v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Bubo cup 2020 (4 days)->Start times by name  (number of entries: 273)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2. 3. 4.
1.Adam Janas8667507M16SK PragaCZE 09:14:00 09:26:00 08:44:00 08:50:00
2.Ágnes Erdősné Németh423897W50NagykanizsaHUN 08:37:00 08:37:00 09:25:00 08:53:00
3.Alessandra Gariboldi7111316W40StankcovidITA 09:34:00 08:47:00 09:47:00 08:30:00
4.Alessandro Dipace7755555M45StankcovidITA 08:30:00 08:36:00 09:32:00 08:36:00
5.Alexandra Wilhem1394234W60ANCOSUI 09:10:00 09:10:00 08:50:00 08:50:00
6.Alyssia Wymer8230105W16Orient Go 25FRA 09:12:00 08:40:00 09:44:00 08:32:00
7.André Pierlot7763014M60C.O.LiègeBEL 08:42:00 08:42:00 09:18:00 09:42:00
8.Andrea Gianotti9404404M45StankcovidITA 09:08:00 09:00:00 09:24:00 08:44:00
9.Anica Hribar2077785W35OK BrežiceSLO 09:05:00 08:49:00 08:33:00 09:05:00
10.Anna Skern2103534W10NF WienAUT 09:23:00 09:23:00 08:43:00 09:03:00
11.Anne Brearley210119W70ItaliaITA 09:05:00 09:26:00 09:06:00 09:25:00
12.Anne Pecheur7209135OPEN CH.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 08:34:36 08:30:43 08:32:05 08:35:12
13.Antoine Vos1001022M14C.O.LiègeBEL 08:52:00 08:36:00 09:40:00 09:08:00
14.Arianna Patini8665415W20Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:29:00 08:57:00 08:41:00 08:57:00
15.Arne Kristensen8702019M60HerlufsholmDEN 08:36:00 08:48:00 09:12:00 09:36:00
16.Barbara ArbanasW21BClube de Aventura da BairradaPOR 09:15:00 09:31:00 09:31:00 08:43:00
17.Barbara Giuganino7202221W35 ULTIMATECO2ITA 08:37:00 09:15:00 09:15:00 09:37:00
18.Barbara Kastner8105105W45Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAUT 09:21:00 09:03:00 08:51:00 09:03:00
19.Barbora Baldrianová2102777W21ESK PragaCZE 09:27:00 09:43:00 08:39:00 09:11:00
20.Barbora Spicakova2106991OPEN C 09:39:42
21.Beatrice Zurcher8172244W65ANCOSUI 09:34:00 09:14:00 08:34:00 09:14:00
22.Bendegúz Werner2099479M20Pécsi Vasutas SKHUN 09:31:00 09:31:00 09:31:00 08:51:00
23.Bernardica Stipić2067883W40OK VihorCRO 09:26:00 09:23:00 08:53:00 09:26:00
24.Big BertaW21 ULTIMATEDROTSLO 10:00:02
25.Boglárka Werner1396102W12Pécsi Vasutas SKHUN 08:40:00 09:28:00 09:16:00 09:40:00
26.Bojan Jevševar2077852M21EOK BrežiceSLO 09:45:34 09:49:00 09:13:00 08:49:00
27.Boris Kastner8247247M50Naturfreunde Wien - Orienteering-TeamAUT 09:36:00 09:12:00 08:56:00 09:12:00
28.Boróka Werner8005868W18Pécsi Vasutas SKHUN 08:42:00 09:38:00 09:08:00 09:30:00
29.Carlos Monteiro1000058M60COC - Clube Orientação do CentroPOR 08:30:00 08:30:00 09:06:00 09:24:00
30.Cesare Tarabocchia1004266M60OK AzimutSLO 09:36:00 08:54:00 08:30:00 09:12:00
31.Chiara Sepin2015603W40SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 09:10:00 09:05:00 08:59:00 09:50:00
