v
Email: Password:
Login
Register Forgot password
BRL Langdistanz (Bad Lippspringe)->Entries by clubs  (number of entries: 558)
Report type:
Entries by name | Entries by classes | Entries by countries | Entries by clubs

NameChip numberClassClubCountryPaid

Argus
1.Zwikker Christa6264D65-ArgusNetherlands
2.Zwikker Dirk6274H65-ArgusNetherlands

Baiersdorfer SV
1.Seeger Isabel437647D-16Baiersdorfer SVGermanyYES
2.Seeger Mareike1031998D-16Baiersdorfer SVGermanyYES

Berliner TSC
1.Herrnhold Marie9240797D-18Berliner TSCGermanyYES
2.Catalán-Lorca Marcela-Victoria961129D19AKBerliner TSCGermanyYES
3.Bartsch Alexandra9528048D-EliteBerliner TSCGermanyYES
4.Fleiß Sebastian9291196H-20Berliner TSCGermanyYES
5.Wollenberg Bernd9130748H65-Berliner TSCGermanyYES
6.Goericke Marvin9008925H-EliteBerliner TSCGermanyYES

Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.
1.Becker Claudia456496D35-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
2.Kulow Anicó440468D-EliteBerliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
3.Wengler Carlo7130401H-14Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES
4.Krüger Ronny435215H35-Berliner Turnerschaft Korp. Turn- und Sportverein e.V.GermanyYES

Bielefelder Skiclub e.V.
1.Wittiber Wolfgang6536H75-Bielefelder Skiclub e.V.GermanyYES

Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.
1.Knoll Annkathrin2481D-10Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.Germany
2.Knoll Anton6276H-10Bielefelder Turngemeinde von 1848 e.V.Germany

Braunschweiger MTV
1.Knaupova Ivana780209D35-Braunschweiger MTVGermanyYES
2.Rihko-struckmann Liisa1823D50-Braunschweiger MTVGermanyYES
3.Knaup Jonas1726H-10Braunschweiger MTVGermanyYES
4.Weigert Thorsten361258H21ALBraunschweiger MTVGermanyYES
5.Knaup Jan771101H35-Braunschweiger MTVGermanyYES
6.Struckmann Jens501916H45-Braunschweiger MTVGermanyYES

BSV Halle-Ammendorf
1.Schmalfeld Karin555015D35-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
2.Lischewski Sandra1401178D40-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES
3.Kaminsky Jan6498H50-BSV Halle-AmmendorfGermanyYES

CTG Koblenz
1.Büschemann Evelyn1401052D50-CTG KoblenzGermany
2.Krausbauer Uwe1207403H55-CTG KoblenzGermany

DJK Adler 07 Bottrop
1.Harms Lisa7082004D-10DJK Adler 07 BottropGermanyYES
2.Köberle Sarah410484D19AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
3.Harms Martina504629D19AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
4.Schlaefke Karin6075D65-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
5.Doetsch Esther9200106D-EliteDJK Adler 07 BottropGermanyYES
6.Megyeri Blanka2048515Direkt Kurz-LeichtDJK Adler 07 BottropGermanyYES
7.Gödde Katrin1811203Direkt Kurz-SchwerDJK Adler 07 BottropGermanyYES
8.Wagner JuliaDirekt Mittellang-LeichtDJK Adler 07 BottropGermany
9.Megyeri Csaba2048515Direkt Mittellang-SchwerDJK Adler 07 BottropGermanyYES
10.Maltig Luca6016H-14DJK Adler 07 BottropGermanyYES
11.Falkenhain Michael997864H-18DJK Adler 07 BottropGermanyYES
12.Falkenhain Christian503356H-20DJK Adler 07 BottropGermanyYES
13.Gödde Tobias222656H21AKDJK Adler 07 BottropGermanyYES
14.Köberle Stephan831106H21ALDJK Adler 07 BottropGermanyYES
15.Schmetzke Sebastian2026123H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
16.Hommen Sven751105H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
17.Lubina Alexander791012H35-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
18.Harms Christian1200000H45-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
19.Maltig Andreas7141269H45-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
20.Lange Steffen891875H50-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
21.Zwicke Michael580917H55-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
22.Schlaefke Dieter1480817H65-DJK Adler 07 BottropGermanyYES
23.Schulte Zurhausen Roman841101H-EliteDJK Adler 07 BottropGermanyYES

ESV Lok Bad Schandau
1.Huke Karl-Heinz440500H65-ESV Lok Bad SchandauGermanyYES

ESV Lok Berlin-Schöneweide
1.Mehrtens Janna2033030D19AKESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
2.Graumann Friederike910514D-EliteESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
3.Langenhan Julian1313130H-16ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
4.Graumann Leo962909H-18ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
5.Graumann Bodo823543H21ALESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
6.Wohlrabe Lutz9005177H50-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES
7.Graumann Bernd981009H50-ESV Lok Berlin-SchöneweideGermanyYES

ESV Lok Magdeburg
1.Rasch Daisy1906D-16ESV Lok MagdeburgGermanyYES
2.Jurack Anne336099D19AKESV Lok MagdeburgGermanyYES
3.Wehrmann Ines362947D45-ESV Lok MagdeburgGermanyYES
4.Jurack Holger886507H55-ESV Lok MagdeburgGermanyYES

GTS Gundelfingen
1.Vavra Helen681609D-14GTS GundelfingenGermanyYES
2.Pirc Vanessa2050460D-16GTS GundelfingenGermanyYES
3.Schulze Eija6125D35-GTS GundelfingenGermanyYES
4.Vavra Colin7000112H-18GTS GundelfingenGermanyYES
5.Jolk Tim1405931H-18GTS GundelfingenGermanyYES
6.Theissen Markus6122H50-GTS GundelfingenGermanyYES
7.Berger Immanuel997857H-EliteGTS GundelfingenGermanyYES

Gymnasion Offenbach e.V.
1.Vollmer Elisabeth224385D19ALGymnasion Offenbach e.V.GermanyYES
2.Göbel Sven1101770H21AKGymnasion Offenbach e.V.GermanyYES
3.Garzorz Martin410664H45-Gymnasion Offenbach e.V.GermanyYES

Hämeenlinnan Tarmo
1.Kerkola HeidiD19AKHämeenlinnan TarmoFinland
2.Kerkola Maija580225D55-Hämeenlinnan TarmoFinland
3.Kerkola Pekka501118H60-Hämeenlinnan TarmoFinland

Hansa Simmerath
1.Schnell Marc2804H40-Hansa SimmerathGermany
2.Wollgarten Hermann780150H60-Hansa SimmerathGermany

HOC'93
1.De Jong Koen833290H-EliteHOC'93Netherlands

HSG Merseburg
1.Kaiser Viola6444D55-HSG MerseburgGermany

Kaulsdorfer OLV Berlin
1.Jobst Thessa1510980D-16Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
2.Jänich Isabell2008926D19ALKaulsdorfer OLV BerlinGermany
3.Lemnitzer Erika5091D70-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
4.Jobst Ivonne1975308Direkt Kurz-SchwerKaulsdorfer OLV BerlinGermany
5.Otto Mark9070496H-18Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
6.Jobst Henry1970251H40-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
7.Brettschneider Uwe680111H45-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
8.Otto Volker621115H50-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany
9.Lemnitzer Eberhard5093H75-Kaulsdorfer OLV BerlinGermany

Kölner OL-Team
1.Pussak MarenD19AKKölner OL-TeamGermany
2.Firaha Tatsiana440318D-EliteKölner OL-TeamGermany
3.Andreev AlekseiH21AKKölner OL-TeamGermany
4.Bouwmann Jan7001966H45-Kölner OL-TeamGermany
5.Margolin Michael1965105H45-Kölner OL-TeamGermany
6.Firaha Dzmitry1919444H-EliteKölner OL-TeamGermany

La Brujula - Jaire Aventura
1.Brandt Yoshua7107777H-18La Brujula - Jaire AventuraSpain

Laufen und Gutes Tun e.V.
1.Freyer Thomas640505Direkt Kurz-SchwerLaufen und Gutes Tun e.V.Germany

LSF Pronoking Team
1.Kuub Tarmo770066H-EliteLSF Pronoking TeamEstonia

Lübecker Turnerschaft
1.Reischuk Rüdiger553112H55-Lübecker TurnerschaftGermany
2.Mevius Horst2634H75-Lübecker TurnerschaftGermany

LVB Leipzig
1.Stöcker Mara411639D-14LVB LeipzigGermany
2.Höhne Lena9630741D-16LVB LeipzigGermany
3.Glogau Tim6482H21AKLVB LeipzigGermany
4.Höhne Uwe6443H45-LVB LeipzigGermany

Magdeburger SV 90
1.Bader Gerhard6355H55-Magdeburger SV 90Germany

MTK Bad Harzburg
1.Stamer Solia522000D-14MTK Bad HarzburgGermany
2.Buchholz Pia440463D-14MTK Bad HarzburgGermany
3.Bruns Rieke920715D19AKMTK Bad HarzburgGermany
4.Stamer Esther503361D35-MTK Bad HarzburgGermany
5.Bruns Michaela1601951D40-MTK Bad HarzburgGermany
6.Buchholz Tanja440462D40-MTK Bad HarzburgGermany
7.Döllgast Nina7110393D-EliteMTK Bad HarzburgGermany
8.Buchholz Tom440464H-12MTK Bad HarzburgGermany
9.Bruns Matti1150701H-14MTK Bad HarzburgGermany
10.Hofmeister Christoph997890H21AKMTK Bad HarzburgGermany
11.Stamer Joachim724120H40-MTK Bad HarzburgGermany
12.Buchholz Sven440461H40-MTK Bad HarzburgGermany
13.Bruns Henning611024H50-MTK Bad HarzburgGermany
14.Hofmeister Patrick990066H-EliteMTK Bad HarzburgGermany

MTV Seesen
1.Buchberger Lina1050302D-12MTV SeesenGermany
2.Hennseler Meike2733D-14MTV SeesenGermany
3.Friedrichs Birte981904D-16MTV SeesenGermany
4.Hennseler Theo2430H-12MTV SeesenGermany
5.Wandelt Aaron2064477H-12MTV SeesenGermany
6.Hennseler Ole980606H-16MTV SeesenGermany
7.Hennseler Martin2043616H40-MTV SeesenGermany
8.Friedrichs Detlev2434H60-MTV SeesenGermany
9.Friedrichs Bjarne902806H-EliteMTV SeesenGermany

MTV Soltau
1.sobczak Antje540329D60-MTV SoltauGermany
2.Sobczak Udo550704H55-MTV SoltauGermany

Naturfreunde Wien
1.Deubel Dirk721024H21AKNaturfreunde WienAustria

Oberodenthaler SC
1.Kempin Tatjana8733D19AKOberodenthaler SCGermany
2.Kempin Silvia219326D55-Oberodenthaler SCGermany
3.Neuhaus Holger336108H21AKOberodenthaler SCGermany

OC München
1.Greiner Josephine997927D19AKOC MünchenGermany
2.Greiner Claudia2266D50-OC MünchenGermany
3.Greiner Martin2260Direkt Mittellang-SchwerOC MünchenGermany
4.Yordanov Teodor1840330H-EliteOC MünchenGermany

OFV Ostercappeln
1.Kahmann Kerstin2034063D40-OFV OstercappelnGermany

OK Leipzig
1.Birnstock Jan777333H21AKOK LeipzigGermany

OL Görlitz
1.Minner Ann-Sophie7180200D-14OL GörlitzGermany
2.Vogt Felicitas428643D-14OL GörlitzGermany
3.Juras Sandra506062D19AKOL GörlitzGermany
4.Juras Kerstin7400D45-OL GörlitzGermany
5.Minner Daniela428644Direkt Kurz-SchwerOL GörlitzGermany
6.Minner Silvio2033020Direkt Mittellang-SchwerOL GörlitzGermany
7.Borrmann Malte2033018H-12OL GörlitzGermany
8.Vogt Moritz428658H-14OL GörlitzGermany
9.Steudler Matthäus799172H-18OL GörlitzGermany
10.Borrmann Sven428642H40-OL GörlitzGermany
11.Eppendorfer Jörg7651121H45-OL GörlitzGermany
12.Steudler Jens300912H45-OL GörlitzGermany
13.Juras Harald2033019H50-OL GörlitzGermany

OL Team Lippe
1.Caspari Emma1270904D-10OL Team LippeGermany
2.Stölting Kira1569Direkt Kurz-LeichtOL Team LippeGermany
3.Henneberg Sven1568Direkt Kurz-LeichtOL Team LippeGermany
4.Henneberg Jan Otto1572H-12OL Team LippeGermany

OLF Mainz
1.Klar Laura423099D-14OLF MainzGermany
2.Schlei Julia410240D35-OLF MainzGermany
3.Klar Anne-katrin650101D45-OLF MainzGermany
4.Schlee Valentina336079D60-OLF MainzGermany
5.Bader Hilde1863D65-OLF MainzGermany
6.Krassowizkij Rostislaw440445H21ALOLF MainzGermany
7.Röhl Stefan206407H45-OLF MainzGermany
8.Kleipa Torsten6409H50-OLF MainzGermany
9.Czioska Frank2008924H55-OLF MainzGermany
10.Götte Heinrich6330H60-OLF MainzGermany
11.Bader Achim7080646H65-OLF MainzGermany
12.Sziladi Tamas1396175H-EliteOLF MainzGermany

OLG Kakowa
1.Meier Thomas9671228H45-OLG KakowaSwitzerland

OLG Regensburg
1.Fischer Laura1192000D-14OLG RegensburgGermany
2.Amann Leonie1251521D-14OLG RegensburgGermany
3.Lehner Marei2034073D-16OLG RegensburgGermany
4.Indola Linda2034080D-16OLG RegensburgGermany
5.Fischer Stephanie364386D19AKOLG RegensburgGermany
6.Grifoni Milena1412968D45-OLG RegensburgGermany
7.Lehner Quirin2034072H-16OLG RegensburgGermany
8.Spangenberg Tobias1700606H-16OLG RegensburgGermany
9.Schwarck Philipp1111999H-16OLG RegensburgGermany
10.Casanova Riccardo1515000H-16OLG RegensburgGermany
11.Janischowsky Lukas550297H-18OLG RegensburgGermany
12.Janischowsky Daniel992222H-20OLG RegensburgGermany
13.Kolehmainen Valtteri952804H-20OLG RegensburgGermany
14.Janischowsky Fabian991111H-20OLG RegensburgGermany
15.Schwarck Manfred1970408H40-OLG RegensburgGermany
16.Janischowsky Klemens999444H45-OLG RegensburgGermany
17.Casanova Valerio828828H45-OLG RegensburgGermany
18.Jarkov Viktor336083H70-OLG RegensburgGermany
19.Laughlin Jordan1602618H-EliteOLG RegensburgGermany

OLG Siegerland
1.Herzfeld Hanna237659D-16OLG SiegerlandGermany
2.Grafe Saskia6400D19AKOLG SiegerlandGermany
3.Herzfeld Viktoria300606D45-OLG SiegerlandGermany
4.Setzer-Britwum Ulrike2781D55-OLG SiegerlandGermany
5.Depta Monika888908D-EliteOLG SiegerlandGermany
6.Fuchs Marie336116D-EliteOLG SiegerlandGermany
7.Vieten Marvin2048519H-14OLG SiegerlandGermany
8.Herzfeld Finn237660H-14OLG SiegerlandGermany
9.Schmidt Fabian1302882H-18OLG SiegerlandGermany
10.Fuchs Arne362964H-18OLG SiegerlandGermany
11.Vieten Mathias434891H35-OLG SiegerlandGermany
12.Henrich-Franke Christian579579H35-OLG SiegerlandGermany
13.Depta Peter501904H45-OLG SiegerlandGermany
14.Fuchs Wolfgang336088H45-OLG SiegerlandGermany
15.Wolf Tobias1751H45-OLG SiegerlandGermany
16.Moll Volker6399H50-OLG SiegerlandGermany
17.Wanner Nikolaj222260H50-OLG SiegerlandGermany
18.Menn Joachim2694H55-OLG SiegerlandGermany
19.Käppele Henning501944H55-OLG SiegerlandGermany
20.Gieseler Walter1190545H65-OLG SiegerlandGermany
21.Nüs Peter2699H65-OLG SiegerlandGermany
22.Späth Felix2032527H-EliteOLG SiegerlandGermany

OLG Skandia
1.Scheidegger Corinne2003461D19AKOLG SkandiaSwitzerland
2.Lehmann Christine7000136D19AKOLG SkandiaSwitzerland
3.Jenni Jasmin2003113D19AKOLG SkandiaSwitzerland
4.Röthlisberger Thomas882111H-EliteOLG SkandiaSwitzerland
5.Röthlisberger Christof870606H-EliteOLG SkandiaSwitzerland

OL-Team Filder
1.Heim Peter652010H45-OL-Team FilderGermany

OLV Potsdam
1.Kapischke Solveig7030303D40-OLV PotsdamGermany
2.Kapischke Arne7003450H-14OLV PotsdamGermany
3.Kapischke Henning7000085H-16OLV PotsdamGermany
4.Kapischke Andreas2045609H45-OLV PotsdamGermany

OLV Steinberg
1.Ni Anita2912D19AKOLV SteinbergGermany
2.Kosch Sabeth7130991D19AKOLV SteinbergGermany
3.Stortz Lena211492D19ALOLV SteinbergGermany
4.Kosch Iris7141167D45-OLV SteinbergGermany
5.Weingard Elvira410527D45-OLV SteinbergGermany
6.Ni Erika410526D-EliteOLV SteinbergGermany
7.Scott Toby1207381H21AKOLV SteinbergGermany
8.Ni Vadim410554H40-OLV SteinbergGermany

OLV Uslar 1976 e.V.
1.Finkenstädt Laura415597D19AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
2.Drese Jessica415565D19ALOLV Uslar 1976 e.V.Germany
3.Pabst Svenja900425D19ALOLV Uslar 1976 e.V.Germany
4.Von Gaza Anke2043605D40-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
5.Höfner Sylke410486D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
6.Finkenstädt Andrea2701D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
7.Finke Heidrun570909D45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
8.Drese Evi9021970Direkt Kurz-SchwerOLV Uslar 1976 e.V.Germany
9.Drese Johanna211554Direkt Kurz-SchwerOLV Uslar 1976 e.V.Germany
10.Schlienener Arne980917H-16OLV Uslar 1976 e.V.Germany
11.Drese Felix434899H-16OLV Uslar 1976 e.V.Germany
12.Finkenstädt Till970917H-18OLV Uslar 1976 e.V.Germany
13.Finkenstädt Malte236501H21AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
14.Dumnitz Bastian666288H21AKOLV Uslar 1976 e.V.Germany
15.Nolte Martin1398532H45-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
16.Drese Werner611027H50-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
17.Seefeld Karl-Heinz531606H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
18.Höfner Bernd888917H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
19.Holz Wilhelm554444H60-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
20.Finkenstädt Frank997921H70-OLV Uslar 1976 e.V.Germany
21.Finkenstädt Michael1401591H-EliteOLV Uslar 1976 e.V.Germany

OLV Weimar
1.Schubert Gisela1965D70-OLV WeimarGermany
2.Eulitz Ilse1969D75-OLV WeimarGermany

Onsabrücker TB
1.in der Stroth Reinhard6555H60-Onsabrücker TBGermany

Orientare Klub Silva Campina
1.Tudorache Mihai7000005H40-Orientare Klub Silva CampinaRomania
2.Dragan Eduard Constantin435439H40-Orientare Klub Silva CampinaRomania

OSC Kassel
1.Blaschke Anna2479D-12OSC KasselGermany
2.Schleinig Jasmin6427D-14OSC KasselGermany
3.Mühlstein Paula980520D-16OSC KasselGermany
4.Mühlstein Carla361285D-18OSC KasselGermany
5.Haier Lina951024D19ALOSC KasselGermany
6.Speh-Rothaug Petra361282D55-OSC KasselGermany
7.Blumenstein Gabriele2379D60-OSC KasselGermany
8.Rothaug Sabine7003447D-EliteOSC KasselGermany
9.Kögler Maxim2560H-10OSC KasselGermany
10.Blaschke Nils6060H-12OSC KasselGermany
11.Ziegenhorn Mark7478H-12OSC KasselGermany
12.Kögler Cedric5636H-12OSC KasselGermany
13.Steube Michael2558H21ALOSC KasselGermany
14.Blumenstein Helmut930211H55-OSC KasselGermany
15.Hausmann Hans2586H65-OSC KasselGermany
16.Blumenstein Hartwig2512H65-OSC KasselGermany
17.Gertenbach Martin435440H70-OSC KasselGermany
18.Blumenstein Bojan7255068H-EliteOSC KasselGermany

Post SV Dresden
1.Richter Myrea2041784D19AKPost SV DresdenGermany
2.Sihver Wiebke236519D35-Post SV DresdenGermany
3.Kraemer Karin888903D45-Post SV DresdenGermany
4.Nitsche Catrin1964316D50-Post SV DresdenGermany
5.Lucke Helga1950112D60-Post SV DresdenGermany
6.Lucke Moritz2029H-10Post SV DresdenGermany
7.Sihver Ragnar2163H-16Post SV DresdenGermany
8.Müller Kurt2023915H-18Post SV DresdenGermany
9.Richter Alexander2041771H21AKPost SV DresdenGermany
10.Hörnig Sebastian2161H21ALPost SV DresdenGermany
11.Lucke Jens1392627H35-Post SV DresdenGermany
12.Müller Matthias1270562H45-Post SV DresdenGermany
13.Leibiger Jens591019H45-Post SV DresdenGermany
14.Fuchs Dietmar2010H55-Post SV DresdenGermany
15.Kraemer Werner2046H55-Post SV DresdenGermany
16.Müller Philipp1240788H-ElitePost SV DresdenGermany

Preetzer TSV
1.Stamer Annika887823D-10Preetzer TSVGermany
2.Stamer Konrad887834H-12Preetzer TSVGermany
3.Duits Wilhelm791983H21ALPreetzer TSVGermany
4.Stamer Christian887835H40-Preetzer TSVGermany

Presseteam OL.DE
1.Haertelt Fred2081H21AKPresseteam OL.DEGermany

RSV Hannover
1.Mücke Ursula2625D55-RSV HannoverGermany
2.Görtelmeyer Thomas650704H45-RSV HannoverGermany
3.Mücke Gunter2695H55-RSV HannoverGermany
4.Jübermann Erhard886504H60-RSV HannoverGermany
5.Newerla Alfred7003454H60-RSV HannoverGermany

SC Achmer
1.Korff Ulrike1981963D50-SC AchmerGermany

SC Klecken
1.Dresel Barbara2812D50-SC KleckenGermany
2.Dresel Jonas888919H-18SC KleckenGermany
3.Dresel Patrick406330H21ALSC KleckenGermany
4.Dresel Markus502914H21ALSC KleckenGermany
5.Weckeck Lennart886515H21ALSC KleckenGermany
6.Dresel Uwe1957506H55-SC KleckenGermany

SC Melle 03
1.Schulte Theresia2675D50-SC Melle 03Germany
2.Schulte Stefan2690H55-SC Melle 03Germany

SC Volpriehausen
1.Blaschke Matthias1081166H45-SC VolpriehausenGermany
2.Blaschke Michael1717H45-SC VolpriehausenGermany

Silin
1.Kulikova Galyna1004414D40-SilinGermany
2.Kulikov Alex259977H-16SilinGermany
3.Silin Vasil222253H60-SilinGermany

Ski Club Unna
1.Bohl Sabine1402005D65-Ski Club UnnaGermany

Skiclub Bonn
1.Wittiber RalfDirekt Mittellang-SchwerSkiclub BonnGermany
2.Wittiber Arvid300604H-10Skiclub BonnGermany
3.Wittiber OleH-10Skiclub BonnGermany
4.Wittiber Finn1545H-14Skiclub BonnGermany

Ski-Club Helsa e.V.
1.Kollenbach Louisa362976D-10Ski-Club Helsa e.V.Germany
2.Löser Inga435695D35-Ski-Club Helsa e.V.Germany
3.Dersch-Kollenbach Brigitte236036D45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
4.Engel Uta2062490D50-Ski-Club Helsa e.V.Germany
5.Wendt Helga601805D50-Ski-Club Helsa e.V.Germany
6.Hoffmann Caroline888875D-EliteSki-Club Helsa e.V.Germany
7.Krause Ramona303973Direkt Kurz-SchwerSki-Club Helsa e.V.Germany
8.Holzhauer Hendrik 425467H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
9.Kollenbach Valentin303974H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
10.v. Uckro Fridolin428675H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
11.Holzhauer Niklas362979H-14Ski-Club Helsa e.V.Germany
12.Leimbach Oliver440476H-16Ski-Club Helsa e.V.Germany
13.Löser Simon435696H-16Ski-Club Helsa e.V.Germany
14.Kollenbach Leon1401072H-18Ski-Club Helsa e.V.Germany
15.Gertenbach Martin1006005H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
16.Rode Gerrit7000024H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
17.Hadeler Joachim425468H40-Ski-Club Helsa e.V.Germany
18.Kollenbach Peter6524H45-Ski-Club Helsa e.V.Germany
19.Braun Wolfgang6539H65-Ski-Club Helsa e.V.Germany
20.Rode Winfried6525H70-Ski-Club Helsa e.V.Germany

Ski-Klub Duisburg
1.Herbrand Monika302957D55-Ski-Klub DuisburgGermany
2.Herbrand Jörg302956H65-Ski-Klub DuisburgGermany

SSV Langenhagen
1.Fessel Daniel2594H21AKSSV LangenhagenGermany
2.Reichert Manuel7003451H21ALSSV LangenhagenGermany

SSV Planeta Radebeul
1.Kuleva Angelina8622642D50-SSV Planeta RadebeulGermany
2.Wiedenfeld Ute1028620D50-SSV Planeta RadebeulGermany
3.Hockeborn Max336106H-14SSV Planeta RadebeulGermany
4.Zimmermann Gerd19611138H50-SSV Planeta RadebeulGermany
5.Wiedenfeld Frank886501H50-SSV Planeta RadebeulGermany
6.Paschka Frank307016H60-SSV Planeta RadebeulGermany
7.Schmalfeld Tassilo300684H65-SSV Planeta RadebeulGermany
8.Brandt Christoph501948H-EliteSSV Planeta RadebeulGermany

SuS Vehrte
1.Müssen Ingrid531902D60-SuS VehrteGermany
2.Müssen Johannes501226H60-SuS VehrteGermany
3.Riedel Winfried7500H65-SuS VehrteGermany

SV Bad Dueben
1.Conrad Anne500432D19AKSV Bad DuebenGermany
2.Bäßler Steffen6371H21ALSV Bad DuebenGermany

SV Eintracht Neuenkirchen
1.Hanses Anne2557D50-SV Eintracht NeuenkirchenGermany
2.Dirkes Steffen7498H21AKSV Eintracht NeuenkirchenGermany
3.Dirkes Franz-Josef500250H55-SV Eintracht NeuenkirchenGermany
4.Hanses Ferdinand530517H60-SV Eintracht NeuenkirchenGermany

SV Handwerk Erfurt
1.Kuntze Alexandra1406D40-SV Handwerk ErfurtGermany
2.Leese Daniel5604H-18SV Handwerk ErfurtGermany
3.Bischoff Hannes5158H-18SV Handwerk ErfurtGermany
4.Licht Jonas1199756H-18SV Handwerk ErfurtGermany
5.Nitsche Hans-Jürgen5161H60-SV Handwerk ErfurtGermany

SV IHW Alex 78 Berlin
1.Wollmerstädt Irina2033015D19ALSV IHW Alex 78 BerlinGermany
2.Zschäckel Daniela9005172D40-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
3.Fillinger Helmut6104D65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
4.Zschäckel Robin973101H-18SV IHW Alex 78 BerlinGermany
5.Jandrig Matthias503353H21AKSV IHW Alex 78 BerlinGermany
6.Zschäckel Raik886511H21ALSV IHW Alex 78 BerlinGermany
7.Röhner Uwe1402008H40-SV IHW Alex 78 BerlinGermany
8.Fillinger Rosemarie5118H65-SV IHW Alex 78 BerlinGermany

SV Lengefeld
1.Neumann Johanna7777077D-10SV LengefeldGermany
2.Neumann Lena7122003D-12SV LengefeldGermany
3.Straube Hanka7770777D-EliteSV LengefeldGermany
4.Fritzsche Jimmy2020979H-10SV LengefeldGermany
5.Neumann Rasmus7707777H-10SV LengefeldGermany
6.Bräuer Dennis9150799H-16SV LengefeldGermany

SV Robotron Dresden
1.Pompe Marek2187H-12SV Robotron DresdenGermany
2.Kielb Karol211993H-12SV Robotron DresdenGermany
3.Höck Kilian2041759H-14SV Robotron DresdenGermany
4.Gawlitza Franz1401077H-16SV Robotron DresdenGermany
5.Böhmer Arne2196H-18SV Robotron DresdenGermany
6.Hinkel Georg1392639H21ALSV Robotron DresdenGermany

SV Schmalkalden 04
1.Rathmann Constanze1201261D50-SV Schmalkalden 04Germany
2.Rathmann Resi7003107D-EliteSV Schmalkalden 04Germany

SV TU Ilmenau
1.Tröße Renate1954025D55-SV TU IlmenauGermany
2.Trösse Christiane810504D-EliteSV TU IlmenauGermany
3.Riebisch Matthias5193H50-SV TU IlmenauGermany
4.Tröße Lutz1500707H55-SV TU IlmenauGermany

SV Vorwärts Leipzig
1.Stöcker Evelyn211494D19AKSV Vorwärts LeipzigGermany
2.Stöcker Karsten2322H45-SV Vorwärts LeipzigGermany

SV Wannweil
1.Rendich Helen7110196D-18SV WannweilGermany
2.Nill Sandra410596D-18SV WannweilGermany
3.Schach Jakob770003H21ALSV WannweilGermany

Tampereen Pyrinto
1.Kerkola Jarkko410404H35-Tampereen PyrintoFinland

TG 1860 Münden
1.Spangenberg Ann-Charlotte990723D-16TG 1860 MündenGermany
2.Ulbrich Fabian879798H-16TG 1860 MündenGermany
3.Ulbrich Ingo434183H45-TG 1860 MündenGermany

TGM Budenheim
1.Harston Simon7500123H35-TGM BudenheimGermany

TGV Horn
1.Hartmann Meike1402009D19AKTGV HornGermany
2.Krassowizkaya Galina440488D55-TGV HornGermany
3.Drexhage Kian2765H-12TGV HornGermany
4.Schwarz Martin410550H40-TGV HornGermany
5.Drexhage Andreas650930H45-TGV HornGermany
6.Horn Gerhard9200007H75-TGV HornGermany
7.Hartmann Steffen811902H-EliteTGV HornGermany

TK Hannover
1.Yang Frances412618D19BTK HannoverGermany
2.Yang Markus6126H-14TK HannoverGermany
3.Yang Felix6138H-14TK HannoverGermany
4.Moreton Luis412624H50-TK HannoverGermany
5.Gohde Günter7003457H70-TK HannoverGermany

Treptower SV 1949 Berlin
1.Bleidorn Stefan410121H40-Treptower SV 1949 BerlinGermany

TSC Eintracht Dortmund 48/95
1.Frohböse Lisa440475D-16TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
2.Mock Kornelia2048505D55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
3.Rehorst Hildegard1924D60-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
4.Bürger Marc888916H21AKTSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
5.Glowka Niklas894818H21AKTSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
6.Hauptstock Oliver223688H40-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
7.Luter Christoph2854H45-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
8.Reinitz Thomas1301788H50-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
9.Bürger Uwe1401176H55-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany
10.Keddy Karl6500H70-TSC Eintracht Dortmund 48/95Germany

TSG Bad König
1.Uster Tim2048515H-14TSG Bad KönigGermany
2.Guthier Cedric2048512H-18TSG Bad KönigGermany
3.Uster Jonas501910H-18TSG Bad KönigGermany

TSV Bayer 04 Leverkusen
1.Weber MarkusDirekt Mittellang-LeichtTSV Bayer 04 LeverkusenGermany

TSV Fischerhude
1.Bergt Irmela2717D65-TSV FischerhudeGermany
2.Bergt Albrecht59095Direkt Kurz-SchwerTSV FischerhudeGermany

TSV Malente
1.Leibrandt Claudia1601950D55-TSV MalenteGermany
2.Seifert Oliver1965000H45-TSV MalenteGermany
3.Andersson Dirk671231H45-TSV MalenteGermany

TSV Neustadt a. Rbge. von 1862
1.Sternitzke Christian1597H35-TSV Neustadt a. Rbge. von 1862Germany

TSV Nusse
1.Blaschke Bärbel1070365D45-TSV NusseGermany

TSV Stettfeld
1.König Katharina410545D-16TSV StettfeldGermany
2.Greiselis-Bailer Stefanie690407D45-TSV StettfeldGermany
3.König Eva410575D55-TSV StettfeldGermany

TSV Worpswede
1.Offenhäuser Theresa337605D-16TSV WorpswedeGermany
2.Büskens Leander337609H-12TSV WorpswedeGermany
3.Alt Thorge337608H-14TSV WorpswedeGermany
4.Sonneborn Max2048526H-16TSV WorpswedeGermany
5.Büskens Levin337606H-16TSV WorpswedeGermany
6.Freudenfeld Christoph1201156H-EliteTSV WorpswedeGermany

Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.
1.Dautermann Lynn347875D-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
2.Kästner Anne347872D-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
3.Kästner Lisa7030525D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
4.Saam Lena2041764D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
5.Van Bentum Judith336130D-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
6.Kästner Anja7003449D40-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
7.Doellgast Ulrike2048137D45-Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
8.Reinert Ben347874H-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
9.Van Bentum Klaus336129H-10Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
10.Kwiet Yotimo7030125H-12Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
11.Britz Jacob7000179H-16Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
12.Dohrmann Lukas1130397H-18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
13.Giemsa Daniel1250197H-18Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
14.Döllgast Moritz1180295H-20Turnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany
15.Dohrmann Frank7470H21AKTurnvereinigung Oberbexbach 1894 e.V.Germany

TUS Karlsruhe-Rüppurr
1.Tevini Janne2530H-10TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
2.Döhler Erik1310398H-16TUS Karlsruhe-RüppurrGermany
3.Dunay Torsten6165H45-TUS Karlsruhe-RüppurrGermany

TuS Lübbecke
1.Fantini Kaatje553484D-14TuS LübbeckeGermany
2.Tosch Elena553482D-14TuS LübbeckeGermany
3.Kolbe Kirsten4813D50-TuS LübbeckeGermany
4.Pikutzki Mika7458H-10TuS LübbeckeGermany
5.Tosch Dorian999113H-14TuS LübbeckeGermany
6.Kolbe Colin361300H-16TuS LübbeckeGermany
7.Kleine Till500935H-18TuS LübbeckeGermany
8.Penning Alvar500932H-20TuS LübbeckeGermany
9.Duesmann Christian895143H21ALTuS LübbeckeGermany
10.Hagedorn Dean236099H21ALTuS LübbeckeGermany
11.Tosch Elmar553486H45-TuS LübbeckeGermany
12.Prunsche Klaus884820H55-TuS LübbeckeGermany
13.Achilles Richard999112H55-TuS LübbeckeGermany

TV 1898 Alsbach e.V.
1.Horst Brit1444009D35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
2.Kärger Luise6566D35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
3.Bleitgen Sebastian888905H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
4.Prolingheuer Markus720626H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
5.Horst Ingo501939H35-TV 1898 Alsbach e.V.Germany
6.Thierolf Michael7000108H50-TV 1898 Alsbach e.V.Germany

TV Coburg-Neuses
1.Reuß Zoe1989830D-16TV Coburg-NeusesGermany
2.Neidiger-Pohl Ulrike302930D50-TV Coburg-NeusesGermany
3.Schwarzkopf Irma300964D55-TV Coburg-NeusesGermany
4.Weid Angelika2041748D65-TV Coburg-NeusesGermany
5.Vetter Sebastian7070797H-18TV Coburg-NeusesGermany
6.Pohl Wolfram950726H-20TV Coburg-NeusesGermany
7.Scheler Thomas1210963H50-TV Coburg-NeusesGermany

TV Dudenhofen
1.Deubel Jörgen7008000H-14TV DudenhofenGermany

TV Eitelborn
1.Vilz Leonie563372D-16TV EitelbornGermany
2.Vilz Celine563373D-18TV EitelbornGermany
3.Vilz Wolfgang563371H50-TV EitelbornGermany

TV Jahn Wolfsburg
1.Dybowski Moritz2062481H-14TV Jahn WolfsburgGermany

USG Chemnitz
1.Zelenin Jekaterina1399070D40-USG ChemnitzGermany
2.Fritzsche Martina6317D55-USG ChemnitzGermany
3.Zelenin Andrej1399080H45-USG ChemnitzGermany
4.Richling Peter1399066H50-USG ChemnitzGermany

USV Jena
1.Winkler Leonore1398596D-18USV JenaGermany
2.Hofmeister Marie500299D19ALUSV JenaGermany
3.Zentgraf Anke1658D50-USV JenaGermany
4.Gorecki Jana1605D50-USV JenaGermany
5.Lösch Ute1398590D50-USV JenaGermany
6.Lösch Susen500293D-EliteUSV JenaGermany
7.Jäger Hannes236482H-16USV JenaGermany
8.Slodowski Veit7000129H-16USV JenaGermany
9.Hochstetter Joris1398598H-18USV JenaGermany
10.Pasda Paul1398597H-18USV JenaGermany
11.Pasda Florian1398595H-20USV JenaGermany
12.Gorecki Johannes300983H21AKUSV JenaGermany
13.Pasda Clemens1398583H50-USV JenaGermany
14.Rüster Thomas1641H50-USV JenaGermany
15.Gorecki Mario1620H50-USV JenaGermany
16.Lösch Steffen1398500H50-USV JenaGermany
17.Mieth Matias1631H50-USV JenaGermany
18.Lösch Sören500300H-EliteUSV JenaGermany
19.Zentgraf Georg503351H-EliteUSV JenaGermany

USV TU Dresden
1.Von Jagow Leonie2004396D-16USV TU DresdenGermany
2.Siegert Patricia2008966D-18USV TU DresdenGermany
3.Schoffer Pia2005297D-18USV TU DresdenGermany
4.Stankova Veronika504644D19AKUSV TU DresdenGermany
5.Sembdner Fanny1030785D19ALUSV TU DresdenGermany
6.Löhning Susanne781104D35-USV TU DresdenGermany
7.Eckardt Cornelia690719D45-USV TU DresdenGermany
8.Hellmann Kerstin1091963D45-USV TU DresdenGermany
9.Buhler Birgit611123D50-USV TU DresdenGermany
10.Leideck Heike620713D50-USV TU DresdenGermany
11.Juckelandt Sabine1310763D50-USV TU DresdenGermany
12.Möser Ingrid1113055D55-USV TU DresdenGermany
13.Flechsig Theresa1994620D-EliteUSV TU DresdenGermany
14.Starke Paula9999999D-EliteUSV TU DresdenGermany
15.Reinhardt Anna2015256D-EliteUSV TU DresdenGermany
16.Löhning Jakob2037295H-10USV TU DresdenGermany
17.Perrin Mathieu9030898H-16USV TU DresdenGermany
18.Klein Cedrik2037294H-16USV TU DresdenGermany
19.Sasse Emil2004394H-18USV TU DresdenGermany
20.Salzmann Heinrich2036285H-18USV TU DresdenGermany
21.Klüser Roland2004400H-18USV TU DresdenGermany
22.Olunczek Andrej1984051H21ALUSV TU DresdenGermany
23.Rewig Thomas1301785H21ALUSV TU DresdenGermany
24.Buhler Stefan771991H21ALUSV TU DresdenGermany
25.Hellmann Vincent2292H21ALUSV TU DresdenGermany
26.Löhning Michael733003H35-USV TU DresdenGermany
27.Kaufmann Torsten941971H40-USV TU DresdenGermany
28.Cerbe Burkhard660428H45-USV TU DresdenGermany
29.Buhler Gerhard-Michael620617H50-USV TU DresdenGermany
30.Hellmann Rene2000173H50-USV TU DresdenGermany
31.Möser Michael1955219H55-USV TU DresdenGermany
32.Gerhardt Joachim2249H55-USV TU DresdenGermany
33.Zenker Norbert582249H55-USV TU DresdenGermany
34.Conrad Helmut7501901H65-USV TU DresdenGermany
35.Müller Rainer2222222H65-USV TU DresdenGermany
36.Leideck Karsten1986035H-EliteUSV TU DresdenGermany
37.Flechsig Florian1972767H-EliteUSV TU DresdenGermany
38.Kjäll Jonas7003440H-EliteUSV TU DresdenGermany

WOLF Haltern
1.Gierlach Julia222662D19ALWOLF HalternGermany
2.Gierlach Anna236355D19ALWOLF HalternGermany
3.Gierlach Maria339019D55-WOLF HalternGermany
4.Berse Matthias235688H55-WOLF HalternGermany
5.Gierlach Peter1790H55-WOLF HalternGermany