v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk2dages 2020->Entries by classes  (number of entries: 1396)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid FÆRGEANKOMST FÆRGEAFGANG Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentarer

D10A
1.Fjeldstad Kaja Holte213456D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - truls@h-f.priv.no
2.Kinn Ingrid Aarhus213812D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
3.Bryne Stephen Roger217741D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Åben 2 begge dager
4.Johannessen Jan Løken222129D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 4 begge dager
5.Lind-larsen Kristin242454D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
6.Wold Jon Gunnar242449D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Jakobsen Elisabeth Aune217848D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 2 begge dager
8.Løken Øyvind187141D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - Åben1 begge dager
9.Evensen Simen Vedvik242445D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben3 begge dager
10.Klavenes Karen Hasaas224040D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
11.Gulliksen Ellen Støkken172190D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
12.Bergdahl LovaD10AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
13.Keilholz Marlene225404D10ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 D4 - X -
14.Rønningen Jens Magnus203471D10AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - - Åpen3 begge dager

D10B
1.Fremmersvik Johanne Riis247956D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Sundelin Solveig Fogt234591D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Sundelin Ingrid Fogt234172D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
5.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X borkamo@gmail.com Ønsker Åpen 5
6.Borkamo Tuva Dahl228518D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
7.Gamberg StinaD10BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Eriksson Alva Zahl247985D10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Lindqvist Rebecca244687D10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Nilsen Kaia Eveline247893D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
11.Ringvoll Anne222687D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
12.Duus Maline248000D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
13.Juliussen Ingrid Strøm242746D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
14.Evensen Amalie Bjerke241887D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Øvrebø Kristin Søndrål233626D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
17.Damsgaard Hannah Broers223503D10BHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X -
18.Ruud Signe Drange225370D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
19.Ruud Sunniva Drange237730D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
20.Flaten Elise217447D10BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
21.Kvala Linnea208728D10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
22.Sveen Ingrid242512D10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
23.Tørå Thea247987D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Frøysnes Ingrid Helland224134D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
25.Johannessen Liv224326D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
26.Kalsås Sanna224456D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -

D12A
1.Groth NellyD12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Holtskog-feremans Juliette212977D12ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
3.Skovlyst Amalie Myrvold234142D12AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Jonsson WilmaD12AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
5.Nilsen Andrea Malene248145D12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
6.Juliussen Anna Strøm223934D12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
7.Ringheim Ingvild211958D12ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Stokset Ester Sørbrøden208660D12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
9.Lilja HannaD12AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Aksland Nina213431D12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
11.Blomkvist TindraD12ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - hakan.blomkvist@gmail.com

D12B
1.Sundelin Lillian Fogt228491D12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Kristensen Maja228465D12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Hestad June224150D12BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
4.Venheim Knutsen Emilie197340D12BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
5.Skifjell Mie224295D12BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - adne.skifjell@gmail.com
6.Sigurdsdottir Vigdis510515D12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - rukittil@hotmail.com
7.Anholt Victoria Rodrigues223965D12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
8.Pettersen Hedda Wessel225303D12BBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D/H - - -
9.Simonsen Henriette Holtedahl233853D12BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
10.Hågård Julie Økern226183D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
11.Hovland Kaisa228477D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
12.Hagelia Signe248756D12BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
13.Bergan Eline206436D12BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
14.Sætre Tuva Halvorsen195724D12BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
15.Lundemoen Kristine Schütt213581D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
16.Sødal Othilie217745D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
17.Snerthammer Serina201417D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -

D14A
1.Sogn Cathrine213087D14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Thunold Sofie Wiersdalen213243D14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Holtskog-feremans Emilie211854D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
4.Aakre Leistad Vilde212805D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Renard Elise238174D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Høivold Iselin231509D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Eger Marte196871D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Lesteberg Ingrid247684D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.White Selma212465D14ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
10.Jakobsen Emma Aune Rytter198018D14AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
11.Wold Erle212076D14AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
12.Gjone Daniella213501D14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
13.Bergdahl ElvinaD14AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
14.Zagar Pernille212310D14ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Lysheden Vogt Elsa224287D14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
16.Bøhlerengen Synne Utseth223941D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - X -
17.Kalleson Mari223923D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 D4 - X -
18.Lurås Åse223907D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
19.Skaug Wiona Resvoll212519D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
20.Van Raaij Annika187291D14AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Andersson IdaD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
22.Enbom LinnD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
23.Enbom AndreaD14AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
24.Sveen Miriam217721D14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
25.Christiansen Alva195899D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
26.Helgesen Oda Fjermestad189114D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
27.Thingbø Amalie Wathne223975D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
28.Richter Mari501267D14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
29.Johannesdal LeaD14ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anna.johannesdal@gmail.com
30.Cliffordson Amanda192613D14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
31.Beier Isabella190825D14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

D14B
1.Storm-andersson Sara508281D14BIndividuals/No club Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
2.Klausen Ylva212981D14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Homme Rebecca GraceD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Nord Thea A BD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Gjestrud Anna Værvågen213371D14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Bruem Sgrid213445D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Karlsen Lilly Norling213187D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Mari.norling@gmail.com
8.Vestgården Thea Kåsa507841D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Danielsen LinneaD14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Berg Elise Nilsen71839D14BFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kristin.nergaard.berg@gmail.com
11.Tømt Sandra Sofie246774D14BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - sandra.tomt@gmail.com
12.Röhrs Maike223967D14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
13.Kindlund TildaD14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
14.Ringvoll Ingrid206523D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
15.Sælsbråten Thea Vågsnes225345D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
16.Fossheim Silje Ruud507222D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
17.Nastad Una212614D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
18.Davies Celia Sophia225300D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
19.Vedvik Viola242436D14BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
20.Simonsen Veronica Holtedahl233645D14BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
21.Klavenes Ragne Hasaas206452D14BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
22.Veggan Marie181795D14BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
23.Kollstrøm Kari224869D14BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
24.Vedå Astrid Helene510619D14BIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
25.Ånesland Ingeborg224874D14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
26.Høigilt VildeD14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
27.Svaland Camilla Hauane233878D14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
28.Keilholz Mareike224361D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
29.Langenes Torgersen Amanda243552D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
30.Hagelia Gina248755D14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - siri.hagelia@gmail.com
31.Samuelsberg Claudia211739D14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
32.Myklebost Marta212627D14BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - - D14B lørdag, D14A søndag
33.Torgersen Åsne Myklebost213056D14BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
34.Klungland Ellie Marlene247785D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
35.Cassidy Julie Jakobsson247986D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
36.Haug Martine Arntzen212372D14BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
37.Berg Johanne202138D14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