32.Chloé Dudoignon8262729W21EVALENCE SPORTS ORIENTATIONFRA 08:55:00 09:27:00 09:11:00 09:27:00
33.Chloé Haberkorn8002094W21EO'JuraFRA 09:11:00 09:11:00 09:43:00 08:39:00
34.Christian Renevey8665518M21ECA RoséSUI 09:45:00 09:45:00 09:31:00 09:43:00
35.Christoph Stäuble1966415M50OLG GalgenenSUI 08:32:00 08:32:00 08:32:00 08:32:00
36.Clizia Zambiasi8088086W35Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:21:00 09:05:00 08:49:00 08:49:00
37.Colas Gintzburger8010498M21A SHORTOrient Go 25FRA 08:58:00 08:42:00 09:30:00 08:42:00
38.Cristina Ruini2009738W55Punto K Orienteering ASDITA 09:00:00 09:32:00 09:16:00 09:16:00
39.Csilla Gárdonyi8636765W21 ULTIMATEOrvosegyetem SCHUN 09:12:00 08:52:00 09:02:00 09:12:00
40.Damir Gobec585858M45OK VihorCRO 08:44:00 09:16:00 09:00:00 09:40:00
41.Damir Tubin2124876M21BOK JelenCRO 08:50:00 09:08:00 08:56:00 09:44:00
42.Dan Machar2106966OPEN C 09:36:46
43.Daniel Bena1966057OPEN CANCOSUI 09:21:28 09:17:09 09:04:07 08:54:18
44.Daniela Henková2011839W21BSK BíloviceCZE 09:47:00 09:47:00 09:47:00 09:47:00
45.Dario Štambuk7111959M60OK Ivan MerzCRO 09:18:00 09:30:00 09:39:00 09:00:00
46.David Hamel8140275M40ANCOSUI 09:27:00 08:55:00 08:39:00 08:47:00
47.Davide Spagnoli7040576M40StankcovidITA 09:19:00 08:39:00 09:43:00 08:31:00
48.Donatella Gratton1009877W70Gruppo Orientamento CAI XXX Ottobre A.S.D.ITA 08:45:00 08:46:00 08:46:00 08:45:00
49.Dora Delić7551552W10OK JelenCRO 08:43:00 09:03:00 09:03:00 09:23:00
50.Dražen Gadžić7210949M21EOK KapelaCRO 09:01:00 09:07:00 09:07:00
51.Eda Machar2106971OPEN C 09:32:58
52.Edmunds Krastins2141140M60 09:48:00 09:48:00 08:42:00 09:18:00
53.Elvire Pierlot2089828W14C.O.LiègeBEL 08:35:00 08:35:00 09:07:00 09:39:00
54.Emilie Guyot1006007W10-shadowedANCOSUI 09:43:51 09:33:11 09:47:20 09:39:06
55.Emma Willemsens1686250W18Hermathenae Orientation SPABEL 08:50:00 09:28:00 09:18:00 09:22:00
56.Emmanuelle Wälti1201028OPEN CANCOSUI 09:13:24 09:15:12 08:55:09 09:02:20
57.Erica Pettersson9505100W21A LONGIFK Göteborg OrienteringSWE 09:06:00 09:06:00 09:22:00
58.Erik Lauenstein7206733M10ANCOSUI 09:33:00 08:53:00 08:33:00 08:33:00
59.Eva Baldrianová8660533W14SK PragaCZE 09:39:00 09:23:00 08:51:00 08:51:00
60.Eva Svihovska8008017W21A LONGSportcentrum BT JicinCZE 09:38:00 08:50:00 08:34:00 09:06:00
61.Fausto FerreiraM21A LONGClube de Aventura da BairradaPOR 09:01:00 09:41:00 09:41:00 08:41:00
62.Felipe Martos Sanchez7402610M60H.O.C. - Cercle d'Orientation du HainautBEL 08:48:00 09:06:00 08:54:00 09:30:00
63.Félix Gillet228942M10-shadowedC.O.LiègeBEL 08:53:00 09:14:03 08:30:10 08:30:15
64.Florence Bastin300875W40C.O.LiègeBEL 08:30:00 08:41:00 09:23:00 09:34:00
65.Francesco Radoicovich2137076BEGINNERSPunto K Orienteering ASDITA
