v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL4->Entries by classes  (number of entries: 148)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

M10
1.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
2.Miheljak Andraž2102033M10OK Slovenj GradecSlovenia
3.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia

M12
1.Škvarča AljažM12OK AzimutSlovenia
2.Čuk JonatanM12OK AzimutSlovenia
3.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
4.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
5.Žižek Lev406721M12OK AzimutSlovenia
6.Miheljak Tevž2102031M12OK Slovenj GradecSlovenia
7.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia

Ž12
1.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
2.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
3.Močnik Jana435626Ž12OK AzimutSlovenia
4.Salopek Dorja500475Ž12OK AzimutSlovenia

M16
1.Jamšek BenjaminM16OK AzimutSlovenia
2.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
3.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
4.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
5.Salopek Tihon500470M16OK AzimutSlovenia
6.Kern Rok1425119M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia
9.Zorko Nejc308919M16OK BrežiceSlovenia
10.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
11.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia

Ž16
1.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia
2.Serženta Seljak Zala435644Ž16OK AzimutSlovenia
3.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Kern Tina1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Babič Katja7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Škarabot Anja253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia

M18
1.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
2.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia

Ž18
1.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
2.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Primožič Patricija1425109Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Jevševar Jedert2050470Ž18OK BrežiceSlovenia

M21
1.Bogataj Mark2077611M21OK AzimutSlovenia
2.Močnik Matic2077605M21OK AzimutSlovenia
3.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
4.Hadalin Iztok442814M21OK AzimutSlovenia
5.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
6.Marot Blaž2102042M21OK Slovenj GradecSlovenia
7.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Škarabot Matej1908999M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
9.Šumečki Žan Luka7003290M21OK TivoliSlovenia

Ž21
1.Gantar Lara2077619Ž21OK AzimutSlovenia
2.Bogataj Tajda7487748Ž21OK AzimutSlovenia
3.Jeram Nuša2052392Ž21OK AzimutSlovenia
4.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
5.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
6.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
7.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
8.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Manzano Mohedano María7003161Ž21ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain
10.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21OK TivoliSlovenia

M35
1.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
2.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
3.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
4.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
5.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
6.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
7.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
8.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
9.Miheljak Blaž2102032M35OK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
11.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kurinčič Simon2113833M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
14.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
15.Pahor Marko2113835M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
16.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
17.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
18.Foški Valter1398948M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Ž35
1.Žižek Saša406784Ž35OK AzimutSlovenia
2.Gantar Damjana2107072Ž35OK AzimutSlovenia
3.Boncina Abigael1968213Ž35OK AzimutSlovenia
4.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
5.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
6.Balažič Petja2102037Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Nastja2102039Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
8.Kordiš Miheljak Urška2102034Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
9.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Pravato Lorenza9270178Ž35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

M50
1.Nelson Charles202151M50OK AzimutSlovenia
2.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia

Ž45
1.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia
2.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia
3.Balažič Irena2102038Ž45OK Slovenj GradecSlovenia
4.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Začetniki
1.Kacin MarisaZačetnikiIndividuals/No club
2.Skalin Hvala TejaZačetnikiIndividuals/No club
3.Bončina Nizzy422512ZačetnikiOK AzimutSlovenia
4.Sedej Rok406859ZačetnikiOK AzimutSlovenia
5.Prezelj Trebše AnžeZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
6.Bizjak MancaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
7.Kržišnik AljaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
8.Šinkovec LukaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
9.Svenšek KlemenZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
10.Poljanec EvaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
11.Pirih Willer TašaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
12.Podobnik MihaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
13.Golob GašperZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
14.Šinkovec InesZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
15.Golob MatevžZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
16.Zidarič JakobZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia

Odprta
1.Česnik Mažgon AnitaOdprtaIndividuals/No club
2.Kacin IgorOdprtaIndividuals/No club
3.Gruden EmilOdprtaIndividuals/No club
4.Šuc Timotej2113841OdprtaOrientacijski klub KomendaSlovenia
5.Pirc TomoOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
6.Šavli JernejOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
7.Petrič JanezOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
8.Mlakar MartinOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
9.Skvarča MatjažOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
10.Lipužič GregorOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
11.Mikuž ErikOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
12.Tončič JožeOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
13.Mikuž DenisOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia

Otroci in družine
1.Česnik EnejOtroci in družineIndividuals/No club
2.Kacin TijaOtroci in družineIndividuals/No club
3.Česnik ReneOtroci in družineIndividuals/No club
4.Česnik ArneOtroci in družineIndividuals/No club
5.Hvala ŽanOtroci in družineIndividuals/No club
6.Kacin IzakOtroci in družineIndividuals/No club
7.Bizjak IzakOtroci in družineOK AzimutSlovenia
8.Sedej Žiga2107081Otroci in družineOK AzimutSlovenia
9.Miklavič JanaOtroci in družineOK AzimutSlovenia
10.Raj Ida Antonija2102036Otroci in družineOK Slovenj GradecSlovenia
11.Kurinčič Jerca2069798Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSlovenia
12.Šuc Tin438998Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSlovenia
13.Poženel Leila Ema808474Otroci in družinePlaninsko društvo TolminSlovenia

Ž10
1.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
2.Raj Lili Ivana2102040Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
3.Raj Ema Pika2102041Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
4.Mezga Frida2102035Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
5.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia