v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
JaSam O-Summer Cup->Start times by clubs  (number of entries: 220)
Report type:
Start times by name | Start times by classes | Start times by countries | Start times by clubs

Time format:
v

NameChip numberClassClubCountry 1. 2.

1.Coskun Ozascilar1395313M35 12:43:00 11:43:00
2.Jakov Bijelić411400OPEN short 13:22:00 11:57:00
3.Sabina Seražin Korper46479Ž35 12:05:00 11:05:00
4.Vacant OPEN short 13:40:00 12:01:00
5.Vacant OPEN short 13:38:00 12:03:00
6.Vacant OPEN short 13:34:00 12:05:00
7.Vacant OPEN long 12:52:00 12:17:00
8.Vacant OPEN short 13:32:00 11:45:00
9.Vacant Ž35 12:33:00 11:17:00
10.Vacant M65 13:04:00 11:56:00
11.Vacant M16 12:04:00 11:22:00
12.Vacant M21B 12:36:00 11:43:00
13.Vacant Ž21B 12:35:00 11:49:00
14.Vacant Ž21B 12:31:00 11:25:00
15.Vacant Ž16 12:09:00 11:13:00
16.Vacant M35 12:47:00 11:55:00
17.Vacant M35 12:57:00 12:16:00
18.Vacant M45 12:45:00 12:18:00
19.Vacant M20 12:31:00 11:07:00
20.Vacant Ž12 12:52:00 11:30:00
21.Vacant Ž12 12:56:00 11:42:00
22.Vacant M20 12:35:00 11:10:00
23.Vacant M14 12:06:00 11:08:00
24.Vacant M14 12:10:00 11:02:00
25.Vacant Ž16 12:05:00 11:19:00
26.Vacant M12 12:44:00 11:09:00
27.Vacant M55 12:38:00 11:21:00
28.Vacant M55 12:46:00 11:15:00
29.Vacant M12 12:38:00 11:12:00
30.Vacant Ž20 13:27:00 12:02:00
31.Vacant M16 12:12:00 11:10:00
32.Vacant OPEN long 13:06:00 12:19:00
33.Vacant OPEN short 13:36:00 11:55:00
34.Vacant Ž14 12:16:00 11:32:00
35.Vacant OPEN long 12:48:00 12:13:00
36.Vacant M65 13:00:00 12:05:00
37.Vacant OPEN long 13:08:00 12:05:00
38.Vacant OPEN long 13:00:00 12:15:00
39.Vacant Ž14 12:24:00 11:26:00
40.Vacant Ž45 12:04:00 11:20:00
41.Vacant Ž45 12:32:00 11:41:00
42.Vacant Ž21A 13:09:00 11:48:00
43.Vacant Ž21A 13:17:00 11:54:00
44.Vacant Ž20 13:23:00 12:08:00
45.Vacant M21A 12:13:00 11:12:00

Ivan Merz
1.Andro Vladimir Štambuk7041999M20Ivan MerzCRO 12:37:00
2.Dario Štambuk7111959M55Ivan MerzCRO 12:42:00 11:18:00
3.Davorka Srebačić1919197Ž45Ivan MerzCRO 12:18:00
4.Dora Kermek1515155Ž16Ivan MerzCRO 12:03:00
5.Iva Štambuk889172Ž21AIvan MerzCRO 13:05:00 12:06:00
6.Luka Gojmerac236873M12Ivan MerzCRO 12:32:00
7.Marina Kopjar1931982Ž21BIvan MerzCRO 12:25:00 11:43:00
8.Milan Turkalj1946000M65Ivan MerzCRO 13:02:00 11:50:00
9.Miroslav Hainž1965125M35Ivan MerzCRO 11:34:00
10.Miroslav Priher1968521M45Ivan MerzCRO 12:43:00 12:12:00
11.Predrag Labaš1999219OPEN longIvan MerzCRO 12:56:00 11:57:00
12.Senija Zadravec - Kermek1414144OPEN shortIvan MerzCRO 13:08:00
13.Zdenka Petra Štambuk5768Ž14Ivan MerzCRO 12:20:00

OK Bjelovar
1.Antonija Orlić8041177Ž21AOK BjelovarCRO 13:13:00 12:00:00
2.Domagoj Šantić1420752M21BOK BjelovarCRO 12:20:00 11:52:00
3.Gloria Šantić232287OPEN shortOK BjelovarCRO 13:28:00 12:07:00
4.Mladen Perica232284M55OK BjelovarCRO 12:52:00
5.Nikolina Šantić1420813Ž35OK BjelovarCRO 12:17:00 11:02:00
6.Petar Perica1817161M21BOK BjelovarCRO 12:24:00
7.Robert Orehoci8250869M35OK BjelovarCRO 12:59:00 11:28:00
8.Željko Belaj232288M65OK BjelovarCRO 13:10:00 11:59:00

OK Brežice
1.Anica Hribar2077785Ž35OK BrežiceSLO 12:03:00 11:50:00
2.Bojan Jevševar2077852M35OK BrežiceSLO 12:41:00 11:49:00
3.Jaka Piltaver1398941M21AOK BrežiceSLO 12:03:00 11:03:00
4.Martin Jevševar2077853M14OK BrežiceSLO 12:02:00 11:05:00
5.Nejc Zorko308919M14OK BrežiceSLO 12:04:00 11:17:00
6.Timotej Hribar406722M14OK BrežiceSLO 12:08:00 11:11:00

OK Japetic
1.Borna Kuzmanić410653M12OK JapeticCRO 12:42:00 11:24:00
2.Branimir Pongrac7032222M35OK JapeticCRO 13:01:00 12:01:00
3.Branka Fabek770914Ž45OK JapeticCRO 12:08:00 11:29:00
4.David Skopljak237598M12OK JapeticCRO 12:34:00 11:03:00
5.Dominik Kirin8333335M21AOK JapeticCRO 12:17:00 11:27:00
6.Dražen Perković237600M35OK JapeticCRO 13:05:00 12:07:00
7.Edi Ocvirk750723M35OK JapeticCRO 12:49:00 11:40:00
8.Eva Magdić Govedarica237596Ž16OK JapeticCRO 12:07:00 11:10:00
9.Eva Ocvirk700027Ž35OK JapeticCRO 12:31:00 11:35:00
10.Filip Cvetković999505M20OK JapeticCRO 12:33:00 11:04:00
11.Gabrijela Baburek410649OPEN longOK JapeticCRO 12:54:00 12:09:00
12.Hrvoje JelinicM35OK JapeticCRO 13:13:00 11:22:00
13.Ivan Pongrac406701M65OK JapeticCRO 13:06:00 12:08:00
14.Ivana Kuzmanić410651Ž45OK JapeticCRO 12:16:00 11:35:00
15.Jelena Lesjak2113425Ž16OK JapeticCRO 12:11:00 11:04:00
16.Maja Milek237599OPEN longOK JapeticCRO 12:46:00 11:59:00
17.Maja Pongrac237558Ž21BOK JapeticCRO 12:27:00 11:37:00
18.Mark JelinićM12OK JapeticCRO 12:46:00 11:18:00
19.Mirja Pavić1403140Ž21AOK JapeticCRO 13:07:00 11:57:00
20.Mirjana Grgečić237592OPEN longOK JapeticCRO 12:50:00 11:55:00
21.Nola Jandrečić7600000Ž21AOK JapeticCRO 13:15:00 11:51:00
22.Roko Puharić237595M20OK JapeticCRO 12:29:00 11:13:00
23.Roko Spaseski Baburek237556OPEN shortOK JapeticCRO 13:24:00 11:59:00
24.Rudi Marković237593M16OK JapeticCRO 12:08:00 11:04:00
25.Sanja Ljubić428003OPEN shortOK JapeticCRO 13:16:00
26.Sonja Lesjak237553Ž21AOK JapeticCRO 13:11:00 12:03:00
27.Stana Dolenac1420785OPEN shortOK JapeticCRO 13:18:00
28.Zvjezdana Govedarica345947OPEN longOK JapeticCRO 12:58:00 12:03:00
29.Zvonimir GulišM14OK JapeticCRO 12:12:00 11:14:00