66.Francois Gintzburger8021167M50Orient Go 25FRA 09:20:00 08:40:00 09:44:00 08:48:00
67.Frédéric Dhondt1131173M40C.O.LiègeBEL 08:47:00 08:47:00 09:35:00 09:19:00
68.Frédérique Wyrsch1969722OPEN CANCOSUI 09:23:14 09:11:13 08:48:30 08:52:30
69.Gábor Erdős423896M55NagykanizsaHUN 09:10:00 08:38:00 09:18:00 09:18:00
70.Gabriella Serafino2137083BEGINNERSPunto K Orienteering ASDITA
71.Giedrė Krasauskė8301011W35OK MedeinaLTU 08:33:00 09:37:00 09:21:00 09:21:00
72.Giorgia Sessi2133353W10-shadowedORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 08:30:02 09:16:56 08:37:31
73.Giulia Fignon2099318W16Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:36:00 09:04:00 08:48:00 09:04:00
74.Goran Polojaz8515539M20SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 08:31:00 08:51:00 08:31:00 08:31:00
75.Grégoire Bena8092499M21EANCOSUI 09:13:00 09:43:00 08:49:00 09:01:00
76.Grégoire Perret7202191M50ANCOSUI 09:28:00 09:20:00 09:04:00 09:20:00
77.Guillaume Wyrsch8070198M21 ULTIMATEANCOSUI 09:29:00 09:13:00 08:41:00 08:57:00
78.Hana Holinkova52587OPEN CKOB ZPV ProstejovCZE 08:34:30
79.Hana Kaslová7770109W60Sportcentrum BT JicinCZE 09:30:00 08:50:00 08:30:00 09:10:00
80.Hanna Modig Tjärnström8000708W21 ULTIMATELinköpings OrienteringsklubbSWE 09:02:00 09:02:00 08:32:00 09:02:00
81.Helen Aristondo Magnusso.2050825W45Orienteringsklubben TorSWE 09:39:00 09:15:00 08:45:00 08:51:00
82.Helmut Lerchegger8088088M50Leibnitzer AC -OrienteeringAUT 09:04:00 08:56:00 09:36:00 08:40:00
83.Herfried Trummer8140675M35 ULTIMATEOC FürstenfeldAUT 08:37:00 08:37:00 09:06:00 09:33:00
84.Iris Aurora Pecorari8004754W18Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:30:00 09:08:00 08:48:00 08:58:00
85.Isabel Monteiro1250358W60COC - Clube Orientação do CentroPOR 08:30:00 08:30:00 09:10:00 09:30:00
86.Isabelle Frère1001913OPEN CC.O.LiègeBEL 08:41:07 08:33:03 09:06:03 08:56:30
87.Iusef Abdelbaky1450727M14Punto K Orienteering ASDITA 09:08:00 09:08:00 09:24:00 09:40:00
88.Ivan Bublić7211185M35OK KapelaCRO 09:35:00 09:03:00 08:31:00 08:47:00
89.Ivana Gobec700021W45OK VihorCRO 08:57:00 09:33:00 09:09:00 09:33:00
90.Ivars Muzikants7300021M60OK MONALAT 09:00:00 09:36:00 09:42:00 08:42:00
91.Jacqueline Schmid2113530W50Swiss O ToursSUI 09:25:00 09:41:00 09:41:00 08:37:00
92.Jacques Florin7005055M55C.O.LiègeBEL 08:38:00 09:10:00 09:34:00 09:26:00
93.Jakob Steinwender8110704M16HSV Spittal/DrauAUT 08:44:00 08:44:00 09:32:00 09:26:00
94.James Lyne8630931M21ESLOW LondonGBR 09:19:00 09:13:00 08:43:00 09:13:00
95.Jan Flasar9418870M21 ULTIMATESK PragaCZE 09:37:00 09:29:00 08:33:00 08:41:00
96.Jan Gobec8135002M18OK VihorCRO 08:59:00 09:39:00 09:15:00 09:15:00
97.Jan Lauenstein8642234M16ANCOSUI 09:20:00 08:56:00 08:50:00 09:08:00
98.Jan Nemecek8028885M55Universitni Sportovni Klub PrahaCZE 08:46:00 09:02:00 09:10:00 09:34:00
99.Jan Pivec8116803M16MLOK Marianske LazneCZE 09:38:00 09:14:00 09:02:00 09:14:00
100.Jana Kreckova2073659OPEN BKOB ZPV ProstejovCZE 08:48:26 09:08:10 08:58:33 08:53:34
101.Janka Dienová9900077BEGINNERSKOBRA BratislavaSVK 08:58:14 09:22:49 09:31:53 08:34:04
102.Jarmila Nemeckova2103280W50Universitni Sportovni Klub PrahaCZE 09:09:00 08:53:00 09:09:00 09:09:00
103.Jaromir Svihovsky8008018M21 ULTIMATESportcentrum BT JicinCZE 09:21:00 09:05:00 08:49:00 09:13:00
104.Jaroslav Svihovsky8533M70OK JISKRA NOVÝ BORCZE 09:40:00 09:40:00 09:00:00 09:40:00
105.Jean-claude Guyot8632398M70ANCOSUI 09:20:00 09:20:00 09:20:00 09:00:00
106.Jitka Svobodova8648547W35 ULTIMATECzech Trimtex teamCZE 08:57:00 09:35:00 09:35:00 08:37:00
107.Joanna Szlendak2107923W21A SHORT 09:01:00 09:01:00 08:45:00 08:45:00
108.Joel Aristondo Magnusson2050859M18Orienteringsklubben TorSWE 09:31:00 09:07:00 08:43:00 09:07:00
109.Johan Lindgren8070308M21A LONGHagaby-GoifSWE 09:41:00 09:21:00 09:21:00 09:41:00
110.Johan Persson9850515M35 ULTIMATEHagaby-GoifSWE 09:25:00 09:01:00 08:58:00 09:17:00
111.Joli Wehrli8636804W55Swiss O ToursSUI 09:40:00 09:36:00 09:32:00 08:44:00
112.Jonas Willemsens1683310M16Hermathenae Orientation SPABEL 08:32:00 09:32:00 09:14:00 09:38:00
113.Joosep Tali255910M10-shadowedHarju OrienteerumisklubiEST 08:31:06
114.Josef Baldrian8670452M10SK PragaCZE 09:13:00 09:33:00 08:53:00 08:53:00
115.Josef Polster8010762M55HSV Spittal/DrauAUT 08:54:00 09:18:00 09:26:00 09:42:00
116.Judit Fuzy505232W45Orvosegyetem SCHUN 09:33:00 08:39:00 08:33:00 09:09:00
117.Judith Leyimangoye2046059W21BC.O.LiègeBEL 08:43:00 08:43:00 08:59:00 09:31:00
118.Jules Hamel8071108M12ANCOSUI 09:34:00 09:10:00 08:34:00 08:58:00
119.Julia Modig Tjärnström596596W21 ULTIMATELinköpings OrienteringsklubbSWE 09:22:00 08:42:00 08:52:00 08:52:00
120.Julie Wälti8655203W18ANCOSUI 09:22:00 09:18:00 08:58:00 09:06:00
121.Julien Guyot8303031M35 ULTIMATEANCOSUI 09:33:00 08:53:00 08:34:00 09:25:00
122.Jura Kukec1289347M20OK VihorCRO 09:11:00 09:11:00 09:11:00 09:11:00
123.Juris Petersons2012372M60OK MONALAT 09:24:00 09:42:00 09:45:00 08:30:00
124.Justin Gillet9110702M18C.O.LiègeBEL 08:43:00 08:35:00 09:23:00 09:23:00
125.Justine Hamel8051005W16ANCOSUI 09:28:00 09:12:00 08:40:00 08:56:00
126.Kajsa Hammarström920402W21 ULTIMATELinköpings OrienteringsklubbSWE 08:42:00 08:32:00 09:12:00 09:22:00
127.Karin KradischnigBEGINNERS 09:07:10 09:00:41 08:30:01
128.Karin Lindgren880401W21 ULTIMATEHagaby-GoifSWE 08:52:00 09:12:00 08:42:00 09:32:00
129.Karin Pust2069847W16Orientacijski klub KomendaSLO 09:44:00 09:44:00 08:32:00
130.Karin Vogl8227227OPEN CSV MietrachingGER
131.Karsten Blok2061688M60OK SNABDEN 08:36:00 09:24:00 08:48:00
132.Kimi Maria Gobec8667809W16OK VihorCRO 08:40:00 09:20:00 09:20:00 09:28:00
133.Kristian Blok1406288M21EOK SNABDEN 08:49:00 09:37:00 08:43:00
134.Larć ŠnitovčevaW18OK AzimutSLO 09:36:00
135.Laura Vasselli2137077BEGINNERSPunto K Orienteering ASDITA 08:59:11 08:44:18 08:45:16 08:35:55
136.Lenka Kreckova8663157W21A LONGKOB ZPV ProstejovCZE 08:34:00 09:38:00 09:22:00 09:38:00
137.Leslie Crettels228346W40Hermathenae Orientation SPABEL 08:38:00 09:41:00 09:11:00 09:18:00
138.Licia Kalcich210463W70CO2ITA 09:25:00 09:06:00 09:26:00 09:05:00
139.Louis Vos1001909M16C.O.LiègeBEL 08:38:00 08:38:00 09:08:00 09:20:00
140.Luca Patini2084600M55Semiperdo Orienteering ManiagoITA 09:26:00 09:26:00 08:38:00 08:54:00
141.Lucia Lauenstein8101276W40ANCOSUI 09:42:00 08:59:00 08:35:00 08:54:00
142.Lucia Sacilotto1450733W65ASD Unione LombardaITA 09:14:00 09:34:00 09:34:00 08:34:00
143.Lucija Telsman2106954OPEN B 09:38:08
144.Lucija TelsmanOPEN A 08:32:17
145.Lucija Marijela Štambuk5729W14OK Ivan MerzCRO 09:07:00 09:39:00 09:23:00 08:35:00
146.Lucine Gintzburger8200503W18Orient Go 25FRA 08:58:00 08:48:00 09:38:00 08:42:00
147.Luka RužićBEGINNERS 08:32:02
148.Luka RužićOPEN C 09:01:04
149.Luka RužićOPEN A 08:48:05 08:47:12
150.Lukáš Novota8017117M21EATU KošiceSVK 09:07:00 09:19:00 08:31:00 09:31:00
151.Lukáš Pivec8116735M40MLOK Marianske LazneCZE 09:35:00 09:11:00 08:55:00 08:55:00
152.Luna Bajrektarević893821W12OK VihorCRO 08:52:00 09:40:00 09:28:00 09:16:00
153.Maja Cvitković636977W55OK VihorCRO 09:16:00 09:40:00 09:00:00 09:32:00
154.Maja Kušt2067893W40OK VihorCRO 08:46:00 09:35:00 09:17:00 09:42:00
155.Marc LauensteinM35 ULTIMATEANCOSUI 09:17:00 09:53:24 08:50:00 09:09:00
156.Marc LauensteinM21 ULTIMATEANCOSUI 09:49:16
157.Marek Škorpil8667965M14 08:58:00 08:42:00 08:52:00 08:36:00
158.Mareks Strauss8655437M45MotokurzemeLAT 09:24:00 08:44:00 08:52:00 09:16:00
159.Marie Gillet8240505W16C.O.LiègeBEL 08:32:00 08:32:00 08:56:00 09:44:00
160.Marina Lenzari2137074BEGINNERSPunto K Orienteering ASDITA
161.Marina Skern8010775W40NF WienAUT 09:38:00 08:53:00 08:41:00 08:46:00
162.Marine Dudoignon8251173W20ROMANS COURSE D'ORIENTATIONFRA 08:41:00 09:13:00 08:57:00 09:29:00
163.Marja NagyW10-shadowedDROTSLO 08:49:06
164.Marja NagyW10DROTSLO 08:47:27
165.mark Heikoop2019049M55OLifantNED 09:34:00 08:46:00 08:46:00 09:02:00
166.Márk Gárdonyi2088248M45Orvosegyetem SCHUN 09:16:00 08:52:00 08:44:00 09:08:00
167.Márk Porgányi1396123M21ENagykanizsaHUN 08:31:00 08:55:00 09:19:00 09:37:00
168.Marketa Veljacikova2800325W55OK Sparta PrahaCZE 09:36:00 08:44:00 09:40:00 09:00:00
169.Marles BergerW21EDer Berger-ClanAUT 08:55:00 08:55:00 08:55:00
