v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
BRL Langdistanz (Bad Lippspringe)->Entries by countries  (number of entries: 558)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Austria
1.Deubel Dirk721024H21AKNaturfreunde WienAustria

Estonia
1.Kuub Tarmo770066H-EliteLSF Pronoking TeamEstonia

Finland
1.Kerkola Maija580225D55-Hämeenlinnan TarmoFinland
2.Kerkola HeidiD19AKHämeenlinnan TarmoFinland
3.Kerkola Pekka501118H60-Hämeenlinnan TarmoFinland
4.Kerkola Jarkko410404H35-Tampereen PyrintoFinland

Germany
1.Dirkes Franz-Josef500250H55-SV Eintracht NeuenkirchenGermany
2.Dirkes Steffen7498H21AKSV Eintracht NeuenkirchenGermany
3.Hanses Anne2557D50-SV Eintracht NeuenkirchenGermany
4.Hanses Ferdinand530517H60-SV Eintracht NeuenkirchenGermany
5.Krausbauer Uwe1207403H55-CTG KoblenzGermany
6.Büschemann Evelyn1401052D50-CTG KoblenzGermany
7.Doellgast Ulrike2048137D45-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
8.Giemsa Daniel1250197H-18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
9.Dohrmann Lukas1130397H-18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
10.Reinert Ben347874H-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
11.Van Bentum Klaus336129H-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
12.Kästner Anne347872D-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
13.Dautermann Lynn347875D-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
14.Kästner Lisa7030525D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
15.Saam Lena2041764D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
16.Van Bentum Judith336130D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
17.Kwiet Yotimo7030125H-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
18.Britz Jacob7000179H-16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
19.Döllgast Moritz1180295H-20Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
20.Dohrmann Frank7470H21AKTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
21.Kästner Anja7003449D40-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
22.Fischer Laura1192000D-14OLG RegensburgGermany
23.Amann Leonie1251521D-14OLG RegensburgGermany
24.Grifoni Milena1412968D45-OLG RegensburgGermany
25.Janischowsky Lukas550297H-18OLG RegensburgGermany
26.Laughlin Jordan1602618H-EliteOLG RegensburgGermany
27.Casanova Valerio828828H45-OLG RegensburgGermany
28.Janischowsky Klemens999444H45-OLG RegensburgGermany
29.Lehner Marei2034073D-16OLG RegensburgGermany
30.Indola Linda2034080D-16OLG RegensburgGermany
31.Lehner Quirin2034072H-16OLG RegensburgGermany
32.Spangenberg Tobias1700606H-16OLG RegensburgGermany
33.Schwarck Philipp1111999H-16OLG RegensburgGermany
34.Casanova Riccardo1515000H-16OLG RegensburgGermany
35.Kolehmainen Valtteri952804H-20OLG RegensburgGermany
36.Janischowsky Fabian991111H-20OLG RegensburgGermany
37.Janischowsky Daniel992222H-20OLG RegensburgGermany
38.Fischer Stephanie364386D19AKOLG RegensburgGermany
39.Schwarck Manfred1970408H40-OLG RegensburgGermany
40.Jarkov Viktor336083H70-OLG RegensburgGermany
41.Vilz Celine563373D-18TV EitelbornGermany
42.Vilz Leonie563372D-16TV EitelbornGermany
43.Vilz Wolfgang563371H50-TV EitelbornGermany
44.Fessel Daniel2594H21AKSSV LangenhagenGermany
45.Reichert Manuel7003451H21ALSSV LangenhagenGermany
46.Firaha Tatsiana440318D-EliteKölner OL-TeamGermany
47.Firaha Dzmitry1919444H-EliteKölner OL-TeamGermany
48.Bouwmann Jan7001966H45-Kölner OL-TeamGermany
49.Margolin Michael1965105H45-Kölner OL-TeamGermany
50.Pussak MarenD19AKKölner OL-TeamGermany
51.Andreev AlekseiH21AKKölner OL-TeamGermany
52.Haertelt Fred2081H21AKPresseteam OL.DEGermany
53.Korff Ulrike1981963D50-SC AchmerGermany
54.Herbrand Monika302957D55-Ski-Klub DuisburgGermany
55.Herbrand Jörg302956H65-Ski-Klub DuisburgGermany
56.Yordanov Teodor1840330H-EliteOC MünchenGermany
57.Greiner Josephine997927D19AKOC MünchenGermany
58.Greiner Claudia2266D50-OC MünchenGermany
59.Greiner Martin2260Direkt Mittellang-SchwerOC MünchenGermany
60.Caspari Emma1270904D-10OL Team LippeGermany
61.Stölting Kira1569Direkt Kurz-LeichtOL Team LippeGermany
62.Henneberg Sven1568Direkt Kurz-LeichtOL Team LippeGermany
63.Henneberg Jan Otto1572H-12OL Team LippeGermany
64.Huke Karl-Heinz440500H65-ESV Lok Bad SchandauGermanyYES
65.Sobczak Udo550704H55-MTV SoltauGermany
66.sobczak Antje540329D60-MTV SoltauGermany
67.Hoffmann Caroline888875D-EliteSki-Club Helsa e.V.Germany
68.Löser Inga435695D35-Ski-Club Helsa e.V.Germany
69.Dersch-Kollenbach Brigitte236036D45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
70.Holzhauer Niklas362979H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
71.Holzhauer Hendrik 425467H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
72.v. Uckro Fridolin428675H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
73.Kollenbach Valentin303974H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
74.Kollenbach Leon1401072H-18Ski-Club Helsa e.V.Germany
75.Kollenbach Peter6524H45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
76.Braun Wolfgang6539H65-Ski-Club Helsa e.V.Germany
77.Kollenbach Louisa362976D-10Ski-Club Helsa e.V.Germany
78.Leimbach Oliver440476H-16Ski-Club Helsa e.V.Germany
79.Löser Simon435696H-16Ski-Club Helsa e.V.Germany
80.Wendt Helga601805D50-Ski-Club Helsa e.V.Germany
81.Engel Uta2062490D50-Ski-Club Helsa e.V.Germany
82.Rode Gerrit7000024H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
83.Hadeler Joachim425468H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
84.Gertenbach Martin1006005H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
85.Rode Winfried6525H70-Ski-Club Helsa e.V.Germany
86.Krause Ramona303973Direkt Kurz-SchwerSki-Club Helsa e.V.Germany
87.Depta Monika888908D-EliteOLG SiegerlandGermany
88.Fuchs Marie336116D-EliteOLG SiegerlandGermany
89.Herzfeld Viktoria300606D45-OLG SiegerlandGermany
90.Setzer-Britwum Ulrike2781D55-OLG SiegerlandGermany
91.Herzfeld Finn237660H-14OLG SiegerlandGermany
92.Vieten Marvin2048519H-14OLG SiegerlandGermany
93.Fuchs Arne362964H-18OLG SiegerlandGermany
94.Schmidt Fabian1302882H-18OLG SiegerlandGermany
95.Späth Felix2032527H-EliteOLG SiegerlandGermany
96.Henrich-Franke Christian579579H35-OLG SiegerlandGermany
97.Vieten Mathias434891H35-OLG SiegerlandGermany
98.Wolf Tobias1751H45-OLG SiegerlandGermany
99.Depta Peter501904H45-OLG SiegerlandGermany
100.Fuchs Wolfgang336088H45-OLG SiegerlandGermany
101.Nüs Peter2699H65-OLG SiegerlandGermany
102.Gieseler Walter1190545H65-OLG SiegerlandGermany
103.Käppele Henning501944H55-OLG SiegerlandGermany
104.Menn Joachim2694H55-OLG SiegerlandGermany
105.Herzfeld Hanna237659D-16OLG SiegerlandGermany
106.Grafe Saskia6400D19AKOLG SiegerlandGermany
107.Moll Volker6399H50-OLG SiegerlandGermany
108.Wanner Nikolaj222260H50-OLG SiegerlandGermany
109.Deubel Jörgen7008000H-14TV DudenhofenGermany
110.Stöcker Karsten2322H45-SV Vorwärts LeipzigGermany
111.Stöcker Evelyn211494D19AKSV Vorwärts LeipzigGermany
112.Knoll Anton6276H-10Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.Germany
113.Knoll Annkathrin2481D-10Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.Germany
114.Bader Gerhard6355H55-Magdeburger SV 90Germany
115.Doetsch Esther9200106D-EliteDJK Adler 07 BottropGermanyYES
116.Schlaefke Karin6075D65-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
117.Maltig Luca6016H-14DJK Adler 07 BottropGermanyYES
118.Falkenhain Michael997864H-18DJK Adler 07 BottropGermanyYES
119.Schulte Zurhausen Roman841101H-EliteDJK Adler 07 BottropGermanyYES
120.Hommen Sven751105H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
121.Schmetzke Sebastian2026123H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
122.Lubina Alexander791012H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
123.Harms Christian1200000H45-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
124.Maltig Andreas7141269H45-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
125.Schlaefke Dieter1480817H65-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
126.Zwicke Michael580917H55-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
127.Harms Lisa7082004D-10DJK Adler 07 BottropGermanyYES
128.Megyeri Blanka2048515Direkt Kurz-LeichtDJK Adler 07 BottropGermanyYES
129.Wagner JuliaDirekt Mittellang-LeichtDJK Adler 07 BottropGermany
130.Falkenhain Christian503356H-20DJK Adler 07 BottropGermanyYES
131.Harms Martina504629D19AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
132.Köberle Sarah410484D19AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
133.Gödde Tobias222656H21AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
134.Köberle Stephan831106H21ALDJK Adler 07 BottropGermanyYES
135.Lange Steffen891875H50-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
136.Gödde Katrin1811203Direkt Kurz-SchwerDJK Adler 07 BottropGermanyYES
137.Megyeri Csaba2048515Direkt Mittellang-SchwerDJK Adler 07 BottropGermanyYES
138.Otto Mark9070496H-18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
139.Brettschneider Uwe680111H45-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
140.Jobst Thessa1510980D-16Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
141.Jänich Isabell2008926D19ALKaulsdorfer OLV BerlinGermany
142.Lemnitzer Erika5091D70-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
143.Jobst Henry1970251H40-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
144.Otto Volker621115H50-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
145.Lemnitzer Eberhard5093H75-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
146.Jobst Ivonne1975308Direkt Kurz-SchwerKaulsdorfer OLV BerlinGermany
147.Stamer Annika887823D-10Preetzer TSVGermany
148.Stamer Konrad887834H-12Preetzer TSVGermany
149.Duits Wilhelm791983H21ALPreetzer TSVGermany
150.Stamer Christian887835H40-Preetzer TSVGermany
151.Freyer Thomas640505Direkt Kurz-SchwerLaufen und Gutes Tun e.V.Germany
152.Ulbrich Ingo434183H45-TG 1860 MündenGermany
153.Spangenberg Ann-Charlotte990723D-16TG 1860 MündenGermany
154.Ulbrich Fabian879798H-16TG 1860 MündenGermany
155.Kempin Silvia219326D55-Oberodenthaler SCGermany
156.Kempin Tatjana8733D19AKOberodenthaler SCGermany
157.Neuhaus Holger336108H21AKOberodenthaler SCGermany
158.Kapischke Arne7003450H-14OLV PotsdamGermany
159.Kapischke Andreas2045609H45-OLV PotsdamGermany
160.Kapischke Henning7000085H-16OLV PotsdamGermany
161.Kapischke Solveig7030303D40-OLV PotsdamGermany
162.Dunay Torsten6165H45-TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
163.Tevini Janne2530H-10TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
164.Döhler Erik1310398H-16TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
165.Leibrandt Claudia1601950D55-TSV MalenteGermany
166.Andersson Dirk671231H45-TSV MalenteGermany
167.Seifert Oliver1965000H45-TSV MalenteGermany
168.Wittiber Wolfgang6536H75-Bielefelder Skiclub e.V.GermanyYES
169.Schnell Marc2804H40-Hansa SimmerathGermany
170.Wollgarten Hermann780150H60-Hansa SimmerathGermany
171.Heim Peter652010H45-OL-Team FilderGermany
172.Dresel Jonas888919H-18SC KleckenGermany
173.Dresel Uwe1957506H55-SC KleckenGermany
174.Dresel Markus502914H21ALSC KleckenGermany
175.Weckeck Lennart886515H21ALSC KleckenGermany
176.Dresel Patrick406330H21ALSC KleckenGermany
177.Dresel Barbara2812D50-SC KleckenGermany
178.Sternitzke Christian1597H35-TSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany
179.Blaschke Matthias1081166H45-SC VolpriehausenGermany
180.Blaschke Michael1717H45-SC VolpriehausenGermany
181.Riedel Winfried7500H65-SuS VehrteGermany
182.Müssen Ingrid531902D60-SuS VehrteGermany
183.Müssen Johannes501226H60-SuS VehrteGermany
184.Buchholz Pia440463D-14MTK Bad HarzburgGermany
185.Stamer Solia522000D-14MTK Bad HarzburgGermany
186.Döllgast Nina7110393D-EliteMTK Bad HarzburgGermany
187.Stamer Esther503361D35-MTK Bad HarzburgGermany
188.Bruns Matti1150701H-14MTK Bad HarzburgGermany
189.Hofmeister Patrick990066H-EliteMTK Bad HarzburgGermany
