6. Munich O-Cup 2019->Entries by name (number of entries: 48)
1. | Angelov Ivan | 7900017 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
2. | Apostol Victor | 1420170 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
3. | Babenko Ivan | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
4. | Badia Landefeld Gil | | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
5. | Beierlein Uwe | 9002242 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
6. | Bernt Franz | 8657248 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
7. | Chapman Dave | 8660064 | Bahn A - Lang | Southern Navigators | United Kingdom | |
8. | Cussac Eglantine | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
9. | Danninger Alexandra | 1234565 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
10. | Danninger Bastian | 8333838 | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
11. | Danninger Tobias | 7898789 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
12. | Doyscher Dominik | 2107009 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
13. | Ehrl Blandine | 8201026 | Bahn A - Lang | OL Forstern | Germany | |
14. | Fujak Vladimir | 425448 | Bahn A - Lang | Kysucke Nove Mesto | Slovakia | |
15. | Garus Rainer | 8320666 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
16. | Glanz Werner | 1859 | Bahn B - Mittel | OLV Landshut | Germany | |
17. | Gutsul Anton | | Bahn A - Lang | UKRAINE | Ukraine | |
18. | Hagen Alexander | 2036246 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
19. | Herashchenko Dianora | 2091745 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
20. | Hergert Alexander | 9999909 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
21. | Holtz Conny | 9452288 | Bahn B - Mittel | TSV Jetzendorf | Germany | |
22. | Iarko Vitalii | 2119193 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
23. | Ivansson Jan | 8111122 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
24. | Johansson Bernt | 8121054 | Bahn A - Lang | Orientierungslaufclub Stubai | Austria | |
25. | Körner Ralph | 8099000 | Bahn A - Lang | OLV Landshut | Germany | |
26. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
27. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
28. | Kupriyanov Alexey | 8646232 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
29. | Landefeld Rico | 1301782 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
30. | Mardones Diego | 7997396 | Bahn A - Lang | CAS-MPE | Germany | |
31. | Maureira María José | | Bahn C - Kurz | CAS-MPE | Germany | |
32. | Mirkovic Marijan | | Bahn B - Mittel | OC München | Germany | |
33. | Mirkovic Zvonimir | | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
34. | Natho Leonie | 2061245 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
35. | Natho Ronny | 661177 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
36. | Natho Yara | 2084429 | Bahn C - Kurz | OC München | Germany | |
37. | Pineda Dante | | Bahn C - Kurz | CAS-MPE | Germany | |
38. | Pommerenke Katharina-Marleen | 7207152 | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
39. | Ritzenthaler Kristin | 8632427 | Bahn A - Lang | TSV Jetzendorf | Germany | |
40. | Roger Isolda | | Bahn B - Mittel | Individuals/No club | | |
41. | Romo Javier | | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
42. | Schwendemann Mona | 236398 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
43. | Seeger Isabel | 8118188 | Bahn A - Lang | TSV Bernhardswald | Germany | |
44. | Stoffel Rainer | 2074300 | Bahn A - Lang | Individuals/No club | | |
45. | Szücs László | | Bahn B - Mittel | CAS-MPE | Germany | |
46. | Valverde Felipe | | Bahn C - Kurz | CAS-MPE | Germany | |
47. | Weinig Peter | 8255255 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |
48. | Yordanov Teodor | 1840330 | Bahn A - Lang | OC München | Germany | |