v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
Nordjysk2dages 2020->Entries by clubs  (number of entries: 1396)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid FÆRGEANKOMST FÆRGEAFGANG Træning fredag Natprolog Lejebrikke fredag Prisreduktion D/H -20: Natsprint fredag Børneaktivering lørdag og søndag Email Kommentarer

Individuals/No club
1.Storm-andersson Sara508281D14BIndividuals/No club Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
2.Kleijn MariaD50AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Kleijnma@gmail.com Lejebrikke dag 1 og 2
3.Grande Tone511063D60AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - tonegrand@gmail.com
4.Nilsen Kåre221150H75AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - ka-n@online.no
5.Trolsrud Thorolf501730H75AIndividuals/No club Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Ålgård Orientering
1.Breiland Andreas193125H21AKÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
2.Laugaland Ola Magnus500520H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H2 - - -
3.Stokkeland Sturla507658H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - - -
4.Vølstad Njål Helge R206915H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
5.Ravndal Ørjan500518H40AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
6.Breiland Harry509012H70AÅlgård OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -

Åmåls Orienteringsklubb
1.Källvik Leufvén Erika508020D20EÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
2.Skott SimonH10AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
3.Jensen Åhl Eric508019H14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
4.Skott AlbinH14AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
5.Hermansson DavidH16AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
6.Carlsson ThomasH21AKÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Söndag klass H40A. En träningskarta till Bana 7
7.Åhl Jörgen508018H45AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
8.Danielsson UlfH50AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
9.Hermansson TomasH50AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
10.Källvik Per508030H55AÅmåls OrienteringsklubbSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -

Andebu IL
1.Rød Elisabeth248506D65AAndebu ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Aakre Elling236004H70AAndebu ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -

Asker Skiklubb
1.Birkelund Amalie212070BEG2 (-20 ÅR)Asker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
2.Tellnes Lilly Marie188959BEG2 (-20 ÅR)Asker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
3.Nastad Una212614D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
4.Fossheim Silje Ruud507222D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
5.Davies Celia Sophia225300D14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
6.Dolven Karin Halsaa212264D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
7.Wisløff Martha207601D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
8.Skogedal Maren Aure207603D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - -
9.Markussen Anette Jauhojärvi508900D16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
10.Larsen Marianne Mellbye507111D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - - -
11.Isachsen Marit181811D21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Løper kun langdistanse lørdag
12.Birkelund Nina191119D40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
13.Arnesen Marianne220077D45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
14.Halsaa Vera225308D45BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Ruud Jorun508100D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
16.Linnebo Anne Kathrine207706D50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - - -
17.Engzelius Margrete224573D55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - marengze@gmail.com
18.Øfsthus Anne Lise502379D75AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
19.Nastad Eirik207602H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
20.Andenæs Aleksander213156H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - X -
21.Gjerdalen Endre223526H12BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
22.Eriksen Simen Dalen239477H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
23.Birkelund Mathias191071H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
24.Rastad Mikkel502885H14AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
25.Nyberg Henrik228517H14BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
26.Linnebo Martin Johannessen504032H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X - Ønsker Åben2 på lørdag og H16A på søndag
27.Nyhaug Mathias505200H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
28.Birkelund Mikael507449H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
29.Espelin Tarje500262H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
30.Fossheim Emil Ruud502890H16AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
31.Andenæs Elias510466H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
32.Nyberg Vilmer225016H16BAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
33.Aas Kristian Fredriksen222221H20AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
34.Kvaale Eilev212369H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
35.Birkelund Martin207566H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
36.Dolven Olaf Halsaa503559H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
37.Våge Simen212140H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
38.Woxholth Ole Henrik199999H20AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
39.Ytterbø Sondre508099H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X -
40.Skogedal Simen Aure502143H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
41.Arntzen Sander504494H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X - Ny brikke 10/3
42.Aas Henrik Fredriksen508500H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - X -
43.Finsrud Felix502244H20EAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - X -
44.Wiréhn Per507394H21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - Løper kun Søndag
45.Skogedal Pål181953H21AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
46.Galteland Torleif212659H21AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 på lørdag
47.Tellnes Jostein189066H40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
48.Olsen Aksel505300H40AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - Ønsker Åben 2 begge dager
49.Rastad Øystein212379H45AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
50.Nyhaug Arild204534H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
51.Espelin Håvard226644H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
52.Dolven Haakon228441H45AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
53.Jauhojärvi Tommy509222H50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H3 - - -
54.Wisløff Sverre228399H50AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
55.Linnebo Øyvind Johannessen504450H55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
56.Eriksen Jan Richard209846H55AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
57.Fossheim Arne504115H55AKAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - - Ønsker H55A på søndag
58.Gylver Oyvind195801H65AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - oyvgyl@gmail.com
59.Øfsthus Arne502245H80AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
60.Gunnerød Bjørn501122H80AAsker SkiklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -

Ås-NMBU Orientering
1.Waaler Linn Mei212721D20AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
2.Nordhagen Rannveig Winsnes91574D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - - rannveigwnordhagen@gmail.com
3.Næsset Ingvild Ramtvedt229646D21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
4.Nordhagen Kaja Winsnes181542D21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D1 - - -
5.Winsnes Sille507655D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
6.Brurberg May Bente222337D55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
7.Dale Jostein Svaland191177H20EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
8.Steinsholt Halvor502557H21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
9.Brekmo Vetle165084H21AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H1 - - -
10.Aukrust Osmoen Ivar199444H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
11.Olhans LinusH21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
12.Fiane Pedersen Vegard192906H21EÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
13.Tenge Gunnar80018H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
14.Eijsink Vincent91575H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
15.Nordhagen Eirik505398H55AÅs-NMBU OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -

Bækkelagets SK
1.Gulliksen Kine506937D21EBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - kinegu@hotmail.com
2.Aasheim Lars Harald157763H21AKBækkelagets SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - aasheimjr95@yahoo.com

Berger og Svelvik O-lag
1.Pettersen Hedda Wessel225303D12BBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D/H - - -
2.Hansen Trude189096D45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Skal kun delta lørdag
3.Pettersen Håvard Wessel188995H45AKBerger og Svelvik O-lagNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -

Birkenes IL
1.Birkeland MonicaBEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
2.Birkeland Per Are203397BEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
3.Birkeland Tuva224905BEG1Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
4.Agerbo Emilia Flaa233882BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
5.Agerbo Hanna Flaa225062BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
6.Agerbo Ingvild Flaa233844BEG2 (-20 ÅR)Birkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
7.Høigilt VildeD14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
8.Svaland Camilla Hauane233878D14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
9.Ånesland Ingeborg224874D14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
10.Birkenes SiriD21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
11.Javenes Flaa Mette225005D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
12.Nyhus Åse Aud Moldal184628D21CBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
13.Birkeland Anne Kari203399D45BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
14.Nygård Simen225053H10BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
15.Birkenes Lars225105H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
16.Javenes Flaa Sigmund224819H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H14B på søndag
17.Nygård Emil225087H14ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
18.Birkeland Kristian225002H14BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
19.Sundsdal Erlend203293H16BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
20.Nyhus Kristian203400H21AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
21.Svaland Jonny203297H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
22.Flaa Per Johan203292H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - - Klasse H21C på søndag
23.Ånesland Steinar203295H21BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
24.Agerbo Frantz JohanH35BBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
25.Sundsdal Lars Jøran95782H45ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Birkenes EspenH45ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
27.Nyhus Guttorm203294H45AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
28.Jonsmyr Svein Roar203394H55AKBirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
29.Stormoen Bjørn203396H60ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
30.Løland Trygve203291H70ABirkenes ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -

Bö orienteringslag
1.Harstad Trude208955D45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Bratland Solberg Elisabeth208647D45BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Romnes Haakon227732H10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
4.Bratland Solberg VegardH10BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke
5.Harstad Rinde Tobias245747H12ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Bratland Solberg Gaute208755H12BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker å starte så tidlig som mulig
7.Harstad Rinde Sondre245746H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Romnes Henrik227731H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
9.Stålberg Fossland Johnny104498H14BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Bratland Solberg OlavH16BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Leie brikke
11.Ragvin Dag Steinar227683H21ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - d-ragvin@online.no
12.Rinde Eivind Frode245745H21AKBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Solberg Jon203365H21AKBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker å starte så sent som mulig
14.Romnes Rune227733H35BBö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Klasse H50A på søndag
15.Lande Steinar227677H45ABö orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -

Botne Skiklubb
1.Øvreås Hjørdis221257D75ABotne SkiklubbNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Øvreås Magnar504511H75ABotne SkiklubbNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magnarov@broadpark.no

Danish national military team
1.Ankerfelt Ronja186401D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Bisgaard Christiansen Matilde210700D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Ishøi Astrid174862D21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Najbjerg Nina179142D21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Rasmussen Mona199979D60ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Staugaard Ulrik186406H21ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Colding Christian502342H21ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Dejgaard Magnus174863H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Falck Weber Jonas90757H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Mikkelsen Andreas239546H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Møller Christian501717H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Thygesen Casper184285H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Nørgaard Larsen Hans Kresten61967H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Reiche Andersen Allan501722H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Helweg Lasse220998H21AKDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Andersen Jeppe Rolf223192H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Mose Jensen Jes186421H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Greve Jensen Thomas186416H21EDanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Christiansen Ole184284H70ADanish national military teamDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Drangedal OL
1.Straume Bjørge Marit227622D45BDrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Lunde Astrid243546D70ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
3.Straume Per Gunnar227623H55AKDrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
4.Aure Odd89873H75ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
5.Bjerva Ronald238049H75ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
6.Straume Einar203549H75ADrangedal OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Eds SK
1.Eriksson HelenaD50AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - helene.mar.eriksson@vgregion.se
2.Lannhult William508678H12AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 Please select - - - william@lannhult.se
3.Lannhult Alexander508284H14AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - alexander@lannhult.se
4.Andersson MelkerH20AKEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - melker.12365@telia.com
5.Lannhult Linus508579H40AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 Please select - - - linus@lannhult.se
6.Andersson GertH50AEds SKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select X - -

Eidskog OL
1.Lande Asbjørn505632H14AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Stolpe Lauritz211805H14BEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Lande Ragnar505675H16AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Stolpe Niklas227621H45AKEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Lande Eivind500534H50AEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eivind_lande@yahoo.no
6.Tangen John501368H55AKEidskog OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Eiker o-lag
1.Fossøy Sølvi Helene211620D21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - so-fosso@online.no Begge dage, ændret 10/3 jan
2.Peveri Anne Marthe211458D21AKEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - - Annemarthe@hotmail.com
3.Sørensen Malin204574D21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - -
4.Hanssen Eli Tufte208633D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Olsen Kirsti Aas511092D60AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Peveri Helga216757D65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
7.Sørensen Martin234854H21AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -
8.Sørensen Øystein232977H21EEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - oystein_sorensen@hotmail.com
9.Alstadsæther Tom Andre211445H35BEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Begge dage, 10/3 jan
10.Lunde Rolf206414H65AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Kruke Per504470H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Hjelmtvedt Alf Johan501244H70AEiker o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Elverum OK
1.Glorvigen Jørgen243936H20AElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
2.Lindaas Gaute500901H20AKElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - X -
3.Fingarsen Sander Tonjer500284H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
4.Lindaas Mats209963H20EElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - X -
5.Østbye Harald221167H60AElverum OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -

Fet o-lag
1.Berntzen Julie225581D20AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Skjønhaug Amalie213705D20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Hansen Anne-marthe201984D35BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Høilund Randi213223D40AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Tronbøl Heidi177962D45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 D3 - - -
6.Høilund Dragseth Sivert201987H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
7.Ler Jørgen213150H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
8.Skjønhaug Gaute213595H14BFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vil løpe H14A på søndag
9.Arnø Johannes225583H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Bergan Mathias180195H20CFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Bergan Tom181103H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Lium Asgeir509002H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 H2 - - -
13.Gran Kyrre2250484H45AFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - -
14.Skjønhaug Torgeir201986H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select - - - Vil løpe H45A på søndag
15.Berntzen Raymond225524H45AKFet o-lagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Fossum IF
1.Berg Elise Nilsen71839D14BFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kristin.nergaard.berg@gmail.com
2.Hagen Kathinka Zahl504706D16AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D3 - X - hagen@shconsulting.no
3.Brodin Maria94472D21AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - maria.brodin@gmail.com
4.Hagen Sondre Zahl509131H20EFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - X - hagen@shconsulting.no
5.Hagen Stein H.504815H21AFossum IFNorwayYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 H2 - - - hagen@shconsulting.no
6.Råberg Erik200443H40AFossum IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - erik.raberg@gmail.com

Frederikstad SK
1.Eliassen Bendik500903H20EFrederikstad SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -

Freidig Spk.
1.Kittilsen Tora207404D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
2.Kittilsen Una206519D16AFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com
3.Kittilsen Vegard504704H20EFreidig Spk.Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - pal.kittilsen@gmail.com

Ganddal IL
1.Lamark Ingrid509447D20EGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select D2 - - -
2.Lamark Vibeke509450D50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
3.Lamark Øyvind509449H16AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H2 - - -
4.Urdal Andeas Nybak188800H20AKGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 H2 - - -
5.Lamark Trond509448H50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
6.Haarr Per Olav206339H50AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
7.Haarr Paul Terje510634H60AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
8.Oaland Ove216734H65AGanddal ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H2 - - -

Gjø-Vard o-lag
1.Lien Even217882H14AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H4 - X - oyvind@familienlien.com
2.Lien Lars508130H16AGjø-Vard o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - oyvind@familienlien.com

Göteborg-Majorna OK
1.Eriksson MariaD21AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
2.Halvarsson ChristinaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 D3 X - - c.halvar@telia.com lejebrikke hver dag
3.Nyberg ÅsaD55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select X - - asny64@gmail.com lejebrikke hver dag
4.Melin JaneD60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
5.Strandhagen ElisabethD60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
6.Hogedal ErikH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - erik.hogedal@gmail.com Lejebrikke hver dag
7.Aronsson ArvidH20EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - - - arvidaronsson02@gmail.com lejebrikke hver dag
8.Hedberg AndersH21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - hedis90@gmail.com
9.Kalliokoski Jooseppi203926H21EGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 - - -
10.Andersson UlfH55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - ulfa61@gmail.com lejebrikke hver dag
11.Melin HansH55AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - söndag start 10-11
12.Aronsson TorbjörnH60AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 H3 X - - aron.sson@telia.com Lejebrikke hver dag
13.Strandhagen MatsH65AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mats.strandhagen@bredband2.com Söndag start 10-11
14.Kaminsky Jens508048H65AGöteborg-Majorna OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 - - - jens.ee.kaminsky@gmail.com Söndag start 10-11

Grue IL
1.Moen Stein Magnus89091H55AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
2.Thorsberg Svein222088H55AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
3.Bergsløkken Bjørn Olav229660H60AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
4.Nordvi Kjell Magne501926H60AGrue ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -

Hadeland OL
1.Hofoss John503035H60AHadeland OLNorway Krs-Hir 11.15 Senere en 14.00 Please select Please select - - - john@safir.no KOmmer med Stenaline lørdag morgen.....

Halden SK
1.Hellerud Niels Christian206905H21EHalden SKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -

Haugerud IF
1.Madsen Øystein239500H75AHaugerud IFNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - omadsen@getmail.no

Haugesund Idrettslag Orientering
1.Kvala Linnea208728D10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
2.Sveen Ingrid242512D10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
3.Sveen Miriam217721D14AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
4.Samuelsberg Claudia211739D14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
5.Steinsvåg Selma212932D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
6.Hetland Sara212852D16AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
7.Wikstrøm Linn229673D21CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
8.Hjermann Madli506355D35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
9.Vie Grethe Paulsen506763D45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
10.Rachor Ulrik Olsen505592H10AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
11.Rossebø Øystein Øye225442H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
12.Engesli Eirik213039H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
13.Hokholt Emil Westerlund225739H10BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
14.Engesli Even212933H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
15.Jørgensen Sebastian211761H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
16.Josephsen Leo Røvær506226H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
17.Rachor Emil Olsen505593H12AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
18.Amdal Markus229676H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
19.Sveen Filip217885H12BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
20.Engesli Elias213028H14BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
21.Wiig Nystad Vegard212826H20BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
22.Vie Åsmund Paulsen192649H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
23.Wikstrøm Lars211748H20CHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
24.Vie Sigurd Paulsen506778H20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H1 - X -
25.Jørgensen Aleksander216720H20EHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
26.Engesli Vegard505881H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
27.Josephsen Jon Magne Røvær506136H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
28.Sveen Dag Abel506361H35BHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
29.Steinsvåg Sigleif235209H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
30.Rossebø Bjørn Egil217104H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
31.Kvala Knut Steffen504279H40AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
32.Rachor Fridtjof505484H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
33.Vie Erik Utne225740H45AHaugesund Idrettslag OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -

Häverödals SK
1.Åsberg JanH70AHäverödals SKSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - asberg1411@gmail.com

Hedrum Orienteringslag
1.Van Raaij Annika187291D14AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Fjære Karoline221357D20CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Strøm Susanne221180D21BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Nordkvelde May187231D21CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Lysnes Tone Sølie182120D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Fjære Torill Hynne221399D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Bordøy Elin187285D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Van Raaij Katrine187290D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Borgersen Pernille Nauf203284D35BHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Ceeberg Anne Marie186972D70AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Fjære Kristoffer203392H20AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Strøm Ulrik186937H20CHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Van Raaij Viljan187320H20EHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Holt Henrik R.186936H20EHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Johnsen Ludvig203443H21AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Lysnes Roger182119H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Johnsen Espen182118H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Fjære Jørgen203391H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Holt Anders Kristian182126H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker H50 søndag
20.Strøm Atle221236H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Ønsker H50 søndag
21.Ringstad Tor Herman506789H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Borgersen Atle203672H45AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Strøm Per Einar221210H55AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Nordkvelde Per Dag187249H55AKHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Ceeberg Bjoern H.203393H70AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Reppesgård Magnar203598H80AHedrum OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Heming Orientering
1.Fougner Jon Clemet501329H80AHeming OrienteringNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - jon.fougner@vikenfiber.no

Herrestads AIF
1.Hansson BirgitD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bibbi.hansson@gmail.com
2.Holmberg GunillaD60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - holmberggunilla@gmail.com
3.Björkdahl UlfH60AHerrestads AIFSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - bjorkdahlulf@gmail.com

Hisøy Orienteringsklubb
1.Damsgaard Ingrid Broers233687BEG2 (-20 ÅR)Hisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X - Kun lørdag
2.Damsgaard Julia Broers233923BEG2 (-20 ÅR)Hisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X - Kun lørdag
3.Damsgaard Hannah Broers223503D10BHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - X -
4.Myhren Tuva Krafft245768D20AHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - X - Ønsker D20 AK søndag
5.Hauge Lene212884D20CHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Please select Please select - X - Kun lørdag
6.Hauge Marianne234915D45AHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
7.Eskilt Einar211388H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
8.Solberg Glenn248562H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
9.Helsør Øyvind248551H21AKHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 H3 - - -
10.Hauge Inge173172H50AHisøy OrienteringsklubbNorway Krs-Hir 11.15 Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
11.Løland Widar Taxth245776H70AHisøy OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -

Idrettslaget Koll
1.Tronbøl Lium Tobias511807H16AIdrettslaget KollNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane2 H3 - X -

IF Sturla
1.Klausen Ylva212981D14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Homme Rebecca GraceD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Nord Thea A BD14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Johnsen Mina Akiko212043D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minaakikojohnsen@gmail.com
5.Kvarme Marie507448D16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - jekvarme@online.no
6.Graff-Wiik Marthe211867D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Eidsten Anne Maren211908D16BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
8.Sørensen Iselin507755D20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - - Kss67@live.no
9.Instanes Ine199367D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
10.Instanes Malene199366D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
11.Kvarme Ingeborg505432D20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X - ingeborgkvarme@gmail.com
12.Undeland Nina Marie506827D21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Halvorsen Ane Birgit239082D21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Eidsten Nina507862D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - nina.eidsten@bfk.no
15.Klev Emma Nielsen247858D21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Jon Simen Klev
16.Kaiser Stine97533D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
17.Instanes Tanja226658D45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Lindtveit Anita67546D45BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Brevik Aud Ellen505392D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
20.Undeland Merete507843D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Sørensen Kristin189053D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Skourup Charlotte503252D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - chskourup@gmail.com
23.Kvarme Hanne-Kristin192581D50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - hanne-kristin.kvarme@idrettsforbundet.no
24.Ryeng Grethe Lill504462D65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Klev Folmer Nielsen233615H10BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
26.Kaiser Kristian229743H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
27.Klausen Aksel233605H12AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Klev Snorre Nielsen233622H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net
29.Kulberg Christian Jørgen247859H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kulberg@online.no
30.Homme Daniel NicolaiH12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
31.Wilhelmsen Oscar234019H12BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Wold Jens211942H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Fagerland Isak233641H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - theresegisle@hotmail.com
34.Kaiser Henrik203306H14AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
35.Aarvik-hansen Ingar233937H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
36.Knutheim Oskar213284H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
37.Knutheim Sivert212857H14BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
38.Kaiser Martin222549H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - stine@gjerden-fjellsikring.no
39.Rognebakke Magnus Skourup212045H16AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
40.Klausen Lukas213015H20AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
41.Frydenlund Egil505539H20AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - egil.frydenlund@gmail.com
42.Smemo Sigurd199646H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - sigurdsmemo@gmail.com
43.Knudsen Joachim228461H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - joasanknu@ebnett.no
44.Nystuen DanielH20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - drakulanys@gmail.com
45.Ottesen Sander Solheim505389H20BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - X - Piggrokke@gmail.com
46.Kjerkol Syver Søyland199661H20CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - syverkjerkol@icloud.com
47.Rognebakke Mathias Skourup211840H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - msrognebakke@gmail.com
48.Undeland Johan Kristian510411H20EIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
49.Homme JarlH21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
50.Berg Kristian509051H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
51.Flaatten Gjøran Nicolai206430H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
52.Wilhelmsen André206268H21AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Andre@bovg.no
53.Undeland Karl Anton244780H21BIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
54.Nord Knut-erikH21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
55.Eidsten Svend507972H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - svend.eidsten@gmail.com
56.Klev Jon Simen247860H21CIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - js@klev.net Can’t run same time as Emma Klev
57.Frydenlund Snorre505540H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - snorre.frydenlund@gmail.com
58.Knutheim Geir Thomas89747H45AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gtk.agk@gmail.com
59.Wold Hakon189075H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
60.Sørensen Rune189047H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
61.Gustafsson Anders189130H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gustafsson@heras.no
62.Kvarme Jon Erik505431H50AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - jekvarme@online.no
63.Wiik Roger205502H55AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
64.Førlie Geir502549H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
65.Solberg Inge94136H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
66.Haugerud Hans Johan184523H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
67.Langberg Ragnar186865H55AKIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
68.Andersen Jan Morten207675H60AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
69.Johannessen Petter F.231518H65AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
70.Ludvigsen Bjørn W.500674H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
71.Eriksen Eirik507668H75AIF SturlaNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

IFK Mora OK
1.Lenkei ZsoltH21AIFK Mora OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - zslenkei@gmail.com

IK Grane Arendal Orientering
1.Røskar Reed Sara193012BEG1IK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
2.Nilsen Kaia Eveline247893D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
3.Ringvoll Anne222687D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
4.Duus Maline248000D10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
5.Nilsen Andrea Malene248145D12AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
6.Ringvoll Ingrid206523D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane5 Please select - - -
7.Sælsbråten Thea Vågsnes225345D14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
8.Ringvoll Amalie206417D16AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
9.Røskar Reed Hannah193005D16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
10.Mikkelsen Ine186172D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
11.Mikkelsen Lise222250D20AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
12.Sælsbråten Liv Cathrine Hessje507620D20BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
13.Rane Kathrine JohanneD21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
14.Mikkelsen Christine506655D21EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 D2 - - -
15.Jørgensen Oddny503932D65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
16.Bartnik Lone233518D70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
17.Byrkejeflot VetleH10AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
18.Pihl SverreH10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
19.Vågsnes Edvard507617H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
20.Yri Willhelm248003H10BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
21.Jones Henrik222602H14AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
22.Tobiassen Marius503931H14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D/H - X -
23.Delange Nilsen AleksanderH14BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 D/H - X -
24.Sælsbråten Elias Vågsnes225130H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 H4 - - -
25.Jones Benjamin221185H16BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - X -
26.Fossum Magnus186064H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
27.Fossum Even206421H20AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
28.Møklegård Pihl Sivert507052H20EIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H2 - X -
29.Jones Matthew506654H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
30.Sørensen Frode206419H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - - frode.sorensen@hotmail.no
31.Sælsbråten Andreas236794H21AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - -
32.Meum Byrkjeflot TorgeirH21CIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
33.Tobiassen Morten503933H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 D/H - - -
34.Yri Carl Fredrik248241H35BIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane7 Please select - - -
35.Ringvoll Geir Jonny192904H45AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 H3 - - -
36.Vågsnes Kristian192907H45AKIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H3 - - - vagsnes@gmail.com
37.Fossum Egil193466H50AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - egilfossum@msn.com
38.Sørensen Kjell Walter503611H65AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - kjellwalter@pollen.no
39.Jørgensen Finn Ole503934H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
40.Tørå Gunnar Dag506769H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 Please select - - -
41.Utstumo Odd503610H70AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
42.Spieler Per Reidar91192H80AIK Grane Arendal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -

IK Stern
1.Mohlin FelixBEG2 (-20 ÅR)IK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Mohlin LinneaBEG2 (-20 ÅR)IK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Karlsson ElinD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Andersson IdaD35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Andersson JohannaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Ljung CarinaD45BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.From LenaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
8.Green UlrikaD60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Mohlin BrithD65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Tisell BirgitD70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Blomström EvaD70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Sylvan ElisabetD75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Forsell-Pirozzi BrittD75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
14.Lindhe Ulla183995D75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lindhe.hvoslef@comhem.se
15.Ljung HugoH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
16.Norberg ElliotH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
17.Håkansson HannesH14BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
18.Håkansson LeoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
19.Norberg HugoH16BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
20.Eliasson MattiasH21AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
21.Sternemalm ErikH35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
22.Blomström ErikH35BIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
23.Tisell StefanH45AKIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
24.Norberg PeterH45AKIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
25.Rutberg JonasH60AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
26.From JanH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
27.Mohlin AndersH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
28.Blomström StenH65AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
29.Mathiasson LarsH70AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
30.Forsell Sven ErikH75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
31.Hvoslef Henrik193993H75AIK SternSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

IK Vikings OK
1.Bergenfur HannesH21AMIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Bergenfur MatsH45AIK Vikings OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mats.bergenfur@gmail.com

IL Express
1.Vedå Astrid Helene510619D14BIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
2.Vedå Inger-anne510618D21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
3.Løvgren Ingrid510623D21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Løvgren BeritD21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Løvgren Simen510621H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Knutsen Arne Bjørn510518H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Knutsen Kristian510519H21CIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Vedå Dag Magne510524H45AKIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
9.Løvgren AudunH45AKIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Kløvstad Hans Jacob510511H70AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Pettersen Dag510510H70AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Heegaard Bror510512H75AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Bedford Pedersen Øystein510513H75AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Løvgren Finn510514H85AIL ExpressNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

IL GeoForm
1.Sletner Kristin67395D21AKIL GeoFormNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - k.sletner@outlook.com

IL Gular
1.Hansen Jan Petter1963017H55AIL GularNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - janpetter.hansen@gmail.com

Imås IL
1.Tømt Sandra Sofie246774D14BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - sandra.tomt@gmail.com
2.Nilsen Therese236001D45BImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - nilsen.therese@gmail.com
3.Stigemo Anne Karin98007D70AImås ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - janka48@hotmail.com
4.Tømt Henrik Andreas207732H16AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - henriktomt@gmail.com
5.Tømt Per Kristian206546H50AImås ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - - perktomt@gmail.com

Jydske Dragonregiments Idrætsforening
1.Hansen Jens507881H55AKJydske Dragonregiments IdrætsforeningDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - Jejh@dsb.dk Klubben er JDRI

Kongsberg O-lag
1.Bergan Erik234037BEG2 (-20 ÅR)Kongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Eriksson Klara Zahl219186BEG2 (-20 ÅR)Kongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Eriksson Alva Zahl247985D10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Skovlyst Amalie Myrvold234142D12AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Høivold Iselin231509D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Renard Elise238174D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Eger Marte196871D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Lesteberg Ingrid247684D14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Danielsen LinneaD14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Gustafsson Ingvild501608D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Røste Synne Sommerstad204756D16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Søfting Helene Brandal193063D16BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Søfting Elisabeth Brandal193062D20AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Flesseberg Mathilde Sæter210112D20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Haavengen Åsne510900D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Strand Tale504515D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Øverby Mari217555D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Høivold Selma503909D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - selma.hoivold3@gmail.com
19.Langeggen Ingvild192879D20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Lesteberg Ann-Karin211454D21BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Olofsson Linnea506938D21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - -
22.Renard Céline505844D35AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Eriksson Linda Zahl219187D40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Gustafsson Ellen202996D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Eger Kristin196870D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Strand Kari504502D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Sommerstad Ingjerd231180D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Skovlyst Ragnhild Myrvold63777D45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben2 lørdag og søndag
29.Larsen Katrine Hjelseth221138D45AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
30.Bergan Ingrid205547D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
31.Ebner Cora190124D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Loeken Mona Dalegard200603D45BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Eiken Barbara Willkommen220733D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
34.Kvistad Ingrid504457D50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
35.Hetlevik Elisabeth216819D55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
36.Storløkken Hilde216985D55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
37.Heggedal Unn Hilde94332D60AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
38.Renard Mathis209723H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
39.Biseth Olai236317H10AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
40.Lesteberg Magnus242271H10BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
41.Strand Jon239184H12AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
42.Eriksson Nils Zahl219185H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
43.Lesteberg Eirik242272H12BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
44.Gustafsson Jarand211944H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
45.Bergan Jan Olav205394H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
46.Biseth Arne234144H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
47.Røste Simen Sommerstad192421H14AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
48.Øverby Håkon217391H14BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
49.Loeken Halvor206488H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
50.Skjelbred BorgarH16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
51.Skovlyst Andreas Myrvold217134H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
52.Bergan Arne502336H16AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
53.Langeggen Erlend211331H20AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
54.Wollo Atle Nikolai502815H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
55.Conway Adam201777H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
56.Eger Johan500586H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - X -
57.Drage Vetle502338H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
58.Haug Rolf Trygve178360H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
59.Lund Olav Kristian228395H20EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - X -
60.Haavengen Bjørn188468H21AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
61.Lesteberg Ola221224H21AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
62.Renard Damien201971H21EKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
63.Bergan Harald502337H35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
64.Barikmo ThorbjørnH35BKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
65.Eriksson Lars Johan ZahlH40AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
66.Røste Espen204757H45AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
67.Øverby Hans Otto217554H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
68.Loeken Syver178250H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
69.Strand Odd501473H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
70.Eger Per Oivind196869H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
71.Gustafsson Per203004H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
72.Wollo Atle177837H50AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
73.Eiken Terje Ulla190660H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
74.Larsen Bjørn Victor180836H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
75.Conway Phil201600H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
76.Brandal Torgeir192953H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
77.Vanebo Roger André208598H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
78.Soegaard Svein-Erik507082H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
79.Høivold Erik217636H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
80.Haug Erlend178185H55AKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
81.Myhre Øivind502355H55AKKongsberg O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Konnerud IL
1.Hågård Julie Økern226183D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
2.Hovland Kaisa228477D12BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
3.Lysheden Vogt Elsa224287D14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
4.Pettersen Martine224300D16AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D4 - X -
5.Saugerud Amanda Skyttersaeter507041D20AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
6.Spangberg Hedda506837D20AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D3 - X -
7.Kihle Tiril212654D20BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D4 - X -
8.Jegtvik Mille212335D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
9.Baklid Jenny508250D20EKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D2 - X -
10.Juveli Anette198905D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
11.Hjelseth Larsen Tine234817D21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
12.Gjermstad Kirsten88779D35BKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
13.Skyttersæter Toini502707D45AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
14.Heggedal Isa500011D50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - - -
15.Haare Emma Grete Feyling150384D65AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Syversen Marcus224743H12AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
17.Pettersen Ola224741H12AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 H4 - X -
18.Hågård Hans Mathias Økern507392H14AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 H4 - X -
19.Haare Erik184369H21AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Juveli Jonas Sommerstad503556H21AKKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
21.Høyer Iversen Daniel229438H21AMKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - H21AM lørdag, H21 søndag
22.Syversen Lasse195900H35AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
23.Jegtvik Andre500282H45AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
24.Hågård Håvard187048H50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
25.Pettersen Terje508912H50AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
26.Haare Hans Lyder186999H70AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Gunbjørnsen Odd186282H80AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Ruud Steinar210997H80AKonnerud ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Kristiansand OK
1.Tørå Boyan Yuan510996BEG2 (21- ÅR)Kristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben2 lørdag søndag, Navn ændres til Boyan Yuan
2.Frøysnes Ingrid Helland224134D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
3.Johannessen Liv224326D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
4.Kalsås Sanna224456D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
5.Tørå Thea247987D10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Sødal Othilie217745D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
7.Snerthammer Serina201417D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
8.Lundemoen Kristine Schütt213581D12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
9.Klungland Ellie Marlene247785D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
10.Cassidy Julie Jakobsson247986D14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
11.Booth Tina213740D16AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane4 D3 - - -
12.Bøckman Christiane Ruud504438D20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
13.Bøckman Hildegunn Ruud184176D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Eik Adriana222156D21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - - -
15.Johannessen ÅshildD21CKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select X - -
16.Kalsås KerstinD35AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -
17.Ribe Anne Karin510423D60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
18.Wigemyr Tone181112H10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
19.Mcfadzean JaredH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - - Åben 3 lørdag og søndag. skal leje brikke
20.Kalsås Audun224239H10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
21.Kalsås HansH10AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Åben Bane5 lørdag og søndag
22.Kalsås Edvald224299H10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 D/H - - -
23.Tørå Tobias248089H10BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Sødal Reinerth224327H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane8 Please select - - -
25.Holme Andreas224242H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
26.Johannessen Simon212198H12BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
27.Johannesen Jackob213651H14AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
28.Johannessen Fabian506791H14BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
29.Mcfadzean Ulrik247991H16BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D/H - - -
30.Myre Odd Kristian Hagen224235H20AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H4 - - -
31.Nomeland Trygve Børte501209H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
32.Takle Brage198046H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
33.Runde David510984H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 H1 - - -
34.Berge Erlend Odd504439H20EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
35.Kalsås KnudH21AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select X - -
36.Tørå Glenn510994H21AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
37.Runde John504087H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
38.Lynnebakken Vetle503555H21AMKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
39.Johannessen Paul225058H21BKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
40.Stormoen Håvar Birkeland504431H21EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
41.Kristoffersen Anders207999H21EKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - -
42.Hott Holger213513H45AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane3 Please select - - -
43.Johannessen Nils Arne187174H45AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
44.Eik Harald237882H50AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
45.Åmdal Tor246757H50AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane1 Please select - - -
46.Bøckman Oluf221130H55AKKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
47.Ribe Kristen510422H60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
48.Bjørnsen Jack197830H60AKristiansand OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - -

Kungälvs OK
1.Gamberg StinaD10BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Groth NellyD12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Börnstedt LisaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Nilsson JohannaD20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Aderstedt Althoff Elsa503711D20EKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Althoff Karin503709D45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Nilsson EvaD45BKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - v.nilsson@kodebor.se
8.Jedeur-palmgren SvanteH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
9.Lanne ArvidH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
10.Gamberg EmilH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
11.Hermansson JohnH12AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
12.Hermansson ArvidH14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Aderstedt Althoff Karl503816H14AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
14.Groth LukasH16AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
15.Aderstedt Althoff Fritjof503815H20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
16.Lindblom WilmerH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
17.Johansson FilipH20AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
18.Johansson StefanH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
19.Aderstedt Erik503710H45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - erik@aderstedt.se
20.Groth BjörnH45AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
21.Nilsson HansH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
22.Johansson Stefan LH50AKungälvs OKSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Lardal O-lag
1.Schjerven Mina234921D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mina.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
2.Schjerven Eline192960D20ELardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - eline.schjerven@gmail.com skal løpe lørdag og søndag
3.Schjerven Liv82130D45ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - liv@schjerven.net skal løpe lørdag og søndag
4.Ovesen Thorunn Aamodt1041944D75ALardal O-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - thorunn.ovesen@visual-mind.com

Larvik Orienteringsklubb
1.Sundby Mathias217029BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Frøyd Magnus216928BEG2 (-20 ÅR)Larvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Ringheim Ingvild211958D12ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Zagar Pernille212310D14ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Ringheim Iril180714D16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Bjerva Elin510312D40ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Nærum Randi180802D65ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Undstad Elisabeth245596D70ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Langseth Gerd216681D75ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Lye Henrik Kaupang212147H16ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Zagar Erik212309H16BLarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Ringheim Iver195549H20ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Frøyd Jørgen224369H21ELarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Gulbrandsen Per Olav509442H50ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - pogulbrandsen@gmail.com Lagleder Larvik Ok
15.Eriksen Svein186942H70ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Edvardsen Thor510632H80ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - toredva@online.no
17.Halvorsen Helge187324H80ALarvik OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Lierbygda o-lag
1.Arntzen Bjørn-willy500222H50ALierbygda o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Lillehammer orienteringsklubb
1.Madslien Ole Gunnar Kleppa217671H16ALillehammer orienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X - Valborg.madslien@icloud.com

Løten Orienteringslag
1.Berg Johanne202138D14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Berg Henriette213154D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - X -
3.Bekkevold June Rogstad211915D16ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - -
4.Andersen Emilie Westli236005D21ELøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D2 - - -
5.Stensli Eli501070D45BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
6.Berg Stine Sønsterud202140D45BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Berge Randi Fallbakken507028D55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Bekkevold Tage Rogstad213057H14BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
9.Øie Marius501531H21AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
10.Andersen Knut214744H35BLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
11.Berg Torstein202139H45AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
12.Storsveen Kristian505814H55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
13.Berge Harald408467H55ALøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
14.Godager Svein480067H55AKLøten OrienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Modum OL
1.Kjellvold Hedda Kind223849D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
2.Kjellvold Annabel Aunmo504911D16BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
3.Aunmo Audun216940H10BModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
4.Grønhovd Arno77375H21AModum OLNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arnolainen@gmail.com
5.Braaten Ingvar510765H55AKModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - solmoveien@yahoo.no
6.Kjellevold John Ivar184426H75AModum OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - johnivar45@gmail.com

MS Parma
1.Lainema IlkkaH70AMS ParmaFinlandYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - ilkkalainema@gmail.com

Natthauken IL
1.Johansen Ole Grini500533H21AKNatthauken ILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

NAVI
1.Ahola Joonas8636177H21ENAVIFinland Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Nittedal Orientering
1.Fleisje Kristin502470D55ANittedal OrienteringNorwayYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - kfleisje@online.no ikke nattløp

nordjysk2dages
1.Arildsen Kjeld97720H55Anordjysk2dagesDenmark Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - H55A lørdag og H21A søndag

Norges Bank BIL
1.Nygård Svein229680H50ANorges Bank BILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
2.Henriksen Jan Tore206304H55ANorges Bank BILNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -

Notodden o-lag
1.Borkamo Nora Dahl192653D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X borkamo@gmail.com Ønsker Åpen 5
2.Borkamo Tuva Dahl228518D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
3.Mork Eira228513D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
4.Fremmersvik Johanne Riis247956D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Sundelin Ingrid Fogt234172D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Sundelin Solveig Fogt234591D10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Sundelin Lillian Fogt228491D12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Kristensen Maja228465D12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Sogn Cathrine213087D14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Gjestrud Anna Værvågen213371D14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Sandven Synne505752D16ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Engehult Emma213060D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Borkamo Ada Othilie Dahl212548D20AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
14.Borgejordet Simones Mina213054D20BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - minabs2003@gmail.com
15.Steinmoen Sigrid214624D20CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Paulsen Oda Vaagen212864D20CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - oda.vaagen.paulsen@nenett.no
17.Mork Randi207703D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
18.Borkamo Anne Carine Dahl217113D21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - acob77@gmail.com
19.Værvågen Veslemøy245171D21CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Riis Kirstine214508D21CNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Nastad Mone207422D45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Vaagen Gro251254D45BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - gro.vaagen.paulsen@nenett.no
23.Sandven Kristin196856D50ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Schatvet Heidi209283D55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Kristensen Mika Johan234071H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Sogn Bjørn Helge234252H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
27.Gjestrud Halvor Værvågen234488H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Urdalen Syver Hagen228549H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
29.Paulsen Ask Sauarlia213168H10BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
30.Borkamo Sondre Dahl212505H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
31.Gulliksen Erlend Sørebø213180H12ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Sogn Kristoffer228490H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
33.Mork Kristian212631H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
34.Urdalen Alfred Hagen228501H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
35.Fremmersvik Troels Riis248056H12BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
36.Gulliksen Anund Sørebø212652H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
37.Engehult Rasmus212066H14ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
38.Paulsen Storm Sauarlia213584H14BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
39.Slokvik Åsmund207902H20ENotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - aasmund.slokvik@gmail.com
40.Gjestrud Torgrim239079H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
41.Borkamo Erling Dahl210711H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - borkamo@gmail.com
42.Kristensen Dan Huva506341H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - dan@padlekurs.net Skal løpe åpen klasse pga fri start tid
43.Mork Rune Kristian207903H21AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rune.mork@hotmail.no
44.Gulliksen Per Øyvind S.207906H35BNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
45.Engehult Rune207904H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - engehult@nenett.no H50A søndag
46.Paulsen Arve510308H45AKNotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - arve.paulsen@nenett.no
47.Kvisli Harald207900H55ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - harald.kvisli@gmail.com
48.Rekaa Sveinung505373H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
49.Christensen Hugo402848H65ANotodden o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

NTNUI
1.Fossøy Aurora510702D21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D2 - - - aurorafossoy@hotmail.com
2.Fossøy Synne98004D21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D4 - - - synnefos@hotmail.com
3.Tjernshaugen Johanne Bratland501008D21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - - johanne.b.t@hotmail.no
4.Aune Karoline507042D21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D1 - - - Karoline.aune@gmail.com
5.Christiansen Håkon194879H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - hakonfc@gmail.com
6.Arenth Ole Jørgen Bogen502377H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - ole.arenth@gmail.com
7.Wigaard Are214979H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - - arewigaard@gmail.com
8.Rogndokken Sander247913H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - sander.rogndokken@gmail.com
9.Thorstensen Lavran500581H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - Lavran.thorstensen@gmail.com
10.Rognerud Bøe Audun219300H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - audunrb@icloud.com
11.Skiri Espen1200498H21ANTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H1 - - - espen.skiri@hotmail.com
12.Styrvold Børge180920H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 Please select - - - borge.styrvold@gmail.com
13.Holo Tarjei203231H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - - tarjei.holo@gmail.com
14.Birkeland August Asheim507601H21AKNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - H21E mellemdist.
15.Skjærpe Magnus SvenøyH21BNTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H X - - magnu3s@gmail.com
16.Fiskum Gustav186224H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - gustav.f@live.com Kapteinen
17.Westergård Vegard Jarvis204644H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - vegardjw@gmail.com
18.Deisz Sindre Østgulen504503H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - sindre.deisz@hotmail.com
19.Bjørlo Håkon Raadal506934H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - - haldenhakon@hotmail.com Losen
20.Olaussen Anders Felde182081H21ENTNUI Norway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H1 - - - andersfo95@gmail.com

Nydalens Skiklub
1.Friestad Gaute504430H21AKNydalens SkiklubNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - - gaute_friestad@hotmail.com Ønsker å løpe H21E på søndagen.

Odal OL
1.Åserud Sørensen Henrik204567H20AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Skytteren Sondre191271H20AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Skytteren Emil191270H20COdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Skytteren Martin204566H45AKOdal OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Oddersjaa SSK
1.Ekeland Anne Marie229716D45BOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane6 Please select - - -
2.Økstad Siri185940D65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -
3.Ekeland Jon Terje211559H50AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Bane2 Please select - - -
4.Torgersen Per W.185934H65AOddersjaa SSKNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select Please select - - -

OK Älgen
1.Lilja HannaD12AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Nordström FredrikH45AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Eriksson StefanH50AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Lilja MatsH50AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Gunnarsson ConnyH55AOK ÄlgenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

OK Kolmården
1.Nordwall MariaD65AOK KolmårdenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane4 Please select - - - maria.nordwall@gmail.com leiebrikke lö sö

OK Kullingshof
1.Karlsson AntonH21EOK KullingshofSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - akarlsson1994@gmail.com Lejebrikke lördag & söndag

OK Landehof
1.Körle NilsH20EOK LandehofSwedenYES Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select X X - nils02korle@gmail.com Behöver låna EMIT lördag och söndag.

OK Orinto
1.Bergdahl LovaD10AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
2.Bergdahl ElvinaD14AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
3.Steneborg MoaD20COK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
4.Ekström SandraD21AKOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D3 X - - D21AK lørdag, D21A søndag Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
5.Classon ElinD21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select D2 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
6.Classon ErikH21EOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H1 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
7.Steneborg OlaH50AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
8.Karlsson BjörnH55AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
9.Classon BengtH55AKOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
10.Andersson Carl-HenryH70AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag
11.Wikström TorbjörnH70AOK OrintoSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H3 X - - Vi vill gärna starta mellan 10:00 och 11:00. søndag

OK Orion
1.Olsson IsakH20EOK OrionSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane1 Please select - X - is4kolsson@gmail.com Lejebrikke lørdag og søndag

OK Pan-Kristianstad
1.Fridsell PärH50AOK Pan-KristianstadSweden Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - par.fridsell@gatokantsten.se

OK Skeidi
1.Glittum Siri Oline188464D21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
2.Koren Halvorsen Anne Marie502234D45BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
3.Pedersen Gro504630D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
4.Herum Hanne510526D60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
5.Opland Blu William199484H14BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Polland Kristian217123H20COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Lie Lars Rune206364H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
8.Polland Fredrik199320H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Pedersen Jon Øivind500053H21AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
10.Flaatten Ole91507H21AMOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Pedersen Øivind504629H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
12.Opland Ketil199726H21COK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Eriksen Jarle199435H35BOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Polland Bjørn180686H45AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
15.Flaatten Øyvind91505H45AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Gisholt Helge238122H50AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
17.Andresen Morten500673H55AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - -
18.Stokke Jan Kåre216887H55AKOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
19.Glittum Arve509551H60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Glittum Inge510625H60AOK SkeidiNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

OK TYR
1.Jonsson WilmaD12AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
2.Kindlund TildaD14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 Please select X - -
3.Kindlund CorneliaD16AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
4.Kindlund JohannaD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
5.Jonsson MalinD40AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - - mj_jonsson@hotmail.com
6.Lind Lottie509252D45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - lottie.lind@hotmail.com
7.Jonsson AntonH14AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane3 Please select X - -
8.Lind Felix509253H14BOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - febbeboy@gmail.com
9.Lind Mikael509359H45AOK TYRSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - tallberg71@gmail.com

OK Vendelboerne
1.Arildsen KjeldH55AOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H1 X - - kjeld.arildsen@gmail.com test
2.Petersen Jan101474H70AOK VendelboerneDenmarkYES Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 Please select - - - test

OL Toten-Troll
1.Kvikstad Ole Solli223805H14BOL Toten-TrollNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - hilde@floriss.no

OL Vallset/Stange
1.Svaland Inger506225D45BOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - inger.svaland@inn.no
2.Dale Magnus Svaland217242H14BOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - inger.svaland@inn.no
3.Dale Arnstein190986H50AOL Vallset/StangeNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - ard@norconsult.no

Oppsal Orientering
1.Stokset Ester Sørbrøden208660D12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
2.Bøhlerengen Synne Utseth223941D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 D/H - X -
3.Kalleson Mari223923D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 D4 - X -
4.Skaug Wiona Resvoll212519D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
5.Lurås Åse223907D14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
6.Veggan Marie181795D14BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
7.Veggan Katrine203807D16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
8.Undeberget Sofie Solheim209719D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D4 - X -
9.Lurås Ingrid223657D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
10.Hvenekilde Tale Nordby506980D16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D4 - X -
11.Skaug Wilmine Resvoll212602D20AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D4 - X -
12.Kalleson Tina206498D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 D3 - X -
13.Aamodt Amélie510753D20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - X -
14.Hoboel Vigdis507713D21AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
15.Lurås Gunnhild507320D35BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
16.Kalleson Elin206250D45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
17.Bjordal Heidi89470D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
18.Kolshus Kristine217701D45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
19.Wigaard Anette Bjordal192671D45BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
20.Hvenekilde Sissel Nordby217731D45BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
21.Krogh Arnhild504688D50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
22.Hobøl Eskil250265H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
23.Nikolaisen Alfred178983H12AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
24.Hobøl Sigurd212542H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
25.Aubert Aksel Nikolai29302H14AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 D/H - X -
26.Krogh Jonas504807H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X - Skal løpe åpen bane 2, lørdag og søndag..
27.Kolshus Eskil506820H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
28.Olaussen Ask231284H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
29.Rødnes Sigurd506918H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
30.Aamodt Marius510756H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - X -
31.Gjedebo Jakob217720H16AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - X -
32.Reichenbach Henning504810H16BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H4 - X -
33.Skaug William Resvoll209966H20AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - X -
34.Bøhlerengen Bo Utseth223652H20BOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 H2 - X -
35.Reichenbach Anselm509011H20EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
36.Zachariasen Magnus60555H21AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
37.Rødnes Ludvig507034H21EOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H1 - - -
38.Nikolaisen Per-ivar186830H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
39.Aubert Espen96766H40AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
40.Nilsen Ola219489H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
41.Reichenbach Martin510321H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - am.reichenbach@gmail.com kontaktperson for Oppsal orientering
42.Solheim Helge Grenager223922H45AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
43.Veggan Snorre89471H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
44.Andersen Arild229706H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - - -
45.Hobøl Erling201869H45AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
46.Bøhlerengen Boye Dirro216858H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H4 - - -
47.Aamodt Eilert222524H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H3 - - -
48.Wigaard Espen502092H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select H2 - - -
49.Skaug Bent Erik192707H50AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - -
50.Mella Thor187259H55AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - - Skal løpe åpen bane 1, lørdag og søndag.
51.Pedersen Roar505271H55AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
52.Emilsson Bo508992H55AKOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
53.Klyve Lars188983H65AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H3 - - -
54.Aasheim Harald211645H70AOppsal OrienteringNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Orienteringsklubben Gipen
1.Nyqvist RobinH21BOrienteringsklubben GipenSweden Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - robinnyqvist@gmail.com bor och reser med Kungälvs OK

Orienteringsklubben Moss
1.Elmi Aisha Rostveit228466BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
2.Elmi Aron Rostveit242393BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
3.Bryne Amelia Aune242455BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
4.Løken Solan212222BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
5.Roskifte Olivia217795BEG2 (-20 ÅR)Orienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Jakobsen Elisabeth Aune217848D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 2 begge dager
7.Evensen Simen Vedvik242445D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben3 begge dager
8.Løken Øyvind187141D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - - Åben1 begge dager
9.Bryne Stephen Roger217741D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - - Åben 2 begge dager
10.Johannessen Jan Løken222129D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Åben 4 begge dager
11.Lind-larsen Kristin242454D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
12.Wold Jon Gunnar242449D10AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
13.Wold Erle212076D14AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
14.Jakobsen Emma Aune Rytter198018D14AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
15.Vedvik Viola242436D14BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
16.Wold Julie213225D16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D3 - X -
17.Lind-larsen Erika212454D16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 D4 - X -
18.Kristiansen Selma502913D20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D2 - - -
19.Bjørnerød Karoline504584D20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 D3 - - -
20.Roskifte Kristine500905D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
21.Fredh Linda506342D40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Wold Hanne96146D45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
23.Braathen Reidun168932D60AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Lindløv Inger504465D70AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
25.Jakobsen Tordis Rytter197740D75AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
26.Elmi Anders Rostveit217748H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
27.Lind-larsen Kristian217837H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - Ønsker 1 ekstra kort til fortrening skygge
28.Kontautas Edvinas242481H10BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
29.Vedvik Alvar242437H12AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
30.Løken Selmer212650H12AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane7 Please select - - -
31.Roskifte Oskar217691H12BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Lind-larsen Tore242456H14BOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
33.Unnerud Sebastian Blomfeldt217810H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
34.Bjørnerød Jr. Alfred504585H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
35.Ladim Sondre503554H16AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - X -
36.Kristiansen Adam502914H20AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
37.Ladim Christopher212141H20EOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
38.Kontautas Donatas503666H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
39.Fredh Morten208419H35AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - morten.h.tangen@gmail.com
40.Roskifte Thomas501165H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
41.Jakobsen Erik Rytter208926H40AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 H2 - - -
42.Kristiansen Vegar502912H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H2 - - -
43.Olsen Øystein89387H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 H3 - - -
44.Carlsen Henning B.190570H45AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H2 - - -
45.Snilsberg Torgeir505269H50AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
46.Hanssen Even Woldstad221355H55AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H2 - - -
47.Koren Hallvard504468H55AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 H3 - - -
48.Schive Christopher207790H60AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
49.Saugestad Per Oscar222648H70AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
50.Lindløv Knut505703H75AOrienteringsklubben MossNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -

Oslostudentenes Idrettsklubb Orientering
1.Stokke Vilde207835BEG2 (21- ÅR)Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Thorseth Leaf215838BEG2 (21- ÅR)Oslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
3.Sommerstad Vee Emilie213317D21AKOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
4.Eriksen Are195715H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
5.Grinde Bjørn506358H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
6.Vollen Magne91022H65AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
7.Føllesdal Dagfinn508534H85AOslostudentenes Idrettsklubb OrienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -

Østmarka OK
1.Rønningen Jens Magnus203471D10AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - - Åpen3 begge dager
2.Haug Martine Arntzen212372D14BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
3.Nermoen Sigrid212419D16AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
4.Brevik Gina224113D16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
5.Winswold Inga Cathrin212068D20AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
6.Brevik Monica212503D20AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D4 - X -
7.Tellesbø Janna Sofie187192D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 D2 - X -
8.Hygen Ingrid Marie Stubban501167D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - -
9.Linløkken Alexandra208390D20EØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane2 D2 - X -
10.Linløkken Mathias203470H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - -
11.Otterlei Erlend203228H14AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 H4 - X -
12.Sandernes Andreas212449H16AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
13.Rønningen Håvard223687H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
14.Gilljam Jakob245641H16BØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane5 H4 - X -
15.Haug Øyvind203469H45AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane6 Please select - - -
16.Rosenvold Erik241655H45AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select H3 - - - erikrosenvold@yahoo.no
17.Otterlei Svein224118H50AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
18.Sandernes Sverre212536H50AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Please select Please select - - - Åpen3 på søndag
19.Brevik Håvar211350H55AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 Please select - - -
20.Bakken Olav203514H55AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - -
21.Linløkken Terje210922H55AKØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane4 Please select - - - tlinlokken@gmail.com Ansvar påmelding
22.Christensen Bjørn221269H60AØstmarka OKNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 11.50 Bane3 H4 - - -

Otra IL
1.Halsall Tony501219H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3
2.Kjetså Ove510999H21COtra ILNorway Fredag eller tidligere Hir-Krs 12.15 Please select H4 - - - tony@otrail.no Åben3

Porsgrunn OL
1.Fjeldstad Vilma Holte213262BEG2 (-20 ÅR)Porsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - truls@h-f.priv.no
2.Kinn Anne Aarhus223949BEG2 (-20 ÅR)Porsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
3.Fjeldstad Kaja Holte213456D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - truls@h-f.priv.no
4.Kinn Ingrid Aarhus213812D10APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
5.Thunold Sofie Wiersdalen213243D14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Bruem Sgrid213445D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Karlsen Lilly Norling213187D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Mari.norling@gmail.com
8.Vestgården Thea Kåsa507841D14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Lie Anine Kjørholt213424D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane1 D1 - - - klieanine@gmail.com
10.Ausen Elise213400D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
11.Holtermann Une213375D20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Une.holtermann@gmail.com
12.Rosenvold Camilla L.246563D21AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
13.Holte Mona229515D40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
14.Mathisen Sara229522D45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - sara.t.mathisen@gmail.com
15.Rosshaug Ingrid Anne80720D45BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Storemyr Kristin Repstad189138D45BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kristin.r.storemyr@amedia.no
17.Vassend Hilde203385D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - hil-vass@online.no
18.Rosenvold Hilde Kristine246565D50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select D3 - - -
19.Johansson Inger Marie504687D65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Jørgensen Gun Inger501321D70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
21.Kinn Håkon Aarhus223777H12BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
22.Kornmo Sondre213405H14APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
23.Gundersen Henrik222572H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
24.Øygarden Ole Andreas89036H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
25.Storemyr Ole Magnus Repstad189133H14BPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
26.Storemyr Henrik Repstad506700H16APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
27.Thunold Oscar Wiersdalen234871H16APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
28.Ausen Martin229527H20AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
29.Skriubakken Håvard246568H20AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
30.Rosenvold Anders Larsson241416H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
31.Kornmo Halvard184355H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
32.Mathisen Tobias203281H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - mathisen.tobias@gmail.com
33.Mathisen Rasmus186855H20EPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - rasmus.mathisen@gmail.com
34.Thunold Lars Ole241823H40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - larsthu@hotmail.com
35.Kinn Magnus Aarhus188892H40APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magsaaki@gmail.com
36.Mathisen Magne Wiig480109H45APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - magne.w.mathisen@gmail.com
37.Storemyr Kent Morgan211404H45AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - kent.morgan.storemyr@gmail.com
38.Fjlestad Truls229515H45AKPorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Tilføjet 10/3 jan
39.Lie Bjørn501731H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
40.Ausen Dag213725H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - dag.ausen@imatis.com
41.Skriubakken Jon502929H50APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
42.Gatevold Jan221108H55APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
43.Mathisen Knut Wiig222625H60APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
44.Torpe Dagfinn222595H65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
45.Johansson Ole504613H65APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
46.Jørgensen Kay501320H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
47.Lye Rolf507823H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
48.Remme Atle186202H70APorsgrunn OLNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -

Raumar orientering
1.Finstad Emma Margrethe223929BEG2 (-20 ÅR)Raumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - -
2.Finstad Maren Julie223651BEG2 (-20 ÅR)Raumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mari@nordbymaskin.no
3.Taraldrud Mari39593D40ARaumar orienteringNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Please select Please select - - - mari@nordbymaskin.no

Ringerike o-lag
1.Kollstrøm Kari224869D14BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
2.Skrove Marte Sofie190679D16ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - - jaskr@online.no
3.Langum Karen221512D45AKRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
4.Nøkleby Anne Guro87530D50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
5.Melling Martin Nøkleby508142H16ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane2 H2 - - -
6.Kollstrøm Reidar212277H16BRingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
7.Kollstrøm Knut Ivar220721H50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - - knut.kollstrom@gmail.com
8.Skrove Jon Arne251324H50ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
9.Revhaug Helge510674H70ARingerike o-lagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Røyken orienteringslag
1.Mestad Askil506923BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben4
2.Mestad Eirill507973BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben4
3.Mestad Ildrid507974BEG1Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben5
4.Mestad Ivar506932BEG2 (21- ÅR)Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben2
5.Sletner Tom504619BEG2 (21- ÅR)Røyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - - Åben4
6.Ruud Tuva Drange1BØRNE-PRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X Kun børne-p
7.Keilholz Marlene225404D10ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 D4 - X -
8.Ruud Signe Drange225370D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
9.Ruud Sunniva Drange237730D10BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - X
10.Keilholz Mareike224361D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
11.Langenes Torgersen Amanda243552D14BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane7 D/H - - -
12.Dalan Eiril506800D21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
13.Ruud Line Drange193703D35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
14.Skram Tone188879D50ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
15.Schibsted Inger179406D60ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
16.Svanberg Bjørg200601D65ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
17.Johannessen Eirik Holt227556H21AMRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -
18.Heiebråten Eivind Bøhn212882H21BRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane5 Please select - - -
19.Ruud Henrik Drange502540H35ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
20.Keilholz Holger243768H45ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Frh-Göt 14.00 Bane6 H4 - - -
21.Aasen Bjørn145484H55AKRøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
22.Strandhagen Torgeir507613H65ARøyken orienteringslagNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane3 Please select - - -

Sandefjord Orienteringsklubb
1.Hjorthaug Kirstine Sunde223989BEG1Sandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
2.Gulliksen Ellen Støkken172190D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane4 Please select - - -
3.Klavenes Karen Hasaas224040D10ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
4.Juliussen Ingrid Strøm242746D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
5.Evensen Amalie Bjerke241887D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
6.Evensen Nelly Bjerke241889D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Please select Please select - - -
7.Øvrebø Kristin Søndrål233626D10BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
8.Juliussen Anna Strøm223934D12ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select - - -
9.Simonsen Henriette Holtedahl233853D12BSandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane8 Please select - - -
10.Gjone Daniella213501D14ASandefjord OrienteringsklubbNorway Fredag eller tidligere Senere en 14.00 Bane6 Please select -