H45OL Görlitz e.V.GermanyYES

OLA TSV Deggendorf
1.Lorenz Rudi6394H75OLA TSV DeggendorfGermanyYES

OLF Mainz
1.Bader Hilde1863D65OLF MainzGermanyYES
2.Röhl Stefan206407H45OLF MainzGermanyYES
3.Götte Heinrich6330H60OLF MainzGermanyYES
4.Bader Achim7080646H65OLF MainzGermanyYES

OLG Regensburg
1.Fischer Laura1192000D14OLG RegensburgGermanyYES
2.Nürnberger Amelie1062001D14OLG RegensburgGermanyYES
3.Indola Linda2034080D16OLG RegensburgGermanyYES
4.Lehner Marei2034073D16OLG RegensburgGermanyYES
5.Lehner Benedikt2034074H14OLG RegensburgGermanyYES
6.Lehner Quirin2034072H16OLG RegensburgGermanyYES
7.Spangenberg Tobias1700606H16OLG RegensburgGermanyYES
8.Schwarck Philipp1111999H16OLG RegensburgGermanyYES
9.Janischowsky Lukas550297H18OLG RegensburgGermanyYES
10.Lehner Korbinian2034071H18OLG RegensburgGermanyYES
11.Janischowsky Daniel9999922H20OLG RegensburgGermanyYES
12.Kolehmainen Valtteri952804H20OLG RegensburgGermanyYES
13.Janischowsky Fabian9922222H20OLG RegensburgGermanyYES
14.Schwarck Manfred1970408H40OLG RegensburgGermanyYES
15.Janischowsky Klemens999444H45OLG RegensburgGermanyYES
16.Jarkov Viktor336083H70OLG RegensburgGermanyYES
17.Laughlin Jordan1602618HEOLG RegensburgGermanyYES

OLG Siegerland
1.Wanner Nikolaj222260H50OLG SiegerlandGermany
2.Nüs Peter2699H65OLG SiegerlandGermany

OL-Team Filder
1.Heim Peter652010H45OL-Team FilderGermanyYES
2.Vischer Friedrich7201232H70OL-Team FilderGermanyYES

OL-Team Wehrsdorf
1.Schöne Nathalie2008028D10OL-Team WehrsdorfGermanyYES
2.Herrmann Cathleen6322D19AKOL-Team WehrsdorfGermanyYES
3.Thomas Sylvia690606D45OL-Team WehrsdorfGermanyYES
4.Schmidt Bettina560229D55OL-Team WehrsdorfGermanyYES
5.Herrmann Josef2048101H10OL-Team WehrsdorfGermanyYES
6.Schöne Niklas2023919H12OL-Team WehrsdorfGermanyYES
7.Schöne Andre1392643H35OL-Team WehrsdorfGermanyYES
8.Schote Gerd6599H55OL-Team WehrsdorfGermanyYES

OLV Potsdam
1.Jan von Szada222669D/H --- (bitte Kategorie auswählen)OLV PotsdamGermanyYES nur Übernachtung
2.Knaak Lisa2068656D14OLV PotsdamGermanyYES
3.Heiner Anne7003446D16OLV PotsdamGermanyYES
4.Kusber Laura236078D19AKOLV PotsdamGermanyYES
5.Powik Carmen888906D19AKOLV PotsdamGermanyYES
6.Tschischkale Kati300801D19AKOLV PotsdamGermanyYES
7.Kapischke Solveig7030303D40OLV PotsdamGermanyYES
8.Kusber Anke440456D50OLV PotsdamGermanyYES
9.Lucy Thiermann236096DirKLOLV PotsdamGermanyYES
10.Knaak Tobias2068657DirMSOLV PotsdamGermanyYES
11.Bauer Leon9191111H14OLV PotsdamGermanyYES
12.Daniel Kalkbrenner7003444H14OLV PotsdamGermanyYES
13.Anton Jaenicke7780817H14OLV PotsdamGermanyYES
14.Kapischke Arne7003450H14OLV PotsdamGermanyYES
15.Kapischke Henning7000085H16OLV PotsdamGermanyYES
16.Kusber Paul236072H18OLV PotsdamGermanyYES
17.Sven Thiermann435211H40OLV PotsdamGermanyYES

