v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3. Lauf Trainingsserie Mittelfranken->Entries by classes  (number of entries: 31)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid

Schüler/ Schnupper (S)
1.Böhme Fynn PadraigSchüler/ Schnupper (S)TV Coburg-NeusesGermany

Einsteiger kurz (EK)
1.Barnickel HannaEinsteiger kurz (EK)MTV BambergGermany
2.Scherbaum LucaEinsteiger kurz (EK)TSV IpsheimGermany
3.Schuh ValentinEinsteiger kurz (EK)TSV IpsheimGermany

Einsteiger lang (EL)
1.Wieland ReinhardEinsteiger lang (EL)Radclub SchnaittachtalGermany

Fortgeschrittene kurz (FK)
1.Seeger ThiloFortgeschrittene kurz (FK)Baiersdorfer SVGermany
2.Scherbaum LaraFortgeschrittene kurz (FK)TSV IpsheimGermany
3.Geiger TobiasFortgeschrittene kurz (FK)TV Coburg-KetschendorfGermany

Fortgeschrittene mittel (FM)
1.Gepp MichaelFortgeschrittene mittel (FM)Individuals/No club
2.Rode AnnettFortgeschrittene mittel (FM)Individuals/No club
3.Cionoiu MichaelaFortgeschrittene mittel (FM)TV Coburg-NeusesGermany
4.Simon Heinz PeterFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
5.Schneider AnneFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
6.Vogler TimFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
7.Scherbaum AnitaFortgeschrittene mittel (FM)TSV IpsheimGermany
8.Bially MichaelFortgeschrittene mittel (FM)TSV IpsheimGermany

Fortgeschrittene lang (FL)
1.Tartler Harald-PeterFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
2.Felgenhauer FlorianFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
3.Affa IngoFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
4.Oprsal AlanFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
5.Mumme JörgFortgeschrittene lang (FL)OLV Uslar 1976 e.V.Germany
6.Böhme Katja-ChristineFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
7.Cionoiu GheorgheFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
8.Cionoiu DanielFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
9.Böhme AndréFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
10.Seeger GuidoFortgeschrittene lang (FL)Baiersdorfer SVGermany
11.Kramer BjörnFortgeschrittene lang (FL)TSG CreidlitzGermany
12.Hack PhilippFortgeschrittene lang (FL)MTV BambergGermany
13.Voit MichaelFortgeschrittene lang (FL)DARC FrankenGermany
14.Frank MichaelFortgeschrittene lang (FL)Skiclub Hemhofen e.V.Germany
15.Rödel MichaelFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-KetschendorfGermany