v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Zagreb open 5 days - Croatia - WRE (South East European Orienteering Championships SEEOC & SEEMOC)->Entries by clubs  (number of entries: 522)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid Model Event

Individuals/No club
1.Majnarić IvorM21BIndividuals/No clubYES -
2.Arazoglu Meric2072935M21EIndividuals/No clubYES X
3.Kasım Çağlar1395305M21EIndividuals/No clubYES X
4.Lukačić Ivo236865M60Individuals/No clubYES -

ACA Aix Provence
1.Spanier Luc1600650M60ACA Aix ProvenceFranceYES

Altun Oryantiring ve Atletizm Spor Kulübü
1.Demir Sahin8635801M21EAltun Oryantiring ve Atletizm Spor KulübüTurkeyYES -
2.Elif Kurt Hatice2116531W16Altun Oryantiring ve Atletizm Spor KulübüTurkey -

Atletic club Romania
1.Patras AdinaBABY courseAtletic club RomaniaRomaniaYES -
2.Patraș Ionuț8639466M21EAtletic club RomaniaRomaniaYES -
3.Patras Florin2116384M60 SEEMOCAtletic club RomaniaRomaniaYES X

Balıkesir GSK
1.Efe Sari Süleyman1426892M14Balıkesir GSKTurkey -
2.Dever Koray2116563M60Balıkesir GSKTurkey -
3.Akcan Inci2116532W14Balıkesir GSKTurkey -
4.Içyer Emine2116538W20Balıkesir GSKTurkey -

Begun
1.Ivanov Viktor8000810M14BegunBulgariaYES -
2.Kabadjov Ivaylo8221100M45BegunBulgaria -
3.Ivanov Plamen8188881M55BegunBulgariaYES -
4.Ivanova Gloriya8655717W12BegunBulgariaYES -
5.Kabadjova Diana2032335W14BegunBulgaria -

BROWN TEAM BG
1.Dimitrov Dimitar N.8644605M16BROWN TEAM BGBulgariaYES -
2.Kolev Krasimir1302758M50 SEEMOCBROWN TEAM BGBulgariaYES -
3.Dimitrov Dimitar2073612M65 SEEMOCBROWN TEAM BGBulgariaYES -
4.Dimitrova Petya2073613W55 SEEMOCBROWN TEAM BGBulgariaYES -
5.Ivanova Elvina2008608W55 SEEMOCBROWN TEAM BGBulgariaYES -

Bulgarian O Federation
1.Ahmedov Djan8655694M16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
2.Georgiev Boyan8655651M16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
3.Milanov Lazar8655661M16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
4.Shterev Preslav8655658M18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
5.Dragoev Tervel8655689M18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
6.Yordanov Stefan8655672M18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
7.Petrov Kaloyan8655692M20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
8.Kolev Zdravko8655662M20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
9.Argirov Martin8655697M20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
10.Shishkov Valentin8655690M21E SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
11.Atanasov Apostol8655676M21E SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
12.Ivandjikov Boyan8655674M21E SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
13.Dragoev Milen8655588M50 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
14.Pavlov Iliyan2021635M50 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
15.Koynov Konstantin8655533M55 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES X
16.Dimitrov Stefan2039239M65 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES X
17.Kamenov Kiril2008596M70 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES X
18.Georgieva Karina8655696W16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
19.Pedeva Ivana8655653W16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
20.Asenova Raya8655670W16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
21.Aleksandrova Emili8655669W16 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
22.Boikova Miryana8655656W18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
23.Koeva Velina8655675W18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
24.Bahchevanova Desislava8655686W18 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
25.Nenkova Remeta8655687W20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
26.Ilieva Yana8655691W20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
27.Peneva Yana8655671W20 SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
28.Gotseva Liliana8655680W21E SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
29.Ivanova Kristina8655654W21E SEEOCBulgarian O FederationBulgariaYES -
30.Nikolova Eleonora8644650W40 SEEMOCBulgarian O FederationBulgariaYES X

C.S. TranSilva Cluj
1.Vörös Alpár2061638M45 SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania X
2.Jancsik Péter1398621M45 SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania X
3.Tőkés Árpád8670436M60 SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania X
4.Donogan Kinga2061606W45 SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania X
5.Sárközi Zsuzsa2061639W50 SEEMOCC.S. TranSilva ClujRomania X

Clube TAP
1.Mota Gonçalo8099077M21EClube TAPPortugal -

Clubul Sportiv Metropolitan Bucharest
1.Galateanu Lucian425851M70 SEEMOCClubul Sportiv Metropolitan BucharestRomania X

Clubul Sportiv Orienteering Masters
1.Fratilescu Mariana1848664W55Clubul Sportiv Orienteering MastersRomania

Clubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIE
1.Relu Tamas8636826M45 SEEMOCClubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomania -
2.Denisa Tamas1301762W21BClubul Sportiv" SPRIA" BAIA SPRIERomaniaYES -

CO2
1.Brambilla Stefano8190167M50 SEEMOCCO2ItalyYES X
2.Giuganino Barbara8060481W35 SEEMOCCO2ItalyYES X
3.Vassileva Tzvetanka8269180W45 SEEMOCCO2ItalyYES X
4.Kalcich Licia210463W70 SEEMOCCO2ItalyYES X

COS Dinamo-OLD
1.Fala Gheorghe8400555M21ECOS Dinamo-OLDMoldova -

COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNES
1.Poedras Daniel8004287M60COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFranceYES
2.Oligo Virginie8003234W55COURSE D'ORIENTATION PAYS DE VANNESFranceYES

Croatian orienteering federation
1.Vukelić Juraj406735M16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
2.Gojmerac Luka236873M16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
3.Lesjak Jakov770914M16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
4.Mahović Teo8017369M16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
5.Kolarek Noa8400003M20 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
6.Gobec Jan8400006M20 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
7.Kukec Jura8400009M20 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
8.Razum Matija8221221M21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
9.Štanfel Matjaž8667834M21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
10.Filetin Luka8009715M21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
11.Horvat Lobel7910421M21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
12.Rako Paola8300220W16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
13.Vukelić Dora2061276W16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
14.Vidaković Majda2113348W16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
15.Gobec Kimi Maria8431111W16 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
16.Pavlin Paula8231003W18 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
17.Jerković Perić Olga2105108W18 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
18.Štambuk Zdenka Petra5768W18 SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
19.Štambuk Iva8061499W21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
20.Vukmanović Vinka552005W21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
21.Jandrečić Nola7600000W21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X
22.Pavić Mirja1403140W21E SEEOCCroatian orienteering federationCroatia X

CS Ady Liceum Oradea
1.Ababi Balázs2061647M21ACS Ady Liceum OradeaRomaniaYES -
2.Divin Péter8060398M21ECS Ady Liceum OradeaRomaniaYES -
3.Divin Gheorghe8240970M50 SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomaniaYES -
4.Divin Anna2118619W50 SEEMOCCS Ady Liceum OradeaRomaniaYES -

CS Chimia Victoria
1.Urdea Gheorghe8033152M60 SEEMOCCS Chimia VictoriaRomaniaYES X
2.Pop Ciprian8033150OPEN SHORTCS Chimia VictoriaRomania X
3.Pop Diana Maria8033151W16CS Chimia VictoriaRomaniaYES X

CS FAURI
1.Crețu Petru8125316M60 SEEMOCCS FAURIMoldova X
2.Marușceac Elena1000408W55 SEEMOCCS FAURIMoldova X
3.Crețu Natalia2101087W60 SEEMOCCS FAURIMoldova X

CS GALATA
1.Golovei Andrei1121293M21ECS GALATAMoldova -
2.Rusnac Dumitru1000395M21ECS GALATAMoldova -

CS Mentor Silva
1.Sabou Gabriel Cristian1006662M40 SEEMOCCS Mentor Silva Romania
2.Maiorescu Gabriel1302737M65 SEEMOCCS Mentor Silva Romania
3.Albici Gheorghe221787M70 SEEMOCCS Mentor Silva Romania
4.Maiorescu Irina Gabriela1100011W40 SEEMOCCS Mentor Silva Romania
5.Nistoreanu Valentina1302893W65 SEEMOCCS Mentor Silva Romania
6.Maiorescu Niculina1302808W65 SEEMOCCS Mentor Silva Romania

CS NORD Baia Mare
1.Lucas Tamas8639493M16CS NORD Baia MareRomaniaYES -
2.Felician Bele1006666M21ACS NORD Baia MareRomaniaYES -

CS Stiinta Electro Sistem Baia Mare
1.Sebestyen Istvan8033144M45 SEEMOCCS Stiinta Electro Sistem Baia MareRomania X

CSU Brasov
1.Curca Marius2042223M50 SEEMOCCSU BrasovRomaniaYES
2.Sabau Cristina2042227W45 SEEMOCCSU BrasovRomaniaYES

Edelveis Tiraspol
1.Pogorletcaia Larisa1302750W75 SEEMOCEdelveis TiraspolMoldova -

EONTOURS
1.Güler Veysel7202354M45EONTOURSTurkey X

Guyancourt Orientation 78
1.Fauquant Jean-marie1780793M50Guyancourt Orientation 78FranceYES -
2.Fauquant Riwal1001936OPEN SHORTGuyancourt Orientation 78FranceYES -
3.Fauquant Maiwenn1130004W18Guyancourt Orientation 78FranceYES -
4.Dherve Gwenaelle1780711W50Guyancourt Orientation 78FranceYES -

HSV OL Wiener Neustadt
1.Lipphart-kirchmeir Harald8477477M50HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES -
2.Kirchmeir Elisabeth8111311W55HSV OL Wiener NeustadtAustriaYES -

Inegöl belediyespor
1.Şeker Tarık2042577M35 SEEMOCInegöl belediyesporTurkey -

İstanbul Orienteering Spor Kulubu
1.Özkaya Mücahit1480006M21Eİstanbul Orienteering Spor KulubuTurkeyYES -

Japan team
1.Irie Ryusei8330711M21EJapan teamJapan X
2.Morikiyo SeiyaM21EJapan teamJapanYES X

Kanyon Gençlik ve Doğa Sporları Kulübü
1.Elgün Ali1395263M50 SEEMOCKanyon Gençlik ve Doğa Sporları KulübüTurkey X

Labirintas OK
1.Janušis Gediminas1404017M21ELabirintas OKLithuaniaYES -

Mladost Blagoevgrad
1.Kaynakchieva Yulya2013405W50 SEEMOCMladost BlagoevgradBulgariaYES -
2.Danailova Marusya2086946W65 SEEMOCMladost BlagoevgradBulgariaYES -

Modiin O club
1.Weissman Shaul2071032M55Modiin O clubIsrael X

Moldova
1.Isacov Veaceslav8251817M50 SEEMOCMoldova Moldova X
2.Isacova NataliaW45 SEEMOCMoldova Moldova X

Moldova national team
1.Babici Artiom7205691M16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
2.Gherciu Ștefan7205722M16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
3.Borta Victor7205695M16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
4.Zandelov Artiom7205713M16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
5.Arabadji Dmitrii8310909M18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
6.Davîdov Iaroslav8032705M18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
7.Caraja Gheorghe7205709M18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
8.Mafteuță Ion8032706M18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
9.Iurichin Nichita7205720M20 SEEOCMoldova national teamMoldova X
10.Eriomenco Igor7205694M20 SEEOCMoldova national teamMoldova X
11.Fomiciov Vasili8032702M21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
12.Fomiciov Anatoli8032703M21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
13.Prodan Dumitru8032704M21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
14.Fomiciov Ivan8032701M21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
15.Savinova Zlata8032696W16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
16.Grosu Emilia7205714W16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
17.Nosenco Victoria8032695W16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
18.Cemîrtan Sofia7205716W16 SEEOCMoldova national teamMoldova X
19.Leanca Nicoleta7205723W18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
20.Temciuc Adelina7205715W18 SEEOCMoldova national teamMoldova -
21.Răilean Lucia7205704W18 SEEOCMoldova national teamMoldova X
22.Corostîliova Anastasia8032697W20 SEEOCMoldova national teamMoldova X
23.Manchievici Olesea8032699W21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
24.Beșelea Irina8032698W21E SEEOCMoldova national teamMoldova X
25.Burac Ana8032700W21E SEEOCMoldova national teamMoldova X

North Macedonia national team
1.Trajkoski David8182084M20 SEEOCNorth Macedonia national teamMacedoniaYES -
2.Ristova Anastasija2046151W18 SEEOCNorth Macedonia national teamMacedoniaYES -
3.Chkripeska Meri8681427W21E SEEOCNorth Macedonia national teamMacedoniaYES -

NSA-SIVEN
1.Pedev Aleksandar1008169M14NSA-SIVENBulgaria X
2.Pedev Todor8644666M50 SEEMOCNSA-SIVENBulgaria X

OAK Novi Sad
1.Žagar Vujadin233100M50 SEEMOCOAK Novi SadSerbia

OC München
1.Yordanov Teodor8403301M21EOC MünchenGermany X

OK Azimut
1.Gantar Borut406857M14OK AzimutSlovenia -
2.Hvala Gregor1398955M21EOK AzimutSlovenia X
3.Eržen Valentin1000555M40 SEEMOCOK AzimutSlovenia X
4.Kenda Klemen2142777M40 SEEMOCOK AzimutSloveniaYES X
5.Poljanšek Aleš8101970M50 SEEMOCOK AzimutSlovenia X
6.Eržen Nika2107055W12OK AzimutSlovenia -

OK Bjelovar
1.Filipcic Tomislav8237707M21BOK BjelovarCroatiaYES -
2.Šantić Domagoj1420752M45 SEEMOCOK BjelovarCroatiaYES
3.Orehoci Robert8250869M50 SEEMOCOK BjelovarCroatiaYES
4.Belaj Željko232288M70OK BjelovarCroatiaYES
5.Šantić Veronika7755611W10OK BjelovarCroatiaYES
6.Šantić Gloria7010896W10OK BjelovarCroatiaYES
7.Šantić Viktoria7022030W10OK BjelovarCroatiaYES
8.Orlić Antonija8041177W40 SEEMOCOK BjelovarCroatiaYES -
9.Šantić Nikolina1420813W40 SEEMOCOK BjelovarCroatiaYES

OK Brežice
1.Jevševar Bojan2077852M55 SEEMOCOK BrežiceSloveniaYES -
2.Jevševar Jedert2050470W20OK BrežiceSlovenia -
3.Hribar Anica2077785W55 SEEMOCOK BrežiceSloveniaYES -

OK DIF
1.Dimitrijevic Ilija9599997M65 SEEMOCOK DIFSerbiaYES -
2.Tasic Zivota2041755M65 SEEMOCOK DIFSerbia -
3.Juhas Irina2077032W50 SEEMOCOK DIFSerbia -
4.Bacanac Ljubica2082999W65 SEEMOCOK DIFSerbia -

OK Ivan Merz
1.Gojmerac Petar421656M21AOK Ivan MerzCroatiaYES -
2.Gojmerac Tomislav206436M45OK Ivan MerzCroatiaYES -
3.Štambuk Dario7111959M60OK Ivan MerzCroatiaYES -
4.Štambuk Lucija Marijela5729W16OK Ivan MerzCroatiaYES -

OK Japetić
1.Lesjak Karlo237593M14OK JapetićCroatiaYES -
2.Kuzmanić Borna237596M16OK JapetićCroatiaYES -
3.Milković Patrick2141169M16OK JapetićCroatiaYES -
4.Verović Kristijan237600M21BOK JapetićCroatiaYES -
5.Vujanić Filip222940M21EOK JapetićCroatiaYES -
6.Vujanić Josip237599M21EOK JapetićCroatiaYES -
7.Pongrac Branimir7032222M35 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
8.Kosić Luka2113424M35 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
9.Legac Lino8080678M35 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES X
10.Budi Franjo8232323M40 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
11.Pongrac Ivan406701M70 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
12.Budi Ana410649W12OK JapetićCroatiaYES -
13.Lesjak Jelena2113425W21BOK JapetićCroatiaYES -
14.Lesjak Sonja2121769W35 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
15.Kuzmanić Ivana237598W50 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
16.Perica Cvjetko Sandra237595W50 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
17.Baburek Gabrijela2442588W50 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
18.Govedarica Zvjezdana2442590W50 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -
19.Fabek Branka2442557W65 SEEMOCOK JapetićCroatiaYES -

OK Jelen
1.Tubin Dorijan2116257M10OK JelenCroatia -
2.Tanković Marko2124884M14OK JelenCroatia -
3.Kelc Noa219397M16OK JelenCroatia -
4.Šiljevinac Gabriel219393M16OK JelenCroatia -
5.Košćica Miran535353M21AOK JelenCroatia
6.Novosel Domagoj7000646M21BOK JelenCroatia -
7.Stankovski Dalibor7211121M35OK JelenCroatiaYES -
8.Tubin Damir2054888M35 SEEMOCOK JelenCroatia -
9.Košturić Marko446316M35 SEEMOCOK JelenCroatia -
10.Šaflin Zdravko446318M50 SEEMOCOK JelenCroatia -
11.Miljković Damir7009773M50 SEEMOCOK JelenCroatia -
12.Bogović Marijan7891004M50 SEEMOCOK JelenCroatia -
13.Šalaj Sanja219395OPEN SHORTOK JelenCroatia -
14.Miovec Vladimir2112144OPEN SHORTOK JelenCroatia -
15.Salaj Petar219388OPEN SHORTOK JelenCroatia -
16.Delić Dora7551552W12OK JelenCroatia
17.Delić Sara7055033W12OK JelenCroatia
18.Delić Ana7830625W35OK JelenCroatia -
19.Seražin Korper Sabina46479W35 SEEMOCOK JelenCroatia -
20.Gajdek Željka2116256W45 SEEMOCOK JelenCroatia -
21.Bedeković Tanković Martina7009778W45 SEEMOCOK JelenCroatia X

OK Kapela
1.Meštrović Martin2128477M14OK KapelaCroatiaYES -
2.Bublić Ivan7211185M35OK KapelaCroatiaYES
3.Vodopija Goran2087742M35 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES X
4.Vukmanović Mladen720210M45 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES
5.Meštrović Tomislav2088246M45 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
6.Trivunović Vladimir1401011M50 SEEMOCOK KapelaCroatia X
7.Raškaj Darko893828M55 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
8.Mioković Mile2300241M55 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES X
9.Špoljar Krešo2123970M55 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
10.Jelić Mladen8217855M65 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
11.Kovač Wanda2113332W16OK KapelaCroatiaYES -
12.Kos Ines2128411W21AOK KapelaCroatiaYES -
13.Stanić Suzana1110911W21BOK KapelaCroatiaYES -
14.Žitnik IvanaW21BOK KapelaCroatia -
15.Stankovski Ivana2133013W21BOK KapelaCroatiaYES -
16.Pintur Iva2118091W21BOK KapelaCroatia -
17.Šiprak Stastny AnaW21BOK KapelaCroatia -
18.Berženji Sanda2120666W35OK KapelaCroatiaYES -
19.Čorko Meštrović Irena2105096W35 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
20.Gerjević Lana2221765W35 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
21.Bergant Vidaković Sandra2105097W40 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES
22.Gradečak Galović Marija2123976W45 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
23.Ilijašev Željka247225W50 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
24.Vuk Srebrenka2121763W50 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES -
25.Jazvić Mioković Marija2148494W55 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES X
26.Ebenspanger Emilija2125773W65 SEEMOCOK KapelaCroatiaYES X

