v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL 4, Tolmin->Entries by clubs  (number of entries: 103)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club
2.Leskovšek GregorM35Individuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Obid Anze2132996M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
3.Sedej David406860M12OK AzimutSlovenia
4.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
5.Bizjak Božo2133344M12OK AzimutSlovenia
6.Škvarča Aljaž2128527M12OK AzimutSlovenia
7.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
8.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
9.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
10.Mrak Tibor1398950M21OK AzimutSlovenia
11.Mukhidinov Serhiy888042M21OK AzimutSlovenia
12.Močnik Nejc1401614M21OK AzimutSlovenia
13.Kenda Klemen2142777M35OK AzimutSlovenia
14.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
15.Jazbar Jožko1398949M35OK AzimutSlovenia
16.Bogataj Boštjan2045683M35OK AzimutSlovenia
17.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
18.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
19.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
20.Leban Marijan2109673M50OK AzimutSlovenia
21.Lapajne Janko406850M60OK AzimutSlovenia
22.Sedej Vlado1398546M60OK AzimutSlovenia
23.Močnik Silvij1401599M60OK AzimutSlovenia
24.Sedej Žiga2107081OtrociOK AzimutSlovenia
25.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
26.Škvarča Ajda2128450Ž10OK AzimutSlovenia
27.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
28.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
29.Močnik Jana442805Ž12OK AzimutSlovenia
30.Leban Manja2069811Ž16OK AzimutSlovenia
31.Serženta Seljak Zala2114447Ž18OK AzimutSlovenia
32.Tušar Teja2069843Ž18OK AzimutSlovenia
33.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
34.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
35.Bogataj Nataša2088810Ž35OK AzimutSlovenia
36.Sedej Katarina1100102Ž35OK AzimutSlovenia
37.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
38.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
2.Raj Lili IvanaŽ10OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Ema PikaŽ12OK Slovenj GradecSlovenia
4.Raj Nastja2112852Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
5.Balažič PetjaŽ35OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
2.Pribaković Borštnik Ana406886Ž35OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Malus Ožbej1425114M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Seljak Luka2069816M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Poženel Natan Maj2107053M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Kavčič Domen2069807M18Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Blaž Matic9101667M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Šuc Timotej2113841M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Pust Tomaž2088287M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Seljak Borut9999940M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kurinčič Simon2113833M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Poženel Leila Ema2107083OtrociOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Jeraj Mija2069813OtrociOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Jarc Ajda2034095Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Kurinčič Jerca2069797Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Jeraj Ajda438993Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Ravnikar Nika1425106Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Pust Karin2069847Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Flašker Ajda2036371Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Babič Katja7210498Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Pogačar Ana Pia1425104Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Vuga Seljak Alenka9000050Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Bogataj Spela2052362Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Rojc Iztok7777222M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Rojc Žana253333OtrociOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.
1.van Buuren Nadia2141187Ž45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.Italy

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Novak Jakob253334M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Krkoč Janoš438031M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
3.Montes Manuel Alberto1398947M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
4.Štrukelj Žan2034088M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
5.Premrn Denis445673M16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
6.Kete Ivo2034084M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
7.Čufer Stanko2034098M60Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
8.Štor Neža2120834ZačetnikiPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
9.Remec Agnes438028ZačetnikiPlaninsko Društvo AjdovščinaSlovenia
10.Mahkovec Klara253347Ž12Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
11.Lozar Zala2056372Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
12.Mamič Hana445670Ž16Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
13.Kovač Marija438027Ž45Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Semiperdo Orienteering Maniago
1.Rivetta Andrea2103427M50Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
2.Pecorari Iris Aurora8004754Ž18Semiperdo Orienteering ManiagoItaly
3.Zambiasi Clizia8088086Ž35Semiperdo Orienteering ManiagoItaly

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš520519M21Škofjeloški orientacijski klubSlovenia