v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk2dages 2020->Entries by clubs  (number of entries: 176)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid FÆRGEANKOMST FÆRGEAFGANG Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentarer

Individuals/No club
1.Skovlyst Ragnhild MyrvoldD10AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Yri Carl-fredrikD10AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Høivold Selma503909D20EIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - selma.hoivold3@gmail.com

Ålgård Orientering
1.Breiland Andreas193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
2.Laugaland Ola Magnus500520H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
3.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H1 - - -
4.Vølstad Njål Helge R206915H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -

Asker Skiklubb
1.Dolven Karin Halsaa212264D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Eiker o-lag
1.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - so-fosso@online.no
2.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - Annemarthe@hotmail.com
3.Sørensen Malin204574D21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - -
4.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Olsen Kirsti Aas511092D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
7.Sørensen Martin234854H21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
8.Sørensen Øystein232977H21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - oystein_sorensen@hotmail.com
9.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
10.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Kruke Per504470H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Hjelmtvedt Alf Johan501244H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Fet o-lag
1.Berntzen Julie225581D20AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Hansen Anne-marthe201984D21CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Høilund Randi213223D40AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Høilund Dragseth Sivert201987H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
5.Ler Jørgen213150H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
6.Skjønhaug Gaute213595H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
7.Gran Kyrre2250484H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - -
8.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - Vil løpe H45A på søndag
9.Berntzen Raymond225524H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Fossum IF
1.Hagen Kathinka Zahl504706D16AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D3 - X - hagen@shconsulting.no
2.Hagen Sondre Zahl509131H20EFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - X - hagen@shconsulting.no
3.Hagen Stein H.504815H21AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - - - hagen@shconsulting.no

Freidig Spk.
1.Kittilsen Tora207404D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
2.Kittilsen Una206519D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
3.Kittilsen Vegard504704H20EFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com

Göteborg-Majorna OK
1.Hogedal ErikH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - erik.hogedal@gmail.com Lejebrikke hver dag

IF Sturla
1.Homme Rebecca GraceD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Nord Thea A BD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Sørensen Iselin507755D20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - Kss67@live.no
4.Instanes Ine199367D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
5.Instanes Malene199366D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
6.Undeland Nina Marie506827D21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
7.Instanes Tanja226658D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
8.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
9.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
10.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Homme Daniel NicolaiH12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Wold Jens211942H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
13.Smemo Sigurd199646H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - sigurdsmemo@gmail.com
14.Knudsen Joachim228461H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - joasanknu@ebnett.no
15.Undeland Johan Kristian510411H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
16.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
17.Nord Knut-erikH21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Homme JarlH45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Sørensen Rune189047H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
20.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
21.Andersen Jan Morten207675H60AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
22.Eriksen Eirik507668H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

IK Grane Arendal Orientering
1.Nilsen Kaia Eveline247893D10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
2.Ringvoll Anne222687D10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
3.Duus Maline248000D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
4.Nilsen Andrea Malene248145D12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
5.Ringvoll Ingrid206523D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
6.Ringvoll Amalie206417D16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
7.Mikkelsen Ine186172D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
8.Mikkelsen Lise222250D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
9.Rane Kathrine JohanneD21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
10.Mikkelsen Christine193027D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 D2 - - -
11.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
12.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
13.Byrkejeflot VetleH10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
14.Vågsnes Edvard507617H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
15.Pihl SverreH10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
16.Jones Henrik222602H14AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 H4 - X -
17.Tobiassen Marius503931H14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
18.Jones Benjamin221185H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 H4 - X -
19.Møklegård Pihl Sivert507052H20EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - X -
20.Meum Byrkjeflot TorgeirH21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
21.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
22.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
23.Vågsnes Kristian192907H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
24.Jones Matthew506654H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
25.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Utstumo OddH70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
27.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

IL Tyrving
1.Myhre Ingjerd200004D21EIL TyrvingNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - - i_myhre@hotmail.com

Imås IL
1.Tømt Sandra Sofie246774D14BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - sandra.tomt@gmail.com
2.Nilsen Therese236001D45BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nilsen.therese@gmail.com
3.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - janka48@hotmail.com
4.Tømt Henrik Andreas207732H16AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - henriktomt@gmail.com
5.Tømt Per Kristian206546H50AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - perktomt@gmail.com

Kongsberg O-lag
1.Haug ErlendD10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Kungälvs OK
1.Aderstedt Althoff Elsa503711D20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Althoff Karin503709D45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - v.nilsson@kodebor.se
4.Jedeur-palmgren SvanteH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Lanne ArvidH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Gamberg EmilH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Hermansson ArvidH14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Aderstedt Althoff Karl503816H14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Aderstedt Althoff Fritjof503815H20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Lindblom WilmerH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Johansson StefanH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - erik@aderstedt.se
13.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Lardal O-lag
1.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eline.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
2.Schjerven Mina234921D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mina.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
3.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - liv@schjerven.net skal løpe lørdag og søndag

Natthauken IL
1.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Notodden o-lag
1.Kristensen Maja228465D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Sandven Synne505752D14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Borgejordet Simones Mina213054D20BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minabs2003@gmail.com
4.Sandven Kristin196856D50ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Kristensen Mika Johan234071H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Gulliksen Erlend Sørebø213180H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
8.Gulliksen Anund Sørebø212652H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
9.Kristensen Dan Huva506341H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Gulliksen Per Øyvind S.207906H35BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Paulsen Arve510308H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Kvisli Harald207900H55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - harald.kvisli@gmail.com
13.Rekaa Sveinung505373H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Christensen Hugo402848H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -

Oddersjaa SSK
1.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
2.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -

OK Landehof
1.Körle NilsH20EOK LandehofSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - nils02korle@gmail.com Behöver låna EMIT lördag och söndag.

OK Orion
1.Olsson IsakH20EOK OrionSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - is4kolsson@gmail.com Lejebrikke lørdag og søndag

OK TYR
1.Jonsson WilmaD12AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Kindlund TildaD14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Kindlund CorneliaD16AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Jonsson AntonH14AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

OK Vendelboerne
1.Petersen Jan101474D20EOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select X - - test
2.Arildsen KjeldH55AOK VendelboerneDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H1 X - - kjeld.arildsen@gmail.com test

Orienteringsklubben Gipen
1.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robinnyqvist@gmail.com bor och reser med Kungälvs OK

Porsgrunn OL
1.Rosenvold Camilla L.246563D21AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Rosenvold Hilde Kristine246565D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
3.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Kornmo Sondre213405H14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Kornmo Halvard184355H20APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Skriubakken Håvard246568H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Skriubakken Jon502929H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Johansson Ole504613H65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Lye Rolf507823H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Skien OK
1.Holtskog-feremans PaulineD10ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - X
2.Holtskog-feremans Juliette212977D12ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
3.Holtskog-feremans Emilie211854D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
4.Aakre Leistad Vilde212805D14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Fliid Hilde Ekeberg211734D21CSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
6.Aakre Gry212833D45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Nysæter Åse507858D45AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - frodenys@gmail.com
8.Vongraven Turid505487D55ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - Turidvon@online.no
9.Borge Hovi Grete184157D60ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
10.Fliid Kristian Ekeberg212732H14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
11.Myhre ThomasH14ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
12.Nysæter Simon184476H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - frodenys@gmail.com
13.Laurantsen Martin114910H21BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - - martinlaurantsen@gmail.com
14.Fliid Brede Ekeberg211768H35BSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
15.Holtskog Sigurd211684H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
16.Nysæter Frode184474H45ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - frodenys@gmail.com
17.Omland Harald507027H55AKSkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - harald@huldrafilm.no Går det å få 55AK på lørdag og 55A på søndag?
18.Hovi Harald184572H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
19.Landsverk Eilef251095H65ASkien OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -

Søgne og Songdalen ok
1.Birkeland Roy197888H55ASøgne og Songdalen okNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -

Stavanger Orienteringsklubb
1.Olsen Sara Marlene Nystrøm211735D20EStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
2.Olsen Arne Jacob Nystrøm195677H16AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
3.Olsen Stein Arne510413H55AStavanger OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - stein.arne.olsen@broadpark.no

Stokke IL
1.Sparre Knudsen Kristine245658D20BStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
2.Robertsen Frode507859H55AStokke ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Tønsberg OL
1.Mathisen Sindre239020H16ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
2.Mathisen Roar192566H50ATønsberg OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -