v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
3. Lauf Trainingsserie Mittelfranken->Entries by countries  (number of entries: 31)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameClassClubCountryPaid
1.Tartler Harald-PeterFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
2.Affa IngoFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
3.Felgenhauer FlorianFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
4.Oprsal AlanFortgeschrittene lang (FL)Individuals/No club
5.Rode AnnettFortgeschrittene mittel (FM)Individuals/No club
6.Gepp MichaelFortgeschrittene mittel (FM)Individuals/No club

Germany
1.Mumme JörgFortgeschrittene lang (FL)OLV Uslar 1976 e.V.Germany
2.Böhme Fynn PadraigSchüler/ Schnupper (S)TV Coburg-NeusesGermany
3.Böhme AndréFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
4.Cionoiu DanielFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
5.Böhme Katja-ChristineFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
6.Cionoiu GheorgheFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-NeusesGermany
7.Cionoiu MichaelaFortgeschrittene mittel (FM)TV Coburg-NeusesGermany
8.Seeger GuidoFortgeschrittene lang (FL)Baiersdorfer SVGermany
9.Seeger ThiloFortgeschrittene kurz (FK)Baiersdorfer SVGermany
10.Wieland ReinhardEinsteiger lang (EL)Radclub SchnaittachtalGermany
11.Kramer BjörnFortgeschrittene lang (FL)TSG CreidlitzGermany
12.Hack PhilippFortgeschrittene lang (FL)MTV BambergGermany
13.Barnickel HannaEinsteiger kurz (EK)MTV BambergGermany
14.Simon Heinz PeterFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
15.Schneider AnneFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
16.Vogler TimFortgeschrittene mittel (FM)MTV BambergGermany
17.Voit MichaelFortgeschrittene lang (FL)DARC FrankenGermany
18.Frank MichaelFortgeschrittene lang (FL)Skiclub Hemhofen e.V.Germany
19.Schuh ValentinEinsteiger kurz (EK)TSV IpsheimGermany
20.Scherbaum LucaEinsteiger kurz (EK)TSV IpsheimGermany
21.Scherbaum LaraFortgeschrittene kurz (FK)TSV IpsheimGermany
22.Bially MichaelFortgeschrittene mittel (FM)TSV IpsheimGermany
23.Scherbaum AnitaFortgeschrittene mittel (FM)TSV IpsheimGermany
24.Rödel MichaelFortgeschrittene lang (FL)TV Coburg-KetschendorfGermany
25.Geiger TobiasFortgeschrittene kurz (FK)TV Coburg-KetschendorfGermany