OK Maksimir
1.Strmečki Vibor1422007M16OK MaksimirCroatiaYES X
2.Delić Petar7820618M35 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES
3.Vukelić Bojan300743M45 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES -
4.Merunka Darko7140363M55 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES
5.Horvat Saša7040662M55 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES -
6.Jakšić Mirka1261971W50 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES X
7.Horvat Mirjana888973W50 SEEMOCOK MaksimirCroatiaYES -

OK Medjimurje
1.Tkalec Vladimir345959M45OK MedjimurjeCroatia -
2.Markulinčić PredragM45OK MedjimurjeCroatia -
3.Tkalec IvanaW21BOK MedjimurjeCroatia -

OK Silva Campina
1.Tudorache Mihai8177778M45 SEEMOCOK Silva CampinaRomania
2.Cretu Ilie338707M65 SEEMOCOK Silva CampinaRomania -
3.Ticleanu Mircea211867M70 SEEMOCOK Silva CampinaRomaniaYES X

OK Strazilovo
1.Petrović David2070984M12OK StrazilovoSerbiaYES
2.Petrović Aleksandar1413990M40 SEEMOCOK StrazilovoSerbiaYES

OK Tivoli
1.Borštnik Aleš406885M55 SEEMOCOK TivoliSloveniaYES -
2.Pribaković Borštnik Ana406886W45 SEEMOCOK TivoliSloveniaYES -

OK Vihor
1.Gagula MarkoBABY courseOK VihorCroatiaYES -
2.Hodak Janko1020030M14OK VihorCroatia -
3.Jurač Petar2115765M16OK VihorCroatiaYES -
4.Yelen Kaan2115775M16OK VihorCroatiaYES -
5.Jandras Goran2115770M16OK VihorCroatiaYES X
6.Jurač Marko2115764M20OK VihorCroatiaYES -
7.Sučić Valter2442573M21BOK VihorCroatiaYES -
8.Jandras Hrvoje2115771M21BOK VihorCroatiaYES -
9.Malović DarioM21BOK VihorCroatia X
10.Vodopijevec Alen2115772M21BOK VihorCroatia -
11.Ivanov AlexM35OK VihorCroatia -
12.Rako Duje8400008M35 SEEMOCOK VihorCroatiaYES -
13.Mareković Siniša2442603M45OK VihorCroatiaYES -
14.Horjan Zdenko8400010M50 SEEMOCOK VihorCroatia -
15.Gobec Karlo7212123M55 SEEMOCOK VihorCroatiaYES -
16.Lovrec Nenad2442572M60 SEEMOCOK VihorCroatiaYES X
17.Mesić Ivica8411972M65 SEEMOCOK VihorCroatia -
18.Gobec Željko2115767M75 SEEMOCOK VihorCroatia -
19.Brezovečki Biđin Aleksandra2115768OPEN SHORTOK VihorCroatiaYES -
20.Jurić Mirjana222404OPEN SHORTOK VihorCroatiaYES -
21.Ostajmer Ines2115769W10OK VihorCroatiaYES -
22.Bajrektarević Luna893821W12OK VihorCroatia X
23.Jurić Petra222401W14OK VihorCroatiaYES -
24.Pavić Monika7000818W14OK VihorCroatia -
25.Mareković Ira2100979W16OK VihorCroatiaYES -
26.Hodak Mirta2115778W16OK VihorCroatia -
27.Gobec Lea Katarina893803W21AOK VihorCroatiaYES
28.Jurić Nika222402W21BOK VihorCroatiaYES -
29.Markulin Ana2115779W21BOK VihorCroatiaYES -
30.Hribar Andrea2442601W21BOK VihorCroatiaYES -
31.Čaja Lovorka2115780W21BOK VihorCroatia -
32.Zaitseva Olga893849W21BOK VihorCroatiaYES -
33.Sučić Melita2221132W21BOK VihorCroatiaYES -
34.Jurač Ines2115763W21BOK VihorCroatiaYES -
35.Perković Mihaela Marija2442574W45OK VihorCroatia -
36.Miljković Željka7070725W45 SEEMOCOK VihorCroatiaYES -
37.Vlahović Jasminka7777703W50OK VihorCroatiaYES -
38.Gobec Neda8667809W50 SEEMOCOK VihorCroatiaYES -
39.Pavić Ana-Marija7000644W50 SEEMOCOK VihorCroatiaYES -
40.Kučinac Teodora2115774W55OK VihorCroatiaYES -
41.Horvat-Nikšić Biserka2300277W65 SEEMOCOK VihorCroatia -
42.Gobec Marija2115766W75 SEEMOCOK VihorCroatia -

OK Zlatovrv
1.Van Baelen Michaël8670502M21EOK ZlatovrvMacedoniaYES X

OLA TSV Deggendorf
1.Friebe Jonas8121102M20OLA TSV DeggendorfGermanyYES -
2.Friebe Christian8280678M40OLA TSV DeggendorfGermanyYES -
3.MacSwan Georgy8101020M70OLA TSV DeggendorfGermany -
4.Geiger Christiane8227227W50OLA TSV DeggendorfGermanyYES -

OLG Lummerland
1.Harston FilippBABY courseOLG LummerlandGermanyYES -
2.Harston Simon7500721OPEN LONGOLG LummerlandGermanyYES -
3.Harston Anna8640206W21AOLG LummerlandGermanyYES -

Orientacijski klub Komenda
1.Šuc Enej2113839M12Orientacijski klub KomendaSloveniaYES -
2.Kölner Anže2069806M12Orientacijski klub KomendaSloveniaYES -
3.Šuc Timotej2113841M21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -
4.Kölner Blaž8280028M35 SEEMOCOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -
5.Pust Tomaž2088287M45 SEEMOCOrientacijski klub KomendaSlovenia -
6.Zupan Gregor7210497M45 SEEMOCOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -
7.Šuc Teja2070920W10Orientacijski klub KomendaSloveniaYES -
8.Gombač Šuc Elena2113840W21BOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -
9.Hacin Kölner Irena1425110W40 SEEMOCOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -
10.Zupan Romana1425101W45 SEEMOCOrientacijski klub KomendaSloveniaYES -

Orientacijski Klub Polaris
1.Petrovič Dušan1566506M50 SEEMOCOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES -
2.Škarabot Miha7841967M50 SEEMOCOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES -
3.Škarabot Alenka445705W50 SEEMOCOrientacijski Klub PolarisSloveniaYES -

Orientacijski klub Slovenske Konjice
1.Bončina Igor2114457OPEN LONGOrientacijski klub Slovenske KonjiceSloveniaYES -

ORIENTACTION
1.Bridger Diana8201914W60 SEEMOCORIENTACTIONCyprusYES X

Orijentiring klub Soko 2015
1.Jovanović Milica430335W65 SEEMOCOrijentiring klub Soko 2015Serbia X

Orijentiring savez FBiH
1.Bajrić Haris222419M14Orijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
2.Mašić Faruk222420M14Orijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
3.Đozo Aldin364421M16Orijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
4.Hukić Edi232289M16Orijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
5.Uglješa Faruk406861M16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
6.Salihović Emrah406866M16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
7.Džajić Sandin406868M16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
8.Odžaković Nerim409107M16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
9.Hubanić Hamza406875M18Orijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
10.Salković Hamza411390M18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
11.Jahić Dino406870M18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
12.Bešlagić Armin236042M18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
13.Grošić Emsad411389M18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
14.Tatarević Ibrahim361852M21E SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
15.Zahirović Antonio361853M21E SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
16.Stranjac Ajdin361855M35 SEEMOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
17.Džajić Denis418498M40 SEEMOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
18.Szameto Michal439279M40 SEEMOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
19.Bešić Kana222408W16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
20.Kadrić Amila222410W16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
21.Bužimkić Hana222409W16 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
22.Jelašković Ajla222413W18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
23.Halilović Adna222412W18 SEEOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
24.Bužimkić Mina222418W40 SEEMOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X
25.Komić Alisa222417W40 SEEMOCOrijentiring savez FBiHBosnia and Herzegovina X

PALATUL COPIILOR TARGU JIU
1.Natalia Deconescu1201055W65 SEEMOCPALATUL COPIILOR TARGU JIURomania -

Planinarski sportski klub Čelik
1.Cvetković Milan348523M65 SEEMOCPlaninarski sportski klub ČelikSerbia -
2.Grujić Branko2077055M70 SEEMOCPlaninarski sportski klub ČelikSerbia -

Polisportiva Besanese
1.Di Stefano Gianluca8655408M55 SEEMOCPolisportiva BesaneseItalyYES
2.Turolla Cristina8172208W55 SEEMOCPolisportiva BesaneseItalyYES -
3.Virgolini Maria Pia205860W60 SEEMOCPolisportiva BesaneseItalyYES X

POSK " PTT "Beograd
1.Zagorac Djordje437223M70 SEEMOCPOSK " PTT "BeogradSerbia -
2.Vojnovic Borka1411337W60 SEEMOCPOSK " PTT "BeogradSerbia -

POSK Jasenica
1.Stojanovic Aleksandar206411M50 SEEMOCPOSK JasenicaSerbiaYES X
2.Markovic Radovan1600010M55 SEEMOCPOSK JasenicaSerbiaYES X
3.Radisavljevic Miodrag2015222M75 SEEMOCPOSK JasenicaSerbiaYES X

PSK Pobeda
1.Nikolić Dejan1302834M45 SEEMOCPSK PobedaSerbiaYES -

Punto Nord
1.Grilli Alberto8488388M40 SEEMOCPunto NordItalyYES X

Romania national team
1.Vigh Ervin8033154M16 SEEOCRomania national teamRomania X
2.Galateanu Andrei2075029M16 SEEOCRomania national teamRomania X
3.Iacob Ioan8639494M16 SEEOCRomania national teamRomania X
4.Deaconescu Constantin8002313M16 SEEOCRomania national teamRomania X
5.Voros Adam8670435M18 SEEOCRomania national teamRomania X
6.Csis Nandor8629618M18 SEEOCRomania national teamRomania X
7.Vadean Catalin8668796M18 SEEOCRomania national teamRomania X
8.Jancsik Endre8033156M18 SEEOCRomania national teamRomania X
9.Szikszai Csongor8668791M20 SEEOCRomania national teamRomania X
10.Vigh Lorand8033157M20 SEEOCRomania national teamRomania X
11.Tintar Mihai8002324M21E SEEOCRomania national teamRomania X
12.Blejdea Alexandru8002323M21E SEEOCRomania national teamRomania X
13.Zinca Ionut-Alin8668799M21E SEEOCRomania national teamRomania X
14.Stupu Iulia7209812W16 SEEOCRomania national teamRomania X
15.Sabou Tania8033141W16 SEEOCRomania national teamRomania X
16.Tudorache Alexia8108010W16 SEEOCRomania national teamRomania X
17.Manu Andreea8033145W16 SEEOCRomania national teamRomania X
18.Roman Alexandra8668797W18 SEEOCRomania national teamRomania X
19.Orsolya Palhegyi8009982W18 SEEOCRomania national teamRomania X
20.Creciun Alexandra8033149W18 SEEOCRomania national teamRomania X
21.Deak Bernadett8005553W20 SEEOCRomania national teamRomania X
22.Divin Judit8020826W20 SEEOCRomania national teamRomania X
23.Bartha Dorottya8033155W21E SEEOCRomania national teamRomania X
24.Deac Anca8033140W21E SEEOCRomania national teamRomania X
25.Virag Timea8670437W21E SEEOCRomania national teamRomania X
26.Anghel Andra8002320W21E SEEOCRomania national teamRomania X

Romania no club
1.Alexandrescu Constantin7205701M70 SEEMOCRomania no clubRomaniaYES X

Royal Signals Orienteering Club
1.Mccreadie VickyW40Royal Signals Orienteering ClubUnited Kingdom
2.Costello KatieW40Royal Signals Orienteering ClubUnited Kingdom
3.Calland Sally7003231W45Royal Signals Orienteering ClubUnited Kingdom

RunKompass CS
1.Cerescu Pavel1000409M55 SEEMOCRunKompass CSMoldova X

Serbia national team
1.Husag David2095320M16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
2.Popović Srđan2070981M16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
3.Živkov Janko2095312M16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
4.Damnjanović Andrej2077059M16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
5.Vasiljević Nemanja2116510M18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
6.Talijan Nikola435110M18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
7.Najdanović Milan8090485M18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
8.Banković Aleksa2046061M20 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
9.Radovanović Marko1413994M20 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
10.Grujić Marko8250187M21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
11.Ivković Slobodan1402023M21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
12.Lazić Sava2015211M21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
13.Marković Dušan8077070M21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
14.Nikolić Robin1413992W16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
15.Stajić Teodora435104W16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
16.Bukumirić Dunja2015223W16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
17.Ljubenović Anastasija1453000W16 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
18.Najdanović Nevena8080603W18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
19.Šolaja Eva2077031W18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
20.Tatić Dunja2116502W18 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
21.Tatić Natalija8311311W20 SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
22.Dokmanović Dragana8200099W21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X
23.Perać Slađana8209986W21E SEEOCSerbia national teamSerbiaYES X

SK «TIRAS-ORIENT»
1.Yurikin Ruslan1302749M45 SEEMOCSK «TIRAS-ORIENT»Moldova X
2.Sytnik Alexey1411591M60 SEEMOCSK «TIRAS-ORIENT»Moldova X
3.Воробьев Владимир2005599M70 SEEMOCSK «TIRAS-ORIENT»Moldova X

Slovenia Orienteering Team
1.Bogataj Rok2045663M16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
2.Bizjak Božo2133344M16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
3.Gantar Primož2107071M16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
4.Seljak Luka8011033M16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
5.Hribar Timotej406722M18 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
6.Jevševar Martin2077853M18 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
7.Blaž Matic9101667M21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
8.Stanonik Simon2077620M21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
9.Hribar Andraž887794M21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia X
10.Tušar Peter1401615M21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
11.Majdič Špela442834W16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
12.Eržen Nea2052183W16 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
13.Ravnikar Nika1425106W18 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
14.Pust Karin2069847W18 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
15.Babič Katja7210498W18 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
16.Pogačar Ana Pia1425104W20 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
17.Razpet Deja2077602W20 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
18.Zavrl Zala9011122W20 SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
19.Flerin Drevenšek Mojca1404141W21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
20.Jezeršek Polona7210499W21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -
21.Osterman Eneja232448W21E SEEOCSlovenia Orienteering TeamSlovenia -

Smart Foxes
1.Gheorghe Valentin1007400M50Smart FoxesRomania
2.Gheorghe Alina49527W50Smart FoxesRomania

SU Schöckl Graz
1.Pacher Hannes8011559M45SU Schöckl GrazAustriaYES -
2.Fend Sara8300029W21ASU Schöckl GrazAustriaYES -
3.Pacher Gerhild8012364W55SU Schöckl GrazAustriaYES -

Suunto - Sporterest / İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
1.Ataman Huseyin Cem2130988M21ESuunto - Sporterest / İnönü Belediyesi Gençlik ve Spor KulübüTurkeyYES X

SV Mietraching
1.Geiger Lara8003006W16SV MietrachingGermanyYES -

Škofjeloški orientacijski klub
1.Eržen Izabela980592BABY courseŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia -
2.Eržen Boris520504M50 SEEMOCŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia -
3.Sladič Roman442575M60 SEEMOCŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia -
4.Plavčak Ana2045587W40 SEEMOCŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia -

TEA
1.Stoyanov Vassil1409412M55 SEEMOCTEABulgariaYES -

Trapezitca 1954
1.Atanasov Aleksandar8004116M55 SEEMOCTrapezitca 1954Bulgaria -
2.Atanasova Yoana8004115W14Trapezitca 1954Bulgaria -
3.Atanasova Elitsa 8652507W21ETrapezitca 1954Bulgaria -
4.Atanasova Mariyana8004117W50 SEEMOCTrapezitca 1954Bulgaria -

Turkish Orienteering Federation
1.Altıncı Melisa2116528W20Turkish Orienteering FederationTurkeyYES -
2.Yılmaz Yaren7207268W20Turkish Orienteering FederationTurkeyYES -

Turkish Orienteering Team
1.Tuzcuoğulları Altar Ilgaz7205067M16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
2.Sarp Hasan Emre 8660025M16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
3.Özdemir Halil 2116598M16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
4.Şahan Hüseyin 2116566M16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
5.Doğrusöz Barkın 8637628M18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
6.Alten Mehmet Deniz8290774M18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
7.Keskin Ayberk 1422204M18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
8.Aydın Ali 7003580M20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
9.Kızıltaş Aziz 8636949M20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
10.Parlak Yusuf1407119M20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
11.Deniz Özcan2029663M20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
12.İşler Harun8646935M21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
13.Fettah Özgür 2072901M21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
14.Kaçmaz Ahmet 8646930M21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
15.Saraç Cansel 8646931M21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
16.Külah Sude Naz9201881W16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
17.Özdemir Semanur8000192W16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
18.Özeler Ceren 1413342W16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
19.Tuzcuoğulları Ayşa Asya7205208W16 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
20.Önal Betül7208066W18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
21.Açıl Buse2116521W18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
22.Korkmaz Eylül Begüm1422244W18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
23.Yigen Duygu 2116594W18 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
24.Aydın Buket8660022W20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
25.Özçelik Bahar1409426W20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
26.Melle Esma 2116569W20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
27.Uygun Elif Sena7207247W20 SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
28.Esner Betül 8646925W21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
29.Avcı Elif Gökçe 8651937W21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
30.Ocak Zeynep1405899W21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -
31.Oruç Hilal2042578W21E SEEOCTurkish Orienteering TeamTurkeyYES -

UFA United
1.Bayburin Rais8100158M60UFA UnitedRussiaYES -
2.Bayburina Dilya8140959W55UFA UnitedRussiaYES -

Universitatea Craiova
1.Mirea Cristian Andrei8002312M12Universitatea CraiovaRomania X
2.Mirea Radu Mihai8002314M16Universitatea CraiovaRomania X
3.Minoiu Emilian8002317M60 SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania X
4.Minoiu Veronica9000101W45 SEEMOCUniversitatea CraiovaRomania X

Valdi Sofia
1.Iordanov Boris2036470BABY courseValdi SofiaBulgaria
2.Jordanov Simeon720833M12Valdi SofiaBulgariaYES
3.Iordanov Plamen8627833M45 SEEMOCValdi SofiaBulgariaYES -
4.Yordanova Desislava990006W18Valdi SofiaBulgariaYES
5.Gincheva Siliya9201677W21AValdi SofiaBulgariaYES

Yenimahalle Teknik SK
1.Doğan Hüseyin7208059M45 SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey -
2.Gökbulut Kudret7208058M50 SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey X
3.Ipekoglu Suat7208055M50 SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey X
4.Yetiş Ahu7208057W40 SEEMOCYenimahalle Teknik SKTurkey X