OLV Uslar
1.Dumnitz Bastian666288H21AKOLV UslarGermany

OLV Weimar
1.Wichmann Paula200466D14OLV WeimarGermanyYES
2.Wichmann Katrin1966DirLLOLV WeimarGermanyYES
3.Wichmann Rainer1401179H45OLV WeimarGermanyYES
4.Lange Hans1951H65OLV WeimarGermanyYES

Originalni Vivalin Team Kadan
1.Jandova Lenka301670D40Originalni Vivalin Team KadanCzech RepublicYES
2.Janda Josef301667H65Originalni Vivalin Team KadanCzech RepublicYES

OSC Kassel
1.Speh-Rothaug Petra361282D55OSC KasselGermanyYES
2.Blumenstein Silke2383DirKSOSC KasselGermanyYES
3.Blumenstein Helmut930211H55OSC KasselGermanyYES

Post SV Dresden
1.Kraemer Jitka9200394D/H --- (bitte Kategorie auswählen)Post SV DresdenGermanyYES abgesagt
2.Sihver Merle347904D10Post SV DresdenGermanyYES
3.Müller Dorothea1621997D18Post SV DresdenGermanyYES
4.Weinert Ruta2036244D19AKPost SV DresdenGermanyYES
5.Sihver Wiebke236519D45Post SV DresdenGermanyYES
6.Nitsche Catrin1964316D50Post SV DresdenGermanyYES
7.Kraemer Karin888903D50Post SV DresdenGermanyYES
8.Lucke Helga1950112D60Post SV DresdenGermanyYES
9.Lucke Moritz2029H10Post SV DresdenGermanyYES
10.Weinert Florian2027H10Post SV DresdenGermanyYES
11.Sihver Ragnar2163H16Post SV DresdenGermanyYES
12.Müller Kurt2023915H18Post SV DresdenGermanyYES
13.Paul Leidinger7003455H21AKPost SV DresdenGermany
14.Hörnig Sebastian2161H21ALPost SV DresdenGermanyYES
15.Kretzschmar Matthias901508H21ALPost SV DresdenGermanyYES
16.Lucke Jens1392627H40Post SV DresdenGermanyYES
17.Weinert Rolf2331H45Post SV DresdenGermanyYES
18.Lückmann Andreas1966209H45Post SV DresdenGermanyYES
19.Müller Matthias1270562H50Post SV DresdenGermanyYES
20.Fuchs Dietmar2010H55Post SV DresdenGermanyYES
21.Kraemer Werner2046H55Post SV DresdenGermanyYES
22.Leibiger Jens591019H55Post SV DresdenGermanyYES
23.Genderjahn Ludwig6519H65Post SV DresdenGermanyYES
24.Müller Philipp1240788HEPost SV DresdenGermanyYES

Post-SV Chemnitz
1.Uhlig Raimund997928H21AKPost-SV ChemnitzGermanyYES
2.Krüpfganz Toni7810H35Post-SV ChemnitzGermanyYES
3.Krüpfganz Rolf300898H65Post-SV ChemnitzGermanyYES

RSV Hannover
1.Görtelmeyer Thomas650704H45RSV HannoverGermanyYES
2.Jübermann Erhard886504H60RSV HannoverGermanyYES

Sachsen-Marathon e.V.
1.Klawun-Kendray Werner George222663H70Sachsen-Marathon e.V.Germany

SG Dittersdorf
1.Börner Wolfgang1290854DirKSSG DittersdorfGermanyYES

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach Louisa362976D10Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
2.Hoffmann Caroline888875D40Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
3.Dersch-Kollenbach Brigitte236036D45Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
4.Wendt Helga601805D50Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
5.Rode Winfried6525DirKSSki-Club Helsa e.V.GermanyYES
6.Kollenbach Valentin303974H14Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
7.v. Uckro Fridolin428675H14Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
8.Holzhauer Hendrik 425467H14Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
9.Holzhauer Niklas362979H14Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
10.Kollenbach Leon1401072H18Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
11.Gertenbach Martin1006005H40Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
12.Rode Gerrit7000024H40Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES
13.Braun Wolfgang6539H65Ski-Club Helsa e.V.GermanyYES

SSV Planeta Radebeul
1.Kuleva Angelika8622642D50SSV Planeta RadebeulGermanyYES
2.Tonn Gisela2307D60SSV Planeta RadebeulGermanyYES
3.Boden Ricardo2032212H16SSV Planeta RadebeulGermany
4.Reisinger Holm2309H40SSV Planeta RadebeulGermany
5.Zimmermann Gerd1961138H50SSV Planeta RadebeulGermanyYES
6.Paschka Frank307016H60SSV Planeta RadebeulGermanyYES
7.Schindler Udo2019909H70SSV Planeta RadebeulGermanyYES

SV Bad Dueben
1.Kern Wilmar504611H65SV Bad DuebenGermanyYES

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Ahlburg Kerstin302979D45SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
2.Thiel Susi1551947D65SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
3.Ahlburg Rainer422683DirLSSV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
4.Ahlburg Ines235832DirMSSV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
5.Lange Udo1406600H40SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
6.Röhner Uwe1402008H40SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
7.Jürgens Uwe410246H55SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
8.Thiel Rolf235830H70SV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES
9.Ahlburg Martin503357HESV IHW Alex 78 BerlinGermanyYES

SV Lengefeld
1.Hänsel Flora2007835D10SV LengefeldGermanyYES
2.Martin Michelle2020975D10SV LengefeldGermanyYES
3.Neumann Johanna7777077D10SV LengefeldGermanyYES
4.Bräuer Lena2007836D12SV LengefeldGermanyYES
5.Jungklaus Marie2020972D12SV LengefeldGermanyYES
6.Steinert Luise7006058D12SV LengefeldGermanyYES
7.Neumann Lena7122003D12SV LengefeldGermanyYES
8.Hänsel Hannah2007833D14SV LengefeldGermanyYES
9.Jungklaus Paul2020971H10SV LengefeldGermanyYES
10.Fritzsche Jimmy2020979H10SV LengefeldGermanyYES
11.Otto Gabriel2020980H10SV LengefeldGermanyYES
12.Martin Jonas2020976H12SV LengefeldGermanyYES
13.Hänsel Ole2007832H14SV LengefeldGermanyYES

SV Mietraching
1.Hartmann Dirk2045577H50SV MietrachingGermanyYES

SV Robotron Dresden
1.Böhmer Arne2196D/H --- (bitte Kategorie auswählen)SV Robotron DresdenGermanyYES abgesagt
2.Heinemann Wenke2073D10SV Robotron DresdenGermanyYES
3.Heinemann Marit2058D12SV Robotron DresdenGermanyYES
4.Jan Susann6207D19ALSV Robotron DresdenGermany
5.Heinemann Anne502214D40SV Robotron DresdenGermanyYES
6.Hinkel Katja2065D45SV Robotron DresdenGermanyYES
7.Heinemann Göran2067H14SV Robotron DresdenGermanyYES
8.Gawlitza Franz1401077H16SV Robotron DresdenGermany
9.Heinemann Björn2035202H35SV Robotron DresdenGermanyYES
10.Wetzel Hendryk2023892H45SV Robotron DresdenGermanyYES
11.Hinkel Udo2035201H50SV Robotron DresdenGermanyYES
12.Ansorge Ronald2015605H55SV Robotron DresdenGermanyYES
13.Rößler Hans-Joachen2072H70SV Robotron DresdenGermanyYES
14.Heinemann Rolf2060H75SV Robotron DresdenGermanyYES

SV Schmalkalden 04
1.Rathmann Resi7003107DESV Schmalkalden 04 GermanyYES

SV Sedlitz BW90
1.Rabe Jens2043612H40SV Sedlitz BW90GermanyYES
2.Rabe Frank361286H40SV Sedlitz BW90GermanyYES

SV TU Ilmenau
1.Tröße Renate1954025D60SV TU IlmenauGermanyYES
2.Laske Yves1003131H21ALSV TU IlmenauGermanyYES
3.Tröße Lutz1500707H60SV TU IlmenauGermanyYES
4.Bergmann Sebastian702207HESV TU IlmenauGermanyYES

SV Turbine Neubrandenburg e.V.
1.Schmiedeberg Brigitte6035D75SV Turbine Neubrandenburg e.V.GermanyYES
2.Assmann Bianca1934716DirKSSV Turbine Neubrandenburg e.V.GermanyYES
3.Assmann Karl1934717DirMSSV Turbine Neubrandenburg e.V.GermanyYES
4.Schmiedeberg Nils501914H45SV Turbine Neubrandenburg e.V.GermanyYES

SV Wissenschaft Quedlinburg
1.Quandt Claudia336093D19AKSV Wissenschaft QuedlinburgGermanyYES
2.Quandt Andreas6001H21AKSV Wissenschaft QuedlinburgGermanyYES

TG 1860 Münden
1.Spangenberg Ann-Charlotte990723D16TG 1860 MündenGermanyYES

TGM Budenheim
1.Rathje Claus-Peter1407597H70TGM BudenheimGermany

TGV Horn
1.Krassowizkaya Galina440488D55TGV HornGermanyYES
2.Krassowizkiy Michael2083H14TGV HornGermanyYES
3.Krassowizkiy Yuriy2842H55TGV HornGermanyYES
4.Horn Gerhard9200007H75TGV HornGermanyYES

TK Hannover
1.Gohde Günter7003457H75TK HannoverGermanyYES

TSV Jetzendorf
1.Baath Fina7080602FTSV JetzendorfGermany
2.Baath Lena7080601FTSV JetzendorfGermany
3.Baath Veikko7640629H50TSV JetzendorfGermany

TSV Neustadt a. Rbge. von 1862
1.Sternitzke Christian1597H21AKTSV Neustadt a. Rbge. von 1862GermanyYES

Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.
1.Kästner Anne347872D10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES
2.Kästner Lisa7030525D12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES
3.Kästner Anja7003449D40Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES
4.Giemsa Daniel1250197H18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES
5.Döllgast Moritz1180295H20Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES
6.Garbas Gerhard7196425H21AKTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.GermanyYES

TUS Karlsruhe-Rüppurr
1.Döhler Bernd503364D/H --- (bitte Kategorie auswählen)TUS Karlsruhe-RüppurrGermanyYES nur Übernachtung
2.Rosemeier Andrea6364D/H --- (bitte Kategorie auswählen)TUS Karlsruhe-RüppurrGermanyYES nur Übernachtung
3.Döhler Erik1310398H16TUS Karlsruhe-RüppurrGermanyYES

TUS Lübbecke
1.Tosch Dorian999113H14TUS LübbeckeGermany
2.Tosch Elmar553486H50TUS LübbeckeGermany

TV Coburg-Neuses
1.Neidiger-Pohl Ulrike302930D50TV Coburg-NeusesGermanyYES
2.Vetter Sebastian7070797H18TV Coburg-NeusesGermanyYES
3.Pohl Wolfram950726H20TV Coburg-NeusesGermanyYES
4.Schubert Jürgen7631025H50TV Coburg-NeusesGermanyYES
5.Kirsch Stefan2858H50TV Coburg-NeusesGermanyYES

TV Oberkirch
1.Kimmig Emil1201057H55TV OberkirchGermanyYES

TV Osterhofen
1.Reischl Georg6507H80TV OsterhofenGermanyYES

USC Magdeburg
1.Lange Veronika2048111D55USC MagdeburgGermanyYES
2.Laugwitz Hannelore1754DirMLUSC MagdeburgGermanyYES
3.Behling Sven422693H16USC MagdeburgGermanyYES
4.Laugwitz Friedemann1865H70USC MagdeburgGermanyYES
5.Wichmann Peter681613H70USC MagdeburgGermanyYES

USG Chemnitz
1.Richter Undine1399069D19ALUSG ChemnitzGermany
2.Zelenin Jekaterina1399070D40USG ChemnitzGermany
3.Rossberg Cornelia1399061D50USG ChemnitzGermany
4.Feltz Martin425470H21AKUSG ChemnitzGermany
5.Zelenin Andrei1399080H45USG ChemnitzGermany

USV Jena
1.Hochstetter Franziska1398599D16USV JenaGermanyYES
2.Lösch Susen500293DEUSV JenaGermanyYES
3.Deubel Christiane1601DirKLUSV JenaGermanyYES
4.Lösch Ute1398590DirKSUSV JenaGermanyYES
5.Rüster Thomas1641DirMSUSV JenaGermanyYES
6.Slodowski Veit7000129H16USV JenaGermanyYES
7.Hochstetter Joris1398598H18USV JenaGermanyYES
8.Pasda Florian1398595H20USV JenaGermanyYES
9.Lösch Steffen1398500H21AKUSV JenaGermanyYES
10.Töpfer Christian7000129H21AKUSV JenaGermanyYES
11.Zentgraf Georg503351H21ALUSV JenaGermanyYES
12.Lösch Sören500300HEUSV JenaGermanyYES

