v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SEEMOC 2018 - South East European Masters Orienteering Championships 2018->Entries by clubs  (number of entries: 122)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Relay Category Relay Leg O-top

Individuals/No club
1.Yaşar AhmetM50Individuals/No club MW45

Ankara GSM
1.Fenmen Nermin7000017W60Ankara GSMTurkey MW55 2

BROWN TEAM BG
1.Kolev Krasimir1302758M45BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none
2.Dimitrov Dimitar2073612M55BROWN TEAM BGBulgaria MW55 none
3.Dimitrova Petya2073613W50BROWN TEAM BGBulgaria MW55 none
4.Ivanova ElvinaW50BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none
5.Todorova Margarita412722W50BROWN TEAM BGBulgaria MW45 none

Bulgarian O Federation
1.Koynov Konstantin1007900M50Bulgarian O FederationBulgaria MW45
2.Ganev Radi2008590M60Bulgarian O FederationBulgaria MW55

C. S. SPRIA Baia
1.Tămaș Relu8637582M45C. S. SPRIA BaiaRomania MW35

C.S. BABARUNCA
1.Stefan Daniel7209820M50C.S. BABARUNCARomania MW45
2.Stefan Cristina7209821W50C.S. BABARUNCARomania MW45

C.S. Garage Racing Baia Mare
1.Costan Grigor1116667M55C.S. Garage Racing Baia MareRomania MW35

C.S. TranSilva Cluj
1.Tőkés Árpád1006655M55C.S. TranSilva ClujRomania MW55

''CELIK'' Smederevo
1.Nikolic Dragan2077036M60''CELIK'' SmederevoSerbia MW55

Chumrena Tvardica
1.Mitev Mitko2073598M50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45
2.Miteva Pavlina2102493W50Chumrena Tvardica Bulgaria MW45

Clubul Sportiv Orienteering Masters
1.Deconescu NataliaW60Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania MW35

CO2
1.Brambilla Stefano7203667M50CO2ItalyYES MW45 Leg 3, with Grilli and Vassileva, Italy
2.Giuganino Barbara7202221W35CO2ItalyYES MW35
3.Vassileva Tzvetanka2029966W45CO2ItalyYES MW45 Leg Woman, with Grilli and Brambilla, Italy

Compass-Cross
1.Halachev Nikolay1409403M35Compass-CrossBulgaria MW35
2.Koev Krasimiv1409405M45Compass-CrossBulgaria MW45
3.Kamenarov Kamen1007874M55Compass-CrossBulgaria MW45
4.Kamenarova Tzvetelina412900W55Compass-CrossBulgaria MW45

COS Dinamo-OLD
1.Balmuș Gheorghe1000320M65COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none
2.Degteareov Vladimir1000325M70COS Dinamo-OLDMoldova MW35 none

CSU Brasov
1.Stupu Petru211743M45CSU BrasovRomania MW35
2.Dodonu Ion1304121M65CSU BrasovRomania MW35
3.Stupu Anca211743W35CSU BrasovRomania MW35
4.Bors Cornelia211838W60CSU BrasovRomania MW35

DIANA
1.Dragoev Milen7300264M45DIANABulgaria MW35
2.Nikolov Daniel8652501M45DIANABulgaria MW35
3.Georgieva Radina2008657W40DIANABulgaria MW35
4.Sapundjieva Radmila2073609W45DIANABulgaria MW35
5.Zheceva Mariana2008619W50DIANABulgaria MW35

Istanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Sen Sinan1681227M45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none
2.Sen Sibel1690207W45Istanbul Orienteering Spor KulubuTurkey MW35 none

Mazalat
1.Penkova Violeta2008675W40MazalatBulgaria MW45

Mladost
1.Kainakchieva Julia2013405W45MladostBulgaria MW45
2.Danailova Marisya2086946W60MladostBulgaria MW55
3.Frangova Zhivka2013448W60MladostBulgaria MW55

OK Azimut
1.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia MW55

OK Brežice
1.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia MW35
2.Hribar Anica2077785W35OK BrežiceSlovenia MW35

OK DIF
1.Dimitrijevic Ilija9599997M60OK DIFSerbia MW55
2.Juhas Irina2077032W50OK DIFSerbia MW45
3.Bacanac Ljubica2082999W65OK DIFSerbia MW55

OK Japetic
1.Pongrac Branimir7032222M35OK JapeticCroatia MW35
2.Ocvirk Edi8020899M40OK JapeticCroatia MW35
3.Ocvirk Eva700027W45OK JapeticCroatia MW35

OK Jasenica
1.Markovic Radovan1600010M50OK JasenicaSerbia MW35
2.Milovanovic Zoran888889M55OK JasenicaSerbia MW35 SRB 1 1
3.Ljubisavljevic Tatjana2015226W40OK JasenicaSerbia MW35

OK Jelen
1.Šeperić-Grdiša Ivan7622357M35OK JelenCroatia MW35
2.Fabijanić Daniel446316M35OK JelenCroatia MW35
3.Beblek Ana7663976W35OK JelenCroatia MW35

OK Kapela
1.Raškaj Darko893828M55OK KapelaCroatia MW35
2.Glinska Beata Adrianna2109710W45OK KapelaCroatia MW35

OK Maksimir
1.Delić Petar7820618M35OK MaksimirCroatia MW35
2.Vukelić Bojan300743M45OK MaksimirCroatia MW45
3.Merunka Darko7630314M55OK MaksimirCroatia MW45

OK Paracin
1.Ilic Dejan8637583M45OK ParacinSerbia MW45 none
2.Krstić Dragan1413995M45OK ParacinSerbia MW35 none

OK Tivoli
1.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia MW45
2.Pribaković Borštnik Ana406886W45OK TivoliSlovenia MW45

OK Vihor
1.Vuk Tomislav7778899M35OK VihorCroatia MW35
2.Varnica Tomislav8079783M40OK VihorCroatia MW35
3.Gobec Damir585858M45OK VihorCroatia MW45
4.Mesić Ivica222401M65OK VihorCroatia MW55
5.Gobec Ivana700021W45OK VihorCroatia MW45
6.Cvitković Maja636977W55OK VihorCroatia MW55

Orientacijski klub Komenda
1.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
2.Zupan Gregor7210497M40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
3.Pust Tomaž2088287M45Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45
4.Zavrl Janez7055111M50Orientacijski klub KomendaSlovenia MW45 none
5.Hacin Kölner Irena1425110W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35
6.Zupan Romana1425101W40Orientacijski klub KomendaSlovenia MW35

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Dušan1566506M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia MW35

ORIENTACTION
1.Bridger Diana880286W55ORIENTACTIONCyprus MW55

Orienteering Team Kosutnjak, Belgrade
1.Avramovic Dejan435132M40Orienteering Team Kosutnjak, BelgradeSerbia MW35

Orlovo Gnezdo
1.Mihalev Pavel8655699M60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
2.Neichev Toncho8655698M65Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
3.Topalova Nikolina1409410W45Orlovo GnezdoBulgaria MW45 none
4.Dimitrova Mariana8655700W55Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none
5.Marinova-Zhaltova Krassimira1409414W60Orlovo GnezdoBulgaria MW55 none

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 S
2.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 L
3.Kovač Marija438027W65Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia MW55 M

Polisportiva Besanese
1.Licia Kalcich210463W70Polisportiva BesaneseItaly MW55

POSK " PTT "Beograd
1.Zagorac Djordje437223M65POSK " PTT "BeogradSerbia MW55

PSD Kopaonik
1.Cvetković Milan348523M65PSD KopaonikSerbia MW35

PSK Pobeda
1.Krstić Predrag9998889M40PSK PobedaSerbia MW35
2.Markovic Srdjan2077069M50PSK PobedaSerbia MW35
3.Milacic - Bajic Mirjana206415W70PSK PobedaSerbia MW55

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M50Punto NordItaly MW45 Leg 1 with Vassileva and Brambilla, Italy

Sarnena Gora
1.Dimitrova Tanya9555406W35Sarnena GoraBulgaria MW35

SK DMB
1.Ivanišević Luka2077030M55SK DMBSerbia MW55

SK MAGIC MAP
1.Veljovic Slobodan1401554M40SK MAGIC MAPSerbia MW35 3
2.Radovanovic Slobodan1396144M50SK MAGIC MAPSerbia MW35 1
3.Petrovic Natasha1403182W40SK MAGIC MAPSerbia MW35 2

SKO "Kompas"Radnevo
1.Iliev Slav8625790M50SKO "Kompas"RadnevoBulgaria MW45
2.Ilieva Pavlina2800439W45SKO "Kompas"RadnevoBulgaria MW45

Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Sebestyen Istvan7777740M40Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania MW35

TEA Club Sofia
1.Kamenov Kiril2008596M70TEA Club SofiaBulgaria MW55

Team Croatia
1.Seražin Korper Sabina46479W40Team CroatiaCroatia MW35

Team Slovenia
1.Kenda Klemen887795M35Team SloveniaSlovenia MW35 SLO10-1

Transilva Cluj
1.Fey Sandor1006654M60Transilva ClujRomania MW35
2.Fey Clara1006648W70Transilva ClujRomania MW35

UNEFS Bucharest
1.Galateanu Lucian425851M70UNEFS BucharestRomania MW35

Universitatea Craiova
1.Minoiu Emilian8000407M60Universitatea CraiovaRomania MW55 1
2.Minoiu Veronica8000401W45Universitatea CraiovaRomania MW45 1

Uzana Gabrovo
1.Kasev Milen1401684M40Uzana GabrovoBulgariaYES MW45
2.Dachev Stoyan7300016M50Uzana GabrovoBulgariaYES MW55 none
3.Nikolaev Hristo412732M65Uzana GabrovoBulgariaYES MW55
4.Nikolova Eleonora2013475W35Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
5.Krasteva Milena2013447W40Uzana GabrovoBulgariaYES MW35
6.Gateva Miglena2013415W45Uzana GabrovoBulgariaYES MW45

Valdi Sofia
1.Iordanov Plamen8627833M40Valdi SofiaBulgaria MW35

Yenimahalle Teknik
1.Doğan Hüseyin7208059M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
2.Ipekoglu Suat7208055M45Yenimahalle Teknik Turkey MW45
3.Gökbulut Kudret7208058M50Yenimahalle Teknik Turkey MW45