OK Jelen
1.Dalibor StankovskiM21BOK JelenCRO 12:34:00 11:34:00
2.Dan KobasićM12OK JelenCRO 12:40:00 11:21:00
3.Marijan Bogović7891004M45OK JelenCRO 12:49:00 12:03:00
4.Marko Košturić219397M21BOK JelenCRO 12:30:00 11:46:00
5.Mijat PerićM21AOK JelenCRO 12:21:00 11:30:00
6.Vladimir MiovecOPEN shortOK JelenCRO 13:10:00
7.Zdravko ŠaflinM45OK JelenCRO 13:01:00 11:42:00
8.Željka GajdekŽ35OK JelenCRO 12:07:00 11:08:00

OK Kapela
1.Beata Adrianna Glinska2109710Ž45OK KapelaCRO 12:14:00 11:14:00
2.Darko Raškaj893828M55OK KapelaCRO 12:44:00 11:12:00
3.Davor Čapeta300745M21AOK KapelaCRO 12:19:00 11:09:00
4.Emilija Ebenspanger247389Ž45OK KapelaCRO 12:26:00 11:26:00
5.Goran Rihter410618M35OK KapelaCRO 13:17:00 12:04:00
6.Goran Vodopija2087742M35OK KapelaCRO 13:15:00 12:10:00
7.Irena Čorko Meštrović2105096Ž35OK KapelaCRO 12:27:00 11:11:00
8.Ivan Gverić7207785M35OK KapelaCRO 12:51:00 11:31:00
9.Ivan Ivo Penić7777600M45OK KapelaCRO 12:41:00 11:45:00
10.Ivana Ulrich Cvenić7770730Ž21BOK KapelaCRO 12:33:00 11:40:00
11.Krešo Špoljar410650M45OK KapelaCRO 12:51:00 11:51:00
12.Krunoslav Peh247099M21BOK KapelaCRO 12:42:00 11:28:00
13.Luka Filetin7207151M21AOK KapelaCRO 12:23:00 11:33:00
14.Majda Vidaković2113348Ž12OK KapelaCRO 12:54:00 11:27:00
15.Martin VukmanovićOPEN shortOK KapelaCRO 13:30:00
16.Mladen Jelić505905M55OK KapelaCRO 12:40:00 11:27:00
17.Mladen Vukmanović720210M45OK KapelaCRO 12:37:00 12:15:00
18.Mladenka Čuljak Gross247360Ž45OK KapelaCRO 12:10:00 11:08:00
19.Nikola Škorić219313M21BOK KapelaCRO 12:26:00
20.Olga Jerković Perić2105108Ž14OK KapelaCRO 12:14:00 11:35:00
21.Petra Plevnik2088253Ž21BOK KapelaCRO 12:23:00 11:34:00
22.Sanda Berženji2088239Ž35OK KapelaCRO 12:15:00 11:23:00
23.Sandra Bergant Vidakovic2105097Ž21BOK KapelaCRO 12:37:00 11:28:00
24.Sandra Latinger410619Ž21BOK KapelaCRO 12:29:00 11:46:00
25.Saša Glagolić2113384Ž35OK KapelaCRO 12:21:00 11:44:00
26.Srebrenka Vuk247225Ž45OK KapelaCRO 12:06:00 11:02:00
27.Tomislav Meštrović2088246M35OK KapelaCRO 13:03:00 11:58:00
28.Vera Franc2109704Ž45OK KapelaCRO 12:30:00 11:47:00
29.Vinka Vukmanović552005Ž21AOK KapelaCRO 13:19:00 11:45:00
30.Wanda Kovač2113332Ž12OK KapelaCRO 13:02:00 11:33:00

OK Maksimir
1.Alan OmerčićM12OK MaksimirCRO 12:48:00
2.Ana Delić300742Ž21BOK MaksimirCRO 12:21:00 11:31:00
3.Andrej Smerke1110007M45OK MaksimirCRO 12:39:00 11:54:00
4.Bojan Vukelić300743M45OK MaksimirCRO 12:53:00 12:00:00
5.Darko Merunka7630314M45OK MaksimirCRO 13:03:00
6.Dora Vukelić2061276Ž12OK MaksimirCRO 13:00:00 11:36:00
7.Evelyn Kraintz251688Ž45OK MaksimirCRO 12:22:00 11:17:00
8.Fabiana Cini210121Ž35OK MaksimirCRO 12:09:00 11:14:00
9.Helena OmerčićŽ14OK MaksimirCRO 12:18:00
10.Ivo Lukačić236865M55OK MaksimirCRO 12:50:00 11:24:00
11.Juraj Vukelić406735M12OK MaksimirCRO 12:36:00 11:06:00
12.Kyra KrahenbuhlOPEN shortOK MaksimirCRO 13:04:00 11:53:00
13.Laura Kaniški701122Ž14OK MaksimirCRO 12:22:00 11:23:00
14.Lobel Horvat888973M21AOK MaksimirCRO 12:09:00 11:39:00
15.Lorena OreškovićŽ14OK MaksimirCRO 12:26:00 11:29:00
16.Mirjana Horvat236856OPEN longOK MaksimirCRO 12:07:00
17.Mirka Jakšić236862Ž35OK MaksimirCRO 12:13:00 11:20:00
18.Petar Delić535353M35OK MaksimirCRO 12:55:00 11:37:00
19.Petar Strmečki236879M45OK MaksimirCRO 12:57:00 12:09:00
20.Radovan Čepelak236882M65OK MaksimirCRO 13:08:00 12:02:00
21.Robert Kaniški888975M21BOK MaksimirCRO 12:38:00 11:40:00
22.Saša Horvat236872M55OK MaksimirCRO 12:54:00 11:06:00
23.Tajana Holjevac-GagulićŽ21BOK MaksimirCRO 12:39:00 11:52:00
24.Tomislav Kaniški7001122M35OK MaksimirCRO 13:07:00 11:19:00
25.Vibor Strmečki435468M12OK MaksimirCRO 12:30:00 11:15:00
26.Višnja Kabalin Borenić888972Ž45OK MaksimirCRO 12:12:00 11:23:00
27.Željka Vendler Čepelak236886Ž45OK MaksimirCRO 12:28:00 11:11:00

OK Medjimurje
1.Jakov Tkalec345958OPEN shortOK MedjimurjeCRO 13:26:00
2.Jasminka Cindrić Perkovi.411373Ž35OK MedjimurjeCRO 12:11:00 11:41:00
3.Vladimir Tkalec504530M21BOK MedjimurjeCRO 12:18:00
4.Željko Koščak700770M35OK MedjimurjeCRO 13:11:00 12:13:00

OK Orion
1.Ana Tišljar2069559Ž20OK OrionCRO 13:21:00 11:53:00
2.Ivo Tišljar2111098M45OK OrionCRO 12:55:00 11:57:00

OK Ris Delnice
1.Dorja Salopek500475Ž12OK Ris DelniceCRO 12:50:00 11:39:00
2.Tihomir Salopek500458M35OK Ris DelniceCRO 12:45:00 11:25:00
3.Tihon Salopek500470M16OK Ris DelniceCRO 12:02:00 11:16:00

OK Sljeme
1.Čedomil Gros332977M65OK SljemeCRO 12:58:00 11:53:00
2.Senka Jurković Gros332976Ž45OK SljemeCRO 12:02:00 11:32:00

OK Sova
1.Dalibor Sovilj1401012M21BOK SovaCRO 12:22:00 11:37:00
2.Luka Ivković1401001M21AOK SovaCRO 12:05:00
3.Matjaž Štanfel500459M21AOK SovaCRO 12:11:00 11:36:00
4.Vladimir Trivunović1401011M45OK SovaCRO 12:59:00 11:48:00

OK Vihor
1.Bernardica Stipic2067883Ž35OK VihorCRO 12:29:00 11:38:00
2.Boris Kukec1971101M21BOK VihorCRO 12:40:00
3.Daliborka Pavlin7474605Ž45OK VihorCRO 12:20:00 11:05:00
4.Damir Gobec585858M21AOK VihorCRO 12:25:00 11:24:00
5.Damir Miljković219399M21AOK VihorCRO 12:15:00 11:06:00
6.Darinka Lovrec893814Ž45OK VihorCRO 12:34:00 11:44:00
7.Domagoj Pavlin7778000M21BOK VihorCRO 12:32:00 11:49:00
8.Dražen Tutić2111491M21BOK VihorCRO 12:28:00 11:31:00
9.Ivana Gobec700021Ž35OK VihorCRO 12:23:00 11:26:00
10.Jan Gobec8135002M16OK VihorCRO 12:14:00 11:25:00
11.Janko Hodak406868OPEN shortOK VihorCRO 13:20:00
12.Josip Matijašić546169M55OK VihorCRO 11:09:00
13.Jura Kukec1289347M16OK VihorCRO 11:13:00
14.Lea Katarina Gobec893803Ž20OK VihorCRO 13:25:00 11:59:00
15.Maja Cvitković636977Ž45OK VihorCRO 12:24:00 11:38:00
16.Maja Kušt2067893Ž35OK VihorCRO 12:25:00 11:32:00
17.Marta Kukec1968042Ž14OK VihorCRO 12:28:00
18.Martina Tutić2111489OPEN shortOK VihorCRO 11:51:00
19.Mia Lovrec893816Ž20OK VihorCRO 13:29:00 12:05:00
20.Mirta Hodak2115782Ž12OK VihorCRO 12:58:00
21.Nenad Lovrec893813M55OK VihorCRO 12:48:00 11:30:00
22.Paula Pavlin8231003Ž16OK VihorCRO 11:16:00
23.Tin Kodba406870M16OK VihorCRO 12:10:00 11:19:00
24.Tomislav Varnica8079783M21AOK VihorCRO 12:07:00 11:18:00
25.Tomislav Vuk7778899M35OK VihorCRO 13:09:00 11:46:00
26.Vid Kodba406861M16OK VihorCRO 12:06:00 11:07:00
27.Vlatka Stupalo2084417Ž35OK VihorCRO 12:19:00 11:47:00

Orientacijski klub Komenda
1.Ana Pia Pogačar2052388Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:07:00
2.Katja Babič2069815Ž16Orientacijski klub KomendaSLO 11:22:00
3.Patricija Primožič2069791Ž20Orientacijski klub KomendaSLO 11:56:00
4.Žan Ravnikar2069796M21AOrientacijski klub KomendaSLO 11:21:00

Orijentacijski klub Varaždin
1.Karmen Holenda1416414OPEN shortOrijentacijski klub VaraždinCRO 13:06:00 11:47:00
2.Krunoslav Canjuga1151981M35Orijentacijski klub VaraždinCRO 12:53:00 11:52:00
3.Luka Kocijan2113338OPEN longOrijentacijski klub VaraždinCRO 13:04:00 12:11:00
4.Mario Lah2117408OPEN shortOrijentacijski klub VaraždinCRO 13:12:00 11:49:00
5.Ozren Pevec2113448OPEN shortOrijentacijski klub VaraždinCRO 13:14:00
6.Siniša Lah2113388OPEN longOrijentacijski klub VaraždinCRO 13:02:00 12:01:00

Škofjeloški orijentacijski klub
1.Ana Plavčak2045587Ž35Škofjeloški orijentacijski klubSLO 12:01:00
2.Boris Eržen520504M45Škofjeloški orijentacijski klubSLO 12:35:00