v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Rogla SOL 8 - dolga->Entries by clubs  (number of entries: 130)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Žnidarič Andrej2141144M21BIndividuals/No club
2.Ievstafiev Oleksandr1302717M35Individuals/No club

Kamniški orientacijski klub
1.Kolman Miran1411630M35Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Pretnar Janez1652011M45Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Kmetec Barbara1408132Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
4.Zagorc Tina1404145Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
5.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21EKamniški orientacijski klubSlovenia
6.Pretnar Irma1398945Ž45Kamniški orientacijski klubSlovenia

Mariborski OK
1.Bauman Boris7673167M35Mariborski OKSlovenia
2.Allwinger Herwig7000500M45Mariborski OKSlovenia
3.Allwinger Tünde1501000Ž45Mariborski OKSlovenia

OK Azimut
1.Sedej Rok406859M10OK AzimutSlovenia
2.Sedej David406860M12OK AzimutSlovenia
3.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
4.Bizjak Božo2133344M12OK AzimutSlovenia
5.Žižek Lev2141179M14OK AzimutSlovenia
6.Salopek Tihon8044022M16OK AzimutSlovenia
7.Eržen Valentin1000555M21AOK AzimutSlovenia
8.Obid Marko2107057M21BOK AzimutSlovenia
9.Močnik Rok9909999M21BOK AzimutSlovenia
10.Kenda Klemen2142777M21BOK AzimutSlovenia
11.Vidič Matej2069845M21BOK AzimutSlovenia
12.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia
13.Tušar Peter1401615M21EOK AzimutSlovenia
14.Stanonik Simon2077620M21EOK AzimutSlovenia
15.Bogataj Mark2077611M21EOK AzimutSlovenia
16.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
17.Salopek Tihomir8077277M35OK AzimutSlovenia
18.Burič Uroš439137M35OK AzimutSlovenia
19.Jazbar Jožko1398949M45OK AzimutSlovenia
20.Poljanšek Aleš2069848M45OK AzimutSlovenia
21.Močnik Silvij1401599M55OK AzimutSlovenia
22.Leban Marijan2109673M55OK AzimutSlovenia
23.Sedej Vlado1398546M65OK AzimutSlovenia
24.Lapajne Janko406850M65OK AzimutSlovenia
25.Sedej Žiga2107081OtroškaOK AzimutSlovenia
26.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
27.Žižek Zarja2132999Ž10OK AzimutSlovenia
28.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
29.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
30.Salopek Dorja8445444Ž14OK AzimutSlovenia
31.Leban Manja2069811Ž16OK AzimutSlovenia
32.Istenič Maja2127789Ž21BOK AzimutSlovenia
33.Sedej Katarina1100102Ž21BOK AzimutSlovenia
34.Obid Maja2127797Ž21BOK AzimutSlovenia
35.Poljanšek Nika1398929Ž21EOK AzimutSlovenia
36.Žižek Saša2141141Ž35OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
2.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
3.Bogovič Vid439275M21AOK BrežiceSlovenia
4.Hribar Anica2077785Ž35OK BrežiceSlovenia

OK Tivoli
1.Ferenc Martin2088832M10OK TivoliSlovenia
2.Kunc Matevž2050437M16OK TivoliSlovenia
3.Černe Aljaž2065597M21AOK TivoliSlovenia
4.Kunc Robert2073100M45OK TivoliSlovenia
5.Pobega Davor2114460M45OK TivoliSlovenia
6.Borštnik Aleš406885M55OK TivoliSlovenia
7.Šumečki Janez445685OdprtaOK TivoliSlovenia
8.Ferenc Ales435642OdprtaOK TivoliSlovenia
9.Kunc Mojca2073099Ž12OK TivoliSlovenia
10.Ugrin Nikolina2114455Ž12OK TivoliSlovenia
11.Ferenc Tinka442838Ž14OK TivoliSlovenia
12.Ferenc ZalaŽ16OK TivoliSlovenia
13.Ferenc Julija7207941Ž21BOK TivoliSlovenia
14.Ugrin Maja2114451Ž21BOK TivoliSlovenia
15.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21EOK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Šuc Enej2113839M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Kölner Anže2069806M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Ožbej1425114M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Seljak Jaka2069825M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Trunk Nejc1401620M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Zupan Tilen1425109M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Seljak Luka8011033M14Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Pust Tomaž2088287M21AOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Malus Franc1425117M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Pahor Marko2113835M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Zorman Jernej9988877M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Blaž Matic9101667M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
17.Ravnikar Žan7210496M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
18.Kavčič Domen2069807M21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
19.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Zupan Gregor7210497M45Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Pahor Manca2070919OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
22.Šuc Tin438998OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
23.Jarc Val2069801OtroškaOrientacijski klub KomendaSlovenia
24.Jarc Ajda2034095Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Šuc Teja2070920Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Kölner Brina2113842Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Lončar NajaŽ12Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Trunk Neža2069805Ž12Orientacijski klub KomendaSlovenia
29.Malus Vita1425116Ž14Orientacijski klub KomendaSlovenia
30.Kern Tina1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
31.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
32.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
33.Babič Katja7210498Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
34.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
35.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
36.Trunk Špela2052361Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
37.Malus Marta1425113Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
38.Močnik Tina2070918Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
39.Gombač Šuc Elena2113840Ž21BOrientacijski klub KomendaSlovenia
40.Ravnikar Monika9002007Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
41.Jezeršek Polona7210499Ž21EOrientacijski klub KomendaSlovenia
42.Hacin Kölner Irena1425110Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
43.Stojan Petra2069834Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
44.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
45.Zupan Romana1425101Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Gašper1401504M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M21AOrientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Petrovič Blaž1398931M21EOrientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Anderluh Gregor305954M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Petrovič Dušan1566506M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Škarabot Miha7841967M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Smole Dušan232445M45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Gorički JakobOtroškaOrientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Anderluh Ana Maja235897Ž12Orientacijski Klub PolarisSlovenia
10.Anderluh Katarina Eva406896Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
11.Škarabot Anja253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
12.Anderluh Marija50289Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
13.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
14.Vodlan Darja438980Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Čufer Stanko2034098M55Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Škofjeloški orientacijski klub
1.Cankar Uroš520519M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Eržen Boris520504M45Škofjeloški orientacijski klubSlovenia
3.Cankar TinkaraOtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
4.Eržen Plavčak Izabela980592OtroškaŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia