v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
SSOL4->Entries by clubs  (number of entries: 148)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Individuals/No club
1.Česnik Mažgon AnitaOdprtaIndividuals/No club
2.Gruden EmilOdprtaIndividuals/No club
3.Kacin IgorOdprtaIndividuals/No club
4.Kacin TijaOtroci in družineIndividuals/No club
5.Česnik EnejOtroci in družineIndividuals/No club
6.Česnik ReneOtroci in družineIndividuals/No club
7.Česnik ArneOtroci in družineIndividuals/No club
8.Kacin IzakOtroci in družineIndividuals/No club
9.Hvala ŽanOtroci in družineIndividuals/No club
10.Kacin MarisaZačetnikiIndividuals/No club
11.Skalin Hvala TejaZačetnikiIndividuals/No club

ESCONDITE NATURE SPORT MADRID
1.Manzano Mohedano María7003161Ž21ESCONDITE NATURE SPORT MADRIDSpain

Kamniški orientacijski klub
1.Flerin Drevenšek Mojca1404141Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
2.Kmetec Barbara1408132Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia
3.Flerin Drevenšek Suzana1404137Ž21Kamniški orientacijski klubSlovenia

OK Azimut
1.Sedej David406860M10OK AzimutSlovenia
2.Žižek Lev406721M12OK AzimutSlovenia
3.Gantar Borut406857M12OK AzimutSlovenia
4.Čuk JonatanM12OK AzimutSlovenia
5.Škvarča AljažM12OK AzimutSlovenia
6.Bogataj Rok2045663M12OK AzimutSlovenia
7.Salopek Tihon500470M16OK AzimutSlovenia
8.Gantar Primož2107071M16OK AzimutSlovenia
9.Čelik Aljaž435615M16OK AzimutSlovenia
10.Jamšek BenjaminM16OK AzimutSlovenia
11.Obid Aljaž2107069M16OK AzimutSlovenia
12.Rupnik Ambrož2077612M18OK AzimutSlovenia
13.Gantar Tjaž2077609M18OK AzimutSlovenia
14.Bogataj Mark2077611M21OK AzimutSlovenia
15.Hvala Gregor1398955M21OK AzimutSlovenia
16.Močnik Matic2077605M21OK AzimutSlovenia
17.Stanonik Simon2077620M21OK AzimutSlovenia
18.Hadalin Iztok442814M21OK AzimutSlovenia
19.Eržen Valentin1000555M35OK AzimutSlovenia
20.Kenda Klemen887795M35OK AzimutSlovenia
21.Sedej Matej1413730M35OK AzimutSlovenia
22.Poljanšek Aleš2069848M35OK AzimutSlovenia
23.Salopek Tihomir500458M35OK AzimutSlovenia
24.Gantar Kristjan2107075M35OK AzimutSlovenia
25.Obid Marko2107057M35OK AzimutSlovenia
26.Nelson Charles202151M50OK AzimutSlovenia
27.Miklavič JanaOtroci in družineOK AzimutSlovenia
28.Bizjak IzakOtroci in družineOK AzimutSlovenia
29.Sedej Žiga2107081Otroci in družineOK AzimutSlovenia
30.Bončina Nizzy422512ZačetnikiOK AzimutSlovenia
31.Sedej Rok406859ZačetnikiOK AzimutSlovenia
32.Eržen Nika2107055Ž10OK AzimutSlovenia
33.Eržen Nea2052183Ž12OK AzimutSlovenia
34.Salopek Dorja500475Ž12OK AzimutSlovenia
35.Močnik Jana435626Ž12OK AzimutSlovenia
36.Obid Neža2107054Ž12OK AzimutSlovenia
37.Serženta Seljak Zala435644Ž16OK AzimutSlovenia
38.Tušar Teja2069843Ž16OK AzimutSlovenia
39.Razpet Deja2077602Ž18OK AzimutSlovenia
40.Poljanšek Nika1398929Ž21OK AzimutSlovenia
41.Jeram Nuša2052392Ž21OK AzimutSlovenia
42.Bogataj Tajda7487748Ž21OK AzimutSlovenia
43.Gantar Lara2077619Ž21OK AzimutSlovenia
44.Žižek Saša406784Ž35OK AzimutSlovenia
45.Obid Maja2127797Ž35OK AzimutSlovenia
46.Istenič Maja2127789Ž35OK AzimutSlovenia
47.Boncina Abigael1968213Ž35OK AzimutSlovenia
48.Gantar Damjana2107072Ž35OK AzimutSlovenia
49.Poljanšek Marjanca2107070Ž45OK AzimutSlovenia
50.Rejec Marjana445666Ž45OK AzimutSlovenia

OK Brežice
1.Hribar Timotej406722M16OK BrežiceSlovenia
2.Jevševar Martin2077853M16OK BrežiceSlovenia
3.Zorko Nejc308919M16OK BrežiceSlovenia
4.Jevševar Bojan2077852M35OK BrežiceSlovenia
5.Jevševar Jedert2050470Ž18OK BrežiceSlovenia

OK Slovenj Gradec
1.Miheljak Andraž2102033M10OK Slovenj GradecSlovenia
2.Miheljak Tevž2102031M12OK Slovenj GradecSlovenia
3.Marot Blaž2102042M21OK Slovenj GradecSlovenia
4.Miheljak Blaž2102032M35OK Slovenj GradecSlovenia
5.Raj Gregor2060387M35OK Slovenj GradecSlovenia
6.Dudic Marko1418841M35OK Slovenj GradecSlovenia
7.Raj Ida Antonija2102036Otroci in družineOK Slovenj GradecSlovenia
8.Mezga Frida2102035Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
9.Raj Lili Ivana2102040Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
10.Raj Ema Pika2102041Ž10OK Slovenj GradecSlovenia
11.Raj Nastja2102039Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
12.Balažič Petja2102037Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
13.Kordiš Miheljak Urška2102034Ž35OK Slovenj GradecSlovenia
14.Balažič Irena2102038Ž45OK Slovenj GradecSlovenia

OK Tivoli
1.Šumečki Žan Luka7003290M21OK TivoliSlovenia
2.Borštnik Aleš406885M50OK TivoliSlovenia
3.Pribaković Borštnik Ana406886Ž21OK TivoliSlovenia

Orientacijski klub Komenda
1.Kurinčič Jakob2069815M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
2.Malus Drejc1425112M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
3.Malus Ožbej1425114M10Orientacijski klub KomendaSlovenia
4.Cokan Jan2113837M12Orientacijski klub KomendaSlovenia
5.Turk Nejc1425107M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
6.Kern Rok1425119M16Orientacijski klub KomendaSlovenia
7.Ravnikar Žan7210496M21Orientacijski klub KomendaSlovenia
8.Kölner Blaž7210500M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
9.Malus Franc1425117M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
10.Pahor Marko2113835M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
11.Gavrilov Igor1007956M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
12.Kurinčič Simon2113833M35Orientacijski klub KomendaSlovenia
13.Šuc Timotej2113841OdprtaOrientacijski klub KomendaSlovenia
14.Šuc Tin438998Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSlovenia
15.Kurinčič Jerca2069798Otroci in družineOrientacijski klub KomendaSlovenia
16.Kölner Brina2113842Ž10Orientacijski klub KomendaSlovenia
17.Pust Karin2069847Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
18.Babič Katja7210498Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
19.Malus Vita1425116Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
20.Ravnikar Nika1425106Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
21.Kern Tina1425105Ž16Orientacijski klub KomendaSlovenia
22.Zavrl Zala9011122Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
23.Pogačar Ana Pia1425104Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
24.Primožič Patricija1425109Ž18Orientacijski klub KomendaSlovenia
25.Ravnikar Monika9002007Ž21Orientacijski klub KomendaSlovenia
26.Malus Marta1425113Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
27.Paradiž Petra1425118Ž35Orientacijski klub KomendaSlovenia
28.Prosen Maja2113831Ž45Orientacijski klub KomendaSlovenia

Orientacijski Klub Polaris
1.Foški Oskar435134M10Orientacijski Klub PolarisSlovenia
2.Škarabot Matej1908999M21Orientacijski Klub PolarisSlovenia
3.Foški Valter1398948M35Orientacijski Klub PolarisSlovenia
4.Zupan Aleš7777808M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
5.Škarabot Miha7841967M50Orientacijski Klub PolarisSlovenia
6.Škarabot Anja253346Ž16Orientacijski Klub PolarisSlovenia
7.Jerše Damjana7441139Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia
8.Škarabot Alenka445705Ž45Orientacijski Klub PolarisSlovenia

Planinsko Društvo Ajdovščina
1.Rozzi Alessio9131080M35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia
2.Pravato Lorenza9270178Ž35Planinsko Društvo AjdovščinaSlovenia

Planinsko društvo Tolmin
1.Poženel Natan Maj2107053M16Planinsko društvo TolminSlovenia
2.Poženel Leila Ema808474Otroci in družinePlaninsko društvo TolminSlovenia

Rod kransjkega jegliča
1.Pirc TomoOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
2.Šavli JernejOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
3.Petrič JanezOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
4.Skvarča MatjažOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
5.Lipužič GregorOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
6.Mlakar MartinOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
7.Tončič JožeOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
8.Mikuž DenisOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
9.Mikuž ErikOdprtaRod kransjkega jegličaSlovenia
10.Podobnik MihaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
11.Svenšek KlemenZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
12.Poljanec EvaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
13.Pirih Willer TašaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
14.Prezelj Trebše AnžeZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
15.Bizjak MancaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
16.Kržišnik AljaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
17.Šinkovec LukaZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
18.Golob GašperZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
19.Šinkovec InesZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
20.Golob MatevžZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia
21.Zidarič JakobZačetnikiRod kransjkega jegličaSlovenia