v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Juniper Open Spring 2018 - Boróka Kupa 2018. tavasz->Entries by countries  (number of entries: 98)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Austria
1.Novak Lukas7770770M18Austrian junior teamAustria
2.Holper Leo8000087M18Austrian junior teamAustria
3.Brantner Niklas9999090M20Austrian junior teamAustria
4.Kastner Nicolas8023456M20Austrian junior teamAustria
5.Tiefenböck Rita8020401W18Austrian junior teamAustria
6.Tiefenböck Tina8310799W20Austrian junior teamAustria

Czech Republic
1.Ptáček Pavel7207026M21ABETA URSUS RosiceCzech Republic
2.Kunz Martin553435M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
3.Ptáček Pavel980377M21BRBETA URSUS RosiceCzech Republic
4.Fiala Jan8636192M40BETA URSUS RosiceCzech Republic
5.Opálková Martina7207019W18BETA URSUS RosiceCzech Republic
6.Vandas Daniel9110998M20Czech Junior teamCzech Republic
7.Cernocky Libor1400401M20Czech Junior teamCzech Republic
8.Semerad Antonin1394693M20Czech Junior teamCzech Republic
9.Bendak Jan7681889M20Czech Junior teamCzech Republic
10.Kostejn Vit7209363M20Czech Junior teamCzech Republic
11.Rusin Jan2032380M20Czech Junior teamCzech Republic
12.Sykora Vojtech7200378M20Czech Junior teamCzech Republic
13.Boranek Michal2032171M20Czech Junior teamCzech Republic
14.Navratil Boris515444M21ACzech Junior teamCzech Republic
15.Kosarek Pavel51568M21ACzech Junior teamCzech Republic
16.Zlamalova Nikola2056287W20Czech Junior teamCzech Republic
17.Sieglova Eliska7201197W20Czech Junior teamCzech Republic
18.Chaloupská Barbora682365W20Czech Junior teamCzech Republic
19.Thynova Nikola2032191W20Czech Junior teamCzech Republic
20.Cechova Tereza2058511W20Czech Junior teamCzech Republic
21.Vyhnalkova Barbora9101106W20Czech Junior teamCzech Republic
22.Mutinský Viktor51752M50KOB Usti nad OrliciCzech Republic
23.Mutinska Zdenka51751W50KOB Usti nad OrliciCzech Republic
24.Visek Martin9101674M18Valachian teamCzech Republic
25.Cahel Marek889288M21BRValachian teamCzech Republic
26.Bednarik Radek887909M40Valachian teamCzech Republic
27.Neverilova Katerina7208226W16Valachian teamCzech Republic
28.Bednarikova Sara9102568W16Valachian teamCzech Republic
29.Hubackova Dagmar9102885W16Valachian teamCzech Republic
30.Spendlikova Kamila7207020W18Valachian teamCzech Republic
31.Nesporova Alzbeta7200901W18Valachian teamCzech Republic
32.Sterbak Josef2087662M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
33.Zridkavesely Adam9201067M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
34.Marek Vojtech2061799M14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
35.Milán Tomáš7070007M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
36.Coufal Jachym1400432M16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
37.Kral Jan2054641M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
38.Komenda Jan9201065M20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
39.Finstrle Luděk2067240M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
40.Jordanov Alexandr7209357M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
41.Kelbl Vladimir9201063M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
42.Prikryl Petr7030567M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
43.Zimmermann Štěpán911220M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
44.Zhanal Jan1111187M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
45.Zridkavesely Libor101M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
46.Kazda Adam232343M21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
47.Rotkova Marketa2103673W14SK Zabovresky BrnoCzech Republic
48.Barnatova Klara2094532W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
49.Bednarikova Emma8656786W16SK Zabovresky BrnoCzech Republic
50.Firesova Marketa897355W20SK Zabovresky BrnoCzech Republic
51.Hirsova Gabriela7200367W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
52.Hiklova Natalia9111118W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
53.Tuzilova Magdalena2020737W21ASK Zabovresky BrnoCzech Republic
54.Novotný Ondřej7003038M21AKOB ALFA BrnoCzech Republic

Hungary
1.Jankó Tamás8300958M50Hegyisport Szentendre EgyesületHungary

Romania
1.Tamas Bogya7207272M21ACS Unirea Alba IuliaRomania
2.Anghel Marius1300072M21BRCS Unirea Alba IuliaRomania
3.Bogya Yana2013499W21AC.S. TranSilva ClujRomania
4.Sturz Lazăr Felix2075001M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
5.Sellei Szilard211769M40Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
6.Buda Marcel2115083M50Clubul Sportiv Orientare MădărasRomania
7.Ardelean TeodorM60IndividualsRomania

Serbia
1.Kostić MarijaOPENRKNTSerbia
2.Grozdanović LazarOPENRKNTSerbia
3.Djordjević NenadOPENRKNTSerbia
4.Markovic Radovan1600010M35BROK JasenicaSerbia
5.Ljubisavljevic Tatjana2015226W35BROK JasenicaSerbia

Slovakia
1.Šmelík Daniel442590M12CTJ Rapid BratislavaSlovakia
2.Goldschmidt Tobiáš2045678M20TJ Rapid BratislavaSlovakia
3.Mikluš Marián8000029M21ATJ Rapid BratislavaSlovakia
4.Šmelík Juraj7208215M50TJ Rapid BratislavaSlovakia
5.Šmelíková Dorota1399951W16TJ Rapid BratislavaSlovakia
6.Miklušová Tamara8434822W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
7.Miklušová Tereza8222299W20TJ Rapid BratislavaSlovakia
8.Miklušová Dagmar8123457W40TJ Rapid BratislavaSlovakia
9.Dekrét Jakub2088141M21ATJ Slávia Ekonóm UMB Banská BystricaSlovakia
10.Pompura Daniel2008502M20ŠK TEREZKA Banská BystricaSlovakia
11.Janšo Jakub Karol2051421M12CATU KošiceSlovakia
12.Roháč Martin1408128M16ATU KošiceSlovakia
13.Sláma Richard2008508M16ATU KošiceSlovakia
14.Novota Lukáš2025333M16ATU KošiceSlovakia
15.Krajčík Michal533306M21AATU KošiceSlovakia
16.Papuga Miroslav886720M21AATU KošiceSlovakia
17.Sláma Dušan7204978M21AATU KošiceSlovakia
18.Roháč Zdenko2051301M40ATU KošiceSlovakia
19.Sláma Peter9102083M50ATU KošiceSlovakia
20.Janšo Karol2051437M50ATU KošiceSlovakia
21.Roháčová Viktória1403139W18ATU KošiceSlovakia
22.Krajčíková Kristína2020726W21AATU KošiceSlovakia
23.Mlynárik Peter876002M50ŠK VAZKA BratislavaSlovakia

Slovenia
1.Eržen Boris520504M21BŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia
2.Plavčak Ana2045587W21BRŠkofjeloški orientacijski klubSlovenia