D16A
1.Kvarme Marie507448D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - jekvarme@online.no
2.Johnsen Mina Akiko212043D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minaakikojohnsen@gmail.com
3.Sandven Synne505752D16ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Gustafsson Ingvild501608D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Røste Synne Sommerstad204756D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Hagen Kathinka Zahl504706D16AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D3 - X - hagen@shconsulting.no
7.White Astrid510279D16ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane2 D3 - - -
8.Kindlund CorneliaD16AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
9.Ringvoll Amalie206417D16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
10.Kittilsen Tora207404D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
11.Kittilsen Una206519D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
12.Skogedal Maren Aure207603D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - -
13.Wisløff Martha207601D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
14.Markussen Anette Jauhojärvi508900D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
15.Dolven Karin Halsaa212264D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
16.Wold Julie213225D16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
17.Lind-larsen Erika212454D16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
18.Ringheim Iril180714D16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Pettersen Martine224300D16AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D4 - X -
20.Veggan Katrine203807D16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
21.Skrove Marte Sofie190679D16ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - jaskr@online.no
22.Hetland Sara212852D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
23.Steinsvåg Selma212932D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
24.Aksland Julie502999D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 D2 - - -
25.Nødland Evelyn Fernandes223561D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
26.Torp Selma Lothine Fridheim212133D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
27.Peikli Kaja181460D16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 D2 - - -
28.Booth Tina213740D16AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - - -
29.Nermoen Sigrid212419D16AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
30.Henriksen Maren190259D16AVang OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
31.Berg Henriette213154D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
32.Bekkevold June Rogstad211915D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
33.Karlsson Maja202968D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
34.Ringstad Silje217509D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
35.Nordenfelt Maja202969D16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

D16B
1.Graff-Wiik Marthe211867D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Eidsten Anne Maren211908D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
3.Søfting Helene Brandal193063D16BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Røskar Reed Hannah193005D16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
5.Eikås Ingeborg181214D16BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
6.Undeberget Sofie Solheim209719D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D4 - X -
7.Lurås Ingrid223657D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
8.Hvenekilde Tale Nordby506980D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D4 - X -
9.Kjellvold Hedda Kind223849D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
10.Kjellvold Annabel Aunmo504911D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
11.Brevik Gina224113D16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -

D20E
1.Kvarme Ingeborg505432D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X - ingeborgkvarme@gmail.com
2.Instanes Ine199367D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
3.Instanes Malene199366D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
4.Ausen Elise213400D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Lie Anine Kjørholt213424D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D1 - - - klieanine@gmail.com
6.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Une.holtermann@gmail.com
7.Aderstedt Althoff Elsa503711D20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Nilsson JohannaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Börnstedt LisaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Langeggen Ingvild192879D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Strand Tale504515D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Høivold Selma503909D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - selma.hoivold3@gmail.com
13.Haavengen Åsne510900D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Øverby Mari217555D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20EStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
16.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eline.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
17.Schjerven Mina234921D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mina.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
18.Bjørnerød Karoline504584D20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
19.Rebård Gjendine Gjelstad207890D20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
20.Mobråthen Ingrid217780D20ESandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
21.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
22.Baklid Jenny508250D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - X -
23.Aamodt Amélie510753D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
24.Kalleson Tina206498D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D3 - X -
25.Bøckman Christiane Ruud504438D20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Hygen Ingrid Marie Stubban501167D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
27.Linløkken Alexandra208390D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane2 D2 - X -
28.Tellesbø Janna Sofie187192D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D2 - X -
29.Källvik Leufvén Erika508020D20EÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
30.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - - -

D20A
1.Sørensen Iselin507755D20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - - Kss67@live.no
2.Søfting Elisabeth Brandal193062D20AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Berntzen Julie225581D20AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Kristiansen Selma502913D20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
5.Waaler Linn Mei212721D20AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
6.Saugerud Amanda Skyttersaeter507041D20AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
7.Spangberg Hedda506837D20AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D3 - X -
8.Myhren Tuva Krafft245768D20AHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - X - Ønsker D20 AK søndag

D20B
1.Borgejordet Simones Mina213054D20BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minabs2003@gmail.com
2.Sælsbråten Liv Cathrine Hessje507620D20BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
3.Kihle Tiril212654D20BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D4 - X -

D20C
1.Paulsen Oda Vaagen212864D20CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - oda.vaagen.paulsen@nenett.no
2.Steinmoen Sigrid214624D20CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Skjønhaug Amalie213705D20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Steneborg MoaD20COK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
5.Hauge Lene212884D20CHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - X - Kun lørdag
6.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Christiansen Tuva229434D20CSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -

D20AK
1.Borkamo Ada Othilie Dahl212548D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
2.Engehult Emma213060D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Flesseberg Mathilde Sæter210112D20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Sæbbø Vilde Margrethe207851D20AKStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - - Løper D20AK lørdag, og D20E søndag
5.Mikkelsen Ine186172D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
6.Mikkelsen Lise222250D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
7.Skaug Wilmine Resvoll212602D20AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D4 - X -
8.Winswold Inga Cathrin212068D20AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
9.Brevik Monica212503D20AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -

D21E
1.Sørensen Malin204574D21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - -
2.Olofsson Linnea506938D21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - -
3.Mikkelsen Christine506655D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 D2 - - -
4.Tjernshaugen Johanne Bratland501008D21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - - johanne.b.t@hotmail.no
5.Aune Karoline507042D21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - - Karoline.aune@gmail.com
6.Classon ElinD21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D2 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
7.Nordhagen Kaja Winsnes181542D21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - -
8.Blandkjenn SolveigD21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 X - - solveig.blandkjenn@gmail.com Trenger leiebrikke hele helgen
9.Myhre Ingjerd200004D21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - i_myhre@hotmail.com
10.Najbjerg Nina179142D21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Gulliksen Kine506937D21EBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - kinegu@hotmail.com
12.Andersen Emilie Westli236005D21ELøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D2 - - -

D21A
1.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - so-fosso@online.no Begge dage, ændret 10/3 jan
2.Brodin Maria94472D21AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - maria.brodin@gmail.com
3.Berg Sunniva178225D21AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
4.Eriksson MariaD21AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
5.Isachsen Marit181811D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Løper kun langdistanse lørdag
6.Larsen Marianne Mellbye507111D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - - -
7.Fossøy Aurora510702D21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - aurorafossoy@hotmail.com
8.Nordhagen Rannveig Winsnes91574D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - - rannveigwnordhagen@gmail.com
9.Næsset Ingvild Ramtvedt229646D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
10.Hoboel Vigdis507713D21AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
11.Andersen Karoline207592D21ATyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - karoline_andersen@hotmail.com
12.Lund MariaD21AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - kerstinhaugenlund1@gmail.com Vi ska inte springa på fredag. Vi behöver Emitbricka på lördag och söndag.