170.Marlies Berger8240240W21A LONGDer Berger-ClanAUT 09:22:00
171.Martin Brantner7113114M35 ULTIMATEHSV Wiener NeustadtAUT 09:41:00 09:17:00 09:22:00 08:37:00
172.Martin Holinka8660377M50KOB ZPV ProstejovCZE 08:40:00 09:44:00 09:28:00 09:28:00
173.Martin Jevševar2077853M16OK BrežiceSLO 09:18:00 09:02:00 08:38:00 08:56:00
174.Martin Škorpil8670484M60 08:54:00 09:18:00 08:48:00 09:48:00
175.Martina NagyBEGINNERSDROTSLO 08:45:23
176.Márton Erdős1396163M21ENagykanizsaHUN 08:55:00 09:07:00 09:28:00 09:49:00
177.Matej Ferluga2084579M12SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 08:46:00 08:58:00 09:10:00 09:22:00
178.Matej Machar2106975OPEN C 09:37:45
179.Matti LauensteinM10-shadowedANCOSUI 09:48:09 09:40:34 09:18:18
180.Matyas SvihovskyM10Sportcentrum BT JicinCZE 08:58:00 08:58:00 08:58:00
181.Max Bremer2106993OPEN B 08:52:00 08:47:03 08:40:03 08:45:02
182.Maxime Wyrsch8091199M21EANCOSUI 09:31:00 09:51:00 09:01:00 09:34:00
183.Maximilian Steinwender8010523M20HSV Spittal/DrauAUT 08:51:00 08:31:00 08:51:00 09:31:00
184.Merilin Vahtra7208291W21A SHORTHarju OrienteerumisklubiEST 08:45:00 08:45:00 09:01:00 09:33:00
185.Mikuláš Novota8017124M21EATU KošiceSVK 09:25:00 09:31:00 08:55:00 09:19:00
186.Mirka Jakšić1261971W45OK MaksimirCRO 08:39:00 08:33:00 09:03:00 09:39:00
187.Miroslav Krecek8660478M55KOB ZPV ProstejovCZE 09:02:00 09:34:00 09:02:00 09:10:00
188.Nadia van Buuren8123888W45ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 08:51:00 09:27:00 08:57:00 09:27:00
189.Nastja Ferluga8255002W16SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 08:48:00 08:48:00 09:28:00 09:36:00
190.Natanael Calderón Pujant.8089051M21A LONGCOMN MURCIAESP 09:21:00 09:01:00 09:01:00 09:01:00
191.Nataša Kolarek222413W45OK VihorCRO 08:45:00 09:21:00 09:21:00 09:15:00
192.Nenad Mihaljević893825M60OK VihorCRO 09:42:00 09:00:00
193.Nico Greff8003571OPEN BDROTSLO 09:16:56 08:52:36
194.Nika Kolarek222403W16OK VihorCRO 09:04:00 09:36:00 09:04:00 09:20:00
195.Niki Rumpal ZdenekovaW21A SHORT 08:54:16
196.Ninđa Želva Nagy KepćM10DROTSLO 08:45:08
197.Noa Kolarek222419M18OK VihorCRO 08:35:00 09:23:00 08:59:00 09:31:00
198.Olivier Blanc-Tranchant8091849M21 ULTIMATEO'JuraFRA 08:57:00 09:21:00 09:21:00 08:33:00
199.Ondrej Piják8200003M21EKOBRA BratislavaSVK 09:01:00 09:25:00 09:40:00 08:37:00
200.Patrick Mayeres2393M40Hermathenae Orientation SPABEL 08:39:00 09:27:00 09:11:00 09:27:00
201.Paula Pavlin8231003W18OK VihorCRO 08:34:00 09:48:00 09:28:00 09:14:00
202.Pavel Machar2106952OPEN B 09:36:35
203.Pavel Veljacik8000236M55OK Sparta PrahaCZE 09:18:00 08:54:00 09:42:00 08:38:00
204.Petar Delić7820618M35OK MaksimirCRO 08:31:00 08:31:00 09:19:00 09:03:00
205.Petar Strmečki7889999M50OK MaksimirCRO 08:56:00 08:48:00 09:12:00 09:36:00
206.Peter Ferluga2015607M40SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 09:11:00 09:03:00 08:47:00 09:11:00
207.Péter Werner1000042M45Pécsi Vasutas SKHUN 08:36:00 09:32:00 09:16:00 09:24:00
208.Petr Baldrian888639M45SK PragaCZE 09:32:00 09:40:00 08:36:00 09:00:00
209.Petr Boranek8648561M35 ULTIMATECzech Trimtex teamCZE 09:01:00 09:33:00 09:30:00 08:45:00
210.Petr Jahn7654324M21 ULTIMATESportcentrum JicinCZE 08:33:00 08:41:00 09:05:00 09:29:00
211.Petr Janas8663127M18SK PragaCZE 09:39:00 09:31:00 08:35:00 08:59:00
212.Petr Janas8151151M35 ULTIMATESK PragaCZE 09:09:00 09:41:00 08:42:00 09:01:00
213.Petra Kreckova52582W50KOB ZPV ProstejovCZE 08:53:00 09:25:00 08:53:00 09:25:00
214.Philippe Pogu1007521M60SCAPA NANCY ORIENTATIONFRA 09:30:00 09:00:00 08:36:00 09:06:00
215.Pierre Bena8240999M21EANCOSUI 09:43:00 09:47:00 08:37:00 09:25:00
216.Pierre Wyrsch1399874M50ANCOSUI 09:12:00 09:04:00 08:40:00 08:56:00
217.Pietro Sergas2118100M16Punto K Orienteering ASDITA 08:56:00 09:20:00 09:20:00 09:32:00
218.Quentin Gillet9031075M40C.O.LiègeBEL 08:31:00 08:31:00 09:19:00 09:35:00
219.Rachel Willemsens-wintha.1504243W40Hermathenae Orientation SPABEL 08:54:00 09:17:00 09:35:00 09:46:00
220.Rado Kalc2084602M12SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 08:34:00 09:22:00 08:58:00 09:34:00
221.Raimonds Kreslins2091455M60OK MONALAT 09:12:00 09:24:00 09:30:00 08:54:00
222.Ramūnas Pabrėža8668939M35OK JaunysteLTU 09:03:00 09:35:00 08:47:00 09:19:00
223.Remo Madella9200299M45Punto NordITA 08:52:00 09:24:00 09:08:00 09:32:00
224.Roberta Colombo339428OPEN CStankcovidITA 10:03:12 09:23:24 08:30:03 09:43:02
225.Roberto Larotella8083001M40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 08:55:00 09:19:00 09:52:09 09:03:00
226.Robin Brodman2106983OPEN A 09:32:09 08:39:08
227.Roger Zimmermann8653082M50ANCOSUI 09:44:00 09:36:00 08:48:00 09:04:00
228.Roland Renevey7202695M65CA RoséSUI 09:48:00 09:16:00 08:44:00 09:24:00
229.Roland Vogl8077022M21BSV MietrachingGER 09:32:00 08:32:00 09:26:00 09:50:00
230.Ruben Tič2120839M18SSD-AŠZ GAJA orienteeringITA 08:51:00 08:59:00 09:07:00 09:39:00
231.Sally Calland7003231W45Royal Signals Orienteering ClubGBR 09:27:00 08:57:00 08:39:00 08:57:00
232.Sandra Lauenstein8118020W35 ULTIMATEANCOSUI 09:37:00 08:55:00 08:35:00 08:57:00
233.Sara Gaion2051670W40ORIENTEERING TRIESTE A.S.D.ITA 09:29:00 09:05:00 09:38:00
234.Scottie PippenM10 09:22:16
235.Selina Skern700222W12NF WienAUT 09:28:00 09:04:00 08:40:00 09:04:00
236.Simon Hamel8022412M21 ULTIMATEANCOSUI 09:45:00 08:57:00 08:57:00 09:21:00
237.Soma Gárdonyi2050677M18Orvosegyetem SCHUN 09:23:00 08:43:00 08:51:00 08:51:00
238.Sophie Hamel8040178W40ANCOSUI 09:46:00 09:11:00 08:47:00 09:02:00
239.Stefania Palamara339424W40StankcovidITA 09:18:00 08:35:00 09:41:00 08:38:00
240.Stefano Brambilla7203667M50CO2ITA 08:48:00 09:28:00 09:20:00 09:44:00
241.Stella Cignini2048128W16Punto K Orienteering ASDITA 08:56:00 08:56:00 09:12:00 09:12:00
242.Stephane Willemsens1229362M40Hermathenae Orientation SPABEL 09:03:00 09:43:00 09:27:00 09:43:00
243.Stéphane Renevey890926M21ECA RoséSUI 09:47:00 09:37:00 09:25:00 09:40:00
244.Taivo Tali7208108M35Harju OrienteerumisklubiEST 08:47:00 08:47:00 09:03:00 09:35:00
245.Tereza FlaškovaW21A SHORT 08:55:57
246.Thomas Blok1406296M21EOK SNABDEN 08:37:00 09:43:00 08:31:00
247.Thomas Polster8300394M21EHSV Spittal/DrauAUT 08:43:00 08:43:00 09:34:00 09:46:00
248.Tiina-maria Tali7211276W21EHarju OrienteerumisklubiEST 08:39:00 08:39:00 09:27:00 09:43:00
249.Tim Skern8110756OPEN CNF WienAUT 08:30:29 09:32:04 09:39:02 09:23:05
250.Tom Mayeres1001089M10-shadowedHermathenae Orientation SPABEL 08:33:00 09:13:00 08:30:12 08:30:18
251.Tomáš Baldrian8660399M16SK PragaCZE 09:26:00 09:38:00 08:32:00 09:02:00
252.Tomaž Pust2088287M40Orientacijski klub KomendaSLO 09:43:00 09:35:00 08:31:00
253.Tzvetanka Vassileva2029966W45CO2ITA 08:33:00 09:09:00 09:15:00 09:21:00
254.Uku-laur Tali8664187M21 ULTIMATEHarju OrienteerumisklubiEST 08:41:00 08:33:00 09:13:00 09:37:00
255.Vibor Strmečki1422007M14OK MaksimirCRO 08:38:34 08:52:00 09:08:00 09:24:00
256.Vid Bogovič439275M21A LONGOK BrežiceSLO 08:41:00 08:41:00 09:21:00
257.Violeta Čalić2140845W40OK VihorCRO 09:02:00 09:47:00 09:29:00 09:10:00
258.Violette Mayeres1421075W12Hermathenae Orientation SPABEL 09:04:00 09:16:00 09:04:00 09:28:00
259.Višnja Dukić2143665W21BOK KapelaCRO 09:15:00
260.Vita Polkovnikova2074154W60OK MONALAT 08:50:00 09:30:00 09:30:00 08:30:00
261.Vladan Henek8116736M35SK BíloviceCZE 08:35:00 08:35:00 08:35:00 08:31:00
262.Wilf Holloway9200004M70MTK Bad HarzburgGER 09:00:00 09:00:00 08:40:00 09:20:00
263.William De Gisi2009711M21A SHORTSesto76 LisanzaITA 09:30:00 09:30:00 08:42:00 08:58:00
264.Wilma Lauenstein8281007W14ANCOSUI 09:23:00 09:07:00 08:35:00 09:07:00
265.Wolfgang Kradischnig8627287M55Naturfreunde LinzAUT 08:30:00 08:30:00 08:30:00 08:30:00
266.Xander Berger8068908M21EDer Berger-ClanAUT 09:49:00 08:31:00 09:49:00 08:55:00
267.Yona Jacquemin8200102W18Orient Go 25FRA 09:06:00 08:58:00 09:48:00 08:34:00
268.Žaneta PivcovaBEGINNERSMLOK Marianske LazneCZE 09:12:05
269.Žaneta Pivcová8033228W35MLOK Marianske LazneCZE 08:30:00 09:21:00 09:05:00
270.Zdenka Petra Štambuk5768W16OK Ivan MerzCRO 09:20:00 09:28:00 09:36:00 08:40:00
271.Zet OrM10DROTSLO 08:44:04
272.Zsolt Gárdonyi888342M12Orvosegyetem SCHUN 09:22:00 08:34:00 08:46:00 09:10:00
273.Zuzana Stejskalova2107925OPEN C 09:34:37