USV TU Dresden
1.Klüser Ellen2008973D16USV TU DresdenGermanyYES
2.von Jagow Leonie2004396D16USV TU DresdenGermanyYES
3.Starke Paula9999999D18USV TU DresdenGermanyYES
4.Siegert Patricia2008966D18USV TU DresdenGermanyYES
5.Stankova Veronika504644D19AKUSV TU DresdenGermanyYES
6.Koch Anne336136D19ALUSV TU DresdenGermanyYES
7.Flechsig Theresa1994620D20USV TU DresdenGermanyYES
8.Nieke Patricia1210495D20USV TU DresdenGermanyYES
9.Holfeld Christina2004390D40USV TU DresdenGermanyYES
10.Helling Claudia631970D40USV TU DresdenGermanyYES
11.Müller-Wenzke Astrid300938D45USV TU DresdenGermanyYES
12.Eckardt Cornelia690719D45USV TU DresdenGermanyYES
13.Buhler Birgit611123D50USV TU DresdenGermanyYES
14.Leideck Heike620713D50USV TU DresdenGermanyYES
15.Hellmann Kerstin1091963D50USV TU DresdenGermanyYES
16.Thämelt Uta2256D70USV TU DresdenGermanyYES
17.Grosse Ingrid2237D75USV TU DresdenGermanyYES
18.Hartenstein Astrid2008964DEUSV TU DresdenGermanyYES
19.Jaunsproge Mara201056DEUSV TU DresdenGermanyYES
20.Reinhardt Anna2015256DEUSV TU DresdenGermanyYES
21.Müller Jan7131276DirMSUSV TU DresdenGermanyYES
22.Gerhardt Joachim2249DirMSUSV TU DresdenGermanyYES
23.Helling Finja2015261FUSV TU DresdenGermanyYES
24.Holfeld Anton2036257H14USV TU DresdenGermanyYES
25.Hempel Paul2015263H14USV TU DresdenGermanyYES
26.Klein Cedrik2037294H16USV TU DresdenGermanyYES
27.Holfeld Wilhelm1301784H16USV TU DresdenGermanyYES
28.Graf Rickie440401H18USV TU DresdenGermanyYES
29.Klüser Roland2004400H18USV TU DresdenGermanyYES
30.Salzmann Heinrich2036285H18USV TU DresdenGermanyYES
31.Sasse Emil2004394H18USV TU DresdenGermanyYES
32.Grätsch Markus9080057H18USV TU DresdenGermanyYES
33.Hellmann Vincent2292H21AKUSV TU DresdenGermanyYES
34.Richter Friedmar9003139H21ALUSV TU DresdenGermanyYES
35.Olunczek Andrej1984051H21ALUSV TU DresdenGermanyYES
36.Boeck Sascha891013H21ALUSV TU DresdenGermanyYES
37.Flechsig Florian1972767H21ALUSV TU DresdenGermany
38.Klose Sven7000099H40USV TU DresdenGermanyYES
39.Cerbe Burkhard660428H45USV TU DresdenGermanyYES
40.Gossel Heiko990002H45USV TU DresdenGermanyYES
41.Wuttig Thomas990003H45USV TU DresdenGermanyYES
42.Buhler Gerhard-Michael620617H50USV TU DresdenGermanyYES
43.Hempel Klaus2008968H50USV TU DresdenGermanyYES
44.Nieke Hagen630617H50USV TU DresdenGermanyYES
45.Hellmann René2000173H50USV TU DresdenGermanyYES
46.Möser Michael1955219H55USV TU DresdenGermanyYES
47.Conrad Helmut7501901H65USV TU DresdenGermanyYES
48.Rewig Thomas1301785HEUSV TU DresdenGermanyYES
49.Leideck Karsten1986035HEUSV TU DresdenGermanyYES
50.Huhn Julius888926HEUSV TU DresdenGermanyYES
51.Kundisch Wieland1985456HEUSV TU DresdenGermanyYES
52.Kjäll Jonas7003440HEUSV TU DresdenGermanyYES

Volkssport Pockau
1.Pa`pa JayFVolkssport PockauGermany

Westfälische OL Freunde
1.Berse Matthias235688H55Westfälische OL FreundeGermanyYES