D21AK
1.Undeland Nina Marie506827D21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - Annemarthe@hotmail.com
3.Borkamo Anne Carine Dahl217113D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - acob77@gmail.com
4.Mork Randi207703D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
5.Rosenvold Camilla L.246563D21AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Fossøy Synne98004D21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D4 - - - synnefos@hotmail.com
7.Sletner Kristin67395D21AKIL GeoFormNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - k.sletner@outlook.com
8.Evensen Ann Kristin Bjerke402611D21AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Ekström SandraD21AKOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D3 X - - D21AK lørdag, D21A søndag Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
10.Hjelseth Larsen Tine234817D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
11.Juveli Anette198905D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
12.Tiltnes Ida Arnesen192593D21AKTyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - iatiltnes@gmail.com
13.Fjeldbo Kristine508140D21AKTyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - krfjeldbo@hotmail.com
14.Ishøi Astrid174862D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Ankerfelt Ronja186401D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Bisgaard Christiansen Matilde210700D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Haug Ingunn Anda199634D21AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
18.Sommerstad Vee Emilie213317D21AKOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

D21B
1.Halvorsen Ane Birgit239082D21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Lesteberg Ann-Karin211454D21BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Sparre Knudsen Kristine245658D21BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
4.Birkenes SiriD21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
5.Strøm Susanne221180D21BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Dalan Eiril506800D21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -

D21C
1.Klev Emma Nielsen247858D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Jon Simen Klev
2.Eidsten Nina507862D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - nina.eidsten@bfk.no
3.Værvågen Veslemøy245171D21CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Riis Kirstine214508D21CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Flatin Inger-lene211786D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - ilflatin@online.no
6.Fliid Hilde Ekeberg211734D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
7.Stordal Else199630D21CTønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
8.Röhrs Marit244673D21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - merohrs@gmail.com
9.Vilke Hanne507958D21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
10.Lindqvist Charlotte223974D21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Rane Kathrine JohanneD21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
12.Gjone Sigrun224334D21CSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
13.Vedå Inger-anne510618D21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
14.Løvgren BeritD21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Javenes Flaa Mette225005D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
17.Nyhus Åse Aud Moldal184628D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
18.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Wikstrøm Linn229673D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
20.Vistnes Anja224761D21CSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
21.Bøckman Hildegunn Ruud184176D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Eik Adriana222156D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - - -
23.Johannessen ÅshildD21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select X - -
24.Glittum Siri Oline188464D21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

D35A
1.Renard Céline505844D35AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Ruud Line Drange193703D35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Kalsås KerstinD35AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -

D35B
1.Tronshaug Ingrid203565D35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - isatrons@gmail.com
2.Hansen Anne-marthe201984D35BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Gjermstad Kirsten88779D35BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
4.Lurås Gunnhild507320D35BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
5.Andersson IdaD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Karlsson ElinD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Fjære Torill Hynne221399D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Bordøy Elin187285D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Van Raaij Katrine187290D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Lysnes Tone Sølie182120D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Borgersen Pernille Nauf203284D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Hjermann Madli506355D35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
13.Oftedal Gunhild184386D35BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
14.Johannesdal AnnaD35BSkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anna.johannesdal@gmail.com

D40A
1.Holte Mona229515D40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
2.Eriksson Linda Zahl219187D40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Høilund Randi213223D40AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
5.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - mj_jonsson@hotmail.com
6.Birkelund Nina191119D40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
7.Roskifte Kristine500905D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
8.Fredh Linda506342D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Juliussen Ellen Strøm238018D40ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Svalin EmelieD40AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
12.Enbom KatarinaD40AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
13.Hagelia Siri509010D40AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - siri.hagelia@gmail.com
14.Taraldrud Mari39593D40ARaumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mari@nordbymaskin.no

D45A
1.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - sara.t.mathisen@gmail.com
2.Althoff Karin503709D45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Eger Kristin196870D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Gustafsson Ellen202996D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Strand Kari504502D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Sommerstad Ingjerd231180D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Skovlyst Ragnhild Myrvold63777D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben2 lørdag og søndag
9.Sæbbø Wenche M.227050D45AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - - wenche.saebboe@gmail.com 4 stk Sæbbø vil dessverre bli betalt av Haldis Glendrange etter påmeldingsfrist. Beklager dette.
10.Tronbøl Heidi177962D45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 D3 - - -
11.Lind Lottie509252D45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lottie.lind@hotmail.com
12.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - liv@schjerven.net skal løpe lørdag og søndag
13.Wold Hanne96146D45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
14.Arvesen Mariann211880D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
15.Eikås Wenche207892D45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
16.Kalleson Elin206250D45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
17.Hauge Marianne234915D45AHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
18.Vie Grethe Paulsen506763D45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
19.Harstad Trude208955D45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Mattsson Anna-KarinD45ASkattkärrs Skid och OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - hakan.blomkvist@gmail.com

D45AK
1.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
2.Instanes Tanja226658D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Nastad Mone207422D45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - frodenys@gmail.com
5.Saterdal Eli187091D45AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - eli.saterdal@gmail.com
6.Larsen Katrine Hjelseth221138D45AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Arnesen Marianne220077D45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
8.Hansen Trude189096D45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Skal kun delta lørdag
9.Klavenes Kari Hasaas199431D45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - D45A på søndag
10.Skyttersæter Toini502707D45AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
11.Bjordal Heidi89470D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
12.Kolshus Kristine217701D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
13.Langum Karen221512D45AKRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
14.Vestøl Gerd Karin222559D45AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - gerdkarinvestol@gmail.com
15.Wathne Ingeborg67821D45AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -

D45B
1.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Vaagen Gro251254D45BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gro.vaagen.paulsen@nenett.no
3.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Storemyr Kristin Repstad189138D45BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kristin.r.storemyr@amedia.no
5.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - v.nilsson@kodebor.se
6.Aamand Bjørbæk Hilde60572D45BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
7.Bergan Ingrid205547D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Ebner Cora190124D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Loeken Mona Dalegard200603D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
11.Nilsen Therese236001D45BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nilsen.therese@gmail.com
12.Næss Birkeland Lene98154D45BSøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
13.Dybvik Anikken223932D45BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - anikken@yahoo.com
14.Hiis Eirunn236400D45BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Eirunnh@online.no
15.Halsaa Vera225308D45BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Wigaard Anette Bjordal192671D45BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
17.Hvenekilde Sissel Nordby217731D45BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
18.Ljung CarinaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
19.Andersson JohannaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
20.Birkeland Anne Kari203399D45BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
21.Svaland Inger506225D45BOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - inger.svaland@inn.no
22.Straume Bjørge Marit227622D45BDrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Valdal May Bente224995D45BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
24.Christiansen Åsa181704D45BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
25.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Bratland Solberg Elisabeth208647D45BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Berg Stine Sønsterud202140D45BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Stensli Eli501070D45BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
29.Gåsvær Ingunn86205D45BTorridal ilNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -

D50A
1.Kleijn MariaD50AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Kleijnma@gmail.com Lejebrikke dag 1 og 2
2.Skourup Charlotte503252D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - chskourup@gmail.com
3.Kvarme Hanne-Kristin192581D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - hanne-kristin.kvarme@idrettsforbundet.no
4.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
5.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Sandven Kristin196856D50ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Rosenvold Hilde Kristine246565D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
9.Vassend Hilde203385D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - hil-vass@online.no
10.Kvistad Ingrid504457D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Eiken Barbara Willkommen220733D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.White Christina504224D50ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane2 D3 - - -
13.Brevik Astrid509123D50AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ast-brev@online.no
14.Linnebo Anne Kathrine207706D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - - -
15.Ruud Jorun508100D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
16.Arntzen Stine208739D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
17.Bredholt Anne Berit191349D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
18.Torp Lill Ann206455D50ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Heggedal Isa500011D50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - -
20.Krogh Arnhild504688D50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
21.Nøkleby Anne Guro87530D50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
22.Eriksson HelenaD50AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - helene.mar.eriksson@vgregion.se
23.Skram Tone188879D50ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
24.Söderholm Susanne D50ASträngnäs-Malmby OLSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 X - -
25.Bråten Arnhild Ufsvatn507023D50AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - arnhildub@gmail.com
26.Nygårdseter Emma Smeland206435D50AVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nygardseter@getmail.no
27.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -

D55A
1.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Vongraven Turid505487D55ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - Turidvon@online.no
3.Hetlevik Elisabeth216819D55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Storløkken Hilde216985D55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 D3 X - - c.halvar@telia.com lejebrikke hver dag
6.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select X - - asny64@gmail.com lejebrikke hver dag
7.Engzelius Margrete224573D55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - marengze@gmail.com
8.Rebård Tiri199599D55ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
10.Brurberg May Bente222337D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
11.Berge Randi Fallbakken507028D55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Fleisje Kristin502470D55ANittedal OrienteringNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - kfleisje@online.no ikke nattløp

D60A
1.Grande Tone511063D60AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - tonegrand@gmail.com
2.Olsen Kirsti Aas511092D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Borge Hovi Grete502919D60ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
5.Heggedal Unn Hilde94332D60AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Melin JaneD60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
7.Strandhagen ElisabethD60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
8.Braathen Reidun168932D60AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Hansson BirgitD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bibbi.hansson@gmail.com
10.Holmberg GunillaD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - holmberggunilla@gmail.com
11.From LenaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Green UlrikaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Schibsted Inger179406D60ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Haugen Lund KerstinD60AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
15.Birath ChristinaD60AStenungsunds OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D2 X - -
16.Rasmussen Mona199979D60ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Ribe Anne Karin510423D60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Herum Hanne510526D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Pedersen Gro504630D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

D65A
1.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
3.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
5.Nergaard Inger198006D65AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
6.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
7.Andreassen Anne Lise238121D65ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Haare Emma Grete Feyling150384D65AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Mohlin BrithD65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Svanberg Bjørg200601D65ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
12.Hogedal GunillaD65AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - guhogis@gmail.com Lejebrikke
13.Rød Elisabeth248506D65AAndebu ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Nordwall MariaD65AOK KolmårdenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select - - - maria.nordwall@gmail.com leiebrikke lö sö

D70A
1.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - janka48@hotmail.com
3.Bredland Else-Margrethe158601D70ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
4.Heivoll Signe197880D70ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
5.Brynhildsen Margareta211574D70AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - marg47@online.no
6.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
7.Lindløv Inger504465D70AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
8.Gjelstad Astrid221371D70ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Undstad Elisabeth245596D70ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Tisell BirgitD70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Blomström EvaD70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Ceeberg Anne Marie186972D70AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Lunde Astrid243546D70ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -

D75A
1.Ovesen Thorunn Aamodt1041944D75ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com
2.Øfsthus Anne Lise502379D75AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
3.Jakobsen Tordis Rytter197740D75AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Langseth Gerd216681D75ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Forsell-Pirozzi BrittD75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Lindhe Ulla183995D75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lindhe.hvoslef@comhem.se
8.Sylvan ElisabetD75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

H10A
1.Renard Mathis209723H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Biseth Olai236317H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Byrkejeflot VetleH10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
4.Rachor Ulrik Olsen505592H10AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
5.Kalsås Audun224239H10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
6.Kalsås HansH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
7.Mcfadzean JaredH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - - Åben 3 lørdag og søndag. skal leje brikke
8.Wigemyr Tone181112H10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
9.Skott SimonH10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -

H10B
1.Klev Folmer Nielsen233615H10BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
2.Urdalen Syver Hagen228549H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Paulsen Ask Sauarlia213168H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Kristensen Mika Johan234071H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Sogn Bjørn Helge234252H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Gjestrud Halvor Værvågen234488H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Lesteberg Magnus242271H10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Helleren Ørum Håvard239486H10BSøgne og Songdalen okNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
9.Hiis Ludvik224030H10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
10.Råheim Leon234582H10BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
11.Yri Willhelm248003H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
12.Pihl SverreH10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
13.Vågsnes Edvard507617H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
14.Lind-larsen Kristian217837H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
15.Elmi Anders Rostveit217748H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
16.Kontautas Edvinas242481H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Aunmo Audun216940H10BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
18.Nygård Simen225053H10BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
19.Rossebø Øystein Øye225442H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
20.Hokholt Emil Westerlund225739H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
21.Engesli Eirik213039H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
22.Oftedal Lars212653H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
23.Myklebost Aksel Johannes207692H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - - H10B lørdag, H10A søndag
24.Wathne Sindre223516H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
25.Levang Tormod223519H10BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
26.Kalsås Edvald224299H10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - - -
27.Tørå Tobias248089H10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Romnes Haakon227732H10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
29.Bratland Solberg VegardH10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke

H12A
1.Kaiser Kristian229743H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
2.Klausen Aksel233605H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Gulliksen Erlend Sørebø213180H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Borkamo Sondre Dahl212505H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
5.Gamberg EmilH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Jedeur-palmgren SvanteH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Lanne ArvidH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Hermansson JohnH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Strand Jon239184H12AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Dybvik Alexander G94396H12AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
11.Vedvik Alvar242437H12AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
12.Løken Selmer212650H12AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
13.Furland Sindre510316H12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
14.Pettersen Ola224741H12AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 H4 - X -
15.Syversen Marcus224743H12AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
16.Hobøl Eskil250265H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
17.Nikolaisen Alfred178983H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
18.Lannhult William508678H12AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 Please select - - - william@lannhult.se
19.Hogedal GabrielH12AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Lejebrikke
20.Engesli Even212933H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
21.Rachor Emil Olsen505593H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
22.Jørgensen Sebastian211761H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
23.Josephsen Leo Røvær506226H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
24.Haug Magnus224844H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
25.Myrland Trygve223595H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
26.Oftedal Vebjørn212395H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
27.Wathne Aslak212332H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
28.Thingbø Emil Wathne161991H12ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
29.Harstad Rinde Tobias245747H12ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

H12B
1.Wilhelmsen Oscar234019H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Kulberg Christian Jørgen247859H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kulberg@online.no
3.Klev Snorre Nielsen233622H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
4.Homme Daniel NicolaiH12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Sogn Kristoffer228490H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Mork Kristian212631H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
7.Urdalen Alfred Hagen228501H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Fremmersvik Troels Riis248056H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Kinn Håkon Aarhus223777H12BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
10.Eriksson Nils Zahl219185H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Lesteberg Eirik242272H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Råheim Kristian234420H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
13.Röhrs Joel224303H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
14.Skretteberg Magnus Veum224333H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - Janskretteberg@gmail.com
15.Lindqvist Douglas234592H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Hiis Teodor224323H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
17.Skjelbred Fevang Leo Mathias234320H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
18.Solvang Mads Aspen234372H12BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
19.Nastad Eirik207602H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
20.Andenæs Aleksander213156H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - X -
21.Gjerdalen Endre223526H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
22.Roskifte Oskar217691H12BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Hjorthaug Johan224142H12BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
24.Sveen Filip217885H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
25.Amdal Markus229676H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
26.Haga Filip245643H12BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
27.Sødal Reinerth224327H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
28.Johannessen Simon212198H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
29.Holme Andreas224242H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
30.Bratland Solberg Gaute208755H12BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker å starte så tidlig som mulig

H14A
1.Kaiser Henrik203306H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
2.Fagerland Isak233641H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - theresegisle@hotmail.com
3.Wold Jens211942H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Gulliksen Anund Sørebø212652H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Engehult Rasmus212066H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Kornmo Sondre213405H14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Aderstedt Althoff Karl503816H14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Hermansson ArvidH14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Fliid Kristian Ekeberg212732H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
10.Nysæter Gaute170884H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gautenys@gmail.com
11.Gustafsson Jarand211944H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Bergan Jan Olav205394H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Biseth Arne234144H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Røste Simen Sommerstad192421H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Sæbbø Peter227048H14AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
16.Sigurdsson Magnus509124H14AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - rukittil@hotmail.com
17.Dybvik Jens G195951H14AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
18.Jonsson AntonH14AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
19.Jones Henrik222602H14AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
20.Rastad Mikkel502885H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
21.Birkelund Mathias191071H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
22.Eriksen Simen Dalen239477H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
23.Hågård Hans Mathias Økern507392H14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
24.Aubert Aksel Nikolai29302H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
25.Hobøl Sigurd212542H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
26.Lande Asbjørn505632H14AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Lannhult Alexander508284H14AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - alexander@lannhult.se
28.Birkenes Lars225105H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
29.Javenes Flaa Sigmund224819H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
30.Nygård Emil225087H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
31.Valdal Jone225065H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 H4 - - -
32.Myklebost Jonas Vistnes505817H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 H4 - - -
33.Jongenburger Idar204554H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
34.Van Zanten Dirk Einar174362H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
35.Lundberg William Tønnesen224973H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
36.Sætre Jomar Halvorsen196763H14ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
37.Johannesen Jackob213651H14AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
38.Linløkken Mathias203470H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - -
39.Otterlei Erlend203228H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 H4 - X -
40.Jensen Åhl Eric508019H14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
41.Skott AlbinH14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
42.Rydgren Axel217511H14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
43.Törngren Noah217441H14ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
44.Lien Even217882H14AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H4 - X - oyvind@familienlien.com

H14B
1.Knutheim Oskar213284H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
2.Knutheim Sivert212857H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
3.Aarvik-hansen Ingar233937H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
4.Paulsen Storm Sauarlia213584H14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Gundersen Henrik222572H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Øygarden Ole Andreas89036H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Storemyr Ole Magnus Repstad189133H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
8.Myhre Thomas234052H14BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
9.Flatin Erichsen Sindre211704H14BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - sindrefler@gmail.com
10.Øverby Håkon217391H14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Gunnerød Niclas509334H14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
12.Breien Abrahamsen Anker234480H14BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
13.Skjønhaug Gaute213595H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
14.Høilund Dragseth Sivert201987H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
15.Ler Jørgen213150H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
16.Lind Felix509253H14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - febbeboy@gmail.com
17.Tobiassen Marius503931H14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
18.Delange Nilsen AleksanderH14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 D/H - X -
19.Nyberg Henrik228517H14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
20.Lind-larsen Tore242456H14BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
21.Norberg ElliotH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
22.Ljung HugoH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
23.Håkansson HannesH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
24.Stolpe Lauritz211805H14BEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Birkeland Kristian225002H14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
26.Dale Magnus Svaland217242H14BOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - inger.svaland@inn.no
27.Kvikstad Ole Solli223805H14BOL Toten-TrollNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - hilde@floriss.no
28.Hagelia Oskar234104H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
29.Flaten Jørgen234195H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
30.Bergan Olav221136H14BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
31.Engesli Elias213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
32.Wathne Eirik212148H14BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
33.Johannessen Fabian506791H14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
34.Opland Blu William199484H14BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
35.Stålberg Fossland Johnny104498H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
36.Harstad Rinde Sondre245746H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
37.Romnes Henrik227731H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
38.Bekkevold Tage Rogstad213057H14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -

H16A
1.Kaiser Martin222549H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
2.Rognebakke Magnus Skourup212045H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
3.Thunold Oscar Wiersdalen234871H16APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Storemyr Henrik Repstad506700H16APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
5.Groth LukasH16AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Mathisen Sindre239020H16ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
7.Loeken Halvor206488H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Skjelbred BorgarH16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Skovlyst Andreas Myrvold217134H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Bergan Arne502336H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Olsen Arne Jacob Nystrøm195677H16AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
12.Tømt Henrik Andreas207732H16AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - henriktomt@gmail.com
13.Fossheim Emil Ruud502890H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
14.Nyhaug Mathias505200H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
15.Linnebo Martin Johannessen504032H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X - Ønsker Åben2 på lørdag og H16A på søndag
16.Espelin Tarje500262H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
17.Birkelund Mikael507449H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
18.Unnerud Sebastian Blomfeldt217810H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
19.Ladim Sondre503554H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
20.Bjørnerød Jr. Alfred504585H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
21.Gjone Gabriel508253H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
22.Gjone Benjamin233678H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
23.Eikås Brage182096H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
24.Klavenes Anders Hasaas239078H16ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
25.Lye Henrik Kaupang212147H16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Krogh Jonas504807H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - Skal løpe åpen bane 2, lørdag og søndag..
27.Gjedebo Jakob217720H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
28.Aamodt Marius510756H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
29.Kolshus Eskil506820H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
30.Olaussen Ask231284H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
31.Rødnes Sigurd506918H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
32.Melling Martin Nøkleby508142H16ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
33.Lande Ragnar505675H16AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
34.Tronbøl Lium Tobias511807H16AIdrettslaget KollNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 H3 - X -
35.Helgesen Simon Fjermestad223525H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H4 - - -
36.Richter Markus501266H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
37.Jongenburger Kalle189038H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
38.Myklebost Andreas Vistnes505816H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
39.Peikli Bjørnar181492H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
40.Skoge Joel189031H16ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
41.Sandernes Andreas212449H16AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
42.Madslien Ole Gunnar Kleppa217671H16ALillehammer orienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - Valborg.madslien@icloud.com
43.Hermansson DavidH16AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
44.Henriksson Ivar202966H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
45.Liderfelt Harry202975H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
46.Baier Jakob191132H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
47.Rothamel david217508H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
48.Liljenfeldt Albin202970H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
49.Hedin Pontus202967H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
50.Andersson Melvin192373H16ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
51.Lien Lars508130H16AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - oyvind@familienlien.com
52.Lamark Øyvind509449H16AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H2 - - -

H16B
1.Dybvik Martin G.195896H16BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
2.Jones Benjamin221185H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - X -
3.Sælsbråten Elias Vågsnes225130H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H4 - - -
4.Andenæs Elias510466H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
5.Nyberg Vilmer225016H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
6.Zagar Erik212309H16BLarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Reichenbach Henning504810H16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
8.Håkansson LeoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Norberg HugoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Kollstrøm Reidar212277H16BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
11.Sundsdal Erlend203293H16BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
12.Torgersen Ola Myklebost223698H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 H4 - - -
13.Årsvoll Gabriel510327H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
14.Landstad Omund Thu223522H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
15.Levang Gustav201921H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
16.Jongenburger Melvin204570H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
17.Thingbø Ola Wathne184394H16BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H4 - - -
18.Mcfadzean Ulrik247991H16BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - -
19.Rønningen Håvard223687H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
20.Gilljam Jakob245641H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane5 H4 - X -
21.Sætaberget Kristoffer Børke217852H16BVang OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X - H16A på Søndag
22.Bratland Solberg OlavH16BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke

H20E
1.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - msrognebakke@gmail.com
2.Undeland Johan Kristian510411H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
3.Slokvik Åsmund207902H20ENotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - aasmund.slokvik@gmail.com
4.Kornmo Halvard184355H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Mathisen Tobias203281H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mathisen.tobias@gmail.com
7.Mathisen Rasmus186855H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rasmus.mathisen@gmail.com
8.Wollo Atle Nikolai502815H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
9.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
10.Conway Adam201777H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Eger Johan500586H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
12.Haug Rolf Trygve178360H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
13.Lund Olav Kristian228395H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
14.Hagen Sondre Zahl509131H20EFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - X - hagen@shconsulting.no
15.Møklegård Pihl Sivert507052H20EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - X -
16.Hogedal ErikH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - erik.hogedal@gmail.com Lejebrikke hver dag
17.Aronsson ArvidH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - arvidaronsson02@gmail.com lejebrikke hver dag
18.Olsson IsakH20EOK OrionSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - X - is4kolsson@gmail.com Lejebrikke lørdag og søndag
19.Körle NilsH20EOK LandehofSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - nils02korle@gmail.com Behöver låna EMIT lördag och söndag.
20.Kittilsen Vegard504704H20EFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
21.Ytterbø Sondre508099H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X -
22.Skogedal Simen Aure502143H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
23.Arntzen Sander504494H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X - Ny brikke 10/3
24.Aas Henrik Fredriksen508500H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X -
25.Finsrud Felix502244H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - X -
26.Ladim Christopher212141H20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
27.Dale Jostein Svaland191177H20EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
28.Ringheim Iver195549H20ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
29.Reichenbach Anselm509011H20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
30.Lindaas Mats209963H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
31.Fingarsen Sander Tonjer500284H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
32.Holt Henrik R.186936H20EHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Van Raaij Viljan187320H20EHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
34.Vestøl Anders509130H20EVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H1 - X - anders-vestol@hotmail.com
35.Vie Sigurd Paulsen506778H20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H1 - X -
36.Jørgensen Aleksander216720H20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
37.Berge Erlend Odd504439H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
38.Nomeland Trygve Børte501209H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
39.Runde David510984H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H1 - - -
40.Takle Brage198046H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
41.Kastrup AntonH20ESävedalens AIKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - anton.kastrup@elev.olofstrom.se Lejebrikke Lørdag og søndag
42.Åkesson ErikH20EVäxjö OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - erik.axel.akesson@gmail.com
43.Eliassen Bendik500903H20EFrederikstad SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -

H20A
1.Klausen Lukas213015H20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Johansson FilipH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Lindblom WilmerH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Aderstedt Althoff Fritjof503815H20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Fossum Magnus186064H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
6.Fossum Even206421H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
7.Aas Kristian Fredriksen222221H20AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
8.Kristiansen Adam502914H20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
9.Skaug William Resvoll209966H20AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - X -
10.Glorvigen Jørgen243936H20AElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
11.Lund ErikH20AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Lund JohanH20AStenungsunds OKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Myre Odd Kristian Hagen224235H20AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H4 - - -

H20B
1.Ottesen Sander Solheim505389H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - Piggrokke@gmail.com
2.Nystuen DanielH20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - drakulanys@gmail.com
3.Knudsen Joachim228461H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - joasanknu@ebnett.no
4.Smemo Sigurd199646H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - sigurdsmemo@gmail.com
5.Bøhlerengen Bo Utseth223652H20BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H2 - X -
6.Wiig Nystad Vegard212826H20BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -

H20AK
1.Frydenlund Egil505539H20AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - egil.frydenlund@gmail.com
2.Skriubakken Håvard246568H20AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Ausen Martin229527H20AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Langeggen Erlend211331H20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Brevik Hallgeir187112H20AKStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ast-brev@online.no Ønsker å løpet H20AK på lørdag (langdistanse) og H20A på søndag (mellomdistanse)
6.Woxholth Ole Henrik199999H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
7.Birkelund Martin207566H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
8.Dolven Olaf Halsaa503559H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
9.Våge Simen212140H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
10.Kvaale Eilev212369H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
11.Lindaas Gaute500901H20AKElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
12.Åserud Sørensen Henrik204567H20AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Skytteren Sondre191271H20AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
14.Andersson MelkerH20AKEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - melker.12365@telia.com
15.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Valdal Thomas211799H20AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
17.Urdal Andeas Nybak188800H20AKGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 H2 - - -

H20C
1.Kjerkol Syver Søyland199661H20CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - syverkjerkol@icloud.com
2.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Skytteren Emil191270H20COdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Strøm Ulrik186937H20CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Wikstrøm Lars211748H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
7.Vie Åsmund Paulsen192649H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
8.Polland Kristian217123H20COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

H21E
1.Sørensen Øystein232977H21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - oystein_sorensen@hotmail.com
2.Renard Damien201971H21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
3.Hedberg AndersH21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - hedis90@gmail.com
4.Kalliokoski Jooseppi203926H21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 - - -
5.Fiskum Gustav186224H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - gustav.f@live.com Kapteinen
6.Bjørlo Håkon Raadal506934H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - haldenhakon@hotmail.com Losen
7.Westergård Vegard Jarvis204644H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - vegardjw@gmail.com
8.Deisz Sindre Østgulen504503H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - sindre.deisz@hotmail.com
9.Olaussen Anders Felde182081H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - andersfo95@gmail.com
10.Classon ErikH21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
11.Olhans LinusH21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
12.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
13.Aukrust Osmoen Ivar199444H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
14.Frøyd Jørgen224369H21ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Rødnes Ludvig507034H21EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
16.Nørbech Torgeir1337001H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - torgeirnorbech@gmail.com
17.Jakobsen Espen504561H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - espenjak@gmail.com
18.Westergård Morten Jarvis204669H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
19.Ekeberg Bjørn500261H21ETyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - bekeberg@gmail.com
20.Greve Jensen Thomas186416H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Andersen Jeppe Rolf223192H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Mose Jensen Jes186421H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Stormoen Håvar Birkeland504431H21EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
24.Kristoffersen Anders207999H21EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
25.Ahola Joonas8636177H21ENAVIFinland Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Karlsson AntonH21EOK KullingshofSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - akarlsson1994@gmail.com Lejebrikke lördag & söndag
27.Hellerud Niels Christian206905H21EHalden SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -

H21A
1.Sørensen Martin234854H21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
2.Haavengen Bjørn188468H21AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Hagen Stein H.504815H21AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - - - hagen@shconsulting.no
4.Skogedal Pål181953H21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
5.Wiréhn Per507394H21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - Løper kun Søndag
6.Arenth Ole Jørgen Bogen502377H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - ole.arenth@gmail.com
7.Wigaard Are214979H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - - arewigaard@gmail.com
8.Rogndokken Sander247913H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - sander.rogndokken@gmail.com
9.Thorstensen Lavran500581H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - Lavran.thorstensen@gmail.com
10.Christiansen Håkon194879H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - hakonfc@gmail.com
11.Skiri Espen1200498H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - espen.skiri@hotmail.com
12.Rognerud Bøe Audun219300H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - audunrb@icloud.com
13.Steinsholt Halvor502557H21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
14.Brekmo Vetle165084H21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
15.Haare Erik184369H21AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Eliasson MattiasH21AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
17.Thorsson Erik488246H21ATyrving ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - erik.thorsson@gmail.com H21AK lørdag 10/3 jan
18.Grønhovd Arno77375H21AModum OLNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arnolainen@gmail.com
19.Staugaard Ulrik186406H21ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Colding Christian502342H21ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Kalsås KnudH21AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -
22.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - zslenkei@gmail.com
23.Ragvin Dag Steinar227683H21ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - d-ragvin@online.no

H21AM
1.Berg Hakon203615H21AMStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
2.Høyer Iversen Daniel229438H21AMKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - H21AM lørdag, H21 søndag
3.Bergenfur HannesH21AMIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Johannessen Eirik Holt227556H21AMRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
5.Runde John504087H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
6.Lynnebakken Vetle503555H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
7.Flaatten Ole91507H21AMOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

H21AK
1.Wilhelmsen André206268H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Andre@bovg.no
2.Homme JarlH21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Berg Kristian509051H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Breiland Andreas193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
6.Kristensen Dan Huva506341H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - dan@padlekurs.net Skal løpe åpen klasse pga fri start tid
7.Borkamo Erling Dahl210711H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
8.Gjestrud Torgrim239079H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Mork Rune Kristian207903H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
10.Lesteberg Ola221224H21AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Ørum Stig Erik197863H21AKSøgne og Songdalen okNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
12.Sælsbråten Andreas236794H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - -
13.Sørensen Frode206419H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - - frode.sorensen@hotmail.no
14.Jones Matthew506654H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
15.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Galteland Torleif212659H21AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 på lørdag
17.Styrvold Børge180920H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - borge.styrvold@gmail.com
18.Holo Tarjei203231H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - - tarjei.holo@gmail.com
19.Birkeland August Asheim507601H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - H21E mellemdist.
20.Juveli Jonas Sommerstad503556H21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
21.Zachariasen Magnus60555H21AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
22.Eskilt Einar211388H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
23.Helsør Øyvind248551H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
24.Solberg Glenn248562H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
25.Nyhus Kristian203400H21AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
26.Johnsen Ludvig203443H21AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Hagelia Jakob234337H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jhagelia@gmail.com
28.Bergan Jørn220929H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - jabergan@gmail.com
29.Flaten Arild217372H21AKVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - flatenarild@gmail.com
30.Dejgaard Magnus174863H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
31.Falck Weber Jonas90757H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Helweg Lasse220998H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Thygesen Casper184285H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
34.Nørgaard Larsen Hans Kresten61967H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
35.Reiche Andersen Allan501722H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
36.Mikkelsen Andreas239546H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
37.Møller Christian501717H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
38.Thingbø Ole Morten224120H21AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
39.Tørå Glenn510994H21AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
40.Pedersen Jon Øivind500053H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
41.Lie Lars Rune206364H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
42.Polland Fredrik199320H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
43.Aasheim Lars Harald157763H21AKBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - aasheimjr95@yahoo.com
44.Carlsson ThomasH21AKÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Söndag klass H40A. En träningskarta till Bana 7
45.Rinde Eivind Frode245745H21AKBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
46.Solberg Jon203365H21AKBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker å starte så sent som mulig
47.Øie Marius501531H21AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
48.Friestad Gaute504430H21AKNydalens SkiklubNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - - gaute_friestad@hotmail.com Ønsker å løpe H21E på søndagen.

H21B
1.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Nysæter Simon184476H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - frodenys@gmail.com
3.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - martinlaurantsen@gmail.com
4.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robinnyqvist@gmail.com bor och reser med Kungälvs OK
5.Skjærpe Magnus SvenøyH21BNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H X - - magnu3s@gmail.com
6.Flaa Per Johan203292H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H21C på søndag
7.Svaland Jonny203297H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
8.Ånesland Steinar203295H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
9.Heiebråten Eivind Bøhn212882H21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
10.Johannessen Paul225058H21BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -

H21C
1.Klev Jon Simen247860H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Emma Klev
2.Nord Knut-erikH21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Eidsten Svend507972H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
4.Aase Håkon197099H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
5.Laurantsen Endre114911H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - endlau@gmail.com
6.Erichsen Knut211674H21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - ke-erich@online.no
7.Råheim Jarl236820H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - jarl32@hotmail.com
8.Lindqvist Carl-johan236848H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X vasajoki@hotmail.com børnepass av 1 1,5 åring og en 5 åring
9.Solvang Kjetil509035H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
10.Röhrs Erik509547H21CStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
11.Meum Byrkjeflot TorgeirH21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
12.Løvgren Simen510621H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Knutsen Kristian510519H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Halsall Tony501219H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3
16.Kjetså Ove510999H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3
17.Opland Ketil199726H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Pedersen Øivind504629H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

H35A
1.Fredh Morten208419H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - morten.h.tangen@gmail.com
2.Kontautas Donatas503666H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
3.Syversen Lasse195900H35AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
4.Ruud Henrik Drange502540H35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

H35B
1.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Begge dage, 10/3 jan
2.Gulliksen Per Øyvind S.207906H35BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
4.Hestad Geir224155H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
5.Skifjell Ådne223986H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - adne.skifjell@gmail.com
6.Bergan Harald502337H35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Barikmo ThorbjørnH35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Jensen Atle Skjelbred244781H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - H21C Lørdag, H35B Søndag
9.Skretteberg Jan211584H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - Janskretteberg@gmail.com
10.Sigurdsson Sigurdur Freyr207642H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - rukittil@hotmail.com
11.Dybvik Kenneth195593H35BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
12.Yri Carl Fredrik248241H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
13.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
14.Simonsen Jon223906H35BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Gjone Knut223921H35BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
16.Blomström ErikH35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
17.Sternemalm ErikH35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
18.Agerbo Frantz JohanH35BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
19.Salvesen Daniel509116H35BVegårshei ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - siri.hagelia@gmail.com
20.Sveen Dag Abel506361H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
21.Engesli Vegard505881H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
22.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
23.Jongenburger Alexander247904H35BSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
24.Eriksen Jarle199435H35BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Sætaberget Jan Åsmund89083H35BVang OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - - H21AK på Søndag
26.Romnes Rune227733H35BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Klasse H50A på søndag
27.Andersen Knut214744H35BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -

H40A
1.Ravndal Ørjan500518H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
2.Vølstad Njål Helge R206915H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
3.Laugaland Ola Magnus500520H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
4.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
5.Thunold Lars Ole241823H40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - larsthu@hotmail.com
6.Kinn Magnus Aarhus188892H40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
7.Eriksson Lars Johan ZahlH40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Råberg Erik200443H40AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - erik.raberg@gmail.com
9.Tellnes Jostein189066H40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
10.Olsen Aksel505300H40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 begge dager
11.Jakobsen Erik Rytter208926H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H2 - - -
12.Roskifte Thomas501165H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
13.Juliussen Erik Strøm506703H40ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
14.Nikolaisen Per-ivar186830H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
15.Aubert Espen96766H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
16.Lannhult Linus508579H40AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 Please select - - - linus@lannhult.se
17.Enbom RobertH40AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robert.enbom@telia.com Lejebrikke
18.Kvala Knut Steffen504279H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
19.Rossebø Bjørn Egil217104H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
20.Steinsvåg Sigleif235209H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
21.Richter Kim188699H40ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
22.Oftedal Sigurd R.205576H40ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -

H45A
1.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magne.w.mathisen@gmail.com
2.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - erik@aderstedt.se
3.Johansson StefanH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Groth BjörnH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - X
6.Nysæter Frode184474H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - frodenys@gmail.com
7.Nysæter Gisle217460H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - gisnysa@online.no Ønsker H45AK på lørdag
8.Røste Espen204757H45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Sæbbø Jone506809H45AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
10.Gran Kyrre2250484H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - -
11.Bergan Tom181103H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Lium Asgeir509002H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 H2 - - -
13.Lind Mikael509359H45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - tallberg71@gmail.com
14.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
15.Rastad Øystein212379H45AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
16.Kristiansen Vegar502912H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
17.Carlsen Henning B.190570H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - -
18.Olsen Øystein89387H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
19.Furland Sturle510317H45ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
20.Jegtvik Andre500282H45AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
21.Nilsen Ola219489H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
22.Reichenbach Martin510321H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - am.reichenbach@gmail.com kontaktperson for Oppsal orientering
23.Solheim Helge Grenager223922H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
24.Nordström FredrikH45AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
25.Sundsdal Lars Jøran95782H45ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Birkenes EspenH45ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
27.Bergenfur MatsH45AIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mats.bergenfur@gmail.com
28.Keilholz Holger243768H45ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 H4 - - -
29.Andersson TommyH45AVänersborgs SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - tommy.andersson@pe.se Lejebrikke
30.Rachor Fridtjof505484H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
31.Vie Erik Utne225740H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
32.Aksland Tor Gunnar503032H45ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
33.Peikli Vegard210151H45ASandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
34.Hott Holger213513H45AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
35.Åhl Jörgen508018H45AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
36.Lande Steinar227677H45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
37.Rothen Jonas192368H45ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
38.Henriksson Björn190824H45ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bh@gothiamarine.se
39.Törngren Styrbjörn191167H45ATolered Utby OLSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

H45AK
1.Knutheim Geir Thomas89747H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
2.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
3.Engehult Rune207904H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - engehult@nenett.no H50A søndag
4.Paulsen Arve510308H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arve.paulsen@nenett.no
5.Storemyr Kent Morgan211404H45AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
6.Fjlestad Truls229515H45AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
7.White Jesse200355H45AKSøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
8.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - Vil løpe H45A på søndag
9.Berntzen Raymond225524H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Vågsnes Kristian192907H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - - vagsnes@gmail.com
11.Nyhaug Arild204534H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
12.Espelin Håvard226644H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
13.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Pettersen Håvard Wessel188995H45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
15.Foss Trond295484H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - H50A på søndag
16.Jørgensen Arne Håkon174694H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
17.Klavenes Einar199378H45AKSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - H45A på søndag
18.Andersen Arild229706H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - - -
19.Hobøl Erling201869H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
20.Veggan Snorre89471H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
21.Tisell StefanH45AKIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
22.Norberg PeterH45AKIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
23.Stolpe Niklas227621H45AKEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Løvgren AudunH45AKIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Vedå Dag Magne510524H45AKIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Skytteren Martin204566H45AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
27.Nyhus Guttorm203294H45AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
28.Borgersen Atle203672H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
29.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
30.Strøm Atle221236H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker H50 søndag
31.Lysnes Roger182119H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Johnsen Espen182118H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Holt Anders Kristian182126H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker H50 søndag
34.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
35.Haug Bjørnar Andre189148H45AKSandnes IL - RogalandNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -