v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
6. Munich O-Cup 2019->Entries by clubs  (number of entries: 48)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Schwendemann Mona236398Bahn A - LangIndividuals/No club
2.Stoffel Rainer2074300Bahn A - LangIndividuals/No club
3.Romo JavierBahn A - LangIndividuals/No club
4.Pommerenke Katharina-Marleen7207152Bahn B - MittelIndividuals/No club
5.Roger IsoldaBahn B - MittelIndividuals/No club
6.Cussac EglantineBahn B - MittelIndividuals/No club

CAS-MPE
1.Mardones Diego7997396Bahn A - LangCAS-MPEGermany
2.Szücs LászlóBahn B - MittelCAS-MPEGermany
3.Pineda DanteBahn C - KurzCAS-MPEGermany
4.Maureira María JoséBahn C - KurzCAS-MPEGermany
5.Valverde FelipeBahn C - KurzCAS-MPEGermany

Kysucke Nove Mesto
1.Fujak Vladimir425448Bahn A - LangKysucke Nove MestoSlovakia

OC München
1.Angelov Ivan7900017Bahn A - LangOC MünchenGermany
2.Herashchenko Dianora2091745Bahn A - LangOC MünchenGermany
3.Kozhevnikov Arist8125108Bahn A - LangOC MünchenGermany
4.Iarko Vitalii2119193Bahn A - LangOC MünchenGermany
5.Natho Ronny661177Bahn A - LangOC MünchenGermany
6.Yordanov Teodor1840330Bahn A - LangOC MünchenGermany
7.Beierlein Uwe9002242Bahn A - LangOC MünchenGermany
8.Landefeld Rico1301782Bahn A - LangOC MünchenGermany
9.Bernt Franz8657248Bahn A - LangOC MünchenGermany
10.Apostol Victor1420170Bahn A - LangOC MünchenGermany
11.Kupriyanov Alexey8646232Bahn A - LangOC MünchenGermany
12.Danninger Tobias7898789Bahn A - LangOC MünchenGermany
13.Garus Rainer8320666Bahn A - LangOC MünchenGermany
14.Doyscher Dominik2107009Bahn A - LangOC MünchenGermany
15.Weinig Peter8255255Bahn A - LangOC MünchenGermany
16.Danninger Alexandra1234565Bahn B - MittelOC MünchenGermany
17.Danninger Bastian8333838Bahn B - MittelOC MünchenGermany
18.Mirkovic MarijanBahn B - MittelOC MünchenGermany
19.Natho Yara2084429Bahn C - KurzOC MünchenGermany
20.Mirkovic ZvonimirBahn C - KurzOC MünchenGermany
21.Kozhevnikov Alexander9812510Bahn C - KurzOC MünchenGermany
22.Natho Leonie2061245Bahn C - KurzOC MünchenGermany
23.Badia Landefeld GilBahn C - KurzOC MünchenGermany

OL Forstern
1.Ehrl Blandine8201026Bahn A - LangOL ForsternGermany

OLV Landshut
1.Hergert Alexander9999909Bahn A - LangOLV LandshutGermany
2.Körner Ralph8099000Bahn A - LangOLV LandshutGermany
3.Glanz Werner1859Bahn B - MittelOLV LandshutGermany

Orientierungslaufclub Stubai
1.Ivansson Jan8111122Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria
2.Johansson Bernt8121054Bahn A - LangOrientierungslaufclub StubaiAustria

Southern Navigators
1.Chapman Dave8660064Bahn A - LangSouthern NavigatorsUnited Kingdom

TSV Bernhardswald
1.Seeger Isabel8118188Bahn A - LangTSV BernhardswaldGermany

TSV Jetzendorf
1.Hagen Alexander2036246Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
2.Ritzenthaler Kristin8632427Bahn A - LangTSV JetzendorfGermany
3.Holtz Conny9452288Bahn B - MittelTSV JetzendorfGermany

UKRAINE
1.Gutsul AntonBahn A - LangUKRAINEUkraine
2.Babenko IvanBahn A - LangUKRAINEUkraine