v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Juniper Open Spring 2018 - Boróka Kupa 2018. tavasz->Entries by classes  (number of entries: 98)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M12C
1.Šmelík Daniel442590M12CTJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Janšo Jakub Karol2051421M12CATU KošiceSlovakia

M14
1.Zridkavesely Adam9201067M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
2.Marek Vojtech2061799M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
3.Sterbak Josef2087662M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic

M16
1.Sláma Richard2008508M16ATU KošiceSlovakia
2.Novota Lukáš2025333M16ATU KošiceSlovakia
3.Roháč Martin1408128M16ATU KošiceSlovakia
4.Coufal Jachym1400432M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
5.Milán Tomáš7070007M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic

M18
1.Visek Martin9101674M18Valachian teamCzech Republic
2.Holper Leo8000087M18Austrian junior teamAustria
3.Novak Lukas7770770M18Austrian junior teamAustria

M20
1.Goldschmidt Tobiáš2045678M20TJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Vandas Daniel9110998M20Czech Junior teamCzech Republic
3.Cernocky Libor1400401M20Czech Junior teamCzech Republic
4.Semerad Antonin1394693M20Czech Junior teamCzech Republic
5.Rusin Jan2032380M20Czech Junior teamCzech Republic
6.Sykora Vojtech7200378M20Czech Junior teamCzech Republic
7.Boranek Michal2032171M20Czech Junior teamCzech Republic
8.Bendak Jan7681889M20Czech Junior teamCzech Republic
9.Kostejn Vit7209363M20Czech Junior teamCzech Republic
10.Pompura Daniel2008502M20ŠK TEREZKA Banská BystricaSlovakia
11.Brantner Niklas9999090M20Austrian junior teamAustria
12.Kastner Nicolas8023456M20Austrian junior teamAustria
13.Komenda Jan9201065M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
14.Kral Jan2054641M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic

M21A
1.Tamas Bogya7207272M21ACS Unirea Alba IuliaRomania
2.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
3.Mikluš Marián8000029M21ATJ Rapid BratislavaSlovakia
4.Navratil Boris515444M21ACzech Junior teamCzech Republic
5.Kosarek Pavel51568M21ACzech Junior teamCzech Republic
6.Dekrét Jakub2088141M21ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSlovakia
7.Krajčík Michal533306M21AATU KošiceSlovakia
8.Papuga Miroslav886720M21AATU KošiceSlovakia
9.Sláma Dušan7204978M21AATU KošiceSlovakia
10.Kelbl Vladimir9201063M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
11.Prikryl Petr7030567M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
12.Zimmermann Štěpán911220M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
13.Kazda Adam232343M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
14.Zhanal Jan1111187M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
15.Zridkavesely Libor101M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
16.Finstrle Luděk2067240M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
17.Jordanov Alexandr7209357M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
18.Novotný Ondřej7003038M21AKOB ALFA BrnoCzech Republic

M21B
1.Eržen Boris520504M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

M21BR
1.Anghel Marius1300072M21BRCS Unirea Alba IuliaRomania
2.Kunz Martin553435M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
3.Ptáček Pavel980377M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
4.Cahel Marek889288M21BRValachian teamCzech Republic

M35BR
1.Markovic Radovan1600010M35BROK JasenicaSerbia

M40
1.Fiala Jan8636192M40BETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Sturz Lazăr Felix2075001M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
3.Sellei Szilard211769M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
4.Bednarik Radek887909M40Valachian teamCzech Republic
5.Roháč Zdenko2051301M40ATU KošiceSlovakia

M50
1.Jankó Tamás8300958M50Hegyisport Szentendre EgyesületHungary
2.Šmelík Juraj7208215M50TJ Rapid BratislavaSlovakia
3.Buda Marcel2115083M50Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
4.Mutinský Viktor51752M50KOB Usti nad OrliciCzech Republic
5.Sláma Peter9102083M50ATU KošiceSlovakia
6.Janšo Karol2051437M50ATU KošiceSlovakia
7.Mlynárik Peter876002M50ŠK VAZKA BratislavaSlovakia

M60
1.Ardelean TeodorM60IndividualsRomania

W14
1.Rotkova Marketa2103673W14SK Zabovresky BrnoCzech Republic

W16
1.Šmelíková Dorota1399951W16TJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Bednarikova Sara9102568W16Valachian teamCzech Republic
3.Neverilova Katerina7208226W16Valachian teamCzech Republic
4.Hubackova Dagmar9102885W16Valachian teamCzech Republic
5.Bednarikova Emma8656786W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
6.Barnatova Klara2094532W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic

W18
1.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Spendlikova Kamila7207020W18Valachian teamCzech Republic
3.Nesporova Alzbeta7200901W18Valachian teamCzech Republic
4.Roháčová Viktória1403139W18ATU KošiceSlovakia
5.Tiefenböck Rita8020401W18Austrian junior teamAustria

W20
1.Miklušová Tamara8434822W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Miklušová Tereza8222299W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
3.Cechova Tereza2058511W20Czech Junior teamCzech Republic
4.Thynova Nikola2032191W20Czech Junior teamCzech Republic
5.Vyhnalkova Barbora9101106W20Czech Junior teamCzech Republic
6.Sieglova Eliska7201197W20Czech Junior teamCzech Republic
7.Chaloupská Barbora682365W20Czech Junior teamCzech Republic
8.Zlamalova Nikola2056287W20Czech Junior teamCzech Republic
9.Tiefenböck Tina8310799W20Austrian junior teamAustria
10.Firesova Marketa897355W20SK Zabovresky BrnoCzech Republic

W21A
1.Bogya Yana2013499W21AC.S. TranSilva ClujRomania
2.Krajčíková Kristína2020726W21AATU KošiceSlovakia
3.Hiklova Natalia9111118W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
4.Tuzilova Magdalena2020737W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
5.Hirsova Gabriela7200367W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic

W21BR
1.Plavčak Ana2045587W21BRŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia

W35BR
1.Ljubisavljevic Tatjana2015226W35BROK JasenicaSerbia

W40
1.Miklušová Dagmar8123457W40TJ Rapid BratislavaSlovakia

W50
1.Mutinska Zdenka51751W50KOB Usti nad OrliciCzech Republic

OPEN
1.Grozdanović LazarOPENRKNTSerbia
2.Kostić MarijaOPENRKNTSerbia
3.Djordjević NenadOPENRKNTSerbia