190.Buchholz Tom440464H-12MTK Bad HarzburgGermany
191.Bruns Rieke920715D19AKMTK Bad HarzburgGermany
192.Hofmeister Christoph997890H21AKMTK Bad HarzburgGermany
193.Buchholz Tanja440462D40-MTK Bad HarzburgGermany
194.Bruns Michaela1601951D40-MTK Bad HarzburgGermany
195.Buchholz Sven440461H40-MTK Bad HarzburgGermany
196.Stamer Joachim724120H40-MTK Bad HarzburgGermany
197.Bruns Henning611024H50-MTK Bad HarzburgGermany
198.Kahmann Kerstin2034063D40-OFV OstercappelnGermany
199.Wittiber Finn1545H-14Skiclub BonnGermany
200.Wittiber OleH-10Skiclub BonnGermany
201.Wittiber Arvid300604H-10Skiclub BonnGermany
202.Wittiber RalfDirekt Mittellang-SchwerSkiclub BonnGermany
203.Bohl Sabine1402005D65-Ski Club UnnaGermany
204.Schwarzkopf Irma300964D55-TV Coburg-NeusesGermany
205.Weid Angelika2041748D65-TV Coburg-NeusesGermany
206.Vetter Sebastian7070797H-18TV Coburg-NeusesGermany
207.Reuß Zoe1989830D-16TV Coburg-NeusesGermany
208.Pohl Wolfram950726H-20TV Coburg-NeusesGermany
209.Neidiger-Pohl Ulrike302930D50-TV Coburg-NeusesGermany
210.Scheler Thomas1210963H50-TV Coburg-NeusesGermany
211.Bergt Irmela2717D65-TSV FischerhudeGermany
212.Bergt Albrecht59095Direkt Kurz-SchwerTSV FischerhudeGermany
213.Reischuk Rüdiger553112H55-Lübecker TurnerschaftGermany
214.Mevius Horst2634H75-Lübecker TurnerschaftGermany
215.Kulow Anicó440468D-EliteBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
216.Becker Claudia456496D35-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
217.Wengler Carlo7130401H-14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
218.Krüger Ronny435215H35-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
219.Rathmann Resi7003107D-EliteSV Schmalkalden 04Germany
220.Rathmann Constanze1201261D50-SV Schmalkalden 04Germany
221.Dybowski Moritz2062481H-14TV Jahn WolfsburgGermany
222.Vavra Helen681609D-14GTS GundelfingenGermanyYES
223.Schulze Eija6125D35-GTS GundelfingenGermanyYES
224.Jolk Tim1405931H-18GTS GundelfingenGermanyYES
225.Vavra Colin7000112H-18GTS GundelfingenGermanyYES
226.Berger Immanuel997857H-EliteGTS GundelfingenGermanyYES
227.Pirc Vanessa2050460D-16GTS GundelfingenGermanyYES
228.Theissen Markus6122H50-GTS GundelfingenGermanyYES
229.Knaupova Ivana780209D35-Braunschweiger MTVGermanyYES
230.Knaup Jan771101H35-Braunschweiger MTVGermanyYES
231.Struckmann Jens501916H45-Braunschweiger MTVGermanyYES
232.Knaup Jonas1726H-10Braunschweiger MTVGermanyYES
233.Weigert Thorsten361258H21ALBraunschweiger MTVGermanyYES
234.Rihko-struckmann Liisa1823D50-Braunschweiger MTVGermanyYES
235.Gierlach Maria339019D55-WOLF HalternGermany
236.Berse Matthias235688H55-WOLF HalternGermany
237.Gierlach Peter1790H55-WOLF HalternGermany
238.Gierlach Anna236355D19ALWOLF HalternGermany
239.Gierlach Julia222662D19ALWOLF HalternGermany
240.Straube Hanka7770777D-EliteSV LengefeldGermany
241.Neumann Rasmus7707777H-10SV LengefeldGermany
242.Fritzsche Jimmy2020979H-10SV LengefeldGermany
243.Neumann Johanna7777077D-10SV LengefeldGermany
244.Neumann Lena7122003D-12SV LengefeldGermany
245.Bräuer Dennis9150799H-16SV LengefeldGermany
246.Krassowizkaya Galina440488D55-TGV HornGermany
247.Hartmann Steffen811902H-EliteTGV HornGermany
248.Drexhage Andreas650930H45-TGV HornGermany
249.Drexhage Kian2765H-12TGV HornGermany
250.Hartmann Meike1402009D19AKTGV HornGermany
251.Schwarz Martin410550H40-TGV HornGermany
252.Horn Gerhard9200007H75-TGV HornGermany
253.Bleidorn Stefan410121H40-Treptower SV 1949 BerlinGermany
254.Schleinig Jasmin6427D-14OSC KasselGermany
255.Mühlstein Carla361285D-18OSC KasselGermany
256.Rothaug Sabine7003447D-EliteOSC KasselGermany
257.Speh-Rothaug Petra361282D55-OSC KasselGermany
258.Blumenstein Bojan7255068H-EliteOSC KasselGermany
259.Hausmann Hans2586H65-OSC KasselGermany
260.Blumenstein Hartwig2512H65-OSC KasselGermany
261.Blumenstein Helmut930211H55-OSC KasselGermany
262.Kögler Maxim2560H-10OSC KasselGermany
263.Blaschke Anna2479D-12OSC KasselGermany
264.Kögler Cedric5636H-12OSC KasselGermany
265.Blaschke Nils6060H-12OSC KasselGermany
266.Ziegenhorn Mark7478H-12OSC KasselGermany
267.Mühlstein Paula980520D-16OSC KasselGermany
268.Haier Lina951024D19ALOSC KasselGermany
269.Steube Michael2558H21ALOSC KasselGermany
270.Blumenstein Gabriele2379D60-OSC KasselGermany
271.Gertenbach Martin435440H70-OSC KasselGermany
272.Finke Heidrun570909D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
273.Höfner Sylke410486D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
274.Finkenstädt Andrea2701D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
275.Finkenstädt Till970917H-18OLV Uslar 1976 e.V.Germany
276.Finkenstädt Michael1401591H-EliteOLV Uslar 1976 e.V.Germany
277.Nolte Martin1398532H45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
278.Drese Felix434899H-16OLV Uslar 1976 e.V.Germany
279.Schlienener Arne980917H-16OLV Uslar 1976 e.V.Germany
280.Finkenstädt Laura415597D19AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
281.Drese Jessica415565D19ALOLV Uslar 1976 e.V.Germany
282.Pabst Svenja900425D19ALOLV Uslar 1976 e.V.Germany
283.Dumnitz Bastian666288H21AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
284.Finkenstädt Malte236501H21AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
285.Von Gaza Anke2043605D40-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
286.Drese Werner611027H50-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
287.Höfner Bernd888917H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
288.Seefeld Karl-Heinz531606H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
289.Holz Wilhelm554444H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
290.Finkenstädt Frank997921H70-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
291.Drese Evi9021970Direkt Kurz-SchwerOLV Uslar 1976 e.V.Germany
292.Drese Johanna211554Direkt Kurz-SchwerOLV Uslar 1976 e.V.Germany
293.Kulikov Alex259977H-16SilinGermany
294.Kulikova Galyna1004414D40-SilinGermany
295.Silin Vasil222253H60-SilinGermany
296.Mock Kornelia2048505D55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
297.Luter Christoph2854H45-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
298.Bürger Uwe1401176H55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
299.Frohböse Lisa440475D-16TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
300.Bürger Marc888916H21AKTSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
301.Glowka Niklas894818H21AKTSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
302.Rehorst Hildegard1924D60-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
303.Hauptstock Oliver223688H40-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
304.Reinitz Thomas1301788H50-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
305.Keddy Karl6500H70-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
306.Seeger Isabel437647D-16Baiersdorfer SVGermanyYES
307.Seeger Mareike1031998D-16Baiersdorfer SVGermanyYES
308.Graumann Friederike910514D-EliteESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
309.Graumann Leo962909H-18ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
310.Langenhan Julian1313130H-16ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
311.Mehrtens Janna2033030D19AKESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
312.Graumann Bodo823543H21ALESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
313.Graumann Bernd981009H50-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
314.Wohlrabe Lutz9005177H50-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
315.Hennseler Meike2733D-14MTV SeesenGermany
316.Friedrichs Bjarne902806H-EliteMTV SeesenGermany
317.Buchberger Lina1050302D-12MTV SeesenGermany
318.Wandelt Aaron2064477H-12MTV SeesenGermany
319.Hennseler Theo2430H-12MTV SeesenGermany
320.Friedrichs Birte981904D-16MTV SeesenGermany
321.Hennseler Ole980606H-16MTV SeesenGermany
322.Hennseler Martin2043616H40-MTV SeesenGermany
323.Friedrichs Detlev2434H60-MTV SeesenGermany
324.Winkler Leonore1398596D-18USV JenaGermany
325.Lösch Susen500293D-EliteUSV JenaGermany
326.Pasda Paul1398597H-18USV JenaGermany
327.Hochstetter Joris1398598H-18USV JenaGermany
328.Lösch Sören500300H-EliteUSV JenaGermany
329.Zentgraf Georg503351H-EliteUSV JenaGermany
330.Jäger Hannes236482H-16USV JenaGermany
331.Slodowski Veit7000129H-16USV JenaGermany
332.Pasda Florian1398595H-20USV JenaGermany
333.Hofmeister Marie500299D19ALUSV JenaGermany
334.Gorecki Johannes300983H21AKUSV JenaGermany
335.Lösch Ute1398590D50-USV JenaGermany
336.Zentgraf Anke1658D50-USV JenaGermany
337.Gorecki Jana1605D50-USV JenaGermany
338.Lösch Steffen1398500H50-USV JenaGermany
339.Mieth Matias1631H50-USV JenaGermany
340.Pasda Clemens1398583H50-USV JenaGermany
341.Rüster Thomas1641H50-USV JenaGermany
342.Gorecki Mario1620H50-USV JenaGermany
343.Schmalfeld Karin555015D35-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
344.Lischewski Sandra1401178D40-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
345.Kaminsky Jan6498H50-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
346.Nill Sandra410596D-18SV WannweilGermany
347.Rendich Helen7110196D-18SV WannweilGermany
348.Schach Jakob770003H21ALSV WannweilGermany
349.Blaschke Bärbel1070365D45-TSV NusseGermany
350.in der Stroth Reinhard6555H60-Onsabrücker TBGermany
351.Siegert Patricia2008966D-18USV TU DresdenGermany
352.Schoffer Pia2005297D-18USV TU DresdenGermany
353.Reinhardt Anna2015256D-EliteUSV TU DresdenGermany
354.Starke Paula9999999D-EliteUSV TU DresdenGermany
355.Flechsig Theresa1994620D-EliteUSV TU DresdenGermany
356.Löhning Susanne781104D35-USV TU DresdenGermany
357.Hellmann Kerstin1091963D45-USV TU DresdenGermany
358.Eckardt Cornelia690719D45-USV TU DresdenGermany
359.Möser Ingrid1113055D55-USV TU DresdenGermany
360.Klüser Roland2004400H-18USV TU DresdenGermany
361.Sasse Emil2004394H-18USV TU DresdenGermany
362.Salzmann Heinrich2036285H-18USV TU DresdenGermany
363.Kjäll Jonas7003440H-EliteUSV TU DresdenGermany
364.Leideck Karsten1986035H-EliteUSV TU DresdenGermany
365.Flechsig Florian1972767H-EliteUSV TU DresdenGermany
366.Löhning Michael733003H35-USV TU DresdenGermany
367.Cerbe Burkhard660428H45-USV TU DresdenGermany
368.Conrad Helmut7501901H65-USV TU DresdenGermany
369.Müller Rainer2222222H65-USV TU DresdenGermany
370.Zenker Norbert582249H55-USV TU DresdenGermany
371.Möser Michael1955219H55-USV TU DresdenGermany
372.Gerhardt Joachim2249H55-USV TU DresdenGermany
373.Löhning Jakob2037295H-10USV TU DresdenGermany
374.Von Jagow Leonie2004396D-16USV TU DresdenGermany
375.Klein Cedrik2037294H-16USV TU DresdenGermany
376.Perrin Mathieu9030898H-16USV TU DresdenGermany
377.Stankova Veronika504644D19AKUSV TU DresdenGermany
378.Sembdner Fanny1030785D19ALUSV TU DresdenGermany
379.Buhler Stefan771991H21ALUSV TU DresdenGermany
380.Olunczek Andrej1984051H21ALUSV TU DresdenGermany
381.Rewig Thomas1301785H21ALUSV TU DresdenGermany
382.Hellmann Vincent2292H21ALUSV TU DresdenGermany
383.Juckelandt Sabine1310763D50-USV TU DresdenGermany
384.Leideck Heike620713D50-USV TU DresdenGermany
385.Buhler Birgit611123D50-USV TU DresdenGermany
386.Kaufmann Torsten941971H40-USV TU DresdenGermany
387.Buhler Gerhard-Michael620617H50-USV TU DresdenGermany
388.Hellmann Rene2000173H50-USV TU DresdenGermany
389.Greiselis-Bailer Stefanie690407D45-TSV StettfeldGermany
390.König Eva410575D55-TSV StettfeldGermany
391.König Katharina410545D-16TSV StettfeldGermany
392.Klar Laura423099D-14OLF MainzGermany
393.Schlei Julia410240D35-OLF MainzGermany
394.Klar Anne-katrin650101D45-OLF MainzGermany
395.Bader Hilde1863D65-OLF MainzGermany
396.Sziladi Tamas1396175H-EliteOLF MainzGermany
397.Röhl Stefan206407H45-OLF MainzGermany
398.Bader Achim7080646H65-OLF MainzGermany
399.Czioska Frank2008924H55-OLF MainzGermany
400.Krassowizkij Rostislaw440445H21ALOLF MainzGermany
401.Schlee Valentina336079D60-OLF MainzGermany
402.Kleipa Torsten6409H50-OLF MainzGermany
403.Götte Heinrich6330H60-OLF MainzGermany
404.Garzorz Martin410664H45-Gymnasion Offenbach e.V.GermanyYES
405.Vollmer Elisabeth224385D19ALGymnasion Offenbach e.V.GermanyYES
406.Göbel Sven1101770H21AKGymnasion Offenbach e.V.GermanyYES
407.Fillinger Helmut6104D65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
408.Zschäckel Robin973101H-18SV IHW Alex 78 BerlinGermany
409.Fillinger Rosemarie5118H65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
410.Wollmerstädt Irina2033015D19ALSV IHW Alex 78 BerlinGermany
411.Jandrig Matthias503353H21AKSV IHW Alex 78 BerlinGermany
412.Zschäckel Raik886511H21ALSV IHW Alex 78 BerlinGermany
413.Zschäckel Daniela9005172D40-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
414.Röhner Uwe1402008H40-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
415.Sihver Wiebke236519D35-Post SV DresdenGermany
416.Kraemer Karin888903D45-Post SV DresdenGermany
417.Müller Kurt2023915H-18Post SV DresdenGermany
418.Müller Philipp1240788H-ElitePost SV DresdenGermany
419.Lucke Jens1392627H35-Post SV DresdenGermany
420.Müller Matthias1270562H45-Post SV DresdenGermany
421.Leibiger Jens591019H45-Post SV DresdenGermany
422.Fuchs Dietmar2010H55-Post SV DresdenGermany
423.Kraemer Werner2046H55-Post SV DresdenGermany
424.Lucke Moritz2029H-10Post SV DresdenGermany
425.Sihver Ragnar2163H-16Post SV DresdenGermany
426.Richter Myrea2041784D19AKPost SV DresdenGermany
427.Richter Alexander2041771H21AKPost SV DresdenGermany
428.Hörnig Sebastian2161H21ALPost SV DresdenGermany
429.Nitsche Catrin1964316D50-Post SV DresdenGermany
430.Lucke Helga1950112D60-Post SV DresdenGermany
431.Horst Brit1444009D35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
432.Kärger Luise6566D35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
433.Bleitgen Sebastian888905H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
434.Horst Ingo501939H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
435.Prolingheuer Markus720626H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
436.Thierolf Michael7000108H50-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
437.Alt Thorge337608H-14TSV WorpswedeGermany
438.Freudenfeld Christoph1201156H-EliteTSV WorpswedeGermany
439.Büskens Leander337609H-12TSV WorpswedeGermany
440.Offenhäuser Theresa337605D-16TSV WorpswedeGermany
441.Sonneborn Max2048526H-16TSV WorpswedeGermany
442.Büskens Levin337606H-16TSV WorpswedeGermany
443.Fantini Kaatje553484D-14TuS LübbeckeGermany
444.Tosch Elena553482D-14TuS LübbeckeGermany
445.Tosch Dorian999113H-14TuS LübbeckeGermany
446.Kleine Till500935H-18TuS LübbeckeGermany
447.Tosch Elmar553486H45-TuS LübbeckeGermany
448.Achilles Richard999112H55-TuS LübbeckeGermany
449.Prunsche Klaus884820H55-TuS LübbeckeGermany
450.Pikutzki Mika7458H-10TuS LübbeckeGermany
451.Kolbe Colin361300H-16TuS LübbeckeGermany
452.Penning Alvar500932H-20TuS LübbeckeGermany
453.Duesmann Christian895143H21ALTuS LübbeckeGermany
454.Hagedorn Dean236099H21ALTuS LübbeckeGermany
455.Kolbe Kirsten4813D50-TuS LübbeckeGermany
456.Yang Felix6138H-14TK HannoverGermany
457.Yang Markus6126H-14TK HannoverGermany
458.Yang Frances412618D19BTK HannoverGermany
459.Moreton Luis412624H50-TK HannoverGermany
460.Gohde Günter7003457H70-TK HannoverGermany
461.Schulte Stefan2690H55-SC Melle 03Germany
462.Schulte Theresia2675D50-SC Melle 03Germany
463.Conrad Anne500432D19AKSV Bad DuebenGermany
464.Bäßler Steffen6371H21ALSV Bad DuebenGermany
465.Herrnhold Marie9240797D-18Berliner TSCGermanyYES
466.Bartsch Alexandra9528048D-EliteBerliner TSCGermanyYES
467.Goericke Marvin9008925H-EliteBerliner TSCGermanyYES
468.Wollenberg Bernd9130748H65-Berliner TSCGermanyYES
469.Fleiß Sebastian9291196H-20Berliner TSCGermanyYES
470.Catalán-Lorca Marcela-Victoria961129D19AKBerliner TSCGermanyYES
471.Ni Erika410526D-EliteOLV SteinbergGermany
472.Kosch Iris7141167D45-OLV SteinbergGermany
473.Weingard Elvira410527D45-OLV SteinbergGermany
474.Kosch Sabeth7130991D19AKOLV SteinbergGermany
475.Ni Anita2912D19AKOLV SteinbergGermany
476.Stortz Lena211492D19ALOLV SteinbergGermany
477.Scott Toby1207381H21AKOLV SteinbergGermany
478.Ni Vadim410554H40-OLV SteinbergGermany
479.Mücke Ursula2625D55-RSV HannoverGermany
480.Görtelmeyer Thomas650704H45-RSV HannoverGermany
481.Mücke Gunter2695H55-RSV HannoverGermany
482.Jübermann Erhard886504H60-RSV HannoverGermany
483.Newerla Alfred7003454H60-RSV HannoverGermany
484.Fritzsche Martina6317D55-USG ChemnitzGermany
485.Zelenin Andrej1399080H45-USG ChemnitzGermany
486.Zelenin Jekaterina1399070D40-USG ChemnitzGermany
487.Richling Peter1399066H50-USG ChemnitzGermany
488.Hockeborn Max336106H-14SSV Planeta RadebeulGermany
489.Brandt Christoph501948H-EliteSSV Planeta RadebeulGermany
490.Schmalfeld Tassilo300684H65-SSV Planeta RadebeulGermany
491.Wiedenfeld Ute1028620D50-SSV Planeta RadebeulGermany
492.Kuleva Angelina8622642D50-SSV Planeta RadebeulGermany
493.Wiedenfeld Frank886501H50-SSV Planeta RadebeulGermany
494.Zimmermann Gerd19611138H50-SSV Planeta RadebeulGermany
495.Paschka Frank307016H60-SSV Planeta RadebeulGermany
496.Kaiser Viola6444D55-HSG MerseburgGermany
497.Weber MarkusDirekt Mittellang-LeichtTSV Bayer 04 LeverkusenGermany
498.Uster Tim2048515H-14TSG Bad KönigGermany
499.Guthier Cedric2048512H-18TSG Bad KönigGermany
500.Uster Jonas501910H-18TSG Bad KönigGermany
501.Harston Simon7500123H35-TGM BudenheimGermany
502.Birnstock Jan777333H21AKOK LeipzigGermany
503.Wehrmann Ines362947D45-ESV Lok MagdeburgGermanyYES
504.Jurack Holger886507H55-ESV Lok MagdeburgGermanyYES
505.Rasch Daisy1906D-16ESV Lok MagdeburgGermanyYES
506.Jurack Anne336099D19AKESV Lok MagdeburgGermanyYES
507.Minner Ann-Sophie7180200D-14OL GörlitzGermany
508.Vogt Felicitas428643D-14OL GörlitzGermany
509.Juras Kerstin7400D45-OL GörlitzGermany
510.Vogt Moritz428658H-14OL GörlitzGermany
511.Steudler Matthäus799172H-18OL GörlitzGermany
512.Steudler Jens300912H45-OL GörlitzGermany
513.Eppendorfer Jörg7651121H45-OL GörlitzGermany
514.Borrmann Malte2033018H-12OL GörlitzGermany
515.Juras Sandra506062D19AKOL GörlitzGermany
516.Borrmann Sven428642H40-OL GörlitzGermany
517.Juras Harald2033019H50-OL GörlitzGermany
518.Minner Daniela428644Direkt Kurz-SchwerOL GörlitzGermany
519.Minner Silvio2033020Direkt Mittellang-SchwerOL GörlitzGermany
520.Trösse Christiane810504D-EliteSV TU IlmenauGermany
521.Tröße Renate1954025D55-SV TU IlmenauGermany
522.Tröße Lutz1500707H55-SV TU IlmenauGermany
523.Riebisch Matthias5193H50-SV TU IlmenauGermany
524.Schubert Gisela1965D70-OLV WeimarGermany
525.Eulitz Ilse1969D75-OLV WeimarGermany
526.Stöcker Mara411639D-14LVB LeipzigGermany
527.Höhne Uwe6443H45-LVB LeipzigGermany
528.Höhne Lena9630741D-16LVB LeipzigGermany
529.Glogau Tim6482H21AKLVB LeipzigGermany
530.Höck Kilian2041759H-14SV Robotron DresdenGermany
531.Böhmer Arne2196H-18SV Robotron DresdenGermany
532.Kielb Karol211993H-12SV Robotron DresdenGermany
533.Pompe Marek2187H-12SV Robotron DresdenGermany
534.Gawlitza Franz1401077H-16SV Robotron DresdenGermany
535.Hinkel Georg1392639H21ALSV Robotron DresdenGermany
536.Leese Daniel5604H-18SV Handwerk ErfurtGermany
537.Bischoff Hannes5158H-18SV Handwerk ErfurtGermany
538.Licht Jonas1199756H-18SV Handwerk ErfurtGermany
539.Kuntze Alexandra1406D40-SV Handwerk ErfurtGermany
540.Nitsche Hans-Jürgen5161H60-SV Handwerk ErfurtGermany

Netherlands
1.De Jong Koen833290H-EliteHOC'93Netherlands
2.Zwikker Christa6264D65-ArgusNetherlands
3.Zwikker Dirk6274H65-ArgusNetherlands

Romania
1.Dragan Eduard Constantin435439H40-Orientare Klub Silva CampinaRomania
2.Tudorache Mihai7000005H40-Orientare Klub Silva CampinaRomania

Spain
1.Brandt Yoshua7107777H-18La Brujula - Jaire AventuraSpain

Switzerland
1.Röthlisberger Thomas882111H-EliteOLG SkandiaSwitzerland
2.Röthlisberger Christof870606H-EliteOLG SkandiaSwitzerland
3.Scheidegger Corinne2003461D19AKOLG SkandiaSwitzerland
4.Jenni Jasmin2003113D19AKOLG SkandiaSwitzerland
5.Lehmann Christine7000136D19AKOLG SkandiaSwitzerland
6.Meier Thomas9671228H45-OLG KakowaSwitzerland