3. Lauf zum Isar-Cup 2021->Entries by name (number of entries: 50)
Report type:
Entries by name |
Entries by classes |
Entries by countries |
Entries by clubs
1. | Blaschke Lukas | 2086563 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
2. | Blaschke Markus | 1730 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
3. | Danninger Alexandra | 1234565 | Damen C | OC München | Germany | |
14:30 - 15:00 Uhr |
4. | Danninger Bastian | 8333838 | Herren C | OC München | Germany | |
14:30 - 15:00 Uhr |
5. | Danninger Tobias | 8494948 | Herren A | OC München | Germany | |
14:30 - 15:00 Uhr |
6. | Despetovic Tihomir | 8657246 | Herren A | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
7. | Dünzinger Maja | 2046027 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
8. | Dünzinger Nora | 2046022 | Schüler D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
9. | Dünzinger Steffi | 2046021 | Offen D | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
10. | Eben Josef | 2013355 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
11. | Ehrl Blandine | 8201026 | Damen A | OL Forstern | Germany | YES |
Bitte auswählen |
12. | Enborg Andreas | 8071340 | Herren A | OC München | Germany | |
14:30 - 15:00 Uhr |
13. | Enborg Anna | 8212177 | Damen B | OC München | Germany | |
14:00 - 14:30 Uhr |
14. | Enborg Malte | 821217 | Schüler D | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
15. | Enborg Wilma | 790713 | Schüler D | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
16. | Engl Robert | 8013313 | Herren A | TSV Natternberg | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
17. | Engl Veronika | 8141201 | Damen A | TSV Natternberg | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
18. | Engler Ralf | 8655476 | Herren A | OL Forstern | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
19. | Fritz Martha | 1403121 | Damen B | TV Osterhofen | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
20. | Garus Rainer | 8320666 | Herren B | OC München | Germany | |
14:00 - 14:30 Uhr |
21. | Geiger Christiane | 8227227 | Damen B | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
22. | Geiger Lara | 8003006 | Damen B | SV Mietraching | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
23. | Gidea Marius | 8112119 | Herren A | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
24. | Glanz Werner | 1859 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
25. | Hartung Christina | 2046017 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
26. | Körner Ralph | 8099000 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
27. | Kozhevnikov Alexander | 9812510 | Schüler D | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
28. | Kozhevnikov Arist | 8125108 | Herren A | OC München | Germany | |
14:00 - 14:30 Uhr |
29. | Kraus Reinhold | 8155255 | Herren B | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
30. | Kuebler Hansjoerg | 8225335 | Herren A | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
31. | Kümpfbeck Josef | 7090356 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
32. | Lang Florian | 2067871 | Herren A | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
33. | Manoilova Olga | 235848 | Damen A | OC München | Germany | |
14:00 - 14:30 Uhr |
34. | Rietze Christian | 8516200 | Herren C | TV 1881 Altdorf | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
35. | Ropertz Jana | 8445500 | Damen A | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
36. | Schöps Angelika | 8200765 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
37. | Schöps Anke | 7211150 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
38. | Schöps Norbert | 7210320 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
39. | Schöps Vanessa | 8112306 | Damen B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
40. | Schwanitz Jürgen | 8101020 | Herren A | OLA TSV Deggendorf | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
41. | Siemonsmeier Angela | | Damen C | Individuals/No club | | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
42. | Silfwergard Örjan | 8629604 | Herren B | OC München | Germany | |
15:00 - 15:30 Uhr |
43. | Stefan Andrei | 8006045 | Herren A | DAV Sektion Karpaten | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
44. | Vogelsang Nino | 8080219 | Herren C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:00 - 14:30 Uhr |
45. | Walthaner Roman | 1007493 | Herren B | TV 1861 im ASV Landau | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
46. | Weber-Blaschke Gabriele | 1875 | Damen C | OLV Landshut | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
47. | Weigold Peter | 1413278 | Herren B | TV Osterhofen | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
48. | Werthmann Arndt | 8191079 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
49. | Werthmann Gerhard | 8011152 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
15:00 - 15:30 Uhr |
50. | Zölde Norberth | 8404840 | Herren B | OLV Landshut | Germany | YES |
14:30 - 15:00 Uhr |
|